Jastrebac
Brđanka
"Policajci" nastavljaju sa pobedama, bez milosti prema Bujanovčanima

KMF Midžor 192 - foto: Arhiva kluba/Siniša Nikolić

U ponedeljak veče, u Hali Kej u Pirotu, odigrana je futsal utakmica između ekipa KMF Midžor 192 i BSK iz Bujanovca.

U prvoj polovini utakmice, gostujući tim BSK iz Bujanovca uspeo je držati korak sa domaćinom, KMF Midžor 192, ali su domaći ipak uspeli da završe prvo poluvreme sa prednošću od 2:1. Domaćin je pokazao odličnu igru i iskoristitio svoje prilike za postizanje pogodaka, dok je BSK pokušavao održati korak. Međutim, Midžor 192  je uspio da povede  sa golom razlike na poluvremenu.

Od nastavka drugog poluvremena pa do kraja susreta, ekipa Midžora 192 dominirala je nad svojim protivnikom, ne dajući BSK-u mogućnost da čak uhvati ritam igre. Raspoloženi igrači Midžora 192 nisu imali milosti prema igračima BSK-a, koji su se predstavili u veoma lošem svetlu na parketu u Pirotu u drugom poluvremenu. Na kraju zaslužena pobeda Midžora 192, 7:2. Ovom pobedom KMF Midžor 192 uspeo da se približi sredini tabele.

U narednom kolu, Midžor 192 gostuje ekipi Jastrebca iz Blaca u velikom derbiju, gde se očekuje veoma zanimljiva i napeta utakmica od početka pa do kraja, sa još kvalitetnijim protivnikom iz vrha tabele.

KMF  MIDŽOR 192 - KMF BSK  7:2

Gledalaca: 130. 1. sudija: Stanković Ivan (Niš), 2. sudija: Jocić Miloš (Knjaževac), Delegat: Živković Aleksandar (Pirot),. STRELCI: KMF  MIDŽOR192: Krstić Dušan 17, 18. i 22. minut, Mančić Mateja 34. i 38. minut, Todorović Stefan 29. minut . KMF BSK BUJANOVAC: Kostić Nemanja 17. i 31. minutu.

KMF MIDŽOR 192: Ilić Vojislav, Nikolić Nemanja, Krstić Dušan, Pešić Branislav, Ristić Marko, Mančić Mateja, Petković Predrag, Rančić Nikola,  Apostolović Andreja, Aleksov Igor i Todoorović Stefan.

KMF BSK BUJANOVAC: Stoiljković Slađan, Svetozarević Đorđe, Dicić Nemanja, Ivanović Nenad, Kostić Nemanja, Jović Aleksandar i Pešić Lazar.