30.04
16:00
Mladost 09
Ozremica
8
1
|
30.04.2013 16:00 | Mladost 09 | 8 : 1 | Ozremica |
30.04
15:30
Rubin
Radnički 1919
1
5
|
30.04.2013 15:30 | Rubin | 1 : 5 | Radnički 1919 |
30.04
Kabel
Indeks
1
2
|
30.04.2013 | Kabel | 1 : 2 | Indeks |
30.04
Novi Pazar
Sloboda
6
0
|
30.04.2013 | Novi Pazar | 6 : 0 | Sloboda |
30.04
16:00
Sloga
Udarnik
1
3
|
30.04.2013 16:00 | Sloga | 1 : 3 | Udarnik | |||||
30.04
16:00
Radnik
Jedinstvo
0
3
|
30.04.2013 16:00 | Radnik | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
30.04
16:00
Mladi borac
Polet
6
0
|
30.04.2013 16:00 | Mladi borac | 6 : 0 | Polet | |||||
30.04
16:00
Selevac
Budućnost
0
1
|
30.04.2013 16:00 | Selevac | 0 : 1 | Budućnost | |||||
30.04
16:00
Pobeda
Bresje-Superior
3
0
|
30.04.2013 16:00 | Pobeda | 3 : 0 | Bresje-Superior | |||||
30.04
Šumadija
Napredak
0
3
|
30.04.2013 | Šumadija | 0 : 3 | Napredak | |||||
30.04
11:30
Glavaš
Omladinac
3
1
|
30.04.2013 11:30 | Glavaš | 3 : 1 | Omladinac |
30.04
Mladi radnik (P)
Železničar
1
0
|
30.04.2013 | Mladi radnik (P) | 1 : 0 | Železničar | |||||
30.04
Rudar
Smederevo
0
2
|
30.04.2013 | Rudar | 0 : 2 | Smederevo | |||||
30.04
16:00
Mladi radnik (R)
Šumadija
1
2
|
30.04.2013 16:00 | Mladi radnik (R) | 1 : 2 | Šumadija | |||||
30.04
Morava
Sloga (L)
3
0
|
30.04.2013 | Morava | 3 : 0 | Sloga (L) | |||||
30.04
Stig
Osipaonica
3
9
|
30.04.2013 | Stig | 3 : 9 | Osipaonica |
30.04
12:30
Javor
Šumadija 1903
5
0
|
30.04.2013 12:30 | Javor | 5 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
30.04
Novi Pazar
Sloboda
3
0
|
30.04.2013 | Novi Pazar | 3 : 0 | Sloboda |
30.04
10:00
Radnički (S)
Vršac
3
0
|
30.04.2013 10:00 | Radnički (S) | 3 : 0 | Vršac |
30.04
14:00
Sloga
Udarnik
11
0
|
30.04.2013 14:00 | Sloga | 11 : 0 | Udarnik | |||||
30.04
14:00
Radnik
Jedinstvo
0
3
|
30.04.2013 14:00 | Radnik | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
30.04
14:00
Mladi borac
Polet
7
0
|
30.04.2013 14:00 | Mladi borac | 7 : 0 | Polet | |||||
30.04
14:00
Selevac
Budućnost
1
3
|
30.04.2013 14:00 | Selevac | 1 : 3 | Budućnost | |||||
30.04
12:00
Pobeda
Bresje-Superior
7
1
|
30.04.2013 12:00 | Pobeda | 7 : 1 | Bresje-Superior | |||||
30.04
14:00
Šumadija
Napredak
3
1
|
30.04.2013 14:00 | Šumadija | 3 : 1 | Napredak | |||||
30.04
Glavaš
Omladinac
0
8
|
30.04.2013 | Glavaš | 0 : 8 | Omladinac |
30.04
Kolonija Sveti Sava
Železničar
6
0
|
30.04.2013 | Kolonija Sveti Sava | 6 : 0 | Železničar | |||||
30.04
Homoljac
Seljak
3
0
|
30.04.2013 | Homoljac | 3 : 0 | Seljak | |||||
30.04
10:00
Sloga
Smederevo
7
2
|
30.04.2013 10:00 | Sloga | 7 : 2 | Smederevo | |||||
30.04
AF Duljaj
Šumadija
0
3
|
30.04.2013 | AF Duljaj | 0 : 3 | Šumadija | |||||
30.04
Panter
Plana
0
3
|
30.04.2013 | Panter | 0 : 3 | Plana | |||||
30.04
Badnjevac
Pinkum
0
1
|
30.04.2013 | Badnjevac | 0 : 1 | Pinkum | |||||
30.04
GFK Jasenica 1911
MIP Presing
3
0
|
30.04.2013 | GFK Jasenica 1911 | 3 : 0 | MIP Presing |
30.04
Granit
Rudar (KM)
0
1
|
30.04.2013 | Granit | 0 : 1 | Rudar (KM) | |||||
30.04
Pazar Juniors
Jošanica
6
1
|
30.04.2013 | Pazar Juniors | 6 : 1 | Jošanica | |||||
30.04
OFK Lešak
Granit
4
3
|
30.04.2013 | OFK Lešak | 4 : 3 | Granit |
30.04
17:30
Bulbulderac
Kovilovo
4
6
|
30.04.2013 17:30 | Bulbulderac | 4 : 6 | Kovilovo |
30.04
18:00
FMP
OKK Beograd
72
81
|
30.04.2013 18:00 | FMP | 72 : 81 | OKK Beograd |
30.04
18:00
Radan
Železničar 2
30
15
|
30.04.2013 18:00 | Radan | 30 : 15 | Železničar 2 |
30.04
16:00
Radan
Vlasotince
26
16
|
30.04.2013 16:00 | Radan | 26 : 16 | Vlasotince |