Jastrebac
BSK
Midžor 192 nastavio sa dobrim igrama

KMF Midžor 192 - foto: Arhiva kluba/Siniša Nikolić

Pred vikend odigrana je futsal utakmica 20. kola, između Midžora 192 i Zadrugara 2017, pred oko 100 gledalaca. Prema prikazanoj igri Midžor 192, zasluženo jepobedio u ovom susretu, jedina mrlja na utakmicu ostala je dodeljeni crveni karton igraču Midžora 192, Nikoliću (sudija samo zna iz kog razloga je tom igraču dodelio crveni karton).

Utakmica je počela sa dobrom igrom domaćina, gde su se ređale jedna šansa za drugom, može se reći da su se baš ispromašivali u prvom poluvremenu, pogotovo Milošević. U tom periodu istakao se izvanredni golman gostiju Lazarević koji je činio čuda, kada su svi očekivali loptu u mreži ispred te lopte uvek je bio Lazarević koji je svojim intervencijama spašavao svoju ekipu. Iz prvog dela utakmice najlepši detalj je pogodak Pešića koji je loptu poslao u same raklje, za vođstvo Midžora 192, i zatim prečka koja se zatresla usled udaraca Todorovića. Kod gostuju videli smo udarac u prečku u 15. minutu, kao i veliki promašaj kapitena gostiju kada je promašio gol. U poslednjim minutima prvog poluvremena gosti su imali šansu da poravnaju rezultat nakon dosuđenog kaznenog udarca zbog šestog faula, ali isti nisu iskoristili. Kao što smo naveli veliki broj promašaja ekipe domaćina, a veliki broj odbrana golmana gostiju Lazarevića. Prvo poluvreme je završeno blagom prednošću domaćina 2:1.

U drugom poluvremenu, opet dobra igra domaćina, stvarali su šanse, koje nisu realizovali, a u mnogome je tome doprineo golman gostiju Lazarević koji je sa pravom poneo epitet najboljeg pojedinca na ovom susretu. U 29. minutu, Todoroović je povećao vodstvo domaće ekipe na 3 :1, a u 34. minutu, igrač gostiju Kitić smanjio je rezultat što se ispostavilo kao konačan rezultat ove utakmice.

U sledećem kolu Midžor 192, igra na svom terenu protiv ekipe Brđanka iz Aleksinca.