XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 491 utakmica za dan
Subota, 27 Oktobar 2012

Fudbal

27.10.2012 13:30 Hajduk 0 : 1 Spartak ZV
27.10.2012 13:30 BSK Borča 1 : 1 Smederevo
27.10.2012 19:00 Donji Srem 1 : 2 Crvena zvezda
27.10.2012 13:30 OFK Beograd 5 : 1 Radnički (N)
27.10.2012 13:30 Sloboda Point 1 : 0 Rad
27.10.2012 13:30 Teleoptik 2 : 1 Metalac (GM)
27.10.2012 13:30 Radnički (NP) 0 : 0 Napredak
27.10.2012 13:30 Proleter 2 : 1 Jedinstvo Putevi
27.10.2012 13:30 Banat 0 : 0 Timok
27.10.2012 13:30 Kolubara 4 : 0 Novi Sad
27.10.2012 13:30 Borac 2 : 1 Bežanija
27.10.2012 13:30 Voždovac 1 : 0 Mladenovac
27.10.2012 13:30 Inđija 2 : 2 Mladost (L)
27.10.2012 13:30 Rudar 0 : 0 Bane
27.10.2012 13:30 Omladinac 0 : 1 Mokra Gora
27.10.2012 11:00 Metalac 2 : 0 Vodojaža
27.10.2012 13:30 Trepča 0 : 1 Tutin
27.10.2012 13:30 Morava 1 : 2 Karađorđe (T)
27.10.2012 13:30 FAP 2 : 1 Ribnica
27.10.2012 13:30 Kačer 2 : 1 Radnički (V)
27.10.2012 13:30 Sloga (P) 1 : 0 Sevojno
27.10.2012 13:30 Budućnost 0 : 0 Jedinstvo
27.10.2012 13:30 Borac (Š) 4 : 0 Sloga (S)
27.10.2012 14:00 Sloga 3 : 2 Svrljig
27.10.2012 14:00 Napredak 0 : 3 Zaplanjac
27.10.2012 14:00 Đerdap 2 : 0 Jedinstvo
27.10.2012 14:00 Bošnjane 3 : 0 Pepeljevac
27.10.2012 14:00 Radnički (K) 4 : 0 Radnički (B)
27.10.2012 14:00 Bilećanin 0 : 0 OFK Kikinda
27.10.2012 14:00 Sloboda 0 : 1 Kozara
27.10.2012 14:00 Jedinstvo (NB) 0 : 0 Vršac
27.10.2012 14:00 Jedinstvo (BK) 0 : 2 Borac
27.10.2012 14:00 Bačka 1901 5 : 3 Kolonija
27.10.2012 14:00 Crvenka 0 : 1 Polet
27.10.2012 14:00 Stanišić 0 : 0 OFK Bačka
27.10.2012 14:00 Mladost (T) 0 : 0 Jugović
27.10.2012 14:00 Mladost (BP) 1 : 0 Sloga
27.10.2012 14:00 Omladinac 2 : 2 Srbobran
27.10.2012 14:00 Borac 3 : 0 1. Maj Agroruma
27.10.2012 14:00 Budućnost 0 : 1 Index
27.10.2012 14:00 IMT 1 : 2 Radnički (NB)
27.10.2012 11:00 Slavija 3 : 0 Železničar
27.10.2012 14:00 Grdica 4 : 1 Polet
27.10.2012 14:00 Maršić 4 : 3 Seljak
27.10.2012 14:00 Partizan 1 : 1 Erdoglija 1931
27.10.2012 13:30 Mladost 0 : 1 Slatina
27.10.2012 13:30 Lunjevica 0 : 3 Ovčar
27.10.2012 13:30 Železničar 5 : 1 Mladi Borac
27.10.2012 14:00 Glavaš 3 : 2 Bresje Superior
27.10.2012 14:30 Marjan 1 : 1 Vinča
27.10.2012 14:30 Karađorđe 1 : 0 Bokanja
27.10.2012 14:30 Lepenica 1 : 1 Šatornja
27.10.2012 14:00 Radnički 1 : 0 Mačva 2005
27.10.2012 14:00 Jedinstvo (V) 3 : 0 Sindjelić
27.10.2012 14:00 Banjani 1 : 0 OFK Divci
27.10.2012 14:00 Rubribreza 0 : 2 Vrujci
27.10.2012 14:00 OFK Jabučje 3 : 0 Mladost
27.10.2012 13:30 Crnokosa 3 : 0 Omladinac
27.10.2012 14:00 Morava 1 : 0 Borac
27.10.2012 14:00 Radnički 1947 (Č) 2 : 1 Naša krila 1936
27.10.2012 14:00 Palilula 1 : 3 Bukovik
27.10.2012 14:00 Moravica 1 : 5 Radnički 1924 (K)
27.10.2012 15:00 Alakince 2 : 1 Kondiva
27.10.2012 15:00 Levosoje 3 : 5 Ternoci
27.10.2012 15:00 Mladost (S) 4 : 1 Vranjska Banja
27.10.2012 14:00 Jedinstvo (BP) 3 : 1 Mladost (PR)
27.10.2012 14:00 Spartak 0 : 2 Dragoš
27.10.2012 14:00 Napredak 4 : 3 Sloga
27.10.2012 14:00 Partizanski put 2 : 3 Svetlost
27.10.2012 14:00 Polet 1 : 1 Borac
27.10.2012 14:00 Trbunje 1 : 2 Topličanin
27.10.2012 14:00 Jedinstvo (B) 2 : 1 Bobište
27.10.2012 14:00 Gradac 0 : 2 Jablanica
27.10.2012 14:00 SFS Borac 1 : 1 Levač
27.10.2012 14:00 Vinorača 3 : 1 Mladost (D)
27.10.2012 14:00 Brestovac 8 : 4 Ključ
27.10.2012 14:00 Rudna Glava 3 : 0 Branik
27.10.2012 14:00 Rudar 3 : 0 Zlot
27.10.2012 14:00 Slatina 3 : 1 Poreč
27.10.2012 14:00 Rtanj 11 : 0 Mladost
27.10.2012 14:00 Midžor 3 : 0 Sloga
27.10.2012 14:00 Rgotina 3 : 3 Trebič
27.10.2012 14:00 Bučje 0 : 1 Velika Jasikova
27.10.2012 14:30 Panonija IM Topola 0 : 4 Tisa
27.10.2012 14:30 Potisje 0 : 1 Čantavir
27.10.2012 14:30 Jadran 4 : 0 Bačka (M)
27.10.2012 14:30 Obilić 2 : 1 Krivaja
27.10.2012 14:00 Krajina 0 : 2 OFK Gradnulica
27.10.2012 14:00 Begej 2 : 1 Naftagas
27.10.2012 14:00 Borac (Z) 1 : 1 Rusanda
27.10.2012 14:00 Sloga 1 : 1 Kordun
27.10.2012 14:00 Polet 0 : 1 Hajduk
27.10.2012 14:00 Graničar (G) 3 : 1 Radnički
27.10.2012 14:00 OFK Mladost 1 : 0 BSK
27.10.2012 14:00 Mladost (K) 1 : 2 PIK
27.10.2012 14:00 Vrbas 2 : 1 Veternik
27.10.2012 Hajduk (V) 3 : 1 Sloven
27.10.2012 Partizan 4 : 0 Graničar
27.10.2012 14:00 Morava 0 : 1 Sloga (R)
27.10.2012 13:30 Parmenac 2 : 0 Zadrugar
27.10.2012 13:30 Bratstvo 0 : 0 Jedinstvo
27.10.2012 13:30 Sloga 1 : 3 Gradina
27.10.2012 13:30 Ozremica 1 : 3 Takovski Ustanak
27.10.2012 13:30 Žitkovica 4 : 0 Dunavac (P)
27.10.2012 13:30 Polet 2 : 1 Napredak
27.10.2012 13:30 BSK 3 : 0 Sloga
27.10.2012 13:30 Trešnjevica 2 : 3 Mladi rudar
27.10.2012 13:30 Plaskovac 0 : 3 Prvi srpski ustanak
27.10.2012 13:30 Maskar 0 : 1 Jasenica
27.10.2012 14:00 Milicionar 1 : 0 Majur
27.10.2012 14:00 Mladost (PP) 2 : 0 Pocerina
27.10.2012 14:00 Mionica 2 : 0 Liplje
27.10.2012 14:00 Željuša 3 : 1 Pobeda
27.10.2012 14:00 Navalin 2 : 1 Omladinac
27.10.2012 14:00 Sloboda 6 : 0 Napredak
27.10.2012 14:00 Marjan MB 3 : 2 Jedinstvo
27.10.2012 14:00 Železničar 0 : 0 Morava
27.10.2012 14:00 Ursule 3 : 1 Mladi radnik
27.10.2012 14:00 Kupinovac 5 : 1 Kolare
27.10.2012 14:30 Baštovan 3 : 0 Mladost (DK)
27.10.2012 14:30 Mladost (T) 9 : 2 Župski biseri
27.10.2012 14:30 Donji Kopaonik 3 : 2 Omladinac
27.10.2012 14:30 Lokomotiva 2 : 1 Bratstvo
27.10.2012 14:30 Subotica 3 : 0 Hajduk
27.10.2012 14:30 Elektrovojvodina 5 : 2 Žednik
27.10.2012 14:30 Dušan Silni 2 : 1 Poljoprivrednik
27.10.2012 14:00 Sloboda 4 : 1 Pobeda
27.10.2012 14:00 Sokolac 1 : 1 Olimpija
27.10.2012 14:00 Karaš (K) 2 : 0 Jedinstvo
27.10.2012 14:00 Partizan (U) 1 : 5 Crvena zvezda
27.10.2012 14:00 Jedinstvo (K) 0 : 7 Rusin
27.10.2012 Fruškogorski partizan 6 : 1 Proleter
27.10.2012 14:00 Mladost 4 : 0 Čenej
27.10.2012 14:00 Krila Krajine 1 : 2 Budućnost
27.10.2012 14:00 Soko 4 : 0 Slavija
27.10.2012 14:00 Napredak 2 : 1 Vranić
27.10.2012 14:00 Krtinska 10 : 0 OFK Meljak
27.10.2012 14:00 Rvati 0 : 1 Stepojevac VAGA
27.10.2012 14:00 Pudarci 1 : 1 Napredak
27.10.2012 14:00 Kosmaj 0 : 4 Boleč
27.10.2012 14:00 Policajac 5 : 0 Studenski Grad
27.10.2012 14:00 Pionir 3 : 0 Šećeranac Ada
27.10.2012 14:00 OFK 019 Zaječar 0 : 2 Graničar
27.10.2012 15:00 Borac 4 : 2 Crvena Zvezda
27.10.2012 15:00 Polet 1 : 0 OFK Sloga
27.10.2012 14:30 Srbovo 2 : 1 Malajnica
27.10.2012 14:00 Žeželj 2 : 1 Stari momci
27.10.2012 13:30 Borac 4 : 1 Napredak (B)
27.10.2012 14:30 B.S.K. 1 : 2 Soko
27.10.2012 14:30 Čokordin 1 : 1 Sloga 1952
27.10.2012 14:30 Radnik 5 : 0 Dobrnje
27.10.2012 14:30 Laolac 1 : 3 7 juli
27.10.2012 14:30 Burovac 1 : 0 Busur
27.10.2012 14:30 Omladinac B 1 : 2 Mlava
27.10.2012 14:30 Bata Bulić 1 : 1 Jedinstvo
27.10.2012 14:30 Rade Milošević 3 : 1 Vukan
27.10.2012 14:30 Mladost (R) 2 : 0 Mladost (L)
27.10.2012 14:00 TE Gučevo 3 : 0 Granit
27.10.2012 14:00 Luk 0 : 3 Prva Iskra
27.10.2012 15:00 Omladinac 4 : 2 Napredak
27.10.2012 15:00 Maovi MH 2 : 3 Culjkovic
27.10.2012 15:00 Fortuna Miki 1 : 9 Cer
27.10.2012 15:00 Metlić 3 : 1 Mladost (SL)
27.10.2012 Zvizdar 1 : 4 Kolubara
27.10.2012 14:00 Šarbane 3 : 1 Murgaš
27.10.2012 14:00 Milanovo 4 : 2 Moravac
27.10.2012 14:00 Mladost (DL) 1 : 2 Mladost (K)
27.10.2012 14:00 Bratstvo 1 : 1 BSK
27.10.2012 14:00 Sušica 2012 2 : 0 Moravac
27.10.2012 14:00 Goblen 1 : 0 Vrhunac
27.10.2012 14:00 Rudar 1 : 0 Rudar Stenjevac
27.10.2012 14:00 Kolonija 1 : 3 Sloga
27.10.2012 14:30 Polet 57 0 : 0 Mladost
27.10.2012 14:30 Omladinac 1 : 3 Ribnik
27.10.2012 14:30 Vinogradar 0 : 7 Topoljak
27.10.2012 14:30 Stara Čaršija 3 : 1 Omladinac
27.10.2012 14:30 Omašnica 1 : 1 Moravac-C 74
27.10.2012 14:30 Rujišnik 0 : 0 Stari Trstenik
27.10.2012 14:00 Trmčari 4 : 1 Budućnost
27.10.2012 14:00 Sokolovi 2 : 2 Srnje
27.10.2012 14:00 Meševo 1 : 3 Padež
27.10.2012 14:00 Globoder 1 : 5 Žabare
27.10.2012 14:00 BSK 3 : 0 Kruševica
27.10.2012 14:00 Crvena Zvezda 0 : 2 Banat
27.10.2012 14:00 Šumadija 1 : 1 Mladi Radnik
27.10.2012 Crvena zvezda 7 : 1 OFK Rogača
27.10.2012 Denim 1 : 0 Mladost
27.10.2012 4 Juli 2 : 3 Drlupa
27.10.2012 Sibnica 1 : 4 Sloga 2012
27.10.2012 OFK Slatina 2 : 4 Nemenikuće
27.10.2012 Vis 3 : 0 Mladost
27.10.2012 Rudar 2012 3 : 0 Đurinci
27.10.2012 14:00 Napredak 3 : 0 Bair
27.10.2012 14:00 Mladost (MM) 1 : 1 Mladost (O)
27.10.2012 14:00 Gorki 4 : 1 Šumice
27.10.2012 14:00 DB Junajted 5 : 0 7. Juli
27.10.2012 13:30 Šapine B 0 : 5 Sinđelić
27.10.2012 13:30 Radnik 0 : 5 Stig (C)
27.10.2012 13:30 Napredak 2 : 0 BSK
27.10.2012 13:30 Kobilje 7 : 2 Stig (MC)
27.10.2012 14:00 BSK 2 : 0 20. Oktobar
27.10.2012 14:00 Strmovo 4 : 2 Borac
27.10.2012 14:00 Lazarevac 5 : 1 OFK Sokolovo
27.10.2012 Oniks 3 : 0 Dražmirovac
27.10.2012 Morava 4 : 0 Omladinac
27.10.2012 Trnava 2 : 0 Mladost
27.10.2012 Šantarovac 1 : 3 Osaonica
27.10.2012 Belica 6 : 2 Hajduk
27.10.2012 13:30 Novi Bečej 1 : 4 Mašinac PZP
27.10.2012 13:30 Jagodina 0 : 3 Spartak
27.10.2012 13:30 Sloga 1 : 2 Požarevac
27.10.2012 15:00 Ravangrad 0 : 3 Fruškogorac
27.10.2012 12:00 Rubin 4 : 2 Metalmania
27.10.2012 13:00 Inđija 2 : 1 Sloboda Piont
27.10.2012 11:00 Jagodina 0 : 0 Sloga
27.10.2012 12:00 Radnički 1923 0 : 0 Partizan
27.10.2012 11:00 BSK Borča 0 : 4 Vojvodina
27.10.2012 10:00 Rad 2 : 2 Crvena zvezda
27.10.2012 11:00 Banat 1 : 1 Radnički
27.10.2012 11:00 Borac 0 : 0 OFK Beograd
27.10.2012 10:00 ČSK Pivara 2 : 1 Indeks
27.10.2012 10:00 Slavija 1 : 1 Omladinac
27.10.2012 Proleter 0 : 1 Spartak Zlatibor Voda
27.10.2012 Novi Sad 0 : 0 Hajduk
27.10.2012 Polet 1 : 1 Kabel
27.10.2012 Radnički 4 : 1 Donji Srem
27.10.2012 11:00 Sinđelić 1 : 2 Vlasina
27.10.2012 11:00 Dinamo 3 : 0 Car Konstantin
27.10.2012 11:00 Radnički (P) 1 : 1 Hajduk Veljko
27.10.2012 11:00 Jedinstvo 2 : 2 Vrežina 2009
27.10.2012 11:00 Bor 1 : 2 Moravac Orion
27.10.2012 10:00 Arsenal 2 : 2 Mladost
27.10.2012 13:30 Jedinstvo Putevi 1 : 3 Šumadija 1903
27.10.2012 11:00 Sloboda 2 : 2 Jadran
27.10.2012 13:30 Novi Pazar 8 : 0 Zlatar
27.10.2012 11:00 Bane 2 : 0 Metalac (K)
27.10.2012 Udarnik 0 : 1 Jedinstvo
27.10.2012 Polet 0 : 4 Sloga
27.10.2012 14:00 Budućnost 5 : 1 Radnik
27.10.2012 11:30 Bresje-Superior 3 : 1 Mladi borac
27.10.2012 Napredak 5 : 0 Selevac
27.10.2012 Omladinac 0 : 3 Pobeda
27.10.2012 10:00 BAK 2 : 2 Vulturul
27.10.2012 13:00 Sloga (P) 2 : 4 Dobrica
27.10.2012 14:30 Sloga (BNS) 0 : 2 Železničar
27.10.2012 12:00 Mladost (O) 3 : 0 Vojvodina
27.10.2012 14:00 Tempo 1 : 4 Jugoslavija
27.10.2012 14:00 Budućnost (BB) 8 : 2 Borac (S)
27.10.2012 14:00 Radnički (B) 1 : 12 Dinamo
27.10.2012 GFK Jasenica 1911 3 : 0 Osipaonica
27.10.2012 Mladi radnik (R) 1 : 3 Smederevo
27.10.2012 13:30 Mačva 3 : 1 Krušik
27.10.2012 10:00 Zemun 1 : 0 Brodarac
27.10.2012 ČSK Pivara 1 : 1 Borac
27.10.2012 Sloboda Point 2 : 2 Partizan
27.10.2012 Loznica 1919 0 : 5 Rad
27.10.2012 BSK Borča 0 : 1 Vojvodina
27.10.2012 11:00 Napredak 0 : 2 Crvena zvezda
27.10.2012 14:00 Raadnički 1923 0 : 1 Teleoptik
27.10.2012 Sloga 0 : 1 OFK Beograd
27.10.2012 12:00 Dinamo 1 : 1 Vršac
27.10.2012 12:00 Bečej 1918 1 : 1 Novi Sad
27.10.2012 12:30 Panonija IM Topola 3 : 4 Tisa
27.10.2012 12:30 Potisje 2 : 1 Čantavir
27.10.2012 12:30 Jadran 1 : 3 Bačka (M)
27.10.2012 12:30 Obilić 3 : 4 Krivaja
27.10.2012 10:00 AFK 2 : 7 Subotica '96
27.10.2012 Mladi radnik 2 : 0 Seljak
27.10.2012 11:30 Sloga 0 : 1 Šumadija
27.10.2012 13:30 Mladost 0 : 0 Sevojno
27.10.2012 13:30 Metalac (GM) 0 : 0 Sloga (BB)
27.10.2012 10:00 Budućnost 0 : 3 Sloga (K)
27.10.2012 13:30 Šumadija 1903 0 : 0 Jedinstvo Putevi
27.10.2012 13:30 Sloboda 6 : 1 Bane
27.10.2012 12:00 Dolina 3 : 1 Borac
27.10.2012 12:00 Mika Antić 3 : 2 Spartak
27.10.2012 12:00 Mačva 1 : 0 Jedinstvo
27.10.2012 12:00 Radnicki Stobex 3 : 1 Železničar
27.10.2012 12:00 Loznica 3 : 1 Jedinstvo
27.10.2012 Zemun 2 : 1 Čukarički
27.10.2012 AS 6 : 1 Borac
27.10.2012 11:00 Župa 0 : 1 Radnički 1923
27.10.2012 13:00 Loznica 1919 1 : 3 Rad
27.10.2012 Smederevo 0 : 4 OFK Beograd
27.10.2012 Napredak 0 : 2 Crvena zvezda
27.10.2012 13:00 Radnički 3 : 0 Bežanija
27.10.2012 10:00 Dinamo 1 : 1 Vršac
27.10.2012 10:00 Bečej 1918 1 : 1 Novi Sad
27.10.2012 12:00 Skobalj 0 : 9 Borac
27.10.2012 Slavija 2 : 0 Sloga
27.10.2012 Proleter 3 : 3 Šumadinac
27.10.2012 12:00 SASK 3 : 2 Sloboda
27.10.2012 10:00 Subotica 12 : 1 Tavankut
27.10.2012 11:00 Bačka Topola 3 : 0 Obilić
27.10.2012 11:00 Spartak Zlatibor voda 0 : 0 Olimpija
27.10.2012 10:00 Senta 3 : 2 Mladost Radost
27.10.2012 Udarnik 0 : 2 Jedinstvo
27.10.2012 Polet 0 : 6 Sloga
27.10.2012 12:00 Budućnost 1 : 6 Radnik
27.10.2012 Napredak 7 : 1 Selevac
27.10.2012 Omladinac 4 : 2 Pobeda
27.10.2012 Mladi radnik 7 : 0 Železničar
27.10.2012 Rudar 2 : 2 MIP Presing
27.10.2012 Badnjevac 7 : 1 Plana
27.10.2012 AF Duljaj 3 : 0 Smederevo
27.10.2012 Sloga 6 : 0 Seljak
27.10.2012 Homoljac 3 : 0 Kolonija Sveti Sava
27.10.2012 10:00 Dolina 4 : 1 Borac
27.10.2012 10:00 Železničar 4 : 0 Kolonija
27.10.2012 09:00 Apolon 4 1 : 2 Karađorđe (T)
27.10.2012 09:00 Karađorđe (R) 3 : 0 Sušica
27.10.2012 09:00 Lokomotiva 1 : 8 Slavija
27.10.2012 09:00 Sloga (B) 2 : 4 Kraguj
27.10.2012 09:00 Pobeda 6 : 3 Azbest
27.10.2012 10:00 Jedinstvo 3 : 1 Rađevac
27.10.2012 10:00 Drina 0 : 2 Savacijum
27.10.2012 10:00 Mačva 3 : 0 Ribnica
27.10.2012 10:00 Loznica 0 : 1 Jedinstvo
27.10.2012 10:00 Vinogradar 0 : 11 Bačka 1901
27.10.2012 09:30 Spartak Zlatibor voda '00 2 : 0 Spartak Zlatibor voda '01
27.10.2012 09:30 Bačka Topola 6 : 0 Subotica '01
27.10.2012 10:00 Šumadija 1903 4 : 3 Apolon 4 I
27.10.2012 10:00 Presing 0 : 3 Sloga
27.10.2012 10:00 Panter 1 : 4 Jasenica 1911
27.10.2012 OFK Osečina 1 : 1 Šampion
27.10.2012 Jedinstvo 1 : 2 Radnički
27.10.2012 Spartak 0 : 4 Krušik
27.10.2012 Krušik 2 7 : 1 Budućnost
27.10.2012 Polet 1 : 2 Železničar
27.10.2012 12:30 Bane 2 5 : 0 Tutin
27.10.2012 12:30 OFK As 0 : 0 Ibar
27.10.2012 12:30 Bane 1 0 : 1 Sočanica
27.10.2012 12:30 Pazar Juniors '01 2 : 4 Pazar Juniors '00
27.10.2012 12:30 OFK Vlada Dimitrijević 3 : 0 Rudar
27.10.2012 11:00 Presing 2 : 0 Sloga
27.10.2012 10:00 Panter 3 : 1 Jasenica 1911

Košarka

27.10.2012 17:00 MZT Skopje 60 : 75 Crvena zvezda Telekom
27.10.2012 19:00 Szolnoki Olaj 75 : 67 Split
27.10.2012 19:00 Krka 51 : 66 Budućnost VOLI
27.10.2012 17:00 Cibona 69 : 63 Široki WWin
27.10.2012 19:00 Borac Mozzart Sport 69 : 39 Metalac
27.10.2012 20:30 OKK Beograd 92 : 88 Sloboda
27.10.2012 18:30 Tamiš 76 : 69 BKK Radnički
27.10.2012 20:00 Vojvodina Srbijagas 101 : 70 Jagodina
27.10.2012 18:00 Vršac 72 : 71 Konstantin
27.10.2012 18:00 Meridiana 74 : 60 Spartak
27.10.2012 17:00 Železničar 84 : 65 Crnokosa
27.10.2012 17:00 Plana 79 : 72 Napredak Rubin
27.10.2012 17:00 Beovuk 72 83 : 85 Mladost (Z)
27.10.2012 19:00 Zlatar 88 : 73 Svilajnac Kompo
27.10.2012 19:30 Mašinac 0 : 20 Železničar
27.10.2012 18:00 Zlatibor 95 : 87 Novi Pazar
27.10.2012 19:30 Priboj 99 : 73 Radnički Student
27.10.2012 Jablanica 92 : 59 Dimitrovgrad
27.10.2012 OKK Junior 74 : 73 Knjaževac
27.10.2012 Rtanj 77 : 80 Niš
27.10.2012 Mladost 85 : 82 Prokuplje
27.10.2012 Bor RTB 86 : 74 Kuršumlija
27.10.2012 Pirot 84 : 81 Zdravlje 09
27.10.2012 Akademik 58 : 71 Vojvodina
27.10.2012 Veternik 0 : 20 Stara Pazova
27.10.2012 Dunav 75 : 76 Jedinstvo
27.10.2012 Vrbas 71 : 76 Srem
27.10.2012 Topola 66 : 58 Mladost Teletehnika
27.10.2012 Vojvodina Srb Gas MT 81 : 65 Odžaci
27.10.2012 Sveti Đorđe 68 : 61 Nova Pazova
27.10.2012 15:00 Paraćin 72 : 69 Mladost
27.10.2012 Vladimirci 73 : 83 Loznica
27.10.2012 Student BB 88 : 71 Mionica
27.10.2012 Železničar 102 : 92 Ivanjica
27.10.2012 Play off 57 : 66 Mileševac
27.10.2012 Klik 80 : 81 Čačak 94
27.10.2012 Mladost Vesna 91 : 69 Hajduk Veljko
27.10.2012 Zone Boys 62 : 93 Naisus
27.10.2012 Radan 67 : 48 Negotin
27.10.2012 Jastrebac 63 : 67 Vlasotince
27.10.2012 Radnik 64 : 61 Nibak
27.10.2012 17:00 Subrina Ilirija 64 : 72 Peac-Pecs
27.10.2012 18:00 Partizan 78 : 74 Radivoj Korać
27.10.2012 18:00 Čelik 68 : 62 Vojvodina
27.10.2012 20:30 Vršac 65 : 70 Sloboda
27.10.2012 18:30 Stara Pazova 90 : 64 Šumadija
27.10.2012 16:30 Student 73 : 64 Srbobran Reahem
27.10.2012 19:00 Čelarevo 70 : 74 Beočin

Odbojka

27.10.2012 19:00 Spartak (LJ) 3 : 1 Spartak (S)
27.10.2012 18:00 Đerdap 3 : 1 Ribnica
27.10.2012 20:00 Sloven 0 : 3 Borac
27.10.2012 19:00 Smederevo 3 : 0 Klek Srbijašume
27.10.2012 19:00 Jedinstvo 3 : 0 Obilić
27.10.2012 17:00 Jagodina 1 : 3 Kosovska Mitrovica
27.10.2012 20:00 Metalac Takovo 3 : 1 Brezovica
27.10.2012 13:00 Ribnica 2 3 : 2 FAP Livnica
27.10.2012 18:00 Knjaževac 0 : 3 Niš
27.10.2012 20:00 Timok 3 : 0 Pirot
27.10.2012 20:00 Milenijum 3 : 0 Ozren
27.10.2012 19:00 Sterija 3 : 1 VA 014
27.10.2012 20:00 FOK 2 : 3 Vrbas
27.10.2012 17:30 Srem Iton 3 : 1 Mladost Ekspans
27.10.2012 13:00 Vojvodina 2 3 : 0 Bavanište
27.10.2012 19:00 Inđija 3 : 0 Novi Sad
27.10.2012 16:00 Proleter 3 : 0 Futog
27.10.2012 20:00 Tent 3 : 2 Jedinstvo (U)
27.10.2012 20:00 Kolubara 3 : 1 Dinamo
27.10.2012 19:00 Železničar 0 : 3 Vizura Wall Art
27.10.2012 19:00 Obilić 1 : 3 Smeč 5
27.10.2012 19:00 Crnokosa Artos 3 : 1 Kraguj
27.10.2012 19:00 Radnički (K) 3 : 2 Lazarevac
27.10.2012 20:00 Radnički (B) 3 : 2 Poštar
27.10.2012 17:00 Tutin Stil Jasen 0 : 3 Borac
27.10.2012 14:00 Ivanjica 3 : 0 Tajm
27.10.2012 19:00 Gimnazijalac 3 : 1 Putevi Trendteks
27.10.2012 19:00 Tara 3 : 0 Lučani
27.10.2012 17:00 Mali Zvornik 0 : 3 Spas
27.10.2012 14:30 Imlek 3 : 1 Spartak
27.10.2012 19:00 VGSK 0 : 3 Smederevo
27.10.2012 20:00 Šumadija 3 : 0 Mladi Radnik
27.10.2012 17:15 Vršac 0 : 3 Vrbas
27.10.2012 19:00 Klek Srbijašume 3 : 0 NS Volej tim
27.10.2012 18:00 Iton Srem Tempo 3 : 2 KI 0230
27.10.2012 18:00 Majdanpek FBC 3 : 1 Topličanin
27.10.2012 18:00 Student 3 : 0 Leskovac 98
27.10.2012 18:00 Bor 0 : 3 Vranje
27.10.2012 18:00 Milenijum 3 : 0 Paraćin

Rukomet

27.10.2012 19:00 Napredak 25 : 27 Partizan
27.10.2012 18:30 PKB 29 : 21 Železničar 1949
27.10.2012 19:00 Jugović Unimet 35 : 25 Radnički
27.10.2012 18:30 Metaloplastika 31 : 25 Kolubara
27.10.2012 18:00 Crvena Zvezda 33 : 31 Zaječar
27.10.2012 19:00 Vrbas Carnex 23 : 22 Vojvodina
27.10.2012 20:30 Dinamo 25 : 23 Titel Džon Dir
27.10.2012 18:00 Mladost 30 : 26 Crvena Zvezda
27.10.2012 19:00 Sombor 30 : 26 Železničar
27.10.2012 19:00 Jastrebac 38 : 33 BSK Heba
27.10.2012 19:30 ORK Bor 23 : 17 Đerdap
27.10.2012 18:00 Loznica 21 : 31 BASK Soko
27.10.2012 20:00 Morava 32 : 24 Smederevo
27.10.2012 19:00 Župa 54 21 : 21 Zlatar
27.10.2012 17:30 Priboj 20 : 27 Sloga
27.10.2012 17:00 15 oktobar 39 : 32 Knez Lazar S.B. Ribarska banja
27.10.2012 15:30 Mladost 19 : 37 Hisar
27.10.2012 19:00 Aleksinac 25 : 24 Niška Banja
27.10.2012 19:00 Vranje 1957 26 : 22 Radan
27.10.2012 13:30 Železničar 2 22 : 35 Bela Palanka
27.10.2012 16:00 Pirot 48 : 31 Dubočica 54 2
27.10.2012 Knjaževac 29 : 26 Rembas
27.10.2012 20:00 Rtanj 31 : 29 Radnički
27.10.2012 Brestovac 24 : 39 Bor 2
27.10.2012 19:00 Hajduk Veljko 45 : 30 Zaječar 2
27.10.2012 Hercegovina 26 : 21 Crvenka II
27.10.2012 Jedinstvo (K) 36 : 20 Ruma
27.10.2012 Jabuka 25 : 34 Napredak
27.10.2012 Potisje Pleteks 28 : 30 Radnički-Cement
27.10.2012 Radnički 31 : 27 Dalmatinac
27.10.2012 Jedinstvo (NB) 24 : 23 Apatin
27.10.2012 Banatski Karlovac 26 : 22 Hajduk
27.10.2012 17:00 Radnički 1949 26 : 42 Naisa
27.10.2012 19:00 BMS Milenijum 15 : 15 Max Sport
27.10.2012 19:30 Železnicar 23 : 35 Zaječar
27.10.2012 16:30 Milenium 36 : 16 Crvena Zvezda 2
27.10.2012 17:00 Knjaz Miloš 2 32 : 25 Čačak
27.10.2012 18:00 Pirot 33 : 18 Zaječar 2
27.10.2012 19:00 Knjaževac 25 : 27 Sloga
27.10.2012 16:00 Vranje 25 : 19 Topličanin
27.10.2012 15:30 Đerdap 16 : 31 Mladi Radnik
27.10.2012 18:00 Kučevo 31 : 17 Mladost
27.10.2012 Proleter Superprotein 24 : 26 Spartak
27.10.2012 Halas Jožef 27 : 24 Mladost
27.10.2012 Kikinda 25 : 21 Radnički
27.10.2012 Jabuka 95 26 : 24 Srem
27.10.2012 Temerin 35 : 15 Dolovo
27.10.2012 Vojvodina 32 : 17 Pančevo
27.10.2012 Dubočica 25 : 16 Morava Han
27.10.2012 Niška Banja 19 : 28 Naisa 2
27.10.2012 Vlasotince 16 : 24 Radan
27.10.2012 Vrbas 19 : 25 Obilić
27.10.2012 Laki 22 : 22 Jadran Lider
27.10.2012 Želja 20 : 19 Ravangrad
27.10.2012 Unirea 33 : 26 Miletić
27.10.2012 Apatin 23 : 19 Spartak
27.10.2012 Sloven 30 : 19 Topola

Vaterpolo

27.10.2012 Singidunum 9 : 7 ŽAK
27.10.2012 Beograd 3 : 16 BVK Crvena zvezda
27.10.2012 Partizan 12 : 5 Banjica
27.10.2012 19:00 Dunav 2 : 18 Radnički

Futsal

27.10.2012 20:20 Fontana 5 : 2 Metalac Kolorado
27.10.2012 Kikinda 1 : 4 Leteći Holandjanin
27.10.2012 KMF Deus futsal 5 : 4 Forum
27.10.2012 Hajduk 3 : 2 Kraljevićevo
27.10.2012 Tvrdjava 2 : 6 SAS
27.10.2012 19:00 Fleš 3 : 3 Aranđelovac Fortuna
27.10.2012 16:00 Krčagovo 2 5 : 3 Raška
nikolarajcic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 1 korisnika su tipovali utakmicu