XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 824 utakmica za dan
Nedelja, 5 Oktobar 2014

Fudbal

05.10.2014 15:00 Mladost 1 : 2 Partizan
05.10.2014 15:30 Železničar 1 : 1 Šumadija 1903
05.10.2014 15:30 Dunav 1 : 0 Bačka 1901
05.10.2014 15:30 Dolina 2 : 0 PIK Prigrevica
05.10.2014 15:30 Senta 3 : 1 Tekstilac
05.10.2014 11:00 Žarkovo 3 : 0 IMT
05.10.2014 11:00 Hajduk 4 : 1 Železnik Lasta
05.10.2014 15:30 Orlovac 1 : 0 Sloboda
05.10.2014 15:30 Polet 2 : 1 Vodojaža
05.10.2014 15:30 RSK 2 : 0 Napredak
05.10.2014 15:30 Sloboda 1 : 1 Homoljac
05.10.2014 15:30 Mihajlovac 1934 4 : 2 Borac
05.10.2014 15:30 Lepenica 0 : 0 VGSK
05.10.2014 15:30 Obilić 4 : 3 Šumadinac (B)
05.10.2014 15:30 Radnički Stobeks 1 : 0 Zlatibor
05.10.2014 15:30 Sloga (S) 2 : 0 Polimlje
05.10.2014 15:30 Zlatar 0 : 0 OFK Osečina
05.10.2014 15:30 Župa 5 : 0 Rembas
05.10.2014 15:30 Dragocvet 2 : 3 Juhor
05.10.2014 15:30 Lugomir 2 : 0 SFS Borac
05.10.2014 15:30 Temnić 1924 5 : 2 Poljoprivrednik
05.10.2014 15:30 Kosanica 5 : 0 Jedinstvo (M)
05.10.2014 15:30 Rudar Alpos 6 : 0 Rudar (P)
05.10.2014 15:30 Brodoremont 1 : 0 BSK Bogovina
05.10.2014 15:30 Pukovac 2 : 0 Kablovi
05.10.2014 15:30 Bukovik 4 : 0 Napredak
05.10.2014 15:30 Ropotovo 0 : 0 Jedinstvo (B)
05.10.2014 15:30 Vlasina 1 : 0 BSK Bujanovac
05.10.2014 15:30 Sloboda 0 : 2 Jedinstvo (BP)
05.10.2014 15:30 Bobište 2 : 0 Sloga
05.10.2014 15:30 Budućnost 1 : 0 Index
05.10.2014 15:30 Borac 2 : 1 Hajduk
05.10.2014 15:30 LSK Laćarak 4 : 1 Jedinstvo (SP)
05.10.2014 15:30 Ljukovo 2 : 1 Kupinovo
05.10.2014 10:00 Kabel 1 : 0 Sremac Vojka
05.10.2014 15:30 OFK Odžaci 3 : 2 TSC
05.10.2014 15:30 Preporod 0 : 4 Subotica
05.10.2014 15:30 Tisa 4 : 1 Bačka (P)
05.10.2014 15:30 Borac (Sakule) 3 : 1 Železničar
05.10.2014 15:30 Lepušnica 0 : 1 Železničar
05.10.2014 15:30 Zvezdara 2 : 1 Balkan Mirijevo
05.10.2014 10:00 Grafičar 0 : 1 PKB
05.10.2014 15:30 Boleč 1 : 2 Jedinstvo
05.10.2014 15:30 Stepojevac Vaga 3 : 0 Vrčin
05.10.2014 16:00 Ibar 2 : 1 Kraljevo Hajduk
05.10.2014 16:00 Ribnica 0 : 0 Radnički
05.10.2014 16:00 Budućnost 2 : 0 Mataruge
05.10.2014 16:00 Lazac 1 : 0 Pazar Juniors 2011
05.10.2014 16:00 Karađorđe 1 : 0 Goč
05.10.2014 16:00 Granit 0 : 3 OFK Ras
05.10.2014 16:00 Polet 0 : 1 Borac
05.10.2014 16:00 Arsenal 0 : 1 Kolonija
05.10.2014 16:00 Šumadinac 2 : 0 Borac
05.10.2014 16:00 Maršić 1 : 1 Korićani
05.10.2014 16:00 Sušica 0 : 1 Jedinstvo
05.10.2014 16:00 Mladost (P) 1 : 3 Ćava
05.10.2014 16:00 Vinogradi DB 2 : 1 Budućnost
05.10.2014 15:30 Višesava 0 : 5 Polet
05.10.2014 15:30 Čajetina 2 : 0 Prvi partizan
05.10.2014 15:30 Perućac 2 : 1 Omladinac
05.10.2014 11:00 Ariljska rampa 1 : 0 GP Zlatibor
05.10.2014 15:30 Crnokosa 2 : 2 Jasen
05.10.2014 15:30 Železničar 2 : 0 Jedinstvo
05.10.2014 15:30 Joševa 1 : 0 Sovljak
05.10.2014 15:30 Tešnjar 3 : 2 Trlić
05.10.2014 15:30 OFK Divci 5 : 2 Junior Novo Naselje
05.10.2014 15:30 Kolubara 1 : 2 Rubribreza
05.10.2014 15:00 Antimon 3 : 0 Podrinje
05.10.2014 15:00 Borac (V) 1 : 0 Borac (L)
05.10.2014 15:00 Mladost (P) 4 : 1 Gučevo
05.10.2014 15:00 Jedinstvo (Š) 2 : 3 BMR Petlovača
05.10.2014 15:00 Provo 2 : 0 Mačva 2005
05.10.2014 15:00 Jedinstvo (MZ) 1 : 0 Hajduk Stanko
05.10.2014 15:00 Lipolist 6 : 0 Drina
05.10.2014 15:30 ŽSK 5 : 0 Banja
05.10.2014 10:00 Šumadija 5 : 0 Vitlina-Bokanja
05.10.2014 15:30 Junkovac 2 : 1 Borac
05.10.2014 15:30 Aranđelovac 12 : 3 Šumadinac (N)
05.10.2014 15:30 Omladinac 2 : 0 Prvi srpski ustanak
05.10.2014 15:30 Šatornja 5 : 0 Šumadinac (S)
05.10.2014 15:30 Sloga (B) 3 : 1 Zadrugar (T)
05.10.2014 15:30 Rudar (K) 1 : 1 Integral
05.10.2014 15:30 Vojvoda Milenko 3 : 0 Radnički 1926
05.10.2014 15:30 Makce 3 : 2 Mlava (ML)
05.10.2014 15:30 Petar Dobrnjac 2 : 1 Napredak 1936
05.10.2014 15:30 Mlava (B) 2 : 0 Đerdap
05.10.2014 15:30 Krilaš 0 : 1 Mladost (B)
05.10.2014 15:30 Budućnost (R) 1 : 0 SASK
05.10.2014 15:30 Osipaonica 2 : 0 Šumadija
05.10.2014 15:30 Pobeda 8 : 0 Mladi borac
05.10.2014 15:30 Sloga (M) 2 : 2 Železničar (S)
05.10.2014 15:30 Budućnost (MK) 4 : 2 Udarnik
05.10.2014 15:30 Proleter 3 : 0 7. Juli
05.10.2014 15:30 Vodice 5 : 1 Jedinstvo (K)
05.10.2014 15:00 Kušiljevo 3 : 0 Mladi radnik
05.10.2014 15:00 OFK Bratstvo 2 : 0 Bratstvo
05.10.2014 15:00 Mladost (D) 3 : 2 Sloga (V)
05.10.2014 15:00 Napredak (Z) 0 : 0 Mladost (K)
05.10.2014 15:00 Napredak (D) 4 : 1 Budućnost
05.10.2014 15:00 Morava 4 : 0 Sloga (DV)
05.10.2014 15:30 Real 2 : 1 Kosovac
05.10.2014 15:30 Partizanski put 1 : 1 Dobrič
05.10.2014 15:30 Mladost 1982 1 : 2 Svetlost
05.10.2014 15:30 Nikodije Stojanović Tatko 2 : 0 Dunđerski
05.10.2014 15:30 Bošnjane 3 : 1 Mačkovac
05.10.2014 15:30 Jedinstvo 1936 2 : 4 Trudbenik
05.10.2014 15:30 Gradina 1 : 4 Mladi radnik
05.10.2014 15:30 Vinogradar 5 : 1 Gornji Stepoš
05.10.2014 15:30 Šanac 2 : 1 13. April
05.10.2014 15:30 Čitluk 3 : 2 Mladost
05.10.2014 15:30 Sloga (Ć) 2 : 0 Jastrebac
05.10.2014 15:30 Sloga (D) 4 : 3 Naupare
05.10.2014 15:30 Maglić 3 : 0 Obilić
05.10.2014 15:30 Borac 4 : 0 Krila Krajine
05.10.2014 15:30 Stari Grad 0 : 0 Vojvodina
05.10.2014 15:30 Budućnost 2 : 1 Mladost
05.10.2014 15:30 Mladost Radost 4 : 0 Sutjeska
05.10.2014 15:00 Proleter 2 : 0 OFK Sirig
05.10.2014 15:00 Dinamo 0 : 1 Fruškogorski partizan
05.10.2014 15:00 Jedinstvo 1 : 3 Tatra
05.10.2014 15:00 Petrovaradin 1 : 2 TSK
05.10.2014 Radnički 3 : 0 Sremac Graničar 1924
05.10.2014 Hajduk 1925 Podunavac 8 : 2 Hajduk 1932
05.10.2014 OFK Zeka Buljubaša 2 : 2 Hrtkovci
05.10.2014 Donji Petrovci 5 : 0 PSK Putinci
05.10.2014 Hajduk (D) 0 : 3 Budućnost
05.10.2014 15:30 Proleter 3 : 1 Njegoš
05.10.2014 15:30 Eđšeg 1 : 0 Bajša
05.10.2014 15:30 Palić 0 : 6 Olimpija
05.10.2014 15:00 Omladinac (D) 4 : 1 Rusin
05.10.2014 15:00 BSK 0 : 3 Omladinac (B)
05.10.2014 15:00 Lipar 2 : 1 Graničar (R)
05.10.2014 15:00 Kordun 5 : 2 Stanišić
05.10.2014 15:00 Hajduk 0 : 1 Terekveš
05.10.2014 15:00 Jugoslavija 2 : 4 Jedinstvo Stević
05.10.2014 15:00 Vulturul 2 : 2 Partizan (G)
05.10.2014 15:00 Vojvodina 4 : 1 Crvena zvezda
05.10.2014 15:00 Sloga (BNS) 0 : 0 Radnički (B)
05.10.2014 15:00 Polet 3 : 1 Mladost (O)
05.10.2014 15:00 Mladost (V) 1 : 3 Slavija
05.10.2014 15:30 Zadrugar 4 : 0 Vojvodina (B)
05.10.2014 15:30 Napredak 2 : 2 Crvena zvezda
05.10.2014 15:30 Borac 0 : 1 Mladost
05.10.2014 15:30 ŽAK 2 : 0 Omladinac
05.10.2014 15:30 BSK 1925 1 : 0 Borac (O)
05.10.2014 15:30 Zmaj 1953 1 : 2 Sindjelić 2012(U)
05.10.2014 11:00 13. maj 2 : 0 Milutinac
05.10.2014 15:30 Banja (VB) 4 : 0 Policajac
05.10.2014 15:30 Brodarac 2 : 4 Poštar Zvezdara
05.10.2014 15:30 Strelac 2 : 0 OFK Zabrežje
05.10.2014 15:30 Budućnost (Z) 3 : 2 Borac (L)
05.10.2014 15:30 Vranić 0 : 1 Veliki Borak
05.10.2014 15:30 Rušanj 0 : 0 Mladost (C)
05.10.2014 11:00 Prva Iskra 6 : 0 Mladost (Č)
05.10.2014 10:00 Selo Mladenovac 3 : 1 Velika Krsna
05.10.2014 15:30 Heroj 1925 2 : 1 Pudarci
05.10.2014 15:30 Kosmaj 2 : 1 Pinosava
05.10.2014 15:30 Kovačevac 4 : 0 Dunavac (G)
05.10.2014 15:30 OFK Leštane 3 : 0 Vlaška
05.10.2014 15:30 Radnički 1924 (K) 1 : 2 Orljane
05.10.2014 15:30 Mladi radnik 4 : 0 Rutevac
05.10.2014 15:30 Malošište 4 : 2 Koprijan 1975
05.10.2014 15:30 Zemljoradnik 2 : 0 Naša krila 1936
05.10.2014 15:30 Knežica 2 : 4 Borac (T)
05.10.2014 15:30 Radnički 1947 (Č) 2 : 1 Mladost (B)
05.10.2014 15:30 Jedinstvo 2 : 1 Rasovača
05.10.2014 15:30 Čekmin 1 : 0 Umac
05.10.2014 15:30 Mladost 6 : 3 Mladi borac
05.10.2014 15:30 Jedinstvo (G) 3 : 3 Progres
05.10.2014 15:30 Radnički 0 : 2 Budućnost
05.10.2014 15:30 Sloga 3 : 2 Jedinstvo (GS)
05.10.2014 15:30 OFK Brza 0 : 0 Železničar
05.10.2014 15:30 Šumadija 0 : 0 Plantaža
05.10.2014 15:30 Vučje 2 : 2 Zloćudovo
05.10.2014 15:30 Padež 4 : 0 Napredak
05.10.2014 15:30 Borac 2 : 1 Željuša
05.10.2014 11:00 Jedinstvo 1 : 3 Gnjilan
05.10.2014 15:30 Zadrugar 3 : 2 Dragoš
05.10.2014 15:30 Deli Jovan 4 : 4 Ključ
05.10.2014 15:30 Slatina (B) 3 : 1 Poreč
05.10.2014 11:00 Sloga 3 : 1 Zlot
05.10.2014 15:30 Majdanpek 6 : 0 Blizna
05.10.2014 15:30 Šarbanovac 5 : 4 Krivelj
05.10.2014 15:30 Budućnost (P) 4 : 2 OFK Brzi Brod
05.10.2014 15:30 Morava 4 : 0 OFK Niš
05.10.2014 15:30 Jedinstvo 2 : 2 Budućnost (PK)
05.10.2014 15:30 Vrtište 2 : 0 Proleter (M)
05.10.2014 15:30 Crvena zastava 4 : 2 Mladost
05.10.2014 15:30 Rudar 5 : 1 Radnički 1936
05.10.2014 15:30 Polet 2 : 4 Radnički
05.10.2014 15:30 OFK Knjaz 1 : 2 Osnić
05.10.2014 15:30 OFK 019 Zaječar 2 : 2 ŠSK
05.10.2014 15:30 Mladost 1 : 5 Midžor
05.10.2014 15:30 Trebič 3 : 0 Rgotina
05.10.2014 15:30 Omladinac 3 : 0 Sloga
05.10.2014 15:30 Svrljiška topla 0 : 8 Rudar
05.10.2014 15:30 Bukuroca 2 : 0 Trešnjevka
05.10.2014 15:30 Vihor 0 : 1 Čelik
05.10.2014 15:30 Ternoci 1 : 1 Pavlovac
05.10.2014 15:00 Radnički 4 : 2 Ugljare
05.10.2014 15:00 Gracko 0 : 1 Sitnica
05.10.2014 13:00 Izmornik 3 : 6 Rudar
05.10.2014 15:30 Kriva Reka 2 : 1 Oskar
05.10.2014 13:00 Kusce 0 : 2 Glama
05.10.2014 15:30 Sloga 3 : 1 Mineralac
05.10.2014 14:00 Moša 0 : 5 Zvečan
05.10.2014 15:00 Ševac 1 : 0 Dunav
05.10.2014 15:00 Vojvodina (S) 1 : 3 Vladimirovac
05.10.2014 15:00 Ratar 3 : 0 Jedinstvo (V)
05.10.2014 15:00 Karaš (J) 1 : 0 Vojvodina (CC)
05.10.2014 15:00 Partizan (K) 4 : 3 Dobrica
05.10.2014 15:00 Borac (VS) 1 : 2 Borac (VG)
05.10.2014 15:00 Dolovo 6 : 1 Borac (P)
05.10.2014 15:00 Kolonija 1 : 1 BSK Bavanište
05.10.2014 15:00 Strela 3 : 1 Proleter
05.10.2014 15:00 Dinamo 1945 7 : 1 Stari Tamiš
05.10.2014 15:00 Plavi Dunav 1932 1 : 1 Budućnost (BB)
05.10.2014 15:00 Omladinac (O) 2 : 0 Unirea
05.10.2014 15:00 Tempo 3 : 1 Glogonj
05.10.2014 15:00 Pobeda 0 : 2 Polet
05.10.2014 15:00 Crni Vrh 1 : 3 Napredak
05.10.2014 15:00 Mladost 2 : 1 Resavac
05.10.2014 15:00 Kupinovac 0 : 1 Vinorača
05.10.2014 15:00 Blagotin 4 : 1 Zenit
05.10.2014 15:00 Vinogradar 1 : 3 Morava
05.10.2014 15:00 Juhor 2 : 4 Partizan
05.10.2014 15:00 Kolare 1 : 2 Ursule
05.10.2014 15:00 Istok 63 0 : 4 Javor
05.10.2014 15:00 Resavac 3 : 1 Napredak (Sv)
05.10.2014 15:00 Mladost (S) 1 : 4 Moravac
05.10.2014 15:00 Šumadija 0 : 3 OFK Batinac
05.10.2014 15:00 Rudar (S) 1 : 2 Napredak (St)
05.10.2014 15:00 Rudar (P) 7 : 0 Radnički
05.10.2014 15:00 Polet 1 : 2 Hajduk
05.10.2014 Napredak 1 : 0 Fruškogorac
05.10.2014 Jedinstvo (P) 2 : 0 ČSK 1939
05.10.2014 Borac (M) 4 : 0 Fruška Gora
05.10.2014 Jedinstvo (M) 3 : 0 OFK Brestač
05.10.2014 Obilić 1993 0 : 0 Sloga
05.10.2014 Graničar (G) 3 : 0 Graničar (K)
05.10.2014 15:00 Partizan 5 : 0 Rastina 1918
05.10.2014 15:00 OFK Šikara 3 : 0 Aleksa Šantić
05.10.2014 15:00 OFK Metalac 0 : 1 Dinamo
05.10.2014 15:00 Jedinstvo (R) 0 : 3 Radnički 1918
05.10.2014 15:30 Omladinac 0 : 1 OFK Gradnulica
05.10.2014 15:30 ŽFK Banat Bagljaš 1 : 0 Rusanda
05.10.2014 15:30 OFK Klek 2 : 1 Potisje
05.10.2014 15:30 Banat 2 : 0 Naftagas
05.10.2014 15:30 Lehel 2 : 1 ASK
05.10.2014 15:30 Borac 1 : 7 Proleter 2006
05.10.2014 16:00 Budućnost 1 : 3 Šumadija
05.10.2014 16:00 Stubal 3 : 1 Morava (M)
05.10.2014 16:00 Morava (S) 2 : 0 Magnohrom
05.10.2014 16:00 Partizan 0 : 3 Grdica
05.10.2014 16:00 Napredak 2 : 2 Tavnik
05.10.2014 16:00 Proleter 2 : 0 Jedinstvo
05.10.2014 16:00 Vrnjci 2 : 0 Zvezda
05.10.2014 15:30 Budućnost 2 : 0 Bačka
05.10.2014 15:30 Sloga 0 : 4 Jedinstvo (G)
05.10.2014 15:30 Miletić 7 : 0 Mladost
05.10.2014 15:30 Hajduk 2 : 3 Obilić
05.10.2014 15:30 Jedinstvo (BPS) 0 : 2 Iskra
05.10.2014 15:30 Vojvodina 1 : 0 Napredak
05.10.2014 Mladost (B) 1 : 5 Gradac
05.10.2014 Marjan MB 2 : 4 OFK Morava
05.10.2014 Sloboda 7 : 0 Moravac
05.10.2014 Mladost (DL) 1 : 0 Polet
05.10.2014 11:00 Lemind 1953 0 : 3 Omladinac
05.10.2014 Morava (G) 1 : 4 Kumarevo 65
05.10.2014 15:00 Budućnost 2 : 2 Radnički Šabački
05.10.2014 15:00 Drina 4 : 2 Gorki
05.10.2014 15:00 Sloga 3 : 0 Mladi Borac
05.10.2014 15:00 Radnik 1 : 1 Partizan
05.10.2014 15:00 Cer 1 : 0 Duško
05.10.2014 15:00 Proleter 5 : 0 Majur
05.10.2014 15:00 Mladost (DB) 2 : 4 Sloga (LŠ)
05.10.2014 15:00 Milan Orlić 3 : 0 Stolice
05.10.2014 15:00 Cerova 3 : 0 Velika Reka
05.10.2014 15:00 Sloga (S) 4 : 0 Studenac
05.10.2014 15:00 Cer 1 : 1 Jedinstvo
05.10.2014 15:00 Borac 5 : 0 Mladost (B)
05.10.2014 15:30 Sloga 2 : 2 Rubin (Z)
05.10.2014 15:30 Stari Trstenik 4 : 1 Kostrež
05.10.2014 15:30 Rubin (DS) 6 : 0 Beli Orlovi
05.10.2014 15:30 Mladost (DK) 6 : 3 Ratajac
05.10.2014 15:30 Župski biseri 1 : 0 Ribnik
05.10.2014 15:30 14. Oktobar 0 : 4 Varvarin
05.10.2014 15:30 Polet 57 3 : 1 Donji Kopaonik
05.10.2014 15:30 Bačka 3 : 1 RFK NS 1921
05.10.2014 15:30 Fruškogorac 0 : 0 Omladinac
05.10.2014 15:30 Sremac Beomal 1 : 1 Čenej
05.10.2014 15:30 Železničar 2 : 1 Centar
05.10.2014 15:30 Ratar 4 : 3 Napredak 2012
05.10.2014 15:30 Polet (V) 4 : 0 Kraljevo
05.10.2014 11:00 OFK Rutevac 1908 1 : 4 Crvena Zvezda
05.10.2014 11:00 Vukašinovac 1 : 3 Polet (R)
05.10.2014 11:00 Jedinstvo GVD 2 : 1 OFK Sloga
05.10.2014 16:00 2. Oktobar 2 : 1 Napredak
05.10.2014 16:00 Polet 3 : 1 Jedinstvo
05.10.2014 11:00 Jadar 2013 1 : 1 Ribnikar
05.10.2014 15:30 Rajac 2 : 3 Liplje
05.10.2014 15:30 Iskra 1 : 0 Kolubara 2
05.10.2014 15:30 Polet 4 : 1 Gradac
05.10.2014 15:30 Milenko Pavlović 1 : 1 Beloševac
05.10.2014 15:30 Komanice 0 : 0 Borac
05.10.2014 15:30 Žabare 1 : 0 Proleter
05.10.2014 15:30 Maskar 4 : 2 Radoje Domanović
05.10.2014 15:30 Ranilović 1 : 0 B 2000
05.10.2014 15:30 Plaskovac 1 : 1 Misača
05.10.2014 15:30 Mladost 3 : 2 Sloga
05.10.2014 15:30 Rudar 3 : 0 BSK 1924
05.10.2014 15:30 Radnički 2 : 0 Rade Milošević
05.10.2014 15:30 Budućnost 2 : 2 Dragoš
05.10.2014 15:30 Mladost 2 : 1 Omladinac (B)
05.10.2014 15:30 Omladinac (S) 1 : 1 Polet
05.10.2014 15:30 Hercegovac 2 : 1 Mladost
05.10.2014 15:30 Bačka 1 : 0 Neštin
05.10.2014 15:30 Vajska 1 : 5 Bački Hajduk
05.10.2014 15:30 Borac 46 2 : 2 Soko
05.10.2014 15:30 Krivanj 3 : 2 Slavija
05.10.2014 15:30 Jedinstvo (D) 5 : 4 Polet (V)
05.10.2014 15:30 Borac (K) 0 : 0 Sloga (Ć)
05.10.2014 15:30 Napredak 1934 3 : 0 OFK Braničevo
05.10.2014 15:30 Vihor 2 : 2 Dizel
05.10.2014 15:30 Sloga (D) 0 : 3 Dunavac
05.10.2014 15:30 Prijatelji 2 : 2 Premeća
05.10.2014 15:30 Lugovi 2 : 4 Morava (K)
05.10.2014 15:30 Kej 1 : 0 Budućnost
05.10.2014 15:30 Vujan 2 : 1 Morava (M)
05.10.2014 15:30 BIP 3 : 0 Zadrugar
05.10.2014 15:30 Planinac 5 : 1 Rakova
05.10.2014 15:30 Tisa B 1 : 0 Šampion
05.10.2014 15:30 Orao 3 : 4 Toplica
05.10.2014 15:30 Gornji Lajkovac 6 : 2 Proleter
05.10.2014 15:30 Mladost 3 : 1 Vojvode
05.10.2014 15:30 Gornji Mušić 3 : 1 Paštrić
05.10.2014 15:30 Stari drugari 3 : 0 Jedinstvo
05.10.2014 16:00 OFK Bagremar 2 : 2 Botunje
05.10.2014 16:00 Azbest 4 : 3 Kremenac
05.10.2014 16:00 Žeželj 1 : 3 Hajduk
05.10.2014 16:00 Sloga 1 : 4 Šumarice 2008
05.10.2014 16:00 Šumadija 1934 3 : 1 21. oktobar
05.10.2014 16:00 Zastava 1 : 0 Kutlovo
05.10.2014 16:00 Srbija 2 : 1 Seljak
05.10.2014 16:00 Mladost Teferič 1 : 0 Košutnjak
05.10.2014 Budućnost 1 : 2 Roham
05.10.2014 Terekves 5 : 2 Proleter
05.10.2014 1.Oktobar 4 : 1 Bega
05.10.2014 15:00 Obilić 1 : 0 Polet
05.10.2014 15:00 Karadjordje 2 : 1 Jasenica
05.10.2014 15:30 Sečanica 4 : 2 Sloga 1948 (M)
05.10.2014 15:30 Čegar 1946 (DM) 0 : 3 Mramor 1927
05.10.2014 15:30 Mladost (DK) 1 : 3 Vulkan 1963
05.10.2014 15:30 Delijski Vis 3 : 1 AZ Borac 2014
05.10.2014 15:30 Čegar 2013 (K) 5 : 0 Mladost 1954 (DM)
05.10.2014 15:30 Stevan Nešticki 2 : 2 Supovac
05.10.2014 12:30 Šećeranac Ada 3 : 1 BUSK
05.10.2014 15:30 Posavac 1 : 1 Obilić
05.10.2014 15:30 OFK Petrovčić 2 : 3 Busije
05.10.2014 15:30 Šumadinac (B) 1 : 1 Borac (P)
05.10.2014 15:30 Strmovo 1968 2 : 2 Nepričava
05.10.2014 15:30 Lazarica 4 : 0 Glumač
05.10.2014 15:30 Trešnjica 3 : 0 Plavi Tok
05.10.2014 15:30 Ježevica 1 : 2 Savinac 1933
05.10.2014 15:30 Pobeda 3 : 4 Sečica
05.10.2014 15:30 Blagaja 8 : 3 Duškovci
05.10.2014 13:30 Gorobilje 2 : 3 Dobrinjac
05.10.2014 15:30 Takovski Ustanak 2 : 4 Šumadija
05.10.2014 15:30 Majdan 3 : 0 Brezak
05.10.2014 15:30 Jablanica 7 : 3 Ozremica
05.10.2014 15:30 Mladost 09 1 : 1 Velereč 94
05.10.2014 15:30 Kovilovo 3 : 0 Samarinovac
05.10.2014 11:00 Miloševo 0 : 3 Čubra
05.10.2014 11:00 Malajnica 1 : 0 Ratar
05.10.2014 15:30 Polet 1 : 0 BSK 1934
05.10.2014 15:30 Urovica 4 : 0 OFK Tamnič
05.10.2014 15:30 Srbovo 2 : 1 OFK Sikole
05.10.2014 15:30 Graničar 0 : 3 Smedovac
05.10.2014 15:30 OFK Mladost 7 : 0 Hajduk
05.10.2014 15:30 Minel 2 : 3 Heroj Polet
05.10.2014 15:30 Jerma 3 : 0 Sloboda
05.10.2014 15:30 Lokomotiva 3 : 3 Pobeda
05.10.2014 15:30 Provalija 1 : 4 Temac
05.10.2014 15:30 Čantavir 0 : 0 Elektrovojvodina
05.10.2014 15:30 Lokomotiva 6 : 3 Žednik
05.10.2014 15:30 Bratstvo 3 : 2 Đurđin
05.10.2014 15:30 Bikovo 1 : 4 Solid
05.10.2014 15:30 Napredak 0 : 2 Egeta
05.10.2014 15:30 Omladinac 2 : 0 Kladušnica
05.10.2014 15:30 Gunjevac 3 : 0 Dimitrije Tucović
05.10.2014 15:30 Tvrdojevac 1 : 3 Crvena Jabuka
05.10.2014 15:30 Stepanje 2 : 1 OFK Stublenica
05.10.2014 15:30 Omladinac 2 : 2 Polet
05.10.2014 15:30 Polet 1959 1 : 1 Timok
05.10.2014 15:30 Lovac 3 : 4 Grlište
05.10.2014 15:30 Kosovo 6 : 4 Nacional
05.10.2014 15:00 Udarnik 3 : 0 Budućnost
05.10.2014 15:00 Bašin 1 : 3 Radnik
05.10.2014 15:00 Bačinac 2 : 0 Beli Orlovi
05.10.2014 15:00 Vrelo 1 : 1 Sloga
05.10.2014 15:00 Gorušica 3 : 1 Dedinje Junajted
05.10.2014 11:00 Prilike 5 : 1 Brezova
05.10.2014 15:00 Jelica 1 : 0 Jedinstvo
05.10.2014 11:00 Radnički 2 : 6 Bratstvo
05.10.2014 15:30 Moravac (Č) 2 : 0 Dušnik
05.10.2014 15:30 Karađorđe 3 : 1 Mladost MG
05.10.2014 15:30 Mladost (R) 2 : 1 Bare
05.10.2014 15:30 BSK 1 : 1 Kusovac
05.10.2014 15:30 Pobeda 1 : 1 Sloga
05.10.2014 15:30 Lokomotiva 0 : 1 Marjan
05.10.2014 15:30 Grivac 3 : 1 Beli Orlovi
05.10.2014 15:00 Hajduk Veljko 1934 2 : 2 Jezava
05.10.2014 15:00 Petrijevac 0 : 3 Kolarac
05.10.2014 15:00 Crvena zvezda 1 : 0 Podunavac
05.10.2014 15:30 Sloga 2 : 0 Sloboda 2013
05.10.2014 15:30 Slemen 6 : 0 Omladinac
05.10.2014 15:00 Karađorđe 1 : 0 Mladost (PP)
05.10.2014 15:00 Jevremovac 7 : 1 Vlašić
05.10.2014 15:00 Pričinović 3 : 1 Mladost (Z)
05.10.2014 15:00 Sloga Trgošped 0 : 3 Radnički (K)
05.10.2014 15:00 Trešnjevka 2 : 1 Mrovska
05.10.2014 15:00 Cerić 4 : 2 Sloga (K)
05.10.2014 15:00 Volujac 1 : 2 Dobrava
05.10.2014 15:30 Jadran 1 : 1 Jedinstvo
05.10.2014 15:30 Slavija 2 : 0 Tisa
05.10.2014 15:30 Graničar 3 : 0 Hajduk
05.10.2014 15:00 Radnički 1927 0 : 2 Hajduk
05.10.2014 15:00 Jedinstvo (O) 0 : 2 Vinogradar
05.10.2014 15:00 Omladinac 3 : 5 Banat
05.10.2014 15:00 Vitorul 1 : 4 Karaš (K)
05.10.2014 15:30 Zlatica 2 : 0 Jedinstvo
05.10.2014 15:30 Tamiš 2 : 1 Proleter
05.10.2014 15:30 Sloga 1 : 3 Mladost
05.10.2014 15:30 OFK Stajićevo 0 : 2 MSK
05.10.2014 15:30 Dunav 3 : 2 Zemljoradnik
05.10.2014 15:30 Sloga (L) 4 : 1 Sloga (D)
05.10.2014 15:30 Ljubičevo 0 : 1 Dunavac
05.10.2014 15:30 Pobeda 5 : 0 Stig 1955
05.10.2014 15:30 Verko 1 : 2 Mladost 2013
05.10.2014 15:30 Mladost (B) 0 : 0 Dragojevac
05.10.2014 15:30 Sloga 1949 3 : 0 Sloga (R)
05.10.2014 15:30 Skupljen 2013 0 : 2 Krnule 09
05.10.2014 11:00 Šipurske livade 2 : 1 Rankovac
05.10.2014 11:00 Grušić 5 : 1 Sinošević
05.10.2014 15:30 Borac 2 : 4 Budućnost
05.10.2014 15:30 Slavija 1 : 3 Jednota 1950
05.10.2014 11:00 Vreoci 5 : 0 Polet
05.10.2014 15:00 Mladi borac 1 : 3 Rudar
05.10.2014 15:00 Budućnost 2 : 0 Bistrica
05.10.2014 15:00 Mladost 5 : 1 Radnik
05.10.2014 15:00 Buljane 3 : 3 Zlatica Taun
05.10.2014 15:00 Heroj 2 : 4 Omladinac
05.10.2014 15:00 Sloboda 5 : 2 Železničar
05.10.2014 15:00 OFK Borac 2 : 1 Budućnost (L)
05.10.2014 15:30 Vlasina 2014 3 : 8 Gornje Krajince
05.10.2014 15:30 Sremac 6 : 0 Sremski vitezovi
05.10.2014 15:30 Mladost (B) 2 : 1 OFK Kraljevci
05.10.2014 15:30 Fruškogorac 1 : 3 Borac
05.10.2014 15:30 Polet 5 : 1 Vojvodina
05.10.2014 15:30 27. Oktobar 0 : 6 Car Uroš
05.10.2014 15:30 Jedinstvo 2 : 0 Mladost (P)
05.10.2014 15:30 Planinac 1 : 3 Sloga
05.10.2014 15:30 Veternica 1926 1 : 5 Turekovac
05.10.2014 15:30 Atletiko 0 : 5 BSK
05.10.2014 15:30 Rudar 1973 3 : 3 Real
05.10.2014 11:00 DB Junajted 5 : 1 Bratstvo
05.10.2014 15:00 Graničar 1 : 0 Šumar
05.10.2014 15:00 Kameni 1 : 0 Srem
05.10.2014 15:00 Sloven 0 : 3 Lovac
05.10.2014 15:00 Sremac 1 : 2 Mladost
05.10.2014 15:00 Sloboda 3 : 1 Vitez
05.10.2014 15:00 Dunav 0 : 1 Borac (S)
05.10.2014 15:00 Borac (J) 0 : 2 Fruškogorac
05.10.2014 15:00 Krušedol 1 : 0 Sloga
05.10.2014 15:00 Napredak 3 : 2 Borac (R)
05.10.2014 15:00 Mitros 6 : 1 Sloga (Z)
05.10.2014 15:00 OFK Bosut 2 : 0 Borac (VR)
05.10.2014 15:00 Sloga (Č) 6 : 0 Sremac
05.10.2014 15:00 Srem 3 : 1 Planinac
05.10.2014 15:00 BSK 4 : 0 Grgurevci
05.10.2014 15:30 OFK Bačinci 5 : 5 Jedinstvo
05.10.2014 15:30 Omladinac (B) 2 : 5 Omladinac (M)
05.10.2014 15:30 Sinđelić 2 : 0 OFK Bikić
05.10.2014 15:30 Jednota 2 : 1 Graničar
05.10.2014 15:30 Hajduk 1 : 2 Bratstvo
05.10.2014 15:30 Napredak 2 : 0 Borac
05.10.2014 15:30 Sremac 2 : 1 OFK Bingula
05.10.2014 15:30 Paune 2 : 1 Dupljaj
05.10.2014 15:30 Mladi radnik 2 : 3 Brđanac
05.10.2014 11:00 Bujačić 2 : 2 Lukavac
05.10.2014 11:00 Žabari 2 : 6 Rakac Stave
05.10.2014 15:30 OFK Povlen 2 : 3 Mladost (VK)
05.10.2014 15:30 Kotešica 3 : 0 Zadrugar
05.10.2014 15:30 OFK Meljak 3 : 0 Beljina
05.10.2014 15:30 Lisović 0 : 2 OFK Borac
05.10.2014 16:00 Musina reka 1 : 0 Žiča
05.10.2014 16:00 BSK 2014 0 : 4 Mladost
05.10.2014 16:00 Jedinstvo 2 : 1 Jovo Kursula
05.10.2014 15:00 Šantarovac 0 : 1 OFK Borac
05.10.2014 15:00 Jedinstvo 0 : 3 Trnava
05.10.2014 15:00 Omladinac 3 : 0 Kolonija
05.10.2014 15:00 Sloboda 0 : 2 Partizan (M)
05.10.2014 15:30 Borac 2 : 2 Zvezda
05.10.2014 15:30 Omladinac 1 : 0 Duboko
05.10.2014 15:30 Krtinska 4 : 0 Posavina
05.10.2014 15:30 OFK Urovci 3 : 0 Rvati
05.10.2014 15:30 Trstenica 1 : 5 Jedinstvo
05.10.2014 15:30 Poljane 4 : 3 Vukićevica
05.10.2014 15:30 Belo Polje 3 : 0 Polet
05.10.2014 11:00 Vrbica 2 : 4 Trešnjevica
05.10.2014 11:00 Gorski car 4 : 1 Brezovac
05.10.2014 10:00 Prvi srpski ustanak II 0 : 2 Venčani
05.10.2014 15:00 Mladost (DD) 0 : 0 Mladost (G)
05.10.2014 15:00 Prva Iskra 2 : 0 Jelav
05.10.2014 15:00 Hajduk 2 : 1 Rudar
05.10.2014 15:00 Resava 0 : 4 Beljanica
05.10.2014 15. Avgust 1950 4 : 2 Zelenika
05.10.2014 Rudar 3 : 1 Mladi radnik
05.10.2014 11:00 Stragari 5 : 1 Mladost
05.10.2014 15:30 Stevka Božurevka 1 : 0 Vinogradar
05.10.2014 17:00 Omladinac 2 : 2 Morava
05.10.2014 17:00 Borjak 2013 1 : 2 Kamenorezac 76
05.10.2014 13:00 Azbukovica 5 : 1 Crnča
05.10.2014 11:00 Sloboda 0 : 1 Stojan Lazarac
05.10.2014 11:00 Bair 4 : 0 Šumice
05.10.2014 15:00 Banat 3 : 0 Solunac
05.10.2014 15:00 Janošik 2 : 2 Sloga
05.10.2014 16:00 Sibnica 4 : 0 Sloga 2012
05.10.2014 16:00 OFK Rogača 0 : 1 OFK Slatina
05.10.2014 16:00 Mladost : Ropočevo
05.10.2014 13:30 Mladost 0 : 3 Drlupa
05.10.2014 15:30 Karadjordje 2013 2 : 2 Napredak
05.10.2014 15:30 Mladost (B) 2 : 8 Mladost (CK)
05.10.2014 15:30 Šumadija 1 : 1 Badnjevac
05.10.2014 15:30 Baličevac 1974 6 : 1 Jugovići 1976
05.10.2014 15:30 Belfast 1 : 10 Mladost 1976
05.10.2014 10:00 Rad 1974 4 : 2 Sloga 1980
05.10.2014 10:00 Borac 5 : 0 Dobrič 1974
05.10.2014 15:30 Jedinstvo 3 : 0 Proleter
05.10.2014 15:30 Napredak 7 : 0 Pomoravlje
05.10.2014 15:30 Udarnik 3 : 4 Budućnost
05.10.2014 15:30 Sloga 2 : 6 BSK
05.10.2014 15:30 Mladost 3 : 0 Borac
05.10.2014 15:30 Budućnost 1 : 3 Jasenovac
05.10.2014 15:30 OFK Homolje 1 : 1 Zvezda
05.10.2014 15:30 Zadrugar 5 : 0 Laznica
05.10.2014 15:30 Mlava 8 : 2 Best
05.10.2014 15:00 Parcane 0 : 0 Borac
05.10.2014 15:00 Čukarički 2 : 3 Mladost
05.10.2014 15:00 Pobeda 5 : 0 OFK Orašje
05.10.2014 15:00 Sloga-TOP 3 : 1 Ram
05.10.2014 15:00 Srednjevo 1 : 0 Graničar 2013
05.10.2014 15:00 Pek 4 : 2 Mladi Borac
05.10.2014 15:00 Radnički 5 : 2 Carevac
05.10.2014 15:00 Desine 7 : 0 Kumane
05.10.2014 Meševo 2 : 2 Konjuh
05.10.2014 15:30 Kruševica 2 : 2 Pasjak
05.10.2014 11:00 Mladost VPD 5 : 0 Srnje
05.10.2014 15:30 Polet (K) 1 : 5 Pepeljevac 1947
05.10.2014 15:30 Modrica 5 : 0 Drugari
05.10.2014 15:30 Grkljane 2 : 3 Bukovica
05.10.2014 15:00 Kaona 6 : 2 Neresnica
05.10.2014 15:00 Sloga 2 : 1 Radenka
05.10.2014 10:00 Budućnost 3 : 0 Krćevac 04
05.10.2014 15:30 Stig (MC) 1 : 2 Stig (C)
05.10.2014 15:30 Radnik 1 : 3 Kobilje
05.10.2014 Mrčkovac 1 : 1 Polet
05.10.2014 14:30 Jedinstvo 0 : 0 OFK Takovo
05.10.2014 14:30 Vrelo 2 : 1 Kolubara
05.10.2014 14:30 Brgule 1 : 4 Radnik
05.10.2014 12:00 Vukona 4 : 0 Strelac 001
05.10.2014 14:30 Sloga 0 : 7 Šarbane
05.10.2014 14:30 Dokmir 6 : 4 Murgaš 2012
05.10.2014 14:30 OFK Paljuvi 2 : 1 Pambukovica
05.10.2014 14:30 Zvizdar 1 : 1 Čučuge
05.10.2014 16:00 Divostin 6 : 0 Đuriselac
05.10.2014 15:00 Polet 3 : 4 Beočić
05.10.2014 15:00 Mladi Gorani 1 : 6 Mladost (R)
05.10.2014 15:00 Garevina 5 : 2 Baštovan
05.10.2014 15:30 Borac 3 : 2 Napredak (D)
05.10.2014 15:30 OFK Student 2 : 1 Ivanča
05.10.2014 15:30 Šepšin 1 : 4 Markovac
05.10.2014 15:30 Napredak (M) 3 : 1 Omladinac
05.10.2014 15:00 Zabjelo 3 : 1 Kom
05.10.2014 15:00 Cetinje 0 : 0 Jezero
05.10.2014 15:00 Igalo 3 : 1 Dečić
05.10.2014 15:00 Radnički 0 : 0 Ibar
05.10.2014 15:00 Bratstvo 0 : 0 Arsenal
05.10.2014 15:00 Iskra 2 : 0 Jedinstvo
05.10.2014 15:30 Drina 0 : 0 Sloboda
05.10.2014 15:30 Zvijezda Gradačac 1 : 1 Vitez
05.10.2014 17:00 Borac 1 : 0 Željezničar
05.10.2014 15:30 Velež 3 : 0 Radnik
05.10.2014 15:30 Mladost 0 : 2 Zrinjski
05.10.2014 15:00 Sarajevo 3 : 0 Slavija
05.10.2014 15:30 Čelik 0 : 1 Olimpic
05.10.2014 15:30 Zvijezda Brgule 2 : 1 Jedinstvo
05.10.2014 15:30 Radnički 2 : 1 Sloga Junajted
05.10.2014 15:30 Ilićka 01 2 : 0 Velež
05.10.2014 15:30 Gorica 0 : 0 Famos
05.10.2014 15:30 Proleter 6 : 3 Mladost (R)
05.10.2014 15:30 Liješće 2 : 1 Omarska
05.10.2014 15:30 Mladost 3 : 2 Laktaši
05.10.2014 11:00 Jedinstvo 4 : 1 Mineral
05.10.2014 15:30 Sloga (T) 6 : 0 Gomionica
05.10.2014 15:30 Dubrave 4 : 0 Potkozarje
05.10.2014 15:30 Crvena zvijezda (O) 3 : 3 Budućnost
05.10.2014 15:30 Posavina 2 : 1 Pridjel
05.10.2014 15:30 Ozren 2 : 1 Rudanka
05.10.2014 15:30 Skugrić 1 : 1 Vranjak
05.10.2014 15:30 Naša krila 1 : 1 Željezničar
05.10.2014 15:30 Trebava 3 : 1 Hajduk
05.10.2014 15:30 Crvena zvijezda (G) 3 : 2 Polet 1926
05.10.2014 15:30 Trnovica 0 : 1 Guber
05.10.2014 15:30 Proleter-RJ 2 : 4 Jedinstvo (B)
05.10.2014 15:30 Birač 1 : 1 Zadrugar
05.10.2014 15:30 Majevica 3 : 5 Lokanj
05.10.2014 15:30 Šnjegotina 0 : 2 Čelinac
05.10.2014 15:30 Vrbas 1 : 0 Borac (ID)
05.10.2014 15:30 Željezničar 4 : 0 Omladinac
05.10.2014 15:30 Rekreativo 2 : 1 Mladost
05.10.2014 15:30 Gorica 8 : 3 Džaja
05.10.2014 15:30 Polet Krajišnik 1 : 0 Borac 1926
05.10.2014 15:30 Kladari Gornji 3 : 5 Sloboda
05.10.2014 15:30 Mladost (D) 0 : 2 Crkvina
05.10.2014 15:30 Zadrugar 1 : 4 Borac
05.10.2014 15:30 Rudar 4 : 0 Sloga (J)
05.10.2014 15:30 Pelagićevo 0 : 1 Sloga (DP)
05.10.2014 15:30 Mladost (T) 0 : 1 Ukrina
05.10.2014 15:30 Zvijezda 1 : 0 Bratstvo
05.10.2014 15:30 Sloboda 2 : 3 Kozara
05.10.2014 15:30 Mladost (B) 2 : 1 Biseri
05.10.2014 15:30 Borac (M) 0 : 2 Mladi Krajišnik
05.10.2014 15:30 Tamaris 0 : 2 Mladost (G)
05.10.2014 15:30 Borac (Š) 1 : 1 Ratar
05.10.2014 15:30 Torpedo 3 : 0 Milan
05.10.2014 15:00 Srpski Soko 0 : 0 Tabanci
05.10.2014 15:00 Branjevo 1 : 0 Polet
05.10.2014 15:00 Jasenica 1 : 1 Milići
05.10.2014 15:30 BUK 1 : 1 Sloboda
05.10.2014 15:30 Partizan 7 : 0 Drina Amajlije
05.10.2014 15:30 Međaši 3 : 2 Jedinstvo
05.10.2014 15:30 Priboj 6 : 2 Magnojević 01
05.10.2014 15:30 Novo Doba 5 : 2 Balatun
05.10.2014 15:30 Polet 1 : 0 Sloga
05.10.2014 15:30 Bosna 4 : 2 Jedinstvo (O)
05.10.2014 15:30 Borac 1975 2 : 3 27. Juli
05.10.2014 15:30 Borac (K) 1 : 1 Vučijak
05.10.2014 15:30 Željezničar 0 : 2 Zborište
05.10.2014 15:30 4. Juli 0 : 2 Zvijezda
05.10.2014 15:30 Borac (L) 5 : 0 BSK
05.10.2014 15:30 Hajduk 3 : 0 Polet
05.10.2014 15:30 Mladost 1 : 0 Omladinac
05.10.2014 15:30 Skugrić 1964 1 : 1 Zadrugar
05.10.2014 15:30 Sloga 73 4 : 2 Sloga (KG)
05.10.2014 15:30 Radnički 0 : 0 Partizan
05.10.2014 15:30 Bosna 1977 1 : 0 Trebavac
05.10.2014 15:30 13 Skojevki 1 : 4 Laminci
05.10.2014 15:30 Polet 0 : 0 Borac
05.10.2014 15:30 Novi Napredak 0 : 4 Stevan Dukić
05.10.2014 15:30 Bratstvo (O) 5 : 1 Vilusi
05.10.2014 15:30 Romanovci 6 : 0 Omladinac
05.10.2014 15:30 Obradovac 0 : 3 Kalemi
05.10.2014 15:30 Rasavci 0 : 1 Partizan
05.10.2014 15:30 Kiseljak 1 : 3 Moštanica
05.10.2014 15:30 Omladinac 3 : 0 Blatna
05.10.2014 15:30 Svodna 3 : 1 Rudar
05.10.2014 15:30 Vrbas 1 : 1 Crni vrh
05.10.2014 15:30 Budućnost 0 : 4 Kladari
05.10.2014 15:30 Biseri 10 : 1 Crvena zemlja
05.10.2014 15:30 Studenac 0 : 3 Bratstvo
05.10.2014 16:00 Mladost (L) 0 : 3 Crvena zvijezda
05.10.2014 16:00 Grčica 1 : 2 Sava 04
05.10.2014 16:00 Jugović 2 : 1 Brezik
05.10.2014 16:00 Obilić 0 : 0 Gredice
05.10.2014 16:00 Krbeti 2 : 1 Omladinac
05.10.2014 16:00 Sveti Jovan 1 : 6 Mladost (S)
05.10.2014 16:00 Mladost 2003 2 : 3 Mladost (T)
05.10.2014 Slijepčevići 4 : 1 Sloboda
05.10.2014 Čelik 0 : 3 Bobetino Brdo
05.10.2014 Jedinstvo 3 : 0 Stanovi
05.10.2014 Borac 0 : 2 Zadrugar
05.10.2014 15:00 Borac 2 : 1 Strmovo
05.10.2014 15:00 Sloga 7 : 2 20. Oktobar
05.10.2014 15:00 OFK Dragoševac 3 : 1 Belica
05.10.2014 15:00 Dražmirovac 5 : 0 Oniks
05.10.2014 15:00 Crnovršanin 1 : 4 Hajduk
05.10.2014 15:30 Sloga Radnički 0 : 5 Spartak
05.10.2014 16:00 Radnički 2013 0 : 4 Mačva
05.10.2014 15:00 Banjaluka 3 : 0 Čelik
05.10.2014 15:30 SFK 2000 5 : 0 Mladost
05.10.2014 15:30 Željezničar 2011 2 : 2 Gradina
05.10.2014 15:00 Modriča 1 : 1 Radnik Etno Selo
05.10.2014 13:00 Jerina 2 : 0 Karađorđe
05.10.2014 11:00 Jagodina 1 : 1 BSK Borča
05.10.2014 12:00 Spartak 1 : 3 Brodarac
05.10.2014 13:00 Vojvodina 4 : 1 Napredak
05.10.2014 10:00 Partizan 1 : 0 OFK Beograd
05.10.2014 11:00 Radnički 1923 3 : 0 Radnički (N)
05.10.2014 Radnički (S) : Radnik
05.10.2014 Car Konstantin 3 : 2 Timok
05.10.2014 Moravac Orion : Borac
05.10.2014 14:30 Polet 0 : 1 FAP
05.10.2014 14:30 Goc 2 : 1 Mladost
05.10.2014 14:30 Rudar 3 : 0 Sumadija
05.10.2014 09:30 Radnički (NB) 1 : 1 Internacional
05.10.2014 10:00 Bežanija 1 : 0 Brodarac 2
05.10.2014 10:00 Kolubara 2 : 0 Mladenovac
05.10.2014 11:30 Radnički (O) 2 : 1 Zemun
05.10.2014 12:00 Voždovac 2 : 0 BASK
05.10.2014 14:00 Lokomotiva 1 : 0 Policajac
05.10.2014 15:30 Žarkovo 1 : 3 Sinđelić
05.10.2014 14:30 Šumadija 3 : 0 GFK Jasenica 1911
05.10.2014 12:00 Rudar (B) 1 : 4 Jošanica ND 2011
05.10.2014 12:00 Osipaonica 1 : 3 SASK
05.10.2014 12:00 Borac 5 : 2 Budućnost
05.10.2014 12:00 Udarnik 4 : 2 Vodice
05.10.2014 12:00 Mladi borac 2 : 1 Budućnost
05.10.2014 12:00 Šumadija 1 : 0 Jedinstvo
05.10.2014 13:30 Maglić 0 : 3 Obilić
05.10.2014 13:30 Borac 4 : 2 Krila Krajine
05.10.2014 13:30 Stari Grad 2 : 0 Vojvodina
05.10.2014 13:30 Budućnost 0 : 13 Mladost
05.10.2014 13:30 Mladost Radost 6 : 2 Sutjeska
05.10.2014 13:00 Omladinac (O) 7 : 1 Unirea
05.10.2014 13:00 Dinamo 4 : 1 Vojvodina
05.10.2014 13:00 Omladinac 3 : 0 Drugovac
05.10.2014 14:00 Jedinstvo 1 : 1 Mačva
05.10.2014 11:00 Loznica 2 : 4 Budućnost Krušik 2014
05.10.2014 15:00 Drina 2 : 0 Olimpic
05.10.2014 11:00 Mladost 0 : 3 Radnik
05.10.2014 13:00 Borac 4 : 2 Vitez
05.10.2014 13:30