XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 380 utakmica za dan
Nedelja, 5 Maj 2019

Fudbal

05.05.2019 16:30 Železničar : Dinamo 1945
05.05.2019 10:00 Kabel : Radnički (NP)
05.05.2019 16:30 Borac : Bratstvo 1946
05.05.2019 16:30 Dunav : Hajduk 1912
05.05.2019 16:30 Drina : Provo
05.05.2019 11:00 Polet (LJ) : Budućnost Krušik 2014
05.05.2019 16:30 Proleter Mihajlovac : Sloga 33
05.05.2019 16:30 Jošanica : Šumadija (A)
05.05.2019 16:30 Radan : Trstenik PPT
05.05.2019 11:00 Car Konstantin : Temnić 1924
05.05.2019 16:30 Zaplanjac : Dunav
05.05.2019 16:30 Pukovac : Radnički (P)
05.05.2019 11:00 Prva Iskra : Radnički (NB)
05.05.2019 16:30 Zvezdara : OFK Beograd
05.05.2019 16:30 Crvena Zvezda : Jedinstvo
05.05.2019 16:30 Kolubara : Grafičar
05.05.2019 16:30 Mladost (O) : Jedinstvo (BK)
05.05.2019 16:30 LSK Laćarak : Sloga (T)
05.05.2019 16:30 Podunavac : Hajduk (B)
05.05.2019 16:30 Borac (Š) : Sremac Vojka
05.05.2019 16:30 Jugović : 1. Maj Ruma
05.05.2019 16:30 Hajduk (Č) : Jedinstvo (SP)
05.05.2019 16:30 Mladost (T) : OFK Vrbas
05.05.2019 16:30 Radnički 1912 : Mladost (BP)
05.05.2019 16:30 Bajša : Polet (K)
05.05.2019 16:30 Bačka : Budućnost
05.05.2019 16:30 Tavankut : Tisa
05.05.2019 16:30 Tekstilac : Radnički (S)
05.05.2019 16:30 Bane 1931 : Gruža
05.05.2019 16:30 Karađorđe : Novi Pazar 1928
05.05.2019 16:30 Šumadija (T) : Goč
05.05.2019 16:30 Sušica : Vodojaža
05.05.2019 16:30 OFK Aranđelovac 1979 : Homoljac
05.05.2019 16:30 Morava : Zvižd
05.05.2019 16:30 Rudar : Partizan 1945
05.05.2019 16:30 RSK : Borac 1932
05.05.2019 16:30 Radnički Stobeks : Železničar
05.05.2019 16:30 Radjevac : Borac
05.05.2019 16:30 OFK Divci : Vrelo Sport
05.05.2019 16:30 Polimlje : Sloboda
05.05.2019 16:30 Prijevor : Sloga (BB)
05.05.2019 16:30 LFK Mladost : Sloga (S)
05.05.2019 16:30 Polet (T) : Budućnost
05.05.2019 16:30 Mladost (M) : Jedinstvo (GS)
05.05.2019 16:30 Vranjska Banja : Sloga
05.05.2019 16:30 OFK Niš : Morava
05.05.2019 11:00 Tanasko Rajić : Vlasina
05.05.2019 16:30 Mladost (B) : Pusta Reka
05.05.2019 16:30 Jablanica : Pčinja
05.05.2019 16:30 OFK Brzi Brod : Balkanski
05.05.2019 16:30 Napredak (D) : Sloga
05.05.2019 16:30 Žitorađa : Jedinstvo (M)
05.05.2019 16:30 Juhor : Levač
05.05.2019 16:30 OFK Topličanin : OFK Lugomir
05.05.2019 16:30 Jastrebac (B) : Rembas
05.05.2019 16:30 Bošnjane : Župa
05.05.2019 16:30 Jastrebac (VŠ) : OFK Kosanica
05.05.2019 16:30 Morava 1918 : Dragocvet
05.05.2019 16:30 Timočanin : Naša krila 1936
05.05.2019 16:30 Rudar Alpos : Malošište
05.05.2019 16:30 Hajduk Veljko : Đerdap
05.05.2019 16:30 Orljane : Bukovik
05.05.2019 16:30 Kablovi : OFK Slatina
05.05.2019 16:30 Budućnost : Turbina
05.05.2019 16:30 Sremčica : BSK Batajnica
05.05.2019 16:30 BSK Baćevac : Leštane
05.05.2019 16:30 Komgrap : Hajduk
05.05.2019 16:30 Naftagas : Vojvodina
05.05.2019 16:30 Radnički 1911 : Lehel
05.05.2019 16:30 Borac : Rusanda
05.05.2019 16:30 Crvena Zvezda (RS) : Banat
05.05.2019 16:30 Crvena zvezda (VS) : Proleter 2006
05.05.2019 16:30 Mladost (BD) : 2. Oktobar
05.05.2019 17:00 Budućnost (P) : Slavija
05.05.2019 17:00 Lipar : Borac 46
05.05.2019 17:00 Radnički 1918 : Stari Grad
05.05.2019 17:00 Rusin : ŽAK
05.05.2019 17:00 Kulpin : Polet (S)
05.05.2019 16:30 Lokomotiva : Mladost MG
05.05.2019 16:30 Šumadinac (N) : Mladi rudar 1954
05.05.2019 16:30 Junkovac : ŽSK
05.05.2019 16:30 BSK : Prvi srpski ustanak
05.05.2019 16:30 Omladinac : Sloga Bat 1924
05.05.2019 16:30 Banja : Plaskovac
05.05.2019 16:30 Trnava : Vinča
05.05.2019 17:00 Jedinstvo : OFK Sirig
05.05.2019 17:00 Bačka : Slavija
05.05.2019 17:00 Miletić : Petrovaradin
05.05.2019 17:00 ŽSK : Šajkaš 1908
05.05.2019 17:00 Iskra : Proleter (RS)
05.05.2019 17:00 Sutjeska : Preporod
05.05.2019 17:00 Senta : Vinogradar
05.05.2019 17:00 Proleter (Nj) : Đurđin
05.05.2019 17:00 Vojvodina : Panonija IM Topola
05.05.2019 16:30 Javor : Kušiljevo
05.05.2019 16:30 Napredak : Hajduk
05.05.2019 16:30 OFK Batinac : Kolare
05.05.2019 16:30 Resavac : Mladost (K)
05.05.2019 16:30 Mladost (S) : Mladost (D)
05.05.2019 16:30 Bratstvo : Juhor
05.05.2019 16:30 OFK Bratstvo : Partizan
05.05.2019 16:30 Crvenka : Srem
05.05.2019 16:30 Institut : Rakovica
05.05.2019 16:30 Zmaj : Sinđelić
05.05.2019 16:30 Balkan Mirijevo : Atakante
05.05.2019 16:30 Borac (P) : PKB Kovilovo
05.05.2019 16:30 Poštar Zvezdara : Dunav
05.05.2019 16:30 Budućnost : Strelac
05.05.2019 16:30 Borac : Zvezda
05.05.2019 16:30 Zabrežje : Mladost (C)
05.05.2019 16:30 Duboko : Radnički
05.05.2019 16:30 Rušanj : Lisović
05.05.2019 16:30 Velika Krsna : Kosmaj
05.05.2019 16:30 Kovačevac : Rabrovac
05.05.2019 16:30 Boleč : Vinča
05.05.2019 10:00 Selo Mladenovac : Ropočevo
05.05.2019 16:30 Pudarci : Vrčin
05.05.2019 16:30 Dunavac : Šumadija
05.05.2019 17:00 Budućnost : Radnik
05.05.2019 17:00 Mataruge : OFK Ras
05.05.2019 17:00 Kraljevo Hajduk : Proleter
05.05.2019 17:00 Gruža : Stubal
05.05.2019 17:00 Lasta : Ribnica
05.05.2019 17:00 Napredak : Granit
05.05.2019 17:00 Jedinstvo (ŠT) : Mladi Borac
05.05.2019 17:00 Karađorđe : Jevremovac
05.05.2019 17:00 Hajduk Stanko : Mladost (DD)
05.05.2019 17:00 Cer : Jedinstvo 1945 (VL)
05.05.2019 17:00 Sloga (BO) : Duško
05.05.2019 17:00 Sloga (LŠ) : Dušan Silni
05.05.2019 17:00 Podrinje : Mladost (PR)
05.05.2019 17:00 Jedinstvo (V) : Jedinstvo Stević
05.05.2019 17:00 Borac (St) : Jugoslavija
05.05.2019 17:00 Partizan (G) : Partizan (U)
05.05.2019 17:00 Potporanj : Dunav
05.05.2019 17:00 Spartak 1911 : Radnički (B)
05.05.2019 17:00 Sloga (BNS) : Strela
05.05.2019 17:00 Crvena zvezda : Vulturul
05.05.2019 17:00 Vojvodina (S) : Dolina
05.05.2019 16:30 Borac (Ž) : Mlava (ML)
05.05.2019 16:30 Omladinac (Š) : Jedinstvo (Lj)
05.05.2019 16:30 Pomoravlje : Sloga (B)
05.05.2019 16:30 Rudar (K) : Đerdap
05.05.2019 16:30 Budućnost : Makce
05.05.2019 16:30 Elid : Sloga
05.05.2019 16:30 Zemljoradnik : Moravac
05.05.2019 16:30 Mladost (B) : Radnički 1947
05.05.2019 16:30 Napredak 2012 : Doljevac
05.05.2019 16:30 Naisus 1977 : Radnički 1924
05.05.2019 16:30 Moravac : Rasovača
05.05.2019 16:30 Blizna : Rudna Glava
05.05.2019 16:30 Nemetali : Šarbanovac
05.05.2019 16:00 Tvrdojevac : Iskra
05.05.2019 16:00 Tulari : Trlić
05.05.2019 16:00 Tešnjar : OFK Jabučje
05.05.2019 16:00 Kolubara 2 : Radnik
05.05.2019 16:00 Ribnikar : Banjani
05.05.2019 17:00 Budućnost : Erdoglija 1931
05.05.2019 17:00 Slavija : Mladost (P)
05.05.2019 17:00 Sloboda : OFK Bagremar
05.05.2019 17:00 Jadran : 21. oktobar
05.05.2019 17:00 Korićani : Kutlovo
05.05.2019 17:00 Pobeda 1926 : Jedinstvo
05.05.2019 17:00 Šumadinac (KG) : Sloga (D)
05.05.2019 16:00 Sečica : Jedinstvo
05.05.2019 16:00 Ježevica : Perućac
05.05.2019 16:00 Prvi partizan : Jasen
05.05.2019 16:00 Lauš : Polet
05.05.2019 16:00 Savinac : Omladinac
05.05.2019 16:00 Lazarica : Ariljska rampa
05.05.2019 17:00 OFK Rtanj : Velika Jasikova
05.05.2019 17:00 Radnički 1946 : Kosovo
05.05.2019 17:00 Bučje Podvis : Rudar Vrška Čuka
05.05.2019 17:00 Omladinac : Osnić
05.05.2019 17:00 Malinik : Graničar
05.05.2019 17:00 Sloga (M) : OFK 019
05.05.2019 16:30 Borac : Sloga
05.05.2019 16:30 Gnjilan : Dragoš
05.05.2019 16:30 Spartak : Lužnica
05.05.2019 Polet (DL) : Joševa
05.05.2019 Vrelo : Čučuge
05.05.2019 Gunjevac : Šarbane
05.05.2019 Pambukovica : OFK Paljuvi
05.05.2019 Dimitrije Tucović : Rudar
05.05.2019 Mladost : Crvena Jabuka
05.05.2019 17:00 Jedinstvo : Skela
05.05.2019 17:00 Posavina : Sloga
05.05.2019 17:00 Pobednik : Borac
05.05.2019 17:00 Polet : Rvati
05.05.2019 17:00 Čenej : Moskva
05.05.2019 17:00 Bačka : Borac
05.05.2019 17:00 Dinamo : Titel
05.05.2019 17:00 Susek : Vinogradar
05.05.2019 17:00 Janošik : Vinogradar
05.05.2019 17:00 Ratar : Borac (VG)
05.05.2019 17:00 Budućnost (A) : Borac (VS)
05.05.2019 17:00 Hajdučica : Dobrica
05.05.2019 17:00 Karaš (K) : Partizan (K)
05.05.2019 17:00 Sloga (M) : Vojvodina (CC)
05.05.2019 17:00 Ševac : Karaš (J)
05.05.2019 17:00 Gradina : Ušće
05.05.2019 17:00 Sloga (L) : Mladost
05.05.2019 17:00 Velika Drenova : Polet 57
05.05.2019 17:00 Trudbenik : Beli Orlovi
05.05.2019 17:00 Borac : Rubin
05.05.2019 16:30 Borac 1805 : Orlovi
05.05.2019 16:30 Rudar (SR) : Mladost (J)
05.05.2019 16:30 15. Avgust 1950 : Budućnost
05.05.2019 16:30 Istok 63 : Pomoravlje
05.05.2019 15:30 Mladost (VK) : Žabari
05.05.2019 11:00 Jadar 2013 : Polet
05.05.2019 15:30 Milenko Pavlović : Stari drugari
05.05.2019 15:30 Komanice : Popadić
05.05.2019 15:30 Rakac Stave : Mladost (L)
05.05.2019 15:30 Rajac : Borac
05.05.2019 16:30 BUSK : 13. Maj
05.05.2019 16:30 Novi Beograd : Šećeranac Ada
05.05.2019 16:30 Busije : Posavac Tišma
05.05.2019 10:00 Rekreativo 011 : 011
05.05.2019 16:30 Sparta Železnik : Dedinje
05.05.2019 10:00 Penjarol : Umka
05.05.2019 16:30 Siti Sport Klub : Mladost
05.05.2019 16:30 Minel : Pinosava
05.05.2019 16:30 Zuce : Poštar
05.05.2019 16:30 Pionir : Sveti Stefan
05.05.2019 17:00 Partizan : Borac (A)
05.05.2019 17:00 Jedinstvo (G) : Jedinstvo (D)
05.05.2019 17:00 Lazac : Mlada krila
05.05.2019 17:00 Tavnik : Jovo Kursula
05.05.2019 11:00 Metalac : Zvezda
05.05.2019 17:00 Mineral 2015 : Borac (V)
05.05.2019 17:00 Prva Iskra : Velika Reka
05.05.2019 17:00 7. Juli : Mladost
05.05.2019 17:00 Milan Orlić : Borac
05.05.2019 17:00 Jadar (ST) : Jadar 1961 (GD)
05.05.2019 17:00 Antimon : Azbukovica
05.05.2019 17:00 Sloga : Jedinstvo
05.05.2019 17:00 Vidojevica : Rudar
05.05.2019 16:30 Kopljari : Borac
05.05.2019 16:30 Šumadinac (S) : Šamot
05.05.2019 16:30 Vrbica : Ranilović
05.05.2019 11:00 Brezovac : B 2000
05.05.2019 16:30 Trešnjevica : Kralj Petar I
05.05.2019 16:30 Jasenica : Radoje Domanović
05.05.2019 16:30 Sloga : Mladost (J)
05.05.2019 17:00 Majur : Budućnost (PD)
05.05.2019 17:00 Napredak : Sloboda
05.05.2019 17:00 Drina : OFK Šabac
05.05.2019 17:00 Budućnost 1929 (ZM) : Milicionar
05.05.2019 17:00 Rankovac : Mladost
05.05.2019 17:00 Dobrava : Trešnjevka
05.05.2019 17:00 Vojvoda Stepa Stepanović : Šipurske livade
05.05.2019 17:00 Vlašić : Provo 2015
05.05.2019 17:00 Pričinović : Sava
05.05.2019 17:00 Sloga (MA) : Radnički
05.05.2019 17:00 Šampion : Jadran
05.05.2019 17:00 Hajduk : Čoka
05.05.2019 17:00 Jedinstvo (SK) : Jedinstvo (M)
05.05.2019 17:00 Potisje : Bačka
05.05.2019 17:00 Tisa : Slavija
05.05.2019 17:30 Borac : Bački Hajduk
05.05.2019 17:30 Maglić : Mladost
05.05.2019 17:30 Budućnost : Neštin
05.05.2019 17:30 Naša Zvezda : Krivanj
05.05.2019 16:30 Polet (V) : Stig 1955
05.05.2019 16:30 Polet (B) : Vihor
05.05.2019 16:30 Sloga (M) : Mladost (B)
05.05.2019 16:30 Žika Marković Uča : Sirakovo
05.05.2019 16:30 Desine : Žitkovica 2017
05.05.2019 16:30 Sloga (L) : Napredak (P)
05.05.2019 16:30 Dizel : Napredak 1934
05.05.2019 16:30 Integral : Sloga 1952
05.05.2019 16:30 Jedinstvo (K) : Manastirica
05.05.2019 16:30 Bata Bulić : Jasenovac
05.05.2019 16:30 Zadrugar (T) : Napredak 1936
05.05.2019 16:30 BSK : Radnički (K)
05.05.2019 16:30 Pontes : Egeta
05.05.2019 16:30 Kladušnica : Milutinovac
05.05.2019 16:30 Rtkovo : Omladinac
05.05.2019 16:30 Mala Vrbica : Koča Andjelković
05.05.2019 17:00 Omladinac 1927 : Polet
05.05.2019 17:00 Slavia : Glogonj
05.05.2019 17:00 Vojlovica 2018 : Tempo
05.05.2019 17:00 Pobeda : Unirea
05.05.2019 17:00 Sloga : Voćar
05.05.2019 17:00 Gorušica : Prilike
05.05.2019 17:00 Jelica : Dedinje Junajted
05.05.2019 17:00 Radnički : Gradina
05.05.2019 17:00 Brezova : Bjelica
05.05.2019 17:00 Seljak : OFK Žeželj
05.05.2019 17:00 Maršić : Vinogradi DB
05.05.2019 17:00 Zastava : Ćava
05.05.2019 17:00 Divostin : Bratstvo 1975
05.05.2019 17:00 Košutnjak : Kolonija
05.05.2019 17:00 Mrovska : Mladost 2013
05.05.2019 11:00 Polet : Mladost (Z)
05.05.2019 11:00 Dragojevac : Belpos
05.05.2019 11:00 Verko : Torpedo
05.05.2019 17:00 Heroj : Jedinstvo
05.05.2019 17:00 ISK Izvor : Napredak
05.05.2019 17:00 BSK Buljane : Donja Mutnica
05.05.2019 17:00 Sloga : Budućnost
05.05.2019 17:00 Šumadija : OFK Juhor 2016
05.05.2019 11:00 OFK Jelen : Borac BTG
05.05.2019 11:00 Korman : Zablaće
05.05.2019 11:00 OFK Varna : Volujac
05.05.2019 11:00 Cerić : Žabar
05.05.2019 11:00 Jedinstvo : Mladost Svileuva
05.05.2019 11:00 Mladost Slatina : Bojić
05.05.2019 11:00 Rudar : Galeb
05.05.2019 16:30 BSK 1931 : Dunav
05.05.2019 16:30 Morava 1932 : Proleter 1932
05.05.2019 16:30 Batovac : Sloga (Ć)
05.05.2019 16:30 Sopot : Moravac 1933
05.05.2019 16:30 Vojvoda Milenko : Sloga 1936
05.05.2019 16:30 Metalac : Mlava (B)
05.05.2019 16:30 Pobeda (SK) : Napredak (B)
05.05.2019 16:30 Sloga (D) : Zemljoradnik
05.05.2019 11:00 Lipolist : Borac
05.05.2019 11:00 Napredak : Sloga
05.05.2019 11:00 Maovi MH : Pocerina
05.05.2019 11:00 Culjković : Metaloplastika
05.05.2019 11:00 Sloga : Zvizdar
05.05.2019 11:00 Vukona : Omladinac
05.05.2019 11:00 Jedinstvo : Brgule
05.05.2019 11:00 Dokmir : Strelac 001
05.05.2019 11:00 Budućnost 1995 : Kolubara
05.05.2019 11:00 OFK Stublenica : Murgaš
05.05.2019 17:00 Timok 1928 : Borac
05.05.2019 17:00 Polet 1959 : Šljivar
05.05.2019 17:00 Trstenica : Zadrugar
05.05.2019 17:00 Partizan : Ljubinić
05.05.2019 11:00 Napredak 1927 : Stig (C)
05.05.2019 11:00 Stig (MC) : Jedinstvo (S)
05.05.2019 11:00 BSK 1924 : Sloga 1945
05.05.2019 17:00 Azbest : Bukorovac
05.05.2019 17:00 Hajduk : Dobrača
05.05.2019 00:00 Deportivo Alavés : Real Sociedad
05.05.2019 00:00 Getafe : Girona
05.05.2019 00:00 Huesca : Valencia
05.05.2019 00:00 Levante : Rayo Vallecano
05.05.2019 00:00 Real Madrid : Villarreal
05.05.2019 00:00 Real Valladolid : Athletic Club
05.05.2019 00:00 Espanyol : Atlético Madrid
05.05.2019 00:00 Celta de Vigo : Barcelona
05.05.2019 00:00 Eibar : Real Betis
05.05.2019 00:00 Sevilla : Leganés
05.05.2019 00:00 Lazio : Atalanta
05.05.2019 00:00 Milan : Bologna
05.05.2019 00:00 Napoli : Cagliari
05.05.2019 00:00 Empoli : Fiorentina
05.05.2019 00:00 Sassuolo : Frosinone
05.05.2019 00:00 Udinese : Internazionale
05.05.2019 00:00 Genoa : Roma
05.05.2019 00:00 Parma : Sampdoria
05.05.2019 00:00 Chievo : SPAL
05.05.2019 00:00 Juventus : Torino
05.05.2019 16:30 ŽFK Una Fortuna : Heroj Polet
05.05.2019 16:30 Jedinstvo : Slatke male
05.05.2019 16:30 Sloga 036 : Požega
05.05.2019 11:00 Prva Iskra : Budućnost
05.05.2019 10:00 Jasenica 2017 : Homoljac
05.05.2019 11:00 Karađorđe : VGSK
05.05.2019 11:00 Njerš Ištvan : Preporod
05.05.2019 10:00 Duboko : Skela
05.05.2019 11:00 Vinogradar : Bajša
05.05.2019 10:00 Čantavir : Radnički 1905
05.05.2019 11:00 Spartak : Tavankut
05.05.2019 10:00 Đurđin : Bačka 1901
05.05.2019 10:00 Partizan : Radnički
05.05.2019 10:00 Posavina : Jedinstvo
05.05.2019 16:30 Plana : Mačva
05.05.2019 16:30 Šabac : Radnicki 1923
05.05.2019 16:30 Karađordje : Savac
05.05.2019 16:30 Sloga 036 : Jedinstvo
05.05.2019 16:30 Požega : Požarevac
05.05.2019 16:30 Šampion : Ad Drinum
05.05.2019 09:30 Vinogradar : Bajša
05.05.2019 09:30 Spartak '07 : TSC
05.05.2019 17:30 Plavi 2000 : BUSK