08.10
15:30
Sloga (PM)
Železničar
1
0
|
08.10.2011 15:30 | Sloga (PM) | 1 : 0 | Železničar | |||||
08.10
15:30
Šumadija
Pobeda
0
1
|
08.10.2011 15:30 | Šumadija | 0 : 1 | Pobeda | |||||
08.10
15:30
Rudar
Jedinstvo
4
0
|
08.10.2011 15:30 | Rudar | 4 : 0 | Jedinstvo | |||||
08.10
11:00
Vujić Valjevo
Polet (Lj)
0
1
|
08.10.2011 11:00 | Vujić Valjevo | 0 : 1 | Polet (Lj) | |||||
08.10
15:30
Sloga (BB)
Sloboda (Č)
1
3
|
08.10.2011 15:30 | Sloga (BB) | 1 : 3 | Sloboda (Č) |
08.10
15:30
Radnički (S)
Trgovački (J)
1
0
|
08.10.2011 15:30 | Radnički (S) | 1 : 0 | Trgovački (J) | |||||
08.10
15:30
Sloga
Borac (B)
3
0
|
08.10.2011 15:30 | Sloga | 3 : 0 | Borac (B) | |||||
08.10
15:30
Svrljig
Trstenik PPT
2
0
|
08.10.2011 15:30 | Svrljig | 2 : 0 | Trstenik PPT | |||||
08.10
15:30
Žitorađa
Kopaonik
1
0
|
08.10.2011 15:30 | Žitorađa | 1 : 0 | Kopaonik |
08.10
15:30
OFK Kikinda
Mladost (BJ)
1
0
|
08.10.2011 15:30 | OFK Kikinda | 1 : 0 | Mladost (BJ) | |||||
08.10
15:30
Bačka Topola
Dolina
0
0
|
08.10.2011 15:30 | Bačka Topola | 0 : 0 | Dolina | |||||
08.10
15:30
Tekstilac
Vršac
2
1
|
08.10.2011 15:30 | Tekstilac | 2 : 1 | Vršac | |||||
08.10
15:30
Cement
Radnički (Š)
1
1
|
08.10.2011 15:30 | Cement | 1 : 1 | Radnički (Š) | |||||
08.10
15:30
Sloga (T)
Palić
1
0
|
08.10.2011 15:30 | Sloga (T) | 1 : 0 | Palić | |||||
08.10
15:30
Radnički (NP)
Dunav
2
0
|
08.10.2011 15:30 | Radnički (NP) | 2 : 0 | Dunav |
08.10
15:00
Zemun
Slavija
1
0
|
08.10.2011 15:00 | Zemun | 1 : 0 | Slavija | |||||
08.10
15:00
Balkan Mirijevo
PKB
2
0
|
08.10.2011 15:00 | Balkan Mirijevo | 2 : 0 | PKB | |||||
08.10
15:00
Dorćol
Sindjelić
0
1
|
08.10.2011 15:00 | Dorćol | 0 : 1 | Sindjelić | |||||
08.10
15:00
Voždovac
Hajduk
3
0
|
08.10.2011 15:00 | Voždovac | 3 : 0 | Hajduk |
08.10
15:30
Partizan
Tutin
2
0
|
08.10.2011 15:30 | Partizan | 2 : 0 | Tutin |
08.10
15:30
Karađorđe (T)
Sloga (B)
2
1
|
08.10.2011 15:30 | Karađorđe (T) | 2 : 1 | Sloga (B) | |||||
08.10
15:30
Vrbovac
Morava
0
0
|
08.10.2011 15:30 | Vrbovac | 0 : 0 | Morava | |||||
08.10
15:30
Gruža
Železničar
3
0
|
08.10.2011 15:30 | Gruža | 3 : 0 | Železničar | |||||
08.10
15:30
Crvena zvezda
Sloga (D)
5
0
|
08.10.2011 15:30 | Crvena zvezda | 5 : 0 | Sloga (D) |
08.10
15:30
Ribnica
Radnički
3
1
|
08.10.2011 15:30 | Ribnica | 3 : 1 | Radnički | |||||
08.10
15:30
Budućnost
Loznica
1
0
|
08.10.2011 15:30 | Budućnost | 1 : 0 | Loznica | |||||
08.10
15:30
Jedinstvo
Miloš Pocerac
1
1
|
08.10.2011 15:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Miloš Pocerac |
08.10
15:30
Morava
Dubočica 1923
2
4
|
08.10.2011 15:30 | Morava | 2 : 4 | Dubočica 1923 | |||||
08.10
15:30
Pusta Reka
BSK Bujanovac
4
0
|
08.10.2011 15:30 | Pusta Reka | 4 : 0 | BSK Bujanovac | |||||
08.10
15:30
Sloga (L)
Moravac Orion (M)
0
1
|
08.10.2011 15:30 | Sloga (L) | 0 : 1 | Moravac Orion (M) |
08.10
15:30
Kablovi
Jedinstvo (P)
1
0
|
08.10.2011 15:30 | Kablovi | 1 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
08.10
15:30
Morava (Ć)
Župa
4
0
|
08.10.2011 15:30 | Morava (Ć) | 4 : 0 | Župa | |||||
08.10
15:30
Ozren
Majdanpek
4
2
|
08.10.2011 15:30 | Ozren | 4 : 2 | Majdanpek |
08.10
15:30
Jedinstvo (BK)
Jedinstvo (NB)
5
2
|
08.10.2011 15:30 | Jedinstvo (BK) | 5 : 2 | Jedinstvo (NB) | |||||
08.10
15:30
Sloboda
Proleter
2
2
|
08.10.2011 15:30 | Sloboda | 2 : 2 | Proleter | |||||
08.10
15:30
Kolonija
Radnički (B)
1
2
|
08.10.2011 15:30 | Kolonija | 1 : 2 | Radnički (B) | |||||
08.10
15:30
Dinamo
AFK Ada
5
1
|
08.10.2011 15:30 | Dinamo | 5 : 1 | AFK Ada | |||||
08.10
15:30
Kozara
Obilić
2
0
|
08.10.2011 15:30 | Kozara | 2 : 0 | Obilić |
08.10
15:30
Jugović
Sloga (E)
0
2
|
08.10.2011 15:30 | Jugović | 0 : 2 | Sloga (E) | |||||
08.10
15:30
Crvena Zvezda
Jedinstvo (SP)
1
2
|
08.10.2011 15:30 | Crvena Zvezda | 1 : 2 | Jedinstvo (SP) | |||||
08.10
15:30
Borac (NS)
Index
1
2
|
08.10.2011 15:30 | Borac (NS) | 1 : 2 | Index | |||||
08.10
15:30
Bačka (BP)
Polet (S)
1
1
|
08.10.2011 15:30 | Bačka (BP) | 1 : 1 | Polet (S) | |||||
08.10
15:30
1. Maj
Stanišić
3
0
|
08.10.2011 15:30 | 1. Maj | 3 : 0 | Stanišić | |||||
08.10
15:30
Radnički (SM)
Omladinac (NB)
2
0
|
08.10.2011 15:30 | Radnički (SM) | 2 : 0 | Omladinac (NB) |
08.10
15:00
Vinča
Lokomotiva
1
2
|
08.10.2011 15:00 | Vinča | 1 : 2 | Lokomotiva |
08.10
15:00
Goč
Ibar
0
1
|
08.10.2011 15:00 | Goč | 0 : 1 | Ibar | |||||
08.10
15:00
Karađorđe
Morava (S)
0
0
|
08.10.2011 15:00 | Karađorđe | 0 : 0 | Morava (S) |
08.10
15:00
Maršić
Sloga D
2
1
|
08.10.2011 15:00 | Maršić | 2 : 1 | Sloga D | |||||
08.10
15:00
Jadran
Kolonija
0
1
|
08.10.2011 15:00 | Jadran | 0 : 1 | Kolonija |
08.10
15:30
Mladost
Slatina
1
0
|
08.10.2011 15:30 | Mladost | 1 : 0 | Slatina |
08.10
15:30
Lokomotiva
Aranđelovac
4
0
|
08.10.2011 15:30 | Lokomotiva | 4 : 0 | Aranđelovac |
08.10
Šumadinac
Bresje Superior
1
0
|
08.10.2011 | Šumadinac | 1 : 0 | Bresje Superior |
08.10
15:30
VGSK
Polet
6
1
|
08.10.2011 15:30 | VGSK | 6 : 1 | Polet |
08.10
15:00
Borac
Lipolist
3
3
|
08.10.2011 15:00 | Borac | 3 : 3 | Lipolist | |||||
08.10
15:00
Mačva 2005
Radjevac
2
2
|
08.10.2011 15:00 | Mačva 2005 | 2 : 2 | Radjevac |
08.10
14:00
Rubribreza
Kačer
2
2
|
08.10.2011 14:00 | Rubribreza | 2 : 2 | Kačer |
08.10
15:00
Jasen
Napredak
2
1
|
08.10.2011 15:00 | Jasen | 2 : 1 | Napredak | |||||
08.10
15:00
Crnokosa
Jedinstvo
2
0
|
08.10.2011 15:00 | Crnokosa | 2 : 0 | Jedinstvo |
08.10
OFK Niš
Budućnost (PK)
6
0
|
08.10.2011 | OFK Niš | 6 : 0 | Budućnost (PK) |
08.10
15:30
Doljevac 1971
Palilula
2
3
|
08.10.2011 15:30 | Doljevac 1971 | 2 : 3 | Palilula | |||||
08.10
15:30
Morava
Borac
12
0
|
08.10.2011 15:30 | Morava | 12 : 0 | Borac | |||||
08.10
15:30
Jastrebac
Zemljoradnik
1
0
|
08.10.2011 15:30 | Jastrebac | 1 : 0 | Zemljoradnik | |||||
08.10
15:30
Bukovik
Napredak
3
2
|
08.10.2011 15:30 | Bukovik | 3 : 2 | Napredak |
08.10
15:00
Jedinstvo (Š)
Gradac
1
2
|
08.10.2011 15:00 | Jedinstvo (Š) | 1 : 2 | Gradac | |||||
08.10
15:00
Budućnost
Mladost
3
1
|
08.10.2011 15:00 | Budućnost | 3 : 1 | Mladost |
08.10
15:30
Jedinstvo B.P
Lužnica
2
1
|
08.10.2011 15:30 | Jedinstvo B.P | 2 : 1 | Lužnica | |||||
08.10
15:30
Zadrugar
Mladost P.R
3
0
|
08.10.2011 15:30 | Zadrugar | 3 : 0 | Mladost P.R |
08.10
15:00
Alakince
Nebeski Andjeli
1
1
|
08.10.2011 15:00 | Alakince | 1 : 1 | Nebeski Andjeli |
08.10
15:30
Jug Bogdan
Partizanski put
3
1
|
08.10.2011 15:30 | Jug Bogdan | 3 : 1 | Partizanski put | |||||
08.10
15:30
Borac
Polet
3
0
|
08.10.2011 15:30 | Borac | 3 : 0 | Polet |
08.10
15:00
Levač
Istok 63
8
0
|
08.10.2011 15:00 | Levač | 8 : 0 | Istok 63 | |||||
08.10
15:00
Vinorača
Jedinstvo
2
1
|
08.10.2011 15:00 | Vinorača | 2 : 1 | Jedinstvo |
08.10
16:00
Zlot
Radujevac
1
0
|
08.10.2011 16:00 | Zlot | 1 : 0 | Radujevac | |||||
08.10
16:00
Rudar
Nemetali
2
0
|
08.10.2011 16:00 | Rudar | 2 : 0 | Nemetali | |||||
08.10
16:00
Brestovac
Bor
0
0
|
08.10.2011 16:00 | Brestovac | 0 : 0 | Bor | |||||
08.10
16:00
Rudna Glava
Krivelj
1
0
|
08.10.2011 16:00 | Rudna Glava | 1 : 0 | Krivelj |
08.10
15:00
Bošnjane
Donji Kopaonik
3
0
|
08.10.2011 15:00 | Bošnjane | 3 : 0 | Donji Kopaonik | |||||
08.10
15:00
Blagotin
Velika Drenova
2
1
|
08.10.2011 15:00 | Blagotin | 2 : 1 | Velika Drenova |
08.10
15:30
Rtanj
Rudar (P)
7
0
|
08.10.2011 15:30 | Rtanj | 7 : 0 | Rudar (P) | |||||
08.10
15:30
BSK
Mladost
8
0
|
08.10.2011 15:30 | BSK | 8 : 0 | Mladost | |||||
08.10
15:30
Rudar Vrška Čuka
Osnić
2
0
|
08.10.2011 15:30 | Rudar Vrška Čuka | 2 : 0 | Osnić |
08.10
15:30
Vršac United
Polet
2
0
|
08.10.2011 15:30 | Vršac United | 2 : 0 | Polet | |||||
08.10
15:30
Sloga (P)
Radnički (K)
1
2
|
08.10.2011 15:30 | Sloga (P) | 1 : 2 | Radnički (K) | |||||
08.10
15:30
BAK
Sloga (BNS)
1
1
|
08.10.2011 15:30 | BAK | 1 : 1 | Sloga (BNS) |
08.10
14:30
Njegoš
Preporod
2
1
|
08.10.2011 14:30 | Njegoš | 2 : 1 | Preporod | |||||
08.10
14:30
Sloboda
Vinogradar
0
1
|
08.10.2011 14:30 | Sloboda | 0 : 1 | Vinogradar | |||||
08.10
14:30
Potisje
Panonija IM Topola
0
2
|
08.10.2011 14:30 | Potisje | 0 : 2 | Panonija IM Topola |
08.10
15:30
Krajina
Borac (Z)
3
2
|
08.10.2011 15:30 | Krajina | 3 : 2 | Borac (Z) | |||||
08.10
15:30
Rusanda
Naftagas
0
2
|
08.10.2011 15:30 | Rusanda | 0 : 2 | Naftagas | |||||
08.10
15:30
Bilećanin
Begej
1
0
|
08.10.2011 15:30 | Bilećanin | 1 : 0 | Begej |
08.10
15:30
Graničar (G)
BSK
3
3
|
08.10.2011 15:30 | Graničar (G) | 3 : 3 | BSK | |||||
08.10
15:30
Crvenka
Sloga
5
2
|
08.10.2011 15:30 | Crvenka | 5 : 2 | Sloga | |||||
08.10
15:30
Polet
Borac
4
0
|
08.10.2011 15:30 | Polet | 4 : 0 | Borac | |||||
08.10
15:30
Mladost
Kordun
1
0
|
08.10.2011 15:30 | Mladost | 1 : 0 | Kordun |
08.10
Podrinje
LSK Laćarak
3
1
|
08.10.2011 | Podrinje | 3 : 1 | LSK Laćarak | |||||
08.10
Partizan
Hajduk (Š)
4
1
|
08.10.2011 | Partizan | 4 : 1 | Hajduk (Š) |
08.10
Šajkaš
Srbobran
2
8
|
08.10.2011 | Šajkaš | 2 : 8 | Srbobran | |||||
08.10
Vrbas
Jedinstvo
1
2
|
08.10.2011 | Vrbas | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
08.10
Slavija (NS)
Slavija (P)
3
0
|
08.10.2011 | Slavija (NS) | 3 : 0 | Slavija (P) |
08.10
15:00
Radnički
IMR
1
0
|
08.10.2011 15:00 | Radnički | 1 : 0 | IMR | |||||
08.10
11:00
Milutinac
Dunavac
2
4
|
08.10.2011 11:00 | Milutinac | 2 : 4 | Dunavac | |||||
08.10
15:00
PKB Kovilovo
Brodarac
5
0
|
08.10.2011 15:00 | PKB Kovilovo | 5 : 0 | Brodarac | |||||
08.10
15:00
Policajac
Šumadija
1
2
|
08.10.2011 15:00 | Policajac | 1 : 2 | Šumadija | |||||
08.10
11:00
Poštar Zvezdara
Vrčin
1
1
|
08.10.2011 11:00 | Poštar Zvezdara | 1 : 1 | Vrčin |
08.10
15:00
Čibukovac
Mladost
0
0
|
08.10.2011 15:00 | Čibukovac | 0 : 0 | Mladost |
08.10
15:00
Korićani
Mladost
6
0
|
08.10.2011 15:00 | Korićani | 6 : 0 | Mladost | |||||
08.10
15:00
OFK Bagremar
Botunje
1
2
|
08.10.2011 15:00 | OFK Bagremar | 1 : 2 | Botunje |
08.10
15:30
Parmenac
Zadrugar
3
1
|
08.10.2011 15:30 | Parmenac | 3 : 1 | Zadrugar |
08.10
15:30
Foka
Baćkovac Junajted
4
0
|
08.10.2011 15:30 | Foka | 4 : 0 | Baćkovac Junajted | |||||
08.10
15:30
Jablanica
Majdan
3
1
|
08.10.2011 15:30 | Jablanica | 3 : 1 | Majdan | |||||
08.10
15:30
Lunjevica
Mladi Rudar
3
1
|
08.10.2011 15:30 | Lunjevica | 3 : 1 | Mladi Rudar |
08.10
15:30
Ozremica
Gornji Branetići
10
0
|
08.10.2011 15:30 | Ozremica | 10 : 0 | Gornji Branetići |
08.10
14:30
Sloga
Dedinje Junajted
3
6
|
08.10.2011 14:30 | Sloga | 3 : 6 | Dedinje Junajted | |||||
08.10
14:30
Bjelica
Gradina
0
5
|
08.10.2011 14:30 | Bjelica | 0 : 5 | Gradina | |||||
08.10
14:30
Bratstvo
Jelica
1
1
|
08.10.2011 14:30 | Bratstvo | 1 : 1 | Jelica |
08.10
15:30
Prvi srpski ustanak
Sloga
3
2
|
08.10.2011 15:30 | Prvi srpski ustanak | 3 : 2 | Sloga |
08.10
15:30
Trgovački
Sloga
3
0
|
08.10.2011 15:30 | Trgovački | 3 : 0 | Sloga |
08.10
15:30
Žitkovica
Sloga (D)
6
0
|
08.10.2011 15:30 | Žitkovica | 6 : 0 | Sloga (D) |
08.10
15:00
TE Gučevo
Velika Reka
2
1
|
08.10.2011 15:00 | TE Gučevo | 2 : 1 | Velika Reka | |||||
08.10
15:00
Luk
Cer
3
1
|
08.10.2011 15:00 | Luk | 3 : 1 | Cer |
08.10
Mladost (PP)
Pričinović
0
0
|
08.10.2011 | Mladost (PP) | 0 : 0 | Pričinović | |||||
08.10
OFK Jelen
Sloga (M)
0
1
|
08.10.2011 | OFK Jelen | 0 : 1 | Sloga (M) |
08.10
15:00
Majur
Sloboda
3
1
|
08.10.2011 15:00 | Majur | 3 : 1 | Sloboda |
08.10
15:00
Junior Novo Naselje
Pričević
3
0
|
08.10.2011 15:00 | Junior Novo Naselje | 3 : 0 | Pričević |
08.10
Polet
Dimitrije Tucović
4
0
|
08.10.2011 | Polet | 4 : 0 | Dimitrije Tucović |
08.10
15:30
Kalenić
OFK Stublenica
2
1
|
08.10.2011 15:30 | Kalenić | 2 : 1 | OFK Stublenica | |||||
08.10
15:30
Jedinstvo
Gunjevac
3
1
|
08.10.2011 15:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | Gunjevac |
08.10
15:30
Morava
Stevan Nešticki
2
1
|
08.10.2011 15:30 | Morava | 2 : 1 | Stevan Nešticki |
08.10
Draževac
Kraljevo
2
1
|
08.10.2011 | Draževac | 2 : 1 | Kraljevo | |||||
08.10
Gredetin
Vukašinovac
3
1
|
08.10.2011 | Gredetin | 3 : 1 | Vukašinovac |
08.10
15:30
Sloboda
Sloga
2
2
|
08.10.2011 15:30 | Sloboda | 2 : 2 | Sloga | |||||
08.10
15:30
Borac
Željuša
2
1
|
08.10.2011 15:30 | Borac | 2 : 1 | Željuša | |||||
08.10
15:30
Mladost
Provalija
1
3
|
08.10.2011 15:30 | Mladost | 1 : 3 | Provalija |
08.10
15:00
Sindjelic
Mladost (T)
6
3
|
08.10.2011 15:00 | Sindjelic | 6 : 3 | Mladost (T) | |||||
08.10
15:00
Ursule
Mladost (S)
5
2
|
08.10.2011 15:00 | Ursule | 5 : 2 | Mladost (S) |
08.10
16:00
Rečka
Miloševo
2
1
|
08.10.2011 16:00 | Rečka | 2 : 1 | Miloševo |
08.10
15:00
Kupci
Budućnost
4
2
|
08.10.2011 15:00 | Kupci | 4 : 2 | Budućnost | |||||
08.10
15:00
Parunovac
Dušan Ristić
1
1
|
08.10.2011 15:00 | Parunovac | 1 : 1 | Dušan Ristić |
08.10
15:00
Ravna
Drugarstvo
4
3
|
08.10.2011 15:00 | Ravna | 4 : 3 | Drugarstvo |
08.10
15:30
Jedinstvo Stević
Omladinac (D)
1
1
|
08.10.2011 15:30 | Jedinstvo Stević | 1 : 1 | Omladinac (D) |
08.10
15:30
Jedinstvo
Dobrica
0
0
|
08.10.2011 15:30 | Jedinstvo | 0 : 0 | Dobrica |
08.10
15:00
Eđšeg
Pobeda
0
1
|
08.10.2011 15:00 | Eđšeg | 0 : 1 | Pobeda |
08.10
15:30
Budućnost
Terekves
1
1
|
08.10.2011 15:30 | Budućnost | 1 : 1 | Terekves |
08.10
15:30
Budućnost
Graničar G
0
0
|
08.10.2011 15:30 | Budućnost | 0 : 0 | Graničar G |
08.10
15:30
Železničar
Vinogradar
0
0
|
08.10.2011 15:30 | Železničar | 0 : 0 | Vinogradar |
08.10
15:00
Soko
Budućnost (P)
1
1
|
08.10.2011 15:00 | Soko | 1 : 1 | Budućnost (P) | |||||
08.10
15:00
Krila Krajine
Budućnost (G)
1
1
|
08.10.2011 15:00 | Krila Krajine | 1 : 1 | Budućnost (G) |
08.10
15:00
Sindjelić
Jedinstvo
3
2
|
08.10.2011 15:00 | Sindjelić | 3 : 2 | Jedinstvo |
08.10
15:00
Popović
Rabrovac
1
1
|
08.10.2011 15:00 | Popović | 1 : 1 | Rabrovac |
08.10
15:00
Mladost (Č)
Palež
1
2
|
08.10.2011 15:00 | Mladost (Č) | 1 : 2 | Palež | |||||
08.10
15:00
Krtinska
BSK
3
1
|
08.10.2011 15:00 | Krtinska | 3 : 1 | BSK | |||||
08.10
15:00
Barajevo
Mladost (B)
2
6
|
08.10.2011 15:00 | Barajevo | 2 : 6 | Mladost (B) | |||||
08.10
15:00
OFK Zabrežje
Vranić
1
5
|
08.10.2011 15:00 | OFK Zabrežje | 1 : 5 | Vranić |
08.10
15:00
Stara Čaršija
Budućnost (S)
0
0
|
08.10.2011 15:00 | Stara Čaršija | 0 : 0 | Budućnost (S) |
08.10
15:30
Tulež
Brezovac
0
1
|
08.10.2011 15:30 | Tulež | 0 : 1 | Brezovac |
08.10
15:30
Borac
Hajduk
2
0
|
08.10.2011 15:30 | Borac | 2 : 0 | Hajduk | |||||
08.10
15:30
OFK Žabare
Budućnost
4
1
|
08.10.2011 15:30 | OFK Žabare | 4 : 1 | Budućnost | |||||
08.10
15:30
ZT Gorovič
Omladinac
2
2
|
08.10.2011 15:30 | ZT Gorovič | 2 : 2 | Omladinac |
08.10
15:00
Polet (G)
Kotlenik (L)
1
1
|
08.10.2011 15:00 | Polet (G) | 1 : 1 | Kotlenik (L) |
08.10
15:30
7 juli
Soko
4
2
|
08.10.2011 15:30 | 7 juli | 4 : 2 | Soko | |||||
08.10
15:30
Burovac
B.S.K.
2
3
|
08.10.2011 15:30 | Burovac | 2 : 3 | B.S.K. | |||||
08.10
15:30
Mlava
Radnik
3
2
|
08.10.2011 15:30 | Mlava | 3 : 2 | Radnik | |||||
08.10
15:30
Dobrnje
Budućnost
1
2
|
08.10.2011 15:30 | Dobrnje | 1 : 2 | Budućnost | |||||
08.10
15:30
Busur
Laolac
3
5
|
08.10.2011 15:30 | Busur | 3 : 5 | Laolac |
08.10
15:30
Mladost (R)
Rudar
0
2
|
08.10.2011 15:30 | Mladost (R) | 0 : 2 | Rudar | |||||
08.10
15:30
Rade Milošević
Obilić
3
1
|
08.10.2011 15:30 | Rade Milošević | 3 : 1 | Obilić | |||||
08.10
15:30
Mladost (L)
Vukan
2
1
|
08.10.2011 15:30 | Mladost (L) | 2 : 1 | Vukan |
08.10
14:30
Košava
Kobilje
3
0
|
08.10.2011 14:30 | Košava | 3 : 0 | Kobilje | |||||
08.10
14:30
Stig MC
BSK
3
2
|
08.10.2011 14:30 | Stig MC | 3 : 2 | BSK |
08.10
15:00
OFK Homolje
Vrelo
2
1
|
08.10.2011 15:00 | OFK Homolje | 2 : 1 | Vrelo | |||||
08.10
15:00
Budućnost
Zadrugar
6
2
|
08.10.2011 15:00 | Budućnost | 6 : 2 | Zadrugar | |||||
08.10
15:00
Borac
Laznica
5
1
|
08.10.2011 15:00 | Borac | 5 : 1 | Laznica |
08.10
15:30
Metalac
Zemljoradnik
4
1
|
08.10.2011 15:30 | Metalac | 4 : 1 | Zemljoradnik |
08.10
15:00
Mladost (Gradilšte)
Rudar
1
1
|
08.10.2011 15:00 | Mladost (Gradilšte) | 1 : 1 | Rudar |
08.10
15:00
Krasava
Bratstvo
6
0
|
08.10.2011 15:00 | Krasava | 6 : 0 | Bratstvo |
08.10
15:00
Metlić
Cerić
1
2
|
08.10.2011 15:00 | Metlić | 1 : 2 | Cerić | |||||
08.10
15:00
Rankovac
Zablaće
3
2
|
08.10.2011 15:00 | Rankovac | 3 : 2 | Zablaće |
08.10
15:00
Napredak (U)
Napredak (BP)
2
2
|
08.10.2011 15:00 | Napredak (U) | 2 : 2 | Napredak (BP) | |||||
08.10
15:00
Stojan Lazarac
Radnik
3
0
|
08.10.2011 15:00 | Stojan Lazarac | 3 : 0 | Radnik | |||||
08.10
15:00
Mladost (M.M)
Bair
0
3
|
08.10.2011 15:00 | Mladost (M.M) | 0 : 3 | Bair | |||||
08.10
15:00
Premijer
Sumice
6
0
|
08.10.2011 15:00 | Premijer | 6 : 0 | Sumice |
08.10
15:00
Maovi MH
Napredak
1
0
|
08.10.2011 15:00 | Maovi MH | 1 : 0 | Napredak | |||||
08.10
15:00
Cer
Culjkovic
2
1
|
08.10.2011 15:00 | Cer | 2 : 1 | Culjkovic | |||||
08.10
15:00
Buducnost
Zadrugar Milkivit
3
4
|
08.10.2011 15:00 | Buducnost | 3 : 4 | Zadrugar Milkivit |
08.10
15:30
Moravac (G)
Nomanica
3
1
|
08.10.2011 15:30 | Moravac (G) | 3 : 1 | Nomanica | |||||
08.10
15:30
Mladost (K)
Turekovac
4
1
|
08.10.2011 15:30 | Mladost (K) | 4 : 1 | Turekovac | |||||
08.10
15:30
Moravac (P)
Omladinac
0
6
|
08.10.2011 15:30 | Moravac (P) | 0 : 6 | Omladinac | |||||
08.10
15:30
Goblen
Brza
6
1
|
08.10.2011 15:30 | Goblen | 6 : 1 | Brza | |||||
08.10
15:30
Gornje Krajince
Bratstvo (B)
3
1
|
08.10.2011 15:30 | Gornje Krajince | 3 : 1 | Bratstvo (B) | |||||
08.10
15:30
Bratstvo (Z)
Real
5
0
|
08.10.2011 15:30 | Bratstvo (Z) | 5 : 0 | Real |
08.10
15:00
Kolonija
Trnava
3
0
|
08.10.2011 15:00 | Kolonija | 3 : 0 | Trnava |
08.10
15:00
Šumadinac
Blagotin
2
2
|
08.10.2011 15:00 | Šumadinac | 2 : 2 | Blagotin |
08.10
16:30
Jugovići
Stara Čaršija
2
2
|
08.10.2011 16:30 | Jugovići | 2 : 2 | Stara Čaršija | |||||
08.10
16:30
Ribnik
Vinogradar
7
2
|
08.10.2011 16:30 | Ribnik | 7 : 2 | Vinogradar |
08.10
15:00
Temnić
Rubin
1
8
|
08.10.2011 15:00 | Temnić | 1 : 8 | Rubin | |||||
08.10
15:00
Juhor 2
Kostrež
1
0
|
08.10.2011 15:00 | Juhor 2 | 1 : 0 | Kostrež |
08.10
15:00
Mačkovac
Srnje
5
0
|
08.10.2011 15:00 | Mačkovac | 5 : 0 | Srnje | |||||
08.10
15:00
Rasinac
BSK
0
4
|
08.10.2011 15:00 | Rasinac | 0 : 4 | BSK | |||||
08.10
15:00
Žabare
Pakasnica
10
1
|
08.10.2011 15:00 | Žabare | 10 : 1 | Pakasnica | |||||
08.10
15:00
Padež
Globoder
6
1
|
08.10.2011 15:00 | Padež | 6 : 1 | Globoder | |||||
08.10
15:00
Kruševica
Gaglovo
2
4
|
08.10.2011 15:00 | Kruševica | 2 : 4 | Gaglovo |
08.10
15:30
Graničar
Sloga
5
3
|
08.10.2011 15:30 | Graničar | 5 : 3 | Sloga | |||||
08.10
15:30
Gaj
Banat
0
3
|
08.10.2011 15:30 | Gaj | 0 : 3 | Banat | |||||
08.10
15:30
Krajina
Barice
3
0
|
08.10.2011 15:30 | Krajina | 3 : 0 | Barice |
08.10
15:00
Kapedunum
Pionir
0
3
|
08.10.2011 15:00 | Kapedunum | 0 : 3 | Pionir |
08.10
15:00
Busije
Sparta
10
0
|
08.10.2011 15:00 | Busije | 10 : 0 | Sparta |
08.10
15:00
OFK Meljak
Veliki Borak
1
0
|
08.10.2011 15:00 | OFK Meljak | 1 : 0 | Veliki Borak |
08.10
15:00
Petka
Strmovo
2
1
|
08.10.2011 15:00 | Petka | 2 : 1 | Strmovo |
08.10
15:00
Napredak
Mladenovac
1
1
|
08.10.2011 15:00 | Napredak | 1 : 1 | Mladenovac | |||||
08.10
15:00
Radnički (N)
Sloga (K)
2
0
|
08.10.2011 15:00 | Radnički (N) | 2 : 0 | Sloga (K) | |||||
08.10
15:00
Mladi radnik
Novi Sad
2
0
|
08.10.2011 15:00 | Mladi radnik | 2 : 0 | Novi Sad | |||||
08.10
15:00
Inđija
Donji Srem
0
0
|
08.10.2011 15:00 | Inđija | 0 : 0 | Donji Srem | |||||
08.10
15:00
Čukarički
Teleoptik
0
3
|
08.10.2011 15:00 | Čukarički | 0 : 3 | Teleoptik | |||||
08.10
15:00
Radnički (S)
Sinđelić
0
0
|
08.10.2011 15:00 | Radnički (S) | 0 : 0 | Sinđelić | |||||
08.10
15:00
Bežanija
Kolubara
3
0
|
08.10.2011 15:00 | Bežanija | 3 : 0 | Kolubara |
08.10
Spartak
Mašinac PZP
5
0
|
08.10.2011 | Spartak | 5 : 0 | Mašinac PZP | |||||
08.10
Sloga
Nives
8
0
|
08.10.2011 | Sloga | 8 : 0 | Nives | |||||
08.10
Požarevac
Šabac
1
0
|
08.10.2011 | Požarevac | 1 : 0 | Šabac | |||||
08.10
Mačva
Napredak
0
5
|
08.10.2011 | Mačva | 0 : 5 | Napredak | |||||
08.10
Novi Bečej
Lemind Lavice
3
1
|
08.10.2011 | Novi Bečej | 3 : 1 | Lemind Lavice | |||||
08.10
Ravangrad
LASK Crvena zvezda
0
9
|
08.10.2011 | Ravangrad | 0 : 9 | LASK Crvena zvezda |
08.10
15:30
Rubin
BSK Borča
0
9
|
08.10.2011 15:30 | Rubin | 0 : 9 | BSK Borča | |||||
08.10
15:30
Kalemegdan
Radnički 1919
0
1
|
08.10.2011 15:30 | Kalemegdan | 0 : 1 | Radnički 1919 | |||||
08.10
15:30
Pančevo
Fruškogorac
0
2
|
08.10.2011 15:30 | Pančevo | 0 : 2 | Fruškogorac |
08.10
Partizan
Inđija
5
1
|
08.10.2011 | Partizan | 5 : 1 | Inđija | |||||
08.10
Borac
OFK Beograd
1
1
|
08.10.2011 | Borac | 1 : 1 | OFK Beograd | |||||
08.10
Radnički (N)
Sloga (K)
1
0
|
08.10.2011 | Radnički (N) | 1 : 0 | Sloga (K) | |||||
08.10
Jagodina
Vojvodina
2
1
|
08.10.2011 | Jagodina | 2 : 1 | Vojvodina | |||||
08.10
Čukarički Stankom
Rad
0
2
|
08.10.2011 | Čukarički Stankom | 0 : 2 | Rad | |||||
08.10
Radnički 1923
Napredak
0
1
|
08.10.2011 | Radnički 1923 | 0 : 1 | Napredak | |||||
08.10
Zemun
BSK Borča
0
0
|
08.10.2011 | Zemun | 0 : 0 | BSK Borča | |||||
08.10
Crvena zvezda
Javor
8
1
|
08.10.2011 | Crvena zvezda | 8 : 1 | Javor |
08.10
Hajduk
Radnički NP
2
1
|
08.10.2011 | Hajduk | 2 : 1 | Radnički NP | |||||
08.10
ČSK Pivara
Spartak Zlatibor Voda
3
1
|
08.10.2011 | ČSK Pivara | 3 : 1 | Spartak Zlatibor Voda | |||||
08.10
Kabel
Radnički S
1
6
|
08.10.2011 | Kabel | 1 : 6 | Radnički S |
08.10
Železničar
Savacijum
3
0
|
08.10.2011 | Železničar | 3 : 0 | Savacijum |
08.10
13:30
Graničar (G)
BSK
3
3
|
08.10.2011 13:30 | Graničar (G) | 3 : 3 | BSK | |||||
08.10
13:30
Polet
Borac
11
0
|
08.10.2011 13:30 | Polet | 11 : 0 | Borac | |||||
08.10
13:30
Mladost
Kordun
3
3
|
08.10.2011 13:30 | Mladost | 3 : 3 | Kordun |
08.10
Udarnik
Borac
4
0
|
08.10.2011 | Udarnik | 4 : 0 | Borac | |||||
08.10
Sloga
Skobalj
5
4
|
08.10.2011 | Sloga | 5 : 4 | Skobalj | |||||
08.10
SASK
Osipaonica
2
3
|
08.10.2011 | SASK | 2 : 3 | Osipaonica |
08.10
Radnik
Šumadija
1
0
|
08.10.2011 | Radnik | 1 : 0 | Šumadija | |||||
08.10
Jedinstvo
Mladi borac
3
3
|
08.10.2011 | Jedinstvo | 3 : 3 | Mladi borac | |||||
08.10
Cerovac
Budućnost
2
10
|
08.10.2011 | Cerovac | 2 : 10 | Budućnost | |||||
08.10
Sloga
Omladinac
1
4
|
08.10.2011 | Sloga | 1 : 4 | Omladinac | |||||
08.10
Bresje-Superior
Selevac
3
0
|
08.10.2011 | Bresje-Superior | 3 : 0 | Selevac |
08.10
Partizan
Sloboda PS
3
0
|
08.10.2011 | Partizan | 3 : 0 | Sloboda PS | |||||
08.10
Loznica
Sloga (L)
1
1
|
08.10.2011 | Loznica | 1 : 1 | Sloga (L) | |||||
08.10
Radnički (N)
Sloga (K)
2
1
|
08.10.2011 | Radnički (N) | 2 : 1 | Sloga (K) | |||||
08.10
Rad
Vojvodina
0
1
|
08.10.2011 | Rad | 0 : 1 | Vojvodina | |||||
08.10
Čukarički Stankom
Jagodina
0
0
|
08.10.2011 | Čukarički Stankom | 0 : 0 | Jagodina | |||||
08.10
OFK Beograd
Teleoptik
3
1
|
08.10.2011 | OFK Beograd | 3 : 1 | Teleoptik | |||||
08.10
Zemun
BSK Borča
1
0
|
08.10.2011 | Zemun | 1 : 0 | BSK Borča | |||||
08.10
Crvena zvezda
Borac
1
0
|
08.10.2011 | Crvena zvezda | 1 : 0 | Borac |
08.10
12:00
Hajduk
Banat
2
2
|
08.10.2011 12:00 | Hajduk | 2 : 2 | Banat | |||||
08.10
12:00
Vojvodina
Spartak ZV
1
1
|
08.10.2011 12:00 | Vojvodina | 1 : 1 | Spartak ZV |
08.10
13:30
Mala Bosna
Palić
1
1
|
08.10.2011 13:30 | Mala Bosna | 1 : 1 | Palić |
08.10
12:30
Njegoš
Preporod
3
0
|
08.10.2011 12:30 | Njegoš | 3 : 0 | Preporod | |||||
08.10
12:30
Sloboda
Vinogradar
1
3
|
08.10.2011 12:30 | Sloboda | 1 : 3 | Vinogradar | |||||
08.10
12:30
Potisje
Panonija IM Topola
6
0
|
08.10.2011 12:30 | Potisje | 6 : 0 | Panonija IM Topola |
08.10
Partizan
Smederevo
4
2
|
08.10.2011 | Partizan | 4 : 2 | Smederevo | |||||
08.10
Loznica
OFK Beograd
1
1
|
08.10.2011 | Loznica | 1 : 1 | OFK Beograd | |||||
08.10
Savacijum
Radnički 1923
1
1
|
08.10.2011 | Savacijum | 1 : 1 | Radnički 1923 | |||||
08.10
Rad
Čukarički Stankom
0
0
|
08.10.2011 | Rad | 0 : 0 | Čukarički Stankom | |||||
08.10
Bežanija
Jagodina
1
0
|
08.10.2011 | Bežanija | 1 : 0 | Jagodina | |||||
08.10
Sloga (K)
Napredak
1
1
|
08.10.2011 | Sloga (K) | 1 : 1 | Napredak | |||||
08.10
Palilulac
Radnički (N)
0
7
|
08.10.2011 | Palilulac | 0 : 7 | Radnički (N) | |||||
08.10
Crvena zvezda
Borac
4
0
|
08.10.2011 | Crvena zvezda | 4 : 0 | Borac |
08.10
10:00
Hajduk
Banat
0
1
|
08.10.2011 10:00 | Hajduk | 0 : 1 | Banat | |||||
08.10
10:00
Vojvodina
Spartak ZV
5
0
|
08.10.2011 10:00 | Vojvodina | 5 : 0 | Spartak ZV |
08.10
11:00
Olimpija
Palić
6
0
|
08.10.2011 11:00 | Olimpija | 6 : 0 | Palić | |||||
08.10
11:00
AFK
Radnički Gladiolus
6
3
|
08.10.2011 11:00 | AFK | 6 : 3 | Radnički Gladiolus |
08.10
15:00
Sloga
VGSK
2
0
|
08.10.2011 15:00 | Sloga | 2 : 0 | VGSK | |||||
08.10
15:00
Zvižd
Obilić
3
0
|
08.10.2011 15:00 | Zvižd | 3 : 0 | Obilić |
08.10
Udarnik
Borac
4
0
|
08.10.2011 | Udarnik | 4 : 0 | Borac | |||||
08.10
Sloga
Skobalj
3
3
|
08.10.2011 | Sloga | 3 : 3 | Skobalj | |||||
08.10
SASK
Osipaonica
3
6
|
08.10.2011 | SASK | 3 : 6 | Osipaonica |
08.10
Radnik
Šumadija
2
2
|
08.10.2011 | Radnik | 2 : 2 | Šumadija | |||||
08.10
Jedinstvo
Mladi borac
3
1
|
08.10.2011 | Jedinstvo | 3 : 1 | Mladi borac | |||||
08.10
Cerovac
Budućnost
3
0
|
08.10.2011 | Cerovac | 3 : 0 | Budućnost | |||||
08.10
Sloga
Omladinac
7
0
|
08.10.2011 | Sloga | 7 : 0 | Omladinac | |||||
08.10
Bresje-Superior
Selevac
3
0
|
08.10.2011 | Bresje-Superior | 3 : 0 | Selevac |
08.10
11:00
Radnički (N)
Real Niš
2
3
|
08.10.2011 11:00 | Radnički (N) | 2 : 3 | Real Niš | |||||
08.10
11:00
Red Star
Radnički (P)
4
2
|
08.10.2011 11:00 | Red Star | 4 : 2 | Radnički (P) |
08.10
10:00
Bačka
Potisje
2
1
|
08.10.2011 10:00 | Bačka | 2 : 1 | Potisje | |||||
08.10
09:00
Bačka 1901 '00
Bačka 1901 '99
1
14
|
08.10.2011 09:00 | Bačka 1901 '00 | 1 : 14 | Bačka 1901 '99 | |||||
08.10
09:30
Spartak Zlatibor voda '99
Bačka Topola
5
0
|
08.10.2011 09:30 | Spartak Zlatibor voda '99 | 5 : 0 | Bačka Topola | |||||
08.10
09:30
Tisa
Sever
1
3
|
08.10.2011 09:30 | Tisa | 1 : 3 | Sever | |||||
08.10
09:30
AFK
Čantavir
1
3
|
08.10.2011 09:30 | AFK | 1 : 3 | Čantavir |
08.10
11:00
Plana
Trgovački
7
1
|
08.10.2011 11:00 | Plana | 7 : 1 | Trgovački | |||||
08.10
11:00
MIP-Presing
Obilić
10
0
|
08.10.2011 11:00 | MIP-Presing | 10 : 0 | Obilić | |||||
08.10
11:00
Proleter
Pinkum
2
3
|
08.10.2011 11:00 | Proleter | 2 : 3 | Pinkum | |||||
08.10
11:00
Kostolac 2008
Smederevo
0
7
|
08.10.2011 11:00 | Kostolac 2008 | 0 : 7 | Smederevo | |||||
08.10
11:00
Mladi radnik
Presing
2
5
|
08.10.2011 11:00 | Mladi radnik | 2 : 5 | Presing |
08.10
10:00
Šumadija 1903
Karađorđe
17
0
|
08.10.2011 10:00 | Šumadija 1903 | 17 : 0 | Karađorđe | |||||
08.10
10:00
Radnicki 1923 I
Šumadija
5
0
|
08.10.2011 10:00 | Radnicki 1923 I | 5 : 0 | Šumadija | |||||
08.10
10:00
Kraguj
Marjan
3
0
|
08.10.2011 10:00 | Kraguj | 3 : 0 | Marjan |
08.10
12:00
Seljak
Sloga
1
6
|
08.10.2011 12:00 | Seljak | 1 : 6 | Sloga | |||||
08.10
12:00
Plana
Trgovački
4
1
|
08.10.2011 12:00 | Plana | 4 : 1 | Trgovački | |||||
08.10
12:00
MIP-Presing
Obilić
5
0
|
08.10.2011 12:00 | MIP-Presing | 5 : 0 | Obilić | |||||
08.10
12:00
Rudar
Pinkum
3
0
|
08.10.2011 12:00 | Rudar | 3 : 0 | Pinkum | |||||
08.10
12:00
Bumerang
Panter
0
3
|
08.10.2011 12:00 | Bumerang | 0 : 3 | Panter | |||||
08.10
12:00
Kostolac 2008
Smederevo
3
0
|
08.10.2011 12:00 | Kostolac 2008 | 3 : 0 | Smederevo | |||||
08.10
12:00
Mladi radnik
Presing
2
4
|
08.10.2011 12:00 | Mladi radnik | 2 : 4 | Presing |
08.10
Akademik
Vrbas
80
68
|
08.10.2011 | Akademik | 80 : 68 | Vrbas | |||||
08.10
Veternik
Stara Pazova
67
65
|
08.10.2011 | Veternik | 67 : 65 | Stara Pazova | |||||
08.10
Velika Kikinda
Srem
77
89
|
08.10.2011 | Velika Kikinda | 77 : 89 | Srem | |||||
08.10
Topola
Nova Pazova
48
68
|
08.10.2011 | Topola | 48 : 68 | Nova Pazova | |||||
08.10
Radnički
Odžaci
71
76
|
08.10.2011 | Radnički | 71 : 76 | Odžaci | |||||
08.10
Novi Sad MT
Dunav
91
82
|
08.10.2011 | Novi Sad MT | 91 : 82 | Dunav | |||||
08.10
Mladost Teletehnika
Meridiana
73
85
|
08.10.2011 | Mladost Teletehnika | 73 : 85 | Meridiana |
08.10
16:00
Sloga
Novi Pazar
70
84
|
08.10.2011 16:00 | Sloga | 70 : 84 | Novi Pazar | |||||
08.10
18:00
Prva Petoletka
Plana
84
70
|
08.10.2011 18:00 | Prva Petoletka | 84 : 70 | Plana | |||||
08.10
19:00
Priboj
Požarevac
105
75
|
08.10.2011 19:00 | Priboj | 105 : 75 | Požarevac |
08.10
20:00
Union Olimpija
Zlatorog Laško
89
77
|
08.10.2011 20:00 | Union Olimpija | 89 : 77 | Zlatorog Laško | |||||
08.10
18:15
Crvena Zvezda Beograd
Hemofarm STADA
104
89
|
08.10.2011 18:15 | Crvena Zvezda Beograd | 104 : 89 | Hemofarm STADA | |||||
08.10
16:30
Zagreb CO
Partizan mt:s
65
93
|
08.10.2011 16:30 | Zagreb CO | 65 : 93 | Partizan mt:s | |||||
08.10
17:00
Helios Domžale
Široki WWin
90
92
|
08.10.2011 17:00 | Helios Domžale | 90 : 92 | Široki WWin |
08.10
20:00
Mega Vizura
Sloboda
85
74
|
08.10.2011 20:00 | Mega Vizura | 85 : 74 | Sloboda | |||||
08.10
19:30
Sloga
BKK Radnički
89
92
|
08.10.2011 19:30 | Sloga | 89 : 92 | BKK Radnički | |||||
08.10
19:00
Borac Mozzart Sport
Tamiš
71
48
|
08.10.2011 19:00 | Borac Mozzart Sport | 71 : 48 | Tamiš | |||||
08.10
19:30
Metalac
Radnički FMP
87
83
|
08.10.2011 19:30 | Metalac | 87 : 83 | Radnički FMP | |||||
08.10
17:00
Smederevo 1953
Železničar
93
78
|
08.10.2011 17:00 | Smederevo 1953 | 93 : 78 | Železničar | |||||
08.10
17:30
OKK Beograd
Napredak Rubin
90
66
|
08.10.2011 17:30 | OKK Beograd | 90 : 66 | Napredak Rubin |
08.10
19:00
Napredak Maxi Co
Beovuk 72
89
80
|
08.10.2011 19:00 | Napredak Maxi Co | 89 : 80 | Beovuk 72 | |||||
08.10
18:30
Mladost (Z)
Jagodina
89
67
|
08.10.2011 18:30 | Mladost (Z) | 89 : 67 | Jagodina | |||||
08.10
20:00
Crnokosa
KG Student UK
74
71
|
08.10.2011 20:00 | Crnokosa | 74 : 71 | KG Student UK | |||||
08.10
12:30
Viva Basket
Radnički
99
91
|
08.10.2011 12:30 | Viva Basket | 99 : 91 | Radnički | |||||
08.10
19:00
Jedinstvo
Šabac
87
69
|
08.10.2011 19:00 | Jedinstvo | 87 : 69 | Šabac | |||||
08.10
20:00
Konstantin
Spartak
81
72
|
08.10.2011 20:00 | Konstantin | 81 : 72 | Spartak | |||||
08.10
15:30
Vojvodina
Mladost (Č)
56
82
|
08.10.2011 15:30 | Vojvodina | 56 : 82 | Mladost (Č) |
08.10
19:30
Partizan Galenika
Hemofarm Štada
70
62
|
08.10.2011 19:30 | Partizan Galenika | 70 : 62 | Hemofarm Štada | |||||
08.10
20:30
Voždovac
Mladi Krajišnik
73
67
|
08.10.2011 20:30 | Voždovac | 73 : 67 | Mladi Krajišnik | |||||
08.10
18:00
Vojvodina NIS
Celje
68
85
|
08.10.2011 18:00 | Vojvodina NIS | 68 : 85 | Celje |
08.10
19:00
Čelarevo
Proleter
61
55
|
08.10.2011 19:00 | Čelarevo | 61 : 55 | Proleter | |||||
08.10
17:00
Radnički
Student
70
49
|
08.10.2011 17:00 | Radnički | 70 : 49 | Student | |||||
08.10
19:30
Spartak
Šabac
66
69
|
08.10.2011 19:30 | Spartak | 66 : 69 | Šabac | |||||
08.10
18:00
Stara Pazova
Beočin
101
62
|
08.10.2011 18:00 | Stara Pazova | 101 : 62 | Beočin | |||||
08.10
16:00
Crvena Zvezda
Loznica
95
56
|
08.10.2011 16:00 | Crvena Zvezda | 95 : 56 | Loznica |
08.10
19:00
Jedinstvo
Mladi radnik
1
3
|
08.10.2011 19:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | Mladi radnik | |||||
08.10
19:00
Klek Srbijašume
Spartak
2
3
|
08.10.2011 19:00 | Klek Srbijašume | 2 : 3 | Spartak |
08.10
20:00
Smederevo
Obilić
1
3
|
08.10.2011 20:00 | Smederevo | 1 : 3 | Obilić | |||||
08.10
20:00
Dunav Volley
Đerdap
0
3
|
08.10.2011 20:00 | Dunav Volley | 0 : 3 | Đerdap | |||||
08.10
19:00
VGSK
Spartak
0
3
|
08.10.2011 19:00 | VGSK | 0 : 3 | Spartak | |||||
08.10
17:00
Borac
Sterija
3
1
|
08.10.2011 17:00 | Borac | 3 : 1 | Sterija | |||||
08.10
16:00
Novi Pazar-Junior
Jagodina
2
3
|
08.10.2011 16:00 | Novi Pazar-Junior | 2 : 3 | Jagodina |
08.10
19:00
Dinamo Azotara
Varadin BMG
1
3
|
08.10.2011 19:00 | Dinamo Azotara | 1 : 3 | Varadin BMG | |||||
08.10
20:00
Radnički
Crvena Zvezda
1
3
|
08.10.2011 20:00 | Radnički | 1 : 3 | Crvena Zvezda | |||||
08.10
20:00
Tent
Kolubara
0
3
|
08.10.2011 20:00 | Tent | 0 : 3 | Kolubara | |||||
08.10
20:00
Vojvodina
Jedinstvo
0
3
|
08.10.2011 20:00 | Vojvodina | 0 : 3 | Jedinstvo |
08.10
17:00
Crnokosa
Klek Srbijašume
3
0
|
08.10.2011 17:00 | Crnokosa | 3 : 0 | Klek Srbijašume | |||||
08.10
19:00
Železničar
Student
3
0
|
08.10.2011 19:00 | Železničar | 3 : 0 | Student | |||||
08.10
16:00
Lazarevac
Radnički
1
3
|
08.10.2011 16:00 | Lazarevac | 1 : 3 | Radnički |
08.10
Mladost
Stari grad
10
0
|
08.10.2011 | Mladost | 10 : 0 | Stari grad | |||||
08.10
Majdanpek
Metalac
27
22
|
08.10.2011 | Majdanpek | 27 : 22 | Metalac | |||||
08.10
Radnički
Udarnik
33
26
|
08.10.2011 | Radnički | 33 : 26 | Udarnik | |||||
08.10
Sloga
Bask
32
27
|
08.10.2011 | Sloga | 32 : 27 | Bask | |||||
08.10
Primus Car Dušan
Studentski grad
31
32
|
08.10.2011 | Primus Car Dušan | 31 : 32 | Studentski grad | |||||
08.10
Sindjelić
Radnički 2
31
18
|
08.10.2011 | Sindjelić | 31 : 18 | Radnički 2 | |||||
08.10
Morava
Šamot 65
35
24
|
08.10.2011 | Morava | 35 : 24 | Šamot 65 |
08.10
Apatin
Hercegovina
30
24
|
08.10.2011 | Apatin | 30 : 24 | Hercegovina | |||||
08.10
Radnički
Napredak
29
26
|
08.10.2011 | Radnički | 29 : 26 | Napredak | |||||
08.10
Titel Džon Dir
Ruma
42
29
|
08.10.2011 | Titel Džon Dir | 42 : 29 | Ruma | |||||
08.10
Hajduk
ŽSK
24
28
|
08.10.2011 | Hajduk | 24 : 28 | ŽSK | |||||
08.10
Jedinstvo
Banatski Karlovac
28
27
|
08.10.2011 | Jedinstvo | 28 : 27 | Banatski Karlovac | |||||
08.10
Dalmatinac
Sombor
20
24
|
08.10.2011 | Dalmatinac | 20 : 24 | Sombor | |||||
08.10
Potisje Pleteks
Radnički-Cement
31
34
|
08.10.2011 | Potisje Pleteks | 31 : 34 | Radnički-Cement | |||||
08.10
Jabuka
Metalac Asko Vidak
34
29
|
08.10.2011 | Jabuka | 34 : 29 | Metalac Asko Vidak |
08.10
18:00
Bor 2
BSK Heba
23
24
|
08.10.2011 18:00 | Bor 2 | 23 : 24 | BSK Heba | |||||
08.10
17:00
Planinka
Žitorađa
31
29
|
08.10.2011 17:00 | Planinka | 31 : 29 | Žitorađa | |||||
08.10
20:00
Topličanin
Jastrebac
30
26
|
08.10.2011 20:00 | Topličanin | 30 : 26 | Jastrebac |
08.10
19:00
Arilje
Sloga
20
31
|
08.10.2011 19:00 | Arilje | 20 : 31 | Sloga |
08.10
16:00
Vladimirovac
Crvenka II
31
25
|
08.10.2011 16:00 | Vladimirovac | 31 : 25 | Crvenka II | |||||
08.10
16:30
Grafičar
Vojvoda Stepa
24
25
|
08.10.2011 16:30 | Grafičar | 24 : 25 | Vojvoda Stepa |
08.10
Radnički 1951
Progres
35
16
|
08.10.2011 | Radnički 1951 | 35 : 16 | Progres | |||||
08.10
Niška Banja
Pirot
30
29
|
08.10.2011 | Niška Banja | 30 : 29 | Pirot | |||||
08.10
Radan
Hajduk Veljko
44
20
|
08.10.2011 | Radan | 44 : 20 | Hajduk Veljko | |||||
08.10
Bela Palanka
Bor 2 2
35
37
|
08.10.2011 | Bela Palanka | 35 : 37 | Bor 2 2 | |||||
08.10
Paraćin
Aleksinac
39
27
|
08.10.2011 | Paraćin | 39 : 27 | Aleksinac | |||||
08.10
Zaječar 2
Rtanj
20
29
|
08.10.2011 | Zaječar 2 | 20 : 29 | Rtanj | |||||
08.10
19:00
Radnički (Ć)
Hisar
25
23
|
08.10.2011 19:00 | Radnički (Ć) | 25 : 23 | Hisar |
08.10
20:00
Atenica
Arilje 2
36
23
|
08.10.2011 20:00 | Atenica | 36 : 23 | Arilje 2 |
08.10
17:00
Goč Merkur
Župa 54 2
39
20
|
08.10.2011 17:00 | Goč Merkur | 39 : 20 | Župa 54 2 |
08.10
19:30
Kolubara
Crvenka
28
24
|
08.10.2011 19:30 | Kolubara | 28 : 24 | Crvenka | |||||
08.10
18:30
Železničar 1949
Napredak
27
23
|
08.10.2011 18:30 | Železničar 1949 | 27 : 23 | Napredak | |||||
08.10
19:00
Jugović Unimet
Obilić
24
22
|
08.10.2011 19:00 | Jugović Unimet | 24 : 22 | Obilić |
08.10
19:00
Novi Pazar
Zaječar
27
35
|
08.10.2011 19:00 | Novi Pazar | 27 : 35 | Zaječar | |||||
08.10
19:00
Mokra Gora
Zlatar
44
37
|
08.10.2011 19:00 | Mokra Gora | 44 : 37 | Zlatar | |||||
08.10
19:00
Mladost TSK
Novi Beograd
17
29
|
08.10.2011 19:00 | Mladost TSK | 17 : 29 | Novi Beograd | |||||
08.10
19:00
Železničar
Priboj
22
22
|
08.10.2011 19:00 | Železničar | 22 : 22 | Priboj | |||||
08.10
18:00
Crvena Zvezda
Proleter Agroživ
26
24
|
08.10.2011 18:00 | Crvena Zvezda | 26 : 24 | Proleter Agroživ |
08.10
18:00
Knjaz Miloš 2
Medicinar
25
12
|
08.10.2011 18:00 | Knjaz Miloš 2 | 25 : 12 | Medicinar | |||||
08.10
19:30
Mladi Radnik
Milenijum
20
19
|
08.10.2011 19:30 | Mladi Radnik | 20 : 19 | Milenijum |
08.10
15:30
Topličanin
Đerdap
24
20
|
08.10.2011 15:30 | Topličanin | 24 : 20 | Đerdap | |||||
08.10
20:00
Knjaževac
Kopaonik
41
12
|
08.10.2011 20:00 | Knjaževac | 41 : 12 | Kopaonik | |||||
08.10
Pirot
Dubočica
10
0
|
08.10.2011 | Pirot | 10 : 0 | Dubočica |
08.10
Vlasotince
Morava Han
27
25
|
08.10.2011 | Vlasotince | 27 : 25 | Morava Han | |||||
08.10
Niška Banja
Knjaževac 2
31
9
|
08.10.2011 | Niška Banja | 31 : 9 | Knjaževac 2 |
08.10
18:00
Radnički
Knjaz Miloš
27
19
|
08.10.2011 18:00 | Radnički | 27 : 19 | Knjaz Miloš | |||||
08.10
18:00
Nopal
Železnicar
33
20
|
08.10.2011 18:00 | Nopal | 33 : 20 | Železnicar | |||||
08.10
18:00
Čačak
Max Sport
21
19
|
08.10.2011 18:00 | Čačak | 21 : 19 | Max Sport |
08.10
15:30
Zemun
Metalac AD
41
20
|
08.10.2011 15:30 | Zemun | 41 : 20 | Metalac AD |
08.10
20:00
Leteći Holandjanin
Niš 92
4
2
|
08.10.2011 20:00 | Leteći Holandjanin | 4 : 2 | Niš 92 |
08.10
Adaneks
Zemun
1
11
|
08.10.2011 | Adaneks | 1 : 11 | Zemun | |||||
08.10
Slodes
Novi Beograd
3
6
|
08.10.2011 | Slodes | 3 : 6 | Novi Beograd | |||||
08.10
Studentski grad
Tempo Pekson
1
4
|
08.10.2011 | Studentski grad | 1 : 4 | Tempo Pekson | |||||
08.10
TMF
Ekonomist
2
3
|
08.10.2011 | TMF | 2 : 3 | Ekonomist |