XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 218 utakmica za dan
Subota, 29 Februar 2020

Fudbal

29.02.2020 14:00 Metalac 1 : 1 Zlatibor
29.02.2020 14:00 Radnički 1923 2 : 2 OFK Žarkovo
29.02.2020 14:00 OFK Bačka 1 : 0 Trayal
29.02.2020 14:00 Dinamo 2 : 3 Kolubara
29.02.2020 14:00 Kabel 0 : 0 Budućnost
29.02.2020 14:00 Radnički (P) 0 : 3 RFK Grafičar
29.02.2020 17:30 Zrinjski 2 : 0 Sloboda
29.02.2020 14:30 Mladost 2 : 3 Široki Brijeg
29.02.2020 16:30 Borac 0 : 2 Sarajevo
29.02.2020 14:30 Zvijezda 09 0 : 3 Željezničar
29.02.2020 17:00 Zeta 1 : 1 Iskra
29.02.2020 14:00 Rudar 5 : 1 Sutjeska
29.02.2020 16:00 Podgorica 1 : 1 OFK Titograd
29.02.2020 13:00 Kom 0 : 1 Grbalj
29.02.2020 14:00 OFK Petrovac 0 : 1 Budućnost
29.02.2020 16:00 Bournemouth 2 : 2 Chelsea
29.02.2020 13:30 Brighton 0 : 1 Crystal Palace
29.02.2020 16:00 Newcastle United 0 : 0 Burnley
29.02.2020 18:30 Watford 3 : 0 Liverpool
29.02.2020 16:00 West Ham 3 : 1 Southampton
29.02.2020 13:00 Eibar 3 : 0 Levante
29.02.2020 21:00 Granada 0 : 0 Celta de Vigo
29.02.2020 18:30 Leganés 1 : 1 Deportivo Alavés
29.02.2020 16:00 Valencia 2 : 1 Real Betis
29.02.2020 15:30 Borussia Dortmund 1 : 0 Freiburg
29.02.2020 15:30 Hoffenheim 0 : 6 Bayern München
29.02.2020 15:30 Mainz 05 2 : 0 Paderborn
29.02.2020 00:00 Augsburg 2 : 3 Borussia M'gladbach
29.02.2020 18:30 Köln 3 : 0 Schalke 04
29.02.2020 15:00 Lazio 2 : 0 Bologna
29.02.2020 20:45 Napoli 2 : 1 Torino
29.02.2020 20:00 Amiens SC 0 : 1 Metz
29.02.2020 20:00 Brest 0 : 1 Angers
29.02.2020 17:30 PSG 4 : 0 Dijon
29.02.2020 20:00 Toulouse 0 : 2 Rennes
29.02.2020 20:00 Monaco 1 : 1 Reims
29.02.2020 20:00 Montpellier 3 : 0 Strasbourg
29.02.2020 14:00 Lydia Ludic 1 : 2 Inter Star
29.02.2020 14:00 Kayanza United 3 : 0 Olympic Star
29.02.2020 15:00 Dynamik 0 : 1 Athlético Olympic
29.02.2020 18:30 Crvena zvezda 2 : 0 Sloga
29.02.2020 12:00 Mašinac Trejs PZP 0 : 1 Spartak

Košarka

29.02.2020 20:00 Tamiš 69 : 66 Napredak
29.02.2020 19:00 Borac 77 : 62 OKK Beograd
29.02.2020 19:00 Sloboda 88 : 80 Vojvodina
29.02.2020 19:30 Pirot 78 : 80 Spartak
29.02.2020 19:00 Zemun Fitofarmacija 85 : 103 KKK Radnički
29.02.2020 14:30 Fair Play 89 : 85 Proleter Naftagas
29.02.2020 15:30 Konstantin 66 : 72 Železničar
29.02.2020 15:00 Zdravlje Leskovac 76 : 82 Sloga
29.02.2020 18:00 Požarevac 90 : 81 Zekas 75
29.02.2020 19:00 Klik 79 : 78 Napredak Junior
29.02.2020 17:00 Plana 103 : 77 Zlatar
29.02.2020 19:00 Loznica 86 : 66 Svilajnac
29.02.2020 19:00 Star Beočin 66 : 70 Srem
29.02.2020 14:30 Sloboda (NS) 99 : 61 Omladinac
29.02.2020 17:00 Mladost Veternik 0 : 20 Hajduk
29.02.2020 18:30 Železničar 80 : 71 Topola
29.02.2020 20:00 LA Basket 63 : 93 Slodes
29.02.2020 15:00 Torlak 83 : 71 Borac
29.02.2020 20:30 Borča 97 : 56 Vizura
29.02.2020 15:00 Dimitrovgrad 68 : 80 Radnik
29.02.2020 13:00 Marinos 65 : 72 Niš
29.02.2020 20:00 Topličanin 74 : 86 Jablanica
29.02.2020 16:00 Zicer 2014 92 : 71 Trepča
29.02.2020 16:00 Smederevo 101 : 68 Goč
29.02.2020 18:20 Kruševac 86 : 83 Prva Petoletka
29.02.2020 19:30 Sloga 83 : 90 Sloga Elite
29.02.2020 00:00 Šumadija 2017 20 : 0 Kopaonik
29.02.2020 ABBA : Mladenovac
29.02.2020 14:20 Sava 52 : 104 Rivers BM
29.02.2020 21:20 Pobednik 011 67 : 88 Astra
29.02.2020 19:20 AS Basket 81 : 73 Barajevo Bambi
29.02.2020 20:00 Radan 72 : 94 Trijumf
29.02.2020 15:00 Kuršumlija 60 : 56 OKK Sokobanja
29.02.2020 20:30 Pusta Reka 75 : 62 Hajduk Veljko
29.02.2020 18:00 Šabac 83 : 79 Radnički (V)
29.02.2020 19:30 Železničar 87 : 94 M015
29.02.2020 17:30 Mladost 78 : 86 Morava
29.02.2020 16:00 I Came To Play 105 : 56 Akademik
29.02.2020 17:00 Hercegovac 80 : 52 Karađorđevo
29.02.2020 17:00 Futog 85 : 47 Senta
29.02.2020 18:00 Krka 61 : 76 Partizan NIS
29.02.2020 20:00 Zadar 81 : 76 FMP
29.02.2020 17:00 Kraljevo 101 : 47 Student Radnički
29.02.2020 18:30 Novosadska ŽKA 82 : 61 Proleter 023
29.02.2020 18:00 Radivoj Korać 69 : 70 Radnički (K)
29.02.2020 18:00 021 81 : 68 Crvena zvezda Kombank
29.02.2020 15:00 Radnički (B) 51 : 63 Duga
29.02.2020 17:00 Vršac 72 : 49 Ljubovija
29.02.2020 18:00 Mileševka 92 : 81 Karaburma
29.02.2020 12:00 Sivac 81 : 70 Stara Pazova
29.02.2020 19:30 Topolčanka 78 : 52 Srem
29.02.2020 14:00 Sloga 76 : 41 Zvečan
29.02.2020 12:15 Dubočica 48 : 88 Sistem 2000
29.02.2020 18:30 Student 2 84 : 46 Bor
29.02.2020 Partizan NIS : Sloboda
29.02.2020 Crvena zvezda M:TS : Radnički 1950
29.02.2020 Star : Mladost Veternik NS Basket 07
29.02.2020 Dynamic VIP PAY : Sloga
29.02.2020 Mega Bemax : Konstantin
29.02.2020 Borac : Vizura Shark

Odbojka

29.02.2020 16:30 Kolubara 0 : 3 Lucky Star
29.02.2020 18:15 As 0 : 3 Sloga 2015
29.02.2020 17:00 Jagodina 3 : 1 Morava
29.02.2020 14:00 Hajduk Veljko 3 : 1 Vranje
29.02.2020 18:30 Sombor 0 : 3 Bečej
29.02.2020 18:00 Mladost (BP) 0 : 3 Partizan
29.02.2020 17:00 Mladost (NP) 3 : 1 Srem Eaton
29.02.2020 14:00 Knjaževac 3 : 0 Viner
29.02.2020 10:00 Hajduk Veljko 2 0 : 3 Dunav Stars
29.02.2020 19:00 Stražilovo 3 : 2 Inđija
29.02.2020 19:00 Klek Srbijašume 2 3 : 2 Mladost 1973
29.02.2020 18:30 Maglić 1953 0 : 3 Hajduk
29.02.2020 17:30 Mladost (T) 2 : 3 Vojvodina NS Seme 3
29.02.2020 16:00 Kikinda 3 : 0 Partizan 2
29.02.2020 20:45 Roda 3 : 2 Takovo-Zvezda Helios
29.02.2020 17:00 Leskovac 98 3 : 0 Majdanpek
29.02.2020 13:00 Desetka 3 : 2 Milenijum
29.02.2020 18:00 Bor 2 : 3 Panda
29.02.2020 19:30 Volleyland 3 : 1 Srbijanka 014 - 2
29.02.2020 19:00 Fortuna plus 0 : 3 As Batajnica
29.02.2020 19:30 Ribnica 0 : 3 Šumadija
29.02.2020 18:00 Smeč 5 3 : 0 Lucky Star
29.02.2020 17:00 Futog West 3 : 0 Volley Stars
29.02.2020 16:00 Novi Pazar 0 : 3 Gimnazijalac
29.02.2020 16:00 Napredak 037 1 : 3 Sloga 031
29.02.2020 13:00 Tehničar (Kv) 0 : 3 Sloboda S
29.02.2020 15:00 Pirot 3 : 2 Ozren
29.02.2020 12:00 Hajduk Veljko 3 : 1 Đerdap
29.02.2020 12:00 Knjaževac 3 : 0 Viner
29.02.2020 00:00 Crnjanski 3 : 0 Kolubara
29.02.2020 00:00 Dunav 0 : 3 Blok Aut
29.02.2020 00:00 Obrenovac 3 : 1 Obilić
29.02.2020 00:00 AS 0 : 3 Avala
29.02.2020 18:00 Mladost 1979 1 : 3 Jadran
29.02.2020 12:00 NS Tim 3 : 0 Maks
29.02.2020 18:00 Elan Volej 0 : 3 Novi Sad 2
29.02.2020 18:00 Blok Aut 3 : 0 Grbić
29.02.2020 13:00 KI 0230 3 : 0 Vršac
29.02.2020 15:30 Merkur 3 : 1 Spartak 2
29.02.2020 18:00 CVS 2 : 3 Vrbas
29.02.2020 15:45 Apatin 3 : 0 Goks IN
29.02.2020 Vlasina 3 : 0 ŽOK Topličanin
29.02.2020 Pusta Reka 3 : 0 Student
29.02.2020 Letnjikovac 3 : 0 Tamnava Voćar
29.02.2020 Brezovica 0 : 3 Vidovdan
29.02.2020 Kosovska Mitrovica 0 : 3 Leposavić
29.02.2020 Sokolica 0 : 3 Mokra Gora 2

Rukomet

29.02.2020 19:00 Šamot 65 29 : 33 Dinamo
29.02.2020 18:00 Dubočica 54 28 : 24 Kikinda Grindex
29.02.2020 18:00 Novi Pazar 33 : 29 Proleter
29.02.2020 18:30 Železničar 1949 34 : 29 Rudar
29.02.2020 18:00 PKB 35 : 26 Loznica
29.02.2020 16:30 Partizan 2 29 : 23 Crvena zvezda 2
29.02.2020 Barič : RSU Akademija Lečić
29.02.2020 18:00 Mačva 2 : Beograd
29.02.2020 18:00 Vrbas Petrol 28 : 27 Lavovi BP
29.02.2020 19:00 Jugović 30 : 29 Jedinstvo
29.02.2020 19:00 Smederevo 29 : 30 Morava
29.02.2020 20:30 SC Voždovac 2012 26 : 28 Kolubara
29.02.2020 19:00 Vranje 1957 28 : 32 Mokra Gora
29.02.2020 18:00 Radnički 1964 30 : 26 Topličanin
29.02.2020 19:00 Zlatar 28 : 18 Priboj
29.02.2020 19:00 Bela Palanka 26 : 27 Jagodina
29.02.2020 18:30 ORK Beograd 24 : 25 Pančevo
29.02.2020 18:00 Topličanin 26 : 30 Beograd
29.02.2020 17:30 Đerdap 30 : 35 Sloga
29.02.2020 19:00 Bor RTB 26 : 20 Kikinda
29.02.2020 15:00 ORK Loznica 38 : 30 Požarevac
29.02.2020 19:00 Metalac 2015 33 : 24 Radnički (O)

Vaterpolo

29.02.2020 18:00 Jadran ST 9 : 7 Jug Adriatic osiguranje
29.02.2020 19:00 HAVK Mladost 12 : 11 Jadran Carine HN
29.02.2020 20:00 Šabac 6 : 8 Budva
29.02.2020 20:00 Nais 13 : 9 OVK POŠK
29.02.2020 18:00 Vojvodina 5 : 13 KVK Radnički
29.02.2020 19:00 Solaris 9 : 7 Primorje EB
29.02.2020 19:00 VA Cattaro 11 : 7 Triglav
29.02.2020 17:45 Zemun Bosal 19 : 9 Medveščak
29.02.2020 19:00 Zadar 1952 13 : 14 Galeb
29.02.2020 20:00 Bečej 7 : 10 Taš
29.02.2020 11:45 Stari Grad 8 : 11 Banjica
29.02.2020 10:00 Spartak Prozivka 13 : 14 Beograd
29.02.2020 19:00 Valjevo 7 : 16 Novi Beograd 11. april
29.02.2020 19:00 Proleter 14 : 3 TENT
29.02.2020 20:00 Banja Luka 18 : 13 ŽAK
29.02.2020 20:45 Palilula 7 : 14 Crvena zvezda
29.02.2020 12:00 Spartak 5 : 22 Vojvodina
29.02.2020 17:45 Vračar 4 : 22 Taš 2000

Futsal

29.02.2020 20:30 Vinter sport 4 : 4 Zemun Samo pravo
29.02.2020 16:30 Konjarnik 5 : 4 SAS
29.02.2020 19:00 Smederevo 1 : 2 Sopot
29.02.2020 20:00 Olimp 4 : 2 Župski rubin
29.02.2020 19:30 Timok 2013 4 : 6 Pirgos
29.02.2020 21:00 Tango 6 : 12 Hajduk
29.02.2020 20:15 Intelektualac 4 : 2 Ekonomist
29.02.2020 12:30 Student 11 : 4 Futsal Bjankoneri
29.02.2020 20:00 PP 192 6 : 1 Sjenica
29.02.2020 20:00 Zlatibor 7 : 5 MB Namenska
29.02.2020 18:00 Brđanka 10 : 3 Čaršija
29.02.2020 19:00 Ozren 7 : 2 Temnić

FFA

29.02.2020 Akademija sporta Prvaci 2 : 5 Jablanica
29.02.2020 Sloga A 2 : 3 Sloga B
29.02.2020 Jablanica 1 : 1 Sloga A
29.02.2020 Jedinstvo 3 : 0 Akademija sporta Prvaci
29.02.2020 Sloga A 2 : 3 Jedinstvo
29.02.2020 Sloga B 0 : 0 Jablanica
29.02.2020 Jedinstvo 1 : 2 Sloga B
29.02.2020 Akademija sporta Prvaci 1 : 2 Sloga A
29.02.2020 Jedinstvo A 3 : 0 Akademija sporta Prvaci
29.02.2020 Jedinstvo B 2 : 1 Sloga C
29.02.2020 Sloga A 3 : 1 Sloga B
29.02.2020 Sloga C 5 : 2 Sloga A
29.02.2020 Akademija sporta Prvaci 2 : 1 Jedinstvo B
29.02.2020 Šampion 2 : 3 Jedinstvo A

Hokej

29.02.2020 16:15 Crvena zvezda E 3 : 2 Vojvodina
29.02.2020 19:15 Triglav 9 : 4 Mladost
29.02.2020 12:45 Hidria Jesenice 1 : 3 Slavija Junior