XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 418 utakmica za dan
Subota, 6 Oktobar 2012

Fudbal

06.10.2012 15:30 Jedinstvo Putevi 0 : 0 Metalac (GM)
06.10.2012 15:00 Mladi radnik 1 : 0 Železničar
06.10.2012 15:00 Jasenica 1911 5 : 0 Radnički Stobeks
06.10.2012 15:00 Šumadija (A) 0 : 1 Rudar
06.10.2012 15:00 Vujić Valjevo 4 : 1 Polet (LJ)
06.10.2012 15:30 Trgovački 4 : 2 Radnik
06.10.2012 15:30 Palić 2 : 2 Dolina
06.10.2012 11:00 Metalac 1 : 0 Slavija
06.10.2012 15:00 Trepča 3 : 1 Prijevor
06.10.2012 15:00 VGSK 1 : 2 Šapine
06.10.2012 15:00 Sloga (B) 2 : 3 Gruža
06.10.2012 15:00 Borac (Š) 3 : 1 Miloš Pocerac
06.10.2012 15:00 Sloga (BB) 2 : 0 GP Zlatibor
06.10.2012 15:00 Jedinstvo 3 : 1 Kačer
06.10.2012 15:00 Radnički (V) 1 : 1 Ribnica
06.10.2012 15:30 Svrljig 3 : 1 Pukovac
06.10.2012 15:30 Balkanski 5 : 1 Vučje
06.10.2012 15:30 SFK Moravac 4 : 3 Sloga
06.10.2012 15:30 Dunav 3 : 0 Dragocvet
06.10.2012 15:30 Radnički (B) 2 : 0 Jedinstvo (BK)
06.10.2012 15:30 Bačka 1901 1 : 2 Jedinstvo (NB)
06.10.2012 15:30 Kolonija 5 : 1 Sloboda
06.10.2012 15:30 Vršac 2 : 0 Zadrugar
06.10.2012 15:30 Kozara 1 : 0 Bilećanin
06.10.2012 15:30 AFK 2 : 1 Radnički (K)
06.10.2012 15:30 Budućnost 2 : 0 OFK Kikinda
06.10.2012 15:30 Polet 3 : 1 Borac
06.10.2012 15:30 Budućnost 1 : 0 Omladinac
06.10.2012 10:00 Index 3 : 0 Mladost (BP)
06.10.2012 15:30 1. Maj Agroruma 3 : 3 Mladost (T)
06.10.2012 15:30 Srbobran 1 : 0 Stanišić
06.10.2012 15:30 Sloga 2 : 0 Hajduk
06.10.2012 15:30 Jugović 1 : 0 Crvenka
06.10.2012 15:30 OFK Bačka 4 : 1 Crvena Zvezda
06.10.2012 Grdica 3 : 4 Kraljevo Hajduk
06.10.2012 Rudar 1 : 0 Vrnjci
06.10.2012 16:00 Slatina 2 : 1 Miokovci
06.10.2012 15:30 Marjan 1 : 0 Bokanja
06.10.2012 15:30 Karađorđe 2 : 0 Lepenica
06.10.2012 15:00 Jedinstvo (V) 3 : 1 Mladi Borac
06.10.2012 15:00 Sindjelić 2 : 2 Jedinstvo (Š)
06.10.2012 15:00 Mačva 2005 4 : 2 Podrinje
06.10.2012 15:30 Zadrugar 2 : 1 OFK Divci
06.10.2012 15:30 Banjani 2 : 0 Mladost
06.10.2012 15:30 Crnokosa 1 : 1 Polet
06.10.2012 15:30 Mladost (B) 3 : 0 Moravica
06.10.2012 15:30 Zemljoradnik 4 : 2 Palilula
06.10.2012 15:30 Rasovača 4 : 1 Radnički 1947 (Č)
06.10.2012 15:30 Radnički 1924 (K) 1 : 1 Rutevac
06.10.2012 15:30 Pčinja 3 : 2 Morava
06.10.2012 15:30 Čelik 4 : 1 Levosoje
06.10.2012 15:30 Vladimir Durković 8 : 0 Napredak
06.10.2012 15:30 Tanasko Rajić 3 : 0 Spartak
06.10.2012 15:30 Topličanin 9 : 0 Polet
06.10.2012 15:30 Jug Bogdan 1 : 1 Borac
06.10.2012 15:30 OFK Niš 2 : 2 Mladost
06.10.2012 15:30 Omladinac 1 : 0 Mladost
06.10.2012 15:30 Jablanica 1 : 2 Radan
06.10.2012 15:30 Umac 3 : 0 OFK Morava
06.10.2012 15:30 Budućnost 1 : 3 Sloga
06.10.2012 15:30 Mladost 2 : 2 Jedinstvo (GS)
06.10.2012 16:00 Slatina 1 : 3 Rudar
06.10.2012 16:00 Poreč 2 : 1 Brodoremont
06.10.2012 16:00 Zlot 3 : 0 Sloga
06.10.2012 16:00 Krivelj 1 : 3 Brestovac
06.10.2012 16:00 Bučje 6 : 1 Branik
06.10.2012 15:30 Rgotina 2 : 5 Rtanj
06.10.2012 15:30 Bučje 2 : 2 Rudar
06.10.2012 15:30 BSK 9 : 0 Borac
06.10.2012 15:30 FUD 2 : 0 Jedinstvo 1936
06.10.2012 15:30 Obilić 2 : 1 Tavankut
06.10.2012 15:30 Bajša 0 : 1 Čoka
06.10.2012 15:30 Krivaja 9 : 2 Potisje
06.10.2012 15:30 Preporod 3 : 0 Panonija IM Topola
06.10.2012 15:30 Njegoš 1 : 0 Tisa
06.10.2012 15:30 Krajina 1 : 2 Jedinstvo
06.10.2012 15:30 Begej 3 : 0 Napredak
06.10.2012 15:30 BAK 0 : 2 Vulturul
06.10.2012 15:30 Borac 0 : 2 OFK Mladost
06.10.2012 15:30 Radnički 2 : 2 Hajduk
06.10.2012 15:30 Metalac AV 5 : 0 Borac
06.10.2012 15:30 Tvrdjava 2 : 2 Kabel
06.10.2012 15:30 Veternik 1 : 0 Omladinac
06.10.2012 Podrinje 2 : 1 Rudar
06.10.2012 15:00 Mineralac 3 : 0 Sloga (B)
06.10.2012 15:30 Magnohrom 4 : 0 Partizan
06.10.2012 14:30 Sloga 3 : 2 Brezova
06.10.2012 15:00 OFK Homolje 1 : 3 Polet
06.10.2012 15:30 Mladost MG 2 : 0 Crvena zvezda
06.10.2012 15:30 Mladost 1 : 0 Sloga
06.10.2012 15:30 BSK 5 : 1 Žabare
06.10.2012 15:00 Crnča 7 : 1 Cerova
06.10.2012 15:00 Gučevo 1 : 0 Sloga (K)
06.10.2012 15:30 Radnik 1 : 2 Joševa
06.10.2012 15:30 Crvena Jabuka 3 : 0 Sloga
06.10.2012 15:30 Kolubara 2 6 : 1 Lukavac
06.10.2012 15:30 Mladost 1 : 4 Borac
06.10.2012 15:30 Gornje Krajince 2 : 1 Radnički
06.10.2012 15:30 Jedinstvo 3 : 4 Polet
06.10.2012 15:30 Dušan Silni 2 : 0 Bačka 1901 B
06.10.2012 16:00 Udarnik 2012 2 : 3 Sokolac
06.10.2012 15:30 Budućnost 3 : 3 Olimpija
06.10.2012 15:30 Jedinstvo Stević 4 : 3 Omladinac (O)
06.10.2012 15:30 Glogonj 0 : 3 Polet
06.10.2012 Slavija 0 : 2 Fruškogorski partizan
06.10.2012 15:30 Železničar 1 : 0 OFK Sirig
06.10.2012 15:00 Hajduk (Č) 4 : 2 Sloga
06.10.2012 15:00 Mladost (Č) 2 : 2 Budućnost
06.10.2012 15:00 Rvati 1 : 4 Krtinska
06.10.2012 15:00 OFK Meljak 0 : 1 Mladost (B)
06.10.2012 15:00 Kosmaj 0 : 2 OFK Leštane
06.10.2012 10:00 Radnički PDM 3 : 2 Pudarci
06.10.2012 15:00 Popović 1 : 4 Mladost
06.10.2012 15:00 Rtanj 0 : 1 Bukovik
06.10.2012 15:00 Mladost 1 : 0 Slemen
06.10.2012 15:30 Vratarnica 3 : 1 Nacional
06.10.2012 15:30 Moravac 4 : 4 Toplica
06.10.2012 15:30 Pobeda 4 : 4 Doljevac
06.10.2012 15:30 Gredetin 5 : 3 Crvena Zvezda
06.10.2012 15:30 Borac 2 : 1 Kraljevo
06.10.2012 15:30 Mladi Radnik 4 : 1 Pobeda 1976
06.10.2012 15:30 Sloga 6 : 0 Feniks 2012
06.10.2012 16:00 Rečka 0 : 3 Miloševo
06.10.2012 15:30 Stara Čaršija 0 : 4 Bogutovačka Banja
06.10.2012 15:30 Proleter 4 : 0 Jovo Kursula
06.10.2012 15:00 Napredak (P) 4 : 0 Sopot
06.10.2012 15:00 Soko 6 : 1 Laolac
06.10.2012 15:00 Burovac 2 : 0 Radnik
06.10.2012 15:00 Busur 2 : 1 Čokordin
06.10.2012 15:00 Dobrnje 1 : 2 Sloga 1952
06.10.2012 15:00 Mladost (R) 1 : 2 Bata Bulić
06.10.2012 15:00 Mladost (L) 1 : 3 Omladinac B
06.10.2012 15:00 Vukan 5 : 0 Napredak
06.10.2012 15:00 Jedinstvo 2 : 4 Mlava
06.10.2012 15:00 Luk 2 : 0 Mladost (B)
06.10.2012 15:00 Mladost (L) 1 : 1 Sloga
06.10.2012 15:00 Napredak 0 : 3 Sloga
06.10.2012 15:00 Fortuna Miki 0 : 3 POFK Letnjikovac
06.10.2012 15:00 Cer 0 : 3 Maovi MH
06.10.2012 15:00 Zadrugar 2 : 3 Omladinac
06.10.2012 15:00 Bojić 3 : 0 Žabar
06.10.2012 15:30 Moravac 2 : 1 Turekovac
06.10.2012 15:30 BSK 3 : 0 Mladost (K)
06.10.2012 15:30 Bratstvo 1 : 1 Milanovo
06.10.2012 15:30 Brza 1 : 0 Nomanica
06.10.2012 15:30 Goblen 5 : 2 Real
06.10.2012 15:30 Hum 1 : 3 Resavac
06.10.2012 15:00 Rudar 3 : 2 Beljanica
06.10.2012 15:00 Sindjelic 4 : 2 Mladost
06.10.2012 15:30 Kolonija 6 : 2 Bresje
06.10.2012 15:30 Sloboda 1 : 2 Morava
06.10.2012 15:30 Rujišnik 0 : 2 Stara Čaršija
06.10.2012 15:30 Stari Trstenik 4 : 0 Vinogradar
06.10.2012 15:30 Moravac-C 74 2 : 0 Omladinac
06.10.2012 15:30 Omladinac 2 : 2 Polet 57
06.10.2012 15:30 Topoljak 0 : 2 Jugovići
06.10.2012 15:30 Ribnik 6 : 0 Mladost
06.10.2012 15:00 Varvarin 2 : 0 Čukarički
06.10.2012 15:00 Gaglovo 2 : 1 Budućnost
06.10.2012 15:00 BSK 9 : 0 Meševo
06.10.2012 15:00 Kruševica 3 : 3 Sokolovi
06.10.2012 15:00 Žabare 3 : 0 Pakašnica
06.10.2012 15:00 Padež 0 : 3 Srnje
06.10.2012 15:30 Šumadija 1 : 3 Bistrica
06.10.2012 15:30 Sloboda 2 : 0 Šumadinac
06.10.2012 OFK Rogača 0 : 7 Vis
06.10.2012 Rudar 2012 1 : 1 OFK Slatina
06.10.2012 Đurinci 0 : 2 Sibnica
06.10.2012 Mladost 0 : 1 4 Juli
06.10.2012 Sloga 2012 2 : 4 Denim
06.10.2012 Drlupa 0 : 1 Crvena zvezda
06.10.2012 15:00 Bair 2 : 1 Stojan Lazarac
06.10.2012 15:00 Gorki 1 : 1 Mladost (MM)
06.10.2012 15:00 Krasava 4 : 0 Bratstvo
06.10.2012 15:00 Napredak 3 : 0 Šapine B
06.10.2012 15:00 Kobilje 4 : 0 Radnik
06.10.2012 15:00 Stig (MC) 3 : 3 Sinđelić
06.10.2012 15:00 BSK 0 : 2 Stig (C)
06.10.2012 15:00 Budućnost 5 : 5 Borac
06.10.2012 15:00 Mladost 3 : 0 Zadrugar
06.10.2012 15:00 Vrelo 2 : 0 Laznica
06.10.2012 15:30 Šantarovac 2 : 0 Oniks
06.10.2012 15:30 Belica 1 : 5 Trnava
06.10.2012 15:30 Hajduk 1 : 2 Morava
06.10.2012 15:30 Osaonica 1 : 0 Dražmirovac
06.10.2012 15:30 Mladost 3 : 2 Omladinac
06.10.2012 15:30 Vihor 1 : 5 ISK Izvor
06.10.2012 15:30 Budućnost 0 : 4 Moravac
06.10.2012 15:30 Karađorđe 3 : 7 Sloboda
06.10.2012 15:30 Pančevo 8 : 1 Radnički 1919
06.10.2012 15:30 Rubin 0 : 6 Ravangrad
06.10.2012 15:00 Metalmania 2 : 0 Kikinda
06.10.2012 15:00 Una Fortuna 4 : 0 Bukovička Banja
06.10.2012 15:00 Slatke male 2 : 0 Timok
06.10.2012 15:00 Mačva 3 : 2 Kolibri
06.10.2012 14:00 ŽFK Karađorđe 0 : 3 ŽFK Jerina
06.10.2012 14:00 ŽFK Mačvanka 1 : 3 Gradac
06.10.2012 13:00 Sloboda Piont 1 : 0 Banat
06.10.2012 11:00 Borac 0 : 3 Rad
06.10.2012 OFK Beograd 2 : 1 BSK Borča
06.10.2012 Radnički 3 : 1 Timok
06.10.2012 12:00 Crvena zvezda 4 : 0 Radnički 1923
06.10.2012 Vojvodina 4 : 0 Jagodina
06.10.2012 Radnički 2 : 1 Novi Sad
06.10.2012 Donji Srem 0 : 3 Proleter
06.10.2012 Kabel 0 : 0 Slavija
06.10.2012 Hajduk 2 : 3 ČSK Pivara
06.10.2012 Spartak Zlatibor Voda 4 : 1 Vojvodina
06.10.2012 Omladinac 1 : 3 Indeks
06.10.2012 11:00 Jedinstvo 5 : 0 Radan
06.10.2012 11:00 Bor 0 : 3 Radnički (P)
06.10.2012 11:00 Moravac Orion 2 : 2 Dinamo
06.10.2012 11:00 Vrežina 2009 3 : 0 Sinđelić
06.10.2012 11:00 Hajduk Veljko 1 : 0 Radnički (N)
06.10.2012 11:00 Car Konstantin 7 : 1 Borac
06.10.2012 11:00 Vlasina 6 : 1 Žitoradja
06.10.2012 15:00 Novi Pazar 5 : 0 Arsenal
06.10.2012 15:00 Bane 0 : 5 Sloboda
06.10.2012 15:00 Zlatar 0 : 0 Jedinstvo Putevi
06.10.2012 13:30 Šumadija 1903 3 : 2 Mladost
06.10.2012 Omladinac 0 : 3 Udarnik
06.10.2012 11:30 Šumadija 0 : 3 Bresje-Superior
06.10.2012 15:30 Pobeda 2 : 1 Budućnost
06.10.2012 11:00 Selevac 6 : 0 Polet
06.10.2012 Mladi borac 2 : 4 Jedinstvo
06.10.2012 Radnik 4 : 2 Sloga
06.10.2012 10:00 Dobrica 0 : 6 Vršac United
06.10.2012 15:30 C.zvezda 1 : 0 Polet
06.10.2012 10:00 Vulturul 1 : 7 Partizan (G)
06.10.2012 14:00 Radnički (B) 1 : 6 Tempo
06.10.2012 14:00 Dinamo 3 : 0 Mladost (O)
06.10.2012 14:00 Borac (S) 2 : 5 Sloga (BNS)
06.10.2012 14:00 Jugoslavija 3 : 1 Slavija
06.10.2012 14:00 Vojvodina 1 : 8 Železničar
06.10.2012 12:00 Železničar 2 : 1 Mladi radnik (R)
06.10.2012 15:30 Jedinstvo 1 : 1 Mačva
06.10.2012 15:30 Radjevac 1 : 1 Krušik
06.10.2012 11:00 Brodarac 1 : 0 Raadnički 1923
06.10.2012 Sloga 0 : 1 Napredak
06.10.2012 OFK Beograd 3 : 1 BSK Borča
06.10.2012 Teleoptik 7 : 1 Loznica 1919
06.10.2012 Crvena zvezda 7 : 0 Sloboda Point
06.10.2012 11:00 Vojvodina 10 : 2 ČSK Pivara
06.10.2012 Rad 3 : 0 Zemun
06.10.2012 Partizan 7 : 0 Borac
06.10.2012 12:00 ČSK Pivara 7 : 2 Crvenka
06.10.2012 12:00 Vojvodina 0 : 0 Hajduk
06.10.2012 12:00 Inđija 3 : 0 Dinamo
06.10.2012 12:00 Banat 1 : 1 Bačka Topola
06.10.2012 13:30 Obilić 2 : 1 Tavankut
06.10.2012 13:30 Bajša 0 : 3 Čoka
06.10.2012 13:30 Krivaja 2 : 5 Potisje
06.10.2012 13:30 Preporod 2 : 2 Panonija IM Topola
06.10.2012 13:30 Njegoš 3 : 2 Tisa
06.10.2012 11:00 Subotica '97 0 : 1 Subotica '96
06.10.2012 15:30 Seljak 3 : 2 Sloga
06.10.2012 11:00 AF Duljaj 2 : 0 Mladi radnik
06.10.2012 15:00 Sušica 0 : 0 Budućnost
06.10.2012 16:00 Spartak 3 : 0 Dolina
06.10.2012 12:00 Proleter 6 : 0 Kolonija
06.10.2012 12:00 Radnički 3 : 0 Borac
06.10.2012 12:00 Loznica 0 : 1 Mačva
06.10.2012 12:00 Železničar 0 : 1 Budućnost
06.10.2012 Čukarički 0 : 3 Partizan
06.10.2012 11:00 Radnički 2 : 3 Napredak
06.10.2012 Bežanija 0 : 5 Smederevo
06.10.2012 11:00 Savacijum 0 : 1 Loznica 1919
06.10.2012 Crvena zvezda 4 : 0 Župa
06.10.2012 OFK Beograd 3 : 3 AS
06.10.2012 Rad 2 : 1 Zemun
06.10.2012 Radnički 1923 2 : 3 Borac
06.10.2012 10:00 ČSK Pivara 4 : 1 Crvenka
06.10.2012 10:00 Vojvodina 3 : 0 Hajduk
06.10.2012 10:00 Inđija 2 : 0 Dinamo
06.10.2012 10:00 Banat 1 : 5 Bačka Topola
06.10.2012 09:30 Proleter 2 : 0 Osipaonica
06.10.2012 SASK 10 : 0 Slavija
06.10.2012 13:30 Sloboda 4 : 0 Podunavac
06.10.2012 Šumadinac 6 : 0 Skobalj
06.10.2012 Sloga 1 : 4 Mladi radnik
06.10.2012 11:00 Senta 1 : 3 Spartak Zlatibor voda
06.10.2012 Omladinac 2 : 0 Udarnik
06.10.2012 Šumadija 8 : 1 Bresje-Superior
06.10.2012 13:30 Pobeda 1 : 2 Budućnost
06.10.2012 10:30 Selevac 3 : 0 Polet
06.10.2012 13:30 Mladi borac 3 : 1 Jedinstvo
06.10.2012 Radnik 1 : 0 Sloga
06.10.2012 Železničar 1 : 7 Sloga
06.10.2012 11:00 Homoljac 1 : 2 AF Duljaj
06.10.2012 11:00 Kolonija Sveti Sava 4 : 0 Panter
06.10.2012 14:00 Spartak 1 : 1 Dolina
06.10.2012 10:00 Proleter 10 : 0 Kolonija
06.10.2012 10:00 Radnički 2 : 7 Borac
06.10.2012 09:00 Karađorđe (T) 3 : 0 Sloga (B)
06.10.2012 09:00 Pobeda 10 : 1 Lokomotiva
06.10.2012 09:00 Azbest 1 : 3 Karađorđe (R)
06.10.2012 09:00 Kraguj 6 : 0 Borac
06.10.2012 09:00 Slavija 2 : 5 Sloga (D)
06.10.2012 09:00 Sušica 1 : 3 Apolon 4
06.10.2012 09:00 Šumadija 1903 II 1 : 6 Arsenal
06.10.2012 10:00 Loznica 0 : 1 Mačva
06.10.2012 10:00 Železničar 0 : 1 Budućnost
06.10.2012 10:00 Ribnica 0 : 4 Drina
06.10.2012 09:30 Subotica '01 0 : 13 Spartak Zlatibor voda '00
06.10.2012 11:30 Bačka 1901 0 : 3 Spartak Zlatibor voda '01
06.10.2012 10:00 Šumadija 6 : 0 Sušica
06.10.2012 10:00 Apolon 4 II 2 : 1 Radnicki 1923 II
06.10.2012 10:00 Karađorđe (R) 3 : 0 Karađorđe (T)
06.10.2012 10:00 Trgovački 4 : 2 Panter
06.10.2012 10:00 Pinkum 5 : 0 Presing
06.10.2012 10:00 Jasenica 1911 4 : 0 Obilić
06.10.2012 10:00 Mladi Radnik 0 : 3 Sloga
06.10.2012 Šampion 1 : 3 Krušik 2
06.10.2012 Polet 2 : 2 Spartak
06.10.2012 Železničar 1 : 4 Jedinstvo
06.10.2012 Budućnost 2 : 3 OFK Osečina
06.10.2012 Krušik 0 : 2 Radnički
06.10.2012 12:30 Pazar Juniors '01 2 : 0 Bane 2
06.10.2012 12:30 OFK Vlada Dimitrijević 6 : 3 Nacional
06.10.2012 12:30 Rudar 3 : 0 Bane 1
06.10.2012 12:30 Pazar Juniors '00 3 : 0 OFK As
06.10.2012 12:30 OFK Lešak 2 : 3 Tutin
06.10.2012 12:30 Sočanica 3 : 0 Ibar
06.10.2012 10:00 Trgovački 1 : 7 Panter
06.10.2012 10:00 Pinkum 2 : 6 Presing
06.10.2012 10:00 Jasenica 1911 0 : 3 Obilić
06.10.2012 10:00 Mladi radnik 3 : 0 Sloga

Košarka

06.10.2012 17:00 Cibona 80 : 72 Partizan mts
06.10.2012 19:00 Split 74 : 71 Cedevita
06.10.2012 20:00 Konstantin 73 : 63 Tamiš
06.10.2012 17:00 Smederevo 1953 75 : 80 FMP
06.10.2012 17:00 Jagodina 81 : 63 OKK Beograd
06.10.2012 19:30 Sloga 58 : 63 Sloboda
06.10.2012 20:00 Napredak Rubin 54 : 51 Spartak
06.10.2012 19:00 Crnokosa 71 : 78 Proleter Naftagas
06.10.2012 18:00 Meridiana 79 : 71 Mladost (Z)
06.10.2012 19:00 Železničar 103 : 81 Napredak (A)
06.10.2012 17:30 Beovuk 72 81 : 68 Mladost (Č)
06.10.2012 Bor RTB 73 : 91 Jablanica
06.10.2012 Pirot 85 : 64 Mladost
06.10.2012 Zdravlje 09 95 : 59 Rtanj
06.10.2012 Kuršumlija 88 : 85 OKK Junior
06.10.2012 Prokuplje 69 : 50 Jug
06.10.2012 Niš 89 : 87 Dimitrovgrad
06.10.2012 Knjaževac 98 : 89 Zdravlje Leskovac
06.10.2012 19:00 Vršac 64 : 50 Subrina Ilirija
06.10.2012 17:00 Sloboda 62 : 86 Partizan
06.10.2012 20:00 Celje 69 : 74 Radivoj Korać
06.10.2012 19:30 Jagodina 2001 73 : 68 Šumadija
06.10.2012 19:00 Srbobran Reahem 82 : 71 Vrbas Medela
06.10.2012 18:30 Stara Pazova 66 : 77 Crvena Zvezda
06.10.2012 17:00 Student 64 : 54 Beočin

Rukomet

06.10.2012 18:30 Zaječar 32 : 26 Jugović Unimet
06.10.2012 18:00 Crvenka Jafa 27 : 27 PKB
06.10.2012 19:00 Radnički 23 : 22 Železničar 1949
06.10.2012 18:00 Mladost 29 : 24 Metalac Asko Vidak
06.10.2012 19:00 Sombor 21 : 30 Lavovi BP
06.10.2012 17:00 Železničar 25 : 27 Nova Pazova
06.10.2012 18:00 Proleter 15 : 21 Spartak Vojput
06.10.2012 19:00 ŽSK 36 : 37 Titel Džon Dir
06.10.2012 17:30 Dubočica 54 30 : 29 Jastrebac
06.10.2012 19:00 Đerdap 25 : 30 Vlasotince
06.10.2012 19:00 BSK Heba 37 : 23 Topličanin
06.10.2012 19:00 Planinka 29 : 21 Radnički 1951
06.10.2012 18:00 Morava 32 : 22 Primus Car Dušan
06.10.2012 20:00 Smederevo 39 : 23 Loznica
06.10.2012 19:30 Radnički 27 : 31 Obilić
06.10.2012 17:30 Požarevac 32 : 36 BASK Soko
06.10.2012 19:00 15 oktobar 23 : 33 Mokra Gora
06.10.2012 17:00 Radnički 2 24 : 19 Priboj
06.10.2012 19:00 Bane 0 : 10 Trepča
06.10.2012 18:00 Sloga 23 : 28 Šamot 65
06.10.2012 Železničar 2 34 : 33 Mladost
06.10.2012 20:00 Pirot 41 : 27 Morava
06.10.2012 Dubočica 54 2 21 : 36 Vranje 1957
06.10.2012 Bela Palanka 28 : 20 Aleksinac
06.10.2012 16:30 Progres 26 : 38 Hisar
06.10.2012 16:00 Radan 39 : 32 Niška Banja
06.10.2012 19:00 Hajduk Veljko 45 : 26 Paraćin
06.10.2012 Zaječar 2 29 : 28 Rtanj
06.10.2012 Bor 2 32 : 26 Knjaževac
06.10.2012 Radnički 26 : 19 Rembas
06.10.2012 Čukarički 24 : 28 Železničar
06.10.2012 Kosmaj 30 : 26 Jedinstvo
06.10.2012 Ub 19 : 19 Metalac
06.10.2012 Rudar 2 33 : 34 Kolubara 2
06.10.2012 Studentski grad 29 : 18 Sloga
06.10.2012 Partizan 2 33 : 29 Udarnik
06.10.2012 Jedinstvo (NB) 21 : 31 Hercegovina
06.10.2012 Banatski Karlovac 25 : 21 Radnički
06.10.2012 Hajduk 34 : 28 Potisje Pleteks
06.10.2012 Apatin 35 : 31 Jabuka
06.10.2012 Dalmatinac 27 : 30 Jedinstvo (K)
06.10.2012 Radnički-Cement 21 : 21 Crvenka II
06.10.2012 Napredak 35 : 34 Ruma
06.10.2012 Metalac AD 14 : 30 Milenium
06.10.2012 Voždovac 38 : 31 Loznica grad
06.10.2012 ORK Beograd 25 : 30 Junior
06.10.2012 Metalac 28 : 29 Knjaz Miloš 2
06.10.2012 Radnički 29 : 24 Crvena Zvezda 2
06.10.2012 Medicinar 32 : 24 Čačak
06.10.2012 16:00 Zaječar 2 26 : 22 Đerdap
06.10.2012 18:00 Kučevo 34 : 13 Vranje
06.10.2012 20:00 Topličanin 30 : 30 Pirot
06.10.2012 Temerin 26 : 21 Proleter Superprotein
06.10.2012 Vojvodina 28 : 20 Jabuka 95
06.10.2012 Dolovo 19 : 32 Halas Jožef
06.10.2012 Srem 26 : 28 Spartak
06.10.2012 Radnički 23 : 23 Mladost
06.10.2012 Morava Han 21 : 34 Niška Banja
06.10.2012 Radan 10 : 20 Naisa 2
06.10.2012 Apatin 29 : 26 Vrbas
06.10.2012 Sloven 41 : 26 Unirea
06.10.2012 Topola 33 : 22 Želja
06.10.2012 Spartak 26 : 30 Laki
06.10.2012 Miletić 15 : 14 Obilić
06.10.2012 Ravangrad 24 : 25 Jadran Lider

Vaterpolo

06.10.2012 17:00 Radnički 21 : 1 Singidunum