XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 460 utakmica za dan
Subota, 13 April 2013

Fudbal

13.04.2013 16:00 Smederevo 0 : 1 Hajduk
13.04.2013 18:00 Crvena zvezda 4 : 1 Spartak ZV
13.04.2013 16:00 Radnički 1923 0 : 0 BSK Borča
13.04.2013 16:00 Radnički (N) 1 : 1 Donji Srem
13.04.2013 16:00 Novi Pazar 2 : 1 Jagodina
13.04.2013 16:00 Rad 1 : 0 OFK Beograd
13.04.2013 14:00 Javor 0 : 1 Partizan
13.04.2013 19:00 Vojvodina 2 : 2 Sloboda Point
13.04.2013 15:30 Bežanija 1 : 3 Metalac (GM)
13.04.2013 15:30 Mladenovac 0 : 0 Sloga (K)
13.04.2013 15:30 Mladost (L) 1 : 0 Radnički (NP)
13.04.2013 15:30 Inđija 0 : 2 Proleter
13.04.2013 15:30 Voždovac 2 : 0 Banat
13.04.2013 15:30 Borac 4 : 1 Kolubara
13.04.2013 15:30 Omladinac 1 : 1 Trepča
13.04.2013 15:30 Mokra Gora 1 : 2 Vodojaža
13.04.2013 15:30 Mladi radnik 2 : 1 Obilić
13.04.2013 15:30 Gruža 4 : 1 Borac
13.04.2013 15:30 Sloga (P) 0 : 0 Budućnost
13.04.2013 15:30 Kačer 1 : 0 Borac (Š)
13.04.2013 15:30 FAP 0 : 0 Zlatar
13.04.2013 15:30 Loznica 1919 2 : 0 Sloga (BB)
13.04.2013 15:30 Radnički (V) 0 : 1 Jedinstvo
13.04.2013 15:30 Sevojno 0 : 1 OFK Osečina
13.04.2013 16:00 Svrljig 0 : 2 SFK Moravac
13.04.2013 16:00 Balkanski 0 : 1 Zaplanjac
13.04.2013 16:00 Dunav 2 : 1 Timočanin
13.04.2013 16:00 Bošnjane 2 : 3 Majdanpek
13.04.2013 16:00 Radnički (B) 2 : 0 AFK
13.04.2013 16:00 Kozara 0 : 3 Budućnost
13.04.2013 16:00 Vršac 1 : 0 OFK Kikinda
13.04.2013 16:00 Kolonija 5 : 2 Bilećanin
13.04.2013 16:00 Bačka 1901 7 : 0 Zadrugar
13.04.2013 16:00 Jedinstvo (BK) 1 : 1 Proleter
13.04.2013 16:00 Jedinstvo (NB) 7 : 0 Sloboda
13.04.2013 16:00 Polet 4 : 0 Jugović
13.04.2013 16:00 Sloga 0 : 1 OFK Bačka
13.04.2013 16:00 Srbobran 0 : 2 Crvena Zvezda
13.04.2013 16:00 1. Maj Agroruma 1 : 1 Crvenka
13.04.2013 16:00 Borac 2 : 2 Mladost (T)
13.04.2013 16:00 Omladinac 2 : 0 Mladost (BP)
13.04.2013 17:00 IMT 1 : 2 Lokomotiva
13.04.2013 17:00 IMR 1 : 2 Palilulac
13.04.2013 16:30 Goč 1 : 0 Polet
13.04.2013 16:00 Erdoglija 1931 1 : 3 Arsenal
13.04.2013 16:00 Partizan 1 : 1 Ćava
13.04.2013 15:30 Bare 3 : 2 Aranđelovac
13.04.2013 15:30 Marjan 2 : 1 Sloga
13.04.2013 16:30 Radnički 1 : 1 Mladi Borac
13.04.2013 16:30 Jadar 0 : 0 Drina
13.04.2013 16:30 Mačva 2005 3 : 0 Mladost (DD)
13.04.2013 16:00 Pepeljevac 1 : 0 Ribnikar
13.04.2013 16:00 Mladost 0 : 4 Zadrugar
13.04.2013 16:00 OFK Jabučje 0 : 1 ZSK
13.04.2013 16:00 Rubribreza 3 : 0 Polet
13.04.2013 15:30 Crnokosa 1 : 0 Lauš
13.04.2013 16:00 Rutevac 1 : 3 Polet
13.04.2013 16:00 Rad 1 : 1 Mladost (B)
13.04.2013 16:00 Jastrebac 1 : 0 Rasovača
13.04.2013 16:00 Naša krila 1936 2 : 0 Bukovik
13.04.2013 13:00 Alakince 4 : 1 Biljača
13.04.2013 15:00 Mladost (S) 5 : 3 Besa
13.04.2013 15:00 Morava 1 : 0 Pčinja
13.04.2013 15:00 Levosoje 5 : 3 Čelik
13.04.2013 16:00 Napredak 1 : 4 Jedinstvo (P)
13.04.2013 16:00 Spartak 0 : 1 Zadrugar
13.04.2013 16:30 Trbunje 3 : 0 Svetlost
13.04.2013 16:30 Polet 1 : 0 Kosovac
13.04.2013 16:30 Partizanski put 3 : 1 Pobeda
13.04.2013 16:30 Borac 0 : 2 Topličanin
13.04.2013 16:30 Jug Bogdan 1 : 2 Dobrič
13.04.2013 16:00 OFK Niš 1 : 1 Jedinstvo
13.04.2013 16:00 Budućnost 0 : 3 Mladost
13.04.2013 16:00 Gradac 0 : 2 Radan
13.04.2013 16:30 SFS Borac 3 : 1 Vinorača
13.04.2013 15:30 Zlot 3 : 1 Branik
13.04.2013 15:30 Poreč 4 : 0 Rudna Glava
13.04.2013 16:00 BSK 3 : 0 Sloga
13.04.2013 16:00 Bučje 1 : 1 Borac
13.04.2013 16:00 Rgotina 5 : 2 Osnić
13.04.2013 15:30 Sloga (D) 2 : 1 Jastrebac
13.04.2013 16:30 Potisje 1 : 1 Jadran
13.04.2013 16:30 Njegoš 3 : 0 Bačka (M)
13.04.2013 16:00 Naftagas 4 : 0 Crvena zvezda (VS)
13.04.2013 16:00 Rusanda 0 : 1 Vojvodina (P)
13.04.2013 16:00 Radnički (S) 3 : 1 OFK Gradnulica
13.04.2013 16:00 Begej 0 : 1 Radnički (Z)
13.04.2013 16:00 Sloga (P) 0 : 0 Sloga (BNS)
13.04.2013 16:00 BAK 1 : 1 Partizan (G)
13.04.2013 16:00 OFK Mladost 3 : 0 Kordun
13.04.2013 16:00 Graničar (G) 5 : 4 Omladinac (B)
13.04.2013 16:00 Polet 4 : 0 Graničar (R)
13.04.2013 16:00 Sloga 1 : 0 Borac
13.04.2013 16:00 Radnički 0 : 5 PIK
13.04.2013 15:30 Vrbas 5 : 0 Hercegovac
13.04.2013 15:30 Veternik 2 : 0 Vojvodina
13.04.2013 15:30 Tvrdjava 0 : 1 Obilić
13.04.2013 16:00 Hajduk (V) 4 : 2 Radnički
13.04.2013 16:00 Sloven 2 : 0 Donji Petrovci
13.04.2013 16:00 Rudar 2 : 0 Ljukovo
13.04.2013 16:00 Podrinje 0 : 3 Graničar
13.04.2013 10:00 Milutinac 1 : 0 Prva Iskra
13.04.2013 11:00 Poštar Zvezdara 1 : 1 Rudar
13.04.2013 11:00 Komgrap 0 : 1 Baćevac
13.04.2013 Sloga (R) 2 : 1 Oskar
13.04.2013 Ropotovo 4 : 3 Mineralac
13.04.2013 16:30 Mlada krila 4 : 1 Gruža
13.04.2013 16:30 Magnohrom 6 : 0 Stubal
13.04.2013 16:00 Parmenac 4 : 0 Morava
13.04.2013 16:00 Sloga 0 : 2 Bratstvo
13.04.2013 16:00 Ozremica 1 : 4 Mladi Rudar
13.04.2013 16:00 Crvena zvezda 2 : 0 Bečevica
13.04.2013 16:00 Grivac 5 : 1 Karađorđe
13.04.2013 16:00 Sloga 3 : 0 Pobeda 1938
13.04.2013 16:00 Pobeda 0 : 0 Šumadija
13.04.2013 16:00 Radnički 1 : 3 ŽSK
13.04.2013 16:00 Mladost 2 : 1 Mladost MG
13.04.2013 15:30 Omladinac 1 : 1 Sloga
13.04.2013 15:30 Mladost 4 : 1 Radoje Domanović
13.04.2013 16:30 Gučevo 4 : 0 Stolice
13.04.2013 16:30 Partizan 4 : 0 Napredak (R)
13.04.2013 16:30 Mladost (PP) 1 : 0 Dumača
13.04.2013 16:30 Cerić 3 : 3 Pričinović
13.04.2013 16:00 Kalenić 1 : 0 Crvena Jabuka
13.04.2013 16:00 Borac 1 : 2 Željuša
13.04.2013 16:00 JERMA 1 : 2 Provalija
13.04.2013 16:00 Mladost 1 : 2 Lokomotiva
13.04.2013 16:00 Jedinstvo 1 : 2 Radnički
13.04.2013 16:00 Gornje Krajince 2 : 1 Sloboda
13.04.2013 15:30 Donji Kopaonik 4 : 0 Borac
13.04.2013 16:30 Dušan Silni 2 : 0 Lokomotiva
13.04.2013 16:00 Tomislavci 1 : 1 Mladost
13.04.2013 16:00 Olimpija 9 : 0 Sokolac
13.04.2013 16:00 Sloboda 0 : 1 Mićunovo
13.04.2013 16:00 Budućnost 4 : 0 1.Oktobar
13.04.2013 16:00 Jedinstvo Stević 5 : 1 Omladinac (D)
13.04.2013 16:00 Glogonj 1 : 6 Železničar
13.04.2013 16:00 ŽAK 5 : 0 Aleksa Šantić
13.04.2013 16:00 OFK Odžaci 4 : 2 Dunav
13.04.2013 16:00 Jedinstvo (K) 2 : 2 OFK Metalac
13.04.2013 16:00 Krila Krajine 4 : 0 Soko
13.04.2013 17:00 OFK Meljak 0 : 3 Beljina
13.04.2013 17:00 Rvati 0 : 9 Mladost (B)
13.04.2013 17:00 Mladost (Č) 3 : 2 TEK Sloga
13.04.2013 17:00 Krtinska 4 : 0 Napredak
13.04.2013 17:00 Popović 2 : 2 Napredak
13.04.2013 10:00 Radnički PDM 1 : 0 Rabrovac
13.04.2013 16:00 Baličevac 0 : 2 Dobrič
13.04.2013 16:00 Naisus 2 : 1 Jastrebac
13.04.2013 16:00 OFK Klek 0 : 0 Mladost
13.04.2013 16:00 Mladost 7 : 0 Palilulac
13.04.2013 16:00 Nacional 0 : 4 Vratarnica
13.04.2013 16:00 Knežica 1 : 1 Toplica
13.04.2013 16:00 Draževac 10 : 1 Gredetin
13.04.2013 16:00 Polet 3 : 2 Feniks 2012
13.04.2013 16:30 Rečka 1 : 4 Ratar
13.04.2013 16:30 Bogutovačka Banja 2 : 2 Budućnost
13.04.2013 16:30 Stara Čaršija 3 : 0 Musina reka
13.04.2013 16:30 Proleter 3 : 0 Miločajac
13.04.2013 16:00 Borac 4 : 1 Stig
13.04.2013 15:30 Žika Marković Uča 4 : 2 Ram
13.04.2013 15:30 Čokordin 3 : 0 Soko
13.04.2013 15:30 B.S.K. 1 : 1 Radnik
13.04.2013 15:30 Sloga 1952 2 : 4 Laolac
13.04.2013 15:30 Dobrnje 2 : 3 Burovac
13.04.2013 15:30 7 juli 3 : 0 Busur
13.04.2013 15:30 Napredak 0 : 2 Bata Bulić
13.04.2013 15:30 Mlava 6 : 0 Rade Milošević
13.04.2013 15:30 Jedinstvo 2 : 0 Mladost (R)
13.04.2013 15:30 Vukan 2 : 2 Mladost (L)
13.04.2013 16:00 Mladost (L) 1 : 2 Rudar
13.04.2013 16:00 Luk 7 : 2 Granit
13.04.2013 16:00 TE Gučevo 1 : 1 Sloga
13.04.2013 16:30 Napredak 3 : 0 Cer
13.04.2013 16:30 Fortuna Miki 0 : 4 Zadrugar
13.04.2013 16:30 Sloga 4 : 0 Budućnost
13.04.2013 16:30 Maovi MH 6 : 2 Omladinac
13.04.2013 16:30 Bojić 1 : 1 Mladost (SL)
13.04.2013 16:30 Metlić 3 : 0 Volujac
13.04.2013 16:00 Moravac 1 : 2 Mladost (DL)
13.04.2013 16:00 Bratstvo 1 : 1 Mladost (K)
13.04.2013 16:00 BSK 2 : 0 Turekovac
13.04.2013 16:00 Goblen 2 : 0 Sušica 2012
13.04.2013 16:00 Brza 7 : 0 Vrhunac
13.04.2013 16:00 Rudar 3 : 2 Rudar
13.04.2013 16:00 Resavac 2 : 1 Mladost
13.04.2013 15:30 Vinogradar 2 : 1 Omašnica
13.04.2013 15:30 Mladost 1 : 0 Omladinac
13.04.2013 16:00 Varvarin 4 : 0 Kostrež
13.04.2013 15:30 Gaglovo 3 : 0 Modrica
13.04.2013 15:30 Pakašnica 3 : 1 Meševo
13.04.2013 15:30 Srnje 2 : 7 Globoder
13.04.2013 15:30 Padež 2 : 0 BSK
13.04.2013 15:30 Žabare 4 : 3 Kruševica
13.04.2013 16:00 Barice 0 : 2 Solunac
13.04.2013 16:00 Naša Krajina 2 : 1 Lokve
13.04.2013 16:00 Gaj 4 : 1 Banat
13.04.2013 16:00 Vladimirovac 2 : 0 Vojvodina
13.04.2013 16:00 Sloga 1 : 0 Graničar
13.04.2013 17:00 Mladi Radnik 4 : 2 Polet
13.04.2013 17:00 Šumadija 3 : 1 OFK Radnički
13.04.2013 Sibnica 3 : 1 OFK Rogača
13.04.2013 4 Juli 8 : 1 OFK Slatina
13.04.2013 Denim 4 : 0 Rudar 2012
13.04.2013 Crvena zvezda 11 : 1 Đurinci
13.04.2013 Mladost 3 : 1 Mladost
13.04.2013 Ropočevo 1 : 6 Nemenikuće
13.04.2013 Drlupa 4 : 0 Sloga 2012
13.04.2013 16:30 Gorki 2 : 2 Radnik
13.04.2013 16:30 Mladost (MM) 0 : 3 Napredak
13.04.2013 15:30 BSK 1 : 2 Šapine B
13.04.2013 15:30 Kobilje 3 : 2 Sinđelić
13.04.2013 15:30 Napredak 3 : 0 Radnik
13.04.2013 16:30 Budućnost 3 : 2 Hajduk
13.04.2013 17:00 Lazarevac 5 : 2 20. Oktobar
13.04.2013 17:00 Strmovo 0 : 1 Petka
13.04.2013 16:30 Oniks 2 : 4 Morava
13.04.2013 16:30 Dražmirovac 0 : 2 Trnava
13.04.2013 16:30 Omladinac 1 : 0 Šantarovac
13.04.2013 16:30 Osaonica 3 : 0 Hajduk
13.04.2013 14:00 Napredak 1 : 0 Jagodina
13.04.2013 14:00 Nives 0 : 5 Požarevac
13.04.2013 15:30 Ravangrad 4 : 0 Rubin
13.04.2013 15:00 Kikinda 1 : 1 Metalmania
13.04.2013 16:00 Fruškogorac 0 : 1 Kalemegdan
13.04.2013 Crvena zvezda 0 : 0 Sloga
13.04.2013 Radnički 1 : 1 Inđija
13.04.2013 Rad 1 : 0 BSK Borča
13.04.2013 Proleter 7 : 0 Polet
13.04.2013 Slavija 1 : 2 Radnički
13.04.2013 ČSK Pivara 4 : 1 Donji Srem
13.04.2013 Vojvodina 2 : 0 Kabel
13.04.2013 Indeks 2 : 2 Hajduk
13.04.2013 Omladinac 1 : 1 Spartak Zlatibor Voda
13.04.2013 Hajduk Veljko 3 : 0 Vlasina
13.04.2013 Vrežina 2009 1 : 1 Žitoradja
13.04.2013 Moravac Orion 3 : 0 Borac
13.04.2013 Bor 1 : 0 Radnički (N)
13.04.2013 Jedinstvo 3 : 0 Sinđelić
13.04.2013 Jedinstvo Putevi 4 : 1 Sloboda
13.04.2013 15:30 Udarnik 0 : 3 Napredak
13.04.2013 11:30 Bresje-Superior 0 : 3 Omladinac
13.04.2013 15:30 Budućnost 4 : 0 Glavaš
13.04.2013 15:30 Polet 1 : 0 Šumadija
13.04.2013 15:30 Jedinstvo 1 : 2 Pobeda
13.04.2013 15:30 Sloga 4 : 2 Selevac
13.04.2013 15:30 Radnik 2 : 2 Mladi borac
13.04.2013 12:00 Dobrica 1 : 5 Radnički (K)
13.04.2013 10:00 BAK 1 : 2 Vršac United
13.04.2013 14:00 Borac (S) 0 : 5 Vojvodina
13.04.2013 14:00 Radnički (B) 2 : 5 Slavija
13.04.2013 14:00 Budućnost (BB) 3 : 1 Sloga (BNS)
13.04.2013 14:00 Tempo 1 : 2 Mladost (O)
13.04.2013 Železničar 2 : 0 Sloga (L)
13.04.2013 Osipaonica 1 : 2 Šumadija
13.04.2013 16:00 Letnjikovac 0 : 2 Jedinstvo
13.04.2013 16:00 Jedinstvo 1 : 1 Radjevac
13.04.2013 11:00 Budućnost 1 : 5 Mačva
13.04.2013 Brodarac 0 : 3 Rad
13.04.2013 Crvena zvezda 7 : 0 Borac
13.04.2013 OFK Beograd 3 : 1 ČSK Pivara
13.04.2013 Napredak 2 : 0 BSK Borča
13.04.2013 12:00 Bečej 1918 2 : 1 Indeks
13.04.2013 12:00 Dinamo 0 : 2 Vojvodina
13.04.2013 14:30 Potisje 2 : 0 Jadran
13.04.2013 14:30 Njegoš 6 : 2 Bačka (M)
13.04.2013 13:00 Seljak 4 : 1 AF Duljaj
13.04.2013 12:00 Sloga 1 : 3 Smederevo
13.04.2013 10:00 Mladost 1 : 0 Šumadija 1903
13.04.2013 10:00 Budućnost 1 : 2 Sloboda
13.04.2013 11:00 Metalac (GM) 1 : 2 Javor
13.04.2013 10:00 Sevojno 2 : 0 Metalac (K)
13.04.2013 14:00 Železničar 9 : 0 Dolina
13.04.2013 12:00 Rađevac 4 : 1 Jedinstvo
13.04.2013 Crvena zvezda 3 : 0 Borac
13.04.2013 Savacijum 2 : 1 Zemun
13.04.2013 Bežanija 0 : 2 AS
13.04.2013 Partizan 5 : 0 Loznica 1919
13.04.2013 Napredak 3 : 0 Smederevo
13.04.2013 10:00 Spartak ZV 0 : 1 ČSK Pivara
13.04.2013 10:00 Hajduk 1 : 1 Crvenka
13.04.2013 10:00 Bečej 1918 3 : 1 Indeks
13.04.2013 10:00 Dinamo 0 : 2 Vojvodina
13.04.2013 10:00 Bačka Topola 3 : 0 Bačka 1901
13.04.2013 10:00 Radnički (S) 1 : 0 Banat
13.04.2013 10:00 Vršac 0 : 2 Novi Sad
13.04.2013 Podunavac 0 : 3 Proleter
13.04.2013 Skobalj 0 : 16 SASK
13.04.2013 11:00 Subotica 0 : 9 Spartak Zlatibor voda
13.04.2013 10:00 Olimpija 10 : 0 Potisje
13.04.2013 10:00 Tavankut 3 : 5 Bačka Topola
13.04.2013 Udarnik 1 : 4 Napredak
13.04.2013 09:30 Bresje-Superior 1 : 3 Omladinac
13.04.2013 13:30 Budućnost 5 : 2 Glavaš
13.04.2013 13:30 Polet 0 : 2 Šumadija
13.04.2013 Jedinstvo 6 : 4 Pobeda
13.04.2013 13:00 Sloga 3 : 0 Selevac
13.04.2013 13:30 Radnik 1 : 0 Mladi borac
13.04.2013 Železničar 1 : 6 Plana
13.04.2013 Kolonija Sveti Sava 0 : 3 Rudar
13.04.2013 11:00 Homoljac 4 : 0 GFK Jasenica 1911
13.04.2013 Sloga 3 : 1 Badnjevac
13.04.2013 AF Duljaj 12 : 0 Panter
13.04.2013 12:00 Železničar 0 : 0 Dolina
13.04.2013 10:00 Radnički 2 : 0 Kolonija
13.04.2013 09:00 Karađorđe (T) 4 : 0 Sušica
13.04.2013 09:00 Slavija 1 : 2 Šumadija 1903 II
13.04.2013 09:00 Kraguj 2 : 2 Arsenal
13.04.2013 09:00 Azbest 2 : 4 Apolon 4
13.04.2013 09:00 Pobeda 6 : 1 Sloga (D)
13.04.2013 09:00 Sloga (B) 1 : 0 Borac
13.04.2013 09:00 Lokomotiva 2 : 2 Karađorđe (R)
13.04.2013 10:00 Jedinstvo 1 : 0 Krušik
13.04.2013 10:00 Drina 4 : 0 Osecina
13.04.2013 10:00 Rađevac 2 : 0 Jedinstvo
13.04.2013 10:00 Spartak 1 : 1 Železničar
13.04.2013 Rudar (KM) 8 : 1 OFK Lešak
13.04.2013 Granit 0 : 13 Pazar Juniors
13.04.2013 09:30 Subotica '00 1 : 1 Spartak Zlatibor voda '00
13.04.2013 10:00 Vinogradar 2 : 4 Potisje
13.04.2013 09:30 Bačka 1901 1 : 2 Bačka Topola
13.04.2013 10:00 Apolon 4 II 1 : 0 Duljaj
13.04.2013 10:00 Šumadija 1903 3 : 2 Radnicki 1923 II
13.04.2013 10:00 Šumadija 7 : 0 Feniks
13.04.2013 10:00 Presing 9 : 1 Trgovački
13.04.2013 10:00 Mladi Radnik 0 : 4 Jasenica 1911
13.04.2013 Bane 2 0 : 3 Pazar Juniors '00
13.04.2013 Rudar 5 : 3 OFK Lešak
13.04.2013 OFK Vlada Dimitrijević 3 : 0 Sočanica
13.04.2013 Pazar Juniors '01 3 : 0 Ibar
13.04.2013 Nacional 3 : 0 Tutin
13.04.2013 Bane 1 3 : 0 OFK As
13.04.2013 11:00 Presing 10 : 1 Trgovački
13.04.2013 11:00 Sloga 2 : 0 Pinkum
13.04.2013 11:00 Mladi radnik 0 : 1 Jasenica 1911

Košarka

13.04.2013 20:00 Konstantin 79 : 59 Sloboda
13.04.2013 14:00 BKK Radnički 86 : 67 Sloga
13.04.2013 17:30 Tamiš 85 : 59 Smederevo 1953
13.04.2013 12:00 FMP 80 : 76 Borac Mozzart Sport
13.04.2013 20:00 Proleter Naftagas 67 : 71 Spartak
13.04.2013 19:00 Napredak (A) 67 : 59 Crnokosa
13.04.2013 20:00 Beovuk 72 101 : 93 Partizan Mts MT
13.04.2013 Temnić 104 : 100 Priboj
13.04.2013 Polet 97 : 75 Svilajnac Kompo
13.04.2013 Železničar 75 : 87 Šabac
13.04.2013 Prva Petoletka 67 : 88 Zlatar
13.04.2013 Novi Pazar 103 : 98 Ub
13.04.2013 Radnički Student 84 : 141 Temnić
13.04.2013 Priboj 20 : 0 Mašinac
13.04.2013 Zlatibor 90 : 67 Sloga
13.04.2013 Mladost 20 : 0 Jablanica
13.04.2013 Rtanj 85 : 66 Bor RTB
13.04.2013 OKK Junior 69 : 70 Pirot
13.04.2013 Jug 81 : 66 Zdravlje 09
13.04.2013 Dimitrovgrad 114 : 86 Kuršumlija
13.04.2013 Zdravlje Leskovac 91 : 80 Prokuplje
13.04.2013 Knjaževac 89 : 94 Niš
13.04.2013 Vojvodina 98 : 73 Topola
13.04.2013 Vrbas 77 : 72 Vojvodina Srb Gas MT
13.04.2013 Dunav 68 : 73 Sveti Đorđe
13.04.2013 Veternik 0 : 20 Nova Pazova
13.04.2013 Akademik 84 : 82 Odžaci
13.04.2013 Stara Pazova 59 : 67 Mladost Teletehnika
13.04.2013 Jedinstvo 89 : 78 Srem
13.04.2013 Župa 80 : 74 Bane
13.04.2013 Sloga (D) 99 : 75 Paraćin
13.04.2013 Požarevac 20 : 0 Stari Ras
13.04.2013 Korićani 85 : 69 Mokra Gora
13.04.2013 Starinski 93 : 104 Mladost
13.04.2013 Sloga (PM) 79 : 83 Ušće
13.04.2013 Trepča 96 : 64 Šumarice
13.04.2013 Mionica 87 : 86 Užice
13.04.2013 Ivanjica 75 : 90 Loznica
13.04.2013 Čačak 94 80 : 68 Vladimirci
13.04.2013 Klik 68 : 77 Student BB
13.04.2013 Play off 110 : 75 Železničar
13.04.2013 18:00 Mladost Vesna 20 : 0 Vlasotince
13.04.2013 19:00 Sokobanja 90 : 77 Negotin

Odbojka

13.04.2013 20:00 Metalac Takovo 0 : 3 Partizan
13.04.2013 16:00 Užice 3 : 1 Brezovica
13.04.2013 17:00 Lučani 2 : 3 Antena
13.04.2013 19:00 FAP Livnica 0 : 3 Bukovica Putevi
13.04.2013 Desetka 3 : 2 Niš
13.04.2013 Pirot 3 : 0 Radan
13.04.2013 Mladost 1 : 3 Knjaževac
13.04.2013 Ozren 1 : 3 Timok
13.04.2013 Milenijum 3 : 0 Toplički Vitezovi
13.04.2013 FOK 3 : 1 Mladost Ekspans
13.04.2013 Novi Sad 3 : 1 Srem Iton
13.04.2013 Futog 3 : 1 Vojvodina 2
13.04.2013 Proleter 1 : 3 Inđija
Polufinale
13.04.2013 18:00 Vizura Wall Art 1 : 3 NIS Spartak 2:2
13.04.2013 20:00 Libero ČA 3 : 1 Tutin Stil Jasen
13.04.2013 17:00 Putevi Trendteks 1 : 3 Ivanjica
13.04.2013 19:00 Gimnazijalac 3 : 2 Trstenik
13.04.2013 Tara 3 : 0 Arilje
13.04.2013 Sloga 3 : 2 Sjenica
13.04.2013 Čačak 1 : 3 Zlatar
13.04.2013 Mali Zvornik 1 : 3 Spartak
13.04.2013 Mladi Radnik 3 : 1 VGSK
13.04.2013 Šumadija 3 : 0 Ribnica
13.04.2013 Vršac 3 : 1 NS Volej tim
13.04.2013 Mladost 3 : 0 Dunav
13.04.2013 Majdanpek FBC 3 : 2 Leskovac 98
13.04.2013 Pirot 1 : 3 Topličanin
13.04.2013 Vranje 0 : 3 Student
13.04.2013 Paraćin 0 : 3 Jagodina
13.04.2013 Milenijum 2 : 3 Bor

Rukomet

13.04.2013 18:00 Partizan 28 : 26 PKB
13.04.2013 19:30 Kolubara 28 : 28 Crvena Zvezda
13.04.2013 18:00 Crvenka Jafa 28 : 28 Vrbas Carnex
13.04.2013 18:00 Zaječar 24 : 26 Vojvodina
13.04.2013 19:30 Dinamo 35 : 34 Lavovi BP
13.04.2013 17:30 Spartak Vojput 38 : 24 Mladost
13.04.2013 19:00 ŽSK 34 : 27 Železničar
13.04.2013 17:30 Proleter 30 : 25 Crvena Zvezda
13.04.2013 Đerdap 27 : 23 Žitorađa
13.04.2013 ORK Bor 26 : 31 Radnički 1951
13.04.2013 Jastrebac 32 : 30 Topličanin
13.04.2013 Jagodina 38 : 32 Vlasotince
13.04.2013 Novi Beograd 31 : 31 Primus Car Dušan
13.04.2013 Loznica 33 : 26 Sportski Centar Voždovac 2012
13.04.2013 Obilić 28 : 23 Morava
13.04.2013 BASK Soko 33 : 30 Sindjelić
13.04.2013 Požarevac 32 : 26 Mladost Palanački Kiseljak
13.04.2013 Radnički 32 : 29 Smederevo
13.04.2013 Trepča 21 : 35 Mokra Gora
13.04.2013 Župa 54 28 : 24 Priboj
13.04.2013 Šamot 65 31 : 21 15 oktobar
13.04.2013 Zlatar 33 : 30 Radnički 2
13.04.2013 Novi Pazar 30 : 9 Bane
13.04.2013 Sloga 34 : 32 Knez Lazar S.B. Ribarska banja
13.04.2013 12:30 Mladost 29 : 32 Pirot
13.04.2013 19:00 Vranje 1957 36 : 18 Progres
13.04.2013 18:00 Hisar 40 : 21 Niška Banja
13.04.2013 19:30 Brestovac 10 : 0 Zaječar 2
13.04.2013 19:00 Paraćin 29 : 31 Bor 2
13.04.2013 16:00 Knjaževac 28 : 29 Radnički
13.04.2013 20:00 Majdanpek 10 : 0 Rembas
13.04.2013 Studentski grad 31 : 27 Kolubara 2
13.04.2013 Kosmaj 18 : 25 Čukarički
13.04.2013 19:30 Radnički Svilajnac 30 : 24 Knjaz Miloš
13.04.2013 19:00 Jagodina 41 : 24 Radnički 1949
13.04.2013 Mladi Radnik 25 : 18 Zaječar 2
13.04.2013 Mladost 21 : 26 Topličanin
13.04.2013 Kučevo 26 : 24 Sloga
13.04.2013 Đerdap 25 : 39 Crveni krst
13.04.2013 Vranje 13 : 26 Pirot
13.04.2013 Knjaževac 29 : 30 RTB Bor
13.04.2013 Spartak 15 : 24 Kikinda
13.04.2013 Mladost 24 : 23 Jabuka 95
13.04.2013 Radnički 23 : 23 Temerin
13.04.2013 Srem 22 : 23 Vojvodina
13.04.2013 Dolovo 25 : 32 Pančevo

Futsal

13.04.2013 19:00 Pirot 9 : 5 VIK Naisus

Ragbi 13

13.04.2013 Novi Beograd 0 : 66 Crvena Zvezda
13.04.2013 Dorćol 70 : 18 Niš

Američki fudbal

13.04.2013 Imperatori Niš 34 : 14 Royal Crowns Kraljevo
13.04.2013 Knights Klek 34 : 28 Lavovi Vršac
13.04.2013 Forestlanders Mladenovac 35 : 0 Pirates Zemun
Vasin i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Nenad Milosevic i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu