XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 333 utakmica za dan
Subota, 24 Mart 2012

Fudbal

24.03.2012 14:30 Jagodina 1 : 1 Rad
24.03.2012 14:30 OFK Beograd 1 : 0 Vojvodina
24.03.2012 14:30 Sloboda Point 2 : 0 Spartak ZV
24.03.2012 14:30 Novi Pazar 1 : 0 Javor
24.03.2012 14:30 Radnički 1923 1 : 1 BSK Borča
24.03.2012 18:00 Crvena zvezda 2 : 0 Borac
24.03.2012 14:30 Inđija 1 : 0 Čukarički
24.03.2012 14:30 Mladi radnik 1 : 0 Radnički (S)
24.03.2012 14:30 Radnički (N) 1 : 0 Bežanija
24.03.2012 14:30 Napredak 3 : 1 Kolubara
24.03.2012 14:30 Banat 0 : 0 Sinđelić
24.03.2012 14:30 Mladenovac 1 : 1 Teleoptik
24.03.2012 14:30 Novi Sad 0 : 1 Donji Srem
24.03.2012 14:30 Pobeda 1 : 1 Radnički Stobeks
24.03.2012 14:30 Jedinstvo 1 : 0 Sloga (P)
24.03.2012 14:30 Jasenica 1911 0 : 0 Mačva
24.03.2012 14:30 Sloga (BB) 1 : 1 Jedinstvo Putevi
24.03.2012 14:30 Vujić Valjevo 1 : 3 Rudar
24.03.2012 15:00 Trstenik PPT 0 : 2 Balkanski
24.03.2012 15:00 Žitorađa 2 : 1 Hajduk Veljko
24.03.2012 15:00 Vršac 0 : 2 ČSK Pivara
24.03.2012 15:00 Radnički (Š) 3 : 0 Mladost (BJ)
24.03.2012 15:00 Palić 1 : 0 Zadrugar
24.03.2012 15:00 Radnički (NP) 1 : 1 Senta
24.03.2012 15:00 Sloga (T) 1 : 0 Bačka Topola
24.03.2012 15:00 Cement 4 : 1 Tekstilac
24.03.2012 14:30 Omladinac 0 : 1 Sloboda (G)
24.03.2012 14:30 Takovo 2 : 1 Metalac
24.03.2012 14:30 Partizan 1 : 2 Jošanica
24.03.2012 14:30 Crvena zvezda 0 : 0 Šumadinac
24.03.2012 14:30 Sevojno 2 : 0 Drina
24.03.2012 14:30 Loznica 5 : 1 FAP
24.03.2012 14:30 Jedinstvo 2 : 2 Ribnica
24.03.2012 14:30 Budućnost 4 : 0 Sloga (S)
24.03.2012 15:00 SFK Moravac (P) 3 : 0 Rudar Alpos
24.03.2012 15:00 Palilulac 1 : 2 BSK Bujanovac
24.03.2012 15:00 Sloga (L) 3 : 1 Kosanica
24.03.2012 15:00 Đerdap 3 : 0 Juhor
24.03.2012 15:00 SFS Borac 3 : 2 Timočanin
24.03.2012 15:00 Ozren 1 : 0 Morava (Ć)
24.03.2012 15:00 Jedinstvo (BK) 2 : 0 Borac
24.03.2012 15:00 Bačka 1901 0 : 0 Dinamo
24.03.2012 15:00 Sloboda 3 : 0 AFK Ada
24.03.2012 15:00 Jedinstvo (NB) 2 : 0 Bačka (P)
24.03.2012 15:00 Proleter 3 : 0 Radnički (Z)
24.03.2012 15:00 Bačka (BP) 0 : 2 Radnički (SM)
24.03.2012 15:00 Borac (NS) 1 : 0 Mladost (T)
24.03.2012 15:00 Crvena Zvezda 1 : 0 Obilić
24.03.2012 15:00 Jugović 2 : 1 Omladinac (NB)
24.03.2012 15:00 Sloga (E) 2 : 0 Polet (S)
24.03.2012 16:00 Vinča 1 : 1 IMT
24.03.2012 16:00 Lokomotiva 1 : 0 Turbina
24.03.2012 16:00 Palilulac 1 : 1 Trudbenik
24.03.2012 15:30 Goč 2 : 0 Radnik
24.03.2012 15:30 Rudar 0 : 0 Grdica
24.03.2012 15:00 Maršić 2 : 1 Budućnost
24.03.2012 15:00 Sloga L 1 : 7 Arsenal
24.03.2012 Slatina 4 : 0 Donja Vrbava
24.03.2012 Mladost 1 : 0 Morava
24.03.2012 15:00 Karađorđe 1 : 1 Marjan
24.03.2012 15:00 Rača Popović 0 : 0 Junkovac
24.03.2012 15:00 Lokomotiva 1 : 0 Partizan
24.03.2012 Selevac 1 : 0 Udarnik
24.03.2012 Šumadinac 2 : 1 Budućnost
24.03.2012 14:30 Polet 2 : 1 Beli Orao
24.03.2012 14:30 VGSK 0 : 2 Šapine
24.03.2012 15:00 Borac 2 : 0 Mačva 2005
24.03.2012 14:30 Banjani 1 : 0 OFK Jabučje
24.03.2012 14:30 Kačer 1 : 0 Sovljak
24.03.2012 14:30 Rubribreza 0 : 1 OFK Divci
24.03.2012 14:00 Zlatibor voda 0 : 2 Budućnost
24.03.2012 14:00 Crnokosa 3 : 0 Luna Avijatičar
24.03.2012 Aluminjum 2 : 1 Budućnost (P)
24.03.2012 OFK Niš 1 : 0 Proleter
24.03.2012 15:00 Rad 3 : 1 Doljevac 1971
24.03.2012 15:00 Napredak 2 : 1 Borac
24.03.2012 15:00 Radnički 1947 (Č) 7 : 2 Palilula
24.03.2012 15:00 Mladost (B) 2 : 1 Naša krila 1936
24.03.2012 15:00 Jedinstvo (Š) 1 : 1 Radan
24.03.2012 15:00 Jedinstvo (B) 1 : 2 Jedinstvo (G)
24.03.2012 14:30 Jedinstvo B.P 5 : 1 Dragoš
24.03.2012 14:30 Prčevac 1 : 4 Napredak
24.03.2012 14:30 Lužnica 9 : 1 Temac
24.03.2012 14:30 Tanasko Rajić 0 : 1 Mladost P.R
24.03.2012 14:30 Alakince 3 : 0 Bukuroca
24.03.2012 14:30 Mladost (S) 1 : 0 Pčinja
24.03.2012 14:00 Brestovac 9 : 0 Sloga
24.03.2012 14:00 Poreč 1 : 2 Bor
24.03.2012 15:00 Bošnjane 2 : 2 Trudbenik
24.03.2012 15:00 Rudar Vrška Čuka 3 : 0 Omladinac
24.03.2012 15:00 BSK 4 : 2 Sloga (Ž)
24.03.2012 14:30 Partizan (U) 1 : 1 Mladost
24.03.2012 14:30 Radnički (K) 5 : 0 Polet
24.03.2012 14:30 BAK 3 : 0 Borac (S)
24.03.2012 14:30 Sloga (P) 1 : 0 Radnički (B)
24.03.2012 15:30 Čoka 2 : 0 Tavankut
24.03.2012 15:30 Njegoš 2 : 1 Bačka
24.03.2012 15:30 Subotica 4 : 1 Jadran
24.03.2012 15:30 Preporod 3 : 1 Panonija IM Topola
24.03.2012 15:30 Krivaja 3 : 1 Tisa
24.03.2012 15:00 Begej 1 : 0 Vojvodina 1928
24.03.2012 15:00 Mladost (L) 2 : 1 Krajina
24.03.2012 15:00 Bilećanin 7 : 2 OFK Klek
24.03.2012 15:00 Polet 3 : 0 BSK
24.03.2012 15:00 Crvenka 2 : 0 Mladost
24.03.2012 15:00 Graničar (G) 3 : 1 Kordun
24.03.2012 15:00 Sloga 2 : 1 Omladinac (D)
24.03.2012 Podrinje 0 : 0 Partizan
24.03.2012 Sloven 4 : 0 Zeka Buljubaša
24.03.2012 14:30 Slavija (NS) 1 : 1 Omladinac
24.03.2012 14:30 Vrbas 2 : 1 Kabel
24.03.2012 11:00 Milutinac 2 : 1 Borac
24.03.2012 11:00 Komgrap 0 : 1 PKB Kovilovo
24.03.2012 16:00 Radnički 1 : 0 Poštar Zvezdara
24.03.2012 16:00 IMR 1 : 0 Dunavac
24.03.2012 16:00 Rudar 0 : 3 PIK Zemun
24.03.2012 15:30 Mlada krila 2 : 1 Morava
24.03.2012 15:30 Magnohrom 4 : 0 Zvezda
24.03.2012 15:00 OFK Bagremar 2 : 0 Kremenac
24.03.2012 15:00 Dobrača 0 : 2 Ćava
24.03.2012 Parmenac 1 : 3 Miokovci
24.03.2012 14:30 Žitkovica 1 : 2 Makce
24.03.2012 14:30 Đerdap 1 : 1 Napredak (B)
24.03.2012 15:00 Luk 2 : 1 Velika Reka
24.03.2012 15:00 TE Gučevo 0 : 1 Borac
24.03.2012 Mladost (PP) 1 : 0 Pocerina
24.03.2012 OFK Jelen 0 : 0 Mrovska
24.03.2012 15:00 Majur 4 : 0 Partizan
24.03.2012 15:00 Milicionar 1 : 0 Sloboda
24.03.2012 14:30 Kalenić 5 : 0 Dokmir
24.03.2012 Stevan Nešticki 2 : 1 Čegar
24.03.2012 15:00 Gredetin 3 : 1 OFK Sloga
24.03.2012 15:00 Pobeda 0 : 5 Jedinstvo
24.03.2012 15:00 Polet (V) 2 : 0 Borac
24.03.2012 15:00 Mladi Radnik 2 : 3 Polet (R)
24.03.2012 15:00 Tekstilac 2 : 1 Crni Vrh
24.03.2012 15:00 Ursule 2 : 1 Sindjelic
24.03.2012 15:00 Rečka 0 : 1 Deli Jovan
24.03.2012 14:30 Glogonj 0 : 3 Železničar
24.03.2012 14:30 Jedinstvo Stević 2 : 2 Mladost (V)
24.03.2012 14:30 Jedinstvo 2 : 0 Karaš (K)
24.03.2012 15:00 OFK Odžaci 1 : 1 Rastina 1918
24.03.2012 14:30 Mladost 1 : 1 Vinogradar
24.03.2012 Bečej 2 : 0 Proleter
24.03.2012 15:30 Tvrdjava 4 : 0 Maglić
24.03.2012 15:30 Krila Krajine 1 : 1 Vojvodina
24.03.2012 Sindjelić 3 : 1 Mladi proleter
24.03.2012 16:00 Krtinska 1 : 0 Vranić
24.03.2012 16:00 Mladost (Č) 5 : 3 Mladost (B)
24.03.2012 15:30 Proleter 2 : 1 Budućnost (S)
24.03.2012 15:00 Mladost (DL) 3 : 2 Goblen
24.03.2012 15:00 Mladost (K) 0 : 0 Gornje Krajince
24.03.2012 15:00 Moravac (G) 1 : 1 Bratstvo (Z)
24.03.2012 15:00 Nomanica 0 : 0 Bratstvo (B)
24.03.2012 15:00 Turekovac 0 : 0 Brza
24.03.2012 Omladinac M 2 : 1 Borac
24.03.2012 16:00 Pionir 6 : 2 Veliko selo
24.03.2012 16:00 Sveti Stefan 3 : 1 Mladost (JR)
24.03.2012 14:30 LASK Crvena zvezda 5 : 0 Sloga
24.03.2012 15:00 Fruškogorac 0 : 3 BSK Borča
24.03.2012 15:30 Pančevo 0 : 3 Kalemegdan
24.03.2012 11:00 BSK Borča 0 : 1 Inđija
24.03.2012 12:00 Crvena zvezda 4 : 0 Radnički (N)
24.03.2012 13:00 Zemun 1 : 4 Jagodina
24.03.2012 Srem 1 : 3 Spartak Zlatibor Voda
24.03.2012 Radjevac 0 : 0 Budućnost
24.03.2012 Jedinstvo Š 2 : 0 Loznica
24.03.2012 13:00 Polet 3 : 2 BSK
24.03.2012 13:00 Graničar (G) 0 : 3 Kordun
24.03.2012 13:00 Sloga 2 : 0 Omladinac (D)
24.03.2012 13:00 Kula 2 : 0 Graničar (R)
24.03.2012 Borac 1 : 0 Šumadinac
24.03.2012 Sloboda 11 : 1 Skobalj
24.03.2012 SASK 3 : 4 Udarnik
24.03.2012 Šumadija 1 : 2 Omladinac
24.03.2012 Napredak 7 : 0 Budućnost
24.03.2012 Bresje-Superior 3 : 0 Radnik
24.03.2012 Sloga 3 : 0 Cerovac
24.03.2012 BSK Borča 0 : 0 Sloboda PS
24.03.2012 Crvena zvezda 3 : 1 Radnički (N)
24.03.2012 Zemun 0 : 1 Rad
24.03.2012 12:00 Hajduk 3 : 0 Bačka (BP)
24.03.2012 12:00 Banat 2 : 0 Bečej
24.03.2012 13:30 Čoka 3 : 2 Tavankut
24.03.2012 13:30 Njegoš 3 : 0 Bačka
24.03.2012 13:30 Subotica 12 : 0 Jadran
24.03.2012 13:30 Preporod 2 : 1 Panonija IM Topola
24.03.2012 13:30 Krivaja 4 : 2 Tisa
24.03.2012 Čukarički Stankom 0 : 2 Partizan
24.03.2012 Napredak 0 : 3 OFK Beograd
24.03.2012 Radnički (N) 4 : 1 Smederevo
24.03.2012 Crvena zvezda 4 : 0 Savacijum
24.03.2012 Sloga (K) 0 : 1 Bežanija
24.03.2012 10:00 Hajduk 0 : 0 Bačka (BP)
24.03.2012 10:00 Banat 5 : 1 Bečej
24.03.2012 10:00 Radnički Gladiolus 1 : 8 Čoka
24.03.2012 11:00 Olimpija 1 : 4 Subotica
24.03.2012 Borac 2 : 1 Šumadinac
24.03.2012 Sloboda 8 : 0 Skobalj
24.03.2012 Osipaonica 3 : 0 Lunjevac
24.03.2012 SASK 1 : 4 Udarnik
24.03.2012 Šumadija 10 : 0 Omladinac
24.03.2012 Napredak 6 : 0 Budućnost
24.03.2012 Bresje-Superior 3 : 0 Radnik
24.03.2012 Sloga 3 : 0 Cerovac
24.03.2012 11:00 Radnički (N) 1 : 0 Radnički (P)
24.03.2012 10:00 Bačka Topola 2 : 0 Spartak Zlatibor voda '00
24.03.2012 10:00 Čantavir 0 : 1 Čoka
24.03.2012 09:30 Tisa 0 : 10 Subotica
24.03.2012 09:00 Spartak Zlatibor voda '99 20 : 0 Bačka 1901 '00
24.03.2012 11:00 Kostolac 2008 0 : 3 Plana
24.03.2012 16:00 Presing 8 : 2 Trgovački
24.03.2012 11:00 Panter 3 : 0 Pinkum
24.03.2012 12:00 Seljak 0 : 3 Rudar
24.03.2012 12:00 Bumerang 0 : 3 MIP-Presing
24.03.2012 12:00 Kostolac 2008 0 : 3 Plana
24.03.2012 12:00 Mladi radnik 0 : 1 Sloga
24.03.2012 12:00 Presing 5 : 0 Trgovački
24.03.2012 12:00 Smederevo 0 : 3 Obilić
24.03.2012 12:00 Panter 2 : 1 Pinkum

Košarka

24.03.2012 16:00 BKK Radnički 73 : 78 Radnički FMP
24.03.2012 20:00 Mega Vizura 71 : 87 Partizan mts
24.03.2012 19:30 KG Student UK 84 : 97 Beovuk 72
24.03.2012 17:00 Radnički 74 : 76 Jagodina
24.03.2012 17:30 Spartak 86 : 72 Mladost (Z)
24.03.2012 20:30 Konstantin 88 : 71 Jedinstvo
24.03.2012 Radnički 78 : 84 Akademik
24.03.2012 Topola 105 : 61 Novi Sad MT
24.03.2012 Velika Kikinda 86 : 94 Mladost Teletehnika
24.03.2012 Veternik 75 : 89 Meridiana
24.03.2012 Vrbas 92 : 77 Dunav
24.03.2012 Stara Pazova 95 : 68 Odžaci
24.03.2012 Srem 86 : 66 Nova Pazova
24.03.2012 Klik 74 : 85 Svilajnac Kompo
24.03.2012 Plana 83 : 77 Novi Pazar
24.03.2012 Zlatar 77 : 82 Mašinac
24.03.2012 Požarevac 75 : 88 Sloga
24.03.2012 Polet 102 : 101 Železničar
24.03.2012 Temnić 78 : 76 Prva Petoletka
24.03.2012 Priboj 110 : 81 Mionica
24.03.2012 19:30 Prokuplje 106 : 82 Mladost
24.03.2012 18:00 Pirot 102 : 66 OKK Junior
24.03.2012 19:00 Jug 53 : 76 Jablanica
24.03.2012 18:00 Eko Basket 82 : 87 Zdravlje 09
za 5. mesto
24.03.2012 20:00 Vojvodina NIS 47 : 77 Partizan Galenika 0:2
24.03.2012 20:30 Voždovac 72 : 86 Hemofarm Stada 0:2
24.03.2012 19:00 Jagodina 2001 79 : 72 Crvena Zvezda 1:1
24.03.2012 19:00 Vrbas Medela 65 : 86 Radivoj Korać 0:2
24.03.2012 18:00 Stara Pazova 79 : 59 Spartak
24.03.2012 19:00 Čelarevo 83 : 64 Proleter
24.03.2012 14:00 Moravac 48 : 62 Železničar
24.03.2012 19:00 Srbobran Raehem 119 : 43 Kraljevo

Odbojka

24.03.2012 18:30 Obilić 3 : 1 Niš
24.03.2012 17:00 Borac 0 : 3 Novi Pazar-Junior
24.03.2012 19:00 VGSK 0 : 3 Jagodina
24.03.2012 17:30 Dunav Volley 3 : 0 Novi Sad
24.03.2012 19:00 Smederevo 3 : 0 Sterija
24.03.2012 Mladost 3 : 2 Timok
24.03.2012 Pirot 1 : 3 Radan
24.03.2012 Desetka 3 : 0 Vranje
24.03.2012 Toplički Vitezovi 0 : 3 Topličanin
24.03.2012 Hajduk Veljko 0 : 3 Knjaževac
Polufinale
24.03.2012 20:00 Varadin BMG 2 : 3 NIS Spartak 0:3
24.03.2012 18:00 Vizura 1 : 3 Crvena Zvezda 0:3
24.03.2012 19:00 Klek Srbijašume 0 : 3 Lazarevac
24.03.2012 19:00 Železničar 3 : 0 MD Zrenjanin
24.03.2012 20:00 Novi Sad 2 : 3 Poštar 064
24.03.2012 19:00 Crnokosa 3 : 0 Student
24.03.2012 18:00 Gimnazijalac 0 : 3 Jedinstvo
24.03.2012 14:00 Ozren 0 : 3 Hajduk Veljko

Rukomet

24.03.2012 19:30 Kolubara 32 : 31 PKB
24.03.2012 20:00 Obilić 23 : 21 Dinamo
24.03.2012 19:00 Jugović Unimet 25 : 25 Radnički
24.03.2012 18:30 Crvena Zvezda 29 : 23 Napredak
24.03.2012 18:00 Partizan 27 : 21 Metaloplastika
24.03.2012 17:00 Vojvodina 29 : 23 Smederevo DU-Integral
24.03.2012 18:30 Železničar 1949 28 : 27 Crvenka
24.03.2012 19:00 Bane 22 : 29 Vrbas Carnex
24.03.2012 18:00 Crvena Zvezda 24 : 22 Priboj
24.03.2012 19:00 Železničar 30 : 31 Novi Beograd
24.03.2012 19:00 Mokra Gora 28 : 30 Zaječar
24.03.2012 Stari grad 38 : 28 Mladost
24.03.2012 Metalac 36 : 22 Majdanpek
24.03.2012 Udarnik 34 : 32 Radnički
24.03.2012 Bask 35 : 23 Sloga
24.03.2012 Studentski grad 20 : 24 Primus Car Dušan
24.03.2012 Radnički 2 29 : 25 Sindjelić
24.03.2012 Šamot 65 29 : 36 Morava
24.03.2012 Hercegovina 18 : 27 Apatin
24.03.2012 Napredak 31 : 30 Radnički
24.03.2012 Ruma 32 : 42 Titel Džon Dir
24.03.2012 ŽSK 29 : 23 Hajduk
24.03.2012 Banatski Karlovac 22 : 25 Jedinstvo
24.03.2012 Sombor 25 : 20 Dalmatinac
24.03.2012 Radnički-Cement 23 : 22 Potisje Pleteks
24.03.2012 Metalac Asko Vidak 27 : 24 Jabuka
24.03.2012 19:00 Dubočica 54 26 : 22 Jastrebac
24.03.2012 19:00 Planinka 44 : 26 Naisus 2
24.03.2012 19:00 Vlasotince 29 : 27 BSK Heba
24.03.2012 17:00 Đerdap 43 : 22 Knjaževac
24.03.2012 20:30 Arilje 29 : 40 Sloga
24.03.2012 19:00 Jedinstvo 40 : 29 Kljajićevo
24.03.2012 14:00 Vojvoda Stepa 28 : 19 PIK Prigrevica
24.03.2012 19:00 Bačka Palanka 33 : 25 Kikinda
24.03.2012 15:00 Putinci 29 : 29 Vladimirovac
24.03.2012 17:00 Lavovi 35 : 20 Grafičar
24.03.2012 Hisar 27 : 13 Progres
24.03.2012 Zaječar 2 25 : 24 Aleksinac
24.03.2012 Bela Palanka 29 : 43 Hajduk Veljko
24.03.2012 Niška Banja 26 : 34 Radnički 1951
24.03.2012 17:00 Užice 21 : 18 Sjenica
24.03.2012 19:00 Prva Petoletka 28 : 25 Goč Merkur
24.03.2012 18:00 Mladost 29 : 26 Župa 54 2
24.03.2012 18:00 Kučevo 28 : 29 Vojvodina
24.03.2012 19:00 Radnički Resavac 32 : 24 Halas Jožef
24.03.2012 20:30 Voždovac 1955 31 : 26 Petrovac
24.03.2012 14:30 Slodes 26 : 33 Sloga
24.03.2012 18:00 Milenijum 27 : 19 Mladi Radnik
24.03.2012 18:00 Loznica grad 19 : 19 Loznica
24.03.2012 20:30 Vranje 26 : 18 Rtanj
24.03.2012 19:00 Đerdap 27 : 28 Topličanin
24.03.2012 16:00 Raška 25 : 13 Naisa 2
24.03.2012 Knjaževac 2 16 : 23 Niška Banja
24.03.2012 Morava Han 30 : 10 Vlasotince

Vaterpolo

24.03.2012 Crvena Zvezda VET 12 : 3 Beograd
24.03.2012 Vojvodina 15 : 2 Banjica
24.03.2012 ŽAK 9 : 16 Partizan Raiffeisen

Futsal

24.03.2012 20:30 Kopernikus Vidre 1 : 1 Smederevo
24.03.2012 Flash 0 : 5 Užice
24.03.2012 Metalac Kolorado 3 : 0 Župski Rubin
24.03.2012 Partenon 3 : 5 Mašinac
24.03.2012 Kraljevićevo 11 : 5 Kepa 9
24.03.2012 20:30 RB-Radio 014 4 : 7 Raška
Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Beograda doneta je Odluka da dvadeseto mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd u takmičarskoj sezoni 2020/2021 popuni FK "Leštane" iz Leštana.
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.
U prostorijama Fudbalskog saveza Beograda održan je žreb za polufinale Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 5. avgusta 2020. godine od 17:00 časova, a zanimljivo je da će se pitanje finalista rešiti na novobeogradskim stadionima. Naime žreb je odredio da se sastanu: I M T - GSP POLET DORĆOL i RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK BEOGRAD Tako će drugi polufinalni par činiti prošlogodišnji finalisti. Pobednici ovih utakmica plasiraće se u finale koje će se igrati sedam dana kasnije, u sredu 12. avgusta 2020. godine na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji, a takođe je zakazano za 17:00 časova. Odmah po odigravanju polufinalnih utakmica, dan kasnije, u četvrtak 6. avgusta 2020. godine u Fudbalskom savezu Beograda će se u 12:00 časova održati tradicionalna Konferencija za medije na kojoj će biti prisutni kapiteni, treneri i rukovodioci klubova koji će se boriti za pobednički pehar u Kupu FSB, a kada će se žrebom odrediti i nominalni domaćin finala.