XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 04.08.2019 17:30 OFK Žarkovo - Budućnost 4:0
2 10.08.2019 17:30 Budućnost - Trayal 0:1
3 14.08.2019 20:00 Kolubara - Budućnost 0:0
4 18.08.2019 17:00 Smederevo 1924 - Budućnost 0:2
5 26.08.2019 17:00 Budućnost - RFK Grafičar 2:2
6 31.08.2019 19:00 Novi Pazar - Budućnost 2:0
7 04.09.2019 16:30 Budućnost - Zemun 1:1
8 08.09.2019 16:30 Radnički (P) - Budućnost 2:0
9 14.09.2019 16:30 Budućnost - Kabel 0:1
10 21.09.2019 16:00 Dinamo - Budućnost 2:0
11 29.09.2019 16:00 Budućnost - OFK Bačka
12 05.10.2019 15:00 Radnički 1923 - Budućnost
13 09.10.2019 15:00 Budućnost - Metalac
14 13.10.2019 15:00 Sinđelić - Budućnost
15 19.10.2019 15:00 Budućnost - Zlatibor
16 27.10.2019 13:30 Budućnost - OFK Žarkovo
17 03.11.2019 13:30 Trayal - Budućnost
18 09.11.2019 13:30 Budućnost - Kolubara
19 13.11.2019 13:30 Budućnost - Smederevo 1924
20 17.11.2019 13:00 RFK Grafičar - Budućnost
21 23.11.2019 13:00 Budućnost - Novi Pazar
22 30.11.2019 13:00 Zemun - Budućnost
23 04.12.2019 13:00 Budućnost - Radnički (P)
24 29.02.2020 14:00 Kabel - Budućnost
25 07.03.2020 14:00 Budućnost - Dinamo
26 14.03.2020 15:00 OFK Bačka - Budućnost
27 21.03.2020 15:00 Budućnost - Radnički 1923
28 25.03.2020 15:00 Metalac - Budućnost
29 29.03.2020 15:00 Budućnost - Sinđelić
30 04.04.2020 16:00 Zlatibor - Budućnost
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Dinamo 10 5 3 2 18
2 Metalac 10 6 0 4 18
3 RFK Grafičar 9 5 2 2 17
4 Kabel 9 4 4 1 16
5 OFK Žarkovo 10 4 3 3 15
6 Novi Pazar 10 4 3 3 15
7 Radnički (P) 10 4 3 3 15
8 Kolubara 10 4 2 4 14
9 OFK Bačka 10 4 1 5 13
10 Zlatibor 10 3 4 3 13
11 Trayal 10 3 4 3 13
12 Radnički 1923 10 3 3 4 12
13 Smederevo 1924 10 4 0 6 12
14 Zemun 10 3 2 5 11
15 Sinđelić 10 2 3 5 9
16 Budućnost 10 1 3 6 6
Zeldi65 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
MilanIvanovic i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
MilanIvanovic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
aleksagej i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Straža i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
viktq4 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu