02.10
15:30
Sloboda (Č)
Partizan (BB)
0
1
|
02.10.2011 15:30 | Sloboda (Č) | 0 : 1 | Partizan (BB) | |||||
02.10
11:00
Polet (Lj)
Rudar
0
2
|
02.10.2011 11:00 | Polet (Lj) | 0 : 2 | Rudar | |||||
02.10
15:30
Železničar
Mačva
1
0
|
02.10.2011 15:30 | Železničar | 1 : 0 | Mačva |
02.10
15:30
Timok
Radnički (S)
0
1
|
02.10.2011 15:30 | Timok | 0 : 1 | Radnički (S) | |||||
02.10
11:00
Car Konstantin
Žitorađa
1
2
|
02.10.2011 11:00 | Car Konstantin | 1 : 2 | Žitorađa | |||||
02.10
15:30
Kopaonik
Radnički (P)
2
0
|
02.10.2011 15:30 | Kopaonik | 2 : 0 | Radnički (P) | |||||
02.10
15:30
Dinamo
Svrljig
1
2
|
02.10.2011 15:30 | Dinamo | 1 : 2 | Svrljig | |||||
02.10
15:30
Radnik
Vlasina
3
2
|
02.10.2011 15:30 | Radnik | 3 : 2 | Vlasina | |||||
02.10
15:30
Borac (B)
Trgovački (J)
1
1
|
02.10.2011 15:30 | Borac (B) | 1 : 1 | Trgovački (J) |
02.10
15:30
Dunav
Sloga (T)
1
0
|
02.10.2011 15:30 | Dunav | 1 : 0 | Sloga (T) | |||||
02.10
15:30
Dolina
Senta
3
2
|
02.10.2011 15:30 | Dolina | 3 : 2 | Senta |
02.10
15:00
Kovačevac
Žarkovo
0
4
|
02.10.2011 15:00 | Kovačevac | 0 : 4 | Žarkovo | |||||
02.10
15:00
Radnički (O)
Sopot
3
2
|
02.10.2011 15:00 | Radnički (O) | 3 : 2 | Sopot | |||||
02.10
15:00
Srem (J)
Voždovac
1
1
|
02.10.2011 15:00 | Srem (J) | 1 : 1 | Voždovac | |||||
02.10
11:00
Hajduk
Dorćol
1
0
|
02.10.2011 11:00 | Hajduk | 1 : 0 | Dorćol | |||||
02.10
10:00
Sindjelić
Beograd
4
1
|
02.10.2011 10:00 | Sindjelić | 4 : 1 | Beograd | |||||
02.10
15:00
BASK
Balkan Mirijevo
1
0
|
02.10.2011 15:00 | BASK | 1 : 0 | Balkan Mirijevo | |||||
02.10
15:00
PKB
Zemun
1
0
|
02.10.2011 15:00 | PKB | 1 : 0 | Zemun |
02.10
15:30
Prijevor
Sloboda (G)
3
1
|
02.10.2011 15:30 | Prijevor | 3 : 1 | Sloboda (G) | |||||
02.10
11:00
Šumadija 1903
Partizan
2
1
|
02.10.2011 11:00 | Šumadija 1903 | 2 : 1 | Partizan | |||||
02.10
15:30
Tutin
Bane
1
1
|
02.10.2011 15:30 | Tutin | 1 : 1 | Bane |
02.10
15:30
Zvižd
Homoljac
6
0
|
02.10.2011 15:30 | Zvižd | 6 : 0 | Homoljac | |||||
02.10
15:30
Borac (Ž)
Borac (VL)
4
3
|
02.10.2011 15:30 | Borac (Ž) | 4 : 3 | Borac (VL) | |||||
02.10
15:30
Mladi radnik
Crvena zvezda
0
1
|
02.10.2011 15:30 | Mladi radnik | 0 : 1 | Crvena zvezda | |||||
02.10
15:30
Sloga (D)
Šumadinac
1
0
|
02.10.2011 15:30 | Sloga (D) | 1 : 0 | Šumadinac | |||||
02.10
15:30
Obilić
Gruža
1
0
|
02.10.2011 15:30 | Obilić | 1 : 0 | Gruža | |||||
02.10
11:00
Železničar
Vrbovac
1
1
|
02.10.2011 11:00 | Železničar | 1 : 1 | Vrbovac |
02.10
15:30
Miloš Pocerac
Zadrugar
0
1
|
02.10.2011 15:30 | Miloš Pocerac | 0 : 1 | Zadrugar | |||||
02.10
15:30
Zlatibor
Budućnost
0
1
|
02.10.2011 15:30 | Zlatibor | 0 : 1 | Budućnost | |||||
02.10
15:30
Zlatar
Polimlje
3
0
|
02.10.2011 15:30 | Zlatar | 3 : 0 | Polimlje |
02.10
15:30
Moravica
Rudar Alpos
2
2
|
02.10.2011 15:30 | Moravica | 2 : 2 | Rudar Alpos | |||||
02.10
15:30
Omladinac
Sloga (L)
3
2
|
02.10.2011 15:30 | Omladinac | 3 : 2 | Sloga (L) | |||||
02.10
15:30
Moravac Orion (M)
Zloćudovo
2
0
|
02.10.2011 15:30 | Moravac Orion (M) | 2 : 0 | Zloćudovo | |||||
02.10
15:30
Zaplanjac
Pukovac
2
0
|
02.10.2011 15:30 | Zaplanjac | 2 : 0 | Pukovac |
02.10
15:30
Slatina
Rembas
1
3
|
02.10.2011 15:30 | Slatina | 1 : 3 | Rembas | |||||
02.10
15:30
Majdanpek
Morava (Ć)
1
3
|
02.10.2011 15:30 | Majdanpek | 1 : 3 | Morava (Ć) | |||||
02.10
15:30
Župa
Kablovi
1
1
|
02.10.2011 15:30 | Župa | 1 : 1 | Kablovi | |||||
02.10
15:30
Jedinstvo (P)
FUD
7
0
|
02.10.2011 15:30 | Jedinstvo (P) | 7 : 0 | FUD | |||||
02.10
15:30
Napredak
Juhor
0
1
|
02.10.2011 15:30 | Napredak | 0 : 1 | Juhor |
02.10
15:30
Bačka (P)
Bačka 1901
1
3
|
02.10.2011 15:30 | Bačka (P) | 1 : 3 | Bačka 1901 | |||||
02.10
15:30
Radnički (Z)
Vojvodina
2
1
|
02.10.2011 15:30 | Radnički (Z) | 2 : 1 | Vojvodina | |||||
02.10
15:30
Radnički (B)
Sloboda
2
0
|
02.10.2011 15:30 | Radnički (B) | 2 : 0 | Sloboda |
02.10
15:30
Mladost (T)
Budućnost (M)
0
0
|
02.10.2011 15:30 | Mladost (T) | 0 : 0 | Budućnost (M) | |||||
02.10
15:30
Index
Crvena Zvezda
1
0
|
02.10.2011 15:30 | Index | 1 : 0 | Crvena Zvezda | |||||
02.10
15:30
Jedinstvo (SP)
Jugović
1
0
|
02.10.2011 15:30 | Jedinstvo (SP) | 1 : 0 | Jugović |
02.10
10:00
Grafičar
Posavac Tišma
1
1
|
02.10.2011 10:00 | Grafičar | 1 : 1 | Posavac Tišma | |||||
02.10
15:00
Bulbulderac
Resnik
1
0
|
02.10.2011 15:00 | Bulbulderac | 1 : 0 | Resnik | |||||
02.10
10:00
Radnički (R)
Budućnost (D)
2
0
|
02.10.2011 10:00 | Radnički (R) | 2 : 0 | Budućnost (D) |
02.10
15:30
Polet (R)
Goč
3
2
|
02.10.2011 15:30 | Polet (R) | 3 : 2 | Goč | |||||
02.10
15:30
Ribnica (J)
Braća Vuković
1
1
|
02.10.2011 15:30 | Ribnica (J) | 1 : 1 | Braća Vuković | |||||
02.10
15:30
Budućnost
Karađorđe
1
4
|
02.10.2011 15:30 | Budućnost | 1 : 4 | Karađorđe | |||||
02.10
15:30
Morava (S)
Radnik
2
0
|
02.10.2011 15:30 | Morava (S) | 2 : 0 | Radnik | |||||
02.10
15:30
Borac (V)
Radnički
2
0
|
02.10.2011 15:30 | Borac (V) | 2 : 0 | Radnički | |||||
02.10
15:30
Mataruge
Ibar
4
1
|
02.10.2011 15:30 | Mataruge | 4 : 1 | Ibar |
02.10
15:00
Sušica
Šumadija
5
1
|
02.10.2011 15:00 | Sušica | 5 : 1 | Šumadija | |||||
02.10
15:00
Vinogradi DB
Budućnost
1
0
|
02.10.2011 15:00 | Vinogradi DB | 1 : 0 | Budućnost | |||||
02.10
15:00
Jedinstvo
Jadran
1
0
|
02.10.2011 15:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Jadran | |||||
02.10
15:00
Kolonija
Erdoglija 1931
1
1
|
02.10.2011 15:00 | Kolonija | 1 : 1 | Erdoglija 1931 | |||||
02.10
15:00
Sloga L
Maršić
1
3
|
02.10.2011 15:00 | Sloga L | 1 : 3 | Maršić | |||||
02.10
15:00
Sloga D
Šumadinac
3
0
|
02.10.2011 15:00 | Sloga D | 3 : 0 | Šumadinac |
02.10
15:30
Omladinac
Šumadija
3
1
|
02.10.2011 15:30 | Omladinac | 3 : 1 | Šumadija | |||||
02.10
15:30
Prilike
Mladost
0
0
|
02.10.2011 15:30 | Prilike | 0 : 0 | Mladost | |||||
02.10
15:30
Jedinstvo (GG)
Dragačevo
1
3
|
02.10.2011 15:30 | Jedinstvo (GG) | 1 : 3 | Dragačevo | |||||
02.10
15:30
Rudar
Brezak
0
1
|
02.10.2011 15:30 | Rudar | 0 : 1 | Brezak | |||||
02.10
15:30
Spartak
Jedinstvo (K)
1
0
|
02.10.2011 15:30 | Spartak | 1 : 0 | Jedinstvo (K) | |||||
02.10
15:30
Donja Vrbava
Morava
5
1
|
02.10.2011 15:30 | Donja Vrbava | 5 : 1 | Morava | |||||
02.10
15:30
Napredak
Ovčar
1
1
|
02.10.2011 15:30 | Napredak | 1 : 1 | Ovčar |
02.10
15:30
Banja
Šumadija
2
2
|
02.10.2011 15:30 | Banja | 2 : 2 | Šumadija | |||||
02.10
15:30
Borac
Šumadinac (S)
0
0
|
02.10.2011 15:30 | Borac | 0 : 0 | Šumadinac (S) | |||||
02.10
15:30
Aranđelovac
Partizan
5
1
|
02.10.2011 15:30 | Aranđelovac | 5 : 1 | Partizan | |||||
02.10
15:30
Junkovac
Sloga
4
2
|
02.10.2011 15:30 | Junkovac | 4 : 2 | Sloga | |||||
02.10
15:30
Bokanja
Beli orlovi
3
1
|
02.10.2011 15:30 | Bokanja | 3 : 1 | Beli orlovi |
02.10
Cerovac
Omladinac
2
0
|
02.10.2011 | Cerovac | 2 : 0 | Omladinac | |||||
02.10
Radnik
Šumadinac
1
2
|
02.10.2011 | Radnik | 1 : 2 | Šumadinac | |||||
02.10
Bresje Superior
Napredak
0
1
|
02.10.2011 | Bresje Superior | 0 : 1 | Napredak | |||||
02.10
Sloboda
Osipaonica
1
1
|
02.10.2011 | Sloboda | 1 : 1 | Osipaonica | |||||
02.10
Borac
Jedinstvo
1
1
|
02.10.2011 | Borac | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
02.10
Sloga
Glavaš
2
0
|
02.10.2011 | Sloga | 2 : 0 | Glavaš |
02.10
15:30
Dragoš
VGSK
1
4
|
02.10.2011 15:30 | Dragoš | 1 : 4 | VGSK | |||||
02.10
15:30
Crni Vrh
Integral
3
1
|
02.10.2011 15:30 | Crni Vrh | 3 : 1 | Integral | |||||
02.10
15:30
Sloga B
Sloga K
2
1
|
02.10.2011 15:30 | Sloga B | 2 : 1 | Sloga K | |||||
02.10
15:30
Omladinac
Mladost
2
0
|
02.10.2011 15:30 | Omladinac | 2 : 0 | Mladost | |||||
02.10
15:30
Železničar
Mlava
2
1
|
02.10.2011 15:30 | Železničar | 2 : 1 | Mlava | |||||
02.10
15:30
Petar Dobrnjac
Mladi Borac
3
1
|
02.10.2011 15:30 | Petar Dobrnjac | 3 : 1 | Mladi Borac | |||||
02.10
15:30
Beli Orao
Šapine
1
1
|
02.10.2011 15:30 | Beli Orao | 1 : 1 | Šapine |
02.10
15:00
Hajduk Stanko
Mladost (DD)
3
0
|
02.10.2011 15:00 | Hajduk Stanko | 3 : 0 | Mladost (DD) | |||||
02.10
15:00
Radjevac
Antimon
2
0
|
02.10.2011 15:00 | Radjevac | 2 : 0 | Antimon | |||||
02.10
15:00
Lipolist
Mladost (P)
0
3
|
02.10.2011 15:00 | Lipolist | 0 : 3 | Mladost (P) | |||||
02.10
15:00
Gučevo
Jedinstvo
1
0
|
02.10.2011 15:00 | Gučevo | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
02.10
15:00
Napredak
Sloga
4
0
|
02.10.2011 15:00 | Napredak | 4 : 0 | Sloga |
02.10
15:30
Brežđe
Rubribreza
2
5
|
02.10.2011 15:30 | Brežđe | 2 : 5 | Rubribreza | |||||
02.10
15:30
Milenko Pavlović
Tulari
2
0
|
02.10.2011 15:30 | Milenko Pavlović | 2 : 0 | Tulari | |||||
02.10
15:30
Sovljak
OFK Divci
1
2
|
02.10.2011 15:30 | Sovljak | 1 : 2 | OFK Divci |
02.10
15:00
Sečica
Crnokosa
0
2
|
02.10.2011 15:00 | Sečica | 0 : 2 | Crnokosa | |||||
02.10
15:00
Jedinstvo
Perućac
0
1
|
02.10.2011 15:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Perućac | |||||
02.10
15:00
Bioska
Železničar
1
4
|
02.10.2011 15:00 | Bioska | 1 : 4 | Železničar | |||||
02.10
15:00
Budućnost
Jasen
2
0
|
02.10.2011 15:00 | Budućnost | 2 : 0 | Jasen | |||||
02.10
15:00
Napredak
GP Zlatibor
0
3
|
02.10.2011 15:00 | Napredak | 0 : 3 | GP Zlatibor | |||||
02.10
15:00
Ariljska Rampa
Luna Avijatičar
0
0
|
02.10.2011 15:00 | Ariljska Rampa | 0 : 0 | Luna Avijatičar | |||||
02.10
15:00
Višesava
Omladinac
4
0
|
02.10.2011 15:00 | Višesava | 4 : 0 | Omladinac |
02.10
Crvena zastava
OFK Niš
1
3
|
02.10.2011 | Crvena zastava | 1 : 3 | OFK Niš | |||||
02.10
Budućnost (PK)
Mladost
0
4
|
02.10.2011 | Budućnost (PK) | 0 : 4 | Mladost | |||||
02.10
Jedinstvo
Brzi Brod
0
4
|
02.10.2011 | Jedinstvo | 0 : 4 | Brzi Brod | |||||
02.10
Sloboda
Delijski Vis
3
1
|
02.10.2011 | Sloboda | 3 : 1 | Delijski Vis | |||||
02.10
Omladinac
Vrtište
1
2
|
02.10.2011 | Omladinac | 1 : 2 | Vrtište | |||||
02.10
Budućnost (P)
Mramor
3
1
|
02.10.2011 | Budućnost (P) | 3 : 1 | Mramor | |||||
02.10
Rudar
Proleter
0
1
|
02.10.2011 | Rudar | 0 : 1 | Proleter |
02.10
15:30
Rutevac
Mladost (B)
1
1
|
02.10.2011 15:30 | Rutevac | 1 : 1 | Mladost (B) | |||||
02.10
15:30
Rasovača
Naša krila 1936
5
2
|
02.10.2011 15:30 | Rasovača | 5 : 2 | Naša krila 1936 | |||||
02.10
15:30
Rad
Jastrebac
0
3
|
02.10.2011 15:30 | Rad | 0 : 3 | Jastrebac | |||||
02.10
15:30
Zemljoradnik
Morava
2
1
|
02.10.2011 15:30 | Zemljoradnik | 2 : 1 | Morava |
02.10
15:00
Jedinstvo (GS)
Bobište
3
0
|
02.10.2011 15:00 | Jedinstvo (GS) | 3 : 0 | Bobište | |||||
02.10
15:00
Jablanica
Budućnost
3
1
|
02.10.2011 15:00 | Jablanica | 3 : 1 | Budućnost | |||||
02.10
15:00
Mladost
Radan
0
0
|
02.10.2011 15:00 | Mladost | 0 : 0 | Radan | |||||
02.10
15:00
Plantaža
Veternica
4
0
|
02.10.2011 15:00 | Plantaža | 4 : 0 | Veternica | |||||
02.10
15:00
Jedinstvo (G)
Jedinstvo (Š)
3
0
|
02.10.2011 15:00 | Jedinstvo (G) | 3 : 0 | Jedinstvo (Š) | |||||
02.10
15:00
Čekmin
Morava
2
0
|
02.10.2011 15:00 | Čekmin | 2 : 0 | Morava | |||||
02.10
15:00
Umac
Progres
0
0
|
02.10.2011 15:00 | Umac | 0 : 0 | Progres |
02.10
15:30
Dragoš
Vladimir Durković
0
4
|
02.10.2011 15:30 | Dragoš | 0 : 4 | Vladimir Durković | |||||
02.10
15:30
Napredak
Jedinstvo P
0
2
|
02.10.2011 15:30 | Napredak | 0 : 2 | Jedinstvo P | |||||
02.10
15:30
Temac
Zadrugar
1
0
|
02.10.2011 15:30 | Temac | 1 : 0 | Zadrugar | |||||
02.10
15:30
Mladost P.R
Gnjilan
0
0
|
02.10.2011 15:30 | Mladost P.R | 0 : 0 | Gnjilan |
02.10
15:30
Mladost (B)
Alakince
1
1
|
02.10.2011 15:30 | Mladost (B) | 1 : 1 | Alakince | |||||
02.10
15:30
Nebeski Andjeli
Kondiva
1
1
|
02.10.2011 15:30 | Nebeski Andjeli | 1 : 1 | Kondiva | |||||
02.10
15:30
Ternoci
Pavlovac
5
2
|
02.10.2011 15:30 | Ternoci | 5 : 2 | Pavlovac |
02.10
15:30
Svetlost
Dunđerski
1
1
|
02.10.2011 15:30 | Svetlost | 1 : 1 | Dunđerski | |||||
02.10
15:30
Omladinac
Jastrebac
0
3
|
02.10.2011 15:30 | Omladinac | 0 : 3 | Jastrebac |
02.10
15:00
Sloga
Vinogradar
3
1
|
02.10.2011 15:00 | Sloga | 3 : 1 | Vinogradar | |||||
02.10
15:00
Dragocvet
Kušiljevo
1
0
|
02.10.2011 15:00 | Dragocvet | 1 : 0 | Kušiljevo | |||||
02.10
15:00
Budućnost
Sindjelic
2
1
|
02.10.2011 15:00 | Budućnost | 2 : 1 | Sindjelic | |||||
02.10
15:00
Napredak (Z)
Vinorača
4
0
|
02.10.2011 15:00 | Napredak (Z) | 4 : 0 | Vinorača | |||||
02.10
15:00
Jedinstvo
Mladost (J)
0
0
|
02.10.2011 15:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | Mladost (J) | |||||
02.10
15:00
Napredak (S)
Morava
1
2
|
02.10.2011 15:00 | Napredak (S) | 1 : 2 | Morava | |||||
02.10
15:00
Mladost (K)
Levač
4
1
|
02.10.2011 15:00 | Mladost (K) | 4 : 1 | Levač | |||||
02.10
15:00
Istok 63
Lugomir
0
0
|
02.10.2011 15:00 | Istok 63 | 0 : 0 | Lugomir |
02.10
16:00
Radnički
Ključ
1
0
|
02.10.2011 16:00 | Radnički | 1 : 0 | Ključ | |||||
02.10
16:00
Branik
Rudna Glava
4
0
|
02.10.2011 16:00 | Branik | 4 : 0 | Rudna Glava | |||||
02.10
16:00
Nemetali
Zlot
4
1
|
02.10.2011 16:00 | Nemetali | 4 : 1 | Zlot | |||||
02.10
16:00
Radujevac
Rajac
4
0
|
02.10.2011 16:00 | Radujevac | 4 : 0 | Rajac |
02.10
15:30
Dedina
Trudbenik
1
2
|
02.10.2011 15:30 | Dedina | 1 : 2 | Trudbenik | |||||
02.10
15:30
Jastrebac
Blagotin
2
1
|
02.10.2011 15:30 | Jastrebac | 2 : 1 | Blagotin | |||||
02.10
15:30
Velika Drenova
Naupare
5
0
|
02.10.2011 15:30 | Velika Drenova | 5 : 0 | Naupare | |||||
02.10
15:30
Mladost
Jasika
4
0
|
02.10.2011 15:30 | Mladost | 4 : 0 | Jasika | |||||
02.10
15:30
Gornji Stepoš
Poljoprivrednik
0
1
|
02.10.2011 15:30 | Gornji Stepoš | 0 : 1 | Poljoprivrednik | |||||
02.10
15:30
Jedinstvo 1936
Jovan Kursula
3
1
|
02.10.2011 15:30 | Jedinstvo 1936 | 3 : 1 | Jovan Kursula | |||||
02.10
15:30
Sloga
Bošnjane
3
2
|
02.10.2011 15:30 | Sloga | 3 : 2 | Bošnjane | |||||
02.10
15:30
Donji Kopaonik
Trajal
3
5
|
02.10.2011 15:30 | Donji Kopaonik | 3 : 5 | Trajal |
02.10
15:30
Rudar (P)
Rudar Vrška Čuka
4
1
|
02.10.2011 15:30 | Rudar (P) | 4 : 1 | Rudar Vrška Čuka | |||||
02.10
15:30
Osnić
BSK
0
3
|
02.10.2011 15:30 | Osnić | 0 : 3 | BSK | |||||
02.10
15:30
Mladost
Borac
0
2
|
02.10.2011 15:30 | Mladost | 0 : 2 | Borac | |||||
02.10
15:30
Radnički
Bučje
4
0
|
02.10.2011 15:30 | Radnički | 4 : 0 | Bučje | |||||
02.10
15:30
ŠSK
Rtanj
2
5
|
02.10.2011 15:30 | ŠSK | 2 : 5 | Rtanj |
02.10
16:00
Sloga (BNS)
Sloga (P)
1
2
|
02.10.2011 16:00 | Sloga (BNS) | 1 : 2 | Sloga (P) | |||||
02.10
16:00
Spartak
Radnički (B)
1
6
|
02.10.2011 16:00 | Spartak | 1 : 6 | Radnički (B) | |||||
02.10
16:00
Tempo
Borac (S)
1
4
|
02.10.2011 16:00 | Tempo | 1 : 4 | Borac (S) | |||||
02.10
16:00
Slavija
Jugoslavija
0
1
|
02.10.2011 16:00 | Slavija | 0 : 1 | Jugoslavija | |||||
02.10
16:00
Mladost
Polet
4
2
|
02.10.2011 16:00 | Mladost | 4 : 2 | Polet |
02.10
15:30
Bačka
Čantavir
1
0
|
02.10.2011 15:30 | Bačka | 1 : 0 | Čantavir | |||||
02.10
15:30
Tisa
Sloboda
4
0
|
02.10.2011 15:30 | Tisa | 4 : 0 | Sloboda | |||||
02.10
15:30
Proleter
Bajša
4
1
|
02.10.2011 15:30 | Proleter | 4 : 1 | Bajša | |||||
02.10
15:30
Krivaja
Njegoš
1
1
|
02.10.2011 15:30 | Krivaja | 1 : 1 | Njegoš |
02.10
15:30
Potisje
Mladost (BD)
2
1
|
02.10.2011 15:30 | Potisje | 2 : 1 | Mladost (BD) | |||||
02.10
15:30
Gradnulica
Crvena Zvezda (RS)
2
1
|
02.10.2011 15:30 | Gradnulica | 2 : 1 | Crvena Zvezda (RS) | |||||
02.10
15:30
Naftagas (B)
OFK Klek
0
1
|
02.10.2011 15:30 | Naftagas (B) | 0 : 1 | OFK Klek | |||||
02.10
15:30
Borac (A)
Rusanda
0
1
|
02.10.2011 15:30 | Borac (A) | 0 : 1 | Rusanda |
02.10
15:30
BSK
Mladost
3
1
|
02.10.2011 15:30 | BSK | 3 : 1 | Mladost | |||||
02.10
15:30
Kordun
Zadrugar
3
0
|
02.10.2011 15:30 | Kordun | 3 : 0 | Zadrugar | |||||
02.10
15:30
Omladinac (D)
PIK Prigrevica
0
3
|
02.10.2011 15:30 | Omladinac (D) | 0 : 3 | PIK Prigrevica | |||||
02.10
15:30
Graničar (R)
Polet
2
0
|
02.10.2011 15:30 | Graničar (R) | 2 : 0 | Polet | |||||
02.10
15:30
Omladinac (B)
ŽAK
3
3
|
02.10.2011 15:30 | Omladinac (B) | 3 : 3 | ŽAK | |||||
02.10
15:30
Kula
Crvenka
1
3
|
02.10.2011 15:30 | Kula | 1 : 3 | Crvenka |
02.10
Hajduk (V)
Partizan
3
2
|
02.10.2011 | Hajduk (V) | 3 : 2 | Partizan | |||||
02.10
Hajduk (Š)
Šumar
2
2
|
02.10.2011 | Hajduk (Š) | 2 : 2 | Šumar | |||||
02.10
Sloga Milšped
Jadran
0
2
|
02.10.2011 | Sloga Milšped | 0 : 2 | Jadran | |||||
02.10
Zeka Buljubaša
Graničar
4
0
|
02.10.2011 | Zeka Buljubaša | 4 : 0 | Graničar | |||||
02.10
Radnički
Podrinje
2
0
|
02.10.2011 | Radnički | 2 : 0 | Podrinje | |||||
02.10
LSK Laćarak
Mladost
0
1
|
02.10.2011 | LSK Laćarak | 0 : 1 | Mladost |
02.10
Slavija (P)
Borac
4
0
|
02.10.2011 | Slavija (P) | 4 : 0 | Borac | |||||
02.10
Bačka
Vrbas
3
1
|
02.10.2011 | Bačka | 3 : 1 | Vrbas | |||||
02.10
Jedinstvo
Kabel
4
1
|
02.10.2011 | Jedinstvo | 4 : 1 | Kabel | |||||
02.10
Hercegovac
Sutjeska
1
0
|
02.10.2011 | Hercegovac | 1 : 0 | Sutjeska | |||||
02.10
Petrovaradin
Omladinac
2
2
|
02.10.2011 | Petrovaradin | 2 : 2 | Omladinac | |||||
02.10
Stari Grad
Šajkaš
2
1
|
02.10.2011 | Stari Grad | 2 : 1 | Šajkaš |
02.10
10:00
Borac
Poštar Zvezdara
4
1
|
02.10.2011 10:00 | Borac | 4 : 1 | Poštar Zvezdara | |||||
02.10
15:00
Vrčin
Policajac
3
2
|
02.10.2011 15:00 | Vrčin | 3 : 2 | Policajac | |||||
02.10
15:00
Dunavac
Komgrap
1
2
|
02.10.2011 15:00 | Dunavac | 1 : 2 | Komgrap | |||||
02.10
11:00
PIK Zemun
Prva Iskra
1
0
|
02.10.2011 11:00 | PIK Zemun | 1 : 0 | Prva Iskra | |||||
02.10
15:00
Baćevac
Crvena zvezda
0
1
|
02.10.2011 15:00 | Baćevac | 0 : 1 | Crvena zvezda |
02.10
Gračanica
Radnički
3
0
|
02.10.2011 | Gračanica | 3 : 0 | Radnički | |||||
02.10
Brezovica
Polet
2
2
|
02.10.2011 | Brezovica | 2 : 2 | Polet | |||||
02.10
Gracko
Sitnica
6
0
|
02.10.2011 | Gracko | 6 : 0 | Sitnica | |||||
02.10
Čaglavica
Plemetina
3
0
|
02.10.2011 | Čaglavica | 3 : 0 | Plemetina |
02.10
15:30
Vrnjci
Čibukovac
3
0
|
02.10.2011 15:30 | Vrnjci | 3 : 0 | Čibukovac | |||||
02.10
15:30
Morava
Šumadija
1
0
|
02.10.2011 15:30 | Morava | 1 : 0 | Šumadija | |||||
02.10
15:30
Zvezda
Žiča
1
0
|
02.10.2011 15:30 | Zvezda | 1 : 0 | Žiča | |||||
02.10
15:30
Tavnik
Jedinstvo
1
2
|
02.10.2011 15:30 | Tavnik | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
02.10
15:30
Napredak
Lazac
3
2
|
02.10.2011 15:30 | Napredak | 3 : 2 | Lazac | |||||
02.10
15:30
ND 2011
Mladost
3
1
|
02.10.2011 15:30 | ND 2011 | 3 : 1 | Mladost |
02.10
15:00
Srbija
Seljak
3
1
|
02.10.2011 15:00 | Srbija | 3 : 1 | Seljak | |||||
02.10
15:00
Ćava
Šumarice 2008
2
0
|
02.10.2011 15:00 | Ćava | 2 : 0 | Šumarice 2008 | |||||
02.10
15:00
Mladost Teferič
Košutnjak
1
0
|
02.10.2011 15:00 | Mladost Teferič | 1 : 0 | Košutnjak | |||||
02.10
15:00
Kolektiv
Hajduk
1
4
|
02.10.2011 15:00 | Kolektiv | 1 : 4 | Hajduk | |||||
02.10
15:00
Botunje
Korićani
0
1
|
02.10.2011 15:00 | Botunje | 0 : 1 | Korićani |
02.10
15:30
Zadrugar
Premeća
4
0
|
02.10.2011 15:30 | Zadrugar | 4 : 0 | Premeća | |||||
02.10
15:30
Planinac
Polet
6
0
|
02.10.2011 15:30 | Planinac | 6 : 0 | Polet | |||||
02.10
15:30
Čačak 94
Malba
3
1
|
02.10.2011 15:30 | Čačak 94 | 3 : 1 | Malba | |||||
02.10
15:30
Mladost (P)
Rakova
2
0
|
02.10.2011 15:30 | Mladost (P) | 2 : 0 | Rakova | |||||
02.10
15:30
Morava
Miokovci
1
3
|
02.10.2011 15:30 | Morava | 1 : 3 | Miokovci | |||||
02.10
15:30
Strelac
Budućnost
4
3
|
02.10.2011 15:30 | Strelac | 4 : 3 | Budućnost |
02.10
16:00
Velereč 94
Lunjevica
1
2
|
02.10.2011 16:00 | Velereč 94 | 1 : 2 | Lunjevica | |||||
02.10
16:00
Mladi Rudar
Jablanica
3
0
|
02.10.2011 16:00 | Mladi Rudar | 3 : 0 | Jablanica | |||||
02.10
16:00
Majdan
Foka
2
2
|
02.10.2011 16:00 | Majdan | 2 : 2 | Foka |
02.10
Ozrem
Ozremica
1
1
|
02.10.2011 | Ozrem | 1 : 1 | Ozremica | |||||
02.10
Takovski Ustanak
Šilopaj
3
1
|
02.10.2011 | Takovski Ustanak | 3 : 1 | Šilopaj |
02.10
15:00
Dedinje Junajted
Kotraža
0
3
|
02.10.2011 15:00 | Dedinje Junajted | 0 : 3 | Kotraža | |||||
02.10
15:00
Gorušica
Bratstvo
2
1
|
02.10.2011 15:00 | Gorušica | 2 : 1 | Bratstvo | |||||
02.10
15:00
Jelica
Bjelica
2
1
|
02.10.2011 15:00 | Jelica | 2 : 1 | Bjelica | |||||
02.10
15:00
Gradina
Vrelo
5
1
|
02.10.2011 15:00 | Gradina | 5 : 1 | Vrelo | |||||
02.10
15:00
Jedinstvo
Brezova
5
1
|
02.10.2011 15:00 | Jedinstvo | 5 : 1 | Brezova | |||||
02.10
15:00
Radnički
Sloga
2
0
|
02.10.2011 15:00 | Radnički | 2 : 0 | Sloga |
02.10
15:30
Jasenica
Šatornja
0
3
|
02.10.2011 15:30 | Jasenica | 0 : 3 | Šatornja | |||||
02.10
15:30
Plaskovac
Mladost
3
4
|
02.10.2011 15:30 | Plaskovac | 3 : 4 | Mladost | |||||
02.10
15:30
BSK
Sloga
2
1
|
02.10.2011 15:30 | BSK | 2 : 1 | Sloga | |||||
02.10
15:30
Maskar
Šamot
4
0
|
02.10.2011 15:30 | Maskar | 4 : 0 | Šamot | |||||
02.10
15:30
Proleter
Mladi rudar
0
3
|
02.10.2011 15:30 | Proleter | 0 : 3 | Mladi rudar | |||||
02.10
15:30
B 2000
Trešnjevica
1
2
|
02.10.2011 15:30 | B 2000 | 1 : 2 | Trešnjevica |
02.10
Mramorac
Budućnost
0
3
|
02.10.2011 | Mramorac | 0 : 3 | Budućnost | |||||
02.10
Bašin
Proleter
0
2
|
02.10.2011 | Bašin | 0 : 2 | Proleter | |||||
02.10
Beli Orlovi
Šumadija
0
1
|
02.10.2011 | Beli Orlovi | 0 : 1 | Šumadija | |||||
02.10
Palanka
Bačinac
0
1
|
02.10.2011 | Palanka | 0 : 1 | Bačinac | |||||
02.10
Vodice
Udarnik
2
2
|
02.10.2011 | Vodice | 2 : 2 | Udarnik |
02.10
Budućnost
SASK
0
3
|
02.10.2011 | Budućnost | 0 : 3 | SASK | |||||
02.10
Jedinstvo
Sloga
3
2
|
02.10.2011 | Jedinstvo | 3 : 2 | Sloga | |||||
02.10
Proleter
Slavija
19
0
|
02.10.2011 | Proleter | 19 : 0 | Slavija | |||||
02.10
Kolarac
Skobalj
3
3
|
02.10.2011 | Kolarac | 3 : 3 | Skobalj |
02.10
Vučak
Ravni Gaj
3
0
|
02.10.2011 | Vučak | 3 : 0 | Ravni Gaj | |||||
02.10
Badljevica
Landol
3
1
|
02.10.2011 | Badljevica | 3 : 1 | Landol | |||||
02.10
Petrijevac
7. Jul
1
2
|
02.10.2011 | Petrijevac | 1 : 2 | 7. Jul | |||||
02.10
Podunavac
Drugovac
2
0
|
02.10.2011 | Podunavac | 2 : 0 | Drugovac |
02.10
Jasenica
Polet
0
5
|
02.10.2011 | Jasenica | 0 : 5 | Polet | |||||
02.10
Mladost
Mladi borac
1
3
|
02.10.2011 | Mladost | 1 : 3 | Mladi borac |
02.10
15:30
Sloga
Rudar
2
0
|
02.10.2011 15:30 | Sloga | 2 : 0 | Rudar | |||||
02.10
15:30
Napredak (VC)
Polet
0
1
|
02.10.2011 15:30 | Napredak (VC) | 0 : 1 | Polet | |||||
02.10
15:30
Zadrugar
Jedinstvo
4
1
|
02.10.2011 15:30 | Zadrugar | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
02.10
15:30
Omladinac (S)
Radnički
3
4
|
02.10.2011 15:30 | Omladinac (S) | 3 : 4 | Radnički | |||||
02.10
15:30
Omladinac (B)
Krilaš
2
0
|
02.10.2011 15:30 | Omladinac (B) | 2 : 0 | Krilaš | |||||
02.10
15:30
Mladost
Napredak (T)
3
2
|
02.10.2011 15:30 | Mladost | 3 : 2 | Napredak (T) |
02.10
15:30
Napredak (N)
Dunavac (P)
1
0
|
02.10.2011 15:30 | Napredak (N) | 1 : 0 | Dunavac (P) | |||||
02.10
15:30
Pobeda
Makce
0
2
|
02.10.2011 15:30 | Pobeda | 0 : 2 | Makce | |||||
02.10
15:30
Napredak (B)
Jedinstvo (D)
1
0
|
02.10.2011 15:30 | Napredak (B) | 1 : 0 | Jedinstvo (D) | |||||
02.10
15:30
Sloga (D)
Dunavac (K)
2
1
|
02.10.2011 15:30 | Sloga (D) | 2 : 1 | Dunavac (K) | |||||
02.10
15:30
Jedinstvo (LJ)
RSK
1
0
|
02.10.2011 15:30 | Jedinstvo (LJ) | 1 : 0 | RSK |
02.10
15:00
Velika Reka
Lonjin
1
0
|
02.10.2011 15:00 | Velika Reka | 1 : 0 | Lonjin | |||||
02.10
15:00
Granit
Sloga
3
0
|
02.10.2011 15:00 | Granit | 3 : 0 | Sloga | |||||
02.10
15:00
Podrinje
Luk
4
1
|
02.10.2011 15:00 | Podrinje | 4 : 1 | Luk | |||||
02.10
15:00
Cer
Jedinstvo (MZ)
4
2
|
02.10.2011 15:00 | Cer | 4 : 2 | Jedinstvo (MZ) | |||||
02.10
15:00
14. Oktobar
Stolice
1
2
|
02.10.2011 15:00 | 14. Oktobar | 1 : 2 | Stolice | |||||
02.10
15:00
Studenac
Stari Jadar
4
0
|
02.10.2011 15:00 | Studenac | 4 : 0 | Stari Jadar | |||||
02.10
15:00
Jedinstvo (Z)
TE Gučevo
1
0
|
02.10.2011 15:00 | Jedinstvo (Z) | 1 : 0 | TE Gučevo |
02.10
Vlašić
Sloga (K)
3
2
|
02.10.2011 | Vlašić | 3 : 2 | Sloga (K) | |||||
02.10
Korman
Mladost (PP)
1
1
|
02.10.2011 | Korman | 1 : 1 | Mladost (PP) | |||||
02.10
Pričinović
Mladost (Z)
10
0
|
02.10.2011 | Pričinović | 10 : 0 | Mladost (Z) | |||||
02.10
Sloga (M)
Galeb
2
2
|
02.10.2011 | Sloga (M) | 2 : 2 | Galeb | |||||
02.10
Dumaca
OFK Jelen
4
1
|
02.10.2011 | Dumaca | 4 : 1 | OFK Jelen | |||||
02.10
Dobrava
Provo
3
2
|
02.10.2011 | Dobrava | 3 : 2 | Provo | |||||
02.10
Pocerina
Mrovska
0
2
|
02.10.2011 | Pocerina | 0 : 2 | Mrovska | |||||
02.10
Karađorđe
OFK Varna
2
1
|
02.10.2011 | Karađorđe | 2 : 1 | OFK Varna |
02.10
15:00
Sloga (B)
Sloga (D)
1
1
|
02.10.2011 15:00 | Sloga (B) | 1 : 1 | Sloga (D) | |||||
02.10
15:00
Proleter
Majur
1
2
|
02.10.2011 15:00 | Proleter | 1 : 2 | Majur | |||||
02.10
15:00
Partizan
Napredak
4
0
|
02.10.2011 15:00 | Partizan | 4 : 0 | Napredak | |||||
02.10
15:00
Mladi Borac
Omladinac (S)
3
0
|
02.10.2011 15:00 | Mladi Borac | 3 : 0 | Omladinac (S) | |||||
02.10
15:00
Gorki
Budućnost
2
3
|
02.10.2011 15:00 | Gorki | 2 : 3 | Budućnost | |||||
02.10
15:00
Omladinac (B)
Drina
2
1
|
02.10.2011 15:00 | Omladinac (B) | 2 : 1 | Drina | |||||
02.10
15:00
Sloboda
Duško
1
1
|
02.10.2011 15:00 | Sloboda | 1 : 1 | Duško |
02.10
15:30
Orao
Jedinstvo
0
2
|
02.10.2011 15:30 | Orao | 0 : 2 | Jedinstvo | |||||
02.10
15:30
Liplje
Vrujci
3
0
|
02.10.2011 15:30 | Liplje | 3 : 0 | Vrujci | |||||
02.10
15:30
Komanice
Toplica
4
0
|
02.10.2011 15:30 | Komanice | 4 : 0 | Toplica | |||||
02.10
15:30
Veliševac
Dučić
3
1
|
02.10.2011 15:30 | Veliševac | 3 : 1 | Dučić | |||||
02.10
15:30
Rajac
Gornji Lajkovac
0
0
|
02.10.2011 15:30 | Rajac | 0 : 0 | Gornji Lajkovac |
02.10
15:30
Tešnjar
Mladost Kamenica
4
0
|
02.10.2011 15:30 | Tešnjar | 4 : 0 | Mladost Kamenica | |||||
02.10
15:30
Kotešica
OFK Povlen
1
1
|
02.10.2011 15:30 | Kotešica | 1 : 1 | OFK Povlen | |||||
02.10
15:30
Polet
Mladost Dračić
3
2
|
02.10.2011 15:30 | Polet | 3 : 2 | Mladost Dračić | |||||
02.10
15:30
Iskra
Gradac
2
1
|
02.10.2011 15:30 | Iskra | 2 : 1 | Gradac | |||||
02.10
15:30
Lukavac
Junior Novo Naselje
1
1
|
02.10.2011 15:30 | Lukavac | 1 : 1 | Junior Novo Naselje | |||||
02.10
15:30
Pričević
Zadrugar
4
0
|
02.10.2011 15:30 | Pričević | 4 : 0 | Zadrugar |
02.10
Dimitrije Tucović
Stepanje
4
1
|
02.10.2011 | Dimitrije Tucović | 4 : 1 | Stepanje | |||||
02.10
Ratkovac
Nepričava
0
0
|
02.10.2011 | Ratkovac | 0 : 0 | Nepričava |
02.10
15:30
Joševa
Polet
1
2
|
02.10.2011 15:30 | Joševa | 1 : 2 | Polet | |||||
02.10
15:30
Paljuvi
Dokmir
2
0
|
02.10.2011 15:30 | Paljuvi | 2 : 0 | Dokmir | |||||
02.10
15:30
Čučuge
Jedinstvo
2
0
|
02.10.2011 15:30 | Čučuge | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
02.10
15:30
Gunjevac
Kalenić
3
4
|
02.10.2011 15:30 | Gunjevac | 3 : 4 | Kalenić | |||||
02.10
15:30
OFK Stublenica
Vrelo
6
0
|
02.10.2011 15:30 | OFK Stublenica | 6 : 0 | Vrelo | |||||
02.10
15:30
Sloga
Tvrdojevac
4
2
|
02.10.2011 15:30 | Sloga | 4 : 2 | Tvrdojevac | |||||
02.10
15:30
Omladinac
Brgule
1
0
|
02.10.2011 15:30 | Omladinac | 1 : 0 | Brgule |
02.10
15:30
Pobeda
Blagaja
4
4
|
02.10.2011 15:30 | Pobeda | 4 : 4 | Blagaja | |||||
02.10
15:30
Glumač
Borac (O)
4
1
|
02.10.2011 15:30 | Glumač | 4 : 1 | Borac (O) | |||||
02.10
15:30
Lauš
Gorobilje
2
1
|
02.10.2011 15:30 | Lauš | 2 : 1 | Gorobilje | |||||
02.10
15:30
Lazarica
Borac (SD)
4
1
|
02.10.2011 15:30 | Lazarica | 4 : 1 | Borac (SD) | |||||
02.10
15:30
Duškovci
Plavi tok
0
1
|
02.10.2011 15:30 | Duškovci | 0 : 1 | Plavi tok | |||||
02.10
15:30
Ježevica
Dobrinjac
0
2
|
02.10.2011 15:30 | Ježevica | 0 : 2 | Dobrinjac |
02.10
15:30
Stevan Nešticki
Zeleznicar
1
1
|
02.10.2011 15:30 | Stevan Nešticki | 1 : 1 | Zeleznicar | |||||
02.10
15:30
Secanica
Moravac
1
4
|
02.10.2011 15:30 | Secanica | 1 : 4 | Moravac | |||||
02.10
11:00
Koca
Supovac
6
2
|
02.10.2011 11:00 | Koca | 6 : 2 | Supovac | |||||
02.10
15:30
Vulkan
Mladost
3
0
|
02.10.2011 15:30 | Vulkan | 3 : 0 | Mladost | |||||
02.10
15:30
Čegar
Mladost
5
4
|
02.10.2011 15:30 | Čegar | 5 : 4 | Mladost |
02.10
Tempo
Mladi Radnik
2
1
|
02.10.2011 | Tempo | 2 : 1 | Mladi Radnik | |||||
02.10
Borac
OFK Sloga
7
1
|
02.10.2011 | Borac | 7 : 1 | OFK Sloga | |||||
02.10
Crvena Zvezda
Ratar
0
1
|
02.10.2011 | Crvena Zvezda | 0 : 1 | Ratar | |||||
02.10
Jedinstvo
Kraljevo
5
2
|
02.10.2011 | Jedinstvo | 5 : 2 | Kraljevo |
02.10
16:00
Mladost
4. Juli
2
3
|
02.10.2011 16:00 | Mladost | 2 : 3 | 4. Juli | |||||
02.10
10:00
NS Tatko
Naisus
2
3
|
02.10.2011 10:00 | NS Tatko | 2 : 3 | Naisus | |||||
02.10
16:00
Knežica
Dobrič
3
0
|
02.10.2011 16:00 | Knežica | 3 : 0 | Dobrič |
02.10
15:00
Sloga
Lemind Livnica
1
0
|
02.10.2011 15:00 | Sloga | 1 : 0 | Lemind Livnica | |||||
02.10
15:00
MB
Železničar
3
3
|
02.10.2011 15:00 | MB | 3 : 3 | Železničar | |||||
02.10
15:00
Mladi Borac
Napredak
3
0
|
02.10.2011 15:00 | Mladi Borac | 3 : 0 | Napredak | |||||
02.10
15:00
Kumarevo
Radnički
3
0
|
02.10.2011 15:00 | Kumarevo | 3 : 0 | Radnički |
02.10
15:30
Provalija
Borac
2
1
|
02.10.2011 15:30 | Provalija | 2 : 1 | Borac | |||||
02.10
15:30
Željuša
Sloboda
3
0
|
02.10.2011 15:30 | Željuša | 3 : 0 | Sloboda | |||||
02.10
15:30
Sloga
Pobeda
5
1
|
02.10.2011 15:30 | Sloga | 5 : 1 | Pobeda |
02.10
15:00
Polet
Bratstvo
1
0
|
02.10.2011 15:00 | Polet | 1 : 0 | Bratstvo | |||||
02.10
15:00
Kolare
Ursule
2
1
|
02.10.2011 15:00 | Kolare | 2 : 1 | Ursule | |||||
02.10
15:00
Mladost (S)
Sindjelic
2
1
|
02.10.2011 15:00 | Mladost (S) | 2 : 1 | Sindjelic | |||||
02.10
15:00
Mladi Radnik
Crni Vrh
3
2
|
02.10.2011 15:00 | Mladi Radnik | 3 : 2 | Crni Vrh | |||||
02.10
15:00
Kupinovac
BSK
2
5
|
02.10.2011 15:00 | Kupinovac | 2 : 5 | BSK |
02.10
16:00
Slatina
Kovilovo
1
2
|
02.10.2011 16:00 | Slatina | 1 : 2 | Kovilovo | |||||
02.10
16:00
Graničar
Ratar
0
1
|
02.10.2011 16:00 | Graničar | 0 : 1 | Ratar | |||||
02.10
16:00
Smedovac
Rečka
0
3
|
02.10.2011 16:00 | Smedovac | 0 : 3 | Rečka | |||||
02.10
16:00
Miloševo
Deli Jovan
3
0
|
02.10.2011 16:00 | Miloševo | 3 : 0 | Deli Jovan | |||||
02.10
16:00
Samarinovac
OFK Tamnič
0
5
|
02.10.2011 16:00 | Samarinovac | 0 : 5 | OFK Tamnič | |||||
02.10
16:00
BSK
Vidrovac
0
2
|
02.10.2011 16:00 | BSK | 0 : 2 | Vidrovac |
02.10
15:30
Omladinac
Kladušnica
0
1
|
02.10.2011 15:30 | Omladinac | 0 : 1 | Kladušnica | |||||
02.10
15:30
Pontes
Rtkovo
1
5
|
02.10.2011 15:30 | Pontes | 1 : 5 | Rtkovo | |||||
02.10
15:30
Lokomotiva
Trajan
0
3
|
02.10.2011 15:30 | Lokomotiva | 0 : 3 | Trajan | |||||
02.10
15:30
Napredak
Koča Andjelković
0
1
|
02.10.2011 15:30 | Napredak | 0 : 1 | Koča Andjelković |
02.10
15:30
Ušće
Tomako
1
1
|
02.10.2011 15:30 | Ušće | 1 : 1 | Tomako | |||||
02.10
15:30
Župski biseri
Sloga L
1
1
|
02.10.2011 15:30 | Župski biseri | 1 : 1 | Sloga L | |||||
02.10
15:30
Mladi radnik
Vinogradar
0
2
|
02.10.2011 15:30 | Mladi radnik | 0 : 2 | Vinogradar | |||||
02.10
15:30
Omladinac
Sloga D
1
3
|
02.10.2011 15:30 | Omladinac | 1 : 3 | Sloga D | |||||
02.10
15:30
Mladost T
Mladost DK
4
2
|
02.10.2011 15:30 | Mladost T | 4 : 2 | Mladost DK | |||||
02.10
15:30
Gradina
Pobeda
7
1
|
02.10.2011 15:30 | Gradina | 7 : 1 | Pobeda |
02.10
15:00
Parunovac
Mudrakovac
2
2
|
02.10.2011 15:00 | Parunovac | 2 : 2 | Mudrakovac | |||||
02.10
15:00
Dušan Ristić
Belović
1
0
|
02.10.2011 15:00 | Dušan Ristić | 1 : 0 | Belović | |||||
02.10
15:00
Budućnost
Čitluk
6
3
|
02.10.2011 15:00 | Budućnost | 6 : 3 | Čitluk | |||||
02.10
15:00
Šanac
13.April
3
2
|
02.10.2011 15:00 | Šanac | 3 : 2 | 13.April | |||||
02.10
15:00
Modrica
Rasina
2
1
|
02.10.2011 15:00 | Modrica | 2 : 1 | Rasina | |||||
02.10
15:00
Dvorane
Sloga
2
0
|
02.10.2011 15:00 | Dvorane | 2 : 0 | Sloga |
02.10
15:00
Gorica
Ravna
3
0
|
02.10.2011 15:00 | Gorica | 3 : 0 | Ravna | |||||
02.10
15:00
Borac
Trgovište
1
8
|
02.10.2011 15:00 | Borac | 1 : 8 | Trgovište | |||||
02.10
15:00
Mladost
Drugarstvo
4
2
|
02.10.2011 15:00 | Mladost | 4 : 2 | Drugarstvo |
02.10
16:00
Omladinac (D)
Proleter
7
1
|
02.10.2011 16:00 | Omladinac (D) | 7 : 1 | Proleter | |||||
02.10
16:00
BSK Bavanište
Borac (P)
1
1
|
02.10.2011 16:00 | BSK Bavanište | 1 : 1 | Borac (P) | |||||
02.10
16:00
Strela
Plavi Dunav
3
1
|
02.10.2011 16:00 | Strela | 3 : 1 | Plavi Dunav | |||||
02.10
16:00
Dolovo
Vojvodina
1
1
|
02.10.2011 16:00 | Dolovo | 1 : 1 | Vojvodina | |||||
02.10
16:00
Budućnost (BB)
Unirea
3
0
|
02.10.2011 16:00 | Budućnost (BB) | 3 : 0 | Unirea |
02.10
16:00
Crvena zvezda
Hajduk
4
1
|
02.10.2011 16:00 | Crvena zvezda | 4 : 1 | Hajduk | |||||
02.10
16:00
Ratar
Vinogradar
3
1
|
02.10.2011 16:00 | Ratar | 3 : 1 | Vinogradar | |||||
02.10
16:00
Dobrica
Karaš (K)
6
0
|
02.10.2011 16:00 | Dobrica | 6 : 0 | Karaš (K) | |||||
02.10
16:00
Ševac
Hajdučica
1
0
|
02.10.2011 16:00 | Ševac | 1 : 0 | Hajdučica | |||||
02.10
16:00
Budućnost (A)
Potporanj
6
1
|
02.10.2011 16:00 | Budućnost (A) | 6 : 1 | Potporanj | |||||
02.10
16:00
Borac (VS)
Karaš (J)
6
1
|
02.10.2011 16:00 | Borac (VS) | 6 : 1 | Karaš (J) | |||||
02.10
16:00
Dunav
Banat
3
2
|
02.10.2011 16:00 | Dunav | 3 : 2 | Banat |
02.10
15:30
Đurđin
Mala Bosna
2
2
|
02.10.2011 15:30 | Đurđin | 2 : 2 | Mala Bosna | |||||
02.10
15:30
Zrinjski 1932
Solid
2
2
|
02.10.2011 15:30 | Zrinjski 1932 | 2 : 2 | Solid | |||||
02.10
15:30
Hajduk
Dušan Silni
5
1
|
02.10.2011 15:30 | Hajduk | 5 : 1 | Dušan Silni | |||||
02.10
15:30
Poljoprivrednik
Žednik
1
2
|
02.10.2011 15:30 | Poljoprivrednik | 1 : 2 | Žednik | |||||
02.10
15:30
Elektrovojvodina
Udarnik
3
1
|
02.10.2011 15:30 | Elektrovojvodina | 3 : 1 | Udarnik | |||||
02.10
15:30
Lokomotiva
Bratstvo
3
2
|
02.10.2011 15:30 | Lokomotiva | 3 : 2 | Bratstvo |
02.10
15:30
Tisa
Tromedja
4
0
|
02.10.2011 15:30 | Tisa | 4 : 0 | Tromedja | |||||
02.10
15:30
Jedinstvo
Horgoš Higlo
1
1
|
02.10.2011 15:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Horgoš Higlo | |||||
02.10
15:30
Slavija
Radnički
0
0
|
02.10.2011 15:30 | Slavija | 0 : 0 | Radnički | |||||
02.10
15:30
Graničar
Sloga
1
4
|
02.10.2011 15:30 | Graničar | 1 : 4 | Sloga |
02.10
16:00
Mićunovo
Tomislavci
2
1
|
02.10.2011 16:00 | Mićunovo | 2 : 1 | Tomislavci | |||||
02.10
16:00
Mladost
Eđšeg
1
3
|
02.10.2011 16:00 | Mladost | 1 : 3 | Eđšeg | |||||
02.10
16:00
Pobeda
Slavija
3
0
|
02.10.2011 16:00 | Pobeda | 3 : 0 | Slavija |
02.10
15:30
Jedinstvo
Polet
4
0
|
02.10.2011 15:30 | Jedinstvo | 4 : 0 | Polet | |||||
02.10
15:30
Napredak
Delija
2
1
|
02.10.2011 15:30 | Napredak | 2 : 1 | Delija | |||||
02.10
15:30
ŽAK
2. Oktobar
3
0
|
02.10.2011 15:30 | ŽAK | 3 : 0 | 2. Oktobar | |||||
02.10
15:30
Borac
Vojvodina
2
0
|
02.10.2011 15:30 | Borac | 2 : 0 | Vojvodina |
02.10
15:30
Terekves
Omladinac
3
2
|
02.10.2011 15:30 | Terekves | 3 : 2 | Omladinac | |||||
02.10
15:30
Polet
Proleter
0
4
|
02.10.2011 15:30 | Polet | 0 : 4 | Proleter | |||||
02.10
15:30
Olimpija
1.Oktobar
3
3
|
02.10.2011 15:30 | Olimpija | 3 : 3 | 1.Oktobar | |||||
02.10
15:30
Napredak
Roham
2
0
|
02.10.2011 15:30 | Napredak | 2 : 0 | Roham |
02.10
10:00
OFK Metalac
Dunav
6
0
|
02.10.2011 10:00 | OFK Metalac | 6 : 0 | Dunav | |||||
02.10
15:30
Rastina 1918
OFK Šikara
3
1
|
02.10.2011 15:30 | Rastina 1918 | 3 : 1 | OFK Šikara | |||||
02.10
15:30
Jedinstvo
Panonija
1
3
|
02.10.2011 15:30 | Jedinstvo | 1 : 3 | Panonija | |||||
02.10
15:30
Dinamo
Rusin
1
1
|
02.10.2011 15:30 | Dinamo | 1 : 1 | Rusin | |||||
02.10
15:30
Lipar
Radnički
0
2
|
02.10.2011 15:30 | Lipar | 0 : 2 | Radnički |
02.10
15:30
Graničar G
Donji Petrovci
1
0
|
02.10.2011 15:30 | Graničar G | 1 : 0 | Donji Petrovci | |||||
02.10
15:30
Hrtkovci
Sloven
3
1
|
02.10.2011 15:30 | Hrtkovci | 3 : 1 | Sloven | |||||
02.10
15:30
Borac
Ljukovo
2
1
|
02.10.2011 15:30 | Borac | 2 : 1 | Ljukovo | |||||
02.10
15:30
OFK Brestač
Železničar
2
1
|
02.10.2011 15:30 | OFK Brestač | 2 : 1 | Železničar | |||||
02.10
15:30
Jedinstvo
Sloga Borac
2
0
|
02.10.2011 15:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | Sloga Borac | |||||
02.10
15:30
Podunavac
Popinci
3
2
|
02.10.2011 15:30 | Podunavac | 3 : 2 | Popinci |
02.10
15:30
Partizan
OFK Sirig
2
2
|
02.10.2011 15:30 | Partizan | 2 : 2 | OFK Sirig | |||||
02.10
15:30
OFK Futog
Železničar
3
0
|
02.10.2011 15:30 | OFK Futog | 3 : 0 | Železničar | |||||
02.10
15:30
Vinogradar
Čenej
1
2
|
02.10.2011 15:30 | Vinogradar | 1 : 2 | Čenej | |||||
02.10
15:30
TSK
Borac
8
0
|
02.10.2011 15:30 | TSK | 8 : 0 | Borac | |||||
02.10
15:30
Fruškogorac
Tatra
2
2
|
02.10.2011 15:30 | Fruškogorac | 2 : 2 | Tatra | |||||
02.10
15:30
Proleter
Sremac
4
2
|
02.10.2011 15:30 | Proleter | 4 : 2 | Sremac |
02.10
15:30
Napredak
Jedinstvo
4
1
|
02.10.2011 15:30 | Napredak | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
02.10
15:30
Iskra
Vojvodina
1
2
|
02.10.2011 15:30 | Iskra | 1 : 2 | Vojvodina | |||||
02.10
15:30
Mladost Radost
Bečej
7
0
|
02.10.2011 15:30 | Mladost Radost | 7 : 0 | Bečej | |||||
02.10
15:30
Budućnost
Proleter
1
2
|
02.10.2011 15:30 | Budućnost | 1 : 2 | Proleter |
02.10
15:30
Budućnost (G)
Kulpin
2
0
|
02.10.2011 15:30 | Budućnost (G) | 2 : 0 | Kulpin | |||||
02.10
15:30
Karađorđevo
Borac
1
2
|
02.10.2011 15:30 | Karađorđevo | 1 : 2 | Borac | |||||
02.10
15:30
Maglić
Soko
3
0
|
02.10.2011 15:30 | Maglić | 3 : 0 | Soko | |||||
02.10
15:30
Budućnost (P)
Krivanj
0
1
|
02.10.2011 15:30 | Budućnost (P) | 0 : 1 | Krivanj | |||||
02.10
15:30
Bačka
Vojvodina
1
4
|
02.10.2011 15:30 | Bačka | 1 : 4 | Vojvodina |
02.10
15:30
ŽSK
Sloga
14
0
|
02.10.2011 15:30 | ŽSK | 14 : 0 | Sloga | |||||
02.10
15:30
Obilić
Titel
1
4
|
02.10.2011 15:30 | Obilić | 1 : 4 | Titel | |||||
02.10
15:30
Miletić
Hajduk (Č)
4
3
|
02.10.2011 15:30 | Miletić | 4 : 3 | Hajduk (Č) |
02.10
15:00
Jedinstvo
Banja
2
1
|
02.10.2011 15:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Banja | |||||
02.10
15:00
Napredak
Borac
0
0
|
02.10.2011 15:00 | Napredak | 0 : 0 | Borac | |||||
02.10
15:00
Institut
Šumadinac
0
2
|
02.10.2011 15:00 | Institut | 0 : 2 | Šumadinac | |||||
02.10
15:00
Studenski Grad
Sindjelić
2
0
|
02.10.2011 15:00 | Studenski Grad | 2 : 0 | Sindjelić |
02.10
15:00
Kosmaj
Velika Krsna
1
3
|
02.10.2011 15:00 | Kosmaj | 1 : 3 | Velika Krsna | |||||
02.10
15:00
Šepšin
Popović
3
0
|
02.10.2011 15:00 | Šepšin | 3 : 0 | Popović | |||||
02.10
15:00
Rabrovac
Selo Mladenovac
2
2
|
02.10.2011 15:00 | Rabrovac | 2 : 2 | Selo Mladenovac | |||||
02.10
15:00
Boleč
Pudarci
1
0
|
02.10.2011 15:00 | Boleč | 1 : 0 | Pudarci | |||||
02.10
15:00
Podunavac
Ivanča
1
1
|
02.10.2011 15:00 | Podunavac | 1 : 1 | Ivanča | |||||
02.10
15:00
Mladost
OFK Leštane
0
1
|
02.10.2011 15:00 | Mladost | 0 : 1 | OFK Leštane |
02.10
15:00
Vranić
Barajevo
3
0
|
02.10.2011 15:00 | Vranić | 3 : 0 | Barajevo | |||||
02.10
15:00
Mladost (B)
Borac
3
2
|
02.10.2011 15:00 | Mladost (B) | 3 : 2 | Borac | |||||
02.10
15:00
Lisović
Krtinska
1
2
|
02.10.2011 15:00 | Lisović | 1 : 2 | Krtinska |
02.10
15:30
Omladinac
MSK
1
1
|
02.10.2011 15:30 | Omladinac | 1 : 1 | MSK | |||||
02.10
15:30
Tamiš
Jedinstvo
3
2
|
02.10.2011 15:30 | Tamiš | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
02.10
15:30
Lehel
Mladost
7
0
|
02.10.2011 15:30 | Lehel | 7 : 0 | Mladost |
02.10
15:30
Zlatica
ŽFK Banat
3
0
|
02.10.2011 15:30 | Zlatica | 3 : 0 | ŽFK Banat | |||||
02.10
15:30
Radnički Ratar
Proleter
3
0
|
02.10.2011 15:30 | Radnički Ratar | 3 : 0 | Proleter | |||||
02.10
15:30
Radnički
Sloga
9
1
|
02.10.2011 15:30 | Radnički | 9 : 1 | Sloga |
02.10
15:30
Budućnost (S)
Progorelica
1
3
|
02.10.2011 15:30 | Budućnost (S) | 1 : 3 | Progorelica | |||||
02.10
15:30
Partizan
Kablar
2
1
|
02.10.2011 15:30 | Partizan | 2 : 1 | Kablar | |||||
02.10
15:30
Jovo Kursula
Miločajac
1
2
|
02.10.2011 15:30 | Jovo Kursula | 1 : 2 | Miločajac | |||||
02.10
15:30
Zgodačica
Musina reka
3
1
|
02.10.2011 15:30 | Zgodačica | 3 : 1 | Musina reka | |||||
02.10
15:30
Stubal
Ras
0
2
|
02.10.2011 15:30 | Stubal | 0 : 2 | Ras |
02.10
15:00
Divostin
Studenac
1
0
|
02.10.2011 15:00 | Divostin | 1 : 0 | Studenac | |||||
02.10
15:00
Trmbas
Kutlovo
0
1
|
02.10.2011 15:00 | Trmbas | 0 : 1 | Kutlovo | |||||
02.10
15:00
Đuriselac
21. oktobar
1
2
|
02.10.2011 15:00 | Đuriselac | 1 : 2 | 21. oktobar | |||||
02.10
15:00
Stari momci
Zastava
3
2
|
02.10.2011 15:00 | Stari momci | 3 : 2 | Zastava | |||||
02.10
15:00
Borac
Velika Sugubina
2
1
|
02.10.2011 15:00 | Borac | 2 : 1 | Velika Sugubina |
02.10
11:00
Kopljari
Ranilović
1
0
|
02.10.2011 11:00 | Kopljari | 1 : 0 | Ranilović |
02.10
15:30
Omladinac
OFK Žabare
3
1
|
02.10.2011 15:30 | Omladinac | 3 : 1 | OFK Žabare | |||||
02.10
15:30
Mladost
Borac
5
1
|
02.10.2011 15:30 | Mladost | 5 : 1 | Borac |
02.10
15:30
Pobeda
Borac
2
3
|
02.10.2011 15:30 | Pobeda | 2 : 3 | Borac | |||||
02.10
15:30
Crvena zvezda
Mladost
0
3
|
02.10.2011 15:30 | Crvena zvezda | 0 : 3 | Mladost | |||||
02.10
11:00
Napredak
Radnički
0
2
|
02.10.2011 11:00 | Napredak | 0 : 2 | Radnički |
02.10
16:00
Kotlenik (L)
Mladost 2011 (B)
3
1
|
02.10.2011 16:00 | Kotlenik (L) | 3 : 1 | Mladost 2011 (B) | |||||
02.10
16:00
Kotlenik (G)
Mladi Radnik
2
7
|
02.10.2011 16:00 | Kotlenik (G) | 2 : 7 | Mladi Radnik | |||||
02.10
16:00
Bečevica
Polet (LJ)
4
0
|
02.10.2011 16:00 | Bečevica | 4 : 0 | Polet (LJ) |
02.10
15:30
Pomoravlje
Omladinac
1
5
|
02.10.2011 15:30 | Pomoravlje | 1 : 5 | Omladinac | |||||
02.10
15:30
Proleter
Jedinstvo
0
3
|
02.10.2011 15:30 | Proleter | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
02.10
15:30
Napredak
BSK
0
4
|
02.10.2011 15:30 | Napredak | 0 : 4 | BSK | |||||
02.10
15:30
Udarnik
Budućnost
4
4
|
02.10.2011 15:30 | Udarnik | 4 : 4 | Budućnost |
02.10
15:30
Proleter
Vojvoda Milenko
3
2
|
02.10.2011 15:30 | Proleter | 3 : 2 | Vojvoda Milenko | |||||
02.10
15:30
Dizel
Borac (K)
1
2
|
02.10.2011 15:30 | Dizel | 1 : 2 | Borac (K) | |||||
02.10
15:30
Mlava (B)
Metalac
4
3
|
02.10.2011 15:30 | Mlava (B) | 4 : 3 | Metalac | |||||
02.10
15:30
Zemljoradnik
Dunav
2
3
|
02.10.2011 15:30 | Zemljoradnik | 2 : 3 | Dunav |
02.10
15:00
Carevac
Pek
2
2
|
02.10.2011 15:00 | Carevac | 2 : 2 | Pek | |||||
02.10
15:00
Sloga T
Ram
1
0
|
02.10.2011 15:00 | Sloga T | 1 : 0 | Ram | |||||
02.10
15:00
Mirko Tomić
Radnički
8
0
|
02.10.2011 15:00 | Mirko Tomić | 8 : 0 | Radnički |
02.10
15:30
Basarac
Sloga
3
1
|
02.10.2011 15:30 | Basarac | 3 : 1 | Sloga | |||||
02.10
15:30
Kaona
Radenka
7
1
|
02.10.2011 15:30 | Kaona | 7 : 1 | Radenka | |||||
02.10
15:30
Homolje
Kvarc
2
3
|
02.10.2011 15:30 | Homolje | 2 : 3 | Kvarc |
02.10
15:30
Polet
Električar
3
0
|
02.10.2011 15:30 | Polet | 3 : 0 | Električar | |||||
02.10
15:30
Usije
Dobra
3
3
|
02.10.2011 15:30 | Usije | 3 : 3 | Dobra | |||||
02.10
15:30
Žika Marković Uča
Vinci
2
1
|
02.10.2011 15:30 | Žika Marković Uča | 2 : 1 | Vinci |
02.10
15:00
Borac
Mladost (B)
0
2
|
02.10.2011 15:00 | Borac | 0 : 2 | Mladost (B) | |||||
02.10
15:00
Milan Orlić
Prva Iskra
1
0
|
02.10.2011 15:00 | Milan Orlić | 1 : 0 | Prva Iskra | |||||
02.10
15:00
Polet
Mladost (Gradilšte)
1
5
|
02.10.2011 15:00 | Polet | 1 : 5 | Mladost (Gradilšte) |
02.10
15:30
Hajduk
Krnule 09
1
2
|
02.10.2011 15:30 | Hajduk | 1 : 2 | Krnule 09 | |||||
02.10
15:30
Torpedo
Polet
3
2
|
02.10.2011 15:30 | Torpedo | 3 : 2 | Polet | |||||
02.10
15:30
Sloga
Bobovik
3
0
|
02.10.2011 15:30 | Sloga | 3 : 0 | Bobovik | |||||
02.10
15:30
Sloga Trgosped
Dragojevac
0
2
|
02.10.2011 15:30 | Sloga Trgosped | 0 : 2 | Dragojevac | |||||
02.10
15:30
Mladost
Petrovac 74
3
3
|
02.10.2011 15:30 | Mladost | 3 : 3 | Petrovac 74 |
02.10
11:00
Zablaće
Volujac
1
2
|
02.10.2011 11:00 | Zablaće | 1 : 2 | Volujac | |||||
02.10
11:00
Jedinstvo
Metlić
2
2
|
02.10.2011 11:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Metlić | |||||
02.10
11:00
Sava
Žabar
1
0
|
02.10.2011 11:00 | Sava | 1 : 0 | Žabar | |||||
02.10
11:00
Mladost (Sl)
Rankovac
0
4
|
02.10.2011 11:00 | Mladost (Sl) | 0 : 4 | Rankovac |
02.10
11:00
Sumice
Mladost (M.M)
2
1
|
02.10.2011 11:00 | Sumice | 2 : 1 | Mladost (M.M) |
02.10
15:30
Zadrugar Milkivit
Cer
2
3
|
02.10.2011 15:30 | Zadrugar Milkivit | 2 : 3 | Cer |
02.10
15:30
Beloševac
Dupljaj
0
3
|
02.10.2011 15:30 | Beloševac | 0 : 3 | Dupljaj | |||||
02.10
15:30
Rakac Stave
Kolubara 2
2
2
|
02.10.2011 15:30 | Rakac Stave | 2 : 2 | Kolubara 2 |
02.10
16:00
Sloga
Kolubara
3
2
|
02.10.2011 16:00 | Sloga | 3 : 2 | Kolubara |
02.10
15:30
Bratstvo (B)
Goblen
1
1
|
02.10.2011 15:30 | Bratstvo (B) | 1 : 1 | Goblen |
02.10
15:30
Jedinstvo
Mladi Radnik
3
2
|
02.10.2011 15:30 | Jedinstvo | 3 : 2 | Mladi Radnik | |||||
02.10
15:30
Mladost
Morava
2
0
|
02.10.2011 15:30 | Mladost | 2 : 0 | Morava |
02.10
15:30
Resava
Beljanica
0
3
|
02.10.2011 15:30 | Resava | 0 : 3 | Beljanica | |||||
02.10
15:30
Resavac
Rudar Stenjevac
3
0
|
02.10.2011 15:30 | Resavac | 3 : 0 | Rudar Stenjevac | |||||
02.10
15:30
OFK Dvorište
Medveđa
2
2
|
02.10.2011 15:30 | OFK Dvorište | 2 : 2 | Medveđa |
02.10
15:00
Lipar
Partizan (M)
4
0
|
02.10.2011 15:00 | Lipar | 4 : 0 | Partizan (M) | |||||
02.10
15:00
Sloboda
Napredak
2
1
|
02.10.2011 15:00 | Sloboda | 2 : 1 | Napredak | |||||
02.10
15:00
Partizan (G)
Morava Panjevac
0
0
|
02.10.2011 15:00 | Partizan (G) | 0 : 0 | Morava Panjevac | |||||
02.10
15:00
Trnava
Juhor
0
4
|
02.10.2011 15:00 | Trnava | 0 : 4 | Juhor | |||||
02.10
15:00
Ribnik
Kolonija
0
0
|
02.10.2011 15:00 | Ribnik | 0 : 0 | Kolonija | |||||
02.10
15:00
OFK Tabane
Bresje
1
0
|
02.10.2011 15:00 | OFK Tabane | 1 : 0 | Bresje |
02.10
15:00
Šumadija
Popovac
1
1
|
02.10.2011 15:00 | Šumadija | 1 : 1 | Popovac | |||||
02.10
15:00
Mladost
Hajduk
1
0
|
02.10.2011 15:00 | Mladost | 1 : 0 | Hajduk | |||||
02.10
15:00
Zemljoradnik
Budućnost
3
0
|
02.10.2011 15:00 | Zemljoradnik | 3 : 0 | Budućnost | |||||
02.10
15:00
Golubovac 07
Radnik
1
0
|
02.10.2011 15:00 | Golubovac 07 | 1 : 0 | Radnik | |||||
02.10
15:00
Jedinstvo R
Omladinac
4
1
|
02.10.2011 15:00 | Jedinstvo R | 4 : 1 | Omladinac | |||||
02.10
15:00
Radnicki
Napredak
4
2
|
02.10.2011 15:00 | Radnicki | 4 : 2 | Napredak | |||||
02.10
15:00
Polet
Jedinstvo DM
0
6
|
02.10.2011 15:00 | Polet | 0 : 6 | Jedinstvo DM |
02.10
15:00
Juhor
Šumadinac
1
3
|
02.10.2011 15:00 | Juhor | 1 : 3 | Šumadinac | |||||
02.10
15:00
Blagotin
Goša
2
1
|
02.10.2011 15:00 | Blagotin | 2 : 1 | Goša | |||||
02.10
15:00
Zenit
Polet
4
1
|
02.10.2011 15:00 | Zenit | 4 : 1 | Polet |
02.10
16:30
Polet 57
Mladost
1
1
|
02.10.2011 16:30 | Polet 57 | 1 : 1 | Mladost | |||||
02.10
16:30
Vinogradar
Omasnica
2
5
|
02.10.2011 16:30 | Vinogradar | 2 : 5 | Omasnica | |||||
02.10
16:30
Morava
Jugovići
1
1
|
02.10.2011 16:30 | Morava | 1 : 1 | Jugovići |
02.10
16:00
Rubin
Kiseljak
3
0
|
02.10.2011 16:00 | Rubin | 3 : 0 | Kiseljak |
02.10
15:00
Sebečevac
Bukovica
1
0
|
02.10.2011 15:00 | Sebečevac | 1 : 0 | Bukovica | |||||
02.10
15:00
Polet (K)
OFK Ribare
1
4
|
02.10.2011 15:00 | Polet (K) | 1 : 4 | OFK Ribare | |||||
02.10
15:00
Polet (Š)
Grkljane
6
2
|
02.10.2011 15:00 | Polet (Š) | 6 : 2 | Grkljane | |||||
02.10
15:00
Mladost
Štitari
1
5
|
02.10.2011 15:00 | Mladost | 1 : 5 | Štitari | |||||
02.10
15:00
Zdravinje
Jablanica
2
3
|
02.10.2011 15:00 | Zdravinje | 2 : 3 | Jablanica |
02.10
16:00
Omladinac
Jedinstvo
1
3
|
02.10.2011 16:00 | Omladinac | 1 : 3 | Jedinstvo | |||||
02.10
16:00
Vojvodina
Partizan
1
4
|
02.10.2011 16:00 | Vojvodina | 1 : 4 | Partizan | |||||
02.10
16:00
Pobeda
Vitorul
2
5
|
02.10.2011 16:00 | Pobeda | 2 : 5 | Vitorul |
02.10
16:00
Banat
Graničar
2
4
|
02.10.2011 16:00 | Banat | 2 : 4 | Graničar |
02.10
15:30
Sloga
OFK Kraljevci
3
2
|
02.10.2011 15:30 | Sloga | 3 : 2 | OFK Kraljevci | |||||
02.10
15:30
Jedinstvo
Polet
4
2
|
02.10.2011 15:30 | Jedinstvo | 4 : 2 | Polet | |||||
02.10
15:30
Borac
Fruškogorac
2
2
|
02.10.2011 15:30 | Borac | 2 : 2 | Fruškogorac | |||||
02.10
15:30
Mladost
Fruška Gora
2
1
|
02.10.2011 15:30 | Mladost | 2 : 1 | Fruška Gora | |||||
02.10
15:30
PSK Putinci
Napredak
1
1
|
02.10.2011 15:30 | PSK Putinci | 1 : 1 | Napredak |
02.10
15:30
Borac
Jedinstvo LJ
1
3
|
02.10.2011 15:30 | Borac | 1 : 3 | Jedinstvo LJ | |||||
02.10
15:30
OFK Bikić
Jedinstvo M
0
0
|
02.10.2011 15:30 | OFK Bikić | 0 : 0 | Jedinstvo M | |||||
02.10
15:30
Omladinac B
Fruškogorac
1
1
|
02.10.2011 15:30 | Omladinac B | 1 : 1 | Fruškogorac | |||||
02.10
15:30
Sindjelić
OFK Bingula
5
0
|
02.10.2011 15:30 | Sindjelić | 5 : 0 | OFK Bingula | |||||
02.10
15:30
Graničar
Jednota
3
2
|
02.10.2011 15:30 | Graničar | 3 : 2 | Jednota |
02.10
15:30
Napredak
Vitez
8
1
|
02.10.2011 15:30 | Napredak | 8 : 1 | Vitez | |||||
02.10
15:30
Graničar
Sremac
4
1
|
02.10.2011 15:30 | Graničar | 4 : 1 | Sremac | |||||
02.10
15:30
Sloboda
Lovac
2
3
|
02.10.2011 15:30 | Sloboda | 2 : 3 | Lovac | |||||
02.10
15:30
Kameni
Mladost
2
1
|
02.10.2011 15:30 | Kameni | 2 : 1 | Mladost |
02.10
16:00
Sremac
Zmaj
5
3
|
02.10.2011 16:00 | Sremac | 5 : 3 | Zmaj | |||||
02.10
16:00
Sloboda
Sloga
3
1
|
02.10.2011 16:00 | Sloboda | 3 : 1 | Sloga | |||||
02.10
16:00
Hajduk
Borac VR
1
0
|
02.10.2011 16:00 | Hajduk | 1 : 0 | Borac VR | |||||
02.10
16:00
Mitros
Srem
3
1
|
02.10.2011 16:00 | Mitros | 3 : 1 | Srem | |||||
02.10
16:00
Fruškogorac
Borac R
2
1
|
02.10.2011 16:00 | Fruškogorac | 2 : 1 | Borac R |
02.10
16:00
Polet
Borac
2
1
|
02.10.2011 16:00 | Polet | 2 : 1 | Borac | |||||
02.10
16:00
Sloga
Fruškogorac
2
3
|
02.10.2011 16:00 | Sloga | 2 : 3 | Fruškogorac | |||||
02.10
16:00
ČSK Čortanovci
Dunav
1
0
|
02.10.2011 16:00 | ČSK Čortanovci | 1 : 0 | Dunav |
02.10
15:30
Sloga
Naša Zvezda
4
1
|
02.10.2011 15:30 | Sloga | 4 : 1 | Naša Zvezda | |||||
02.10
15:30
Borac
Slavija
5
1
|
02.10.2011 15:30 | Borac | 5 : 1 | Slavija | |||||
02.10
15:30
Mladost
Labudnjača
1
0
|
02.10.2011 15:30 | Mladost | 1 : 0 | Labudnjača | |||||
02.10
15:30
Neštin
Bački Hajduk
0
2
|
02.10.2011 15:30 | Neštin | 0 : 2 | Bački Hajduk |
02.10
15:00
Heroj
Veliko selo
2
0
|
02.10.2011 15:00 | Heroj | 2 : 0 | Veliko selo | |||||
02.10
15:00
Partizan
Moštanica
0
2
|
02.10.2011 15:00 | Partizan | 0 : 2 | Moštanica | |||||
02.10
15:00
Dunavac
Zuce
13
0
|
02.10.2011 15:00 | Dunavac | 13 : 0 | Zuce | |||||
02.10
15:00
Sveti Stefan
Kapedunum
2
2
|
02.10.2011 15:00 | Sveti Stefan | 2 : 2 | Kapedunum | |||||
02.10
15:00
Mladost (JR)
Mladost (B)
2
1
|
02.10.2011 15:00 | Mladost (JR) | 2 : 1 | Mladost (B) |
02.10
15:30
Busije
GAK
4
1
|
02.10.2011 15:30 | Busije | 4 : 1 | GAK | |||||
02.10
15:30
Šećeranac Ada
Zmaj 1953
1
1
|
02.10.2011 15:30 | Šećeranac Ada | 1 : 1 | Zmaj 1953 | |||||
02.10
15:30
Torlak
Kozara
7
1
|
02.10.2011 15:30 | Torlak | 7 : 1 | Kozara | |||||
02.10
15:30
Novi Beograd
Borac
6
2
|
02.10.2011 15:30 | Novi Beograd | 6 : 2 | Borac | |||||
02.10
15:30
BUSK
Olimpija
6
0
|
02.10.2011 15:30 | BUSK | 6 : 0 | Olimpija |
02.10
Sibnica
Drlupa
1
1
|
02.10.2011 | Sibnica | 1 : 1 | Drlupa | |||||
02.10
Nemenikuće
Crvena Zvezda
0
5
|
02.10.2011 | Nemenikuće | 0 : 5 | Crvena Zvezda | |||||
02.10
Mladost (MI)
Ropočevo
1
1
|
02.10.2011 | Mladost (MI) | 1 : 1 | Ropočevo | |||||
02.10
Vis
Mladost (G)
8
0
|
02.10.2011 | Vis | 8 : 0 | Mladost (G) | |||||
02.10
OFK Rogača
Stojnik
0
0
|
02.10.2011 | OFK Rogača | 0 : 0 | Stojnik |
02.10
15:00
Beljina
Guncate
2
1
|
02.10.2011 15:00 | Beljina | 2 : 1 | Guncate | |||||
02.10
15:00
OFK Boždarevac
Mladost Gaj 2011
3
2
|
02.10.2011 15:00 | OFK Boždarevac | 3 : 2 | Mladost Gaj 2011 | |||||
02.10
15:00
Rožanci
OFK Meljak
0
1
|
02.10.2011 15:00 | Rožanci | 0 : 1 | OFK Meljak | |||||
02.10
15:00
Veliki Borak
Šiljakovac
0
0
|
02.10.2011 15:00 | Veliki Borak | 0 : 0 | Šiljakovac |
02.10
Sloga
Jedinstvo
4
0
|
02.10.2011 | Sloga | 4 : 0 | Jedinstvo | |||||
02.10
Mladost
Hajduk
1
2
|
02.10.2011 | Mladost | 1 : 2 | Hajduk | |||||
02.10
Belica
Oniks
0
3
|
02.10.2011 | Belica | 0 : 3 | Oniks |
02.10
15:00
Mladost
Heroj
2
1
|
02.10.2011 15:00 | Mladost | 2 : 1 | Heroj | |||||
02.10
15:00
Sloboda
Karađorđe
4
0
|
02.10.2011 15:00 | Sloboda | 4 : 0 | Karađorđe | |||||
02.10
15:00
Moravac
Vihor
8
1
|
02.10.2011 15:00 | Moravac | 8 : 1 | Vihor | |||||
02.10
15:00
Budućnost
Železničar
8
1
|
02.10.2011 15:00 | Budućnost | 8 : 1 | Železničar |
02.10
15:30
Planinac
27. Oktobar
2
2
|
02.10.2011 15:30 | Planinac | 2 : 2 | 27. Oktobar | |||||
02.10
15:30
Borac
Sremac
0
5
|
02.10.2011 15:30 | Borac | 0 : 5 | Sremac | |||||
02.10
15:30
Vojvodina
Car Uroš
0
5
|
02.10.2011 15:30 | Vojvodina | 0 : 5 | Car Uroš |
02.10
16:00
Planinac
BSK
5
2
|
02.10.2011 16:00 | Planinac | 5 : 2 | BSK | |||||
02.10
16:00
Sloga
Grgurevci
3
0
|
02.10.2011 16:00 | Sloga | 3 : 0 | Grgurevci | |||||
02.10
16:00
OFK Bosut
Napredak
8
1
|
02.10.2011 16:00 | OFK Bosut | 8 : 1 | Napredak |
02.10
15:00
Borac
OFK Sokolovo
0
0
|
02.10.2011 15:00 | Borac | 0 : 0 | OFK Sokolovo | |||||
02.10
15:00
Rasadnik
Petka
3
1
|
02.10.2011 15:00 | Rasadnik | 3 : 1 | Petka | |||||
02.10
15:00
Šumadinac
Dimitrije Tucovic
3
0
|
02.10.2011 15:00 | Šumadinac | 3 : 0 | Dimitrije Tucovic | |||||
02.10
15:00
Mladost
Lazarevac
2
2
|
02.10.2011 15:00 | Mladost | 2 : 2 | Lazarevac |
02.10
15:30
Javor
OFK Beograd
0
0
|
02.10.2011 15:30 | Javor | 0 : 0 | OFK Beograd |
02.10
15:30
Srem
Mladenovac
2
2
|
02.10.2011 15:30 | Srem | 2 : 2 | Mladenovac | |||||
02.10
15:30
Proleter
Sinđelić
1
0
|
02.10.2011 15:30 | Proleter | 1 : 0 | Sinđelić |
02.10
15:30
Aranđelovac
Karađorđe
5
0
|
02.10.2011 15:30 | Aranđelovac | 5 : 0 | Karađorđe |
02.10
Krušik
Budućnost
1
1
|
02.10.2011 | Krušik | 1 : 1 | Budućnost | |||||
02.10
Savacijum
Loznica
0
5
|
02.10.2011 | Savacijum | 0 : 5 | Loznica |
02.10
13:30
BSK
Mladost
1
4
|
02.10.2011 13:30 | BSK | 1 : 4 | Mladost | |||||
02.10
13:30
Kordun
Zadrugar
0
2
|
02.10.2011 13:30 | Kordun | 0 : 2 | Zadrugar | |||||
02.10
13:30
Omladinac (D)
PIK
4
3
|
02.10.2011 13:30 | Omladinac (D) | 4 : 3 | PIK | |||||
02.10
13:30
Graničar (R)
Polet
4
2
|
02.10.2011 13:30 | Graničar (R) | 4 : 2 | Polet | |||||
02.10
13:30
Omladinac (B)
ŽAK
2
1
|
02.10.2011 13:30 | Omladinac (B) | 2 : 1 | ŽAK |
02.10
Selevac
Glavaš
0
3
|
02.10.2011 | Selevac | 0 : 3 | Glavaš |
02.10
12:00
Kikinda
Bačka (BP)
1
3
|
02.10.2011 12:00 | Kikinda | 1 : 3 | Bačka (BP) | |||||
02.10
12:00
Bačka Topola
Dinamo
2
1
|
02.10.2011 12:00 | Bačka Topola | 2 : 1 | Dinamo | |||||
02.10
12:00
Bečej
Crvenka
4
1
|
02.10.2011 12:00 | Bečej | 4 : 1 | Crvenka | |||||
02.10
12:00
Radnički (S)
Vojvodina
2
3
|
02.10.2011 12:00 | Radnički (S) | 2 : 3 | Vojvodina | |||||
02.10
12:00
Spartak ZV
Hajduk
1
0
|
02.10.2011 12:00 | Spartak ZV | 1 : 0 | Hajduk | |||||
02.10
12:00
Radnički (NP)
Novi Sad
4
3
|
02.10.2011 12:00 | Radnički (NP) | 4 : 3 | Novi Sad |
02.10
10:00
Senta
Radnički
2
3
|
02.10.2011 10:00 | Senta | 2 : 3 | Radnički |
02.10
13:30
Bačka
Čantavir
4
3
|
02.10.2011 13:30 | Bačka | 4 : 3 | Čantavir | |||||
02.10
13:30
Tisa
Sloboda
5
0
|
02.10.2011 13:30 | Tisa | 5 : 0 | Sloboda | |||||
02.10
13:30
Proleter
Bajša
1
2
|
02.10.2011 13:30 | Proleter | 1 : 2 | Bajša | |||||
02.10
13:30
Krivaja
Njegoš
3
2
|
02.10.2011 13:30 | Krivaja | 3 : 2 | Njegoš |
02.10
10:00
Kikinda
Bačka (BP)
1
3
|
02.10.2011 10:00 | Kikinda | 1 : 3 | Bačka (BP) | |||||
02.10
10:00
Bačka Topola
Dinamo
1
2
|
02.10.2011 10:00 | Bačka Topola | 1 : 2 | Dinamo | |||||
02.10
10:00
Bečej
Crvenka
3
4
|
02.10.2011 10:00 | Bečej | 3 : 4 | Crvenka | |||||
02.10
10:00
Radnički (S)
Vojvodina
1
5
|
02.10.2011 10:00 | Radnički (S) | 1 : 5 | Vojvodina | |||||
02.10
10:00
Spartak ZV
Hajduk
1
0
|
02.10.2011 10:00 | Spartak ZV | 1 : 0 | Hajduk | |||||
02.10
10:00
Radnički (NP)
Novi Sad
0
6
|
02.10.2011 10:00 | Radnički (NP) | 0 : 6 | Novi Sad |
02.10
11:00
AFK
Senta
1
1
|
02.10.2011 11:00 | AFK | 1 : 1 | Senta |
02.10
15:30
VGSK
Šapine
2
8
|
02.10.2011 15:30 | VGSK | 2 : 8 | Šapine |
02.10
Selevac
Glavaš
5
2
|
02.10.2011 | Selevac | 5 : 2 | Glavaš |
02.10
09:30
AFK
Senta
3
4
|
02.10.2011 09:30 | AFK | 3 : 4 | Senta | |||||
02.10
11:00
Potisje
Čoka
0
1
|
02.10.2011 11:00 | Potisje | 0 : 1 | Čoka |
02.10
10:00
Duljaj
Radnicki 1923 I
1
2
|
02.10.2011 10:00 | Duljaj | 1 : 2 | Radnicki 1923 I |
02.10
18:00
Vrbas
Radnički
76
63
|
02.10.2011 18:00 | Vrbas | 76 : 63 | Radnički |
02.10
15:00
Naisus 2
Planinka
34
31
|
02.10.2011 15:00 | Naisus 2 | 34 : 31 | Planinka |
02.10
20:00
Putinci
Sivac 69
38
32
|
02.10.2011 20:00 | Putinci | 38 : 32 | Sivac 69 | |||||
02.10
19:00
Bačka Palanka
Lavovi
19
31
|
02.10.2011 19:00 | Bačka Palanka | 19 : 31 | Lavovi | |||||
02.10
17:00
Kljajićevo
Radnički
31
28
|
02.10.2011 17:00 | Kljajićevo | 31 : 28 | Radnički |
02.10
18:00
Bor 2 2
Radan
28
28
|
02.10.2011 18:00 | Bor 2 2 | 28 : 28 | Radan |
02.10
16:00
Arilje 2
Hidroelektrana
28
33
|
02.10.2011 16:00 | Arilje 2 | 28 : 33 | Hidroelektrana |
02.10
11:00
Goč Merkur
Prva Petoletka
30
27
|
02.10.2011 11:00 | Goč Merkur | 30 : 27 | Prva Petoletka | |||||
02.10
11:00
Župa 54 2
Mladost
24
33
|
02.10.2011 11:00 | Župa 54 2 | 24 : 33 | Mladost | |||||
02.10
14:00
Knez Lazar S.B. Ribarska banja
Metalac
32
23
|
02.10.2011 14:00 | Knez Lazar S.B. Ribarska banja | 32 : 23 | Metalac |
02.10
17:30
Obilić
Crvena Zvezda
27
25
|
02.10.2011 17:30 | Obilić | 27 : 25 | Crvena Zvezda | |||||
02.10
18:00
Radnički
Železničar 1949
32
20
|
02.10.2011 18:00 | Radnički | 32 : 20 | Železničar 1949 | |||||
02.10
18:00
Napredak
Požarevac
31
25
|
02.10.2011 18:00 | Napredak | 31 : 25 | Požarevac |
02.10
18:00
Novi Pazar
Zlatar
30
30
|
02.10.2011 18:00 | Novi Pazar | 30 : 30 | Zlatar | |||||
02.10
19:00
Jagodina
Priboj
27
26
|
02.10.2011 19:00 | Jagodina | 27 : 26 | Priboj |
02.10
16:30
Voždovac 1955
Loznica
52
27
|
02.10.2011 16:30 | Voždovac 1955 | 52 : 27 | Loznica | |||||
02.10
17:00
Loznica grad
Junior
27
33
|
02.10.2011 17:00 | Loznica grad | 27 : 33 | Junior | |||||
02.10
17:30
Milenijum
Knjaz Miloš 2
25
24
|
02.10.2011 17:30 | Milenijum | 25 : 24 | Knjaz Miloš 2 |
02.10
16:00
Dubočica
Knjaževac
0
10
|
02.10.2011 16:00 | Dubočica | 0 : 10 | Knjaževac |
02.10
18:00
Kučevo
Napredak
31
29
|
02.10.2011 18:00 | Kučevo | 31 : 29 | Napredak | |||||
02.10
17:00
Crveni krst
Radnički
24
24
|
02.10.2011 17:00 | Crveni krst | 24 : 24 | Radnički | |||||
02.10
17:00
Metalac
ORK Beograd
20
33
|
02.10.2011 17:00 | Metalac | 20 : 33 | ORK Beograd | |||||
02.10
19:00
Metalac AD
Vojvodina
30
32
|
02.10.2011 19:00 | Metalac AD | 30 : 32 | Vojvodina |