XS
SM
MD
LG

1/4 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
13.03.2019 18:00 Crvena zvezda 2 : 1 Radnik
13.03.2019 15:30 Napredak 0 : 4 Partizan
13.03.2019 14:00 Spartak ŽK 1 : 2 Mladost (L)
13.03.2019 17:00 Radnički (N) 2 : 1 Vojvodina
1/8 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
24.10.2018 14:00 Budućnost (D) 1 : 4 Radnički (N)
24.10.2018 17:00 Borac 0 : 4 Napredak
24.10.2018 14:00 Zemun 0 : 2 Partizan
24.10.2018 14:00 Spartak ŽK 1 : 0 Mačva
24.10.2018 17:00 Čukarički 1 : 4 Mladost (L)
24.10.2018 16:00 Vojvodina 4 : 0 Sinđelić
14.11.2018 14:00 Javor Matis 1 : 1 Radnik
21.11.2018 15:00 Crvena zvezda 4 : 1 TSC
1/16 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
26.09.2018 15:00 Kolubara 1 : 2 Partizan
26.09.2018 16:00 Inđija 0 : 2 Zemun
26.09.2018 16:00 Proleter 1 : 1 Mladost (L)
26.09.2018 16:00 TSC 2 : 0 Rad
26.09.2018 16:00 Mladost (BJ) 0 : 2 Čukarički
26.09.2018 16:00 LFK Mladost 0 : 2 Spartak ŽK
26.09.2018 16:00 Radnik 5 : 0 Radnički (P)
26.09.2018 16:00 Sinđelić 1 : 0 Voždovac
26.09.2018 16:00 Javor Matis 3 : 0 Novi Pazar
26.09.2018 18:00 Sloboda 0 : 3 Borac
26.09.2018 18:00 OFK Bačka 1 : 1 Budućnost (D)
26.09.2018 18:00 Mačva 1 : 0 Radnički 1923
26.09.2018 19:00 Radnički (N) 4 : 1 Bežanija
26.09.2018 19:00 Vojvodina 2 : 0 Teleoptik
17.10.2018 14:00 Dinamo 0 : 2 Crvena zvezda
17.10.2018 15:00 Napredak 2 : 0 Metalac
Pred kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
12.09.2018 16:00 Mladost (BJ) 3 : 0 ČSK Pivara
12.09.2018 16:00 Trajal 0 : 1 Radnički (P)
12.09.2018 16:00 Mokra Gora 0 : 0 Sloboda
12.09.2018 16:00 Kolubara 2 : 0 Temnić 1924

03.04.2019 Proleter : Dinamo
03.04.2019 OFK Bačka : Crvena zvezda
03.04.2019 Mačva : Radnički (N)
03.04.2019 Rad : Voždovac
03.04.2019 Zemun : Spartak ŽK
03.04.2019 Mladost : Napredak
03.04.2019 Partizan : Čukarički
03.04.2019 Radnik : Vojvodina

27.03.2019 Sloboda : Inđija
27.03.2019 Teleoptik : Borac
27.03.2019 Trajal : Radnički 1923
27.03.2019 Bečej 1918 : Novi Pazar
27.03.2019 TSC : Bežanija
27.03.2019 OFK Žarkovo : Budućnost
27.03.2019 Metalac : Sinđelić
27.03.2019 Javor Matis : Zlatibor

09.03.2019 15:00 Čelik 3 : 1 GOŠK
09.03.2019 17:30 Sloboda 0 : 0 Željezničar
09.03.2019 15:00 Mladost 0 : 0 Zrinjski
09.03.2019 15:00 Radnik 1 : 0 Zvijezda 09
10.03.2019 18:00 Široki Brijeg 0 : 3 Sarajevo
09.03.2019 15:00 Krupa 0 : 2 Tuzla City

30.03.2019 15:00 Željezničar Sport Team : Alfa
30.03.2019 15:00 Rudar Prijedor : Slavija
30.03.2019 15:00 Podrinje : Sloboda
30.03.2019 15:00 Tekstilac : Sloga
30.03.2019 15:00 Borac : Drina
30.03.2019 15:00 Kozara : Sutjeska

31.03.2019 15:30 Proleter Mihajlovac : Provo
31.03.2019 15:30 Jošanica : Tutin
30.03.2019 15:30 Loznica : Polet (LJ)
30.03.2019 15:30 FAP : Drina
30.03.2019 15:30 Mokra Gora : Budućnost Krušik 2014
30.03.2019 15:30 Smederevo 1924 : Sloga (PŽ)
30.03.2019 15:30 Jedinstvo (Ub) : Sloga 33
30.03.2019 15:30 Mladi radnik 1926 : Šumadija (A)

30.03.2019 15:30 Radnički (SM) : Cement
30.03.2019 15:30 Radnički (NP) : Bratstvo 1946
30.03.2019 15:30 Dinamo 1945 : Hajduk 1912
30.03.2019 15:30 ČSK Pivara : Bačka 1901
30.03.2019 15:30 Mladost : Crvena zvezda
30.03.2019 15:30 Srbobran : Dunav
30.03.2019 15:30 OFK Vršac : Borac
30.03.2019 15:30 Radnički (ZR) : Omladinac
31.03.2019 15:30 Železničar : Kabel

30.03.2019 16:00 Radnički (S) : SFS Borac
31.03.2019 11:00 Car Konstantin : Jedinstvo (B)
31.03.2019 16:00 Zaplanjac : Radan
30.03.2019 16:00 GFK Dubočica : OFK Sinđelić
31.03.2019 16:00 Pukovac : Trstenik PPT
30.03.2019 16:00 Jedinstvo (P) : Rtanj
31.03.2019 16:00 Budućnost : Jagodina Tabane
31.03.2019 16:00 Radnički (P) : Temnić 1924
30.03.2019 16:00 Moravac Orion : Dunav

31.03.2019 15:30 Zvezdara : Radnički (NB)
31.03.2019 15:30 Crvena Zvezda : GSP Polet Dorćol
30.03.2019 15:30 Brodarac : Lokomotiva
31.03.2019 15:30 Kolubara : Prva Iskra
30.03.2019 15:30 BSK Borča : Stepojevac Vaga
30.03.2019 15:30 Radnički (O) : BASK
30.03.2019 15:30 Grafičar : OFK Beograd
30.03.2019 15:30 IMT : Jedinstvo

13.04.2019 Sloga : Napredak
13.04.2019 Radnički 1923 : Spartak
13.04.2019 Crvena zvezda : Požarevac
13.04.2019 Vojvodina : Mašinac Trejs PZP

13.04.2019 Karađorđe : TSC
13.04.2019 Radnički 2012 : Zemun
13.04.2019 Lavice Dubočica : Polet
13.04.2019 Mačva : Rad
13.04.2019 Kolubara : Kolibri

03.04.2019 Voždovac : Crvena Zvezda
03.04.2019 Trajal : Inđija
03.04.2019 Partizan : Brodarac
03.04.2019 Spartak ŽK : Čukarički
03.04.2019 Rad : Radnički (N)
03.04.2019 Internacional : Dinamo (P)
03.04.2019 Jedinstvo : OFK Beograd
03.04.2019 BASK : Vojvodina

07.04.2019 Apolon 4 : Voždovac
07.04.2019 Vojvodina : Kiker
07.04.2019 OFK Beograd : Zemun
07.04.2019 Teleoptik : Rad
07.04.2019 Real Niš : Spartak ŽK
07.04.2019 Čukarički : Partizan
07.04.2019 Brodarac : Radnički (Z)
07.04.2019 Sloboda : Crvena Zvezda

01.04.2019 21:00 Arsenal : Newcastle United
30.03.2019 16:00 Brighton : Southampton
30.03.2019 16:00 Burnley : Wolverhampton
31.03.2019 15:05 Cardiff City : Chelsea
30.03.2019 16:00 Crystal Palace : Huddersfield Town
30.03.2019 13:30 Fulham : Manchester City
30.03.2019 16:00 Leicester : AFC Bournemouth
31.03.2019 17:30 Liverpool : Tottenham Hotspur
30.03.2019 16:00 Manchester United : Watford
30.03.2019 18:30 West Ham United : Everton

31.03.2019 00:00 Deportivo Alavés : Atlético Madrid
31.03.2019 00:00 Barcelona : Espanyol
31.03.2019 00:00 Celta de Vigo : Villarreal
31.03.2019 00:00 Getafe : Leganés
31.03.2019 00:00 Sevilla : Valencia
31.03.2019 00:00 Girona : Athletic Club
31.03.2019 00:00 Rayo Vallecano : Real Betis
31.03.2019 00:00 Levante : Eibar
31.03.2019 00:00 Real Madrid : Huesca
31.03.2019 00:00 Real Valladolid : Real Sociedad

29.03.2019 20:30 Hoffenheim : Bayer Leverkusen
30.03.2019 15:30 Borussia Dortmund : Wolfsburg
30.03.2019 18:30 RB Leipzig : Hertha BSC
31.03.2019 18:00 Eintracht : Stuttgart
30.03.2019 15:30 Werder : Mainz 05
31.03.2019 15:30 Hannover 96 : Schalke 04
30.03.2019 15:30 Freiburg : Bayern
30.03.2019 15:30 Fortuna : Borussia Mönchengladbach
30.03.2019 15:30 Nürnberg : Augsburg

31.03.2019 12:30 Parma : Atalanta
29.03.2019 20:30 Chievo : Cagliari
30.03.2019 18:00 Juventus : Empoli
30.03.2019 15:00 Udinese : Genoa
31.03.2019 20:30 Internazionale : Lazio
30.03.2019 20:30 Sampdoria : Milan
31.03.2019 18:00 Bologna : Sassuolo
31.03.2019 15:00 Frosinone : SPAL
31.03.2019 15:00 Fiorentina : Torino
31.03.2019 15:00 Roma : Napoli

31.03.2019 15:00 Amiens SC : Bordeaux
31.03.2019 15:00 Dijon : Nice
30.03.2019 17:00 Olympique Marseille : Angers
31.03.2019 15:00 Monaco : Caen
03.04.2019 19:00 Montpellier : Guingamp
31.03.2019 17:00 Nantes : Lille
29.03.2019 20:45 Rennes : Olympique Lyonnais
31.03.2019 15:00 Saint-Étienne : Nîmes
03.04.2019 19:00 Strasbourg : Reims
31.03.2019 21:00 Toulouse : PSG

29.03.2019 Jedinstvo (SP) : Radnički
29.03.2019 Spartak (Su) : Vojvodina
29.03.2019 Mladi radnik : Crvena Zvezda

16.03.2019 18:00 VA 014 Bauwesen 1 : 3 Spartak (Lj)
06.03.2019 16:00 Novi Pazar 1 : 3 Partizan

29.03.2019 TENT : Spartak (Su)
29.03.2019 Železničar : Crvena zvezda
29.03.2019 Vizura : Jedinstvo (SP)

15.03.2019 18:00 Dinamo 1 : 3 Klek-MD Zrenjanin
15.03.2019 18:00 Partizan 0 : 3 Ub