XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2012 Crvena zvezda - Sloboda Piont 0:1
2 26.08.2012 13:00 Sloboda Piont - Timok 2:1
3 01.09.2012 Vojvodina - Sloboda Piont 3:0
4 08.09.2012 13:00 Sloboda Piont - BSK Borča 1:0
5 15.09.2012 Napredak - Sloboda Piont 1:0
6 22.09.2012 Sloboda Piont - Rad 1:0
7 29.09.2012 Partizan - Sloboda Piont 2:0
8 06.10.2012 13:00 Sloboda Piont - Banat 1:0
9 13.10.2012 13:00 Sloga - Sloboda Piont 2:0
10 20.10.2012 13:00 Sloboda Piont - Borac 2:1
11 27.10.2012 13:00 Inđija - Sloboda Piont 2:1
12 03.11.2012 Sloboda Piont - OFK Beograd 2:2
13 10.11.2012 Jagodina - Sloboda Piont 1:1
14 17.11.2012 13:00 Sloboda Piont - Radnički 1:0
15 24.11.2012 11:00 Radnički 1923 - Sloboda Piont 2:0
16 05.06.2013 Sloboda Piont - Crvena zvezda 0:1
17 24.03.2013 13:00 Timok - Sloboda Piont 0:0
18 31.03.2013 Sloboda Piont - Vojvodina 1:1
19 07.04.2013 BSK Borča - Sloboda Piont 1:1
20 14.04.2013 Sloboda Piont - Napredak 3:1
21 20.04.2013 Rad - Sloboda Piont 3:1
22 28.04.2013 Sloboda Piont - Partizan 2:2
23 03.05.2013 Banat - Sloboda Piont 1:1
24 09.05.2013 Sloboda Piont - Sloga 1:0
25 12.05.2013 Borac - Sloboda Piont 2:0
26 19.05.2013 Sloboda Piont - Inđija 2:2
27 25.05.2013 OFK Beograd - Sloboda Piont 4:0
28 01.06.2013 Sloboda Piont - Jagodina 2:0
29 09.06.2013 Radnički - Sloboda Piont 2:2
30 15.06.2013 Sloboda Piont - Radnički 1923 1:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Vojvodina 30 21 5 4 68
2 Rad 30 18 5 7 59
3 Crvena zvezda 30 16 8 6 56
4 Partizan 30 14 9 7 51
5 OFK Beograd 30 15 6 9 51
6 Jagodina 30 11 11 8 44
7 Radnički 1923 30 11 11 8 44
8 Sloga 30 11 9 10 42
9 BSK Borča 30 12 5 13 41
10 Sloboda Piont 30 10 9 11 39
11 Napredak 30 12 3 15 39
12 Borac 30 10 6 14 36
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Omladinska liga Vojvodine Banat 30 9 8 13 35
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Omladinska liga Vojvodine Inđija 30 7 8 15 29
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga Radnički 30 6 8 16 26
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Omladinska liga Istočne Srbije Timok 30 0 3 27 3
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu