XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 769 utakmica za dan
Nedelja, 7 Oktobar 2018

Fudbal

07.10.2018 13:00 Zemun 1 : 2 Crvena zvezda
07.10.2018 15:00 Novi Pazar 0 : 3 Javor Matis
07.10.2018 15:00 Bežanija 1 : 3 Zlatibor
07.10.2018 14:30 Bokelj 1 : 0 Igalo
07.10.2018 14:30 Dečić 0 : 0 Arsenal
07.10.2018 14:30 Jedinstvo 0 : 0 Kom
07.10.2018 14:30 OFK Mladost Lješkopolje 1970 4 : 0 Jezero
07.10.2018 14:30 Otrant 5 : 3 Berane
07.10.2018 14:00 Drezga 6 : 0 Ribnica
07.10.2018 15:00 Polet Stars 0 : 1 Zabjelo
07.10.2018 15:00 Fair Play 1 : 6 Gusinje
07.10.2018 15:00 Sloga (R) 3 : 1 Sloga (SB)
07.10.2018 15:00 Provo 1 : 0 Polet (LJ)
07.10.2018 15:00 Drina 0 : 3 Tutin
07.10.2018 15:00 Budućnost 3 : 0 SFS Borac
07.10.2018 15:00 Pukovac 0 : 2 Moravac Orion
07.10.2018 15:00 Zaplanjac 2 : 1 Temnić 1924
07.10.2018 11:00 Car Konstantin 2 : 0 Jagodina Tabane
07.10.2018 15:00 Radan 0 : 5 OFK Sinđelić
07.10.2018 11:00 Prva Iskra 1 : 1 GSP Polet Dorćol
07.10.2018 14:30 Stepojevac Vaga 1 : 3 Zvezdara
07.10.2018 15:30 Mladost (O) 0 : 1 Vojvodina 1928
07.10.2018 15:30 Tatra 0 : 0 Jedinstvo (SP)
07.10.2018 15:30 Hajduk (Č) 0 : 1 1. Maj Ruma
07.10.2018 15:30 Jugović 2 : 0 Sremac Vojka
07.10.2018 15:30 Borac (Š) 2 : 1 Radnički (Š)
07.10.2018 15:30 Podunavac 3 : 0 Sloga (T)
07.10.2018 15:30 LSK Laćarak 0 : 4 Hajduk (D)
07.10.2018 15:30 Mladost (T) 3 : 0 Radnički (S)
07.10.2018 15:30 Tekstilac 4 : 1 BSK
07.10.2018 15:30 Tavankut 1 : 0 Budućnost
07.10.2018 15:30 Bačka 2 : 0 Polet (K)
07.10.2018 15:30 Bajša 3 : 0 Mladost (BP)
07.10.2018 15:30 Radnički 1912 5 : 0 OFK Vrbas
07.10.2018 15:00 Vodojaža 2 : 1 Gruža
07.10.2018 15:00 Sušica 2 : 0 Polet
07.10.2018 15:00 Šumadija (T) 1 : 0 Novi Pazar 1928
07.10.2018 15:00 Karađorđe 3 : 3 Bane 1931
07.10.2018 15:00 Borac 1932 1 : 1 OFK Napredak
07.10.2018 15:00 RSK 2 : 1 Partizan 1945
07.10.2018 15:00 Rudar 4 : 0 Udarnik
07.10.2018 15:00 OFK Aranđelovac 1979 8 : 1 Petar Dobrnjac
07.10.2018 15:00 OFK Divci 2 : 2 Borac
07.10.2018 15:00 Radjevac 2 : 1 Radnički Stobeks
07.10.2018 15:00 Orlovac 4 : 0 Sloboda
07.10.2018 15:00 Polet (T) 1 : 0 Sloga (S)
07.10.2018 17:00 LFK Mladost 1 : 1 Zlatar
07.10.2018 15:00 Dragačevo 1 : 6 Sloga (BB)
07.10.2018 15:00 Prijevor 3 : 0 Polimlje
07.10.2018 15:00 Jedinstvo (GS) 0 : 6 Vranjska Banja
07.10.2018 15:00 Mladost (M) 0 : 0 OFK Niš
07.10.2018 15:00 Morava 1 : 1 Tanasko Rajić
07.10.2018 11:00 Jedinstvo (P) 5 : 0 Mladost (B)
07.10.2018 15:00 Vlasina 5 : 0 Jablanica
07.10.2018 15:00 Pusta Reka 3 : 0 OFK Brzi Brod
07.10.2018 15:00 Napredak (D) 0 : 1 Juhor
07.10.2018 15:00 Jedinstvo (M) 2 : 1 OFK Topličanin
07.10.2018 15:00 Levač 2 : 2 Jastrebac (B)
07.10.2018 15:00 OFK Lugomir 3 : 0 Bošnjane
07.10.2018 15:00 Rembas 2 : 0 Jastrebac (VŠ)
07.10.2018 15:00 Župa 2 : 0 Morava 1918
07.10.2018 15:00 Majdanpek 0 : 3 Timočanin
07.10.2018 15:00 Naša krila 1936 5 : 0 Brodoremont
07.10.2018 15:00 Malošište 1 : 1 Hajduk Veljko
07.10.2018 15:00 Moravica 3 : 2 BSK
07.10.2018 15:00 Bukovik 5 : 0 OFK Slatina
07.10.2018 10:00 Torlak 0 : 0 Mladenovac
07.10.2018 10:00 Borac 0 : 5 Sremčica
07.10.2018 14:30 Turbina 2 : 2 Milutinac
07.10.2018 14:30 BSK Batajnica 1 : 0 BSK Baćevac
07.10.2018 11:00 Hajduk 1 : 0 Sopot
07.10.2018 15:00 Vojvodina 2 : 1 Polet
07.10.2018 15:00 Naftagas 0 : 0 Radnički 1911
07.10.2018 15:00 Omladinac FAM 1 : 0 Borac
07.10.2018 15:00 Lehel 2 : 2 Mladost (L)
07.10.2018 15:00 Rusanda 4 : 0 Crvena Zvezda (RS)
07.10.2018 15:00 Banat 1 : 1 Mladost (BD)
07.10.2018 15:00 Hercegovac 0 : 1 Budućnost (P)
07.10.2018 15:00 Slavija 4 : 1 Radnički 1918
07.10.2018 15:00 Borac 46 0 : 1 Krila Krajine
07.10.2018 15:00 Stari Grad 3 : 0 Rusin
07.10.2018 15:00 OFK Odžaci 0 : 4 Vojvodina (T)
07.10.2018 15:00 Kula 5 : 1 Polet (S)
07.10.2018 16:00 Borac (M) 0 : 2 Jadran
07.10.2018 16:00 Budućnost 5 : 1 Polet (NK)
07.10.2018 16:00 Borac (K) 3 : 0 Kupinovo
07.10.2018 16:00 Napredak 3 : 0 Rudar
07.10.2018 16:00 Ljukovo 0 : 3 Železničar
07.10.2018 16:00 Sloboda (DT) 4 : 1 Donji Petrovci
07.10.2018 16:00 PSK Putinci 3 : 2 Graničar 1924
07.10.2018 15:00 Mladost MG 5 : 2 Lokomotiva
07.10.2018 15:00 ŽSK 1 : 0 Junkovac
07.10.2018 15:00 Prvi srpski ustanak 0 : 0 BSK
07.10.2018 15:00 Plaskovac 3 : 3 Banja
07.10.2018 15:00 Vinča 0 : 0 Trnava
07.10.2018 15:30 ŽSK 0 : 3 Index
07.10.2018 15:30 Miletić 3 : 1 Šajkaš 1908
07.10.2018 15:30 Bačka 1 : 1 TSK
07.10.2018 15:30 Jedinstvo 0 : 4 Slavija
07.10.2018 15:30 Vojvodina 2 : 1 Njegoš
07.10.2018 15:30 Proleter (Nj) 1 : 4 Vinogradar
07.10.2018 15:30 Sutjeska 1 : 0 Obilić
07.10.2018 15:30 Iskra 2 : 0 Radnički 1905
07.10.2018 15:00 Javor 2 : 2 Partizan
07.10.2018 15:00 OFK Bratstvo 2 : 1 Juhor
07.10.2018 15:00 Bratstvo 4 : 0 Mladost (D)
07.10.2018 15:00 Mladost (S) 4 : 2 Mladost (K)
07.10.2018 15:00 Resavac 3 : 2 Kolare
07.10.2018 15:00 OFK Batinac 3 : 0 Mladi radnik
07.10.2018 10:00 Omladinac 2 : 1 Hajduk
07.10.2018 15:00 Napredak 1 : 2 Kušiljevo
07.10.2018 14:30 Dunav 3 : 1 Srem
07.10.2018 14:30 Poštar Zvezdara 2 : 2 PKB Kovilovo
07.10.2018 14:30 Borac (P) 2 : 2 Atakante
07.10.2018 14:30 Zmaj 1 : 1 Šumadinac
07.10.2018 14:30 Institut 3 : 2 Crvenka
07.10.2018 14:30 Omladinac 2 : 0 Strelac
07.10.2018 14:30 Rušanj 5 : 1 Mladost (B)
07.10.2018 10:00 Sloboda 0 : 3 Radnički
07.10.2018 14:30 Duboko 0 : 3 Mladost (C)
07.10.2018 14:30 Zabrežje 2 : 1 Zvezda
07.10.2018 14:30 Borac 0 : 1 Budućnost
07.10.2018 14:30 Šumadija 0 : 2 Kosmaj
07.10.2018 14:30 Dunavac 1 : 1 Vrčin
07.10.2018 14:30 Pudarci 0 : 0 Ropočevo
07.10.2018 10:00 Selo Mladenovac 0 : 3 Vinča
07.10.2018 14:30 Kosmajac 2 : 0 Rabrovac
07.10.2018 14:30 Kovačevac 1 : 2 Velika Krsna
07.10.2018 15:00 Backovac Junajted 1 : 1 Spartak
07.10.2018 15:00 Mladost 2 : 1 Rakova
07.10.2018 15:00 Rudar 0 : 1 Zadrugar
07.10.2018 15:00 Lunjevica 3 : 1 Jedinstvo (P)
07.10.2018 15:00 Jedinstvo (K) 0 : 4 Parmenac
07.10.2018 15:00 Jedinstvo (GG) 5 : 0 Omladinac
07.10.2018 11:00 Popovići Vrnjci 1 : 0 Radnik
07.10.2018 15:30 Napredak 2 : 3 Ribnica
07.10.2018 15:30 Lasta 3 : 2 Stubal
07.10.2018 15:30 Gruža 0 : 1 Proleter
07.10.2018 15:30 Kraljevo Hajduk 1 : 0 Ibar
07.10.2018 15:30 Mataruge 1 : 1 Budućnost
07.10.2018 15:00 Sloga (Ć) 1 : 0 Ribnik
07.10.2018 15:00 Donji Kopaonik 3 : 3 Varvarin
07.10.2018 15:00 FUD 1 : 0 Sloga (M)
07.10.2018 15:00 Mačkovac 1 : 1 13. April
07.10.2018 15:00 Kupci 1 : 2 Čitluk
07.10.2018 15:00 Mladi Borac 4 : 0 Sindjelić
07.10.2018 15:00 Jedinstvo (ŠT) 1 : 0 Karađorđe
07.10.2018 15:00 Jedinstvo (MZ) 2 : 1 Hajduk Stanko
07.10.2018 15:00 Mladost (DD) 2 : 2 Sloga (BO)
07.10.2018 15:00 Duško 1 : 0 Podrinje
07.10.2018 15:00 Dušan Silni 3 : 0 Mladost (PR)
07.10.2018 15:30 Borac (St) 1 : 0 Jedinstvo (V)
07.10.2018 15:30 Jugoslavija 2 : 2 Potporanj
07.10.2018 15:30 Partizan (U) 1 : 1 Spartak 1911
07.10.2018 15:30 Radnički (B) 8 : 0 Polet
07.10.2018 15:30 Strela 1 : 0 Crvena zvezda
07.10.2018 15:30 Vojvodina (C) 0 : 3 Vojvodina (S)
07.10.2018 15:30 Vulturul 4 : 0 Dolina
07.10.2018 15:00 Borac (K) 1 : 1 Rudar 2001
07.10.2018 15:00 Mlava (ML) 1 : 2 Borac (Ž)
07.10.2018 15:00 Obilić 2 : 2 Trgovački
07.10.2018 15:00 Sloga (B) 2 : 3 Pomoravlje
07.10.2018 15:00 Železničar 4 : 1 Polet (SD)
07.10.2018 15:00 Naisus 1977 3 : 5 OFK Napredak 1929
07.10.2018 15:00 Palilula 0 : 2 Morava (Ž)
07.10.2018 15:00 Crvena zvezda 2 : 4 Doljevac
07.10.2018 15:00 Mladost (B) 4 : 0 Padina
07.10.2018 15:00 Zemljoradnik 3 : 2 Elid
07.10.2018 15:00 Osipaonica 8 : 0 Šumadija
07.10.2018 15:00 Podunavac 2 : 2 Plana
07.10.2018 15:00 Polet 2 : 1 Sloga (L)
07.10.2018 15:00 Bresje Superior 1 : 2 Železničar Kusadak
07.10.2018 15:00 Crvena zvezda 1 : 1 Pobeda
07.10.2018 15:00 Sloboda 1 : 1 Sloga (M)
07.10.2018 15:00 Cerovac 1 : 0 SASK
07.10.2018 15:00 Nemetali 3 : 2 Polom
07.10.2018 15:00 Krivelj 0 : 7 Zlot
07.10.2018 15:00 Blizna 0 : 1 Sloga
07.10.2018 11:00 Ključ 5 : 3 Radnički (K)
07.10.2018 14:00 Ribnikar 0 : 2 Mladost
07.10.2018 14:00 Kolubara 2 5 : 2 OFK Jabučje
07.10.2018 14:00 Tešnjar 2 : 5 Trlić
07.10.2018 14:00 Tulari 3 : 1 Iskra
07.10.2018 14:00 Tvrdojevac 4 : 3 Sovljak
07.10.2018 15:00 Srbija 1 : 0 Slavija
07.10.2018 15:00 Erdoglija 1931 4 : 1 Sloboda
07.10.2018 15:00 Mladost (P) 4 : 1 Borac (D)
07.10.2018 15:00 OFK Bagremar 3 : 0 Jadran
07.10.2018 12:00 Šumadija 1934 0 : 1 Korićani
07.10.2018 15:00 Kutlovo 3 : 2 Šumadinac (KG)
07.10.2018 15:00 Jedinstvo 3 : 2 Sloga (D)
07.10.2018 15:30 Jedinstvo 4 : 2 Sečica
07.10.2018 15:30 Perućac 10 : 0 Ježevica
07.10.2018 15:30 Jasen 8 : 0 Prvi partizan
07.10.2018 15:30 Polet 4 : 2 Lauš
07.10.2018 15:30 Omladinac 0 : 0 Savinac
07.10.2018 11:00 Ariljska rampa 2 : 1 Lazarica
07.10.2018 15:00 Jedinstvo (G) 0 : 1 Zloćudovo
07.10.2018 15:00 Mladi borac 0 : 1 Mladost 1959
07.10.2018 15:00 Sloga 4 : 3 OFK Brza
07.10.2018 15:00 Železničar 5 : 2 Progres
07.10.2018 15:00 Šumadija 0 : 3 Čekmin
07.10.2018 15:00 Vučje 1 : 1 Bobište
07.10.2018 15:00 Polet 1 : 1 Umac
07.10.2018 15:00 OFK Morava 2 : 4 Kumarevo 65
07.10.2018 15:30 OFK Rtanj 3 : 2 Ozren
07.10.2018 15:30 Sloga (M) 3 : 6 Graničar
07.10.2018 15:30 Malinik 3 : 1 Osnić
07.10.2018 15:30 Omladinac 3 : 2 Rudar Vrška Čuka
07.10.2018 15:30 Bučje 3 : 2 Kosovo
07.10.2018 15:30 Radnički 1946 1 : 0 Trebič
07.10.2018 15:30 slobodno kolo : Velika Jasikova
07.10.2018 15:30 Gnjilan 3 : 4 Lužnica
07.10.2018 15:30 Mladost 1 : 0 Sloga
07.10.2018 15:30 Padež 2 : 1 Zadrugar
07.10.2018 15:00 Jedinstvo (GM) 2 : 1 Proleter
07.10.2018 15:00 Vulkan 1963 3 : 2 Budućnost
07.10.2018 15:00 Stevan Nešticki 0 : 2 Rudar
07.10.2018 15:00 Sečanica 4 : 3 Morava
07.10.2018 15:00 Sloboda 0 : 0 Vrtište
07.10.2018 15:00 Mladost (DK) 3 : 2 Mladost (L)
07.10.2018 15:00 Crvena zastava 3 : 1 Palilulac
07.10.2018 15:00 Ternoci 5 : 0 Trešnjevka
07.10.2018 15:00 OFK Alakince 2 : 3 Lugina
07.10.2018 15:00 Vihor 3 : 0 Pavlovac
07.10.2018 15:00 Čelik 4 : 2 BSK Bujanovac
07.10.2018 15:00 Levosoje 2 : 1 Mladost
07.10.2018 12:00 Moravac 5 : 2 Rudar
07.10.2018 14:00 Mineralac 1 : 5 Glama
07.10.2018 15:00 Mladost 2 : 1 Rudar
07.10.2018 15:00 Dimitrije Tucović 1 : 0 OFK Paljuvi
07.10.2018 15:00 Pambukovica 0 : 7 Polet (T)
07.10.2018 15:00 Gunjevac 1 : 2 Čučuge
07.10.2018 15:00 Vrelo 0 : 4 Polet (DL)
07.10.2018 14:30 Sloga 0 : 4 Posavina
07.10.2018 15:30 Moskva 0 : 3 Jedinstvo
07.10.2018 15:30 Borac 1 : 1 Čenej
07.10.2018 15:30 Titel 1 : 2 Obilić
07.10.2018 15:30 Vinogradar 2 : 1 Bačka
07.10.2018 15:30 Borac (VG) 2 : 2 Ratar
07.10.2018 15:30 Borac (VS) 1 : 2 Budućnost (A)
07.10.2018 15:30 Dobrica 1 : 3 Hajdučica
07.10.2018 15:30 Partizan (K) 0 : 4 Karaš (K)
07.10.2018 15:30 Karaš (J) 1 : 0 Ševac
07.10.2018 15:00 Borac 4 : 2 Beli Orlovi
07.10.2018 15:00 Trudbenik 2 : 0 Polet 57
07.10.2018 15:00 Velika Drenova 2 : 3 Omladinac
07.10.2018 15:00 Sloga (L) 2 : 0 Stari Trstenik
07.10.2018 15:00 Gradina 2 : 0 14. Oktobar
07.10.2018 15:00 Sinđelić 1934 2 : 2 Vinogradar
07.10.2018 15:00 Blagotin 2 : 0 Kupinovac
07.10.2018 15:00 Sloga 1 : 2 Mladost (T)
07.10.2018 15:00 Partizan 2 : 2 Morava
07.10.2018 15:00 Mladost (G) 2 : 2 Šumadinac
07.10.2018 15:00 Moravac 2015 7 : 0 Radnički
07.10.2018 15:00 Istok 63 2 : 1 Budućnost
07.10.2018 15:00 Rudar (SR) 1 : 2 Orlovi
07.10.2018 15:00 Borac 1805 2 : 0 Omladinski
07.10.2018 15:00 Lukavac 3 : 3 Žabari
07.10.2018 15:00 Junior Novo Naselje 4 : 0 Borac
07.10.2018 15:00 Rajac 2 : 4 Mladost (L)
07.10.2018 15:00 Rakac Stave 2 : 2 Popadić
07.10.2018 15:00 Komanice 2 : 1 Stari drugari
07.10.2018 15:00 Milenko Pavlović 3 : 1 Polet
07.10.2018 11:00 Jadar 2013 4 : 0 Mladost (VK)
07.10.2018 14:30 Umka 2 : 1 13. Maj
07.10.2018 10:00 Penjarol 2 : 3 Dedinje
07.10.2018 10:00 Rekreativo 011 1 : 4 Posavac Tišma
07.10.2018 11:00 Mladi Proleter 3 : 2 Šećeranac Ada
07.10.2018 14:30 Novi Beograd 0 : 1 BUSK
07.10.2018 14:30 Pionir 5 : 0 Mladost
07.10.2018 14:30 Zuce 3 : 0 Sveti Stefan
07.10.2018 14:30 Minel 1 : 3 Poštar
07.10.2018 14:30 PKB Padinska Skela 4 : 2 Pinosava
07.10.2018 14:30 Avala 1 : 1 Lepušnica
07.10.2018 14:30 Siti Sport Klub 0 : 4 Heroj Polet
07.10.2018 16:00 Mladost 0 : 3 Šumar
07.10.2018 16:00 Obilić 1993 3 : 1 Fruška Gora
07.10.2018 16:00 Mitros 1 : 3 OFK Bikić
07.10.2018 16:00 Fruškogorac 0 : 5 Krušedol
07.10.2018 16:00 OFK Zeka Buljubaša 0 : 3 Hajduk
07.10.2018 16:00 Graničar 0 : 0 Napredak
07.10.2018 16:00 Sloga (V) 3 : 1 BSK
07.10.2018 16:00 Donji Srem 2015 8 : 2 Sloga (Č)
07.10.2018 11:00 Sibnica 0 : 11 Rudar 2012
07.10.2018 13:30 OFK Slatina 0 : 5 Vis
07.10.2018 15:30 OFK Rogača 3 : 2 Mladost (G)
07.10.2018 13:30 Vojvoda 1 : 3 Popović
07.10.2018 15:30 Mladost (MI) 2 : 3 Stojnik
07.10.2018 15:30 Borac (A) 10 : 0 Partizan
07.10.2018 15:30 Jedinstvo (D) 1 : 0 Jedinstvo (G)
07.10.2018 15:30 Zvezda 2 : 0 Metalac
07.10.2018 15:30 Borac (V) 0 : 0 Mineral 2015
07.10.2018 15:30 Progorelica 0 : 2 Mladost
07.10.2018 15:00 Mladi radnik 0 : 0 Pobeda (Đ)
07.10.2018 15:00 Sloga (Z) 0 : 2 Sloga (M)
07.10.2018 15:00 Karađorđe 2013 (Viš) 0 : 2 Marjan
07.10.2018 11:00 Karađorđe (V) 3 : 2 Badnjevac
07.10.2018 15:00 Mladost (R) 5 : 3 Partizan
07.10.2018 14:30 Guncate 1 : 4 Barajevo
07.10.2018 14:30 Beljina 2 : 3 Velika Mostanica
07.10.2018 15:00 Rudar 2 : 3 Velika Reka
07.10.2018 15:00 Vidojevica 3 : 1 Jedinstvo
07.10.2018 15:00 Sloga 2 : 1 Azbukovica
07.10.2018 15:00 Antimon 3 : 2 Jadar 1961 (GD)
07.10.2018 15:00 Jadar (ST) 2 : 0 Borac
07.10.2018 15:00 Milan Orlić 3 : 1 Mladost
07.10.2018 15:00 7. Juli 2 : 2 Prva Iskra
07.10.2018 15:00 Borac 2 : 1 Kopljari
07.10.2018 15:00 Šamot 0 : 3 Šumadinac (S)
07.10.2018 15:00 Ranilović 0 : 0 Vrbica
07.10.2018 11:00 B 2000 2 : 2 Brezovac
07.10.2018 15:00 Radoje Domanović 1 : 3 Jasenica
07.10.2018 15:00 Mladost (J) 5 : 1 Sloga
07.10.2018 15:00 Marjan MB 1 : 2 BSK
07.10.2018 11:00 Lemind 1953 2 : 1 Bratstvo
07.10.2018 15:00 Gradac 2 : 4 Moravac
07.10.2018 15:00 Plantaža 1 : 2 Real
07.10.2018 15:00 Milanovo 4 : 1 Sloboda
07.10.2018 15:00 Radnik Sušica 1 : 1 Veliko Trnjane
07.10.2018 15:00 Gorki 2 : 1 Budućnost (PD)
07.10.2018 15:00 Cer 2 : 2 Milicionar
07.10.2018 15:00 Budućnost 1929 (ZM) 4 : 5 OFK Šabac
07.10.2018 15:00 Drina 4 : 1 Sloboda
07.10.2018 15:00 Napredak 1 : 3 Majur
07.10.2018 15:00 Sloga (MA) 5 : 0 Miloš Pocerac 2013
07.10.2018 15:00 Sloga (KR) 4 : 1 Sava
07.10.2018 15:00 Pričinović 2 : 2 Provo 2015
07.10.2018 15:00 Vlašić 3 : 2 Šipurske livade
07.10.2018 15:00 Vojvoda Stepa Stepanović 1 : 2 Trešnjevka
07.10.2018 15:00 Dobrava 1 : 0 Rankovac
07.10.2018 15:30 Naša Zvezda 2 : 0 Neštin
07.10.2018 15:30 Budućnost 6 : 0 Proleter
07.10.2018 15:30 Sloga 4 : 0 Mladost
07.10.2018 15:30 Maglić 12 : 0 Slavija
07.10.2018 15:30 Borac 0 : 3 Bačka (D)
07.10.2018 15:00 Stig 1955 2 : 1 Polet (V)
07.10.2018 15:00 Vihor 3 : 1 Polet (B)
07.10.2018 15:00 Mladost (B) 2 : 0 Sloga (M)
07.10.2018 15:00 Sirakovo 1 : 0 Žika Marković Uča
07.10.2018 15:00 Napredak (P) 1 : 0 Sloga (L)
07.10.2018 15:00 Napredak 1934 1 : 2 Dizel
07.10.2018 15:00 Omladinac (B) 4 : 2 Rade Milošević
07.10.2018 15:00 Sloga 1952 0 : 3 Integral
07.10.2018 15:00 Manastirica 2 : 0 Jedinstvo (K)
07.10.2018 15:00 Napredak 1936 3 : 1 Zadrugar (T)
07.10.2018 15:00 Radnički (K) 5 : 2 BSK
07.10.2018 15:00 Mladost Radost 4 : 1 Eđšeg
07.10.2018 15:00 Budućnost 3 : 0 Krivaja
07.10.2018 15:00 Pobeda 1 : 3 Jedinstvo
07.10.2018 15:00 Tomislavci 2 : 1 Mladost (R)
07.10.2018 15:00 Šumadija (MC) 0 : 2 Strmovo
07.10.2018 15:00 BSK 2 : 4 Sloga
07.10.2018 15:00 Bistrica 3 : 0 Polet
07.10.2018 15:00 Milutinovac 2 : 2 Pontes
07.10.2018 15:00 Napredak 4 : 0 Rtkovo
07.10.2018 15:00 Omladinac 9 : 0 Dunavac
07.10.2018 15:00 Egeta 4 : 5 Mala Vrbica
07.10.2018 15:00 Lokomotiva 1 : 2 Koča Andjelković
07.10.2018 14:30 Vlaška 1 : 2 Ivanča
07.10.2018 14:30 Napredak 2 : 1 OFK Student
07.10.2018 14:30 Šepšin 1 : 0 Markovac
07.10.2018 14:30 Borac 4 : 2 Dedinje
07.10.2018 14:30 Omladinac 3 : 1 Sloga
07.10.2018 15:30 Stari Tamiš 3 : 0 Omladinac
07.10.2018 15:30 Borac 0 : 13 Budućnost
07.10.2018 15:30 Kolonija 2 : 2 Proleter
07.10.2018 15:30 Jedinstvo 12 : 0 BSK Bavanište
07.10.2018 15:30 Mladost 1 : 5 Dolovo
07.10.2018 15:30 Polet 2 : 2 Slavia
07.10.2018 15:30 Omladinac 1927 1 : 3 Mundial
07.10.2018 15:30 Glogonj 4 : 1 Vojlovica 2018
07.10.2018 15:30 Tempo 2 : 1 Unirea
07.10.2018 14:30 BIP 6 : 0 Malba
07.10.2018 14:30 Morava (K) 3 : 2 Mršinci
07.10.2018 14:30 Budućnost 3 : 0 Vujan
07.10.2018 14:30 Čačak 94 0 : 4 Mladost (A)
07.10.2018 14:30 Planinac 2 : 0 Lugovi
07.10.2018 15:00 Petrijevac 1 : 0 Omladinac
07.10.2018 15:00 Drugovac 4 : 1 7. Juli
07.10.2018 15:00 Hajduk Veljko 1934 2 : 1 Stari Hrast 2018
07.10.2018 15:00 OFK Slavija 0 : 2 Zeppelin 026
07.10.2018 15:00 Jezava 2 : 5 Budućnost
07.10.2018 15:00 Skobalj 2 : 2 Vučak
07.10.2018 15:30 Rongo Siti 1 : 6 Sloboda
07.10.2018 15:30 Lokomotiva 0 : 3 Zvezda
07.10.2018 15:30 Pobeda 2 : 1 Veliki Suvodol
07.10.2018 15:00 Mladost 0 : 0 Jedinstvo
07.10.2018 15:00 Terekveš 4 : 0 Dunav
07.10.2018 15:00 Partizan 5 : 0 Aleksa Šantić
07.10.2018 15:00 Omladinac (D) 6 : 0 OFK Šikara
07.10.2018 15:00 Omladinac (B) 1 : 1 Kordun
07.10.2018 15:00 Zadrugar 2 : 4 Hajduk
07.10.2018 11:00 Pobeda 1976 3 : 2 Gredetin
07.10.2018 11:00 OFK Draževac 1 : 1 OFK Sloga
07.10.2018 15:00 Škriljac 2 : 3 Polet (V)
07.10.2018 15:30 Hajduk 0 : 1 Lokomotiva
07.10.2018 15:30 OFK Mala Bosna 2015 1 : 0 Udarnik Višnjevac
07.10.2018 15:30 Bikovo 2 : 0 Čantavir
07.10.2018 15:30 Žednik 1 : 3 Elektrovojvodina
07.10.2018 15:30 Solid 5 : 3 Palić
07.10.2018 15:00 Ozremica 5 : 3 Takovski Ustanak
07.10.2018 15:00 Jablanica 6 : 2 Šilopaj
07.10.2018 15:00 FC Stella Rossa 0 : 3 Donja Vrbava
07.10.2018 15:00 Omladinac 0 : 3 Velereč 94
07.10.2018 15:00 Brezak 3 : 1 Šumadija
07.10.2018 15:00 Mladost 1948 2 : 1 AF Đokić
07.10.2018 15:00 Omladinac 1 : 2 Obilić
07.10.2018 15:00 Jasenica 2 : 1 Jedinstvo
07.10.2018 15:00 Beli Orlovi 0 : 5 Palanka
07.10.2018 15:00 Bačinac 2 : 4 Jasenica 2017
07.10.2018 15:00 Glavaš 2 : 1 Radnik
07.10.2018 15:00 Voćar 5 : 1 Sloga
07.10.2018 15:00 Prilike 3 : 0 Gorušica
07.10.2018 15:00 Dedinje Junajted 5 : 0 Jelica
07.10.2018 15:00 Vrelo 5 : 0 Bratstvo
07.10.2018 15:00 Gradina 0 : 3 Radnički
07.10.2018 11:00 Tara : GP Zlatibor
07.10.2018 11:00 Tara 0 : 2 Višesava 2
07.10.2018 15:30 Gornji Stepoš : Sebečevac
07.10.2018 15:30 Rasina : Mudrakovac
07.10.2018 15:30 Zdravinje : Modrica
07.10.2018 15:30 Bukovica : Žabare
07.10.2018 15:30 Čarapan : Parunovac
07.10.2018 15:30 Naupare : Mladost VPD
07.10.2018 10:00 Jugovići 1 : 2 Arbanasce
07.10.2018 10:00 Dobrič 0 : 5 Baličevac
07.10.2018 15:30 Slemen 2 : 1 Jedinstvo
07.10.2018 15:00 Košutnjak 2 : 0 Bratstvo 1975
07.10.2018 15:00 Divostin 1 : 3 Ćava
07.10.2018 15:00 Zastava 1 : 1 Vinogradi DB
07.10.2018 15:00 Maršić 5 : 0 OFK Žeželj
07.10.2018 15:00 Seljak 1 : 1 Sloga Lužnice 2016
07.10.2018 15:30 Bakionica 3 : 1 Avijatičar Vranjani
07.10.2018 15:30 Dobrinjac 2 : 4 Blagaja
07.10.2018 15:30 Glumač 3 : 3 Borac
07.10.2018 15:30 Gorobilje 2 : 0 Napredak
07.10.2018 15:30 Trešnjica 0 : 3 Duškovci
07.10.2018 15:00 Rujnik 4 : 0 Čegar 1946
07.10.2018 15:00 Supovac 2 : 2 Jasenovik 2018
07.10.2018 15:00 Spartak 0 : 5 Delijski Vis
07.10.2018 15:00 Durlan Siti 0 : 1 Sloga 1948
07.10.2018 11:00 Šarkamen 0 : 2 Slatina
07.10.2018 15:30 Polet 1 : 1 Urovica
07.10.2018 11:00 Miloševo 6 : 0 Rečka
07.10.2018 15:30 Mladost 3 : 1 OFK Tamnič
07.10.2018 11:00 Knežica 3 : 1 Marina Kutina
07.10.2018 15:00 Pobeda 2 : 0 Grkinja
07.10.2018 14:30 Podunavac 3 : 0 Mladost
07.10.2018 14:30 Kaluđerica 1969 4 : 1 Hajduk
07.10.2018 11:00 Mrovska 5 : 0 Jedinstvo 2014
07.10.2018 11:00 Verko 3 : 0 Petrovac 74
07.10.2018 11:00 Dragojevac 5 : 2 Torpedo
07.10.2018 11:00 Polet 3 : 1 Skupljen 2013
07.10.2018 15:00 Jedinstvo 1 : 2 Heroj
07.10.2018 15:00 Napredak 2 : 0 ISK Izvor
07.10.2018 15:00 BSK Buljane 6 : 1 Sloga
07.10.2018 12:30 Popovac 2 : 1 Polet
07.10.2018 15:00 Razvitak 1 : 2 OFK Juhor 2016
07.10.2018 15:30 Zgodačica 1 : 0 Miločajac
07.10.2018 15:30 Mladost 1925 4 : 1 Magnohrom
07.10.2018 15:30 Morava 0 : 3 Milakovac 2018
07.10.2018 11:00 Turekovac 3 : 0 Mladost (K)
07.10.2018 10:00 Jašunja 2 : 2 Badince
07.10.2018 11:00 Rudar 1973 1 : 6 Mladost (DL)
07.10.2018 11:00 SU Donja Lomnica 3 : 2 FSU Borac 2018
07.10.2018 11:00 Borac BTG 2 : 2 OFK Jelen
07.10.2018 11:00 Zablaće 3 : 1 Korman
07.10.2018 11:00 Volujac 3 : 1 OFK Varna
07.10.2018 11:00 Žabar 1 : 3 Cerić
07.10.2018 11:00 Mladost Svileuva 3 : 2 Jedinstvo
07.10.2018 11:00 Galeb 1 : 2 Rudar
07.10.2018 11:00 Stojan Lazarac 3 : 0 Šumice
07.10.2018 11:00 Mladost (MM) 1 : 2 Mladost (O)
07.10.2018 15:00 Šumadinac 7 : 0 OFK Burovo
07.10.2018 15:00 OFK Radnički 2 : 3 Lazarevac
07.10.2018 15:00 Sloboda 3 : 2 Omladinac
07.10.2018 15:00 Domaćin 7 : 0 Mladost
07.10.2018 15:00 OFK Borac 0 : 1 Crni Vrh
07.10.2018 15:00 Dražmirovac 0 : 1 Napredak
07.10.2018 15:00 Moravac 1933 0 : 0 Dunav
07.10.2018 15:00 Sopot 1 : 1 Sloga (Ć)
07.10.2018 15:00 Batovac 0 : 2 Ljubičevo
07.10.2018 15:00 Morava 1932 2 : 4 BSK 1931
07.10.2018 15:00 Zemljoradnik 8 : 1 OFK Građanski
07.10.2018 15:00 Sloga (D) 1 : 3 Napredak (B)
07.10.2018 15:00 Pobeda (SK) 2 : 0 Mlava (B)
07.10.2018 15:00 Metalac 1 : 2 Sloga 1936
07.10.2018 15:00 Vojvoda Milenko 1 : 4 Beli Orao
07.10.2018 15:30 Borac 1 : 3 Lipolist
07.10.2018 15:30 Pocerina 3 : 0 Maovi MH
07.10.2018 11:00 OFK Takovo 4 : 2 Vukona
07.10.2018 11:00 Omladinac 0 : 0 Dokmir
07.10.2018 11:00 Brgule 0 : 1 Budućnost 1995
07.10.2018 11:00 Kolubara 2 : 2 Murgaš
07.10.2018 15:00 Panonija 0 : 1 Jedinstvo Lemeš
07.10.2018 15:00 Telečka 1 : 2 Lider
07.10.2018 15:00 OFK Metalac 2 : 4 Graničar (R)
07.10.2018 11:00 Timok 1928 3 : 0 Polet 1959
07.10.2018 11:00 Borac 2 : 2 Lovac
07.10.2018 15:00 Krilaš 4 : 3 Dragoš
07.10.2018 11:00 Rudar 1947 3 : 1 Mladost
07.10.2018 10:00 Beli Orlovi 4 : 0 Borac
07.10.2018 11:00 Bujačić 1 : 0 Dupljaj
07.10.2018 11:00 Sloga Gorić 0 : 2 Beloševac
07.10.2018 15:00 OFK Senjak 3 : 0 OFK Povlen
07.10.2018 15:00 Mali korak 3 : 0 Zadrugar
07.10.2018 15:00 Dračić 2018 4 : 2 Kotešica
07.10.2018 16:00 Sremac 1 : 0 Lovac
07.10.2018 16:00 OFK Brestač 5 : 3 Mladost
07.10.2018 16:00 Sloven 5 : 1 Vitez
07.10.2018 16:00 Srem 8 : 1 Kameni
07.10.2018 15:30 Banat 3 : 0 Naša Krajina
07.10.2018 15:30 Hajduk 3 : 2 Pobeda
07.10.2018 15:30 Vitorul 0 : 3 Banat (D)
07.10.2018 14:00 Joks Junajted 6 : 2 Toplica
07.10.2018 14:00 Proleter 0 : 11 Tolić
07.10.2018 11:00 Gornji Lajkovac 0 : 2 Babajić
07.10.2018 15:00 Resavac 4 : 1 Sinđelić
07.10.2018 15:00 Mladi Borac 1 : 3 Mladi Radnik
07.10.2018 15:00 Resava 1 : 5 Rudar
07.10.2018 11:00 Proleter 6 : 0 Sloga
07.10.2018 11:00 Strmovo 1968 1 : 1 Nepričava
07.10.2018 15:00 Ratkovac 0 : 3 Kolubara
07.10.2018 16:00 Jednota 1 : 1 Jedinstvo (LJ)
07.10.2018 16:00 Erdevik 2017 1 : 1 Sremac
07.10.2018 15:00 Omladinac 3 : 4 Graničar
07.10.2018 15:00 Borac 2 : 3 OFK Bingula
07.10.2018 15:00 OFK Bačinci 3 : 1 Sinđelić
07.10.2018 15:00 Poletarac 2 : 3 Noćaj
07.10.2018 15:00 Borac (R) 3 : 2 Borac (VR)
07.10.2018 15:00 Srem (SM) 0 : 3 Srem (SR)
07.10.2018 15:00 Sloga 2 : 0 Graničar
07.10.2018 15:00 Sloboda 2 : 1 Zmaj
07.10.2018 15:00 Planinac 2 : 2 Trgovački
07.10.2018 15:00 Radnički 0 : 0 Dunav
07.10.2018 15:00 Borac 0 : 4 Fruškogorac
07.10.2018 15:00 ČSK 1939 4 : 0 Planinac
07.10.2018 15:00 Sloga (K) 1 : 0 Sloga (M)
07.10.2018 15:00 Jedinstvo (P) 4 : 0 Jedinstvo (K)
07.10.2018 15:00 Sremac 2 : 1 Graničar
07.10.2018 15:00 Jedinstvo (R) : 27. Oktobar
07.10.2018 15:00 Fruškogorac 2 : 0 Borac
07.10.2018 15:00 Vojvodina 5 : 0 Polet
07.10.2018 15:30 Polet (K) : Kruševica
07.10.2018 15:30 Grkljane : Polet (Š)
07.10.2018 11:00 Padež : Lomnica
07.10.2018 15:30 Dvorane : Zmajevac
07.10.2018 15:30 Štitari : Gaglovo
07.10.2018 11:00 Mladost 2015 : Makrešane
07.10.2018 10:00 Mladost (R) 4 : 1 Maskar
07.10.2018 10:00 Jarmenovci 1 : 6 Kalipolje
07.10.2018 10:00 Budućnost MI 0 : 0 Krćevac 04
07.10.2018 15:00 Mladost (G) 1 : 6 Jelav
07.10.2018 15:00 Mladost (DB) 7 : 1 Hajduk
07.10.2018 15:00 Granit 0 : 5 Studenac
07.10.2018 15:00 Ram 0 : 1 Dunavac
07.10.2018 15:00 Mladi Borac 0 : 4 Baštovan 2015
07.10.2018 15:00 Srednjevo 1 : 1 Kumane
07.10.2018 15:00 Sloga 3 : 3 Pek
07.10.2018 15:00 Mirko Tomić 0 : 0 Stiški Kurjak
07.10.2018 11:00 Napredak 1927 6 : 1 Stig (MC)
07.10.2018 11:00 Stig (C) 2 : 2 BSK 1924
07.10.2018 11:00 Jedinstvo (S) 1 : 1 Sloga 1945
07.10.2018 15:00 Mladi borac 2018 4 : 2 Mladost (CK)
07.10.2018 14:30 Napredak (MK) 0 : 0 Feniks
07.10.2018 15:00 Dobrača 2 : 1 Azbest
07.10.2018 15:00 Bukorovac 2 : 1 Kremenac
07.10.2018 15:00 Gorski Car 6 : 0 Misača
07.10.2018 15:00 Tulež 2 : 5 OFK Venčani
07.10.2018 15:00 Barič 3 : 0 OFK Vinci
07.10.2018 15:00 Mrčkovac 0 : 0 Električar
07.10.2018 15:00 Mladost 1970 0 : 1 Borac 2016
07.10.2018 10:00 Selanac 1 : 1 Jezero
07.10.2018 15:00 Mladi radnik 2 : 1 Parcane
07.10.2018 15:00 Lipar 0 : 3 PSS-192
07.10.2018 15:00 OFK Dragoševac 2 : 2 GFK Strelište
07.10.2018 13:00 Fulham 1 : 5 Arsenal
07.10.2018 17:30 Liverpool 0 : 0 Manchester City
07.10.2018 15:15 Southampton 0 : 3 Chelsea
07.10.2018 16:15 Atlético Madrid 1 : 0 Real Betis
07.10.2018 18:30 Espanyol 3 : 1 Villarreal
07.10.2018 20:45 Valencia 1 : 1 Barcelona
07.10.2018 18:30 Sevilla 2 : 1 Celta de Vigo
07.10.2018 12:00 Real Valladolid 1 : 0 Huesca
07.10.2018 15:30 Hoffenheim 1 : 2 Eintracht
07.10.2018 18:00 RB Leipzig 6 : 0 Nürnberg
07.10.2018 13:30 Freiburg 0 : 0 Bayer Leverkusen
07.10.2018 15:00 Atalanta 0 : 1 Sampdoria
07.10.2018 12:30 Genoa 1 : 3 Parma
07.10.2018 15:00 Lazio 1 : 0 Fiorentina
07.10.2018 15:00 Milan 3 : 1 Chievo
07.10.2018 18:00 Napoli 2 : 0 Sassuolo
07.10.2018 20:30 SPAL 1 : 2 Internazionale
07.10.2018 15:00 Bordeaux 3 : 0 Nantes
07.10.2018 17:00 Olympique Marseille 2 : 0 Caen
07.10.2018 17:00 Monaco 1 : 2 Rennes
07.10.2018 21:00 PSG 5 : 0 Olympique Lyonnais
07.10.2018 15:00 Spartak 13 : 0 Radnički 1923
07.10.2018 15:00 Požarevac 0 : 2 Crvena zvezda
07.10.2018 15:30 Rad 3 : 3 Radnički 2012
07.10.2018 12:00 Trajal 1 : 1 OFK Beograd
07.10.2018 14:00 Inđija 3 : 1 Radnički (N)
07.10.2018 09:30 Brodarac 1 : 1 Čukarički
07.10.2018 13:00 Novi Pazar 3 : 1 Budućnost Krušik 2014
07.10.2018 13:00 Šumadija (A) 3 : 1 Javor Matis
07.10.2018 13:00 Sloga (P) 2 : 1 Metalac
07.10.2018 13:00 Karađorđe 3 : 1 Mladi radnik 1926
07.10.2018 13:00 Loznica 2 : 0 Mačva
07.10.2018 13:00 Mladost 7 : 0 Smederevo 1924
07.10.2018 13:00 Sloboda (U) 7 : 1 Sloga (K)
07.10.2018 10:00 RFK N.S. 1921 1 : 1 OFK Bačka (BP)
07.10.2018 10:00 Omladinac 2 : 2 OFK Vršac
07.10.2018 10:00 Dinamo 1945 0 : 2 Vojvodina
07.10.2018 10:00 Radnički (SM) 4 : 0 Borac (NS)
07.10.2018 12:00 Proleter (NS) 3 : 1 Železničar
07.10.2018 12:00 Kabel 0 : 2 Mladost (BJ)
07.10.2018 10:30 Kolonija 4 : 2 Dunav
07.10.2018 11:00 Novi Pazar 6 : 0 Budućnost Krušik 2014
07.10.2018 11:00 Šumadija (A) 2 : 0 Javor Matis
07.10.2018 11:00 Sloga (P) 1 : 1 Metalac (GM)
07.10.2018 11:00 Loznica 1 : 2 Mačva
07.10.2018 11:00 Mladost (L) 1 : 1 Smederevo 1924
07.10.2018 11:00 Šumadija 1903 3 : 1 Sloga (K)
07.10.2018 12:00 RFK N.S. 1921 2 : 1 OFK Bačka (BP)
07.10.2018 12:00 Dinamo 1945 2 : 0 Vojvodina
07.10.2018 10:00 Proleter (NS) 0 : 4 Kabel
07.10.2018 12:00 Petrika 1 : 2 Vojvodina
07.10.2018 10:00 RFK N.S. 1921 3 : 0 Crvena zvezda
07.10.2018 16:00 Slavija 2 : 2 Cement
07.10.2018 12:00 Rudar 2 : 4 AS
07.10.2018 10:30 Preporod 4 : 4 Tavankut
07.10.2018 10:00 Radnički 1905 1 : 4 Njerš Ištvan
07.10.2018 10:00 Omladinac 2014 0 : 1 Provo
07.10.2018 11:00 Mladost 1 : 4 Jadar 07
07.10.2018 10:00 Radnički (NP) 2 : 1 GFK Sloven
07.10.2018 10:00 Dunav 4 : 2 OFK Banat
07.10.2018 12:00 Mladost APA 0 : 1 Srbobran
07.10.2018 11:00 Gučevo 1929 3 : 6 Loznica B
07.10.2018 11:00 Crvena zvezda 4 : 1 Polet
07.10.2018 10:00 Partizan (U) 0 : 3 Jedinstvo (D)
07.10.2018 12:00 BAK 8 : 3 Sloga
07.10.2018 10:00 Borac (Sa) 4 : 1 Proleter (BK)
07.10.2018 10:00 BSK Borča 1 : 1 Radnički NB
07.10.2018 11:00 OFK Beograd 6 : 1 Sindjelic
07.10.2018 15:30 Lokomotiva 2 : 5 Crvena zvezda
07.10.2018 10:00 Mladost (L) 3 : 0 Proleter 2006
07.10.2018 11:00 Radnički (K) 4 : 1 Borac (S)
07.10.2018 10:00 Petrika 1 : 1 Vojvodina
07.10.2018 12:00 Radnički (SM) 5 : 2 Radnički (NP)
07.10.2018 11:00 Apolon 4 2 : 1 Bane
07.10.2018 11:00 Kosmet 0 : 3 Apolon
07.10.2018 11:00 Sport Klub 99 2 : 0 Mokra Gora
07.10.2018 11:00 Jošanica 0 : 3 Bubamara
07.10.2018 11:00 OFK AS 2003 2 : 1 Šumadija 1903
07.10.2018 11:00 Kiker 4 : 1 Pazar Juniors
07.10.2018 11:00 Novi Pazar 1 : 1 Radnički 1923
07.10.2018 10:00 Bajša 4 : 0 Radnički 1905
07.10.2018 10:00 Đurđin 0 : 14 Spartak
07.10.2018 10:00 OFK Bačka 0 : 1 CFK
07.10.2018 10:00 Crvenka 0 : 4 Bečej 1918
07.10.2018 10:00 Arena Su 2 : 1 TSC
07.10.2018 Sloboda (Č) 3 : 1 Metalac
07.10.2018 Jedinstvo Putevi 2 : 1 Sloga (BB)
07.10.2018 Javor 0 : 1 Gaučosi
07.10.2018 Sloga (P) 3 : 1 FAP
07.10.2018 Mladost (L) 4 : 1 Borac
07.10.2018 LFK Mladost 0 : 3 Kinder
07.10.2018 Čačak 94 0 : 3 Sloboda (U)
07.10.2018 Šabac 1 : 0 Mačva
07.10.2018 Pčelinjo 3 : 0 Mačva 2005
07.10.2018 OFK Osečina 2 : 4 Železničar
07.10.2018 10:00 Vojvode 0 : 1 Jedinstvo
07.10.2018 Drina 0 : 2 Loznica
07.10.2018 Savacijum 2 : 1 Budućnost-Krušik 2014
07.10.2018 Radnički 0 : 0 Senjak
07.10.2018 10:00 Budućnost (A) 6 : 2 Karaš (J)
07.10.2018 10:00 BAK 5 : 2 Hajdučica
07.10.2018 16:00 Sloga 1 : 6 Coerver junior FA
07.10.2018 10:00 Unirea 1 : 5 Sloga
07.10.2018 11:00 Slavia 1 : 14 Mladost (V)
07.10.2018 10:00 Jedinstvo Stević 2 : 3 Dinamo 1945
07.10.2018 10:00 Mundial 0 : 5 Borac (St)
07.10.2018 11:00 Dolina 2 : 1 Voja Gačić
07.10.2018 10:00 Spartak '06 6 : 0 Vinogradar
07.10.2018 11:30 Arena SU 3 : 0 AFK
07.10.2018 17:00 Zemun B 2 : 2 Bežanija
07.10.2018 11:00 KMF Raška 4 : 3 Rudar
07.10.2018 15:00 Vlada Dimitrijević 4 : 8 Jedinstvo 2017
07.10.2018 10:00 Sport Club 99 B 4 : 3 Pazar Juniors B
07.10.2018 Pčelinjo 2 3 : 3 Podrinje
07.10.2018 Pčelinjo 10 : 0 Gučevo 1929
07.10.2018 Respekt : Loznica 2

Košarka

07.10.2018 19:00 Budućnost VOLI 71 : 87 Crvena zvezda MTS
07.10.2018 21:00 Krka 80 : 76 Mornar
07.10.2018 18:00 OKK Novi Pazar 103 : 95 Vojvodina
07.10.2018 14:30 Omladinac 72 : 44 Železničar
07.10.2018 20:00 Star 107 : 84 Hajduk
07.10.2018 12:00 Nova Pazova 74 : 68 Kris Kros
07.10.2018 17:30 Sloven 49 : 66 Mladost Veternik
07.10.2018 16:30 OKK Junior 72 : 67 Mladost Vesna
07.10.2018 18:30 Niš 66 : 85 Actavis Academy
07.10.2018 18:30 Bor RTB 88 : 79 Jablanica
07.10.2018 14:30 Fair Play 123 : 57 Sokobanja
07.10.2018 16:30 Jagodina 100 : 78 Zekas 75
07.10.2018 17:00 Radnički 1950 116 : 69 Prva Petoletka
07.10.2018 17:00 Girl Basket 82 : 50 Ruma 92
07.10.2018 18:00 Jedinstvo 45 : 69 Sivac
07.10.2018 16:30 Karađorđevo