XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 20.08.2011 15:30 Preporod - Jadran 3:0
2 27.08.2011 15:00 Panonija IM Topola - Preporod 1:0
3 31.08.2011 15:00 Preporod - Tisa 2:2
4 04.09.2011 14:30 Vinogradar - Preporod 3:2
5 10.09.2011 14:30 Preporod - Proleter 0:1
6 18.09.2011 14:00 Krivaja - Preporod 2:3
7 25.09.2011 13:30 Čantavir - Preporod 1:1
8 01.10.2011 13:30 Preporod - Subotica 2:2
9 08.10.2011 12:30 Njegoš - Preporod 3:0
10 15.10.2011 12:00 Preporod - Bajša 0:0
11 22.10.2011 12:00 Čoka - Preporod 4:2
12 29.10.2011 12:00 Preporod - Sloboda 1:0
13 06.11.2011 11:00 Tavankut - Preporod 3:1
14 27.11.2011 13:00 Preporod - Potisje 2:1
15 20.11.2011 11:00 Bačka - Preporod 0:2
16 17.03.2012 13:30 Jadran - Preporod 1:1
17 24.03.2012 13:30 Preporod - Panonija IM Topola 2:1
18 01.04.2012 14:00 Tisa - Preporod 1:3
19 07.04.2012 14:30 Preporod - Vinogradar 1:1
20 15.04.2012 14:30 Proleter - Preporod 6:2
21 18.04.2012 14:30 Preporod - Krivaja 4:1
22 21.04.2012 14:30 Preporod - Čantavir 2:1
23 28.04.2012 15:00 Subotica - Preporod 4:0
24 05.05.2012 15:00 Preporod - Njegoš 3:1
25 13.05.2012 15:00 Bajša - Preporod 2:1
26 19.05.2012 15:00 Preporod - Čoka 0:1
27 26.05.2012 15:00 Sloboda - Preporod 2:1
28 03.06.2012 15:30 Preporod - Tavankut 1:0
29 10.06.2012 15:30 Potisje - Preporod 5:0
30 17.06.2012 15:30 Preporod - Bačka 4:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Subotica 30 24 5 1 77
2 Čoka (-1) 30 20 0 10 59
3 Bajša 30 18 5 7 59
4 Proleter 30 17 5 8 56
5 Potisje 30 16 6 8 54
6 Tavankut 30 16 2 12 50
7 Bačka 30 15 2 13 47
8 Vinogradar 30 13 6 11 45
9 Panonija IM Topola 30 12 5 13 41
10 Preporod (-1) 30 12 6 12 41
11 Njegoš (-2) 30 12 5 13 39
12 Krivaja 30 11 3 16 36
13 Tisa 30 8 4 18 28
14 Jadran 30 6 3 21 21
15 Sloboda (-2) 30 5 2 23 15
16 Čantavir (-1) 30 4 3 23 14
Vasin i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
jeromerothen i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
jeromerothen i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
jeromerothen i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
jeromerothen i još 1 korisnika su tipovali utakmicu