XS
SM
MD
LG

pre 2 sata
12.12.2018 20:00 Radan 33 : 14 Naisa 2
11.12.2018 20:30 Dubočica 17 : 23 Bor - RTB 2

pre 8 sati
12.12.2018 19:00 Sutjeska 71 : 64 Borac
12.12.2018 19:00 Rogaška 74 : 75 Sixt Primorska

pre 9 sati
12.12.2018 19:00 Šamot 65 29 : 28 Sloga

pre 10 sati
12.12.2018 20:00 Kikinda 25 : 22 Crvena zvezda
12.12.2018 20:00 Novi Pazar 32 : 20 Mokra Gora

12.12.2018 19:00 Trešnjevka 2009 52 : 64 Triglav

pre 11 sati
12.12.2018 20:15 Vardar 23 : 21 Tatran Prešov

pre 12 sati
12.12.2018 19:00 Dynamic VIP PAY 87 : 88 Lovćen 1947
12.12.2018 18:00 Split 82 : 76 Helios Suns

pre 13 sati
12.12.2018 17:00 Spartak Vojput 28 : 24 Obilić
12.12.2018 18:00 Dinamo 36 : 24 Rudar

12.12.2018 19:00 Meshkov Brest 28 : 20 Železničar 1949

19.11.2018 14:00 Mladost 0 : 3 Surdulica

juče
09.12.2018 19:00 Slavija 0 : 3 Volejstars

08.12.2018 19:45 Fortuna Plus 0 : 3 Ribnica

08.12.2018 17:00 Pirot 0 : 3 Desetka
08.12.2018 18:00 Bor 0 : 3 Dubočica

11.12.2018 19:20 Žitko Basket 85 : 83 Radnički

08.12.2018 17:00 Sloven 2 : 3 Mladost
06.12.2018 20:00 Srem Eaton 2 0 : 3 Warriors

08.12.2018 19:00 Karađorđe 3 : 1 Šumadija
08.12.2018 15:00 Roda 0 : 3 Rudar
08.12.2018 17:40 Lucky Star 3 : 0 Sloga 2015

08.12.2018 20:00 Pirot 0 : 3 Vranje
09.12.2018 13:00 Desetka 3 : 0 Radan
08.12.2018 13:00 Niš 2 0 : 3 Topličanin 97

08.12.2018 19:00 Mladost (T) 3 : 2 Hercegovina
09.12.2018 19:00 Vrbas 0 : 3 Bečej
08.12.2018 18:00 Dunav Volley 3 : 0 Sombor

07.12.2018 18:30 Novi Beograd 31 : 31 Metaloplastika 2

11.12.2018 17:30 Art Basket 72 : 55 Proleter

11.12.2018 18:00 Metaloplastika 33 : 30 Partizan

11.12.2018 18:00 Steaua 24 : 31 PPD Zagreb

26.11.2018 20:00 Železničar 1949 - 2 10 : 0 Progres

prekjuče
10.12.2018 20:30 Futog Vest 3 : 0 Mladost (NP)
09.12.2018 14:15 Lavice 07 3 : 2 Elan Volej
08.12.2018 18:00 Odbojka 013 1 : 3 Novi Sad
08.12.2018 18:00 Panonija 1 : 3 Partizan

08.12.2018 12:15 Tehničar (Sd) 1 : 3 Lucky Star
08.12.2018 17:00 Lazarevac 3 : 0 Karadjordje
09.12.2018 19:00 Šumadija 3 : 0 AS Batajnica
08.12.2018 19:00 Partizan 2 3 : 0 Mladi Radnik

09.12.2018 19:00 Ravno 2 : 3 Radnički
08.12.2018 19:30 Smeč SV 3 : 0 Paraćin
08.12.2018 18:00 Jasenica (SP) 0 : 3 Sloga 2016

10.12.2018 21:00 Everton 2 : 2 Watford

09.12.2018 13:00 Jagodina 3 : 0 Majdanpek FBC

10.12.2018 21:00 Athletic Club 1 : 0 Girona

10.12.2018 21:00 Budućnost VOLI 91 : 85 Mega Bemax
10.12.2018 18:00 Krka 90 : 100 Cibona

07.12.2018 Niš 92 8 : 2 Ozren
07.12.2018 Napredak 1389 9 : 1 Babušnica 2011
07.12.2018 Pirgos 4 : 1 Gvozdeni puk

10.12.2018 19:30 Loznica Grad 2018 5 : 4 Bezbednost 192

10.12.2018 19:00 Bele crkve 9 : 5 Bor

10.12.2018 18:00 Sloboda 0 : 1 Javor Matis
10.12.2018 13:00 Bečej 1918 0 : 0 TSC

15.12.2018 17:00 Jugbasket 0 : 20 Fair Play

08.12.2018 18:45 Dorćol 16 : 11 Valis
08.12.2018 19:45 VK Partizan NBG 011 Vukovi 10 : 18 Spartak Prozivka
08.12.2018 20:45 Palilula 15 : 14 ŽAK
08.12.2018 10:30 Singidunum 10 : 9 Rasina

08.12.2018 17:30 Heba 32 : 27 Pirot

09.12.2018 19:30 Žitorađa 39 : 13 Bor - RTB 2
09.12.2018 12:30 Naisa 2 25 : 24 Radnički

09.12.2018 21:00 Rekreativo 22 : 18 Radnički

08.12.2018 14:00 Leposavić 0 : 3 Sloga 031
09.12.2018 15:00 Sloboda S 3 : 2 Tehničar
09.12.2018 17:00 Tutin 3 : 1 Kosovska Mitrovica

09.12.2018 17:00 Leskovac-98 1 : 3 Ruma
09.12.2018 18:30 Inđija 3 : 0 Borac (Ča)

pre 3 dana
06.12.2018 17:30 Ribnica 2 3 : 1 Lotus
09.12.2018 14:00 Antena 2 : 3 Partizan
08.12.2018 19:30 Gračac 2 : 3 Putevi
09.12.2018 16:00 Tehničar 1 : 3 Gračanica

12.12.2018 18:00 RMU Banovići 77 : 92 Crvena zvezda

09.12.2018 21:00 Dunav 87 : 104 Borac
09.12.2018 20:00 Vojvodina 70 : 85 Dynamic VIP PAY
09.12.2018 18:00 Sloboda 88 : 77 Vršac

09.12.2018 FOK 0 : 3 Spartak (Lj)

09.12.2018 20:00 Mladost 3 : 2 Metalac Takovo
09.12.2018 19:00 Toplički Vitezovi 1 : 3 Borac (Par)

09.12.2018 20:45 Real Betis 2 : 0 Rayo Vallecano

09.12.2018 20:00 ORK Loznica 35 : 39 Crvena zvezda
09.12.2018 15:30 Loznica grad 20 : 19 Rudar
09.12.2018 14:30 Beograd 33 : 29 Radnički
09.12.2018 18:00 Medicinar 2 29 : 22 Metalac 2015

09.12.2018 20:30 Pančevo 32 : 34 Slavija
09.12.2018 14:00 Crepaja 33 : 26 Senta

09.12.2018 14:30 Bane 23 : 22 Goč Merkur
09.12.2018 19:00 Omladinac 23 : 23 Metalac

09.12.2018 20:30 Milan 0 : 0 Torino

09.12.2018 18:00 Čelarevo 69 : 70 Art Basket

09.12.2018 16:00 Indians 2013 5 : 5 Viking

08.12.2018 18:00 Mićko trend 5 : 8 Leteći Holandjanin

09.12.2018 16:30 Rakovica 32 : 30 Partizan 2
09.12.2018 19:00 Sloga 23 : 21 Sindjelić

09.12.2018 20:00 Lavovi BP 28 : 21 Jugović

Prikazano je poslednjih 100 rezultata iz svih sportova.
Rezultati su poređani prema vremenu pristizanja informacija.
Miloš Jovanović i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Miloš Jovanović i još 3 korisnika su tipovali utakmicu