XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 708 utakmica za dan
Nedelja, 21 April 2013

Fudbal

21.04.2013 16:00 Sloboda Point 2 : 2 Javor
21.04.2013 16:00 Jagodina 1 : 0 Radnički (N)
21.04.2013 16:00 BSK Borča 0 : 1 Crvena zvezda
21.04.2013 16:00 Spartak ZV 2 : 0 Smederevo
21.04.2013 19:00 Napredak 4 : 1 Teleoptik
21.04.2013 16:00 Timok 0 : 3 Metalac (GM)
21.04.2013 16:00 Novi Sad 2 : 1 Sloga (K)
21.04.2013 16:00 Bežanija 3 : 1 Radnički (NP)
21.04.2013 16:00 Mladenovac 2 : 1 Proleter
21.04.2013 16:00 Mladost (L) 1 : 1 Banat
21.04.2013 16:00 Inđija 1 : 0 Kolubara
21.04.2013 16:00 Voždovac 1 : 0 Borac
21.04.2013 16:00 Bane 1 : 1 Vujić Valjevo
21.04.2013 16:00 Šumadija (A) 1 : 0 Polet (LJ)
21.04.2013 16:00 Jasenica 1911 2 : 1 Rudar
21.04.2013 16:00 Krušik 1 : 0 Radnički Stobeks
21.04.2013 11:00 Sloga (PM) 1 : 0 Sloboda (Č)
21.04.2013 16:00 Mladi radnik 2 : 0 Pobeda
21.04.2013 16:00 Partizan (BB) 0 : 3 Železničar
21.04.2013 16:00 Mačva 2 : 1 Seljak
21.04.2013 16:30 Trgovački 1 : 0 Dinamo
21.04.2013 16:30 Morava (Ć) 3 : 0 Trstenik PPT
21.04.2013 16:30 Radnički (P) 2 : 1 Moravac Orion
21.04.2013 16:30 Kopaonik 2 : 1 OFK Sinđelić
21.04.2013 16:30 Radnički (S) 2 : 0 Žitorađa
21.04.2013 16:30 Dubočica 1923 1 : 1 Hajduk Veljko
21.04.2013 11:00 Car Konstantin 3 : 0 Borac (B)
21.04.2013 16:30 Radnik 4 : 0 Sloga
21.04.2013 16:00 Cement 3 : 2 Tekstilac
21.04.2013 16:00 Jedinstvo (SP) 0 : 0 Mladost
21.04.2013 16:00 ČSK Pivara 1 : 1 Radnički (S)
21.04.2013 16:00 Srem 0 : 0 Dinamo
21.04.2013 16:00 Radnički (Š) 1 : 0 Senta
21.04.2013 16:00 Palić 0 : 1 Radnički (SM)
21.04.2013 16:00 Sloga 3 : 1 Dolina
21.04.2013 16:00 Bačka Topola 3 : 0 Dunav
21.04.2013 13:00 BASK 1 : 1 Kovačevac
21.04.2013 17:00 Radnički 0 : 0 Hajduk
21.04.2013 17:00 Srem 1 : 0 Balkan
21.04.2013 17:00 Dorćol 1 : 0 Železnik
21.04.2013 17:00 PKB 1 : 0 Budućnost
21.04.2013 16:00 Slavija 2 : 0 Prijevor
21.04.2013 16:00 Jošanica ND 2011 3 : 0 Metalac
21.04.2013 16:00 Omladinac (Z) 2 : 1 Trepča
21.04.2013 11:00 Šumadija 1903 2 : 1 Tutin
21.04.2013 16:00 Sloboda (G) 0 : 1 Karađorđe
21.04.2013 16:00 Polet (T) 2 : 4 Takovo
21.04.2013 16:00 Crvena zvezda 1 : 2 Homoljac
21.04.2013 16:00 Mladi radnik 1 : 2 Šumadinac 1913
21.04.2013 16:00 Šumadinac (B) 1 : 0 Udarnik
21.04.2013 16:00 Šapine 3 : 1 Borac
21.04.2013 16:00 Miloš Pocerac 1 : 1 Budućnost
21.04.2013 16:00 GP Zlatibor 0 : 1 Borac (Š)
21.04.2013 16:00 Ribnica 1 : 1 OFK Osečina
21.04.2013 16:30 Vlasina 6 : 0 Vučje
21.04.2013 16:30 BSK Bujanovac 5 : 0 Napredak
21.04.2013 16:30 Zloćudovo 2 : 1 Jedinstvo
21.04.2013 16:30 Malošište 1 : 1 Lužnica
21.04.2013 16:30 Pukovac 1 : 0 Rudar Alpos
21.04.2013 16:30 Župa 2 : 0 OFK Bor
21.04.2013 16:30 Radnički (L) 1 : 2 Timočanin
21.04.2013 16:30 Jedinstvo 5 : 0 Juhor
21.04.2013 16:30 Pepeljevac 0 : 3 Dragocvet
21.04.2013 16:30 Rembas 2 : 0 Majdanpek
21.04.2013 16:30 Napredak (D) 3 : 3 Đerdap
21.04.2013 16:00 Borac 2 : 0 Zadrugar
21.04.2013 10:00 Index 1 : 0 Mladost (T)
21.04.2013 16:00 Budućnost 2 : 0 Mladost (BP)
21.04.2013 16:00 Borac 1 : 0 Omladinac
21.04.2013 17:00 Bulbulderac 1 : 0 Lepušnica
21.04.2013 10:00 Železničar 0 : 1 Grafičar
21.04.2013 17:00 Resnik 0 : 1 IMT
21.04.2013 16:30 Kraljevo Hajduk 1 : 1 Ibar
21.04.2013 16:30 Braća Vuković 1 : 0 Grdica
21.04.2013 16:30 Ribnica 1 : 0 Pazar Juniors 2011
21.04.2013 16:30 Budućnost 1 : 2 Radnik
21.04.2013 16:30 Vrnjci 5 : 2 Polet
21.04.2013 16:30 Borac 1 : 0 Mataruge
21.04.2013 16:30 Granit 2 : 1 Radnički
21.04.2013 16:00 Šumadinac 1 : 3 Jadran
21.04.2013 16:00 Budućnost 1 : 1 Partizan
21.04.2013 16:00 Ćava 2 : 1 Šumadija
21.04.2013 16:00 Jedinstvo 2 : 4 Kolonija
21.04.2013 16:00 Arsenal 3 : 1 Korićani
21.04.2013 16:00 Seljak 2 : 3 Sušica
21.04.2013 16:00 Vinogradi DB 2 : 4 Sloga
21.04.2013 16:00 Brezak 0 : 2 FK Rudar Bresnica 1927
21.04.2013 16:00 Mladost 1 : 0 Spartak
21.04.2013 16:00 Jedinstvo (K) 1 : 2 Napredak
21.04.2013 16:00 Donja Vrbava 1 : 4 Dragačevo
21.04.2013 16:00 Miokovci 2 : 2 Ovčar
21.04.2013 16:00 Kotraža Franc Komerc 4 : 0 Morava
21.04.2013 16:00 Jedinstvo (GG) 1 : 2 Slatina
21.04.2013 16:00 Petar Dobrnjac 2 : 0 Mladi Borac
21.04.2013 16:00 Mladost 1 : 2 Mlava
21.04.2013 16:00 Napredak 3 : 0 Sloga (D)
21.04.2013 16:00 Beli Orao 2 : 0 Crni Vrh
21.04.2013 16:00 Integral 2 : 0 Sloga (B)
21.04.2013 16:00 Omladinac 4 : 1 Borac
21.04.2013 16:00 Sloboda 3 : 0 Železničar
21.04.2013 16:00 Pobeda 2 : 1 Radnik
21.04.2013 16:00 Osipaonica 4 : 3 Budućnost
21.04.2013 16:00 Šumadija 2 : 1 Polet
21.04.2013 16:00 Napredak 4 : 0 Proleter
21.04.2013 16:00 Šumadija 1 : 2 Bare
21.04.2013 16:00 Bokanja 1 : 0 Partizan
21.04.2013 16:00 Šatornja 4 : 0 Beli orlovi
21.04.2013 16:00 Banja 0 : 3 Marjan
21.04.2013 16:00 Sloga 2 : 1 Junkovac
21.04.2013 16:30 Provo 2 : 2 Mačva 2005
21.04.2013 16:30 Mladost (DD) 6 : 2 Antimon
21.04.2013 16:30 Radjevac 1 : 0 Jadar
21.04.2013 16:30 Drina 1 : 0 Podrinje
21.04.2013 16:30 Hajduk Stanko 2 : 1 Radnički
21.04.2013 16:30 Mladi Borac 4 : 2 Jedinstvo (Š)
21.04.2013 16:00 OFK Divci 6 : 2 Ribnikar
21.04.2013 16:00 Tešnjar 2 : 1 Zadrugar
21.04.2013 16:00 Vrujci 1 : 2 ZSK
21.04.2013 16:00 Sovljak 3 : 1 Tulari
21.04.2013 15:30 Omladinac 1 : 5 Polet
21.04.2013 15:30 Polimlje 10 : 0 Višesava
21.04.2013 15:30 Sečica 0 : 1 Crnokosa
21.04.2013 15:30 Lauš 0 : 2 Jedinstvo
21.04.2013 15:30 Budućnost 1 : 2 Železničar
21.04.2013 16:30 Borac 0 : 3 Naša krila 1936
21.04.2013 16:30 Rasovača 4 : 2 Morava
21.04.2013 16:30 Zemljoradnik 3 : 1 Rad
21.04.2013 16:30 Mladost (B) 1 : 0 Rutevac
21.04.2013 15:00 Mladost (B) 2 : 1 Alakince
21.04.2013 15:00 Ternoci 1 : 1 Kondiva
21.04.2013 15:00 As 0 : 3 Nebeski Andjeli
21.04.2013 15:00 Vranjska Banja 3 : 0 Levosoje
21.04.2013 15:00 Pavlovac 3 : 4 Biljača
21.04.2013 16:30 Mladost (PR) 0 : 1 Sloga
21.04.2013 16:30 Gnjilan 2 : 0 Dragoš
21.04.2013 11:00 Jedinstvo (P) 0 : 1 Padež
21.04.2013 16:30 Svetlost 3 : 0 Jug Bogdan
21.04.2013 16:30 Dobrič 5 : 1 Borac
21.04.2013 16:30 Pobeda 1 : 0 Polet
21.04.2013 16:30 Kosovac 0 : 1 Jastrebac
21.04.2013 16:30 Omladinac 0 : 0 Trbunje
21.04.2013 16:30 Crvena zastava 2 : 0 Aluminjum
21.04.2013 16:30 Budućnost 3 : 0 Mladost
21.04.2013 16:30 Rudar 2 : 1 Mladost
21.04.2013 16:30 Morava 0 : 2 Vrtište
21.04.2013 16:30 Brzi Brod 4 : 1 Proleter
21.04.2013 16:30 Plantaža 1 : 0 Bobište
21.04.2013 16:30 Čekmin 1 : 1 Gradac
21.04.2013 16:30 Radan 4 : 0 Mladi Borac
21.04.2013 16:30 OFK Morava 1 : 0 Šumadija
21.04.2013 16:30 Sloga 3 : 1 Jablanica
21.04.2013 14:00 Jedinstvo (GS) 5 : 2 Budućnost
21.04.2013 16:30 Mladost 5 : 1 Progres
21.04.2013 17:00 Mladost (J) 5 : 0 Napredak (S)
21.04.2013 17:00 Bratstvo 1 : 0 Vinorača
21.04.2013 17:00 Vinogradar 0 : 1 Morava
21.04.2013 17:00 Mladost (K) 1 : 2 Mladost (D)
21.04.2013 17:00 Kušiljevo 5 : 1 Sindjelić
21.04.2013 17:00 Buducnost 3 : 0 OFK Tekstilac
21.04.2013 17:00 Levač 1 : 2 Lugomir
21.04.2013 15:30 Brodoremont 3 : 1 Nemetali
21.04.2013 15:30 Radnički 1 : 0 Slatina
21.04.2013 11:00 Sloga 1 : 2 Poreč
21.04.2013 16:30 ŠSK 3 : 1 Rgotina
21.04.2013 16:30 Osnić 1 : 4 Bučje
21.04.2013 16:30 Borac 1 : 6 Velika Jasikova
21.04.2013 16:30 Mladost 0 : 3 BSK
21.04.2013 16:30 Omladinac 0 : 2 Rudar (VČ)
21.04.2013 16:00 Gradina 0 : 2 Trajal
21.04.2013 16:00 Poljoprivrednik 1 : 0 Sloga (Ć)
21.04.2013 16:00 Šanac 3 : 3 Blagotin
21.04.2013 16:00 Jastrebac 2 : 2 Jovan Kursula
21.04.2013 16:00 Jasika 0 : 1 Mladost
21.04.2013 16:00 Trudbenik 2 : 0 Jedinstvo 1936
21.04.2013 17:00 Čantavir 0 : 1 Tavankut
21.04.2013 17:00 Preporod 1 : 1 Njegoš
21.04.2013 17:00 Bačka (M) 0 : 1 Tisa
21.04.2013 17:00 Bačka (P) 2 : 2 Proleter
21.04.2013 16:00 Crvena zvezda (VS) 1 : 2 Begej
21.04.2013 16:00 Vojvodina (NM) 4 : 0 Borac (Z)
21.04.2013 16:00 Mladost 1 : 1 Radnički (S)
21.04.2013 16:00 OFK Gradnulica 1 : 0 Rusanda
21.04.2013 16:00 Vojvodina (P) 2 : 1 Jedinstvo
21.04.2013 16:00 Crvena zvezda (RS) 2 : 1 Naftagas
21.04.2013 16:00 Borac 2 : 1 BAK
21.04.2013 16:00 Partizan (G) 3 : 3 Radnički (B)
21.04.2013 16:00 Polet 1 : 0 Sloga (P)
21.04.2013 16:00 Sloga (BNS) 2 : 1 Vulturul
21.04.2013 16:00 Slavija (K) 2 : 1 Mladost
21.04.2013 16:00 Vojvodina 5 : 0 Dobrica
21.04.2013 16:00 Vršac United 3 : 0 Jugoslavija
21.04.2013 16:00 Tempo 2 : 0 Budućnost (BB)
21.04.2013 16:00 Kordun 0 : 0 Zadrugar
21.04.2013 16:00 BSK 2 : 3 Radnički
21.04.2013 16:00 PIK 6 : 0 Hajduk
21.04.2013 16:00 Omladinac (D) 0 : 0 Sloga
21.04.2013 16:00 Graničar (R) 1 : 2 Graničar (G)
21.04.2013 16:00 Omladinac (B) 1 : 2 Kula
21.04.2013 15:30 Jedinstvo 1 : 1 Tvrdjava
21.04.2013 15:30 Obilić 1 : 1 Veternik
21.04.2013 15:30 Vojvodina 1 : 0 Omladinac
21.04.2013 15:30 Bačka 3 : 2 Kabel
21.04.2013 15:30 Petrovaradin 1 : 4 Vrbas
21.04.2013 15:30 Hercegovac 2 : 1 TSK
21.04.2013 15:30 Stari Grad 1 : 1 Borac
21.04.2013 16:00 Sloven (S) 1 : 2 Hajduk (V)
21.04.2013 16:00 Kupinovo 6 : 0 Podrinje
21.04.2013 16:00 Graničar 2 : 1 Rudar
21.04.2013 16:00 Ljukovo 0 : 2 Sloven
21.04.2013 16:00 Donji Petrovci 3 : 1 Sremac
21.04.2013 16:00 Jadran 1 : 2 Šumar
21.04.2013 16:00 LSK Laćarak 3 : 0 Hajduk 1932
21.04.2013 17:00 Borac (O) 2 : 0 PKB Kovilovo
21.04.2013 17:00 Vrčin 1 : 0 Strelac
21.04.2013 17:00 Zmaj 1953 0 : 0 Komgrap
21.04.2013 17:00 Baćevac 4 : 0 Borac (L)
21.04.2013 17:00 Rudar 3 : 2 Selo Mladenovac
21.04.2013 11:00 Prva Iskra 2 : 0 Jedinstvo
21.04.2013 13:00 Brodarac 2 : 0 13. Maj
21.04.2013 16:00 Moša 2 : 2 Sočanica
21.04.2013 16:00 Ibar 3 : 0 Radnik
21.04.2013 Poneš 0 : 6 Ropotovo
21.04.2013 Sloga (R) 3 : 0 Sloga (B)
21.04.2013 Morava 1 : 6 Rudar
21.04.2013 Brezovica 0 : 5 Gračanica
21.04.2013 Radnički 2 : 2 Čaglavica
21.04.2013 Gracko 3 : 2 Polet
21.04.2013 Plemetina 2 : 1 Sitnica
21.04.2013 16:30 OFK Ras 5 : 0 Jedinstvo
21.04.2013 16:30 Žiča 1 : 3 Tavnik
21.04.2013 16:30 Morava(M) 1 : 0 Napredak
21.04.2013 16:30 Šumadija 0 : 0 Morava(S)
21.04.2013 16:30 Lazac 3 : 0 Čibukovac
21.04.2013 16:30 Partizan 1 : 3 Gruža
21.04.2013 16:30 Zvezda 1 : 0 Stubal
21.04.2013 16:00 OFK Bagremar 1 : 0 Kremenac
21.04.2013 16:00 Sloga 3 : 0 Hajduk
21.04.2013 16:00 Botunje 1 : 3 Košutnjak
21.04.2013 16:00 Borac 6 : 0 Šumarice 2008
21.04.2013 16:00 Mladost 2 : 1 21. oktobar
21.04.2013 16:00 Dobrača 1 : 4 Mladost Teferič
21.04.2013 16:00 Seljak 5 : 3 Kutlovo
21.04.2013 16:00 Azbest 1 : 2 Srbija
21.04.2013 16:00 Mladost 1 : 0 Parmenac
21.04.2013 16:00 Planinac 2 : 1 Budućnost
21.04.2013 16:00 Malba 0 : 0 Zadrugar
21.04.2013 16:00 Premeća 1 : 0 Rakova
21.04.2013 16:00 Strelac 2 : 3 Morava
21.04.2013 16:30 Brezova 1 : 0 Dedinje Junajted
21.04.2013 16:30 Gorušica 5 : 0 Sloga
21.04.2013 11:00 Jelica 2 : 0 Prilike
21.04.2013 16:30 Jedinstvo 2 : 0 Gradina
21.04.2013 16:30 Radnički 1 : 3 Bjelica
21.04.2013 16:00 Ozrem 1 : 3 Šilopaj
21.04.2013 16:00 Jablanica 2 : 1 Ozremica
21.04.2013 16:00 Majdan 1 : 0 Takovski Ustanak
21.04.2013 16:00 Velereč 94 0 : 2 Šumadija
21.04.2013 16:00 Dunavac (K) 1 : 1 Jedinstvo (LJ)
21.04.2013 16:00 RSK 2 : 0 Borac
21.04.2013 16:00 OFK Vinci 2 : 3 Sloga
21.04.2013 16:00 Dunavac (P) 1 : 6 Napredak
21.04.2013 16:00 Rudar (K) 2 : 0 Budućnost (V)
21.04.2013 16:00 Zadrugar 5 : 0 Dragoš
21.04.2013 16:00 Rudar (S) 2 : 2 Omladinac (B)
21.04.2013 16:00 Omladinac (S) 1 : 0 Krilaš
21.04.2013 16:00 Trgovački 4 : 2 Mladost
21.04.2013 16:00 Polet 1 : 1 Radnički
21.04.2013 16:00 OFK Homolje 2 : 2 Budućnost (A)
21.04.2013 Vodice 1 : 1 Bačinac
21.04.2013 Udarnik 3 : 1 Palanka
21.04.2013 16:00 Kolarac 2 : 0 Vučak
21.04.2013 16:00 Sloga 4 : 0 Slavija
21.04.2013 16:00 Skobalj 4 : 2 Jedinstvo
21.04.2013 16:00 Budućnost 2 : 3 SASK
21.04.2013 16:00 Drugovac 1 : 0 Badljevica
21.04.2013 16:00 7. Jul 6 : 1 Petrijevac
21.04.2013 16:00 Lunjevac 1 : 0 Podunavac
21.04.2013 Mladost 0 : 0 Jedinstvo
21.04.2013 Jasenica 2 : 8 Mladi borac
21.04.2013 16:00 ŽSK 2 : 1 Mladost
21.04.2013 16:00 Pobeda 3 : 0 Crvena zvezda
21.04.2013 11:00 Karađorđe 1 : 2 Sloga
21.04.2013 16:00 Grivac 1 : 3 Šumadija
21.04.2013 16:00 Mladost MG 2 : 1 Omladinac
21.04.2013 16:00 Proleter 3 : 3 Sloga
21.04.2013 10:00 Trešnjevica 1 : 2 Maskar
21.04.2013 16:00 Kopljari 1 : 2 Prvi srpski ustanak
21.04.2013 16:00 BSK 7 : 3 Radoje Domanović
21.04.2013 11:00 B 2000 4 : 0 Žabare
21.04.2013 16:00 Mladost 4 : 2 Mladi rudar
21.04.2013 16:30 Velika Reka 1 : 0 Gučevo
21.04.2013 16:30 Stolice 3 : 1 Studenac
21.04.2013 16:30 Sloga (LŠ) 1 : 1 Borac (K)
21.04.2013 16:30 Cer 8 : 3 Sloga (K)
21.04.2013 16:30 Jedinstvo (Z) 0 : 0 Jedinstvo (MZ)
21.04.2013 16:30 Mladost (B) 0 : 0 Borac (L)
21.04.2013 16:30 Hajduk 3 : 6 Cerova
21.04.2013 16:30 Omladinac 2 : 1 Proleter
21.04.2013 16:30 Drina 3 : 2 Napredak (BP)
21.04.2013 16:30 Napredak (R) 0 : 2 Budućnost
21.04.2013 16:30 Torpedo 1924 3 : 2 BMR Petlovača
21.04.2013 16:30 Duško 1 : 0 Sloga
21.04.2013 16:30 Napredak (MB) 2 : 1 Sloboda
21.04.2013 16:30 Mrovska 5 : 2 Pocerina
21.04.2013 16:30 Karađorđe 2 : 1 Cerić
21.04.2013 16:30 Pričinović 2 : 0 Borac
21.04.2013 16:30 Vlašić 5 : 2 Sloga
21.04.2013 16:30 Korman 1 : 2 OFK Varna
21.04.2013 16:30 Dobrava 2 : 1 Mladost (Z)
21.04.2013 16:30 Galeb 0 : 2 Mladost (PP)
21.04.2013 16:30 Dumača 2 : 0 OFK Jelen
21.04.2013 16:00 Gornji Lajkovac 1 : 1 Toplica
21.04.2013 16:00 Rajac 1 : 0 Mladost
21.04.2013 16:00 Jedinstvo 2 : 1 Orao
21.04.2013 16:00 Dučić 1 : 1 Spartak 1924
21.04.2013 16:00 Liplje 3 : 3 Borac
21.04.2013 16:00 Gunjevac 4 : 0 Brgule
21.04.2013 16:00 Vrelo 1 : 1 Tvrdojevac
21.04.2013 16:00 Radnik 2 : 2 Kalenić
21.04.2013 16:00 OFK Stublenica 2 : 1 OFK Paljuvi
21.04.2013 16:00 Omladinac 2 : 0 Sloga
21.04.2013 16:00 Čučuge 1 : 1 Jedinstvo
21.04.2013 16:00 Mladi radnik 1 : 1 Mladost
21.04.2013 16:00 Lukavac 2 : 1 Iskra
21.04.2013 16:00 Polet 1 : 0 Milenko Pavlović
21.04.2013 16:00 Mladost (VK) 1 : 2 Kolubara 2
21.04.2013 16:00 Junior Novo Naselje 2 : 0 Kotešica
21.04.2013 16:00 Gradac 4 : 1 Zadrugar
21.04.2013 16:30 Lazarica 5 : 0 Pobeda
21.04.2013 16:30 Savinac 2 : 2 Trešnjica
21.04.2013 16:30 Luna Avijatičar 6 : 0 Blagaja
21.04.2013 16:30 Ježevica 2 : 1 Gorobilje
21.04.2013 16:00 Plavi tok 2 : 0 Duškovci
21.04.2013 16:00 Glumač 7 : 1 Borac (SD)
21.04.2013 16:00 Napredak 1 : 1 Borac (O)
21.04.2013 16:30 Lokomotiva 3 : 1 Pobeda
21.04.2013 16:30 Temac 3 : 0 JERMA
21.04.2013 16:30 Provalija 0 : 2 Borac
21.04.2013 16:30 Stevan Nešticki 1 : 2 Čegar 1946
21.04.2013 16:30 Moravac 1948 4 : 0 Sečanica
21.04.2013 16:30 Vulkan 1936 1 : 0 Mladost (DK)
21.04.2013 16:30 Radnički 3 : 0 Železničar
21.04.2013 16:30 Marjan MB 4 : 3 Gornje Krajince
21.04.2013 16:30 Sloboda 5 : 0 Veternica 1926
21.04.2013 16:30 Navalin 1 : 1 Lemind 1953
21.04.2013 16:30 Polet 1 : 3 Kumarevo 65
21.04.2013 16:30 Omladinac 3 : 0 Morava
21.04.2013 16:30 Napredak 1 : 0 Jedinstvo
21.04.2013 16:30 Medveđa 5 : 0 Mladost
21.04.2013 16:30 Polet 3 : 2 Crni Vrh
21.04.2013 16:30 Javor 4 : 1 Mladi radnik
21.04.2013 16:30 Kolare 1 : 1 Napredak
21.04.2013 16:30 Istok 63 1 : 0 Ursule
21.04.2013 16:30 BSK 1 : 2 OFK Tabane
21.04.2013 16:30 Kupinovac 3 : 0 Šumadinac
21.04.2013 16:00 Borac 2 : 2 Beli Orlovi
21.04.2013 16:00 Mladi radnik 1 : 0 Rubin
21.04.2013 16:00 Vinogradar 3 : 1 Omladinac
21.04.2013 16:00 Župski biseri 2 : 1 Sloga
21.04.2013 16:00 Čitluk 4 : 1 OFK Ribare
21.04.2013 16:00 Dušan Ristić 1 : 0 Gornji Stepoš
21.04.2013 16:00 Belović 1 : 2 13. April
21.04.2013 16:00 Mudrakovac 1 : 4 Mačkovac
21.04.2013 16:00 Dvorane 2 : 3 Dedina
21.04.2013 16:00 Kapidžija 2 : 1 Rasina
21.04.2013 16:00 Kupci 2 : 1 Sloga
21.04.2013 17:00 Lokomotiva 2 : 1 Poljoprivrednik
21.04.2013 17:00 Solid 0 : 2 Udarnik
21.04.2013 17:00 Bratstvo 2 : 2 Đurđin
21.04.2013 17:00 Hajduk 1 : 2 Žednik
21.04.2013 16:00 Sokolac 2 : 0 Tomislavci
21.04.2013 16:00 Mladost 0 : 0 Eđšeg
21.04.2013 16:00 Pobeda 6 : 1 Udarnik 2012
21.04.2013 17:00 Šampion 0 : 2 Graničar
21.04.2013 17:00 Hajduk 0 : 5 Sloga
21.04.2013 17:00 Slavija 2 : 0 Jedinstvo
21.04.2013 17:00 Tromedja 1 : 7 Tisa
21.04.2013 16:00 Polet 1 : 0 Vojvodina
21.04.2013 16:00 Napredak 1 : 1 Borac
21.04.2013 16:00 Progresul 1 : 3 Budućnost
21.04.2013 16:00 1.Oktobar 6 : 1 Proleter
21.04.2013 16:00 Roham 4 : 2 Omladinac
21.04.2013 16:00 Terekves 1 : 3 Bega
21.04.2013 16:00 Omladinac (D) 2 : 1 Železničar
21.04.2013 16:00 Proleter 0 : 4 Mladost
21.04.2013 16:00 BSK Bavanište 2 : 3 Unirea
21.04.2013 16:00 Strela 1 : 1 Polet
21.04.2013 16:00 Omladinac (O) 2 : 5 Dolovo
21.04.2013 16:00 Borac 3 : 2 Pobeda
21.04.2013 16:00 Hajduk 2 : 2 Ratar
21.04.2013 16:00 Ševac 1 : 1 Budućnost (A)
21.04.2013 16:00 Crvena zvezda 5 : 0 Jedinstvo
21.04.2013 16:00 Vitorul 0 : 0 Dunav
21.04.2013 16:00 Borac (VG) 1 : 0 Karaš (K)
21.04.2013 16:00 Karaš (Ј) 0 : 2 Hajdučica
21.04.2013 16:00 Potporanj 0 : 2 Borac (VS)
21.04.2013 16:00 Aleksa Šantić 6 : 2 Jedinstvo (K)
21.04.2013 16:00 OFK Metalac 0 : 0 OFK Odžaci
21.04.2013 16:00 Dunav 0 : 2 Terekveš
21.04.2013 16:00 Lipar 1 : 3 Rastina 1918
21.04.2013 16:00 Panonija 9 : 1 OFK Šikara
21.04.2013 16:00 Jedinstvo (R) 1 : 5 Rusin
21.04.2013 16:00 Dinamo 0 : 1 ŽAK
21.04.2013 16:00 Dinamo 2 : 0 Fruškogorac
21.04.2013 16:00 Bačka 0 : 2 Slavija
21.04.2013 16:00 Vinogradar 6 : 1 Borac
21.04.2013 16:00 OFK Sirig 3 : 1 Proleter
21.04.2013 15:30 Bečej 6 : 1 Jedinstvo
21.04.2013 15:30 Budućnost 9 : 2 Mladost
21.04.2013 15:30 Mladost Radost 0 : 2 Proleter
21.04.2013 15:30 Napredak 1 : 0 Iskra
21.04.2013 ŽSK 8 : 0 Miletić
21.04.2013 Titel 1 : 1 Hajduk (G)
21.04.2013 Sloga 1 : 0 Jedinstvo
21.04.2013 Obilić 1 : 0 Hajduk (Č)
21.04.2013 16:30 Kulpin 1 : 1 Krila Krajine
21.04.2013 16:30 Bačka 3 : 2 Slavija
21.04.2013 16:30 Maglić 3 : 2 Bački Hajduk
21.04.2013 16:30 Krivanj 3 : 0 Budućnost
21.04.2013 16:30 Budućnost 2 : 0 Vojvodina
21.04.2013 16:30 Karađorđevo 4 : 2 Soko
21.04.2013 16:00 Graničar (G) 0 : 0 Budućnost
21.04.2013 16:00 Sloboda 5 : 0 Dunav
21.04.2013 16:00 Graničar (K) 2 : 1 Napredak (V)
21.04.2013 16:00 Jedinstvo (R) 1 : 2 Napredak (P)
21.04.2013 16:00 Podunavac 5 : 0 Železničar
21.04.2013 16:00 OFK Zeka Buljubaša 0 : 4 Hrtkovci
21.04.2013 16:00 Sloga 0 : 2 Jedinstvo (P)
21.04.2013 16:00 Lovac 3 : 2 Borac
21.04.2013 17:00 Budućnost 2 : 2 Krtinska
21.04.2013 17:00 Mladost (B) 0 : 1 Stepojevac VAGA
21.04.2013 17:00 Beljina 1 : 1 Vranić
21.04.2013 17:00 Ivanča 1 : 3 Velika Krsna
21.04.2013 17:00 Mladost 1 : 1 Boleč
21.04.2013 17:00 Dunavac 5 : 1 Radnički PDM
21.04.2013 17:00 Rabrovac 4 : 3 Popović
21.04.2013 17:00 Napredak 2 : 0 Podunavac
21.04.2013 10:00 Torlak 5 : 1 Rušanj
21.04.2013 17:00 Institut 1 : 2 Banja
21.04.2013 17:00 Sindjelić 3 : 0 Šumadinac
21.04.2013 17:00 Studenski Grad 0 : 1 Napredak
21.04.2013 10:00 Šećeranac Ada 1 : 1 Borac
21.04.2013 16:30 Dobrič 0 : 0 Naisus
21.04.2013 16:30 Jastrebac 2 : 2 Aleksandrovo
21.04.2013 10:00 Sloga 0 : 1 Koprijan
21.04.2013 16:30 NS Tatko 1 : 0 Mladost
21.04.2013 16:30 Padina 7 : 2 Baličevac
21.04.2013 16:00 Koča Andjelković 4 : 1 Pontes
21.04.2013 16:00 Egeta 2 : 3 Omladinac
21.04.2013 16:00 Lokomotiva 2 : 3 Napredak
21.04.2013 16:00 Mala Vrbica 1958 4 : 1 Kladušnica
21.04.2013 16:00 Lehel 0 : 3 Proleter 2006
21.04.2013 16:00 Naftagas 0 : 1 OFK Klek
21.04.2013 16:00 Mladost 2 : 1 Radnički Ratar
21.04.2013 16:00 Omladinac 1 : 1 Potisje
21.04.2013 16:00 MSK 2 : 0 ŽFK Banat
21.04.2013 Kolubara 1 : 0 Proleter
21.04.2013 Ratkovac 3 : 0 Nepričava
21.04.2013 Stepanje 1 : 0 Dimitrije Tucović
21.04.2013 16:00 Sloga 1 : 2 Mladost
21.04.2013 16:00 Palilulac 1 : 6 Slemen
21.04.2013 16:00 Malinik 2 : 6 IMT
21.04.2013 16:30 Toplica 2 : 0 Moravac
21.04.2013 16:30 Doljevac 7 : 1 Pobeda
21.04.2013 11:00 Jedinstvo 2 : 0 Kraljevo
21.04.2013 11:00 Crvena Zvezda 1 : 2 Borac
21.04.2013 16:30 Draževac 2 : 0 Napredak 2012
21.04.2013 11:00 Ratar 1 : 5 Sloga
21.04.2013 16:30 Pobeda 1976 0 : 1 Tempo
21.04.2013 16:30 Samarinovac 3 : 0 OFK Tamnič
21.04.2013 11:00 Čubra 0 : 7 Urovica
21.04.2013 16:30 Kovilovo 2 : 2 Polet
21.04.2013 16:30 Graničar 1 : 5 Deli Jovan
21.04.2013 16:30 Slatina 1 : 0 Rečka
21.04.2013 16:30 Ratar 0 : 0 Mladost
21.04.2013 17:00 Budućnost 3 : 0 Stara Čaršija
21.04.2013 17:00 Musina reka 2 : 3 Progorelica
21.04.2013 17:00 Kablar 3 : 0 Omladinac
21.04.2013 17:00 Mladost 2 : 2 Bogutovačka Banja
21.04.2013 11:00 Real 1 : 0 Jedinstvo
21.04.2013 17:00 Zgodačica 0 : 3 Proleter
21.04.2013 17:00 Miločajac 0 : 8 Mladost 1925
21.04.2013 16:00 Stari momci 0 : 3 Studenac
21.04.2013 16:00 Divostin 0 : 3 Šumadija 1934
21.04.2013 16:00 Velika Sugubina 3 : 0 Đuriselac
21.04.2013 16:00 Trmbas 1 : 2 Žeželj
21.04.2013 16:00 Vojvoda Milenko 8 : 0 Borac
21.04.2013 16:00 Stig 2 : 1 Metalac
21.04.2013 16:00 Sopot 0 : 2 Pobeda
21.04.2013 16:00 Zemljoradnik 5 : 0 Napredak (B)
21.04.2013 16:00 Dunav 1 : 4 Napredak (N)
21.04.2013 16:00 Sloga (D) 1 : 3 Mlava
21.04.2013 16:00 Dizel 0 : 0 Napredak (P)
21.04.2013 16:00 Kumane 2 : 4 Barič
21.04.2013 16:00 Polet 0 : 1 Žika Marković Uča
21.04.2013 16:00 Ram 2 : 3 Carevac
21.04.2013 16:00 Kurjače 3 : 1 Pek
21.04.2013 16:00 Sloga TOP 3 : 0 Električar
21.04.2013 16:00 Udarnik 0 : 3 Napredak
21.04.2013 16:00 Jedinstvo 1 : 4 Omladinac
21.04.2013 16:00 Pomoravlje 0 : 0 Mladost
21.04.2013 16:00 Budućnost 5 : 0 Proleter
21.04.2013 16:00 BSK 3 : 0 Sloga
21.04.2013 10:00 Šamot 1 : 1 Brezovac
21.04.2013 10:00 Vrbica 6 : 1 Ranilović
21.04.2013 16:30 Sloga 2 : 1 Mladost (B)
21.04.2013 16:30 Polet 3 : 1 Luk
21.04.2013 16:30 Granit 0 : 2 Prva Iskra
21.04.2013 16:30 Jelav 3 : 1 Mladost (L)
21.04.2013 11:00 Culjkovic 1 : 1 Sloga
21.04.2013 11:00 Budućnost 4 : 1 Fortuna Miki
21.04.2013 11:00 Volujac 2 : 1 Žabar
21.04.2013 11:00 Zablaće 3 : 2 Mladost 2011
21.04.2013 11:00 Jedinstvo 6 : 2 Mladost (SV)
21.04.2013 11:00 Sava 1 : 0 Mladost (SL)
21.04.2013 16:30 Sloga Trgosped .M. 2 : 2 Sloga 1949 .Mat.
21.04.2013 11:00 Polet 0 : 4 Petrovac 74
21.04.2013 16:30 Krnule 09 1 : 3 Tresnjevka
21.04.2013 16:30 Mladost 3 : 2 Bobovik Skupljen
21.04.2013 11:00 Sloga .R. 1 : 2 Hajduk
21.04.2013 11:00 Torpedo 2 : 1 Dragojevac
21.04.2013 11:00 Dokmir 0 : 3 Murgaš
21.04.2013 16:00 Rakac Stave 4 : 3 Mali korak
21.04.2013 16:00 Beloševac 3 : 1 OFK Povlen
21.04.2013 16:30 Jašunja 1 : 3 BSK
21.04.2013 16:30 Mladost (K) 2 : 1 Milanovo
21.04.2013 16:30 Bratstvo 1 : 0 Moravac
21.04.2013 Mladost 4 : 0 Resavac
21.04.2013 Mladi Radnik 4 : 0 Mladi borac
21.04.2013 Radnički 3 : 0 Hum
21.04.2013 16:30 Resava 0 : 3 Resavac
21.04.2013 16:30 Mladost 1 : 2 Rudar
21.04.2013 16:30 OFK Dvorište 2 : 5 Sindjelic
21.04.2013 17:00 Sloga 4 : 1 Sloboda
21.04.2013 17:00 Ribnik 2 : 3 Partizan (M)
21.04.2013 17:00 Napredak 2 : 0 Jedinstvo
21.04.2013 17:00 Juhor 2 : 3 Morava
21.04.2013 17:00 Lipar 5 : 1 Bresje
21.04.2013 17:00 Kolonija 1 : 1 Partizan (G)
21.04.2013 16:00 Stari Trstenik 1 : 0 Omladinac
21.04.2013 16:00 Rujišnik 1 : 1 Vinogradar
21.04.2013 16:00 Omašnica 2 : 4 Stara Čaršija
21.04.2013 16:30 Kostrež 4 : 2 Kiseljak
21.04.2013 16:30 Gradac 3 : 0 Čukarički
21.04.2013 16:00 Zdravinje 4 : 1 Gaglovo
21.04.2013 16:00 Modrica 1 : 3 Budućnost
21.04.2013 16:00 Zmajevac 1 : 3 Parunovac
21.04.2013 16:00 Pasjak 1 : 0 Trmčari
21.04.2013 11:00 Bukovica 1 : 1 Grkljane
21.04.2013 11:00 Polet (K) 2 : 1 Jablanica
21.04.2013 11:00 Sebečevac 2 : 1 Rasinac
21.04.2013 11:00 Polet (Š) 2 : 2 Štitari
21.04.2013 16:00 Kruševica 1 : 7 Padež
21.04.2013 16:00 Globoder 3 : 0 Pakašnica
21.04.2013 16:00 Meševo 4 : 1 Sokolovi
21.04.2013 16:00 Tamiš 1 : 5 Proleter
21.04.2013 16:00 Banat 3 : 2 Mladost
21.04.2013 16:00 Sloga 2 : 6 Jedinstvo
21.04.2013 16:00 OFK Stajicevo 0 : 1 Zlatica
21.04.2013 16:00 Vojvodina 9 : 1 Gaj
21.04.2013 16:00 Banat 4 : 1 Naša Krajina
21.04.2013 16:00 Omladinac 3 : 0 Banat
21.04.2013 16:00 Vojvodina 1 : 1 Pobeda
21.04.2013 16:00 Partizan 8 : 0 Jedinstvo
21.04.2013 16:30 Neštin 2 : 0 Vajska
21.04.2013 16:30 Borac (V) 2 : 1 Slavija
21.04.2013 16:30 Borac 46 (O) 4 : 0 Sloga
21.04.2013 Mitros 3 : 0 Fruškogorac
21.04.2013 Srem 5 : 0 Sremac
21.04.2013 Hajduk 0 : 1 Sloga (Z)
21.04.2013 Noćaj 1 : 0 Borac (VR)
21.04.2013 Borac (R) 1 : 2 Sloga (Č)
21.04.2013 Fruška Gora 1 : 0 Sloga
21.04.2013 Napredak 1 : 2 Sremac
21.04.2013 Mladost 0 : 1 Borac
21.04.2013 OFK Kraljevci 2 : 1 Krušedol
21.04.2013 Fruškogorac 4 : 3 PSK Putinci
21.04.2013 Borac (J) 3 : 1 Sloga
21.04.2013 ČSK Čortanovci 3 : 0 Radnički 2
21.04.2013 Borac (S) 4 : 3 Polet
21.04.2013 Sinđelić 3 : 1 OFK Bačinci
21.04.2013 Jedinstvo (M) 0 : 1 Fruškogorac
21.04.2013 OFK Bingula 4 : 0 Omladinac (B)
21.04.2013 Borac 0 : 1 OFK Bikić
21.04.2013 Jedinstvo (Lj) 0 : 0 Bratstvo
21.04.2013 Sremac 1 : 4 Omladinac (M)
21.04.2013 Jednota 1 : 6 Graničar
21.04.2013 Kameni 0 : 3 Mladost
21.04.2013 Graničar 2 : 0 Sloboda
21.04.2013 Sremac 2 : 2 Srem
21.04.2013 OFK Brestač 7 : 1 Vitez
21.04.2013 17:00 Bistrica 2 : 3 Budućnost
21.04.2013 17:00 Proleter 0 : 6 Mladi Borac
21.04.2013 17:00 Šumadinac 1 : 2 Šumadija
21.04.2013 17:00 OFK Radnički 1 : 1 Mladi Radnik
21.04.2013 16:00 Belo Polje 0 : 2 Posavina
21.04.2013 16:00 Trstenica 0 : 0 Urovci
21.04.2013 16:00 Skela 1 : 1 Zadrugar
21.04.2013 16:00 Poljane 1 : 4 Vukićevica
21.04.2013 16:00 Jedinstvo 2 : 3 Omladinac
21.04.2013 17:00 Pobednik 0 : 4 BSK 2012
21.04.2013 17:00 OFK Petrovčić 6 : 0 Borac
21.04.2013 10:00 Sparta 4 : 3 BUSK
21.04.2013 10:00 Mladi proleter 2 : 1 Busije
21.04.2013 17:00 GAK 1 : 4 Novi Beograd
21.04.2013 11:00 Mladost (O) 0 : 2 Gorki
21.04.2013 11:00 Radnik 2 : 0 Šumice
21.04.2013 16:00 Neresnica 2 : 2 Kaona
21.04.2013 16:00 Pionir Zelenik 0 : 8 Homolje
21.04.2013 16:00 Sloga 4 : 1 Radenka
21.04.2013 17:00 Sloga 0 : 1 Omladinac
21.04.2013 17:00 Napredak 3 : 2 Dedinje
21.04.2013 17:00 Šepšin 0 : 3 Vlaska
21.04.2013 17:00 Kosmajac 0 : 1 Senaja
21.04.2013 17:00 Borac 2 : 4 Markovac
21.04.2013 17:00 Mladost (GM) 8 : 3 Budućnost
21.04.2013 17:00 Popovac 3 : 2 Polet
21.04.2013 17:00 Omladinac 1 : 5 Radnicki
21.04.2013 17:00 Jedinstvo 6 : 2 Mladost (R)
21.04.2013 17:00 Heroj 2 : 3 Šumadija
21.04.2013 17:00 Napredak 3 : 0 Hajduk
21.04.2013 Čobanče 4 : 1 Grabovica
21.04.2013 Mladost 2 : 2 Lonjin
21.04.2013 16:00 Mladost (G) 2 : 2 Mladi Gorani
21.04.2013 16:00 Garevina 2 : 1 Obilić
21.04.2013 17:00 Lisović 1977 1 : 1 OFK Borac
21.04.2013 17:00 Veliki Borak 2 : 1 Mladost Gaj 2011
21.04.2013 BSK 2 : 3 Planinac
21.04.2013 Grgurevci 4 : 1 Napredak
21.04.2013 Vojvodina 2 : 0 Car Uroš
21.04.2013 Planinac 1 : 0 Polet
21.04.2013 Borac 4 : 0 27. Oktobar
21.04.2013 17:00 20. Oktobar 4 : 7 Dimitrije Tucovic
21.04.2013 17:00 Borac 5 : 3 OFK Sokolovo
21.04.2013 16:00 Polet Grabovac 4 : 0 Sloga
21.04.2013 16:00 Ljubinić 5 : 1 Proleter
21.04.2013 16:00 Borac 1 : 0 Baljevac
21.04.2013 16:00 Partizan Draževac 3 : 1 Duboko
21.04.2013 13:00 Kalemegdan 7 : 1 Metalmania
21.04.2013 14:00 Trijumf 3 : 0 Una Fortuna
21.04.2013 Radnički 1923 1 : 1 OFK Beograd
21.04.2013 Hajduk 0 : 2 Vojvodina
21.04.2013 Donji Srem 0 : 0 Slavija
21.04.2013 Polet 0 : 2 Novi Sad
21.04.2013 Jadran 0 : 1 Sloga
21.04.2013 11:00 Metalac (K) 0 : 2 Metalac (GM)
21.04.2013 11:30 Glavaš 0 : 3 Bresje-Superior
21.04.2013 10:00 Radnički (K) 7 : 0 C.zvezda
21.04.2013 10:00 Proleter (BK) 4 : 3 Vulturul
21.04.2013 Smederevo 3 : 0 GFK Jasenica 1911
21.04.2013 Mladi radnik (P) 5 : 0 Stig
21.04.2013 Rudar 8 : 3 Karađorđe
21.04.2013 16:00 Radnicki 3 : 0 Budućnost
21.04.2013 10:00 Loznica 3 : 2 Savacijum
21.04.2013 Loznica 1919 1 : 3 Sloga
21.04.2013 ČSK Pivara 2 : 8 Teleoptik
21.04.2013 Partizan 1 : 0 Rad
21.04.2013 12:00 Bačka 1901 0 : 1 Dinamo
21.04.2013 12:00 Indeks 0 : 3 Hajduk
21.04.2013 15:00 Čantavir 4 : 0 Tavankut
21.04.2013 15:00 Preporod 1 : 0 Njegoš
21.04.2013 15:00 Bačka (M) 1 : 6 Tisa
21.04.2013 15:00 Bačka (P) 0 : 3 Proleter
21.04.2013 09:30 Subotica '97 5 : 0 AFK
21.04.2013 Morava 3 : 0 Seljak
21.04.2013 Pinkum 0 : 0 AF Duljaj
21.04.2013 12:00 Budućnost 1 : 0 Loznica
21.04.2013 12:00 Radnički 2 : 1 Železničar
21.04.2013 12:00 Savacijum 1 : 0 Šabac
21.04.2013 Čukarički 0 : 0 Radnički 1923
21.04.2013 Rad 2 : 0 Borac
21.04.2013 11:00 OFK Beograd 1 : 0 Zemun
21.04.2013 Crvena zvezda 1 : 0 AS
21.04.2013 Bežanija 1 : 2 Loznica 1919
21.04.2013 11:00 Mladost Radost 11 : 2 Tavankut
21.04.2013 Glavaš 0 : 3 Bresje-Superior
21.04.2013 09:30 Panter 0 : 4 Sloga
21.04.2013 GFK Jasenica 1911 3 : 0 Kolonija Sveti Sava
21.04.2013 Pinkum 3 : 1 Plana
21.04.2013 09:00 Borac 1 : 0 Pobeda
21.04.2013 09:00 Sloga (D) 3 : 0 Azbest
21.04.2013 10:00 Budućnost 3 : 0 Loznica
21.04.2013 10:00 Radnički 2 : 1 Železničar
21.04.2013 14:00 Savacijum 0 : 0 Šabac
21.04.2013 10:00 Dribling 11 : 0 Vinogradar
21.04.2013 10:00 Feniks 1 : 4 Apolon 4 II
21.04.2013 10:00 Duljaj 1 : 6 Radnicki 1923 I
21.04.2013 Spartak 3 : 3 Šampion
21.04.2013 Jedinstvo 0 : 1 Krušik 2
21.04.2013 OFK Osečina 3 : 0 Polet
21.04.2013 Radnički 1 : 4 Železničar
21.04.2013 Krušik 2 : 0 Budućnost

Košarka

21.04.2013 14:00 BKK Radnički 87 : 86 OKK Beograd
21.04.2013 19:00 Plana 71 : 74 Radnički

Odbojka

21.04.2013 Obrenovac 3 : 1 Sterija

Rukomet

21.04.2013 19:00 Železničar 34 : 31 Titel Džon Dir
21.04.2013 20:00 Sombor 27 : 33 Spartak Vojput
21.04.2013 Železničar 32 : 22 Kosmaj
21.04.2013 Jedinstvo 45 : 28 Rudar 2
21.04.2013 Metalac 26 : 26 Studentski grad
21.04.2013 Kolubara 2 20 : 42 Partizan 2

Futsal

21.04.2013 20:00 Pirot 0 : 3 Ekonomac
21.04.2013 18:30 VIK Naisus 3 : 1 Smederevo
21.04.2013 20:00 Tango 3 : 5 Kolubara

Američki fudbal

21.04.2013 Sirmium Legionaries SM 7 : 28 PBB Wild Boars Kragujevac
21.04.2013 Royal Crowns Kraljevo 0 : 56 SBB Vukovi Beograd
21.04.2013 Panthers Pančevo 14 : 31 GAT Dukes Novi Sad
21.04.2013 Knights Klek 14 : 42 Hunters Vrbas
Vasin i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Nenad Milosevic i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu