04.10
18:00
Borac
Željezničar
1
1
|
04.10.2021 18:00 | Borac | 1 : 1 | Željezničar |
04.10
15:30
OFK Borac
Polimlje
3
1
|
04.10.2021 15:30 | OFK Borac | 3 : 1 | Polimlje |
04.10
Napredak
OFK Slatina
14
0
|
04.10.2021 | Napredak | 14 : 0 | OFK Slatina | |||||
04.10
Bor 1919
GFK Jagodina
0
4
|
04.10.2021 | Bor 1919 | 0 : 4 | GFK Jagodina | |||||
04.10
15:00
Radnički (S)
Timočanin
4
3
|
04.10.2021 15:00 | Radnički (S) | 4 : 3 | Timočanin |
04.10
14:00
Radnički 1912
Vojvodina
1
1
|
04.10.2021 14:00 | Radnički 1912 | 1 : 1 | Vojvodina |
04.10
13:30
OFK Vršac
Železničar
1
1
|
04.10.2021 13:30 | OFK Vršac | 1 : 1 | Železničar |
04.10
09:00
011
IM Rakovica
5
3
|
04.10.2021 09:00 | 011 | 5 : 3 | IM Rakovica |
04.10
15:00
Sušica
Mladi radnik (R)
|
04.10.2021 15:00 | Sušica | : | Mladi radnik (R) |
04.10
14:00
Brodarac
OLE
1
2
|
04.10.2021 14:00 | Brodarac | 1 : 2 | OLE | |||||
04.10
16:30
Crvena zvezda
Rad
3
1
|
04.10.2021 16:30 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Rad |
04.10
16:00
Radnički 1912
Vojvodina
1
0
|
04.10.2021 16:00 | Radnički 1912 | 1 : 0 | Vojvodina |
04.10
15:30
OFK Vršac
Železničar
2
0
|
04.10.2021 15:30 | OFK Vršac | 2 : 0 | Železničar |
04.10
15:30
Takovo
Polimlje
5
3
|
04.10.2021 15:30 | Takovo | 5 : 3 | Polimlje |
04.10
15:00
Napredak
Rad
2
6
|
04.10.2021 15:00 | Napredak | 2 : 6 | Rad |
04.10
18:30
Crvena zvezda
OFK Beograd
8
0
|
04.10.2021 18:30 | Crvena zvezda | 8 : 0 | OFK Beograd |
04.10
14:00
Rad 2
Radnički (NB) 2
4
1
|
04.10.2021 14:00 | Rad 2 | 4 : 1 | Radnički (NB) 2 |
04.10
Kopernikus Železničar
Real
1
4
|
04.10.2021 | Kopernikus Železničar | 1 : 4 | Real |
04.10
13:00
011
Partizan
0
1
|
04.10.2021 13:00 | 011 | 0 : 1 | Partizan |
04.10
16:00
Budućnost
Polimlje
3
4
|
04.10.2021 16:00 | Budućnost | 3 : 4 | Polimlje |
04.10
16:30
Mladenovac
Dunav
5
1
|
04.10.2021 16:30 | Mladenovac | 5 : 1 | Dunav | |||||
04.10
16:30
PKB
Beograd
2
4
|
04.10.2021 16:30 | PKB | 2 : 4 | Beograd | |||||
04.10
16:30
Taurunum
Brodarac
3
4
|
04.10.2021 16:30 | Taurunum | 3 : 4 | Brodarac | |||||
04.10
16:30
Rekreativo
Kosovo i Metohija
2
0
|
04.10.2021 16:30 | Rekreativo | 2 : 0 | Kosovo i Metohija | |||||
04.10
16:30
Hajduk
Radnički (O)
1
7
|
04.10.2021 16:30 | Hajduk | 1 : 7 | Radnički (O) |
04.10
18:00
Adanex
Železnik
3
1
|
04.10.2021 18:00 | Adanex | 3 : 1 | Železnik | |||||
04.10
18:00
Duga
TENT 1994
2
3
|
04.10.2021 18:00 | Duga | 2 : 3 | TENT 1994 | |||||
04.10
16:30
Jedinstvo
Šećeranac
1
0
|
04.10.2021 16:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | Šećeranac | |||||
04.10
16:30
Kovilovo
Boleč
3
2
|
04.10.2021 16:30 | Kovilovo | 3 : 2 | Boleč |
04.10
16:30
GSP Polet
13. Maj
3
3
|
04.10.2021 16:30 | GSP Polet | 3 : 3 | 13. Maj | |||||
04.10
16:30
Budućnost
Sinđelić (U))
1
4
|
04.10.2021 16:30 | Budućnost | 1 : 4 | Sinđelić (U)) | |||||
04.10
19:00
TEK Sloga
Slavija
3
2
|
04.10.2021 19:00 | TEK Sloga | 3 : 2 | Slavija | |||||
04.10
16:30
Plavi 2000
Dunavac
1
3
|
04.10.2021 16:30 | Plavi 2000 | 1 : 3 | Dunavac | |||||
04.10
16:30
Minel
Sremčica
0
1
|
04.10.2021 16:30 | Minel | 0 : 1 | Sremčica | |||||
04.10
16:30
Torlak
Leštane
4
1
|
04.10.2021 16:30 | Torlak | 4 : 1 | Leštane |
04.10
16:30
Banja
ŠF Rosenborg
6
4
|
04.10.2021 16:30 | Banja | 6 : 4 | ŠF Rosenborg | |||||
04.10
16:30
Palilulac
Borusija
3
2
|
04.10.2021 16:30 | Palilulac | 3 : 2 | Borusija | |||||
04.10
16:30
Batajnica
Vrčin
0
1
|
04.10.2021 16:30 | Batajnica | 0 : 1 | Vrčin | |||||
04.10
16:30
Brodarac Ultra
Pola pola
2
3
|
04.10.2021 16:30 | Brodarac Ultra | 2 : 3 | Pola pola | |||||
04.10
16:30
Crvenka
Kvantum sport
0
3
|
04.10.2021 16:30 | Crvenka | 0 : 3 | Kvantum sport | |||||
04.10
16:30
Soccer
Kaluđerica
0
6
|
04.10.2021 16:30 | Soccer | 0 : 6 | Kaluđerica |
04.10
17:30
Rakovica
Obrenovac
2
2
|
04.10.2021 17:30 | Rakovica | 2 : 2 | Obrenovac | |||||
04.10
16:30
Umka
Strelac
4
1
|
04.10.2021 16:30 | Umka | 4 : 1 | Strelac | |||||
04.10
16:30
Lokomotiva
Posavina
4
0
|
04.10.2021 16:30 | Lokomotiva | 4 : 0 | Posavina | |||||
04.10
16:30
Rušanj
Republički organi
4
1
|
04.10.2021 16:30 | Rušanj | 4 : 1 | Republički organi | |||||
04.10
16:30
Lavirint Company
Krajišnik
10
1
|
04.10.2021 16:30 | Lavirint Company | 10 : 1 | Krajišnik | |||||
04.10
16:30
Veterani 78
Beljina
1
8
|
04.10.2021 16:30 | Veterani 78 | 1 : 8 | Beljina | |||||
04.10
16:30
Div
Peks
2
0
|
04.10.2021 16:30 | Div | 2 : 0 | Peks |
04.10
17:00
Borac
Crvena zvezda
5
1
|
04.10.2021 17:00 | Borac | 5 : 1 | Crvena zvezda | |||||
04.10
17:00
Železničar
Sloboda
2
1
|
04.10.2021 17:00 | Železničar | 2 : 1 | Sloboda | |||||
04.10
17:00
Mladi radnik
Radnički
0
3
|
04.10.2021 17:00 | Mladi radnik | 0 : 3 | Radnički | |||||
04.10
17:00
Omladinac
Dunav Osiguranje
4
1
|
04.10.2021 17:00 | Omladinac | 4 : 1 | Dunav Osiguranje |
04.10
17:00
Podunavac
BSK
2
0
|
04.10.2021 17:00 | Podunavac | 2 : 0 | BSK | |||||
04.10
17:00
Drugari
Vučak
3
0
|
04.10.2021 17:00 | Drugari | 3 : 0 | Vučak | |||||
04.10
17:00
Kolonija
Mihajlovac
5
1
|
04.10.2021 17:00 | Kolonija | 5 : 1 | Mihajlovac |
04.10
16:30
Radnički
Tekstilac
1
2
|
04.10.2021 16:30 | Radnički | 1 : 2 | Tekstilac | |||||
04.10
16:30
Polet
Tvrđava 2
5
4
|
04.10.2021 16:30 | Polet | 5 : 4 | Tvrđava 2 | |||||
04.10
16:30
Omladinac
BSK
0
3
|
04.10.2021 16:30 | Omladinac | 0 : 3 | BSK | |||||
04.10
16:30
Tvrđava 1
OFK Odžaci
3
0
|
04.10.2021 16:30 | Tvrđava 1 | 3 : 0 | OFK Odžaci | |||||
04.10
16:30
Kula
Zadrugar
4
2
|
04.10.2021 16:30 | Kula | 4 : 2 | Zadrugar |
04.10
18:00
Cibona
Mega Mozzart
89
84
|
04.10.2021 18:00 | Cibona | 89 : 84 | Mega Mozzart | |||||
04.10
21:00
Crvena zvezda MTS
Budućnost VOLI
71
63
|
04.10.2021 21:00 | Crvena zvezda MTS | 71 : 63 | Budućnost VOLI |
04.10
20:45
Leteći Bajmočani
Full Feel
10
5
|
04.10.2021 20:45 | Leteći Bajmočani | 10 : 5 | Full Feel | |||||
04.10
21:00
Hajduk
Spartak
2
5
|
04.10.2021 21:00 | Hajduk | 2 : 5 | Spartak | |||||
04.10
21:00
ŽAK Junior
Leteći Holandjanin
2
2
|
04.10.2021 21:00 | ŽAK Junior | 2 : 2 | Leteći Holandjanin |
04.10
20:30
Forum
Fortuna
12
2
|
04.10.2021 20:30 | Forum | 12 : 2 | Fortuna | |||||
04.10
21:00
Indians 2013
Kraljevićevo
6
4
|
04.10.2021 21:00 | Indians 2013 | 6 : 4 | Kraljevićevo |