XS
SM
MD
LG

1/4 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
13.03.2019 18:00 Crvena zvezda 2 : 1 Radnik
13.03.2019 15:30 Napredak 0 : 4 Partizan
13.03.2019 14:00 Spartak ŽK 1 : 2 Mladost (L)
13.03.2019 17:00 Radnički (N) 2 : 1 Vojvodina
1/8 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
24.10.2018 14:00 Budućnost (D) 1 : 4 Radnički (N)
24.10.2018 17:00 Borac 0 : 4 Napredak
24.10.2018 14:00 Zemun 0 : 2 Partizan
24.10.2018 14:00 Spartak ŽK 1 : 0 Mačva
24.10.2018 17:00 Čukarički 1 : 4 Mladost (L)
24.10.2018 16:00 Vojvodina 4 : 0 Sinđelić
14.11.2018 14:00 Javor Matis 1 : 1 Radnik
21.11.2018 15:00 Crvena zvezda 4 : 1 TSC
1/16 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
26.09.2018 15:00 Kolubara 1 : 2 Partizan
26.09.2018 16:00 Inđija 0 : 2 Zemun
26.09.2018 16:00 Proleter 1 : 1 Mladost (L)
26.09.2018 16:00 TSC 2 : 0 Rad
26.09.2018 16:00 Mladost (BJ) 0 : 2 Čukarički
26.09.2018 16:00 LFK Mladost 0 : 2 Spartak ŽK
26.09.2018 16:00 Radnik 5 : 0 Radnički (P)
26.09.2018 16:00 Sinđelić 1 : 0 Voždovac
26.09.2018 16:00 Javor Matis 3 : 0 Novi Pazar
26.09.2018 18:00 Sloboda 0 : 3 Borac
26.09.2018 18:00 OFK Bačka 1 : 1 Budućnost (D)
26.09.2018 18:00 Mačva 1 : 0 Radnički 1923
26.09.2018 19:00 Radnički (N) 4 : 1 Bežanija
26.09.2018 19:00 Vojvodina 2 : 0 Teleoptik
17.10.2018 14:00 Dinamo 0 : 2 Crvena zvezda
17.10.2018 15:00 Napredak 2 : 0 Metalac
Pred kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
12.09.2018 16:00 Mladost (BJ) 3 : 0 ČSK Pivara
12.09.2018 16:00 Trajal 0 : 1 Radnički (P)
12.09.2018 16:00 Mokra Gora 0 : 0 Sloboda
12.09.2018 16:00 Kolubara 2 : 0 Temnić 1924

30.03.2019 Dinamo : Vojvodina
30.03.2019 Čukarički : Radnik
30.03.2019 Napredak : Partizan
30.03.2019 Spartak ŽK : Mladost
30.03.2019 Voždovac : Zemun
30.03.2019 Radnički (N) : Rad
30.03.2019 Crvena zvezda : Mačva
30.03.2019 Proleter : OFK Bačka
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) Crvena zvezda 27 24 3 0 75
2 Doigravanje (Play Off) Radnički (N) 27 21 5 1 68
3 Doigravanje (Play Off) Partizan 27 14 9 4 51
4 Doigravanje (Play Off) Čukarički 27 14 8 5 50
5 Doigravanje (Play Off) Mladost 27 12 6 9 42
6 Doigravanje (Play Off) Napredak 27 8 11 8 35
7 Doigravanje (Play Off) Radnik 27 10 5 12 35
8 Doigravanje (Play Off) Proleter 27 8 10 9 34
9 Play Out Mačva 27 8 7 12 31
10 Play Out Vojvodina 27 7 9 11 30
11 Play Out Spartak ŽK 27 7 8 12 29
12 Play Out Voždovac 27 8 4 15 28
13 Play Out OFK Bačka 27 6 7 14 25
14 Play Out Rad 27 4 9 14 21
15 Play Out Dinamo 27 5 4 18 19
16 Play Out Zemun 27 3 9 15 18

23.03.2019 15:00 Inđija : Zlatibor
23.03.2019 15:00 Sinđelić : Javor Matis
23.03.2019 15:00 Budućnost : Metalac
23.03.2019 15:00 Bežanija : OFK Žarkovo
23.03.2019 15:00 Novi Pazar : TSC
23.03.2019 15:00 Radnički 1923 : Bečej 1918
23.03.2019 18:30 Borac : Trajal
23.03.2019 15:00 Sloboda : Teleoptik
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) TSC 27 17 8 2 59
2 Doigravanje (Play Off) Javor Matis 27 18 5 4 59
3 Doigravanje (Play Off) Inđija 27 15 5 7 50
4 Doigravanje (Play Off) Zlatibor 27 15 2 10 47
5 Doigravanje (Play Off) Metalac 27 12 9 6 45
6 Doigravanje (Play Off) Radnički 1923 27 13 6 8 45
7 Doigravanje (Play Off) Sinđelić 27 10 11 6 41
8 Doigravanje (Play Off) Bežanija 27 12 3 12 39
9 Play Out OFK Žarkovo 27 10 7 10 37
10 Play Out Trajal 27 10 5 12 35
11 Play Out Bečej 1918 27 9 6 12 33
12 Play Out Budućnost 27 7 8 12 29
13 Play Out Borac 27 6 7 14 25
14 Play Out Teleoptik 27 5 7 15 22
15 Play Out Sloboda 27 4 5 18 17
16 Play Out Novi Pazar 27 2 8 17 14

09.03.2019 15:00 Čelik 3 : 1 GOŠK
09.03.2019 17:30 Sloboda 0 : 0 Željezničar
09.03.2019 15:00 Mladost 0 : 0 Zrinjski
09.03.2019 15:00 Radnik 1 : 0 Zvijezda 09
10.03.2019 18:00 Široki Brijeg 0 : 3 Sarajevo
09.03.2019 15:00 Krupa 0 : 2 Tuzla City
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Sarajevo 22 16 4 2 52
2 Zrinjski 22 12 5 5 41
3 Željezničar 22 9 5 8 32
4 Široki Brijeg 22 7 11 4 32
5 Sloboda 22 8 6 8 30
6 Mladost 22 8 6 8 30
7 Radnik 22 7 8 7 29
8 Čelik 22 7 7 8 28
9 Tuzla City 22 6 6 10 24
10 Zvijezda 09 22 5 8 9 23
11 GOŠK 22 4 7 11 19
12 Krupa 22 3 7 12 16

23.03.2019 14:30 Sutjeska : Željezničar Sport Team
23.03.2019 14:30 Drina : Kozara
23.03.2019 14:30 Sloga : Borac
23.03.2019 14:30 Sloboda : Tekstilac
23.03.2019 14:30 Slavija : Podrinje
23.03.2019 14:30 Alfa : Rudar Prijedor
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Borac 18 15 2 1 47
2 Sloga 18 13 3 2 42
3 Rudar Prijedor 18 9 4 5 31
4 Željezničar Sport Team 18 7 3 8 24
5 Kozara 18 6 5 7 23
6 Podrinje 18 6 5 7 23
7 Alfa 18 4 7 7 19
8 Slavija 18 5 4 9 19
9 Sutjeska 18 5 3 10 18
10 Drina 18 4 6 8 18
11 Tekstilac 18 4 5 9 17
12 Sloboda 18 4 5 9 17

24.03.2019 14:30 Provo : Šumadija (A)
23.03.2019 14:30 Sloga 33 : Mladi radnik 1926
23.03.2019 14:30 Sloga (PŽ) : Jedinstvo (Ub)
23.03.2019 14:30 Budućnost Krušik 2014 : Smederevo 1924
24.03.2019 14:30 Drina : Mokra Gora
24.03.2019 11:00 Polet (LJ) : FAP
23.03.2019 14:30 Tutin : Loznica
24.03.2019 14:30 Proleter Mihajlovac : Jošanica
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Smederevo 1924 (-1) 17 11 3 3 35
2 Tutin 17 10 3 4 33
3 Sloga (PŽ) 17 9 6 2 33
4 Jošanica 17 8 6 3 30
5 Šumadija (A) 17 6 7 4 25
6 Mokra Gora 17 7 4 6 25
7 Mladi radnik 1926 17 6 7 4 25
8 Jedinstvo (Ub) 17 7 4 6 25
9 Loznica 17 5 6 6 21
10 Sloga 33 17 6 2 9 20
11 Budućnost Krušik 2014 17 4 7 6 19
12 FAP 17 5 4 8 19
13 Provo 17 5 4 8 19
14 Drina 17 2 8 7 14
15 Proleter Mihajlovac 17 3 5 9 14
16 Polet (LJ) 17 2 4 11 10

23.03.2019 15:00 Cement : Kabel
23.03.2019 15:00 Omladinac : Železničar
24.03.2019 15:00 Borac : Radnički (ZR)
24.03.2019 15:00 Dunav : OFK Vršac
23.03.2019 15:00 Crvena zvezda : Srbobran
23.03.2019 15:00 Bačka 1901 : Mladost
23.03.2019 15:00 Hajduk 1912 : ČSK Pivara
23.03.2019 15:00 Bratstvo 1946 : Dinamo 1945
23.03.2019 15:00 Radnički (SM) : Radnički (NP)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Hajduk 1912 17 13 3 1 42
2 Kabel 18 13 2 3 41
3 Omladinac 18 12 1 5 37
4 Bratstvo 1946 18 10 5 3 35
5 Železničar 18 9 4 5 31
6 Dinamo 1945 18 7 6 5 27
7 Radnički (ZR) 18 6 9 3 27
8 Radnički (SM) 18 6 5 7 23
9 Cement 18 5 5 8 20
10 Mladost 18 5 5 8 20
11 OFK Vršac 18 5 4 9 19
12 Bačka 1901 17 6 1 10 19
13 Borac 18 5 3 10 18
14 Crvena zvezda 18 5 3 10 18
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Dunav 18 4 5 9 17
16 Prelazi u ligu nižeg ranga ČSK Pivara 18 3 5 10 14
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Radnički (NP) 18 3 4 11 13

24.03.2019 11:00 SFS Borac : Dunav
24.03.2019 16:00 Temnić 1924 : Moravac Orion
23.03.2019 16:00 Jagodina Tabane : Radnički (P)
23.03.2019 16:00 Rtanj : Budućnost
23.03.2019 16:00 Trstenik PPT : Jedinstvo (P)
23.03.2019 16:00 OFK Sinđelić : Pukovac
24.03.2019 16:00 Radan : GFK Dubočica
23.03.2019 16:00 Jedinstvo (B) : Zaplanjac
23.03.2019 16:00 Radnički (S) : Car Konstantin
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Temnić 1924 19 15 3 1 48
2 Radnički (P) 19 14 3 2 45
3 Car Konstantin 19 11 3 5 36
4 Moravac Orion 19 10 4 5 34
5 Jedinstvo (B) 19 11 1 7 34
6 Budućnost 19 10 3 6 33
7 Jagodina Tabane 19 8 7 4 31
8 Zaplanjac 19 8 6 5 30
9 OFK Sinđelić 19 8 3 8 27
10 Dunav 19 8 3 8 27
11 Trstenik PPT 19 6 6 7 24
12 SFS Borac 19 7 3 9 24
13 GFK Dubočica 19 7 1 11 22
14 Rtanj 19 5 2 12 17
15 Radnički (S) 19 4 4 11 16
16 Jedinstvo (P) 19 3 3 13 12
17 Pukovac 19 3 3 13 12
18 Radan 19 3 2 14 11

23.03.2019 15:00 Radnički (NB) : Jedinstvo
23.03.2019 15:00 OFK Beograd : IMT
23.03.2019 10:00 BASK : Grafičar
24.03.2019 15:00 Stepojevac Vaga : Radnički (O)
24.03.2019 11:00 Prva Iskra : BSK Borča
23.03.2019 15:00 Lokomotiva : Kolubara
23.03.2019 11:00 GSP Polet Dorćol : Brodarac
24.03.2019 15:00 Zvezdara : Crvena Zvezda
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Kolubara 17 13 3 1 42
2 IMT 17 13 2 2 41
3 Grafičar 17 12 4 1 40
4 Zvezdara 17 8 3 6 27
5 Brodarac 17 7 5 5 26
6 Crvena Zvezda 17 7 5 5 26
7 Radnički (NB) 17 7 4 6 25
8 Radnički (O) 17 6 7 4 25
9 OFK Beograd 17 7 3 7 24
10 Lokomotiva 17 6 3 8 21
11 GSP Polet Dorćol 17 5 5 7 20
12 Jedinstvo 17 6 2 9 20
13 BSK Borča 17 5 1 11 16
14 Stepojevac Vaga 17 2 5 10 11
15 Prva Iskra 17 2 3 12 9
16 BASK 17 2 1 14 7

27.03.2019 14:00 Mašinac Trejs PZP : Sloga
23.03.2019 14:00 Požarevac : Vojvodina
24.03.2019 14:00 Spartak : Crvena zvezda
23.03.2019 Napredak : Radnički 1923
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Spartak 10 9 0 1 27
2 Sloga 11 6 3 2 21
3 Crvena zvezda 10 5 3 2 18
4 Mašinac Trejs PZP 10 5 3 2 18
5 Požarevac 10 2 2 6 8
6 Radnički 1923 11 2 1 8 7
7 Vojvodina 10 1 0 9 3

23.03.2019 13:30 Kolibri : Karađorđe
24.03.2019 15:00 Rad : Kolubara
23.03.2019 16:00 Polet : Mačva
24.03.2019 13:00 Zemun : Lavice Dubočica
23.03.2019 15:00 TSC : Radnički 2012
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Zemun 10 9 1 0 28
2 TSC 10 8 1 1 25
3 Mačva 10 6 1 3 19
4 Radnički 2012 10 5 2 3 17
5 Rad 10 4 3 3 15
6 Lavice Dubočica 10 4 1 5 13
7 Polet 10 4 0 6 12
8 Karađorđe 10 2 1 7 7
9 Kolibri 10 2 0 8 6
10 Kolubara 10 1 0 9 3

30.03.2019 Vojvodina : Voždovac
30.03.2019 OFK Beograd : BASK
30.03.2019 Dinamo (P) : Jedinstvo
30.03.2019 Radnički (N) : Internacional
30.03.2019 Čukarički : Rad
30.03.2019 Brodarac : Spartak ŽK
30.03.2019 Inđija : Partizan
30.03.2019 Crvena Zvezda : Trajal
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Crvena Zvezda 18 13 2 3 41
2 Vojvodina 18 13 1 4 40
3 Brodarac 18 12 4 2 40
4 Čukarički 18 12 3 3 39
5 Partizan 18 9 4 5 31
6 Spartak ŽK 18 9 3 6 30
7 Internacional 18 7 6 5 27
8 OFK Beograd 18 6 6 6 24
9 Rad 18 5 8 5 23
10 Radnički (N) 18 7 2 9 23
11 Voždovac 18 4 5 9 17
12 Dinamo (P) 18 4 4 10 16
13 Trajal 18 3 5 10 14
14 Inđija 18 3 4 11 13
15 BASK 18 3 3 12 12
16 Jedinstvo 18 2 4 12 10

04.04.2019 Voždovac : Crvena Zvezda
04.04.2019 Radnički (Z) : Sloboda
04.04.2019 Partizan : Brodarac
04.04.2019 Spartak ŽK : Čukarički
04.04.2019 Rad : Real Niš
04.04.2019 Zemun : Teleoptik
04.04.2019 Kiker : OFK Beograd
04.04.2019 Apolon 4 : Vojvodina
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Partizan 19 13 5 1 44
2 Crvena Zvezda 19 13 2 4 41
3 Teleoptik 19 13 1 5 40
4 Čukarički 19 10 6 3 36
5 Brodarac 19 10 5 4 35
6 Zemun 19 8 5 6 29
7 Real Niš 19 7 7 5 28
8 Rad 19 7 5 7 26
9 Vojvodina 19 6 6 7 24
10 Spartak ŽK 19 5 6 8 21
11 Kiker 19 4 9 6 21
12 Voždovac 19 6 3 10 21
13 Apolon 4 19 5 3 11 18
14 Sloboda 19 4 3 12 15
15 OFK Beograd 19 3 5 11 14
16 Radnički (Z) 19 0 5 14 5

16.03.2019 16:00 AFC Bournemouth 2 : 2 Newcastle United
16.04.2019 20:45 Brighton : Cardiff City
16.03.2019 16:00 Burnley 1 : 2 Leicester
17.03.2019 17:30 Everton 2 : 0 Chelsea
17.03.2019 15:15 Fulham 1 : 2 Liverpool
24.04.2019 21:00 Manchester United : Manchester City
03.04.2019 20:45 Tottenham Hotspur : Crystal Palace
23.04.2019 20:45 Watford : Southampton
16.03.2019 16:00 West Ham United 4 : 3 Huddersfield Town
24.04.2019 20:45 Wolverhampton : Arsenal
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Plasman u evropska takmičenja Liverpool 31 23 7 1 76
2 Plasman u evropska takmičenja Manchester City 30 24 2 4 74
3 Plasman u evropska takmičenja Tottenham Hotspur 30 20 1 9 61
4 Plasman u evropska takmičenja Arsenal 30 18 6 6 60
5 Plasman u evropska takmičenja Manchester United 30 17 7 6 58
6 Chelsea 30 17 6 7 57
7 Wolverhampton 30 12 8 10 44
8 Watford 30 12 7 11 43
9 West Ham United 31 12 6 13 42
10 Leicester 31 12 5 14 41
11 Everton 31 11 7 13 40
12 AFC Bournemouth 31 11 5 15 38
13 Newcastle United 31 9 8 14 35
14 Crystal Palace 30 9 6 15 33
15 Brighton 29 9 6 14 33
16 Southampton 30 7 9 14 30
17 Burnley 31 8 6 17 30
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Cardiff City 30 8 4 18 28
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Fulham 31 4 5 22 17
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Huddersfield Town 31 3 5 23 14

16.03.2019 18:30 Athletic Club 2 : 0 Atlético Madrid
17.03.2019 12:00 Eibar 1 : 2 Real Valladolid
17.03.2019 16:15 Espanyol 0 : 1 Sevilla
16.03.2019 13:00 Huesca 1 : 3 Deportivo Alavés
17.03.2019 20:45 Real Betis 1 : 4 Barcelona
16.03.2019 16:15 Real Madrid 2 : 0 Celta de Vigo
17.03.2019 18:30 Valencia 0 : 0 Getafe
16.03.2019 20:45 Leganés 0 : 2 Girona
15.03.2019 21:00 Real Sociedad 1 : 1 Levante
17.03.2019 18:30 Villarreal 3 : 1 Rayo Vallecano
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Plasman u evropska takmičenja Barcelona 28 20 6 2 66
2 Plasman u evropska takmičenja Atlético Madrid 28 16 8 4 56
3 Plasman u evropska takmičenja Real Madrid 28 17 3 8 54
4 Plasman u evropska takmičenja Getafe 28 12 10 6 46
5 Plasman u evropska takmičenja Deportivo Alavés 28 12 8 8 44
6 Plasman u evropska takmičenja Sevilla 28 12 7 9 43
7 Valencia 28 8 16 4 40
8 Real Betis 28 11 6 11 39
9 Athletic Club 28 8 13 7 37
10 Real Sociedad 28 9 9 10 36
11 Eibar 28 8 11 9 35
12 Girona 28 8 10 10 34
13 Espanyol 28 9 7 12 34
14 Leganés 28 8 9 11 33
15 Levante 28 8 7 13 31
16 Villarreal 28 6 11 11 29
17 Real Valladolid 28 7 8 13 29
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Celta de Vigo 28 6 7 15 25
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Rayo Vallecano 28 6 5 17 23
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Huesca 28 5 7 16 22

17.03.2019 18:00 Bayern 6 : 0 Mainz 05
16.03.2019 15:30 Schalke 04 0 : 1 RB Leipzig
17.03.2019 13:30 Bayer Leverkusen 1 : 3 Werder
16.03.2019 15:30 Stuttgart 1 : 1 Hoffenheim
17.03.2019 15:30 Eintracht 1 : 0 Nürnberg
15.03.2019 20:30 Borussia Mönchengladbach 1 : 1 Freiburg
16.03.2019 18:30 Hertha BSC 2 : 3 Borussia Dortmund
16.03.2019 15:30 Augsburg 3 : 1 Hannover 96
16.03.2019 15:30 Wolfsburg 5 : 2 Fortuna
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Plasman u evropska takmičenja Bayern 26 19 3 4 60
2 Plasman u evropska takmičenja Borussia Dortmund 26 18 6 2 60
3 Plasman u evropska takmičenja RB Leipzig 26 14 7 5 49
4 Plasman u evropska takmičenja Borussia Mönchengladbach 26 14 5 7 47
5 Plasman u evropska takmičenja Eintracht 26 13 7 6 46
6 Plasman u evropska takmičenja Bayer Leverkusen 26 13 3 10 42
7 Wolfsburg 26 12 6 8 42
8 Werder 26 10 9 7 39
9 Hoffenheim 26 9 11 6 38
10 Hertha BSC 26 9 8 9 35
11 Freiburg 26 7 10 9 31
12 Fortuna 26 9 4 13 31
13 Mainz 05 26 8 6 12 30
14 Augsburg 26 6 7 13 25
15 Schalke 04 26 6 5 15 23
16 Play Out Stuttgart 26 5 5 16 20
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Hannover 96 26 3 5 18 14
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Nürnberg 26 2 7 17 13

16.03.2019 20:30 Torino 2 : 3 Bologna
17.03.2019 15:00 Atalanta 1 : 1 Chievo
15.03.2019 20:30 Cagliari 2 : 1 Fiorentina
17.03.2019 15:00 Empoli 2 : 1 Frosinone
17.03.2019 12:30 Genoa 2 : 0 Juventus
17.03.2019 15:00 Lazio 4 : 1 Parma
16.03.2019 18:00 SPAL 2 : 1 Roma
16.03.2019 15:00 Sassuolo 3 : 5 Sampdoria
17.03.2019 18:00 Napoli 4 : 2 Udinese
17.03.2019 20:30 Milan 2 : 3 Internazionale
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Plasman u evropska takmičenja Juventus 28 24 3 1 75
2 Plasman u evropska takmičenja Napoli 28 18 6 4 60
3 Plasman u evropska takmičenja Internazionale 28 16 5 7 53
4 Plasman u evropska takmičenja Milan 28 14 9 5 51
5 Plasman u evropska takmičenja Roma 28 13 8 7 47
6 Plasman u evropska takmičenja Atalanta 28 13 6 9 45
7 Lazio 27 13 6 8 45
8 Torino 28 11 11 6 44
9 Sampdoria 28 12 6 10 42
10 Fiorentina 28 8 13 7 37
11 Genoa 28 8 9 11 33
12 Parma 28 9 6 13 33
13 Sassuolo 28 7 11 10 32
14 Cagliari 28 7 9 12 30
15 SPAL 28 6 8 14 26
16 Udinese 27 6 7 14 25
17 Empoli 28 6 7 15 25
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Bologna 28 5 9 14 24
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Frosinone 28 3 8 17 17
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Chievo 28 1 11 16 14

16.03.2019 20:00 Angers 0 : 0 Amiens SC
17.03.2019 17:00 Bordeaux 1 : 1 Rennes
16.03.2019 20:00 Caen 0 : 5 Saint-Étienne
16.03.2019 20:00 Guingamp 1 : 0 Dijon
15.03.2019 20:45 Lille 0 : 1 Monaco
17.03.2019 14:30 Olympique Lyonnais 3 : 2 Montpellier
15.03.2019 19:00 Nice 1 : 1 Toulouse
16.03.2019 20:00 Nîmes 2 : 2 Strasbourg
17.03.2019 15:00 Reims 1 : 0 Nantes
17.03.2019 21:00 PSG 3 : 1 Olympique Marseille
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Plasman u evropska takmičenja PSG 28 25 2 1 77
2 Plasman u evropska takmičenja Lille 29 17 6 6 57
3 Plasman u evropska takmičenja Olympique Lyonnais 29 15 8 6 53
4 Plasman u evropska takmičenja Olympique Marseille 29 14 5 10 47
5 Saint-Étienne 29 13 7 9 46
6 Reims 29 11 13 5 46
7 Montpellier 29 10 12 7 42
8 Rennes 28 11 8 9 41
9 Nice 29 11 8 10 41
10 Strasbourg 29 9 12 8 39
11 Nîmes 28 10 7 11 37
12 Angers 29 8 12 9 36
13 Bordeaux 29 8 10 11 34
14 Toulouse 29 7 11 11 32
15 Nantes 28 8 7 13 31
16 Monaco 29 7 9 13 30
17 Amiens SC 29 8 5 16 29
18 Play Out Guingamp 29 5 7 17 22
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Dijon 29 5 6 18 21
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Caen 29 3 11 15 20

24.03.2019 18:00 Radnički : Crvena Zvezda
23.03.2019 18:00 Vojvodina : Mladi radnik
23.03.2019 19:00 Jedinstvo (SP) : Spartak (Su)
Tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Vojvodina 25 21 4 64
2 Crvena Zvezda 25 18 7 51
3 Spartak (Su) 25 14 11 40
4 Jedinstvo (SP) 25 13 12 37
5 Mladi radnik 25 12 13 39
6 Radnički 25 11 14 32

16.03.2019 18:00 VA 014 Bauwesen 1 : 3 Spartak (Lj)
06.03.2019 16:00 Novi Pazar 1 : 3 Partizan
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Partizan 24 10 14 33
2 Novi Pazar 24 9 15 29
3 Play Out Spartak (Lj) 24 9 15 27
4 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Srbije VA 014 Bauwesen 24 6 18 17

22.03.2019 19:00 Spartak (Su) 2 : 3 Jedinstvo (SP)
22.03.2019 18:00 Crvena zvezda 3 : 2 Vizura
21.03.2019 18:00 TENT 3 : 0 Železničar
Tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Jedinstvo (SP) 26 21 5 59
2 Crvena zvezda 26 19 7 54
3 Železničar 26 18 8 50
4 Vizura 26 16 10 50
5 TENT 26 13 13 41
6 Spartak (Su) 26 9 17 28

15.03.2019 18:00 Dinamo 1 : 3 Klek-MD Zrenjanin
15.03.2019 18:00 Partizan 0 : 3 Ub
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Partizan 24 10 14 32
2 Klek-MD Zrenjanin 24 8 16 26
3 Play Out Ub 24 8 16 25
4 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Srbije Dinamo 24 4 20 13

Andrija95 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Andrija95 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Andrija95 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Andrija95 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Andrija95 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Andrija95 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Andrija95 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Andrija95 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu