Omladinac
Žabare
Trešnjevica
Poraz Sloge u Jelencu

U 7. kolu Međuopštinske lige Aranđelovac Topola fudbaleri Sloge poraženi su od domaće ekipe Mladost rezultatom 1: 0. Ovom pobedom domaći fudbaleri zadržali su maksimalan učinak na svom terenu u ovoj sezoni. Golman gotujuće ekipe Nikola Jelesijević je posle 358 minuta primio gol. Utakmicu je obeležilo mnoštvo žutih kartona i desetominutni prekid u 70. minutu.

Gostujući fudbaleri su u meč ušli vrlo ofanzivno i već u 3. minutu imali priliku preko Antonijevića, koji je sa 10-ak metara šutirao preko gola. Novu šansu za gol gosti su imali u 15. minutu kada je Č. Petrović u želji da lobuje golmana Mijovića sa 15-ak metara poslao loptu pored gola. Domaći su bili u prilici u 20. minutu. Spasić je sa 20 metara šutirao preko gola. Prvi i jedini gol na utakmici postigao je Kuzmanović u 23. minutu, pokupivši jenu "ničiju"  loptu na sredini terena i sa 10-ak metara savladao Jelesijevića. Do kraje poluvremena gosti au pokušavali preko Nikolića u  29. M. Jelesijevića u 32. i Antonijevića u 40. minutu, ali su ti šutevi završavali ili pored gola ili u rukama Mijovića.

Drugo poluvreme poćelo nepovezanom igrom obe ekipe sa dosta pogrešnih dodavanja. Najizgledniju priliku za gol gostujući gudbaleri su imali u 55. minutu. Antonijević je izveo slobodan udarac sa 25 metara golman Mijović uspeo samo na karatko da interveniše, a odbijenu loptu sa 7-8 metara Ivanović poslao pored gola. Domaći su uzvratili u 63. minutu, ali je šut Kuzmanovića završio preko gola. U 70. minutu glavni sudija Vladović je na intervenciju pomoćnika Šišmanovića pokazao crveni karton Blagojeviću, koji je nezadovoljan takvog odlukom nasrnuo na pomoćnog sudiju. Usledio je desotominutni prekid. Nakon stišavanja strasti, gostujući fudbaleri su imali priliku u 78. minutu, ali se Č. Petrović nije najbolje snašao u šesnaestercu domaćih, pa je njegov šut sa 12-13 metara izblokirao  Tanasković. Do kraje meča nije bilo značajnijih dešavanja na terenu, pa su domaći minimalcem osvojili nova tri boda.

Mladost (Jelenac) - Sloga (Zagorica) 1: 0. Igralište u Jelencu. Gledalaca oko 100. Delefat: Vladan Vujić (Topola). Glavni sudija: Jovica Vladović (Stojnik), pomoćnici: Ivan Šundić (Belosavci) i Dobrivoje Šišmanović (Masloševo). Strelac: Aleksandar Kuzmanović u 23. minutu za Mladost. Žuti kartoni: Kuzmanović, Stanković (Mladost) N. Jelesijević, Babić, Gajić, Vesić (Sloga) Crveni karton Blagojević (Mladost)

Mladost: Mijović, Radonjić, Pavlović, Blagojević, Đokić, B. Tanasković, Stanković, Spasić, Kuzmanović (od 77. A. Tanasković), Nikolić (od 58. radojević), Moretić.

Sloga: N. Jelesijević, Gajić, Dimitrijević, Vesić, Nikolić (od 46. Ivanović), Stevanović, J. Petrović (od 76. Milić), M. Jelesijević, Antonijević, Č. Petrović, Babić,