XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 710 utakmica za dan
Nedelja, 21 Oktobar 2012

Fudbal

21.10.2012 11:00 Sloga (PM) 6 : 0 Seljak
21.10.2012 11:00 Polet (LJ) 1 : 1 Rudar
21.10.2012 15:00 Trgovački 2 : 3 Car Konstantin
21.10.2012 15:00 Dubočica 1923 1 : 2 Radnik
21.10.2012 15:00 Radnički (S) 1 : 3 Sloga
21.10.2012 15:00 Kopaonik 1 : 0 Borac (B)
21.10.2012 15:00 Radnički (P) 2 : 0 Hajduk Veljko
21.10.2012 15:00 Morava (Ć) 1 : 0 Žitorađa
21.10.2012 15:00 Dinamo 0 : 0 OFK Sinđelić
21.10.2012 15:00 Trstenik PPT 2 : 2 Moravac Orion
21.10.2012 15:00 Cement 1 : 1 Sloga
21.10.2012 15:00 Palić 1 : 0 Bačka Topola
21.10.2012 15:00 Radnički (Š) 2 : 1 Dunav
21.10.2012 15:00 Srem 0 : 1 Dolina
21.10.2012 15:00 ČSK Pivara 0 : 0 Radnički (SM)
21.10.2012 15:00 Jedinstvo (SP) 1 : 4 Senta
21.10.2012 15:00 Tekstilac 1 : 0 Dinamo
21.10.2012 15:00 Mladost 1 : 0 Radnički (S)
21.10.2012 14:00 BASK 2 : 3 Sindjelić
21.10.2012 14:00 PKB 2 : 3 Šumadija
21.10.2012 14:00 Sopot 0 : 2 Žarkovo
21.10.2012 14:00 Dorćol 0 : 2 Zemun
21.10.2012 14:00 Srem 3 : 3 Budućnost
21.10.2012 14:00 Radnički 2 : 0 Turbina
21.10.2012 14:00 Kovačevac 1 : 1 Železnik
21.10.2012 11:00 Hajduk 0 : 0 Balkan
21.10.2012 14:30 Tutin 1 : 0 Metalac
21.10.2012 14:30 Vodojaža 4 : 0 Prijevor
21.10.2012 14:30 Karađorđe 2 : 0 Jošanica ND 2011
21.10.2012 14:30 Orlovac 0 : 0 Omladinac (Z)
21.10.2012 14:30 Takovo 0 : 2 Šumadija 1903
21.10.2012 14:30 Polet (T) 0 : 0 Omladinac
21.10.2012 14:30 Šumadinac 1913 2 : 1 Morava
21.10.2012 14:30 Udarnik 3 : 1 Homoljac
21.10.2012 14:30 Borac 2 : 1 Obilić
21.10.2012 14:30 VGSK 1 : 2 Mladi radnik
21.10.2012 14:30 Zvižd 0 : 2 Šumadinac (B)
21.10.2012 14:30 Zlatar 1 : 0 Miloš Pocerac
21.10.2012 14:30 Sloga (S) 2 : 1 Budućnost
21.10.2012 14:30 OFK Osečina 3 : 2 Sloga (P)
21.10.2012 14:30 Sevojno 4 : 0 Kačer
21.10.2012 14:30 Ribnica 1 : 2 Loznica 1919
21.10.2012 15:00 Zloćudovo 1 : 0 Pukovac
21.10.2012 15:00 BSK Bujanovac 2 : 1 Rudar Alpos
21.10.2012 15:00 Vlasina 3 : 0 Lužnica
21.10.2012 15:00 Zaplanjac 6 : 1 Vučje
21.10.2012 15:00 Župa 4 : 0 Napredak (D)
21.10.2012 15:00 Rembas 3 : 0 Bošnjane
21.10.2012 15:00 Pepeljevac 0 : 2 Kablovi
21.10.2012 15:00 Jedinstvo 3 : 2 Majdanpek
21.10.2012 15:00 Radnički (L) 6 : 0 Dragocvet
21.10.2012 15:00 OFK Bor 0 : 0 Ozren
21.10.2012 15:00 Timočanin 4 : 0 Juhor
21.10.2012 15:00 Borac 3 : 1 Jedinstvo (NB)
21.10.2012 10:00 Železničar 4 : 2 Resnik
21.10.2012 14:00 Bulbulderac 2 : 2 Posavac
21.10.2012 14:00 Radnički (NB) 1 : 0 GSP Polet
21.10.2012 10:00 Radnički (R) 1 : 3 Grafičar
21.10.2012 14:00 Sremčica 0 : 0 Lepušnica
21.10.2012 Pazar Juniors 2011 2 : 1 Kraljevo Hajduk
21.10.2012 Radnik 0 : 4 Grdica
21.10.2012 Polet 0 : 0 Ibar
21.10.2012 Mataruge 1 : 0 Braća Vuković
21.10.2012 Radnički 0 : 3 Budućnost
21.10.2012 Granit 3 : 0 Vrnjci
21.10.2012 14:30 Šumadija 0 : 2 Šumadinac
21.10.2012 14:30 Kolonija 6 : 0 Partizan
21.10.2012 14:30 Erdoglija 1931 0 : 1 Jadran
21.10.2012 14:30 Korićani 2 : 0 Budućnost
21.10.2012 14:30 Sušica 3 : 0 Ćava
21.10.2012 14:30 Sloga 0 : 1 Jedinstvo
21.10.2012 14:30 Vinogradi DB 2 : 2 Maršić
21.10.2012 14:30 Seljak 2 : 5 Arsenal
21.10.2012 15:30 Vujan 1 : 2 Spartak
21.10.2012 15:30 Napredak 2 : 2 FK Rudar Bresnica 1927
21.10.2012 15:30 Dragačevo 1 : 0 Lunjevica
21.10.2012 15:30 Ovčar 1 : 0 Brezak
21.10.2012 15:30 Morava 0 : 1 Mladost
21.10.2012 15:30 Jedinstvo (GG) 1 : 1 Donja Vrbava
21.10.2012 15:30 Kotraža Franc Komerc 2 : 0 Miokovci
21.10.2012 14:30 Mladi Borac 4 : 0 Sloga (D)
21.10.2012 14:30 Crni Vrh 3 : 0 Mlava
21.10.2012 14:30 Vihor 3 : 1 Petar Dobrnjac
21.10.2012 14:30 Makce 4 : 3 Mladost
21.10.2012 14:30 Sloga (B) 2 : 0 Napredak
21.10.2012 14:30 Borac 3 : 1 Beli Orao
21.10.2012 14:30 Omladinac 2 : 0 Polet
21.10.2012 14:30 Integral 1 : 3 Železničar
21.10.2012 11:00 Železničar 6 : 0 Omladinac
21.10.2012 15:00 Budućnost 2 : 1 Radnik
21.10.2012 15:00 Šumadinac 0 : 1 Sloboda
21.10.2012 15:00 Polet 2 : 1 Pobeda
21.10.2012 15:00 Borac 3 : 0 Selevac
21.10.2012 15:00 Proleter 1 : 0 Osipaonica
21.10.2012 15:00 Napredak 2 : 3 Glavaš
21.10.2012 15:00 Bresje Superior 5 : 1 Šumadija
21.10.2012 15:00 Sloga 2 : 3 Bare
21.10.2012 15:00 Banja 1 : 1 Lepenica
21.10.2012 15:00 Šatornja 3 : 0 Karađorđe
21.10.2012 15:00 Bokanja 1 : 1 Aranđelovac
21.10.2012 10:00 Šumadija 2 : 0 Marjan
21.10.2012 15:00 Vinča 1 : 4 Beli orlovi
21.10.2012 10:00 Šumadinac 5 : 2 Partizan
21.10.2012 15:00 Provo 3 : 2 Jedinstvo (V)
21.10.2012 15:00 Drina 0 : 0 Mladi Borac
21.10.2012 15:00 Radjevac 2 : 3 Jedinstvo (Š)
21.10.2012 15:00 Mladost (DD) 4 : 1 Radnički
21.10.2012 15:00 Antimon 1 : 0 Lipolist
21.10.2012 14:30 Vrujci 2 : 2 Sovljak
21.10.2012 14:30 Tešnjar 4 : 0 Tulari
21.10.2012 14:30 OFK Divci 0 : 0 Brezovica
21.10.2012 14:30 Trlić 2 : 1 Polet
21.10.2012 14:30 Omladinac 3 : 0 Sečica
21.10.2012 14:30 Polimlje 4 : 0 Ariljska rampa
21.10.2012 14:30 Polet 5 : 3 Železničar
21.10.2012 14:30 Višesava 6 : 1 Jedinstvo
21.10.2012 14:30 Zlatibor 3 : 3 Crnokosa
21.10.2012 15:00 Borac 1 : 0 Mladost (B)
21.10.2012 15:00 Zemljoradnik 3 : 0 Polet
21.10.2012 15:00 Rasovača 3 : 0 Moravica
21.10.2012 15:00 Radnički 1924 (K) 2 : 1 Palilula
21.10.2012 13:00 Pavlovac 4 : 3 Alakince
21.10.2012 15:00 Besa 2 : 0 Biljača
21.10.2012 15:00 Vranjska Banja 0 : 5 Morava
21.10.2012 15:00 As 3 : 1 Levosoje
21.10.2012 15:00 Ternoci 2 : 2 Nebeski Andjeli
21.10.2012 15:00 Mladost (B) 0 : 1 Kondiva
21.10.2012 15:00 Mladost (PR) 0 : 5 Zadrugar
21.10.2012 15:00 Vladimir Durković 1 : 1 Jedinstvo (P)
21.10.2012 15:00 Gnjilan 1 : 1 Napredak
21.10.2012 15:00 Sloga 1 : 0 Spartak
21.10.2012 15:00 Dragoš 1 : 3 Jedinstvo (BP)
21.10.2012 15:00 Svetlost 4 : 0 Dunđerski
21.10.2012 15:00 Kosovac 0 : 0 Omladinac
21.10.2012 15:00 Pobeda 3 : 3 Trbunje
21.10.2012 15:00 Dobrič 1 : 3 Jastrebac
21.10.2012 15:00 Rudar 3 : 2 Morava
21.10.2012 15:00 Budućnost 0 : 0 Brzi Brod
21.10.2012 15:00 Crvena zastava 3 : 0 Proleter
21.10.2012 15:00 Sloboda 5 : 0 Mladost
21.10.2012 15:00 Bobište 1 : 0 Mladi Borac
21.10.2012 15:00 Šumadija 2 : 0 Gradac
21.10.2012 15:00 Jablanica 4 : 1 Plantaža
21.10.2012 15:00 Progres 3 : 3 OFK Morava
21.10.2012 15:00 Mladost 1 : 4 Sloga
21.10.2012 15:00 Jedinstvo (GS) 6 : 2 Jedinstvo (B)
21.10.2012 14:00 Napredak (S) 1 : 2 Morava
21.10.2012 14:00 Jedinstvo 2 : 0 Vinorača
21.10.2012 14:00 Mladost (D) 3 : 2 Mladost (J)
21.10.2012 14:00 Sindjelić 3 : 2 Bratstvo
21.10.2012 14:00 Lugomir 4 : 1 SFS Borac
21.10.2012 14:00 Levač 3 : 0 Mladost (K)
21.10.2012 14:00 Buducnost 5 : 1 Kušiljevo
21.10.2012 11:00 Ključ 2 : 0 Slatina
21.10.2012 15:00 Rajac 3 : 4 Rudar
21.10.2012 15:00 Radujevac 3 : 1 Radnički
21.10.2012 15:00 Branik 0 : 1 Brestovac
21.10.2012 15:00 Velika Jasikova 5 : 2 Rgotina
21.10.2012 15:00 Trebič 0 : 5 Rudar
21.10.2012 15:00 Polet 3 : 2 Osnić
21.10.2012 15:00 Rudar (VČ) 2 : 5 Borac
21.10.2012 15:00 Omladinac 1 : 2 Midžor
21.10.2012 14:30 Jastrebac 1 : 0 Trajal
21.10.2012 14:30 Šanac 3 : 1 Jedinstvo 1936
21.10.2012 14:30 Poljoprivrednik 2 : 2 Mladost
21.10.2012 14:30 Gradina 4 : 0 Jovan Kursula
21.10.2012 14:30 Sloga (Ć) 2 : 0 Sloga (D)
21.10.2012 14:30 Bačka (P) 3 : 0 Tavankut
21.10.2012 14:30 Bačka (M) 0 : 2 Čoka
21.10.2012 14:30 Čantavir 0 : 3 Proleter
21.10.2012 14:30 Tisa 2 : 0 Vinogradar
21.10.2012 15:00 Napredak 2 : 2 Crvena zvezda (VS)
21.10.2012 15:00 Jedinstvo 0 : 3 Begej
21.10.2012 15:00 Vojvodina (P) 4 : 1 Krajina
21.10.2012 15:00 OFK Gradnulica 2 : 1 Mladost
21.10.2012 15:30 Borac 2 : 0 Vojvodina
21.10.2012 15:30 Slavija (K) 0 : 2 Vršac United
21.10.2012 15:30 Sloga (BNS) 9 : 1 Tempo
21.10.2012 15:30 Polet 3 : 0 Budućnost (BB)
21.10.2012 15:30 Partizan (G) 0 : 0 Jugoslavija
21.10.2012 15:30 Radnički (B) 2 : 0 Mladost
21.10.2012 15:00 Kordun 1 : 0 Graničar (R)
21.10.2012 15:00 Omladinac (D) 4 : 0 Mladost (K)
21.10.2012 15:00 PIK 1 : 0 OFK Mladost
21.10.2012 15:00 BSK 2 : 0 Kula
21.10.2012 15:00 Zadrugar 1 : 0 Graničar (G)
21.10.2012 15:00 Hajduk 1 : 3 Sloga
21.10.2012 14:00 Jedinstvo 3 : 2 Petrovaradin
21.10.2012 14:00 Bačka 3 : 0 Stari Grad
21.10.2012 14:00 Vojvodina 0 : 3 Borac
21.10.2012 14:00 Obilić 0 : 3 TSK
21.10.2012 14:00 Omladinac 0 : 1 Kabel
21.10.2012 Jadran 2 : 1 Hajduk (V)
21.10.2012 Donji Petrovci 2 : 0 LSK Laćarak
21.10.2012 Ljukovo 0 : 1 Partizan
21.10.2012 Graničar 0 : 0 Radnički
21.10.2012 Kupinovo 3 : 2 Hajduk 1932
21.10.2012 Sloven (S) 2 : 1 Šumar
21.10.2012 14:00 Borac (O) 0 : 2 Šumadija
21.10.2012 14:00 Rudar 1 : 2 Prva Iskra
21.10.2012 14:00 OFK Zabrežje 0 : 0 Brodarac
21.10.2012 14:00 Baćevac 2 : 0 13. Maj
21.10.2012 14:00 Zmaj 1953 1 : 0 Jedinstvo
21.10.2012 14:00 Vrčin 2 : 1 Milutinac
21.10.2012 14:00 PKB Kovilovo 1 : 2 Selo Mladenovac
21.10.2012 14:00 Strelac 1 : 1 Poštar Zvezdara
21.10.2012 14:30 Zvečan 3 : 0 Radnik
21.10.2012 15:00 Poneš 0 : 2 Mineralac
21.10.2012 15:00 Rudar 2 : 4 Ropotovo
21.10.2012 15:00 Gračanica 3 : 1 Brezovica
21.10.2012 15:00 Čaglavica 7 : 2 Radnički
21.10.2012 15:00 Polet 0 : 3 Gracko
21.10.2012 15:00 Sitnica 0 : 1 Plemetina
21.10.2012 15:00 Napredak 1 : 0 OFK Ras
21.10.2012 15:00 Morava(S) 2 : 1 Tavnik
21.10.2012 15:00 Čibukovac 2 : 5 Jedinstvo
21.10.2012 15:00 Gruža 2 : 5 Žiča
21.10.2012 15:00 Stubal 1 : 0 Morava(M)
21.10.2012 15:00 Magnohrom 5 : 3 Šumadija
21.10.2012 15:00 Zvezda 2 : 1 Partizan
21.10.2012 14:00 Košutnjak 0 : 2 OFK Bagremar
21.10.2012 14:00 Šumarice 2008 1 : 4 Hajduk
21.10.2012 14:00 21. oktobar 1 : 0 Kremenac
21.10.2012 14:00 Mladost Teferič 0 : 1 Sloga
21.10.2012 14:00 Kutlovo 4 : 0 Botunje
21.10.2012 14:00 Srbija 2 : 2 Borac
21.10.2012 14:00 Azbest 5 : 1 Mladost
21.10.2012 14:00 Seljak 1 : 4 Dobrača
21.10.2012 15:30 Malba 0 : 2 Parmenac
21.10.2012 15:30 Čačak 94 1 : 2 Premeća
21.10.2012 15:30 Planinac 2 : 6 Strelac
21.10.2012 15:30 Mladost 2 : 0 Morava
21.10.2012 15:30 Budućnost 4 : 2 Rakova
21.10.2012 13:30 Vrelo 0 : 1 Brezova
21.10.2012 13:30 Prilike 4 : 3 Sloga
21.10.2012 11:00 Gradina 4 : 1 Dedinje Junajted
21.10.2012 13:30 Bjelica 0 : 4 Gorušica
21.10.2012 13:30 Radnički 2 : 1 Bratstvo
21.10.2012 13:30 Jedinstvo 3 : 2 Jelica
21.10.2012 14:30 Takovski Ustanak 1 : 1 Šilopaj
21.10.2012 14:30 Šumadija 3 : 6 Mladost 09
21.10.2012 14:30 Velereč 94 4 : 2 Ozrem
21.10.2012 14:30 Majdan 1 : 0 Jablanica
21.10.2012 14:30 Baćkovac Junajted 2 : 1 Mladi Rudar
21.10.2012 14:30 Jedinstvo (D) 1 : 0 Dunavac (K)
21.10.2012 14:30 Borac 3 : 1 Basarac
21.10.2012 14:30 Sloga 5 : 4 Jedinstvo (LJ)
21.10.2012 14:30 Desine 1 : 1 Polet
21.10.2012 14:30 Napredak 2 : 0 Žitkovica
21.10.2012 14:30 Dunavac (P) 1 : 4 RSK
21.10.2012 14:30 Omladinac (B) 1 : 2 Rudar (K)
21.10.2012 14:30 Krilaš 0 : 0 Dragoš
21.10.2012 14:30 Mladost 2 : 1 Budućnost (V)
21.10.2012 14:30 Radnički 0 : 2 Zadrugar
21.10.2012 14:30 Budućnost (A) 1 : 3 Rudar (S)
21.10.2012 14:30 Polet 1 : 3 Trgovački
21.10.2012 Palanka 1 : 4 Bačinac
21.10.2012 Proleter 2 : 1 Budućnost
21.10.2012 Udarnik 1 : 1 Beli Orlovi
21.10.2012 14:30 Kolarac 2 : 1 Skobalj
21.10.2012 14:30 Sloga 1 : 5 Budućnost
21.10.2012 14:30 Vučak 0 : 2 SASK
21.10.2012 14:30 Slavija 1 : 1 Jedinstvo
21.10.2012 14:30 Ravni Gaj 1 : 2 7. Jul
21.10.2012 14:30 Drugovac 2 : 0 Lunjevac
21.10.2012 14:30 Sloga 3 : 0 Radnički
21.10.2012 14:30 Pobeda 1938 0 : 0 Mladost MG
21.10.2012 14:30 ŽSK 4 : 0 Crvena zvezda
21.10.2012 11:00 Karađorđe 4 : 2 BSK
21.10.2012 14:30 Šumadija 4 : 2 Bečevica
21.10.2012 14:30 Pobeda 2 : 2 Omladinac
21.10.2012 14:30 Grivac 2 : 1 Mladost
21.10.2012 11:00 B 2000 2 : 2 Sloga
21.10.2012 14:30 Kopljari 3 : 0 Mladi rudar
21.10.2012 14:30 Proleter 4 : 2 Jasenica
21.10.2012 14:30 Plaskovac 2 : 0 Maskar
21.10.2012 15:00 Velika Reka 2 : 0 Jedinstvo (Z)
21.10.2012 15:00 Cer 4 : 2 Hajduk
21.10.2012 15:00 Sloga (LŠ) 3 : 0 Cerova
21.10.2012 15:00 Stolice 3 : 2 Borac (L)
21.10.2012 11:00 Studenac 4 : 2 Jadar 1961
21.10.2012 15:00 Borac (K) 1 : 1 Sloga (K)
21.10.2012 15:00 Omladinac 1 : 4 Duško
21.10.2012 15:00 Torpedo 1924 5 : 2 Napredak (MB)
21.10.2012 15:00 Napredak (R) 1 : 2 Milicionar
21.10.2012 11:00 Majur 4 : 1 Premijer
21.10.2012 15:00 Drina 1 : 0 Sloboda
21.10.2012 15:00 Proleter 6 : 3 Sloga
21.10.2012 15:00 Napredak (BP) 1 : 1 BMR Petlovača
21.10.2012 15:00 Partizan 1 : 1 Budućnost
21.10.2012 15:00 Mrovska 1 : 1 Dobrava
21.10.2012 15:00 Korman 2 : 1 Galeb
21.10.2012 15:00 Vlašić 4 : 2 Dumača
21.10.2012 15:00 Pričinović 6 : 2 OFK Jelen
21.10.2012 15:00 Karađorđe 0 : 2 Mladost (PP)
21.10.2012 15:00 Pocerina 3 : 0 Mladost (Z)
21.10.2012 15:00 Cerić 8 : 1 OFK Varna
21.10.2012 15:00 Borac 0 : 1 Sloga
21.10.2012 14:30 Mladost 2 : 4 Toplica
21.10.2012 14:30 Orao 0 : 3 Veliševac
21.10.2012 14:30 Spartak 1924 4 : 1 Gornji Lajkovac
21.10.2012 14:30 Borac 3 : 1 Mionica
21.10.2012 14:30 Liplje 2 : 4 Rajac
21.10.2012 14:30 Dučić 3 : 3 Jedinstvo
21.10.2012 14:30 Čučuge 3 : 1 OFK Stublenica
21.10.2012 14:30 Vrelo 3 : 1 Gunjevac
21.10.2012 14:30 Omladinac 3 : 1 Brgule
21.10.2012 14:30 Jedinstvo 2 : 1 Sloga
21.10.2012 14:30 Mladost 1 : 0 Milenko Pavlović
21.10.2012 14:30 Kotešica 2 : 0 Mladi radnik
21.10.2012 14:30 Zadrugar 5 : 3 Lukavac
21.10.2012 14:30 Gradac 1 : 4 Polet
21.10.2012 15:00 Luna Avijatičar 3 : 0 Trešnjica
21.10.2012 15:00 Pobeda 2 : 5 Lazarica
21.10.2012 15:00 Ježevica 1 : 2 Blagaja
21.10.2012 15:00 Savinac 1 : 0 Gorobilje
21.10.2012 15:00 Borac (SD) 0 : 4 Napredak
21.10.2012 15:00 Plavi tok 1 : 1 Glumač
21.10.2012 15:00 Lokomotiva 2 : 2 Provalija
21.10.2012 15:00 Čegar 1946 4 : 2 Mladost 1954 (DM)
21.10.2012 15:00 Supovac 4 : 0 Sloga
21.10.2012 15:00 Mladost (DK) 0 : 0 Stevan Nešticki
21.10.2012 15:00 Vulkan 1936 4 : 0 Radnički 1936
21.10.2012 15:00 Veternica 1926 4 : 1 Radnički
21.10.2012 11:00 Lemind 1953 1 : 0 Gornje Krajince
21.10.2012 15:00 Kumarevo 65 3 : 1 Železničar
21.10.2012 15:00 Napredak 0 : 3 Navalin
21.10.2012 14:00 Medveđa 2 : 1 BSK
21.10.2012 14:00 Istok 63 1 : 3 Kupinovac
21.10.2012 14:00 Kolare 2 : 3 Sloga
21.10.2012 14:00 Polet 2 : 0 Šumadinac
21.10.2012 14:00 Mladost 0 : 0 OFK Tabane
21.10.2012 14:00 Crni Vrh 2 : 0 Ursule
21.10.2012 14:00 Mladi radnik 1 : 2 Napredak
21.10.2012 14:30 Rubin 6 : 0 Beli Orlovi
21.10.2012 14:30 Ušće 4 : 0 Donji Kopaonik
21.10.2012 14:30 Omladinac 6 : 2 Borac
21.10.2012 14:30 Sloga 6 : 0 Mladost (T)
21.10.2012 14:30 Župski biseri 1 : 4 Mladi radnik
21.10.2012 14:30 Vinogradar 5 : 3 Baštovan
21.10.2012 15:00 OFK Ribare 1 : 1 13. April
21.10.2012 15:00 Mačkovac 3 : 1 Gornji Stepoš
21.10.2012 15:00 Dedina 4 : 1 Čitluk
21.10.2012 15:00 Rasina 3 : 0 Dušan Ristić
21.10.2012 15:00 Sloga 5 : 0 Belović
21.10.2012 15:00 Kupci 0 : 0 Mudrakovac
21.10.2012 15:00 Kapidžija 1 : 0 Dvorane
21.10.2012 14:30 Poljoprivrednik 1 : 0 Mala Bosna
21.10.2012 14:30 Udarnik 4 : 1 Bačka 1901 B
21.10.2012 14:30 Đurđin 2 : 4 Elektrovojvodina
21.10.2012 14:30 Žednik 1 : 5 Subotica
21.10.2012 14:30 Hajduk 1 : 0 Lokomotiva
21.10.2012 14:30 Bratstvo 0 : 2 Solid
21.10.2012 14:30 Eđšeg 0 : 2 Olimpija
21.10.2012 14:30 Pobeda 1 : 4 Mićunovo
21.10.2012 14:30 Mladost 0 : 5 Sokolac
21.10.2012 14:30 Šampion 4 : 0 Hajduk
21.10.2012 14:30 Olimpija 6 : 0 Slavija
21.10.2012 14:30 Graničar 2 : 2 Tromedja
21.10.2012 14:30 Sloga 5 : 2 Jedinstvo
21.10.2012 15:00 ŽAK 0 : 1 2. Oktobar
21.10.2012 15:00 Polet 1 : 1 Borac
21.10.2012 15:00 Budućnost 3 : 0 Terekves
21.10.2012 15:00 Proleter 2 : 2 Bega
21.10.2012 15:00 Omladinac 2 : 0 Olimpija
21.10.2012 15:30 BSK Bavanište 2 : 1 Omladinac (O)
21.10.2012 15:30 Stari Tamiš 5 : 1 Borac
21.10.2012 15:30 Proleter 2 : 5 Dolovo
21.10.2012 15:30 Omladinac (D) 0 : 3 Polet
21.10.2012 15:30 Plavi Dunav 0 : 4 Unirea
21.10.2012 15:30 Mladost 2 : 2 Spartak
21.10.2012 15:30 Hajduk 2 : 0 Karaš (Ј)
21.10.2012 15:30 Borac (VG) 3 : 0 Potporanj
21.10.2012 15:30 Vitorul 1 : 0 Partizan (U)
21.10.2012 15:30 Crvena zvezda 0 : 1 Vinogradar
21.10.2012 15:30 Ševac 1 : 2 Borac (VS)
21.10.2012 15:30 Ratar 2 : 1 Hajdučica
21.10.2012 15:30 Budućnost (A) 6 : 1 Karaš (K)
21.10.2012 15:30 Jedinstvo 13 : 0 Dunav
21.10.2012 15:00 Terekveš 3 : 1 Aleksa Šantić
21.10.2012 15:00 OFK Šikara 5 : 0 Jedinstvo (K)
21.10.2012 15:00 Rusin 7 : 0 OFK Metalac
21.10.2012 15:00 ŽAK 3 : 1 Dunav
21.10.2012 15:00 Dinamo 2 : 0 Lipar
21.10.2012 15:00 Jedinstvo (R) 1 : 1 Panonija
21.10.2012 15:00 Susek 1 : 3 Fruškogorac
21.10.2012 15:00 Borac 1 : 3 Mladost
21.10.2012 15:00 Čenej 1 : 2 Fruškogorski partizan
21.10.2012 Proleter 0 : 1 Dinamo
21.10.2012 Sremac 0 : 3 Bačka
21.10.2012 15:00 OFK Sirig 2 : 4 OFK Futog
21.10.2012 Jedinstvo 0 : 3 Proleter
21.10.2012 15:00 Mladost 1 : 1 Iskra
21.10.2012 Mladost Radost 3 : 1 Budućnost
21.10.2012 Bečej 4 : 0 Napredak
21.10.2012 15:00 Hajduk (Č) 6 : 1 Miletić
21.10.2012 15:00 Obilić 3 : 3 Jedinstvo
21.10.2012 15:00 Sloga 0 : 1 Hajduk (G)
21.10.2012 15:00 Titel 1 : 2 ŽSK
21.10.2012 14:00 Krivanj 2 : 2 Krila Krajine
21.10.2012 14:00 Maglić 0 : 6 Budućnost
21.10.2012 14:00 Bačka 3 : 1 Karađorđevo
21.10.2012 14:00 Kulpin 1 : 1 Soko
21.10.2012 14:00 Slavija 1 : 5 Vojvodina
21.10.2012 14:00 Bački Hajduk 2 : 1 Budućnost
21.10.2012 13:30 Napredak (P) 3 : 0 Graničar (G)
21.10.2012 13:30 Železničar 1 : 0 Napredak (V)
21.10.2012 13:30 Hrtkovci 3 : 3 Dunav
21.10.2012 13:30 Jedinstvo (P) 0 : 2 Budućnost
21.10.2012 13:30 Borac 2 : 1 Sloboda
21.10.2012 13:30 Lovac 3 : 3 Graničar (K)
21.10.2012 13:30 Sloga 2 : 0 Jedinstvo (R)
21.10.2012 13:30 OFK Zeka Buljubaša 3 : 0 Podunavac
21.10.2012 14:00 Stepojevac VAGA 3 : 0 Mladost (Č)
21.10.2012 14:00 Vranić 2 : 0 TEK Sloga
21.10.2012 14:00 Beljina 1 : 4 Mladost (B)
21.10.2012 14:00 Boleč 1 : 1 Velika Krsna
21.10.2012 14:00 Podunavac 3 : 0 Pudarci
21.10.2012 14:00 Napredak 5 : 0 Mladost
21.10.2012 14:00 Rabrovac 1 : 2 Dunavac
21.10.2012 14:00 Crvenka 2 : 1 Torlak
21.10.2012 14:00 Dunav 0 : 0 Banja
21.10.2012 14:00 Šumadinac 3 : 2 Rušanj
21.10.2012 14:00 Napredak 1 : 1 Institut
21.10.2012 14:00 Borac 3 : 6 Pionir
21.10.2012 10:00 Šećeranac Ada 0 : 2 Policajac
21.10.2012 14:00 Studenski Grad 2 : 3 Sindjelić
21.10.2012 14:00 Dobrič 6 : 5 NS Tatko
21.10.2012 14:00 Sloga 3 : 0 Padina
21.10.2012 14:00 Jastrebac 3 : 5 Baličevac
21.10.2012 14:00 Naisus 7 : 1 Mladost
21.10.2012 14:00 Aleksandrovo 1 : 3 Koprijan
21.10.2012 15:00 Egeta 1 : 5 Rtkovo
21.10.2012 15:00 Koča Andjelković 6 : 0 Lokomotiva
21.10.2012 15:00 Pontes 1 : 3 Kladušnica
21.10.2012 15:00 Omladinac 0 : 2 Napredak
21.10.2012 15:00 Lehel 0 : 3 Mladost
21.10.2012 15:00 Naftagas 3 : 1 Omladinac
21.10.2012 15:00 Proleter 2006 0 : 2 MSK
21.10.2012 15:00 OFK Klek 1 : 0 ŽFK Banat
21.10.2012 14:00 Trgovište 1 : 1 Mladost
21.10.2012 14:00 Drugarstvo 3 : 0 Gorica
21.10.2012 14:00 Stepanje 3 : 0 Nepričava
21.10.2012 14:00 Ratkovac 1 : 0 Polet
21.10.2012 14:30 Sloga 1 : 0 Napredak
21.10.2012 14:30 Slemen 1 : 0 Bukovik
21.10.2012 15:00 Kosovo 1 : 1 OFK 019 Zaječar
21.10.2012 15:00 Mekiš 3 : 5 Doljevac
21.10.2012 15:00 Vukašinovac 3 : 3 Kraljevo
21.10.2012 15:30 OFK Sloga 4 : 3 Tempo
21.10.2012 15:00 Feniks 2012 2 : 4 Polet
21.10.2012 11:00 OFK Tamnič 0 : 3 Urovica
21.10.2012 15:00 Polet 3 : 4 Smedovac
21.10.2012 15:00 Mladost 4 : 1 Srbovo
21.10.2012 11:00 Malajnica 0 : 1 Miloševo
21.10.2012 15:00 Vidrovac 4 : 2 Čubra
21.10.2012 15:00 Ratar 1 : 6 Kovilovo
21.10.2012 15:00 Slatina 6 : 0 Graničar
21.10.2012 15:00 Mladost 1925 1 : 0 Popovići
21.10.2012 11:00 Miločajac 1 : 3 Jovo Kursula
21.10.2012 15:00 Zgodačica 1 : 3 Real
21.10.2012 14:00 Stari momci 4 : 2 Divostin
21.10.2012 14:00 Šumadija 1934 2 : 0 Velika Sugubina
21.10.2012 14:00 Zastava 6 : 1 Trmbas
21.10.2012 14:00 Đuriselac 2 : 0 Žeželj
21.10.2012 14:30 Pobeda 3 : 0 Borac
21.10.2012 14:30 Napredak (B) 2 : 3 Sloga (L)
21.10.2012 14:30 Napredak (N) 4 : 1 Proleter
21.10.2012 14:30 Mlava 1 : 2 Mip Majdan
21.10.2012 14:30 Dizel 1 : 1 Stig
21.10.2012 14:30 Sloga (D) 1 : 2 Sopot
21.10.2012 14:30 Dunav 4 : 2 Zemljoradnik
21.10.2012 14:00 Barič 2 : 0 Radnički
21.10.2012 14:00 Žika Marković Uča 5 : 0 Kumane
21.10.2012 14:00 Pek 1 : 3 Polet
21.10.2012 14:00 Električar 4 : 2 Ram
21.10.2012 14:00 Sloga TOP 3 : 2 Kurjače
21.10.2012 14:30 Mladost 9 : 2 Udarnik
21.10.2012 14:30 Proleter 1 : 4 Omladinac
21.10.2012 14:30 Sloga 0 : 4 Napredak
21.10.2012 14:30 BSK 4 : 3 Jedinstvo
21.10.2012 14:30 Budućnost 1 : 2 Pomoravlje
21.10.2012 15:00 Misača 2 : 1 Venčani
21.10.2012 10:00 Vrbica 3 : 3 Brezovac
21.10.2012 15:00 Prva Iskra 4 : 4 Milan Orlić
21.10.2012 15:00 Jelav 0 : 3 TE Gučevo
21.10.2012 15:00 Granit 3 : 0 Sloga
21.10.2012 11:00 Budućnost 5 : 2 Maovi MH
21.10.2012 11:00 Culjkovic 1 : 1 Omladinac
21.10.2012 11:00 Mladost (SV) 2 : 1 Žabar
21.10.2012 11:00 Dušan Silni 4 : 1 Metlić
21.10.2012 11:00 Mladost (SL) 0 : 2 Volujac
21.10.2012 11:00 Sava 0 : 1 Zablaće
21.10.2012 11:00 Dragojevac 4 : 0 Bobovik Skupljen
21.10.2012 11:00 Torpedo 3 : 1 Sloga Trgosped .M.
21.10.2012 11:00 Krnule 09 4 : 0 Mladost
21.10.2012 15:00 Sloga 1949 .Mat. 3 : 0 Hajduk
21.10.2012 15:00 Tresnjevka 2 : 0 Petrovac 74
21.10.2012 15:00 Sloga .R. 2 : 1 Polet
21.10.2012 11:00 Murgaš 1 : 0 Vukona
21.10.2012 Kolubara 5 : 4 Rudar
21.10.2012 Sloga 0 : 3 Dokmir
21.10.2012 Pambukovica 6 : 1 Zvizdar
21.10.2012 14:30 Rakac Stave 8 : 2 Borac
21.10.2012 14:30 Paune 1 : 2 Beloševac
21.10.2012 14:30 Dupljaj 1 : 0 OFK Povlen
21.10.2012 11:00 Mladost (K) 4 : 1 Jašunja
21.10.2012 15:00 Moravac 0 : 4 Brza
21.10.2012 15:00 Vrhunac 1 : 3 Bratstvo
21.10.2012 15:00 Morava 3 : 0 Mladi borac
21.10.2012 15:00 Radnički 2 : 1 Mladi Radnik
21.10.2012 14:00 Rudar Stenjevac 6 : 2 Resavac
21.10.2012 14:00 OFK Dvorište 2 : 1 Resava
21.10.2012 15:00 Napredak 5 : 0 Bresje
21.10.2012 15:00 Juhor 3 : 0 Kolonija
21.10.2012 15:00 Sloga 4 : 1 Ribnik
21.10.2012 15:00 Lipar 6 : 1 Partizan (M)
21.10.2012 15:00 Sloboda 3 : 1 Partizan (G)
21.10.2012 15:00 Morava 5 : 0 Jedinstvo
21.10.2012 14:00 Gradac 4 : 3 14. Oktobar
21.10.2012 14:00 Kiseljak 2 : 1 Parcane
21.10.2012 14:00 Zdravinje 5 : 3 Zmajevac
21.10.2012 15:00 Bukovica 3 : 3 Sebečevac
21.10.2012 15:00 Polet (K) 4 : 1 Lipovac
21.10.2012 15:00 Grkljane 1 : 2 Polet (Š)
21.10.2012 15:00 Jablanica 0 : 0 Štitari
21.10.2012 15:00 Rasinac 2 : 1 Drugari
21.10.2012 11:00 Srnje 4 : 1 Pakašnica
21.10.2012 14:00 OFK Stajicevo 0 : 1 Jedinstvo
21.10.2012 15:30 Barice 3 : 3 Vladimirovac
21.10.2012 15:30 Gaj 1 : 4 Janošik
21.10.2012 15:30 Naša Krajina 1 : 3 Sloga
21.10.2012 15:30 Solunac 1 : 1 Graničar
21.10.2012 15:30 Lokve 2 : 1 Crvena Zvezda
21.10.2012 15:30 Banat 0 : 4 Vojvodina
21.10.2012 15:30 Jedinstvo 4 : 2 Omladinac
21.10.2012 15:30 Partizan 1 : 1 Pobeda
21.10.2012 15:30 Vojvodina 2 : 2 Banat
21.10.2012 Sremac 7 : 0 Sloga (Z)
21.10.2012 Sloga (Č) 0 : 0 OFK Bosut
21.10.2012 Borac (VR) 0 : 4 Hajduk
21.10.2012 Noćaj 0 : 0 Mitros
21.10.2012 Sloga 4 : 1 Borac
21.10.2012 Krušedol 3 : 1 Sremac
21.10.2012 PSK Putinci 0 : 1 Fruška Gora
21.10.2012 Fruškogorac 0 : 2 Napredak
21.10.2012 OFK Kraljevci 1 : 0 Mladost
21.10.2012 Borac (J) 1 : 0 Sloga
21.10.2012 Fruškogorac 0 : 4 Radnički 2
21.10.2012 Polet 0 : 2 ČSK Čortanovci
21.10.2012 15:30 Sinđelić 8 : 0 Jedinstvo (Lj)
21.10.2012 15:30 Borac 2 : 1 Sremac
21.10.2012 15:30 OFK Bingula 3 : 0 Jednota
21.10.2012 15:30 Jedinstvo (M) 1 : 0 Graničar
21.10.2012 15:30 OFK Bačinci 3 : 0 Omladinac (M)
21.10.2012 15:30 Fruškogorac 8 : 1 Bratstvo
21.10.2012 15:30 Omladinac (B) 0 : 3 OFK Bikić
21.10.2012 14:00 Graničar 3 : 1 Mladost
21.10.2012 14:00 Kameni 2 : 3 Sremac
21.10.2012 14:00 Sloboda 1 : 3 OFK Brestač
21.10.2012 14:00 Srem 8 : 1 Vitez
21.10.2012 14:30 Budućnost 0 : 1 Šumadija
21.10.2012 14:30 Mladi Radnik 2 : 1 Mladi Borac
21.10.2012 14:30 Sloga 4 : 0 Proleter
21.10.2012 14:00 Skela 1 : 4 Posavina
21.10.2012 14:00 Trstenica 2 : 0 Poljane
21.10.2012 14:00 Belo Polje 2 : 1 Jedinstvo
21.10.2012 14:00 Urovci 1 : 1 Omladinac
21.10.2012 14:00 Zadrugar 1 : 2 Vukićevica
21.10.2012 14:00 BSK 2012 0 : 0 BUSK
21.10.2012 14:00 Busije 8 : 0 Borac
21.10.2012 14:00 Kozara 1 : 4 Pobednik
21.10.2012 14:00 Novi Beograd 1 : 5 OFK Petrovčić
21.10.2012 11:00 GAK 2 : 0 Sparta
21.10.2012 10:00 Olimpija 2 : 3 Mladi proleter
21.10.2012 11:00 Šumice 0 : 2 Stojan Lazarac
21.10.2012 11:00 Radnik 1 : 0 Mladost (MM)
21.10.2012 11:00 Mladost (O) 3 : 0 Napredak
21.10.2012 Polet (LJ) 2 : 1 Mladost
21.10.2012 Jedinstvo 1 : 3 Kusovac
21.10.2012 14:30 Homolje 4 : 3 Neresnica
21.10.2012 14:30 Radenka 4 : 2 Kaona
21.10.2012 14:30 Sloga 8 : 2 Pionir Zelenik
21.10.2012 15:00 7. Juli 2 : 7 Bratstvo
21.10.2012 15:00 Vlaska 2 : 0 Omladinac
21.10.2012 15:00 Senaja 1 : 0 OFK Student
21.10.2012 15:00 Markovac 3 : 2 Sloga
21.10.2012 15:00 Borac 2 : 2 Napredak
21.10.2012 15:00 Kosmajac 1 : 1 Šepšin
21.10.2012 15:00 Heroj 4 : 3 Budućnost
21.10.2012 15:00 Omladinac 0 : 3 Napredak
21.10.2012 15:00 Popovac 1 : 1 Hajduk
21.10.2012 15:00 Mladost (GM) 0 : 5 Radnik
21.10.2012 15:00 Polet 4 : 4 Šumadija
21.10.2012 15:00 Radnicki 4 : 1 Mladost (R)
21.10.2012 Meteor 3 : 0 Sinđelić
21.10.2012 Badnjevac 3 : 0 Mladost
21.10.2012 14:00 Čobanče 6 : 2 Grabovica
21.10.2012 14:00 Vrhpolje 2 : 8 Mladost
21.10.2012 15:00 Mladost (R) 2 : 3 Vražogrnci
21.10.2012 15:00 Mladi Gorani 2 : 2 Obilić
21.10.2012 14:00 Lisović 1977 1 : 2 OFK Borac
21.10.2012 14:00 Veliki Borak 2 : 0 Mladost Gaj 2011
21.10.2012 13:00 Mladost 3 : 0 Planinac
21.10.2012 13:00 Car Uroš 1 : 3 Borac
21.10.2012 13:00 Polet 12 : 2 27. Oktobar
21.10.2012 14:30 Dimitrije Tucovic 0 : 0 BSK
21.10.2012 14:30 Mladost 2 : 0 Lazarevac
21.10.2012 14:30 OFK Sokolovo 0 : 2 Strmovo
21.10.2012 14:30 Borac 0 : 1 Petka
21.10.2012 14:00 Borac 2 : 1 Sloga
21.10.2012 14:00 Ljubinić 1 : 0 Crvena Zastava
21.10.2012 14:00 Polet Grabovac 2 : 1 Partizan Draževac
21.10.2012 14:00 Proleter 1 : 1 Duboko
21.10.2012 14:00 Baljevac 1 : 0 Pobeda
21.10.2012 12:00 Kalemegdan 3 : 0 Ravangrad
21.10.2012 14:30 ŽFK Mačvanka 0 : 3 ŽFK Jerina
21.10.2012 11:00 Napredak 5 : 2 Radnički 1923
21.10.2012 10:00 Kabel 1 : 3 Novi Sad
21.10.2012 11:00 Metalac (K) 0 : 3 Novi Pazar
21.10.2012 11:00 Goč 0 : 1 Metalac (GM)
21.10.2012 13:30 Sloga 0 : 1 Mladost
21.10.2012 11:30 Glavaš 4 : 2 Udarnik
21.10.2012 10:00 Dobrica 0 : 8 Vršac
21.10.2012 10:00 Radnički (K) 4 : 1 Partizan (G)
21.10.2012 Mladi radnik (P) 5 : 0 Mladi radnik (R)
21.10.2012 Smederevo 3 : 0 Morava
21.10.2012 14:30 Savacijum 3 : 0 Budućnost
21.10.2012 14:30 Letnjikovac 1 : 12 Radnicki
21.10.2012 12:00 Bačka 1901 1 : 3 Spartak ZV
21.10.2012 12:00 Novi Sad 2 : 0 Dinamo
21.10.2012 12:00 Vršac 3 : 2 Bačka Topola
21.10.2012 12:00 Radnički (S) 2 : 0 Proleter 2006
21.10.2012 12:30 Bačka (P) 0 : 2 Tavankut
21.10.2012 12:30 Bačka (M) 1 : 2 Čoka
21.10.2012 12:30 Čantavir 1 : 1 Proleter
21.10.2012 12:30 Tisa 4 : 2 Vinogradar
21.10.2012 13:00 Šumadija 3 : 2 Morava
21.10.2012 Pinkum 0 : 3 Smederevo
21.10.2012 13:30 Javor 2 : 0 Mladost
21.10.2012 13:30 Metalac (K) 1 : 2 Novi Pazar
21.10.2012 13:30 Bane 2 : 1 Šumadija 1903
21.10.2012 13:30 Jedinstvo Putevi 8 : 0 Budućnost
21.10.2012 13:30 Sloga (K) 6 : 0 FAP
21.10.2012 13:30 Čačak 94 1 : 1 Metalac (GM)
21.10.2012 13:30 Sloga (BB) 2 : 1 Sevojno
21.10.2012 12:00 Jedinstvo 3 : 0 Radnicki Stobex
21.10.2012 12:00 Jedinstvo 0 : 4 Krušik
21.10.2012 12:00 Savacijum 4 : 0 Radnički
21.10.2012 Rudar (B) 2 : 3 Nacional
21.10.2012 Pazar Juniors 2011 4 : 1 Pazar Juniors "Ajax"
21.10.2012 10:00 Novi Sad 2 : 0 Dinamo
21.10.2012 10:00 Vršac 1 : 5 Bačka Topola
21.10.2012 10:00 Radnički (S) 2 : 3 Proleter 2006
21.10.2012 11:00 Mladost Radost 1 : 3 Subotica
21.10.2012 10:00 Obilić 10 : 1 Tavankut
21.10.2012 Glavaš 0 : 3 Udarnik
21.10.2012 10:00 Seljak 2 : 3 AF Duljaj
21.10.2012 Smederevo 8 : 0 Panter
21.10.2012 10:00 Šumadija 0 : 2 Badnjevac
21.10.2012 10:00 Plana 2 : 2 GFK Jasenica 1911
21.10.2012 Pinkum 5 : 1 Rudar
21.10.2012 12:00 Radnički 4 : 2 Spartak
21.10.2012 10:00 Jedinstvo 1 : 0 Osecina
21.10.2012 10:00 Šabac 2 : 1 Drina
21.10.2012 10:00 Savacijum 1 : 0 Radnički
21.10.2012 11:00 Granit 0 : 6 Pazar Juniors
21.10.2012 11:00 Kosmet 3 : 0 Rudar (KM)
21.10.2012 11:00 Jošanica 4 : 3 OFK Vlada Dimitrijević
21.10.2012 11:00 OFK Ras 3 : 1 Tutin
21.10.2012 11:00 OFK Lešak 6 : 2 Rudar (B)
21.10.2012 10:00 Radnicki 1923 I 4 : 0 Šumadija 1903
21.10.2012 10:00 Apolon 4 I 2 : 1 Radnicki 1923 II
21.10.2012 14:30 Pinkum 6 : 1 Panter
21.10.2012 09:00 Mladi Radnik 1 : 2 Presing
21.10.2012 14:00 Sloga 5 : 0 Obilić
21.10.2012 10:00 Jasenica 1911 11 : 1 Kostolac 2008
21.10.2012 10:00 Mladi radnik 0 : 6 Presing
21.10.2012 15:00 Sloga 0 : 1 Obilić

Košarka

21.10.2012 17:00 Cibona 90 : 81 Zadar
21.10.2012 18:00 Široki WWin 73 : 68 Krka
21.10.2012 20:00 Budućnost VOLI 62 : 81 Partizan mts
21.10.2012 20:00 Šumadija 97 : 72 Čelarevo
21.10.2012 17:00 Jagodina 2001 87 : 84 Student

Odbojka

21.10.2012 18:00 Novi Pazar Junior 3 : 0 Jagodina
21.10.2012 16:00 Ribnica 2 3 : 1 Metalac Takovo
21.10.2012 12:00 Milenijum 0 : 3 Desetka
21.10.2012 17:00 Pirot 0 : 3 Knjaževac
21.10.2012 VA 014 3 : 1 Loznica
21.10.2012 Bavanište 3 : 0 Srem Iton
21.10.2012 19:00 Jedinstvo (U) 0 : 3 NIS Spartak
21.10.2012 18:00 Varadin 0 : 3 Crvena Zvezda
21.10.2012 18:00 Lazarevac 0 : 3 Crnokosa Artos
21.10.2012 17:00 Tajm 3 : 2 Tutin Stil Jasen
21.10.2012 12:00 Borac 2 : 3 Zlatibor
21.10.2012 12:00 Arilje 0 : 3 Lučani
21.10.2012 Valjevo 3 : 1 VGSK
21.10.2012 Smederevo 3 : 1 Imlek
21.10.2012 Spartak 3 : 0 Spas
21.10.2012 Omladinac 1 : 3 Dunav
21.10.2012 Ruma 1 : 3 Iton Srem Tempo

Rukomet

21.10.2012 18:30 Železničar 24 : 24 Mladost
21.10.2012 16:00 Dubočica 54 33 : 25 ORK Bor
21.10.2012 16:30 Sindjelić 21 : 20 Primus Car Dušan
21.10.2012 17:00 Radnički 2 33 : 34 Mokra Gora
21.10.2012 19:00 Rembas 28 : 24 Majdanpek
21.10.2012 20:00 Max Sport 35 : 30 Radnički 1949
21.10.2012 19:30 Crvena Zvezda 29 : 31 Radnički Svilajnac
21.10.2012 19:00 Sloga 30 : 27 RTB Bor
21.10.2012 18:00 Crveni krst 27 : 22 Pirot