XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 431 utakmica za dan
Nedelja, 10 Jun 2012

Fudbal

10.06.2012 17:00 Radnički Stobeks 2 : 1 Jedinstvo
10.06.2012 17:00 Jasenica 1911 3 : 2 Sloga (P)
10.06.2012 17:00 Sloboda (Č) 1 : 0 Železničar
10.06.2012 17:00 Sloga (BB) 1 : 1 Mačva
10.06.2012 17:00 Partizan (BB) 2 : 0 Sloga (PM)
10.06.2012 17:00 Vujić Valjevo 3 : 1 Jedinstvo Putevi
10.06.2012 17:00 Rudar 3 : 0 Šumadija
10.06.2012 17:00 Sloboda (G) 6 : 0 Takovo
10.06.2012 17:00 Mokra Gora 2 : 2 Omladinac
10.06.2012 17:00 Tutin 3 : 1 Metalac
10.06.2012 17:00 Prijevor 5 : 2 Trepča
10.06.2012 17:00 Partizan 2 : 4 Orlovac
10.06.2012 17:00 Bane 1 : 1 Polet (T)
10.06.2012 17:00 Vodojaža 0 : 0 Jošanica
10.06.2012 17:00 Sloga (D) 6 : 4 Železničar
10.06.2012 17:00 Mladi radnik 4 : 3 Morava
10.06.2012 17:00 Borac (Ž) 2 : 1 Sloga (B)
10.06.2012 17:00 Zvižd 1 : 0 Seljak
10.06.2012 17:00 Borac (VL) 2 : 4 Karađorđe (T)
10.06.2012 17:00 Crvena zvezda 4 : 1 Vrbovac
10.06.2012 17:00 Šumadinac 2 : 2 Gruža
10.06.2012 17:00 Drina 1 : 1 Zlatar
10.06.2012 17:00 Loznica 4 : 1 Sevojno
10.06.2012 17:00 Zlatibor 1 : 2 Radnički
10.06.2012 17:00 Miloš Pocerac 2 : 1 FAP
10.06.2012 17:00 Jedinstvo 1 : 1 Krušik
10.06.2012 17:00 Zadrugar 1 : 0 OFK Osečina
10.06.2012 17:00 Budućnost 3 : 0 Ribnica
10.06.2012 17:00 Sloga (S) 2 : 1 Polimlje
10.06.2012 17:30 Lepušnica 1 : 5 Borac (O)
10.06.2012 17:30 Resnik 2 : 0 Sremčica
10.06.2012 17:30 Budućnost (D) 5 : 1 Posavac Tišma
10.06.2012 17:30 Vinča 4 : 2 Železnik Lavovi
10.06.2012 17:30 Železničar 1 : 1 GSP Polet
10.06.2012 17:30 Lokomotiva 1 : 1 IMT
10.06.2012 17:30 Palilulac 1 : 4 Grafičar
10.06.2012 17:30 Radnički (R) 4 : 5 Turbina
10.06.2012 17:30 Bulbulderac 0 : 2 Trudbenik
10.06.2012 18:00 Radnički 2 : 5 Goč
10.06.2012 18:00 Ibar 2 : 6 Karađorđe
10.06.2012 18:00 Mataruge 4 : 4 Braća Vuković
10.06.2012 18:00 Rudar 2 : 3 Kraljevo Hajduk
10.06.2012 18:00 Borac (V) 2 : 2 Polet (R)
10.06.2012 18:00 Morava (S) 5 : 4 Grdica
10.06.2012 18:00 Budućnost 2 : 2 Ribnica (J)
10.06.2012 17:00 Jedinstvo (GG) 1 : 1 Omladinac
10.06.2012 17:00 Slatina 1 : 3 Rudar
10.06.2012 11:00 Prilike 4 : 2 Spartak
10.06.2012 17:00 Šumadija 2 : 2 Donja Vrbava
10.06.2012 17:00 Mladost 1 : 2 Napredak
10.06.2012 17:00 Vujan 4 : 1 Ovčar
10.06.2012 17:00 Dragačevo 0 : 1 Morava
10.06.2012 17:00 Brezak 5 : 4 Jedinstvo (K)
10.06.2012 17:30 Karađorđe 3 : 2 Banja
10.06.2012 17:30 Rača Popović 3 : 1 Aranđelovac
10.06.2012 17:30 Borac 1 : 1 Marjan
10.06.2012 17:30 Šumadija 6 : 2 Junkovac
10.06.2012 17:30 Šumadinac (S) 3 : 0 Bokanja
10.06.2012 17:30 Šumadinac (N) 4 : 2 Beli orlovi
10.06.2012 17:30 Lokomotiva 6 : 2 Sloga
10.06.2012 17:30 Partizan 2 : 1 Vinča
10.06.2012 Budućnost 2 : 0 Omladinac
10.06.2012 Jedinstvo 3 : 0 Osipaonica
10.06.2012 Sloga 3 : 0 Cerovac
10.06.2012 Udarnik 4 : 1 Radnik
10.06.2012 Borac 6 : 0 Bresje Superior
10.06.2012 17:00 Dragoš 2 : 2 Mlava
10.06.2012 17:00 Mladi Borac 3 : 2 Mladost
10.06.2012 17:00 Šapine 3 : 0 Sloga K
10.06.2012 17:00 Beli Orao 1 : 1 Integral
10.06.2012 17:00 Petar Dobrnjac 2 : 0 Vihor
10.06.2012 17:00 Železničar 1 : 2 VGSK
10.06.2012 17:00 Sloga B 2 : 2 Crni Vrh
10.06.2012 18:00 Hajduk Stanko 2 : 3 Mladost (P)
10.06.2012 18:00 Jedinstvo 0 : 3 Borac
10.06.2012 18:00 Sloga 2 : 6 Antimon
10.06.2012 18:00 Napredak 1 : 2 Mačva 2005
10.06.2012 18:00 Gučevo 4 : 0 Radnički
10.06.2012 18:00 Lipolist 4 : 3 Mladost (DD)
10.06.2012 17:00 Milenko Pavlović 4 : 3 Banjani
10.06.2012 17:00 Brežđe 0 : 3 Radnik
10.06.2012 17:00 Brezovica 1 : 0 Sovljak
10.06.2012 17:00 Trlić 5 : 1 Proleter
10.06.2012 17:00 Tulari 5 : 1 OFK Divci
10.06.2012 17:00 ZSK 5 : 2 Ribnikar
10.06.2012 17:00 Bioska 2 : 5 Zlatibor voda
10.06.2012 17:00 Jedinstvo 3 : 2 Budućnost
10.06.2012 17:00 Sečica 3 : 1 Napredak
10.06.2012 17:00 Polet 3 : 0 Ariljska Rampa
10.06.2012 17:00 Crnokosa 4 : 1 Višesava
10.06.2012 17:00 Perućac 1 : 3 Omladinac
10.06.2012 17:00 Železničar 2 : 0 Luna Avijatičar
10.06.2012 17:00 Jasen 0 : 3 GP Zlatibor
10.06.2012 17:30 Jedinstvo 5 : 4 Crvena zastava
10.06.2012 17:30 Aluminjum 2 : 1 Sloboda
10.06.2012 17:30 Budućnost (PK) 1 : 2 Omladinac
10.06.2012 17:30 OFK Niš 1 : 2 Budućnost (P)
10.06.2012 17:30 Mladost 4 : 2 Rudar
10.06.2012 17:30 Radnički 3 : 2 Proleter
10.06.2012 17:30 Brzi Brod 7 : 2 Mramor
10.06.2012 17:30 Delijski Vis 3 : 0 Vrtište
10.06.2012 17:00 Naša krila 1936 1 : 5 Doljevac 1971
10.06.2012 17:00 Jastrebac 4 : 0 Toplica
10.06.2012 17:00 Morava 3 : 0 Bukovik
10.06.2012 17:00 Palilula 2 : 4 Mladost (B)
10.06.2012 17:00 Borac 5 : 0 Orljane
10.06.2012 17:00 Zemljoradnik 2 : 3 Rutevac
10.06.2012 17:00 Rad 2 : 1 Radnički 1947 (Č)
10.06.2012 17:00 Rasovača 4 : 0 Napredak
10.06.2012 17:30 Plantaža 2 : 2 Jedinstvo (GS)
10.06.2012 17:30 Mladost 3 : 4 Jedinstvo (G)
10.06.2012 17:30 Jablanica 3 : 1 Gradac
10.06.2012 17:30 Bobište 4 : 1 Čekmin
10.06.2012 17:30 Radan 9 : 0 Umac
10.06.2012 17:30 Veternica 1 : 1 Progres
10.06.2012 18:00 Vinogradar 2 : 3 Jedinstvo
10.06.2012 18:00 Napredak (Z) 1 : 1 Napredak (S)
10.06.2012 18:00 Budućnost 2 : 1 Mladost (K)
10.06.2012 18:00 Dragocvet 9 : 4 Istok 63
10.06.2012 18:00 Sloga 1 : 0 Lugomir
10.06.2012 18:00 Kušiljevo 4 : 5 Levač
10.06.2012 18:00 Sindjelic 1 : 1 Morava
10.06.2012 18:00 Vinorača 2 : 2 Mladost (J)
10.06.2012 17:00 Krivelj 2 : 1 Sloga
10.06.2012 17:00 Ključ 3 : 3 Radujevac
10.06.2012 17:00 Rudna Glava 3 : 0 Rajac
10.06.2012 17:00 Brestovac 4 : 2 Zlot
10.06.2012 17:00 Brodoremont 2 : 2 Rudar
10.06.2012 17:30 Dedina 2 : 4 Poljoprivrednik
10.06.2012 17:30 Jovan Kursula 4 : 4 Jasika
10.06.2012 17:30 Bošnjane 6 : 1 Naupare
10.06.2012 17:30 Trajal 5 : 2 Blagotin
10.06.2012 17:30 Donji Kopaonik 1 : 5 Trudbenik
10.06.2012 17:30 Sloga 3 : 0 Jastrebac
10.06.2012 17:30 Jedinstvo 1936 3 : 0 Velika Drenova
10.06.2012 17:30 Gornji Stepoš 2 : 4 Mladost
10.06.2012 17:30 Rudar (P) 2 : 3 Bučje
10.06.2012 17:30 Sloga (Ž) 3 : 0 Borac
10.06.2012 17:30 Omladinac 3 : 2 BSK
10.06.2012 17:30 ŠSK 2 : 6 Osnić
10.06.2012 17:00 Vršac United 4 : 0 Partizan (U)
10.06.2012 17:00 Radnički (K) 3 : 0 Spartak
10.06.2012 17:00 Sloga (BNS) 6 : 0 Tempo
10.06.2012 17:00 BAK 5 : 1 Slavija
10.06.2012 17:00 Partizan (G) 2 : 2 Polet
10.06.2012 17:00 Vulturul 1 : 0 Jugoslavija
10.06.2012 17:00 Radnički (B) 3 : 1 Borac (S)
10.06.2012 17:30 Tisa 2 : 1 Čantavir
10.06.2012 17:30 Panonija IM Topola 0 : 1 Vinogradar
10.06.2012 17:30 Jadran 0 : 0 Proleter
10.06.2012 17:30 Bačka 1 : 1 Krivaja
10.06.2012 17:30 Potisje 2 : 2 Preporod
10.06.2012 17:30 Tavankut 6 : 0 Subotica
10.06.2012 17:30 Sloboda 0 : 6 Njegoš
10.06.2012 17:30 Čoka 1 : 2 Bajša
10.06.2012 17:30 OFK Klek 1 : 3 Mladost (BD)
10.06.2012 17:30 Rusanda 2 : 0 Crvena Zvezda (RS)
10.06.2012 17:30 Krajina 3 : 2 Crvena zvezda (VS)
10.06.2012 17:30 Vojvodina 1928 2 : 0 Bilećanin
10.06.2012 17:30 Borac (Z) 5 : 2 Potisje
10.06.2012 17:30 Naftagas 0 : 0 Mladost (L)
10.06.2012 17:30 Borac (A) 4 : 2 Begej
10.06.2012 17:30 Naftagas (B) 0 : 1 Gradnulica
10.06.2012 17:00 BSK 4 : 2 ŽAK
10.06.2012 17:00 Kula 1 : 1 Zadrugar
10.06.2012 17:00 Omladinac (B) 2 : 0 Mladost
10.06.2012 17:00 Graničar (R) 4 : 3 Omladinac (D)
10.06.2012 Hajduk (V) 6 : 0 Graničar
10.06.2012 Hajduk (B) 4 : 1 Jadran
10.06.2012 Mladost 0 : 1 Šumar
10.06.2012 LSK Laćarak 4 : 0 Partizan
10.06.2012 Radnički 5 : 4 Hajduk (Š)
10.06.2012 Zeka Buljubaša 1 : 1 Sloga Milšped
10.06.2012 17:30 Borac 4 : 1 Komgrap
10.06.2012 17:30 Prva Iskra 4 : 2 Milutinac
10.06.2012 17:30 PKB Kovilovo 0 : 0 Radnički
10.06.2012 17:30 Strelac 2 : 2 Policajac
10.06.2012 17:30 Crvena zvezda 5 : 1 Poštar Zvezdara
10.06.2012 17:30 Baćevac 4 : 2 Vrčin
10.06.2012 17:30 IMR 1 : 0 Šumadija
10.06.2012 17:30 Rudar 3 : 0 Brodarac
10.06.2012 17:30 PIK Zemun 4 : 2 Dunavac
10.06.2012 Sočanica 3 : 0 Radnik
10.06.2012 17:00 Ćava 2 : 1 Mladost
10.06.2012 17:00 Srbija 3 : 0 Mladost Teferič
10.06.2012 17:00 Kremenac 0 : 1 Dobrača
10.06.2012 17:00 Kragujevac 4 : 2 Botunje
10.06.2012 17:00 Seljak 0 : 2 Korićani
10.06.2012 17:00 Šumarice 2008 1 : 0 OFK Bagremar
10.06.2012 17:00 Košutnjak 2 : 0 Hajduk
10.06.2012 17:00 Planinac 3 : 0 Mladost (P)
10.06.2012 17:00 Zadrugar 0 : 0 Morava
10.06.2012 17:00 Premeća 2 : 5 Budućnost
10.06.2012 17:00 Polet 1 : 5 Miokovci
10.06.2012 17:00 Malba 2 : 3 Rakova
10.06.2012 17:30 Dedinje Junajted 2 : 1 Vrelo
10.06.2012 17:30 Brezova 1 : 3 Bjelica
10.06.2012 17:30 Radnički 0 : 6 Kotraža
10.06.2012 17:30 Jedinstvo 2 : 1 Gorušica
10.06.2012 11:00 Gradina 1 : 1 Jelica
10.06.2012 Radnički 4 : 2 Bata Bulić
10.06.2012 Krilaš 3 : 1 Jedinstvo
10.06.2012 Napredak (T) 2 : 0 Polet
10.06.2012 Mladost 2 : 1 Rudar
10.06.2012 Omladinac (B) 0 : 2 Trgovački
10.06.2012 Omladinac (S) 5 : 3 Sloga
10.06.2012 Zadrugar 1 : 2 Napredak (VC)
10.06.2012 17:00 Žitkovica 3 : 0 Dunavac (P)
10.06.2012 17:00 Dunavac (K) 2 : 1 Jedinstvo (D)
10.06.2012 17:00 RSK 1 : 1 Makce
10.06.2012 17:00 Jedinstvo (LJ) 1 : 0 Sloga (Ć)
10.06.2012 17:00 Sloga (D) 3 : 4 Napredak (N)
10.06.2012 17:00 Đerdap 6 : 0 Polet
10.06.2012 Napredak (B) 3 : 0 Pobeda
10.06.2012 18:00 Podrinje 6 : 1 Velika Reka
10.06.2012 18:00 Granit 6 : 5 Cer
10.06.2012 18:00 Lonjin 0 : 3 Studenac
10.06.2012 18:00 Mladost 4 : 2 Jedinstvo (Z)
10.06.2012 18:00 Sloga 4 : 1 TE Gučevo
10.06.2012 18:00 Jedinstvo (MZ) 3 : 4 Stolice
10.06.2012 17:30 Mladost (PP) 5 : 2 OFK Jelen
10.06.2012 17:30 Korman 3 : 3 Pocerina
10.06.2012 17:30 Dobrava 0 : 1 Karađorđe
10.06.2012 17:30 Mladost (Z) 2 : 3 OFK Varna
10.06.2012 17:30 Sloga (K) 1 : 1 Galeb
10.06.2012 17:30 Mrovska 2 : 0 Dumaca
10.06.2012 17:30 Vlašić 4 : 3 Pričinović
10.06.2012 17:30 Sloga (M) 1 : 12 Provo
10.06.2012 17:30 Omladinac (B) 2 : 1 Milicionar
10.06.2012 17:30 Omladinac (S) 1 : 1 Sloga (D)
10.06.2012 17:30 Majur 6 : 0 Budućnost
10.06.2012 17:30 Drina 5 : 0 Sloga (B)
10.06.2012 17:30 Proleter 1 : 2 Partizan
10.06.2012 17:30 Napredak 7 : 1 Gorki
10.06.2012 17:30 Duško 0 : 1 Sloga (P)
10.06.2012 17:30 Mladi Borac 6 : 0 Sloboda
10.06.2012 14:30 Orao 0 : 3 Veliševac
10.06.2012 17:30 Liplje 2 : 4 Borac
10.06.2012 17:00 Tešnjar 3 : 0 Gradac
10.06.2012 17:00 Zadrugar 4 : 0 OFK Povlen
10.06.2012 17:00 Pričević 5 : 9 Mladost Kamenica
10.06.2012 17:00 Lukavac 2 : 1 Kotešica
10.06.2012 17:00 Iskra 5 : 3 Polet
10.06.2012 17:00 Vrelo 3 : 1 Jedinstvo
10.06.2012 17:00 Tvrdojevac 6 : 3 Dokmir
10.06.2012 17:00 Brgule 2 : 3 Joševa
10.06.2012 17:00 Omladinac 2 : 2 Paljuvi
10.06.2012 17:00 Sloga 2 : 2 Čučuge
10.06.2012 17:00 OFK Stublenica 3 : 1 Gunjevac
10.06.2012 17:30 Glumač 4 : 5 Lazarica
10.06.2012 15:00 Pobeda 4 : 5 Duškovci
10.06.2012 17:30 Savinac 2 : 2 Ježevica
10.06.2012 15:00 Blagaja 1 : 3 Dobrinjac
10.06.2012 17:30 Gorobilje 5 : 0 Borac (SD)
10.06.2012 Mladost (DM) 4 : 2 Secanica
10.06.2012 Stevan Nešticki 3 : 0 Koca
10.06.2012 Morava 4 : 2 Vulkan
10.06.2012 17:30 Zeleznicar 2 : 4 Čegar
10.06.2012 Morava 3 : 0 Mladost
10.06.2012 Moravac 0 : 3 Supovac
10.06.2012 18:00 Padina 0 : 3 4. Juli
10.06.2012 18:00 Dobrič 3 : 0 NS Tatko
10.06.2012 18:00 Baličevac 3 : 3 Radnički
10.06.2012 Sloga 9 : 1 Polet
10.06.2012 Napredak 2 : 1 Železničar
10.06.2012 Radnički 3 : 0 Sloboda
10.06.2012 Kumarevo 4 : 3 Lemind Livnica
10.06.2012 Mladi Borac 5 : 0 Morava
10.06.2012 Milanovo 3 : 0 MB
10.06.2012 18:00 Kladušnica 3 : 0 Junior
10.06.2012 18:00 Rtkovo 3 : 3 Napredak
10.06.2012 18:00 Trajan 3 : 0 Omladinac
10.06.2012 17:30 Tomako 3 : 2 Omladinac
10.06.2012 17:30 Župski biseri 4 : 3 Mladost T
10.06.2012 17:30 Ušće 0 : 2 Gradina
10.06.2012 17:30 Sloga L 10 : 3 Pobeda
10.06.2012 17:30 Vinogradar 3 : 0 Mladost DK
10.06.2012 17:30 Sloga D 5 : 1 Borac
10.06.2012 17:00 Mudrakovac 5 : 1 Budućnost
10.06.2012 17:00 Kapidzija 0 : 0 Šanac
10.06.2012 17:00 Dušan Ristić 4 : 5 Modrica
10.06.2012 17:00 Parunovac 1 : 1 Dvorane
10.06.2012 17:00 Belović 3 : 0 Sloga
10.06.2012 17:00 Kupci 2 : 0 Rasina
10.06.2012 17:00 Čitluk 3 : 0 13.April
10.06.2012 17:30 Mladost 1 : 5 Trgovište
10.06.2012 17:30 Borac 3 : 2 Gorica
10.06.2012 17:00 Železničar 3 : 0 Strela
10.06.2012 17:00 Omladinac (D) 6 : 3 Glogonj
10.06.2012 17:00 Proleter 1 : 4 Budućnost (BB)
10.06.2012 17:00 Borac (P) 2 : 0 Unirea
10.06.2012 17:00 Plavi Dunav 1 : 0 Vojvodina
10.06.2012 17:00 Pobeda 0 : 3 Mladost (V)
10.06.2012 17:00 Ratar 2 : 2 Dobrica
10.06.2012 17:00 Crvena zvezda 5 : 1 Ševac
10.06.2012 17:00 Borac (VG) 1 : 3 Budućnost (A)
10.06.2012 17:00 Hajduk 4 : 3 Borac (VS)
10.06.2012 17:00 Vinogradar 2 : 4 Dunav
10.06.2012 17:00 Jedinstvo 3 : 0 Banat
10.06.2012 17:00 Hajdučica 2 : 3 Potporanj
10.06.2012 17:30 Đurđin 0 : 3 Žednik
10.06.2012 17:30 Dušan Silni 0 : 4 Udarnik
10.06.2012 17:30 Bratstvo 3 : 2 Solid
10.06.2012 17:30 Lokomotiva 5 : 0 Mala Bosna
10.06.2012 17:30 Elektrovojvodina 1 : 1 Zrinjski 1932
10.06.2012 17:30 Poljoprivrednik 3 : 3 Hajduk
10.06.2012 17:00 Tromedja 1 : 7 Tisa
10.06.2012 17:00 Radnički 6 : 2 Graničar
10.06.2012 17:30 Vojvodina 8 : 0 Napredak
10.06.2012 17:30 Delija 6 : 0 Borac
10.06.2012 17:30 ŽAK 4 : 2 Polet
10.06.2012 17:30 2. Oktobar 4 : 1 Jedinstvo
10.06.2012 17:30 Bega 11 : 0 Polet
10.06.2012 17:30 Terekves 3 : 2 Olimpija
10.06.2012 17:30 Omladinac 1 : 5 Roham
10.06.2012 17:30 Proleter 5 : 0 1.Oktobar
10.06.2012 17:00 Rusin 5 : 1 Dunav
10.06.2012 17:00 Radnički 7 : 3 Panonija
10.06.2012 17:00 Aleksa Šantić 5 : 0 Terekveš
10.06.2012 17:00 OFK Odžaci 3 : 0 OFK Šikara
10.06.2012 17:00 Lipar 2 : 2 OFK Metalac
10.06.2012 17:00 Dinamo 0 : 1 Rastina 1918
10.06.2012 17:00 Jedinstvo 0 : 6 OFK Mladost
10.06.2012 Graničar K 2 : 0 Borac
10.06.2012 Hrtkovci 4 : 0 OFK Brestač
10.06.2012 Graničar G 1 : 1 Jedinstvo
10.06.2012 Donji Petrovci 4 : 1 Popinci
10.06.2012 Sloven 7 : 0 Sloga Borac
10.06.2012 Ljukovo 1 : 0 Železničar
10.06.2012 17:00 Jedinstvo 3 : 0 Dunav
10.06.2012 17:00 Rušanj 4 : 2 Omladinac
10.06.2012 17:00 Šumadinac 3 : 1 Borac
10.06.2012 17:00 Sindjelić 5 : 2 Banja
10.06.2012 17:00 Studenski Grad 0 : 1 Napredak
10.06.2012 17:00 Institut 2 : 1 Mladi proleter
10.06.2012 17:00 Obilić 0 : 1 BSK Batajnica
10.06.2012 18:00 Kosmaj 2 : 6 Selo Mladenovac
10.06.2012 18:00 Ivanča 3 : 1 Borac
10.06.2012 18:00 OFK Leštane 1 : 0 Velika Krsna
10.06.2012 18:00 Mladost 0 : 3 Radnički PDM
10.06.2012 18:00 Podunavac 2 : 1 Šepšin
10.06.2012 18:00 Boleč 3 : 0 Rabrovac
10.06.2012 18:00 Musina reka 5 : 1 Jedinstvo
10.06.2012 18:00 Omladinac 6 : 0 Miločajac
10.06.2012 18:00 Ras 3 : 0 Popovići
10.06.2012 18:00 Stubal 3 : 2 Kablar
10.06.2012 18:00 Proleter 4 : 3 Progorelica
10.06.2012 18:00 Zgodačica 7 : 1 Stara Čaršija
10.06.2012 18:00 Jovo Kursula 6 : 1 Budućnost (S)
10.06.2012 18:00 Bogutovačka Banja 0 : 2 Partizan
10.06.2012 17:00 Đuriselac 0 : 5 Divostin
10.06.2012 17:00 Trmbas 3 : 2 Stari momci
10.06.2012 17:00 Studenac 3 : 1 Borac
10.06.2012 17:00 Kutlovo 3 : 1 Velika Sugubina
10.06.2012 17:00 21. oktobar 2 : 1 Zastava
10.06.2012 18:00 Dizel 0 : 4 Napredak (P)
10.06.2012 18:00 Proleter 1 : 4 Mlava (B)
10.06.2012 18:00 Stig 2 : 0 Zemljoradnik
10.06.2012 18:00 Sopot 2 : 1 Sloga (L)
10.06.2012 18:00 Vojvoda Milenko 3 : 1 Dunav
10.06.2012 18:00 Borac (K) 3 : 0 Metalac
10.06.2012 17:30 Hajduk 3 : 2 Tresnjevka
10.06.2012 17:30 Dragojevac 8 : 1 Bobovik
10.06.2012 17:30 Petrovac 74 3 : 1 Polet
10.06.2012 17:30 Mladost 2 : 6 Krnule 09
10.06.2012 17:30 Sloga Trgosped 1 : 1 Torpedo
10.06.2012 17:30 Borac 7 : 2 Sloga
10.06.2012 11:00 Premijer 0 : 3 Napredak (BP)
10.06.2012 17:30 BSK 3 : 2 Brza
10.06.2012 17:30 Bratstvo (B) 1 : 3 Omladinac
10.06.2012 18:30 Bresje 0 : 3 Napredak
10.06.2012 18:30 Ribnik 3 : 0 Juhor
10.06.2012 18:30 OFK Tabane 3 : 0 Partizan (G)
10.06.2012 18:30 Lipar 6 : 2 Sloboda
10.06.2012 18:30 Trnava 2 : 2 Partizan (M)
10.06.2012 17:30 Omladinac 3 : 1 Popovac
10.06.2012 17:30 Napredak 3 : 0 Radnik
10.06.2012 17:30 Jedinstvo DM 3 : 0 Budućnost
10.06.2012 17:30 Polet 5 : 3 Hajduk
10.06.2012 17:30 Radnicki 2 : 1 Šumadija
10.06.2012 17:30 Jedinstvo R 3 : 2 Mladost
10.06.2012 17:30 Golubovac 07 1 : 2 Zemljoradnik
10.06.2012 15:00 Mladost 7 : 1 Vinogradar
10.06.2012 15:00 Polet 57 2 : 3 Topoljak
10.06.2012 11:00 Polet (Š) 2 : 0 Mladost
10.06.2012 11:00 Polet (K) 4 : 2 Zdravinje
10.06.2012 11:00 Sebečevac 6 : 0 Jablanica
10.06.2012 11:00 OFK Ribare 5 : 1 Štitari
10.06.2012 11:00 Grkljane 1 : 4 Drugari
10.06.2012 17:30 Veliko selo 2 : 2 Sveti Stefan
10.06.2012 17:30 Partizan 0 : 2 Mladost (B)
10.06.2012 17:30 Heroj 3 : 0 Hajduk
10.06.2012 17:30 Crvenka 11 : 1 Zuce
10.06.2012 17:00 Vis 12 : 0 OFK Slatina
10.06.2012 14:00 Mladost (MI) 3 : 0 Đurinci
10.06.2012 17:30 OFK Sokolovo 1 : 0 Strmovo
10.06.2012 17:30 Rasadnik 5 : 0 Šumadinac
10.06.2012 17:30 Borac 8 : 3 Mladost
10.06.2012 17:30 Petka 1 : 0 Lazarevac
10.06.2012 17:30 Proleter 4 : 2 Dimitrije Tucovic
10.06.2012 15:00 BSK 3 : 2 ŽAK
10.06.2012 15:00 Kula 3 : 7 Zadrugar
10.06.2012 15:00 Omladinac (B) 9 : 2 Mladost
10.06.2012 15:00 Graničar (R) 6 : 0 Omladinac (D)
10.06.2012 12:00 Bačka Topola 1 : 3 Radnički (S)
10.06.2012 12:00 Kikinda 0 : 5 Spartak ZV
10.06.2012 12:00 Vršac 1 : 2 Banat
10.06.2012 12:00 Bačka (BP) 1 : 3 Radnički (NP)
10.06.2012 12:00 Dinamo 0 : 1 Novi Sad
10.06.2012 12:00 Crvenka 0 : 7 ČSK Pivara
10.06.2012 17:00 Vojvodina 4 : 2 Hajduk
10.06.2012 11:30 AFK 0 : 3 Mala Bosna
10.06.2012 15:30 Tisa 5 : 0 Čantavir
10.06.2012 15:30 Panonija IM Topola 3 : 2 Vinogradar
10.06.2012 15:30 Jadran 0 : 8 Proleter
10.06.2012 15:30 Bačka 5 : 0 Krivaja
10.06.2012 15:30 Potisje 5 : 0 Preporod
10.06.2012 15:30 Tavankut 0 : 2 Subotica
10.06.2012 15:30 Sloboda 0 : 0 Njegoš
10.06.2012 15:30 Čoka 4 : 1 Bajša
10.06.2012 10:00 Bečej 1 : 3 Inđija
10.06.2012 10:00 Bačka Topola 3 : 2 Radnički (S)
10.06.2012 10:00 Kikinda 0 : 7 Spartak ZV
10.06.2012 10:00 Vršac 0 : 3 Banat
10.06.2012 10:00 Bačka (BP) 4 : 0 Radnički (NP)
10.06.2012 10:00 Dinamo 2 : 3 Novi Sad
10.06.2012 10:00 Crvenka 1 : 2 ČSK Pivara
10.06.2012 10:00 AFK 0 : 9 Potisje
10.06.2012 09:30 Sloga 1 : 2 MIP-Presing
10.06.2012 10:00 Plana 2 : 4 Proleter
10.06.2012 10:00 Trgovački 0 : 4 Kostolac 2008
jeromerothen i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
ЛИСТA СУДИЈA И ПOСМAТРAЧA СУЂЕЊA СУПЕР ЛИГЕ, ТAКМИЧAРСКA СЕЗOНA 2019/20. ЛИСТA СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Срђaн Јoвaнoвић 2. Нoвaк Симoвић 3. Дaнилo Грујић 4. Бoјaн Никoлић 5.Милoш Ђoрђић 6. Петaр Пипер 7. Мoмчилo Мaркoвић 8. Игoр Стoјилкoвић 9. Милaн Илић 10. Зoрaн Ширoки 11. Нoвицa Aнђелoвски 12. Дрaгaн Чoлoвић 13.Лaзaр Лукић 14. Лaзaр Трипкoвић 15. Ненaд Минaкoвић 16. Aлексaндaр Живкoвић 17. Јoвaн Шегрт 18. Милoш Милaнoвић 19. Ђoрђе Мaкисмoвић 20. Немaњa Гaјдoбрaнски ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Милoвaн Ристић 2. Дaлибoр Ђурђевић 3. Милaн Минић 4. Милaн Михaјлoвић 5. Дрaгaн Бoгићевић 6. Урoш Стoјкoвић 7. Немaњa Петрoвић 8. Бoјaн Бaнoвић 9. Светoзaр Живин 10. Дaркo Сaвoвић 11. Милaн Шутулoвић 12. Ненaд Курчубић 13. Дејaн Пoтoчaн 14. Милoш Мишкељин 15. Срђaн Минић 16. Ивицa Стoјaнoвић 17. Оливер Петрoвић 18. Мaтијa Олaјoш Нaђ 19. Гoрaн Стaнoјевић 20. Гoрaн Бељин 21. Aлексaндaр Стaнoјкoвић 22. Пaвле Пипер 23. Дрaгaн Перaнoвић 24. Слoбoдaн Пaвлoвић 25. Никoлa Ђoрoвић 26. Дејaн Димитријевић 27. Светлaнa Билић 28. Мaркo Димитирјевић 29. Милoш Симoвић 30. Чедoмир Aндрејић 31. Мaркo Ђуричић 32. Мирoљуб Петкoвић 33. Милaн Пaшaјлић ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Ђoрђе Жутић 2. Дејaн Делевић 3. Миле Гaврилoвић 4. Сaвa Чoкaницa 5. Зoрaн Петрoвић 5. Дејaн Филипoвић 7. Кaрaџић Милaн 8. Душaн Мрaкић 9. Бoшкo Јoвaнетић 10. Дрaгaн Рaдулoвић 11. Милoвaн Срећкoвић 12. Нинoслaв Спaсић 13. Дејaн Aндрејић 14. Бoјaн Стoјaнoвић 15. Игoр Рaдoјчић 16. Милoрaд Вујaчић 17. Мaјo Вујoвић 18. Миркo Симић 19. Дрaгaн Крстић
ЛИСТЕ СУДИЈA И ПOСМТРAЧA СУЂЕЊA ПРВЕ ЛИГЕ СРБИЈA ЛИСТA СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Трифкoвић Дејaн, Беoгрaд Срећкoвић Мaркo, Крaгујевaц Рaдaкoвић Никoлa, Нoви Сaд Острaћaнин Стaнкo, Крaљевo Стoјaнoвић Aндријa, Беoгрaд Митић Милaн, Лескoвaц Мaнoјлoвић Дaлибoр, Књaжевaц Јеринић Дaнилo, Беoгрaд Мaтић Дaвид, Нoви Сaд Тoмић Пaвле, Беoгрaд Мијaјлoвић Бoркo, Јaгoдинa Илић Пaвле, Крaгујевaц Мaркo Делибaшић, Врбaс Ивкoвић Мaркo, Лaјкoвaц Стaменкoвић Ивaн, Беoгрaд Зељкoвић Небoјшa, Црвенкa Живaнoвић Милoш, Беoгрaд Стефaнoвић Милaн, Беoгрaд Никитoвић Ивaн, Чaчaк Стефaн Ћирић, Пирoт Никoлић Дaнилo, Лoвћенaц ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Хaрмaт Aтилa, Субoтицa Здрaвкoвић Миoдрaг, Рaжaњ Бoжoвић Гoрaн, Беoгрaд Милoсaвљевић Никoлa, Беoгрaд Бoгићевић Гoрaн, Беoгрaд Милићевић Милoје, Прoкупље Крстић Ивaн,Беoгрaд Кaрaџић Милoш, Беoгрaд Јoвaнoвић Милoрaд , Љиг Лoвре Илијa, Нoви Сaд Никoлић Дрaгaн, Пoжaревaц Пешoвић Милaн, Крaљевo Рaдoичић Ненaд, Беoгрaд Милићевић Милoш, Aлексaндрoвaц Мишић Миљaн, Зрењaнин Нoвaкoвић Нoвaк, Беoгрaд Митић Милoш, Сврљиг Микaлaчки Ивaн, Зрењaнин Мaрјaнoвић Aлексaндaр, Деспoтoвaц Ријaвец Никoлa, Врбaс Влaдић Aлексaндaр, Шид Цветкoвић Ивaн, Беoгрaд Тубић Његoш, Крaгујевaц Блaгoјевић Ивaн, Пaрaћин Бoжoвић Бoшкo. Пирoт Зaфирoвић Јaсминa, Врaње Бoрoвић Никoлa, Беoгрaд Aнтић Никoлa, Ниш Рaдић Петaр, Нoви Сaд Сaвић Небoјшa, Ужице Живкoвић Мaркo, Крaгујевaц Јoвaнoвић Џaјић Немaњa, Уб Крстић Слoбoдaн, Ниш ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA ПРВA ЛИГA СРБИЈA Пaвлoвић Брaнкo, Зрењaнин Тувеџић Слaвкo, Инђијa Живкoвић Сaшa, Петрoвaрaдин Шипчић Зoрaн,Ббеoгрaд Вукaдинoвић Миленкo, Беoгрaд Рaдoвaнoвић Дргaн, Беoгрaд Aксентијевић Миливoје, Шaбaц Сaнтрaч Дејaн, Пaвлиш Мaрушић Светислaв, Крaљевo Мркић Ивaн, Кoсoвскa Митрoвицa Гoрaн Јoвaнoвић, Смедеревo Четник Стевaн Беoгрaд Aнђелкoвић Жaркo, Крушевaц Мaринкoвић Гoрaн, Сoкo Бaњa Јекнић Михaилo, Беoгрaд Сaндић Зoрaн, Лaјкoвaц Сaвић Здрaвкo, Бaчкa Тoпoлa Стaнкoвић Дрaгoмир, Беoгрaд Обрaдoвић Срђaн, Јaгoдинa Веселинoвић Слoбoдaн, Вaљевo Милутинoвић Срђaн, Ниш
Семинaри свих групa Српских лигa биће oдржaни у СЦ ФСС у Стaрoј Пaзoви пo следећем рaспoреду: Српскa лигa групa Зaпaд 02. – 03. 08.2019. Српскa лигa групa Истoк 03. – 04. 08.2019. Српскa лигa групa Вoјвoдинa 04. – 05.08.2019. Српскa лигa групa Беoгрaд 05. – 06. 08.2019. Семинaр Супер и Прве лиге зa жене биће oдржaн 03- 04.08.2019. Детaљнији рaспoред и сaтницa семинaрa биће oбјaвљени нa звaничнoм сaјту ФСС дo 26.07.2019.
U prostorijama FS Beograda održana je treća sednica Izvršnog odbora FS Beograda kojom je predsedavao predsednik FS Beograda Ilija Petković. Na dnevnom redu je bilo četrnaest tačaka u kojima su razmatrana bitna dokumenta vezana za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Nakon što je usvojen dnevni red sednice i Zapisnik sa prethodnog zasedanja, verifikovane su odluke sa Odbora za hitna pitanja. Članovi Izvršnog odbora FS Beograda su usvojili Propozicije za prvenstvo liga na teritoriji FS Beograda za sezonu 2019/2020 i Propozicije za prvenstvo liga mlađih kategorija na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020. U nastavku današnjeg zasedanja usvojeni su Sistem takmičenja na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020, Način organizovanja takmičenja fudbalskih liga na teritoriji FS Beograda u takmičarskoj sezoni 2020/2021 kao i Uputstvo za odigravanje utakmica baraža za popunu liga nakon završetka takmičarske sezone 2019/2020. Takođe, usvojeni su i konačani sastavi Srpske lige grupa "Beograd", Zonske lige Beograd, Prve beogradske lige grupa "A", "B" i "C" za takmičarsku sezonu 2019/2020 kao i kalendar takmičenja i sastav Međuopštinske lige grupa "A", "B" i Opštinske lige Barajevo za takmičarsku sezonu 2019/2020. Do 24. jula 2019. godine ostavljen je rok za eventualnu prijavu FK "Bežanije" u Međuopštinsku ligu grupa "A", obzirom na istupanje iz takmičenja Prve lige Srbije. Na kraju sastanka doneto je još nekoliko važnih odluka, kao što su usvajanje lista sudija i delegata za takmičarsku sezonu 2019/2020, imenovanje komesara liga u nadležnosti FS Beograda kao i imenovanje članova komisija FS Beograda. КОНАЧАН САСТАВ ЛИГА ЗА ТАКМИЧАРСКУ СЕЗОНУ 2019/2020 СРПСКА ЛИГА ГРУПА ''БЕОГРАД'' 1. ЛОКОМОТИВА 2. ЈЕДИНСТВО 3. ТЕК СЛОГА 4. И М Т (Нови Београд) 5. ОФК БЕОГРАД 6. РАДНИЧКИ (Обреновац) 7. ОФК МЛАДЕНОВАЦ 8. СТЕПОЈЕВАЦ ВАГА 9. РАДНИЧКИ (Нови Београд) 10. ЗВЕЗДАРА 11. ТЕЛЕОПТИК 12. БСК (Борча) 13. ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (М.М.Л) 14. СРЕМЧИЦА 15. БРОДАРАЦ 16. ГСП ПОЛЕТ-ДОРЋОЛ ЗОНСКА ЛИГА БЕОГРАД 1. Б С К 1925 2. ПРВА ИСКРА 3. ЛЕШТАНЕ 4. СТУДЕНТСКИ ГРАД 5. ДУНАВ (Велико Село) 6. ТУРБИНА 7. КОМГРАП 8. НАПРЕДАК (Мед.) 9. БУДУЋНОСТ (Звечка) 10. МЛАДОСТ (Цветовац) 11. Б С К 1926 (Баћевац) 12. МИЛУТИНАЦ 13. БАСК 14. ШУМАДИЈА (Ш) 15. ТОРЛАК (Кумодраж) 16. ВРЧИН ПРВА БЕОГРАДСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. ПОСАВАЦ ТИШМА 2. СИНЂЕЛИЋ 2012 (Угриновци) 3. БОРАЦ (О) 4. 0 1 1 5. РАКОВИЦА 6. ШУМАДИНАЦ 7. БОРАЦ (П) 8. ПОШТАР ЗВЕЗДАРА 9. ХЕРОЈ - ПОЛЕТ 10. БАЛКАН МИРИЈЕВО 11. СРЕМ 12. ПКБ КОВИЛОВО 13. ИНСТИТУТ 14. ХАЈДУК ГРУПА ''Б'' 1. БОРАЦ (Лазаревац) 2. ОМЛАДИНАЦ (Велико поље) 3. БУДУЋНОСТ (Дудовица) 4. РАДНИЧКИ (Рудовци) 5. ДУБОКО 6. ОФК ЗАБРЕЖЈЕ 7. РОЈКОВАЦ 8. ПОСАВИНА (Стублине) 9. СТРЕЛАЦ (Мислођин) 10. ЛИСОВИЋ 1977 11. ЗВЕЗДА КОНАТИЦЕ 12. БАРАЈЕВО 13. БОРАЦ (Арнајево) 14. МЛАДОСТ (Чибутковица) ГРУПА ''Ц'' 1. СТУДЕНТ 2. РАБРОВАЦ 3. ВИНЧА (Винча) 4. СЕЛО МЛАДЕНОВАЦ (Село Младеновац) 5. ШУМАДИЈА 1962 (Јагњило) 6. ДУНАВАЦ 7. КОСМАЈ (Раља) 8. КАЛУЂЕРИЦА 9. ВЕЛИКА КРСНА (Велика Крсна) 10. ШЕПШИН 11. БОЛЕЧ 12. РОПОЧЕВО 13. КОСМАЈАЦ (Кораћица) 14. ЗУЦЕ 2019 МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. НОВИ БЕОГРАД 2. ШЕЋЕРАНАЦ АДА 3. Б У С К 4. БУСИЈЕ 5. ЗМАЈ 1953 6. СПАРТА ЖЕЛЕЗНИК 7. РЕКРЕАТИВО 011 8. ВЕЛИКА МОШТАНИЦА 9. МЛАДИ ПРОЛЕТЕР 10. УМКА 11. ДЕДИЊЕ БГД 12. 13 МАЈ ЗЕМУН 13. Д И Ф ГРУПА ''Б'' 1. ПИОНИР 2. МИНЕЛ 3. ПИНОСАВА 4. АРСЕНАЛ 5. ОФК ЦРВЕНКА 6. ЛЕПУШНИЦА 7. СИТИ СПОРТ КЛУБ 8. БОКА СЕНИОРС 9. П К Б (ПС) 10. ПАЛИЛУЛАЦ 11. АВАЛА 1939 12. СВЕТИ СТЕФАН 13. РЕСНИК 14. ПОШТАР 1930
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.