XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 70 utakmica za dan
Sreda, 17 Oktobar 2018

Fudbal

17.10.2018 14:00 Dinamo 0 : 2 Crvena zvezda
17.10.2018 15:00 Napredak 2 : 0 Metalac
17.10.2018 15:00 Srbobran 3 : 0 Cement
17.10.2018 15:00 Mladost 2 : 0 OFK Vršac
17.10.2018 15:00 ČSK Pivara 1 : 1 Radnički (ZR)
17.10.2018 15:00 Dinamo 1945 1 : 0 Železničar
17.10.2018 15:00 Radnički (NP) 0 : 3 Kabel
17.10.2018 15:00 Radnički (SM) 0 : 2 Omladinac
17.10.2018 15:00 Bratstvo 1946 1 : 0 Borac
17.10.2018 15:00 Hajduk 1912 3 : 0 Dunav
17.10.2018 15:00 Bačka 1901 1 : 0 Crvena zvezda
17.10.2018 15:00 Jedinstvo (P) 1 : 1 SFS Borac
17.10.2018 15:00 Pukovac 0 : 3 Budućnost
17.10.2018 15:00 GFK Dubočica 0 : 1 Radnički (P)
17.10.2018 15:00 Zaplanjac 2 : 3 Moravac Orion
17.10.2018 15:00 Car Konstantin 4 : 0 Dunav
17.10.2018 15:00 Radnički (S) 0 : 3 Temnić 1924
17.10.2018 15:00 Jedinstvo (B) 0 : 2 Jagodina Tabane
17.10.2018 15:00 Radan 0 : 1 Rtanj
17.10.2018 13:00 Crvena zvezda 9 : 2 Vojvodina
17.10.2018 16:00 Dunav 6 : 1 Dolovo
17.10.2018 14:00 Čukarički 5 : 1 Voždovac
17.10.2018 09:00 Real Niš 1 : 3 Brodarac
17.10.2018 13:00 Teleoptik 1 : 0 Sloboda
17.10.2018 10:00 OFK Beograd 0 : 2 Crvena Zvezda
17.10.2018 11:00 Vojvodina 2 : 0 Radnički (Z)
17.10.2018 11:00 Apolon 4 1 : 1 Partizan
17.10.2018 13:00 Kiker 2 : 0 Spartak ŽK
17.10.2018 12:00 Zemun 3 : 3 Rad
17.10.2018 16:00 Njerš Ištvan 4 : 3 Bačka 1901
17.10.2018 16:00 Bačka 1901 8 : 1 Đurđin

Košarka

17.10.2018 19:00 Rogaška 92 : 80 Vršac
17.10.2018 19:00 Sutjeska 83 : 90 Split
17.10.2018 19:00 MZT Skopje Aerodrom 100 : 90 Lovćen 1947
17.10.2018 20:00 Borac 65 : 73 Sixt Primorska
17.10.2018 18:30 Montana 98 : 86 RMU Banovići
17.10.2018 21:00 Art Basket 71 : 53 Čelarevo

Odbojka

17.10.2018 19:00 Spartak (Su) 1 : 3 Crvena zvezda
17.10.2018 17:00 VA 014 Bauwesen 3 : 2 Radnički
17.10.2018 19:00 Spartak (Lj) 3 : 2 Partizan
17.10.2018 20:00 Mladenovac 1 : 3 Železničar (Bg)
17.10.2018 20:00 Niš 3 : 0 Napredak 037
17.10.2018 16:30 Borac (St) 2 : 3 VGSK
17.10.2018 15:00 Smederevo Carina 3 : 0 Kosovska Mitrovica
17.10.2018 20:00 Futog 1 : 3 Ribnica
17.10.2018 20:00 Toplički Vitezovi 1 : 3 Mladost
17.10.2018 18:00 Banat 3 : 1 Borac (Par)
17.10.2018 20:30 Timok 0 : 3 Dubočica
17.10.2018 19:00 TENT 1 : 3 Jedinstvo (SP)
17.10.2018 19:00 Vizura 3 : 0 Klek-MD Zrenjanin
17.10.2018 18:30 Dinamo 1 : 3 Spartak (Su)
17.10.2018 17:00 Takovo Zvezda Helios 3 : 1 Valjevo
17.10.2018 19:30 Srem 3 : 2 Vranje
17.10.2018 18:00 Smederevo 3 : 0 Spartak (Lj)
17.10.2018 20:00 Srbijanka 014 2 : 3 Beograd
17.10.2018 17:00 Futog 1 : 3 Leskovac-98
17.10.2018 20:00 Gimnazijalac 1 : 3 Ruma
17.10.2018 16:00 Sterija 0 : 3 Ivanjica
17.10.2018 21:00 Šumadija 3 : 1 Fortuna Plus
17.10.2018 17:00 Crvena zvezda 0 : 3 Partizan

Rukomet

17.10.2018 20:15 Metalurg 29 : 30 Železničar 1949
17.10.2018 18:00 Izviđač 22 : 26 Tatran Prešov
17.10.2018 19:00 Bane 21 : 41 Prva Petoletka
17.10.2018 Srbobran 26 : 31 Hercegovac
17.10.2018 17:30 Vardar 30 : 23 PPD Zagreb
17.10.2018 19:00 Dinamo Pančevo 26 : 37 Celje Piv. Laško
17.10.2018 19:00 ORK Loznica 24 : 31 Voždovac 1955 2
17.10.2018 18:00 Remesiana 30 : 11 Morava

Vaterpolo

17.10.2018 19:00 Jadran HN 13 : 7 Primorac
17.10.2018 20:00 Primorje EB 9 : 10 KVK Radnički