XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 693 utakmica za dan
Nedelja, 14 Oktobar 2012

Fudbal

14.10.2012 11:00 Polet (LJ) 1 : 2 Bane
14.10.2012 14:30 Radnički Stobeks 0 : 1 Šumadija (A)
14.10.2012 14:30 Sloboda (Č) 1 : 1 Jasenica 1911
14.10.2012 14:30 Pobeda 1 : 0 Krušik
14.10.2012 14:30 Železničar 0 : 2 Sloga (PM)
14.10.2012 14:30 Seljak 0 : 0 Mladi radnik
14.10.2012 14:30 Mačva 2 : 1 Partizan (BB)
14.10.2012 15:00 Trstenik PPT 4 : 1 Trgovački
14.10.2012 15:00 Moravac Orion 2 : 0 Dinamo
14.10.2012 15:00 OFK Sinđelić 2 : 0 Morava (Ć)
14.10.2012 15:00 Žitorađa 0 : 0 Radnički (P)
14.10.2012 15:00 Hajduk Veljko 0 : 0 Kopaonik
14.10.2012 15:00 Borac (B) 0 : 1 Radnički (S)
14.10.2012 15:00 Sloga 2 : 1 Dubočica 1923
14.10.2012 15:00 Radnik 5 : 3 Car Konstantin
14.10.2012 15:00 Mladost 2 : 0 Cement
14.10.2012 15:00 Radnički (S) 0 : 2 Tekstilac
14.10.2012 15:00 Dinamo 1 : 1 Jedinstvo (SP)
14.10.2012 15:00 Senta 2 : 0 ČSK Pivara
14.10.2012 15:00 Radnički (SM) 3 : 1 Srem
14.10.2012 15:00 Dolina 2 : 0 Radnički (Š)
14.10.2012 15:00 Dunav 1 : 0 Palić
14.10.2012 15:00 Bačka Topola 2 : 0 Sloga
14.10.2012 16:30 Hajduk 1 : 0 BASK
14.10.2012 12:00 Balkan 2 : 0 Kovačevac
14.10.2012 16:30 Železnik 1 : 0 Radnički
14.10.2012 16:30 Turbina 3 : 1 Srem
14.10.2012 16:30 Budućnost 7 : 1 Dorćol
14.10.2012 16:30 Zemun 1 : 0 Sopot
14.10.2012 13:00 Žarkovo 2 : 1 PKB
14.10.2012 16:30 Šumadija 1 : 1 Sindjelić
14.10.2012 14:30 Slavija 1 : 2 Mokra Gora
14.10.2012 14:30 Sloboda (G) 0 : 1 Polet (T)
14.10.2012 11:00 Šumadija 1903 1 : 0 Orlovac
14.10.2012 14:30 Omladinac (Z) 2 : 2 Karađorđe
14.10.2012 14:30 Jošanica ND 2011 1 : 0 Vodojaža
14.10.2012 14:30 Prijevor 1 : 2 Tutin
14.10.2012 14:30 Karađorđe (T) 1 : 2 Sloga (B)
14.10.2012 14:30 Šapine 1 : 0 Zvižd
14.10.2012 14:30 Šumadinac (B) 5 : 1 VGSK
14.10.2012 14:30 Crvena zvezda 1 : 2 Borac
14.10.2012 14:30 Obilić 3 : 1 Udarnik
14.10.2012 14:30 Homoljac 1 : 0 Šumadinac 1913
14.10.2012 14:30 Miloš Pocerac 1 : 0 Ribnica
14.10.2012 14:30 GP Zlatibor 2 : 0 Sloga (S)
14.10.2012 15:00 Vučje 0 : 2 SFK Moravac
14.10.2012 15:00 Jedinstvo 0 : 3 Vlasina
14.10.2012 15:00 Lužnica 2 : 0 BSK Bujanovac
14.10.2012 15:00 Rudar Alpos 1 : 0 Zloćudovo
14.10.2012 15:00 Pukovac 3 : 0 Malošište
14.10.2012 15:00 Timočanin 2 : 1 Župa
14.10.2012 15:00 Juhor 1 : 1 OFK Bor
14.10.2012 15:00 Ozren 2 : 1 Radnički (L)
14.10.2012 15:00 Dragocvet 3 : 1 Jedinstvo
14.10.2012 15:00 Majdanpek 1 : 4 Dunav
14.10.2012 15:00 Kablovi 1 : 0 Rembas
14.10.2012 15:00 Zadrugar 0 : 1 Kozara
14.10.2012 15:00 Hajduk 2 : 0 Jugović
14.10.2012 16:30 Sremčica 3 : 0 Vinča
14.10.2012 16:30 Lepušnica 1 : 2 IMR
14.10.2012 16:30 Crvena zvezda 1 : 0 Radnički (R)
14.10.2012 12:00 Grafičar 3 : 2 Radnički (NB)
14.10.2012 12:00 GSP Polet 1 : 0 Palilulac
14.10.2012 12:00 IMT 1 : 1 Bulbulderac
14.10.2012 16:30 Lokomotiva 0 : 0 Železničar
14.10.2012 16:30 Resnik 4 : 0 Slavija
14.10.2012 Kraljevo Hajduk 1 : 1 Goč
14.10.2012 Borac 2 : 1 Granit
14.10.2012 Vrnjci 2 : 0 Radnički
14.10.2012 Budućnost 1 : 0 Rudar
14.10.2012 Ribnica 3 : 1 Mataruge
14.10.2012 Braća Vuković 4 : 0 Polet
14.10.2012 Ibar 6 : 2 Radnik
14.10.2012 15:00 Šumadinac 2 : 2 Seljak
14.10.2012 15:00 Arsenal 6 : 0 Vinogradi DB
14.10.2012 15:00 Maršić 2 : 1 Sloga
14.10.2012 15:00 Jedinstvo 0 : 3 Sušica
14.10.2012 15:00 Ćava 0 : 2 Korićani
14.10.2012 15:00 Budućnost 4 : 1 Erdoglija 1931
14.10.2012 15:00 Jadran 2 : 2 Kolonija
14.10.2012 15:00 Partizan 1 : 1 Šumadija
14.10.2012 15:30 Kotraža Franc Komerc 2 : 1 Vujan
14.10.2012 15:30 Miokovci 1 : 0 Jedinstvo (GG)
14.10.2012 15:30 Donja Vrbava 0 : 3 Slatina
14.10.2012 15:30 Jedinstvo (K) 4 : 0 Morava
14.10.2012 15:30 Brezak 1 : 6 Dragačevo
14.10.2012 15:30 FK Rudar Bresnica 1927 5 : 3 Spartak
14.10.2012 14:30 Integral 3 : 1 Mladi Borac
14.10.2012 14:30 Polet 3 : 0 Borac
14.10.2012 14:30 Beli Orao 2 : 0 Sloga (B)
14.10.2012 14:30 Napredak 2 : 0 Makce
14.10.2012 14:30 Mladost 2 : 0 Vihor
14.10.2012 14:30 Petar Dobrnjac 1 : 0 Crni Vrh
14.10.2012 14:30 Mlava 9 : 1 Sloga (D)
14.10.2012 15:00 Bresje Superior 0 : 1 Železničar
14.10.2012 15:00 Šumadija 1 : 1 Napredak
14.10.2012 15:00 Osipaonica 3 : 1 Borac
14.10.2012 15:00 Selevac 1 : 0 Polet
14.10.2012 15:00 Pobeda 1 : 2 Šumadinac
14.10.2012 15:00 Sloboda 1 : 0 Budućnost
14.10.2012 15:00 Radnik 1 : 2 Omladinac
14.10.2012 15:00 Sloga 2 : 4 Karađorđe
14.10.2012 15:00 Banja 1 : 0 Aranđelovac
14.10.2012 15:00 Šatornja 3 : 0 Borac
14.10.2012 15:00 Bokanja 1 : 2 Junkovac
14.10.2012 10:00 Šumadija 4 : 0 Partizan
14.10.2012 15:00 Vinča 2 : 2 Šumadinac
14.10.2012 15:00 Podrinje 1 : 0 Antimon
14.10.2012 15:00 Lipolist 3 : 0 Mačva 2005
14.10.2012 15:00 Mladost (P) 0 : 2 Mladost (DD)
14.10.2012 15:00 Jedinstvo (Š) 3 : 0 Drina
14.10.2012 15:00 Mladi Borac 1 : 1 Sindjelić
14.10.2012 15:00 Hajduk Stanko 5 : 1 Jedinstvo (V)
14.10.2012 15:30 Vrujci 4 : 3 Banjani
14.10.2012 15:30 Tešnjar 0 : 2 Brezovica
14.10.2012 15:30 OFK Divci 0 : 0 ZSK
14.10.2012 15:30 Trlić 0 : 0 Zadrugar
14.10.2012 14:30 Zlatibor 7 : 1 Omladinac
14.10.2012 14:30 Jedinstvo 3 : 1 Perućac
14.10.2012 14:30 Železničar 2 : 4 Jasen
14.10.2012 14:30 Budućnost 2 : 1 Polimlje
14.10.2012 14:30 Ariljska rampa 1 : 2 Zlatibor voda
14.10.2012 14:30 Lauš 3 : 1 Sečica
14.10.2012 15:00 Jastrebac 0 : 2 Borac
14.10.2012 15:00 Morava 1 : 1 Orljane
14.10.2012 15:00 Rutevac 1 : 0 Bukovik
14.10.2012 15:00 Radnički 1947 (Č) 3 : 1 Radnički 1924 (K)
14.10.2012 15:30 Kondiva 5 : 1 Ternoci
14.10.2012 15:30 Nebeski Andjeli 6 : 0 As
14.10.2012 15:30 Morava 1 : 0 Čelik
14.10.2012 15:30 Trešnjevka 1 : 2 Besa
14.10.2012 15:30 Biljača 3 : 0 Pavlovac
14.10.2012 15:00 Dragoš 0 : 1 Mladost (PR)
14.10.2012 15:00 Padež 3 : 5 Vladimir Durković
14.10.2012 11:00 Jedinstvo (P) 1 : 2 Zadrugar
14.10.2012 15:00 Jastrebac 0 : 1 Topličanin
14.10.2012 15:00 Kosanica 4 : 0 Pobeda
14.10.2012 15:00 Omladinac 4 : 1 Dunđerski
14.10.2012 15:00 Jedinstvo 2 : 3 Aluminjum
14.10.2012 15:00 Mladost 1 : 2 Sloboda
14.10.2012 15:00 Mladost 3 : 1 Omladinac
14.10.2012 15:00 Budućnost 2 : 0 OFK Niš
14.10.2012 15:00 Vrtište 2 : 1 Crvena zastava
14.10.2012 15:00 Proleter 0 : 1 Budućnost
14.10.2012 15:00 Brzi Brod 5 : 2 Rudar
14.10.2012 15:00 Jedinstvo (GS) 2 : 1 Bobište
14.10.2012 15:00 Sloga 3 : 1 Progres
14.10.2012 15:00 OFK Morava 1 : 1 Budućnost
14.10.2012 15:00 Radan 2 : 0 Umac
14.10.2012 15:00 Čekmin 1 : 1 Jablanica
14.10.2012 15:00 Plantaža 4 : 1 Šumadija
14.10.2012 14:30 Buducnost 3 : 2 Napredak (S)
14.10.2012 14:30 Kušiljevo 3 : 1 Levač
14.10.2012 14:30 Mladost (K) 0 : 1 Lugomir
14.10.2012 14:30 Vinogradar 2 : 1 Sindjelić
14.10.2012 14:30 Bratstvo 3 : 1 Mladost (D)
14.10.2012 14:30 Mladost (J) 1 : 2 Jedinstvo
14.10.2012 16:00 Branik 3 : 1 Ključ
14.10.2012 16:00 Sloga 2 : 0 Radujevac
14.10.2012 16:00 Radnički 0 : 2 Zlot
14.10.2012 16:00 Brodoremont 3 : 0 Rajac
14.10.2012 16:00 Nemetali 2 : 1 Slatina
14.10.2012 15:00 Mladost 1 : 1 Omladinac
14.10.2012 15:00 Borac 4 : 0 Polet
14.10.2012 15:00 Osnić 0 : 1 BSK
14.10.2012 15:00 ŠSK 2 : 1 Trebič
14.10.2012 15:00 Rudar 0 : 4 Velika Jasikova
14.10.2012 14:30 Trajal 6 : 0 Blagotin
14.10.2012 14:30 Naupare 1 : 1 Sloga (Ć)
14.10.2012 14:30 Sloga (D) 0 : 1 Gradina
14.10.2012 14:30 Jovan Kursula 3 : 1 Poljoprivrednik
14.10.2012 14:30 Mladost 0 : 3 Šanac
14.10.2012 14:30 Trudbenik 0 : 1 FUD
14.10.2012 14:30 Jasika 2 : 1 Jastrebac
14.10.2012 15:00 Tavankut 2 : 2 Tisa
14.10.2012 15:00 Vinogradar 2 : 2 Njegoš
14.10.2012 15:00 Proleter 0 : 0 Preporod
14.10.2012 15:00 Crvena zvezda (VS) 4 : 0 OFK Gradnulica
14.10.2012 15:00 Mladost 2 : 0 Vojvodina (P)
14.10.2012 15:00 Vojvodina (NM) 2 : 0 Naftagas
14.10.2012 11:00 Radnički (Z) 1 : 3 Jedinstvo
14.10.2012 15:00 Borac (A) 0 : 0 Radnički (S)
14.10.2012 15:30 Vulturul 0 : 1 Radnički (B)
14.10.2012 15:30 Mladost 2 : 1 BAK
14.10.2012 15:30 Dobrica 0 : 0 Partizan (G)
14.10.2012 15:30 Jugoslavija 1 : 1 Polet
14.10.2012 15:30 Budućnost (BB) 0 : 0 Sloga (BNS)
14.10.2012 15:30 Tempo 4 : 2 Slavija (K)
14.10.2012 15:30 Vršac United 1 : 0 Vojvodina
14.10.2012 15:30 Hajduk 2 : 0 Kordun
14.10.2012 15:30 Kula 0 : 3 PIK
14.10.2012 15:30 Omladinac (B) 2 : 1 Graničar (R)
14.10.2012 15:00 Omladinac 2 : 1 Jedinstvo
14.10.2012 10:00 Kabel 3 : 1 Veternik
14.10.2012 15:00 Sutjeska 1 : 1 Tvrdjava
14.10.2012 15:00 TSK 2 : 1 Vojvodina
14.10.2012 15:00 Borac 3 : 1 Bačka
14.10.2012 15:00 Stari Grad 1 : 2 Metalac AV
14.10.2012 15:00 Hercegovac 2 : 0 Petrovaradin
14.10.2012 Sremac 2 : 0 Sloven (S)
14.10.2012 Šumar 1 : 0 Kupinovo
14.10.2012 Hajduk 1932 0 : 2 Graničar
14.10.2012 Radnički 2 : 0 Ljukovo
14.10.2012 15:30 LSK Laćarak 2 : 0 Jadran
14.10.2012 14:30 Borac (O) 3 : 0 Komgrap
14.10.2012 10:00 Borac (L) 3 : 1 Strelac
14.10.2012 14:30 Poštar Zvezdara 3 : 0 PKB Kovilovo
14.10.2012 10:00 Selo Mladenovac 1 : 1 Vrčin
14.10.2012 10:00 Milutinac 0 : 1 Zmaj 1953
14.10.2012 14:30 Jedinstvo 2 : 0 Baćevac
14.10.2012 11:00 13. Maj 1 : 0 OFK Zabrežje
14.10.2012 11:00 Brodarac 5 : 2 Rudar
14.10.2012 11:00 Prva Iskra 1 : 4 Šumadija
14.10.2012 14:30 Ibar 3 : 0 Moša
14.10.2012 15:00 Poneš 1 : 3 Sloga (B)
14.10.2012 15:00 Ropotovo 1 : 1 Oskar
14.10.2012 15:00 Brezovica 1 : 1 Sitnica
14.10.2012 15:00 Plemetina 0 : 0 Polet
14.10.2012 15:00 Gracko 4 : 3 Čaglavica
14.10.2012 15:00 Radnički 1 : 3 Gračanica
14.10.2012 15:00 OFK Ras 3 : 2 Zvezda
14.10.2012 15:00 Partizan 8 : 0 Mlada krila
14.10.2012 15:00 Lazac 2 : 0 Magnohrom
14.10.2012 15:00 Šumadija 3 : 1 Stubal
14.10.2012 15:00 Morava(M) 2 : 1 Gruža
14.10.2012 15:00 Žiča 4 : 2 Čibukovac
14.10.2012 15:00 Jedinstvo 1 : 1 Morava(S)
14.10.2012 15:00 Tavnik 0 : 2 Napredak
14.10.2012 15:00 OFK Bagremar 5 : 0 Seljak
14.10.2012 15:00 Dobrača 1 : 1 Azbest
14.10.2012 15:00 Mladost 2 : 3 Srbija
14.10.2012 15:00 Borac 0 : 1 Kutlovo
14.10.2012 15:00 Botunje 1 : 2 Mladost Teferič
14.10.2012 15:00 Sloga 1 : 1 21. oktobar
14.10.2012 15:00 Kremenac 2 : 2 Šumarice 2008
14.10.2012 15:00 Hajduk 3 : 2 Košutnjak
14.10.2012 15:30 Zadrugar 1 : 1 Budućnost
14.10.2012 15:30 Rakova 2 : 3 Mladost
14.10.2012 15:30 Morava 5 : 1 Planinac
14.10.2012 15:30 Strelac 1 : 2 Čačak 94
14.10.2012 15:30 Premeća 2 : 2 Malba
14.10.2012 14:30 Brezova 0 : 0 Jedinstvo
14.10.2012 11:00 Jelica 4 : 2 Radnički
14.10.2012 14:30 Gorušica 7 : 2 Gradina
14.10.2012 14:30 Dedinje Junajted 1 : 1 Prilike
14.10.2012 15:00 Jablanica 1 : 0 Velereč 94
14.10.2012 15:00 Ozrem 3 : 2 Šumadija
14.10.2012 15:00 Mladost 09 3 : 0 Takovski Ustanak
14.10.2012 14:30 Dunavac (K) 2 : 0 Đerdap
14.10.2012 14:30 OFK Vinci 4 : 2 Dunavac (P)
14.10.2012 14:30 RSK 2 : 0 Napredak
14.10.2012 14:30 Jedinstvo (LJ) 2 : 1 Borac
14.10.2012 14:30 Basarac 3 : 2 Jedinstvo (D)
14.10.2012 14:30 Rudar (K) 5 : 1 Polet
14.10.2012 14:30 Omladinac (S) 1 : 1 Budućnost (A)
14.10.2012 14:30 Rudar (S) 0 : 0 Radnički
14.10.2012 14:30 Zadrugar 1 : 1 Mladost
14.10.2012 14:30 Budućnost (V) 2 : 1 Krilaš
14.10.2012 14:30 Dragoš 3 : 1 Omladinac (B)
14.10.2012 Vodice 1 : 4 Proleter
14.10.2012 Budućnost 1 : 0 Palanka
14.10.2012 14:30 Slavija 0 : 2 Kolarac
14.10.2012 14:30 Jedinstvo 2 : 1 Vučak
14.10.2012 14:30 SASK 7 : 1 Sloga
14.10.2012 14:30 Budućnost 5 : 0 Skobalj
14.10.2012 14:30 Podunavac 1 : 1 Drugovac
14.10.2012 14:30 Lunjevac 1 : 2 7. Jul
14.10.2012 Jasenica 1 : 2 Jedinstvo
14.10.2012 15:00 Mladi borac 2 : 0 Sloga
14.10.2012 15:00 Crvena zvezda 2 : 2 Sloga
14.10.2012 15:00 Mladost 2 : 1 Pobeda
14.10.2012 15:00 Omladinac 2 : 1 Šumadija
14.10.2012 15:00 Bečevica 2 : 4 Karađorđe
14.10.2012 15:00 BSK 1 : 1 Pobeda 1938
14.10.2012 15:00 Mladost MG 1 : 4 ŽSK
14.10.2012 15:00 Maskar 5 : 0 Proleter
14.10.2012 15:00 Jasenica 2 : 1 Omladinac
14.10.2012 15:00 Prvi srpski ustanak 4 : 0 Trešnjevica
14.10.2012 15:00 Mladi rudar 2 : 1 BSK
14.10.2012 15:00 Borac (K) 4 : 0 Velika Reka
14.10.2012 15:00 Sloga (K) 1 : 0 Studenac
14.10.2012 15:00 Jadar 1961 0 : 5 Gučevo
14.10.2012 15:00 Borac (L) 2 : 0 Sloga (LŠ)
14.10.2012 15:00 Cerova 3 : 2 Cer
14.10.2012 15:00 Hajduk 1 : 1 Crnča
14.10.2012 15:00 Mladost (B) 3 : 0 Jedinstvo (Z)
14.10.2012 15:00 Partizan 7 : 0 Omladinac
14.10.2012 15:00 Budućnost 5 : 0 Napredak (BP)
14.10.2012 15:00 BMR Petlovača 2 : 0 Proleter
14.10.2012 15:00 Sloga 8 : 3 Drina
14.10.2012 15:00 Sloboda 1 : 2 Majur
14.10.2012 15:00 Premijer 1 : 1 Napredak (R)
14.10.2012 15:00 Napredak (MB) 3 : 2 Duško
14.10.2012 15:00 Borac 2 : 1 Mrovska
14.10.2012 15:00 Sloga 0 : 1 Cerić
14.10.2012 15:00 OFK Varna 2 : 1 Pocerina
14.10.2012 15:00 Mladost (Z) 3 : 2 Karađorđe
14.10.2012 15:00 OFK Jelen 0 : 0 Vlašić
14.10.2012 15:00 Dumača 1 : 0 Korman
14.10.2012 15:00 Galeb 3 : 1 Dobrava
14.10.2012 15:30 Jedinstvo 2 : 2 Liplje
14.10.2012 15:30 Rajac 5 : 3 Borac
14.10.2012 15:30 Gornji Lajkovac 12 : 4 Orao
14.10.2012 15:30 Veliševac 4 : 1 Mladost
14.10.2012 15:30 Toplica 2 : 2 Komanice
14.10.2012 15:30 Brgule 3 : 2 Vrelo
14.10.2012 15:30 Joševa 2 : 0 Jedinstvo
14.10.2012 15:30 Tvrdojevac 5 : 0 Crvena Jabuka
14.10.2012 15:30 OFK Paljuvi 2 : 3 Omladinac
14.10.2012 15:30 Sloga 5 : 3 Radnik
14.10.2012 15:30 Gunjevac 3 : 1 OFK Stublenica
14.10.2012 15:00 Mladost (VK) 2 : 2 Gradac
14.10.2012 15:30 Polet 3 : 0 Zadrugar
14.10.2012 15:30 Lukavac 5 : 5 Kotešica
14.10.2012 15:00 Mladi radnik 1 : 2 Kolubara 2
14.10.2012 15:30 Iskra 0 : 0 Milenko Pavlović
14.10.2012 15:00 Gorobilje 0 : 3 Luna Avijatičar
14.10.2012 15:00 Savinac 0 : 0 Blagaja
14.10.2012 15:00 Ježevica 3 : 0 Lazarica
14.10.2012 15:00 Pobeda 6 : 6 Trešnjica
14.10.2012 15:00 Plavi tok 1 : 1 Dobrinjac
14.10.2012 15:00 Borac (SD) 4 : 1 Duškovci
14.10.2012 15:00 Provalija 1 : 1 Temac
14.10.2012 15:00 Moravac 1948 3 : 0 Vulkan 1936
14.10.2012 15:00 Radnički 1936 4 : 2 Mladost (DK)
14.10.2012 15:00 Stevan Nešticki 4 : 0 Supovac
14.10.2012 15:00 Sloga 0 : 5 Sečanica
14.10.2012 15:00 Proleter 2 : 0 Čegar 1946
14.10.2012 15:00 Radnički 3 : 3 Omladinac
14.10.2012 15:00 Polet 3 : 0 Napredak
14.10.2012 15:00 Gornje Krajince 2 : 3 Veternica 1926
14.10.2012 14:30 Mladi radnik 3 : 2 Medveđa
14.10.2012 14:30 Napredak 2 : 1 Crni Vrh
14.10.2012 14:30 OFK Tabane 4 : 1 Polet
14.10.2012 14:30 Šumadinac 1 : 2 Javor
14.10.2012 14:30 Sloga 1 : 0 Istok 63
14.10.2012 14:30 Vinogradar 3 : 1 Mladost (DK)
14.10.2012 14:30 Baštovan 1 : 1 Župski biseri
14.10.2012 14:30 Mladi radnik 5 : 2 Sloga
14.10.2012 14:30 Mladost (T) 1 : 3 Omladinac
14.10.2012 14:30 Borac 0 : 4 Ušće
14.10.2012 15:00 Kapidžija 1 : 2 OFK Ribare
14.10.2012 15:00 Dvorane 0 : 1 Kupci
14.10.2012 15:00 Mudrakovac 1 : 0 Sloga
14.10.2012 15:00 Belović 2 : 2 Rasina
14.10.2012 15:00 Dušan Ristić 0 : 1 Dedina
14.10.2012 15:00 Čitluk 3 : 1 Mačkovac
14.10.2012 15:00 Gornji Stepoš 5 : 3 13. April
14.10.2012 15:00 Zrinjski 1932 0 : 1 Bratstvo
14.10.2012 15:00 Solid 1 : 0 Hajduk
14.10.2012 15:00 Bačka 1901 B 3 : 2 Poljoprivrednik
14.10.2012 15:00 Mala Bosna 2 : 3 Dušan Silni
14.10.2012 15:00 Sokolac 0 : 3 Pobeda
14.10.2012 15:00 Mićunovo 3 : 1 Udarnik 2012
14.10.2012 15:00 Sloga 5 : 1 Šampion
14.10.2012 15:00 Tisa 2 : 0 Graničar
14.10.2012 15:00 Tromedja 1 : 6 Olimpija
14.10.2012 15:00 Slavija 0 : 3 Hajduk
14.10.2012 15:00 Polet 2 : 2 2. Oktobar
14.10.2012 15:00 ŽAK 1 : 1 Vojvodina
14.10.2012 15:00 Omladinac 5 : 1 Progresul
14.10.2012 15:00 Olimpija 0 : 0 Proleter
14.10.2012 15:00 Bega 3 : 0 Budućnost
14.10.2012 15:00 Terekves 1 : 2 1.Oktobar
14.10.2012 15:30 Mladost 0 : 3 Jedinstvo Stević
14.10.2012 15:30 Spartak 0 : 5 Železničar
14.10.2012 15:30 Unirea 6 : 2 Omladinac (D)
14.10.2012 15:30 Polet 5 : 1 Proleter
14.10.2012 15:30 Dolovo 4 : 2 Glogonj
14.10.2012 15:30 Pobeda 2 : 2 Stari Tamiš
14.10.2012 15:30 Borac 5 : 4 BSK Bavanište
14.10.2012 15:30 Omladinac (O) 2 : 3 Strela
14.10.2012 15:30 Jedinstvo 1 : 2 Hajduk
14.10.2012 15:30 Dunav 3 : 0 Budućnost (A)
14.10.2012 15:30 Hajdučica 0 : 0 Ševac
14.10.2012 15:30 Borac (VS) 1 : 1 Crvena zvezda
14.10.2012 15:30 Vinogradar 2 : 0 Vitorul
14.10.2012 15:30 Potporanj 2 : 3 Karaš (Ј)
14.10.2012 15:30 Aleksa Šantić 2 : 1 Jedinstvo (R)
14.10.2012 15:30 Panonija 4 : 2 Dinamo
14.10.2012 15:30 Lipar 1 : 1 ŽAK
14.10.2012 15:30 Dunav 1 : 2 Rusin
14.10.2012 15:30 OFK Metalac 4 : 1 OFK Šikara
14.10.2012 15:30 OFK Odžaci 1 : 1 Terekveš
14.10.2012 OFK Sirig 3 : 5 Susek
14.10.2012 15:00 OFK Futog 3 : 0 Železničar
14.10.2012 Vinogradar 3 : 0 Sremac
14.10.2012 15:00 Bačka 3 : 0 Proleter
14.10.2012 15:00 Dinamo 0 : 1 Čenej
14.10.2012 Tatra 0 : 1 Fruškogorac
14.10.2012 15:00 Proleter 1 : 3 Napredak
14.10.2012 15:00 Budućnost 1 : 1 Bečej
14.10.2012 15:00 Iskra 1 : 4 Mladost Radost
14.10.2012 15:00 Jedinstvo 3 : 0 Mladost
14.10.2012 15:00 Miletić 1 : 5 ŽSK
14.10.2012 15:00 Hajduk (G) 0 : 1 Titel
14.10.2012 15:00 Jedinstvo 2 : 1 Sloga
14.10.2012 15:00 Hajduk (Č) 6 : 2 Obilić
14.10.2012 14:30 Budućnost 0 : 2 Slavija
14.10.2012 14:30 Vojvodina 4 : 1 Kulpin
14.10.2012 14:30 Karađorđevo 5 : 0 Maglić
14.10.2012 14:30 Budućnost 2 : 0 Krivanj
14.10.2012 15:30 Graničar (G) 2 : 0 OFK Zeka Buljubaša
14.10.2012 15:30 Podunavac 4 : 1 Sloga
14.10.2012 15:30 Jedinstvo (R) 2 : 0 Lovac
14.10.2012 15:30 Graničar (K) 1 : 2 Borac
14.10.2012 15:30 Sloboda 3 : 0 Jedinstvo (P)
14.10.2012 15:30 Budućnost 4 : 0 Hrtkovci
14.10.2012 15:30 Napredak (V) 2 : 2 Napredak (P)
14.10.2012 14:30 Budućnost 4 : 3 OFK Burovo
14.10.2012 14:30 Mladost (B) 4 : 1 Vranić
14.10.2012 14:30 TEK Sloga 1 : 1 OFK Meljak
14.10.2012 14:30 Dunavac 4 : 1 Napredak
14.10.2012 14:30 Mladost 0 : 3 Podunavac
14.10.2012 14:30 Ivanča 2 : 1 Radnički PDM
14.10.2012 14:30 OFK Leštane 1 : 2 Boleč
14.10.2012 14:30 Velika Krsna 3 : 0 Kosmaj
14.10.2012 10:00 Torlak 3 : 1 Studenski Grad
14.10.2012 14:30 Sindjelić 1 : 3 Šećeranac Ada
14.10.2012 14:30 Institut 4 : 0 Šumadinac
14.10.2012 14:30 Rušanj 2 : 3 Dunav
14.10.2012 14:30 Banja 2 : 0 Crvenka
14.10.2012 14:30 Aleksandrovo 1 : 2 Dobrič
14.10.2012 14:30 Koprijan 1 : 3 Naisus
14.10.2012 14:30 Mladost 1 : 0 Jastrebac
14.10.2012 14:30 Baličevac 1 : 0 Sloga
14.10.2012 14:30 Padina 1 : 1 NS Tatko
14.10.2012 15:00 Rtkovo 1 : 0 Omladinac
14.10.2012 15:00 Napredak 0 : 3 Pontes
14.10.2012 11:00 Mala Vrbica 1958 3 : 3 Koča Andjelković
14.10.2012 15:00 Lokomotiva 8 : 3 Egeta
14.10.2012 15:00 Radnički Ratar 3 : 0 Lehel
14.10.2012 15:00 Potisje 1 : 0 OFK Klek
14.10.2012 15:00 ŽFK Banat 3 : 3 Proleter 2006
14.10.2012 15:00 MSK 0 : 1 Naftagas
14.10.2012 15:00 Omladinac 1 : 3 Mladost
14.10.2012 14:00 Drugarstvo 2 : 2 Trgovište
14.10.2012 14:00 Gorica 2 : 4 Borac
14.10.2012 14:00 Kolubara 3 : 0 Sloga
14.10.2012 14:30 Proleter 2 : 0 Ratkovac
14.10.2012 14:00 Polet 2 : 2 Stepanje
14.10.2012 14:00 Nepričava 0 : 3 Dimitrije Tucović
14.10.2012 15:00 Napredak 3 : 2 Slemen
14.10.2012 15:00 Palilulac 1 : 2 Sloga
14.10.2012 15:00 Graničar 1 : 0 Vratarnica
14.10.2012 15:00 IMT 3 : 4 Malinik
14.10.2012 15:00 Moravac 3 : 2 Pobeda
14.10.2012 15:30 Kraljevo 3 : 1 Gredetin
14.10.2012 15:30 Vukašinovac 0 : 1 Borac
14.10.2012 15:30 Polet 4 : 3 Mladi Radnik
14.10.2012 15:30 OFK Sloga 1 : 4 Sloga
14.10.2012 15:00 Slatina 3 : 0 OFK Tamnič
14.10.2012 15:00 Graničar 1 : 2 Ratar
14.10.2012 15:00 Kovilovo 2 : 2 Vidrovac
14.10.2012 11:00 Čubra 2 : 1 Malajnica
14.10.2012 11:00 Miloševo 5 : 1 Mladost
14.10.2012 15:00 Samarinovac 1 : 0 Deli Jovan
14.10.2012 15:00 Smedovac 0 : 3 Urovica
14.10.2012 15:00 Omladinac 2 : 3 Budućnost
14.10.2012 15:00 Mladost 3 : 2 Stara Čaršija
14.10.2012 11:00 Real 2 : 0 Miločajac
14.10.2012 15:00 Jovo Kursula 2 : 0 Mladost 1925
14.10.2012 15:00 Popovići 0 : 3 Proleter
14.10.2012 15:00 Borac 1 : 3 Jedinstvo
14.10.2012 15:00 Đuriselac 2 : 1 Stari momci
14.10.2012 15:00 Trmbas 2 : 6 Šumadija 1934
14.10.2012 15:00 Velika Sugubina 2 : 2 Studenac
14.10.2012 15:00 Zemljoradnik 2 : 1 Sloga (D)
14.10.2012 15:00 Sopot 3 : 0 Dizel
14.10.2012 15:00 Stig 2 : 2 Napredak (P)
14.10.2012 15:00 Vojvoda Milenko 3 : 2 Mlava
14.10.2012 15:00 Proleter 3 : 0 Napredak (B)
14.10.2012 15:00 Sloga (L) 2 : 1 Pobeda
14.10.2012 14:30 Sloga TOP 4 : 0 Barič
14.10.2012 14:30 Kurjače 4 : 0 Električar
14.10.2012 14:30 Ram 3 : 0 Pek
14.10.2012 14:30 Polet 0 : 4 Carevac
14.10.2012 14:30 Kumane 0 : 2 Radnički
14.10.2012 14:30 Udarnik 2 : 3 Budućnost
14.10.2012 14:30 Pomoravlje 3 : 2 BSK
14.10.2012 14:30 Jedinstvo 5 : 3 Sloga
14.10.2012 14:30 Napredak 3 : 1 Proleter
14.10.2012 14:30 Omladinac 2 : 1 Mladost
14.10.2012 15:00 Brezovac 2 : 0 22 Februar
14.10.2012 15:00 Ranilović 0 : 1 Misača
14.10.2012 15:00 Sloga 1 : 0 Jelav
14.10.2012 15:00 Mladost (B) 1 : 1 Prva Iskra
14.10.2012 15:00 Milan Orlić 2 : 2 Luk
14.10.2012 11:00 Culjkovic 4 : 3 Napredak
14.10.2012 11:00 POFK Letnjikovac 0 : 1 Cer
14.10.2012 11:00 Jedinstvo 1 : 0 Sava
14.10.2012 11:00 Zablaće 2 : 1 Mladost (SL)
14.10.2012 11:00 Volujac 5 : 4 Dušan Silni
14.10.2012 11:00 Žabar 2 : 2 Mladost 2011
14.10.2012 11:00 Sloga .R. 0 : 1 Sloga 1949 .Mat.
14.10.2012 11:00 Bobovik Skupljen 0 : 1 Tresnjevka
14.10.2012 11:00 Petrovac 74 2 : 0 Hajduk
14.10.2012 15:00 Polet 0 : 4 Krnule 09
14.10.2012 15:00 Mladost 4 : 4 Torpedo
14.10.2012 15:00 Sloga Trgosped .M. 1 : 5 Dragojevac
14.10.2012 Dokmir 3 : 2 Vukona
14.10.2012 15:00 Mali korak 5 : 0 Dupljaj
14.10.2012 15:00 OFK Povlen 3 : 1 Paune
14.10.2012 15:00 Beloševac 2 : 0 Rakac Stave
14.10.2012 15:00 Mladost (K) 2 : 1 Bratstvo
14.10.2012 15:00 Vrhunac 0 : 3 Brza
14.10.2012 15:00 Mladost 2 : 3 Radnički
14.10.2012 15:00 Resavac 4 : 1 Morava
14.10.2012 15:00 Mladi borac 2 : 0 Hum
14.10.2012 14:30 Mladost 5 : 4 OFK Dvorište
14.10.2012 14:30 Resava 5 : 2 Sindjelic
14.10.2012 14:30 Beljanica 2 : 1 Rudar Stenjevac
14.10.2012 14:30 Resavac 0 : 3 Rudar
14.10.2012 15:00 Bresje 1 : 2 Morava
14.10.2012 15:00 Jedinstvo 0 : 3 Sloboda
14.10.2012 15:00 Partizan (G) 3 : 2 Lipar
14.10.2012 15:00 Partizan (M) 1 : 1 Sloga
14.10.2012 15:00 Ribnik 1 : 1 Juhor
14.10.2012 14:30 14. Oktobar 3 : 1 Čukarički
14.10.2012 11:00 Pasjak 1 : 0 Zdravinje
14.10.2012 15:00 Rasinac 2 : 1 Bukovica
14.10.2012 15:00 Drugari 1 : 3 Jablanica
14.10.2012 15:00 Štitari 4 : 1 Grkljane
14.10.2012 15:00 Polet (Š) 1 : 1 Polet (K)
14.10.2012 15:00 Lipovac 0 : 3 Sebečevac
14.10.2012 15:00 Banat 7 : 2 Proleter
14.10.2012 15:00 Tamiš 3 : 0 Sloga
14.10.2012 15:00 Mladost 3 : 2 OFK Stajicevo
14.10.2012 15:00 Jedinstvo 1 : 2 Zlatica
14.10.2012 15:30 Banat 3 : 0 Barice
14.10.2012 15:30 Vojvodina 9 : 1 Lokve
14.10.2012 15:30 Janošik 2 : 2 Vladimirovac
14.10.2012 15:30 Omladinac 3 : 0 Vojvodina
14.10.2012 15:30 Banat 1 : 2 Partizan
14.10.2012 15:30 Pobeda 3 : 0 Jedinstvo
14.10.2012 14:30 Sloga 0 : 0 Vajska
14.10.2012 14:30 Borac 46 (O) 6 : 1 Mladost
14.10.2012 14:30 Borac (V) 1 : 2 Neštin
14.10.2012 Srem 3 : 2 Noćaj
14.10.2012 Mitros 1 : 0 Borac (VR)
14.10.2012 Hajduk 2 : 0 Sloga (Č)
14.10.2012 OFK Bosut 0 : 3 Sremac
14.10.2012 Sloga (Z) 2 : 1 Fruškogorac
14.10.2012 OFK Kraljevci 2 : 1 Sloga
14.10.2012 Mladost 2 : 2 Fruškogorac
14.10.2012 Napredak 2 : 1 PSK Putinci
14.10.2012 Fruška Gora 1 : 0 Krušedol
14.10.2012 Sremac 1 : 0 Borac
14.10.2012 Sloga 1 : 1 Polet
14.10.2012 Borac (S) 4 : 4 Fruškogorac
14.10.2012 Borac (J) 1 : 3 Radnički 2
14.10.2012 15:30 Omladinac (B) 1 : 3 Sinđelić
14.10.2012 15:30 OFK Bikić 0 : 1 Fruškogorac
14.10.2012 15:30 Bratstvo 0 : 3 OFK Bačinci
14.10.2012 15:30 Omladinac (M) 3 : 1 Jedinstvo (M)
14.10.2012 15:30 Graničar 1 : 3 OFK Bingula
14.10.2012 15:30 Jednota 1 : 1 Borac
14.10.2012 15:30 Sremac 0 : 0 Jedinstvo (Lj)
14.10.2012 14:00 Mladost 1 : 4 Srem
14.10.2012 14:00 Vitez 1 : 2 Sloboda
14.10.2012 14:00 OFK Brestač 1 : 1 Kameni
14.10.2012 14:00 Sremac 0 : 1 Graničar
14.10.2012 15:00 OFK Radnički 0 : 1 Mladost
14.10.2012 15:00 Bistrica 1 : 0 Mladi Radnik
14.10.2012 15:00 Mladi Borac 3 : 0 Šumadija
14.10.2012 14:30 Posavina 4 : 0 Zadrugar
14.10.2012 14:30 Vukićevica 4 : 1 Urovci
14.10.2012 14:30 Omladinac 0 : 2 Belo Polje
14.10.2012 14:30 Jedinstvo 1 : 2 Trstenica
14.10.2012 14:30 Poljane 1 : 1 Skela
14.10.2012 14:30 Olimpija 0 : 7 BSK 2012
14.10.2012 10:00 Mladi proleter 1 : 2 GAK
14.10.2012 10:00 Sparta 1 : 4 Novi Beograd
14.10.2012 14:30 OFK Petrovčić 1 : 1 Kozara
14.10.2012 14:30 Pobednik 0 : 4 Busije
14.10.2012 14:30 Borac 0 : 5 BUSK
14.10.2012 11:00 Mladost (O) 1 : 0 Bair
14.10.2012 11:00 Stojan Lazarac 0 : 1 Gorki
14.10.2012 Kusovac 3 : 0 Polet (LJ)
14.10.2012 Mladost 0 : 0 Kotlenik (L)
14.10.2012 14:30 Neresnica 0 : 0 Sloga
14.10.2012 14:30 Pionir Zelenik 3 : 8 Radenka
14.10.2012 14:30 Kaona 3 : 0 Homolje
14.10.2012 15:00 Krasava 2 : 1 7. Juli
14.10.2012 15:00 Šepšin 2 : 1 Borac
14.10.2012 15:00 Napredak 1 : 1 Markovac
14.10.2012 15:00 Sloga 4 : 1 Senaja
14.10.2012 15:00 OFK Student 3 : 5 Vlaska
14.10.2012 15:00 Omladinac 5 : 1 Dedinje
14.10.2012 15:30 Budućnost 0 : 7 Radnicki
14.10.2012 15:30 Mladost (R) 2 : 2 Polet
14.10.2012 15:30 Šumadija 4 : 0 Mladost (GM)
14.10.2012 15:30 Radnik 2 : 0 Popovac
14.10.2012 15:30 Hajduk 1 : 1 Omladinac
14.10.2012 15:30 Napredak 10 : 1 Jedinstvo
14.10.2012 Mladost 0 : 5 Meteor
14.10.2012 Badnjevac 3 : 0 Sinđelić
14.10.2012 14:00 Vrhpolje 4 : 2 Čobanče
14.10.2012 14:00 Mladost 4 : 1 Lonjin
14.10.2012 15:30 Rubin 3 : 2 Garevina
14.10.2012 15:30 Vražogrnci 0 : 0 Mladi Gorani
14.10.2012 15:30 Obilić 1 : 0 Mladost (R)
14.10.2012 14:30 OFK Borac 0 : 4 Veliki Borak
14.10.2012 14:30 Mladost Gaj 2011 1 : 4 Lisović 1977
14.10.2012 27. Oktobar 0 : 6 Car Uroš
14.10.2012 Borac 2 : 2 Mladost
14.10.2012 Planinac 1 : 2 Vojvodina
14.10.2012 15:00 20. Oktobar 0 : 7 Borac
14.10.2012 14:30 Sloga 1 : 2 Baljevac
14.10.2012 14:30 Duboko 1 : 1 Polet Grabovac
14.10.2012 14:30 Partizan Draževac 3 : 1 Ljubinić
14.10.2012 14:30 Crvena Zastava 1 : 0 Borac
14.10.2012 13:00 Spartak 10 : 0 Šabac
14.10.2012 15:00 Radnički 1919 1 : 5 Rubin
14.10.2012 11:00 Radnički (N) 2 : 1 Car Konstantin
14.10.2012 11:00 Mladost 4 : 0 Goč
14.10.2012 11:00 Metalac (GM) 3 : 0 Šumadija 1903
14.10.2012 14:30 Javor 3 : 0 Zlatar
14.10.2012 11:00 Proleter (BK) 3 : 1 Radnički (K)
14.10.2012 10:00 Polet 2 : 5 Vulturul
14.10.2012 10:00 Vršac 8 : 1 Sloga (P)
14.10.2012 GFK Jasenica 1911 5 : 0 Sloga (L)
14.10.2012 Karađorđe 0 : 4 Smederevo
14.10.2012 Morava 0 : 1 Mladi radnik (P)
14.10.2012 15:00 Jedinstvo 2 : 0 Krušik
14.10.2012 15:00 Loznica 3 : 1 Radjevac
14.10.2012 15:00 Radnicki 3 : 0 Jedinstvo
14.10.2012 12:00 Radnički (S) 1 : 1 ČSK Pivara
14.10.2012 12:00 Proleter 2006 1 : 2 Vršac
14.10.2012 12:00 Bačka Topola 1 : 2 Novi Sad
14.10.2012 12:00 Hajduk 1 : 0 Bačka 1901
14.10.2012 12:00 Spartak ZV 0 : 2 Vojvodina
14.10.2012 12:00 Crvenka 1 : 1 Indeks
14.10.2012 13:00 Tavankut 8 : 1 Tisa
14.10.2012 13:00 Vinogradar 1 : 0 Njegoš
14.10.2012 13:00 Proleter 1 : 3 Preporod
14.10.2012 10:00 Radnički 1 : 1 Subotica '96
14.10.2012 10:00 Morava 4 : 1 Badnjevac
14.10.2012 14:30 FAP 1 : 2 Jedinstvo Putevi
14.10.2012 12:00 Radnički 1 : 3 Šabac
14.10.2012 12:00 Budućnost 4 : 2 Jedinstvo
14.10.2012 Rudar (KM) 6 : 1 Pazar Juniors 2011
14.10.2012 Pazar Juniors "Ajax" 4 : 1 Rudar (B)
14.10.2012 AS 2 : 1 Rad
14.10.2012 10:00 Radnički (S) 1 : 1 ČSK Pivara
14.10.2012 10:00 Proleter 2006 3 : 1 Vršac
14.10.2012 10:00 Bačka Topola 1 : 1 Novi Sad
14.10.2012 10:00 Hajduk 2 : 0 Bačka 1901
14.10.2012 10:00 Spartak ZV 0 : 0 Vojvodina
14.10.2012 10:00 Crvenka 2 : 3 Indeks
14.10.2012 11:00 Osipaonica 2 : 1 Borac
14.10.2012 11:00 Subotica 9 : 0 Obilić
14.10.2012 GFK Jasenica 1911 3 : 1 Šumadija
14.10.2012 10:30 Panter 0 : 0 Seljak
14.10.2012 10:00 Kolonija 0 : 3 Radnički
14.10.2012 09:00 Sloga (D) 2 : 0 Sušica
14.10.2012 09:00 Borac 4 : 3 Slavija
14.10.2012 10:00 Radnički 2 : 0 Šabac
14.10.2012 10:00 Budućnost 4 : 2 Ribnica
14.10.2012 10:00 Osecina 1 : 2 Loznica
14.10.2012 11:00 OFK Lešak 2 : 2 OFK Vlada Dimitrijević
14.10.2012 11:00 Tutin 0 : 3 Kosmet
14.10.2012 11:00 Pazar Juniors 4 : 2 Rudar (B)
14.10.2012 11:00 Rudar (KM) 4 : 0 OFK Ras
14.10.2012 11:00 Granit 3 : 7 Jošanica
14.10.2012 09:30 Subotica '00 5 : 1 Bačka 1901
14.10.2012 09:30 AFK 0 : 6 Spartak Zlatibor voda '01
14.10.2012 10:00 Spartak Zlatibor voda '00 6 : 0 Senta
14.10.2012 09:30 Potisje 4 : 2 Subotica '01
14.10.2012 10:00 Dribling 3 : 2 Bačka Topola
14.10.2012 10:00 Duljaj 5 : 1 Karađorđe (R)

Košarka

14.10.2012 17:00 Cedevita 68 : 66 Crvena zvezda Telekom
14.10.2012 19:00 Partizan mts 65 : 62 Široki WWin
14.10.2012 18:00 Krka 69 : 67 Cibona
14.10.2012 12:30 Mega Vizura 92 : 81 Vršac
14.10.2012 18:00 Peac-Pecs 60 : 52 Celje
14.10.2012 18:00 Partizan 81 : 64 Vojvodina
14.10.2012 18:00 Beočin 55 : 65 Šabac

Odbojka

14.10.2012 18:00 Topličanin 0 : 3 Klek Srbijašume
14.10.2012 16:00 Varadin 1 : 3 Jedinstvo (SP)
14.10.2012 19:00 Kolubara 3 : 0 Železničar
14.10.2012 19:00 Vojvodina 3 : 0 Kraguj
14.10.2012 18:00 MD Zrenjanin 3 : 2 Radnički (B)

Rukomet

14.10.2012 19:00 Nova Pazova 23 : 22 Crvena Zvezda
14.10.2012 Vlasotince 28 : 26 BSK Heba
14.10.2012 Jagodina 34 : 24 Đerdap
14.10.2012 18:00 Loznica 26 : 23 Radnički
14.10.2012 19:30 Novi Beograd 32 : 27 Smederevo
14.10.2012 19:00 Trepča 31 : 27 Knez Lazar S.B. Ribarska banja
14.10.2012 19:00 15 oktobar 30 : 27 Radnički 2
14.10.2012 19:00 Radnički (K) 30 : 30 Crvena Zvezda
14.10.2012 17:00 Crveni krst 39 : 23 Zaječar 2
14.10.2012 17:00 RTB Bor 25 : 24 Topličanin
Vasin i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Nenad Milosevic i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu