XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 111 utakmica za dan
Subota, 3 Mart 2012

Fudbal

03.03.2012 14:00 Sloboda Point 1 : 2 Jagodina
03.03.2012 14:00 Novi Pazar 1 : 1 Partizan
03.03.2012 14:00 Crvena zvezda 1 : 0 Spartak ZV
03.03.2012 14:00 Borac 1 : 0 Javor

Košarka

03.03.2012 18:00 Zlatorog Laško 67 : 73 Helios Domžale
03.03.2012 20:00 Zagreb CO 76 : 81 Radnički
03.03.2012 20:00 Crvena Zvezda Beograd 82 : 78 Krka
03.03.2012 18:00 Cedevita 77 : 83 Maccabi
03.03.2012 20:00 Union Olimpija 58 : 61 Cibona
03.03.2012 19:00 Budućnost VOLI 68 : 61 Široki WWin
03.03.2012 18:30 Tamiš 69 : 66 Sloboda
03.03.2012 17:00 Radnički FMP 79 : 73 BKK Radnički
03.03.2012 16:30 Železničar 83 : 93 Mega Vizura
03.03.2012 20:00 Vojvodina Srbijagas 100 : 56 Sloga
03.03.2012 20:00 Napredak Rubin 67 : 60 Borac Mozzart Sport
03.03.2012 16:00 OKK Beograd 72 : 70 Metalac
03.03.2012 15:00 Beovuk 72 99 : 70 Viva Basket
03.03.2012 18:00 Crnokosa 98 : 59 Jedinstvo
03.03.2012 17:30 Mladost (Z) 79 : 61 Konstantin
03.03.2012 19:00 Napredak Maxi Co 90 : 62 Vojvodina
03.03.2012 16:00 Jagodina 69 : 56 Mladost (Č)
03.03.2012 19:30 KG Student UK 84 : 81 Spartak
03.03.2012 16:30 Radnički 87 : 77 Šabac
03.03.2012 Akademik 97 : 72 Odžaci
03.03.2012 Dunav 79 : 56 Nova Pazova
03.03.2012 Meridiana 87 : 81 Srem
03.03.2012 Mladost Teletehnika 89 : 86 Stara Pazova
03.03.2012 Novi Sad MT 105 : 86 Vrbas
03.03.2012 Radnički 66 : 80 Veternik
03.03.2012 Topola 107 : 70 Velika Kikinda
03.03.2012 Zlatar 88 : 60 Svilajnac Kompo
03.03.2012 Požarevac 63 : 74 Plana
03.03.2012 Polet 106 : 75 Klik
03.03.2012 Temnić 86 : 92 Novi Pazar
03.03.2012 Priboj 64 : 69 Mašinac
03.03.2012 Mionica 96 : 71 Sloga
03.03.2012 Prva Petoletka 75 : 79 Železničar
03.03.2012 Jablanica 71 : 44 Zdravlje 09
03.03.2012 OKK Junior 93 : 81 Dimitrovgrad
03.03.2012 Prokuplje 94 : 75 Pirot
03.03.2012 19:00 Čelarevo 59 : 52 Student
03.03.2012 20:00 Vrbas 100 : 64 Proleter
03.03.2012 18:30 Beočin 81 : 65 Jagodina 2001
03.03.2012 13:00 Play Off 68 : 60 Kraljevo

Odbojka

03.03.2012 19:00 Partizan Termoelektro 1 : 3 Klek Srbijašume
03.03.2012 19:00 Jedinstvo 3 : 1 Spartak
03.03.2012 19:00 Radnički 3 : 0 Mladi radnik
03.03.2012 17:00 Novi Sad 2 : 3 Spartak
03.03.2012 19:00 Jagodina 0 : 3 Đerdap
03.03.2012 17:00 Novi Pazar-Junior 3 : 0 Smederevo
03.03.2012 Topličanin 3 : 0 Mladost
03.03.2012 Vranje 0 : 3 Knjaževac
03.03.2012 Radan 3 : 0 Hajduk Veljko
03.03.2012 Timok 3 : 0 Toplički Vitezovi
03.03.2012 Pirot 1 : 3 Desetka
03.03.2012 20:00 Varadin BMG 0 : 3 NIS Spartak
03.03.2012 17:00 Vojvodina 0 : 3 Vizura
03.03.2012 20:00 Tent 3 : 0 Jedinstvo
03.03.2012 20:00 Radnički 0 : 3 Kolubara
03.03.2012 16:00 Dinamo Azotara 1 : 3 Crvena Zvezda
03.03.2012 14:00 Student 3 : 0 Klek Srbijašume
03.03.2012 19:30 Lazarevac 3 : 1 Smeč 5
03.03.2012 19:00 Železničar 3 : 0 Novi Sad
03.03.2012 12:00 Hajduk Veljko 3 : 0 Bor II
03.03.2012 14:00 Ozren 1 : 3 Poreč

Rukomet

03.03.2012 18:00 Crvenka 29 : 23 Kolubara
03.03.2012 20:00 Smederevo DU-Integral 22 : 21 Rudar
03.03.2012 19:00 Metaloplastika 31 : 23 Požarevac
03.03.2012 18:00 Napredak 25 : 24 Železničar 1949
03.03.2012 20:30 Dinamo 25 : 26 Partizan
03.03.2012 18:30 PKB 25 : 29 Crvena Zvezda
03.03.2012 20:30 Obilić 23 : 25 Jugović Unimet
03.03.2012 19:00 Zlatar 31 : 25 Novi Pazar
03.03.2012 20:00 Novi Beograd 34 : 32 Mokra Gora
03.03.2012 18:00 Priboj 30 : 21 Jagodina
03.03.2012 18:00 Proleter Agroživ 26 : 27 Mladost TSK
03.03.2012 18:00 Vrbas Carnex 42 : 24 Železničar
03.03.2012 Mladost 22 : 23 Sindjelić
03.03.2012 Kolubara 2 26 : 34 Morava
03.03.2012 Primus Car Dušan 31 : 34 Šamot 65
03.03.2012 Sloga 21 : 20 Radnički 2
03.03.2012 Majdanpek 23 : 27 Studentski grad
03.03.2012 Stari grad 19 : 18 Bask
03.03.2012 Metalac 28 : 31 Udarnik
03.03.2012 Apatin 35 : 20 Potisje Pleteks
03.03.2012 Dalmatinac 26 : 17 Jabuka
03.03.2012 Jedinstvo 30 : 26 Metalac Asko Vidak
03.03.2012 Hajduk 28 : 27 Radnički-Cement
03.03.2012 Titel Džon Dir 20 : 19 Sombor
03.03.2012 Radnički 37 : 27 Banatski Karlovac
03.03.2012 Hercegovina 24 : 27 ŽSK
03.03.2012 Napredak 40 : 32 Ruma
03.03.2012 16:00 Progres 21 : 43 Pirot
03.03.2012 19:00 Hajduk Veljko 30 : 32 Radnički 1951
03.03.2012 18:00 Bor 2 2 38 : 28 Niška Banja
03.03.2012 19:00 Rtanj 30 : 20 Bela Palanka
03.03.2012 19:00 Radnički (Ć) 32 : 17 Zaječar 2
03.03.2012 19:00 Knjaz Miloš 28 : 25 Radnički
03.03.2012 19:30 Železnicar 28 : 24 Nopal

Vaterpolo

03.03.2012 Banjica 5 : 7 Crvena Zvezda VET
03.03.2012 Partizan Raiffeisen 9 : 4 Beograd
03.03.2012 ŽAK 3 : 17 Vojvodina
03.03.2012 Bečejac 9 : 14 Partizan Rajfajzen 2
03.03.2012 Singidunum 13 : 8 Dunav
03.03.2012 Rabotnički 7 : 8 Spartak
03.03.2012 Nais 7 : 8 Goč
03.03.2012 Šabac 9 : 14 TENT

Futsal

03.03.2012 17:00 Smederevo 1 : 3 SAS - Sagot
03.03.2012 17:00 Užice 1 : 3 Mašinac
03.03.2012 21:00 Oplenac 2 : 2 Fontana
03.03.2012 16:30 Ekonomac 2 12 : 6 Kragujevac 2011
Zblagoje je postavio sliku
Zblagoje je podelio utakmicu
Rodni je podelio utakmicu
Pedja14 i još 10 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA KLUBOVE SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" U CILJU OBUKE FUDBALSKIH KLUBOVA SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" ZA RAD U PROGRAMU ZA TAKMIČENJE ’’COMET’’, FUDBALSKI SAVEZ SRBIJE ORGANIZUJE OBUKU U PRES SALI FUDBALSKOG SAVEZA BEOGRADA PO SLEDEĆEM RASPOREDU: PETAK – 21.06.2019. GODINE U 12:00 ČASOVA LOKOMOTIVA JEDINSTVO I M T OFK BEOGRAD RADNIČKI (Novi Beograd) ZVEZDARA TELEOPTIK BRODARAC SUBOTA – 22.06.2019. GODINE U 10:00 ČASOVA TEK SLOGA OFK MLADENOVAC RADNIČKI (Obrenovac) KOLUBARA B S K (Borča) CRVENA ZVEZDA (Mali Mokri Lug) STEPOJEVAC-VAGA ili SREMČICA GSP POLET DORĆOL OBAVEZNO JE PRISUSTVO PREDSTAVNIKA KLUBA (A POŽELJNO I DVA) KOJI ĆE SA SOBOM PONETI LAP TOP ILI TABLET. PREDSTAVNIK KLUBA KOJI ĆE PRISUSTVOVATI OBUCI ISPRED KLUBA I BITI ZADUŽEN ZA RAD U PROGRAMU ’’COMET’’ U OBAVEZI JE DA PRIJAVI IME I PREZIME KAO I SVOJU AKTIVNU E-MAIL ADRESU NEKOLIKO DANA PRE OBUKE NA TELEFON 066/8387-008 (Brankica Klemenjak). VAŽNA NAPOMENA: PRISUSTVO OBUCI JE OBAVEZNO I OD IZUZETNOG ZNAČAJA, JER ĆE SE TAKMIČENJE U SRPSKOJ LIGI GRUPA BEOGRAD U NOVOJ TAKMIČARSKOJ SEZONI 2019/2020 OBAVLJATI ISKLJUČIVO KROZ SISTEM ’’COMET’’.