XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 20.08.2011 15:30 Čoka - Sloboda 9:0
2 27.08.2011 15:00 Sloboda - Čantavir 2:5
3 31.08.2011 15:00 Sloboda - Tavankut 1:2
4 03.09.2011 14:30 Potisje - Sloboda 7:0
5 10.09.2011 14:30 Sloboda - Bačka 1:6
6 17.09.2011 14:00 Jadran - Sloboda 1:7
7 24.09.2011 13:30 Sloboda - Panonija IM Topola 2:2
8 02.10.2011 13:30 Tisa - Sloboda 5:0
9 08.10.2011 12:30 Sloboda - Vinogradar 1:3
10 16.10.2011 12:00 Proleter - Sloboda 8:0
11 22.10.2011 12:00 Sloboda - Krivaja 0:1
12 29.10.2011 12:00 Preporod - Sloboda 1:0
13 05.11.2011 11:00 Sloboda - Subotica 1:7
14 12.11.2011 11:00 Njegoš - Sloboda 3:1
15 19.11.2011 11:00 Sloboda - Bajša 1:0
16 17.03.2012 13:30 Sloboda - Čoka 3:0
17 25.03.2012 13:30 Čantavir - Sloboda 3:0
18 01.04.2012 14:00 Tavankut - Sloboda 3:1
19 07.04.2012 14:30 Sloboda - Potisje 0:4
20 15.04.2012 14:30 Bačka - Sloboda 2:1
21 18.04.2012 14:30 Sloboda - Jadran 4:0
22 21.04.2012 14:30 Panonija IM Topola - Sloboda 1:0
23 28.04.2012 15:00 Sloboda - Tisa 0:2
24 06.05.2012 15:00 Vinogradar - Sloboda 4:1
25 13.05.2012 15:00 Sloboda - Proleter 0:2
26 19.05.2012 15:00 Krivaja - Sloboda 6:1
27 26.05.2012 15:00 Sloboda - Preporod 2:1
28 03.06.2012 15:30 Subotica - Sloboda 5:3
29 10.06.2012 15:30 Sloboda - Njegoš 0:0
30 17.06.2012 15:30 Bajša - Sloboda 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Subotica 30 24 5 1 77
2 Čoka (-1) 30 20 0 10 59
3 Bajša 30 18 5 7 59
4 Proleter 30 17 5 8 56
5 Potisje 30 16 6 8 54
6 Tavankut 30 16 2 12 50
7 Bačka 30 15 2 13 47
8 Vinogradar 30 13 6 11 45
9 Panonija IM Topola 30 12 5 13 41
10 Preporod (-1) 30 12 6 12 41
11 Njegoš (-2) 30 12 5 13 39
12 Krivaja 30 11 3 16 36
13 Tisa 30 8 4 18 28
14 Jadran 30 6 3 21 21
15 Sloboda (-2) 30 5 2 23 15
16 Čantavir (-1) 30 4 3 23 14
Vasin i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
jeromerothen i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
jeromerothen i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
jeromerothen i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
jeromerothen i još 1 korisnika su tipovali utakmicu