XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 696 utakmica za dan
Subota, 16 Oktobar 2021


Fudbal

OFK Bečej 1918
Bečej
1 : 1
Tisa
Adorjan
16.10.2021 15:00
OFK Bečej 1918
1 : 1
Tisa
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 1
Radnički (Zr)
Zrenjanin
16.10.2021 15:00
Dinamo 1945
2 : 1
Radnički (Zr)
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
2 : 5
OFK Vršac
Vršac
16.10.2021 15:00
OFK Stari Grad
2 : 5
OFK Vršac
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 2
Tekstilac
Odžaci
16.10.2021 15:00
Jedinstvo (SP)
1 : 2
Tekstilac
Hajduk 1912
Kula
2 : 0
Omladinac
Novi Banovci
16.10.2021 15:00
Hajduk 1912
2 : 0
Omladinac
Sloga (P)
Požega
4 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
16.10.2021 14:30
Sloga (P)
4 : 1
Sloga (K)
Real
Podunavci
2 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
16.10.2021 14:30
Real
2 : 2
Smederevo 1924
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 1
Mačva 1929
Bogatić
16.10.2021 14:30
Mladi radnik 1926
0 : 1
Mačva 1929
Borac 1926
Čačak
4 : 1
RSK
Rabrovo
16.10.2021 14:30
Borac 1926
4 : 1
RSK
Trepča
Kosovska Mitrovica
0 : 0
Jedinstvo
Ub
16.10.2021 14:30
Trepča
0 : 0
Jedinstvo
Sloga (BB)
Bajina Bašta
1 : 0
Rađevac
Krupanj
16.10.2021 14:30
Sloga (BB)
1 : 0
Rađevac
Takovo
Gornji Milanovac
0 : 0
GFK Sloboda
Užice
16.10.2021 14:30
Takovo
0 : 0
GFK Sloboda
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 0
Ušće Novi Beograd
Stepojevac
16.10.2021 15:00
Radnički (NB)
1 : 0
Ušće Novi Beograd
Prva iskra
Barič
1 : 0
Zvezdara
Beograd
16.10.2021 11:00
Prva iskra
1 : 0
Zvezdara
Teleoptik
Zemun
2 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
16.10.2021 11:00
Teleoptik
2 : 2
Radnički (O)
OFK Beograd
Beograd
4 : 2
BSK Borča
Borča
16.10.2021 15:00
OFK Beograd
4 : 2
BSK Borča
Meševo
Meševo
2 : 1
Radnički (P)
Pirot
16.10.2021 14:30
Meševo
2 : 1
Radnički (P)
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 0
Rembas
Resavica
16.10.2021 14:30
GFK Dubočica
2 : 0
Rembas
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
2 : 0
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
16.10.2021 15:00
Jedinstvo (BK)
2 : 0
Crvena zvezda (RS)
Sloga
Plandište
3 : 4
Polet
Idvor
16.10.2021 15:00
Sloga
3 : 4
Polet
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
4 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
16.10.2021 15:00
Crvena zvezda (VS)
4 : 0
Proleter
BAK
Bela Crkva
0 : 2
Vojvodina 1928
Perlez
16.10.2021 15:00
BAK
0 : 2
Vojvodina 1928
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
4 : 0
Mladost
Omoljica
16.10.2021 15:00
Jedinstvo (V)
4 : 0
Mladost
Sloboda
Novi Kozarci
1 : 0
Begej
Žitište
16.10.2021 15:00
Sloboda
1 : 0
Begej
Mladost
Bački Jarak
1 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
16.10.2021 15:00
Mladost
1 : 0
Radnički (NP)
Jedinstvo
Rumenka
1 : 0
Sloga (E)
Erdevik
16.10.2021 15:00
Jedinstvo
1 : 0
Sloga (E)
Radnički (Š)
Šid
2 : 1
Index
Novi Sad
16.10.2021 15:00
Radnički (Š)
2 : 1
Index
Senta
Senta
3 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
16.10.2021 15:00
Senta
3 : 1
ČSK Pivara
Bačka 1901
Subotica
2 : 1
Hercegovac
Gajdobra
16.10.2021 15:00
Bačka 1901
2 : 1
Hercegovac
OFK Mladost APA
Apatin
0 : 0
Krila Krajine
Bačka Palanka
16.10.2021 15:00
OFK Mladost APA
0 : 0
Krila Krajine
OFK Mladenovac
Mladenovac
5 : 3
Zvezda
Konatice
16.10.2021 15:00
OFK Mladenovac
5 : 3
Zvezda
Gruža
Gruža
3 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
16.10.2021 14:30
Gruža
3 : 1
Goč
Šumadija 1903
Kragujevac
5 : 0
Bane 1931
Raška
16.10.2021 14:30
Šumadija 1903
5 : 0
Bane 1931
Sloboda
Grbice
0 : 1
Korićani
Korićani
16.10.2021 14:30
Sloboda
0 : 1
Korićani
Parmenac
Parmenac
0 : 0
Savinac
Visibaba
16.10.2021 14:30
Parmenac
0 : 0
Savinac
FAP
Priboj
2 : 3
Jedinstvo Putevi
Užice
16.10.2021 14:30
FAP
2 : 3
Jedinstvo Putevi
Sevojno
Sevojno
3 : 1
Jedinstvo (K)
Konjevići
16.10.2021 14:30
Sevojno
3 : 1
Jedinstvo (K)
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
3 : 2
Železničar
Lajkovac
16.10.2021 14:30
Jedinstvo Vladimirci 1924
3 : 2
Železničar
Radnički (V)
Valjevo
2 : 2
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
16.10.2021 14:30
Radnički (V)
2 : 2
Strmovo 1968
Ribnica
Mionica
2 : 2
Vrelo Sport
Vrelo
16.10.2021 14:30
Ribnica
2 : 2
Vrelo Sport
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
8 : 1
VGSK
Veliko Gradište
16.10.2021 14:30
Sloga 33
8 : 1
VGSK
Karađorđe
Topola
1 : 1
Grizli ML
Saranovo
16.10.2021 14:30
Karađorđe
1 : 1
Grizli ML
Morava
Velika Plana
2 : 2
Sloboda
Lipe
16.10.2021 14:30
Morava
2 : 2
Sloboda
Pusta Reka
Bojnik
7 : 1
Čekmin
Čekmin
16.10.2021 14:30
Pusta Reka
7 : 1
Čekmin
Nebeski Andjeli
Vranje
0 : 2
OFK Topličanin
Prokuplje
16.10.2021 14:30
Nebeski Andjeli
0 : 2
OFK Topličanin
SFK Morava
Vladičin Han
1 : 1
Jedinstvo
Gornje Stopanje
16.10.2021 14:30
SFK Morava
1 : 1
Jedinstvo
Trstenik PPT
Trstenik
3 : 1
Levač
Rekovac
16.10.2021 14:30
Trstenik PPT
3 : 1
Levač
Sloga (D)
Despotovac
6 : 0
Jedinstvo (M)
Mijatovac
16.10.2021 14:30
Sloga (D)
6 : 0
Jedinstvo (M)
Morava 1918
Ćuprija
2 : 4
SFS Borac
Paraćin
16.10.2021 14:30
Morava 1918
2 : 4
SFS Borac
Bor 1919
Bor
2 : 0
Brodoremont
Kladovo
16.10.2021 14:30
Bor 1919
2 : 0
Brodoremont
Balkanski
Dimitrovgrad
5 : 0
Sloga
Kobišnica
16.10.2021 14:30
Balkanski
5 : 0
Sloga
Ozren
Sokobanja
1 : 2
OFK Slatina
Bor
16.10.2021 14:30
Ozren
1 : 2
OFK Slatina
Đerdap
Kladovo
5 : 0
OFK 019
Zaječar
16.10.2021 14:30
Đerdap
5 : 0
OFK 019
Zvezda
Blato
1 : 3
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
16.10.2021 14:30
Zvezda
1 : 3
OFK Knjaz
Radnički (S)
Sombor
1 : 3
Vojvodina
Tovariševo
16.10.2021 15:00
Radnički (S)
1 : 3
Vojvodina
ŽAK
Sombor
0 : 1
Radnički 1918
Ratkovo
16.10.2021 15:00
ŽAK
0 : 1
Radnički 1918
Bratstvo 2019
Prigrevica
3 : 0
Borac 46
Obrovac
16.10.2021 15:00
Bratstvo 2019
3 : 0
Borac 46
Slavija
Novi Sad
2 : 0
ŽSK
Žabalj
16.10.2021 15:30
Slavija
2 : 0
ŽSK
OFK Futog
Futog
0 : 3
Šajkaš 1908
Kovilj
16.10.2021 15:30
OFK Futog
0 : 3
Šajkaš 1908
Fruškogorski partizan
Bukovac
0 : 1
Borac
Novi Sad
16.10.2021 15:30
Fruškogorski partizan
0 : 1
Borac
Jedinstvo Stević
Kačarevo
2 : 1
Hajdučica
Hajdučica
16.10.2021 15:00
Jedinstvo Stević
2 : 1
Hajdučica
Partizan (U)
Uljma
0 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
16.10.2021 15:00
Partizan (U)
0 : 0
Sloga (BNS)
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
1 : 1
Jadran
Golubinci
16.10.2021 15:00
Podrinje
1 : 1
Jadran
GFK Sloven
Ruma
1 : 0
Sremac (Deč)
Deč
16.10.2021 15:00
GFK Sloven
1 : 0
Sremac (Deč)
Partizan
Vitojevci
1 : 2
Železničar
Inđija
16.10.2021 15:00
Partizan
1 : 2
Železničar
Jadran
Feketić
2 : 1
Proleter
Ravno Selo
16.10.2021 15:00
Jadran
2 : 1
Proleter
AFK
Ada
2 : 3
Radnički 1905
Bajmok
16.10.2021 15:00
AFK
2 : 3
Radnički 1905
Srbobran
Srbobran
4 : 0
Napredak
Nadalj
16.10.2021 15:00
Srbobran
4 : 0
Napredak
Obilić (NK)
Novi Kneževac
1 : 3
Đurđin
Đurđin
16.10.2021 15:00
Obilić (NK)
1 : 3
Đurđin
Tornjoš
Tornjoš
1 : 0
Iskra
Kucura
16.10.2021 15:00
Tornjoš
1 : 0
Iskra
Petlić SD 026
Smederevo
1 : 2
Jedinstvo
Krnjevo
16.10.2021 14:30
Petlić SD 026
1 : 2
Jedinstvo
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
0 : 2
Železničar Kusadak
Kusadak
16.10.2021 14:30
Jasenica 2017
0 : 2
Železničar Kusadak
Šarbanovac
Šarbanovac
2 : 3
Zlot
Zlot
16.10.2021 15:00
Šarbanovac
2 : 3
Zlot
Poreč
Donji milanovac
2 : 1
Mala Vrbica
Mala Vrbica
16.10.2021 15:00
Poreč
2 : 1
Mala Vrbica
Rudna Glava
Rudna Glava
3 : 1
Blizna
Blizna
16.10.2021 15:00
Rudna Glava
3 : 1
Blizna
Jedinstvo (G)
Grdelica
3 : 0
OFK Brza
Brza
16.10.2021 15:00
Jedinstvo (G)
3 : 0
OFK Brza
Naisus 1977
Rožina
5 : 2
Borac
Azbresnica
16.10.2021 14:30
Naisus 1977
5 : 2
Borac
Svrljig
Svrljig
4 : 1
Toplica
Šarlinac
16.10.2021 14:30
Svrljig
4 : 1
Toplica
Rtanj
Boljevac
7 : 3
Osnić
Osnić
16.10.2021 15:00
Rtanj
7 : 3
Osnić
Rudar Vrška Čuka
Grljan
0 : 0
Sloga
Minićevo
16.10.2021 15:00
Rudar Vrška Čuka
0 : 0
Sloga
Midžor
Kalna
0 : 1
Radnički 1946
Lubnica
16.10.2021 15:00
Midžor
0 : 1
Radnički 1946
Mladost (T)
Toljevac
1 : 0
Sloga (L)
Lozna
16.10.2021 15:00
Mladost (T)
1 : 0
Sloga (L)
Delija
Mokrin
3 : 3
Banat
Čenta
16.10.2021 15:00
Delija
3 : 3
Banat
Mladi Borac
Sedlare
5 : 3
Dragocvet
Dragocvet
16.10.2021 13:30
Mladi Borac
5 : 3
Dragocvet
Rudar (St)
Stenjevac
1 : 1
Juhor (G)
Glavinci
16.10.2021 13:30
Rudar (St)
1 : 1
Juhor (G)
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
3 : 2
Javor
Sladaja
16.10.2021 13:30
Rudar (SR)
3 : 2
Javor
Zvižd
Kučevo
1 : 0
Budućnost (V)
Vezičevo
16.10.2021 15:00
Zvižd
1 : 0
Budućnost (V)
Napredak
Izvor
2 : 1
Željuša
Željuša
16.10.2021 14:30
Napredak
2 : 1
Željuša
Senjak
Pirot
2 : 1
Vladimir Durković
Berilovac
16.10.2021 14:30
Senjak
2 : 1
Vladimir Durković
Šumadija
Šopić
5 : 4
Mladost
Cvetovac
16.10.2021 15:00
Šumadija
5 : 4
Mladost
Barajevo
Barajevo
1 : 0
Lisović 1977
Lisović
16.10.2021 15:00
Barajevo
1 : 0
Lisović 1977
Turbina
Vreoci
0 : 3
Omladinac
Veliko Polje
16.10.2021 10:00
Turbina
0 : 3
Omladinac
Milutinac
Zemun
3 : 0
Srem
Jakovo
16.10.2021 15:00
Milutinac
3 : 0
Srem
Šećeranac Ada
Beograd
1 : 1
Borac (O)
Ostružnica
16.10.2021 18:30
Šećeranac Ada
1 : 1
Borac (O)
Rakovica
Beograd
0 : 3
Hajduk
Beograd
16.10.2021 10:30
Rakovica
0 : 3
Hajduk
Sloga (D)
Desimirovac
1 : 0
Pobeda 1926
Beloševac
16.10.2021 15:00
Sloga (D)
1 : 0
Pobeda 1926
Kolonija
Kragujevac
0 : 1
Šumadija 1934
Drača
16.10.2021 15:00
Kolonija
0 : 1
Šumadija 1934
OFK Brđanac
Valjevo
0 : 1
Dimitrije Tucović
Ćelije
16.10.2021 14:30
OFK Brđanac
0 : 1
Dimitrije Tucović
Radnički 2020
Knez Selo
0 : 4
Vulkan 1963
Brenica
16.10.2021 14:30
Radnički 2020
0 : 4
Vulkan 1963
Rakova
Rakova
2 : 1
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
16.10.2021 15:00
Rakova
2 : 1
Jedinstvo (GG)
Mladost (V)
Vrdila
4 : 0
Koštampolje
Delimeđe
16.10.2021 15:00
Mladost (V)
4 : 0
Koštampolje
Crnokosa
Kosjerić
2 : 0
Sloga
Sjenica
16.10.2021 14:30
Crnokosa
2 : 0
Sloga
Junior Novo Naselje
Valjevo
3 : 2
Dračić 2018
Dračić
16.10.2021 14:30
Junior Novo Naselje
3 : 2
Dračić 2018
Varvarin
Varvarin
3 : 1
Borac
Gornji Katun
16.10.2021 15:00
Varvarin
3 : 1
Borac
Ribnik
Gornji Ribnik
1 : 1
Kamenorezac 76
Dublje
16.10.2021 15:00
Ribnik
1 : 1
Kamenorezac 76
Jezero 2017
Zlatari
0 : 3
Omladinac
Ugljarevo
16.10.2021 15:00
Jezero 2017
0 : 3
Omladinac
Crvena Jabuka
Ub
0 : 3
Joševa
Joševa
16.10.2021 14:30
Crvena Jabuka
0 : 3
Joševa
Rudar
Vrdnik
3 : 1
Hajduk 1932
Šimanovci
16.10.2021 15:00
Rudar
3 : 1
Hajduk 1932
Zadrugar
Lazarevo
6 : 0
Naftagas
Boka
16.10.2021 15:00
Zadrugar
6 : 0
Naftagas
Šumadija
Razgojna
3 : 0
Gradac
Konopnica
16.10.2021 15:00
Šumadija
3 : 0
Gradac
Luk
Voćnjak
1 : 0
Studenac
Gornja Koviljača
16.10.2021 15:00
Luk
1 : 0
Studenac
Pobednik
Piroman
2 : 1
Duboko
Mala Moštanica
16.10.2021 15:00
Pobednik
2 : 1
Duboko
Dedinje
Beograd
2 : 4
BUSK
Beograd
16.10.2021 14:00
Dedinje
2 : 4
BUSK
Stanovo 1941
Stanovo
2 : 0
OFK Žeželj
Donja Sabanta
16.10.2021 15:00
Stanovo 1941
2 : 0
OFK Žeželj
Mladost (P)
Pretoke
2 : 2
Borac
Pajsijevići
16.10.2021 15:00
Mladost (P)
2 : 2
Borac
Mladost (R)
Rašković
3 : 0
Šumadija
Sipić
16.10.2021 15:00
Mladost (R)
3 : 0
Šumadija
GFK Strelište
Jagodina
1 : 1
Vinogradar
Crkvenac
16.10.2021 14:00
GFK Strelište
1 : 1
Vinogradar
Kupinovac
Kupinovac
0 : 0
Mladost (T)
Tečić
16.10.2021 14:00
Kupinovac
0 : 0
Mladost (T)
Tvrđava
Bač
1 : 0
Maglić
Bački Maglić
16.10.2021 15:00
Tvrđava
1 : 0
Maglić
Mlada krila
Metikoši
5 : 1
Studen Vitez
Studenica
16.10.2021 15:00
Mlada krila
5 : 1
Studen Vitez
Čačak 94
Čačak
3 : 0
Tigrovi Mija Gold
Preljina
16.10.2021 15:00
Čačak 94
3 : 0
Tigrovi Mija Gold
Polet (V)
Voluja
3 : 2
Dizel
Bare
16.10.2021 15:00
Polet (V)
3 : 2
Dizel
Trgovački
Petrovac na Mlavi
4 : 0
Rade Milošević
Dubočka
16.10.2021 15:00
Trgovački
4 : 0
Rade Milošević
Jasenovac
Krepoljin
1 : 0
Integral
Batuša
16.10.2021 15:00
Jasenovac
1 : 0
Integral
Mladost (MS)
Mali Suvodol
3 : 1
Nišavac
Staničenje
16.10.2021 14:30
Mladost (MS)
3 : 1
Nišavac
Rongo Siti
Pirot
3 : 4
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
16.10.2021 14:30
Rongo Siti
3 : 4
Veliki Suvodol
OFK Sloga
Dobrujevac
0 : 1
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
16.10.2021 14:30
OFK Sloga
0 : 1
Crvena zvezda
Škriljac
Bradarac
3 : 1
Rutevac
Rutevac
16.10.2021 14:30
Škriljac
3 : 1
Rutevac
Bjelica
Milatovići
1 : 3
Bratstvo
Dljin
16.10.2021 14:30
Bjelica
1 : 3
Bratstvo
Omladinac 1977
Arbanasce
1 : 2
Jastrebac 1979
Krajkovac
16.10.2021
Omladinac 1977
1 : 2
Jastrebac 1979
Sloga 1980
Jovanovac
1 : 1
Balajnac 2019
Balajnac
16.10.2021
Sloga 1980
1 : 1
Balajnac 2019
Dobrič 1974
Brest
3 : 5
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
16.10.2021
Dobrič 1974
3 : 5
Jugovići 1976
10. februar
Šajinovac
1 : 0
Grkinja
Grkinja
16.10.2021 14:30
10. februar
1 : 0
Grkinja
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
Karađorđevo
3 : 0
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
16.10.2021 15:00
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
3 : 0
Jedinstvo
Vrelo
Šarkamen
8 : 2
Krivelj
Krivelj
16.10.2021 15:00
Vrelo
8 : 2
Krivelj
Makrešane
Makrešane
0 : 3
Borac
Bivolje
16.10.2021 15:00
Makrešane
0 : 3
Borac
Železničar
Novi Sad
0 : 1
OFK Sirig
Sirig
16.10.2021 15:30
Železničar
0 : 1
OFK Sirig
Miletić
Mošorin
2 : 0
Sloga
Lok
16.10.2021 15:30
Miletić
2 : 0
Sloga
Rekreativo
Zabrežje
9 : 2
Crvena zastava
Obrenovac
16.10.2021 15:00
Rekreativo
9 : 2
Crvena zastava
Vranić
Vranić
7 : 2
Veliki Borak
Veliki Borak
16.10.2021 15:00
Vranić
7 : 2
Veliki Borak
Morava (M)
Mrsać
2 : 2
Sloga Obrva
Obrva
16.10.2021 15:00
Morava (M)
2 : 2
Sloga Obrva
Bogutovačka Banja
Bogutovac
5 : 1
Borac (A)
Adrani
16.10.2021 15:00
Bogutovačka Banja
5 : 1
Borac (A)
Budućnost
Samaila
1 : 2
Magnohrom
Kraljevo
16.10.2021 15:00
Budućnost
1 : 2
Magnohrom
Šampion 2013
Bošnjane
3 : 1
Gradac
Pločnik
16.10.2021 15:00
Šampion 2013
3 : 1
Gradac
OFK Orašje 1960
Orašje
1 : 1
Stara Čaršija
Osaonica
16.10.2021 15:00
OFK Orašje 1960
1 : 1
Stara Čaršija
Mladost 1977
Garevina
1 : 2
Beli Orlovi
Tobolac
16.10.2021 15:00
Mladost 1977
1 : 2
Beli Orlovi
Mladost
Bukovče
2 : 0
Omladinac
Bunar
16.10.2021 13:30
Mladost
2 : 0
Omladinac
Dobra Voda
Dobra Voda
2 : 2
Mladi radnik
Novo Laniste
16.10.2021 13:30
Dobra Voda
2 : 2
Mladi radnik
Popovac
Popovac
3 : 2
Železničar
Klačevica
16.10.2021 15:00
Popovac
3 : 2
Železničar
Radnik
Davidovac
0 : 2
Mladost
Gornja Mutnica
16.10.2021 15:00
Radnik
0 : 2
Mladost
Borac 1950
Bošnjane
5 : 0
BSK
Buljane
16.10.2021 15:00
Borac 1950
5 : 0
BSK
Hajduk
Čepure
0 : 1
Zemljoradnik
Striža
16.10.2021 15:00
Hajduk
0 : 1
Zemljoradnik
Petka
Petka
4 : 0
Mladost
Čibutkovica
16.10.2021 14:30
Petka
4 : 0
Mladost
Kalenić
Kalenić
4 : 1
Kolubara (LP)
Liso Polje
16.10.2021 14:30
Kalenić
4 : 1
Kolubara (LP)
Tamnava
Sovljak
3 : 0
Sloga (V)
Vrhovine
16.10.2021 14:30
Tamnava
3 : 0
Sloga (V)
Atletiko
Donja Jajina
1 : 2
Morava
Gložane
16.10.2021 15:00
Atletiko
1 : 2
Morava
ŠFU Derbi 2016
Vlase
10 : 1
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
16.10.2021 15:00
ŠFU Derbi 2016
10 : 1
Gornje Sinkovce
Rubribreza
Rubribreza
2 : 2
Babajić
Babajić
16.10.2021 11:00
Rubribreza
2 : 2
Babajić
Napredak
Jajčić
3 : 0
Proleter
Latković
16.10.2021 14:30
Napredak
3 : 0
Proleter
Vrelo
Milanovac
3 : 2
Laznica
Laznica
16.10.2021 15:00
Vrelo
3 : 2
Laznica
Homoljac
Žagubica
2 : 0
Selište
Selište
16.10.2021 15:00
Homoljac
2 : 0
Selište
Polet (SD)
Suvi Do
6 : 0
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
16.10.2021 15:00
Polet (SD)
6 : 0
Budućnost (M)
Napredak
Toponica
2 : 2
Radnik
Salakovac
16.10.2021 15:00
Napredak
2 : 2
Radnik
Crni Vitez
Kalište
1 : 4
BSK 1924
Boževac
16.10.2021 15:00
Crni Vitez
1 : 4
BSK 1924
Mladost
Velika Greda
0 : 3
Dobrica
Dobrica
16.10.2021 15:00
Mladost
0 : 3
Dobrica
Šumadinac
Šume
2 : 1
Junkovac
Junkovac
16.10.2021 15:00
Šumadinac
2 : 1
Junkovac
Budućnost MI
Donja Trnava
2 : 3
Gornja Trnava 1938
Gornja Trnava
16.10.2021 15:00
Budućnost MI
2 : 3
Gornja Trnava 1938
Hajduk
Šušara
2 : 3
Vinogradar
Gudurica
16.10.2021 15:00
Hajduk
2 : 3
Vinogradar
Borac (VG)
Vračev Gaj
0 : 3
Pobeda
Parta
16.10.2021 15:00
Borac (VG)
0 : 3
Pobeda
Metaloplastika 2006
Šabac
0 : 3
Roma - Odžino selo
Pocerski Pričinović
16.10.2021 15:00
Metaloplastika 2006
0 : 3
Roma - Odžino selo
Rankovac
Nakučani
4 : 1
Galeb
Cerovac
16.10.2021 15:00
Rankovac
4 : 1
Galeb
Vukan
Ždrelo
0 : 3
Melnica
Melnica
16.10.2021 15:00
Vukan
0 : 3
Melnica
Udarnik 2015
Ćovdin
4 : 0
Rudar 1947
Stamnica
16.10.2021 11:00
Udarnik 2015
4 : 0
Rudar 1947
Omladinac
Busur
1 : 4
Sloga
Burovac
16.10.2021 11:00
Omladinac
1 : 4
Sloga
Napredak
Trnovče
4 : 1
BSK
Bošnjak
16.10.2021 15:00
Napredak
4 : 1
BSK
Sloga 1952
Veliki Popovac
4 : 2
Petar Dobrnjac
Dobrnje
16.10.2021 15:00
Sloga 1952
4 : 2
Petar Dobrnjac
Zabrđe 1936
Zabrđe
1 : 1
Jedinstvo
Kamenovo
16.10.2021 15:00
Zabrđe 1936
1 : 1
Jedinstvo
Radnički
Knežica
3 : 1
Radnik
Pankovo
16.10.2021 15:00
Radnički
3 : 1
Radnik
Grivac
Grivac
0 : 5
Omladinac
Vučkovica
16.10.2021 15:00
Grivac
0 : 5
Omladinac
Jadar 07
Loznica
3 : 2
Jadar
Stupnica
16.10.2021 14:30
Jadar 07
3 : 2
Jadar
Proleter
Četereže
1 : 4
BSK
Brzohode
16.10.2021 15:00
Proleter
1 : 4
BSK
Selanac
Selanac
2 : 4
Grabovica
Gornja Bukovica
16.10.2021 11:00
Selanac
2 : 4
Grabovica
Crnča
Crnča
1 : 6
Azbukovica
Crnča
16.10.2021 11:00
Crnča
1 : 6
Azbukovica
Sinđelić
Grabovac
4 : 0
Resavac
Subotica
16.10.2021 14:00
Sinđelić
4 : 0
Resavac
Borac
Banja Luka
1 : 1
Leotar
Trebinje
16.10.2021 14:00
Borac
1 : 1
Leotar
Željezničar
Sarajevo
2 : 1
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
16.10.2021 17:00
Željezničar
2 : 1
Tuzla City
Sloboda
Tuzla
3 : 0
Radnik
Bijeljina
16.10.2021 17:00
Sloboda
3 : 0
Radnik
Drina
Zvornik
1 : 1
Sloboda
Novi Grad
16.10.2021 14:30
Drina
1 : 1
Sloboda
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
2 : 0
Tekstilac
Derventa
16.10.2021 14:30
Zvijezda 09
2 : 0
Tekstilac
Sloga
Doboj
3 : 0
Kozara
Gradiška
16.10.2021 14:30
Sloga
3 : 0
Kozara
Sutjeska
Foča
4 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
16.10.2021 17:30
Sutjeska
4 : 0
Slavija
Ljubić
Prnjavor
3 : 2
Budućnost
Pilica
16.10.2021 14:30
Ljubić
3 : 2
Budućnost
Podrinje
Janja
1 : 1
Modriča
Modriča
16.10.2021 14:30
Podrinje
1 : 1
Modriča
Zvijezda
Gradačac
1 : 1
Travnik
Travnik
16.10.2021 15:00
Zvijezda
1 : 1
Travnik
Bratstvo
Gračanica
1 : 3
Mladost
Doboj-Kakanj
16.10.2021 15:00
Bratstvo
1 : 3
Mladost
Budućnost
Banovići
3 : 2
Gradina
Srebrenik
16.10.2021 15:00
Budućnost
3 : 2
Gradina
Simm Bau
Kosova
1 : 3
TOŠK
Tešanj
16.10.2021 15:00
Simm Bau
1 : 3
TOŠK
Rudar
Kakanj
0 : 2
Radnik
Hadžići
16.10.2021 15:00
Rudar
0 : 2
Radnik
Igman
Konjic
2 : 1
Tomislav
Tomislavgrad
16.10.2021 15:00
Igman
2 : 1
Tomislav
Orašje
Orašje
1 : 0
Jedinstvo
Bihać
16.10.2021 15:00
Orašje
1 : 0
Jedinstvo
Sutjeska
Nikšić
2 : 0
Zeta
Golubovci
16.10.2021 16:00
Sutjeska
2 : 0
Zeta
Dečić
Tuzi
2 : 0
Jezero
Plav
16.10.2021 17:00
Dečić
2 : 0
Jezero
Aston Villa
Birmingem
2 : 3
Wolverhampton Wanderers
Wolverhampton
16.10.2021 16:00
Aston Villa
2 : 3
Wolverhampton Wanderers
Brentford
Brentford, Middlesex
0 : 1
Chelsea
London
16.10.2021 18:30
Brentford
0 : 1
Chelsea
Leicester City
Leicester
4 : 2
Manchester United
Manchester
16.10.2021 16:00
Leicester City
4 : 2
Manchester United
Manchester City
Manchester
2 : 0
Burnley
Burnley
16.10.2021 16:00
Manchester City
2 : 0
Burnley
Norwich City
Norwich
0 : 0
Brighton & Hove Albion
Brighton
16.10.2021 16:00
Norwich City
0 : 0
Brighton & Hove Albion
Southampton
Southampton
1 : 0
Leeds United
Leeds
16.10.2021 16:00
Southampton
1 : 0
Leeds United
Watford
Watford
0 : 5
Liverpool
Liverpool
16.10.2021 13:30
Watford
0 : 5
Liverpool
Nottingham Forest
Nottingham
2 : 1
Blackpool
Blackpool
16.10.2021 16:00
Nottingham Forest
2 : 1
Blackpool
Millwall
London
0 : 2
Luton Town
Luton
16.10.2021 16:00
Millwall
0 : 2
Luton Town
Bristol City
Bristol
0 : 2
AFC Bournemouth
Bournemouth
16.10.2021 16:00
Bristol City
0 : 2
AFC Bournemouth
Preston North End
Preston
0 : 0
Derby County
Derby
16.10.2021 16:00
Preston North End
0 : 0
Derby County
Fulham
London
4 : 1
Queens Park Rangers
London
16.10.2021 13:30
Fulham
4 : 1
Queens Park Rangers
Middlesbrough
Middlesbrough
2 : 0
Peterborough United
Peterborough
16.10.2021 16:00
Middlesbrough
2 : 0
Peterborough United
Reading
Reading
1 : 0
Barnsley
Barnsley
16.10.2021 16:00
Reading
1 : 0
Barnsley
Blackburn Rovers
Blackburn
2 : 2
Coventry City
Coventry
16.10.2021 16:00
Blackburn Rovers
2 : 2
Coventry City
Huddersfield Town
Huddersfield
2 : 0
Hull City
Hull
16.10.2021 16:00
Huddersfield Town
2 : 0
Hull City
Sheffield United
Sheffield
2 : 1
Stoke City
Stoke-on-Trent
16.10.2021 16:00
Sheffield United
2 : 1
Stoke City
Levante
Valencia
0 : 0
Getafe
Getafe (Madrid)
16.10.2021 18:30
Levante
0 : 0
Getafe
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
1 : 0
Mallorca
Palma de Mallorca
16.10.2021 21:00
Real Sociedad
1 : 0
Mallorca
Borussia Dortmund
Dortmund
3 : 1
Mainz 05
Mainz
16.10.2021 15:30
Borussia Dortmund
3 : 1
Mainz 05
Eintracht
Frankfurt am Main
1 : 2
Hertha BSC
Berlin
16.10.2021 15:30
Eintracht
1 : 2
Hertha BSC
Union Berlin
Berlin
2 : 0
Wolfsburg
Wolfsburg
16.10.2021 15:30
Union Berlin
2 : 0
Wolfsburg
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
1 : 1
Stuttgart
Stuttgart
16.10.2021 18:30
Borussia M'gladbach
1 : 1
Stuttgart
Freiburg
Freiburg im Breisgau
1 : 1
RB Leipzig
Leipzig
16.10.2021 15:30
Freiburg
1 : 1
RB Leipzig
Greuther Fürth
Fürth
0 : 1
Bochum
Bochum
16.10.2021 15:30
Greuther Fürth
0 : 1
Bochum
Lazio
Roma
3 : 1
Inter
Milano
16.10.2021 18:00
Lazio
3 : 1
Inter
Spezia
La Spezia
2 : 1
Salernitana
Salerno
16.10.2021 15:00
Spezia
2 : 1
Salernitana
Milan
Milano
3 : 2
Hellas Verona
Verona
16.10.2021 20:45
Milan
3 : 2
Hellas Verona
Clermont
Clermont-Ferrand
1 : 0
Lille
Villeneuve d'Ascq
16.10.2021 17:00
Clermont
1 : 0
Lille
Olympique Lyonnais
Lyon
2 : 0
Monaco
Monaco
16.10.2021 21:00
Olympique Lyonnais
2 : 0
Monaco
Timok 1919
Zaječar
0 : 1
Mačva
Šabac
16.10.2021 15:00
Timok 1919
0 : 1
Mačva
Mladost GAT
Novi Sad
2 : 3
Inđija
Inđija
16.10.2021 15:00
Mladost GAT
2 : 3
Inđija
Budućnost
Dobanovci
0 : 0
Javor Matis
Ivanjica
16.10.2021 15:00
Budućnost
0 : 0
Javor Matis
Železničar
Pančevo
2 : 1
Rad
Beograd
16.10.2021 15:00
Železničar
2 : 1
Rad
Čukarički
Beograd
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
16.10.2021 18:00
Čukarički
1 : 1
Vojvodina
Kolubara
Lazarevac
1 : 7
Crvena zvezda
Beograd
16.10.2021 15:55
Kolubara
1 : 7
Crvena zvezda
Vojvodina
Novi Sad
2 : 3
TSC
Kanjiža
16.10.2021 14:30
Vojvodina
2 : 3
TSC
Mašinac
Niš
13 : 0
Požarevac
Požarevac
16.10.2021 15:00
Mašinac
13 : 0
Požarevac
Sloga
Zemun
1 : 2
Spartak
Subotica
16.10.2021 14:00
Sloga
1 : 2
Spartak
Radnički 1923
Kragujevac
9 : 1
Levač
Rekovac
16.10.2021 13:00
Radnički 1923
9 : 1
Levač
Napredak Junior 2018
Kruševac
1 : 1
Jedinstvo 2014
Pirot
16.10.2021 14:30
Napredak Junior 2018
1 : 1
Jedinstvo 2014
Kraljica Marija
Novo Selo
3 : 0
Slatke male
Burovac
16.10.2021 13:00
Kraljica Marija
3 : 0
Slatke male
Voja Gačić
Pančevo
2 : 4
Moskva
Novi Sad
16.10.2021 15:00
Voja Gačić
2 : 4
Moskva
Vučice
Vučje
2 : 3
Mašinac 2020
Niš
16.10.2021 00:00
Vučice
2 : 3
Mašinac 2020
Majdanpek
Majdanpek
11 : 0
Knjaževac 2015
Knjaževac
16.10.2021 00:00
Majdanpek
11 : 0
Knjaževac 2015
SUŽF Stol
Bor
16.10.2021
Kolibri
Kuršumlija
16.10.2021
SUŽF Stol
:
Kolibri
Dinamo
Vranje
16.10.2021
Morava
Žitkovac
16.10.2021
Dinamo
:
Morava
Heroj Polet
Jajinci
3 : 0
Desetka
Obrenovac
16.10.2021 00:00
Heroj Polet
3 : 0
Desetka
Rad
Beograd
4 : 0
Vinča
Vinča
16.10.2021 00:00
Rad
4 : 0
Vinča
Mladost (L)
Lučani
2 : 0
Spartak ŽK
Subotica
16.10.2021 11:00
Mladost (L)
2 : 0
Spartak ŽK
Čukarički
Beograd
2 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
16.10.2021 13:00
Čukarički
2 : 0
Radnički 1923
IMT
Beograd
1 : 0
Brodarac
Novi Beograd
16.10.2021 11:00
IMT
1 : 0
Brodarac
Zemun
Zemun
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
16.10.2021 16:30
Zemun
1 : 0
OFK Beograd
Rad
Beograd
1 : 1
TSC
Bačka Topola
16.10.2021 13:00
Rad
1 : 1
TSC
Timok 1919
Zaječar
0 : 1
GFK Jagodina
Jagodina
16.10.2021
Timok 1919
0 : 1
GFK Jagodina
Budućnost
Popovac
3 : 0
Real
Niš
16.10.2021
Budućnost
3 : 0
Real
Radnik
Surdulica
0 : 8
Radnički (N)
Niš
16.10.2021
Radnik
0 : 8
Radnički (N)
Radnički 1912
Sombor
1 : 3
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
16.10.2021 10:00
Radnički 1912
1 : 3
RFK Novi Sad 1921
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
0 : 5
Vojvodina
Novi Sad
16.10.2021 10:00
Prof. Bolesnikov
0 : 5
Vojvodina
Tisa Njerš
Adorjan
3 : 0
Mladost (NS)
Novi Sad
16.10.2021 10:00
Tisa Njerš
3 : 0
Mladost (NS)
Index
Novi Sad
0 : 2
Proleter
Novi Sad
16.10.2021 13:00
Index
0 : 2
Proleter
Bežanija
Beograd
0 : 0
Lokomotiva
Beograd
16.10.2021 15:30
Bežanija
0 : 0
Lokomotiva
Sinđelić
Beograd
1 : 0
BSK Borča
Borča
16.10.2021 15:00
Sinđelić
1 : 0
BSK Borča
Napredak
Markovac
6 : 3
Sloga (B)
Batočina
16.10.2021 11:00
Napredak
6 : 3
Sloga (B)
Korićani
Korićani
10 : 0
Borac 1932
Ralja
16.10.2021 11:00
Korićani
10 : 0
Borac 1932
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
2 : 3
Šumadija (T)
Toponica
16.10.2021 11:00
OFK Aranđelovac 1979
2 : 3
Šumadija (T)
Sušica
Kragujevac
9 : 1
Karađorđe
Topola
16.10.2021 13:00
Sušica
9 : 1
Karađorđe
Hajduk
Divoš
11 : 0
1. Maj
Ruma
16.10.2021 12:00
Hajduk
11 : 0
1. Maj
Radnički (K)
Kovin
5 : 1
Mladost (BJ)
Backi Jarak
16.10.2021 10:30
Radnički (K)
5 : 1
Mladost (BJ)
Radnički
Obrenovac
6 : 1
Prva Iskra
Barič
16.10.2021 00:00
Radnički
6 : 1
Prva Iskra
OFK Beograd
Beograd
5 : 2
BSK 1925
Beograd
16.10.2021 00:00
OFK Beograd
5 : 2
BSK 1925
Siti Sport Klub
Beograd
16.10.2021
00:00
Dunav (VS)
Veliko Selo
16.10.2021 00:00
Siti Sport Klub
:
Dunav (VS)
Budućnost
Dobanovci
3 : 3
DIF
Beograd
16.10.2021 00:00
Budućnost
3 : 3
DIF
Beograd Karaburma
Beograd
6 : 1
Rojkovac
Obrenovac
16.10.2021 00:00
Beograd Karaburma
6 : 1
Rojkovac
GSP Polet
Beograd
3 : 2
OFK Balkan
Beograd
16.10.2021 00:00
GSP Polet
3 : 2
OFK Balkan
Vulturul
Grebenac
0 : 3
Strela
Ivanovo
16.10.2021
Vulturul
0 : 3
Strela
Mladost
Omoljica
0 : 3
Jedinstvo
Vlajkovac
16.10.2021
Mladost
0 : 3
Jedinstvo
Borac
Starčevo
3 : 0
Partizan
Gaj
16.10.2021
Borac
3 : 0
Partizan
Omladinac 1927
Opovo
1 : 2
Borac
Sakule
16.10.2021
Omladinac 1927
1 : 2
Borac
Radnicki
Rudovci
16.10.2021
00:00
Heroj Polet
Beograd
16.10.2021 00:00
Radnicki
:
Heroj Polet
Bačka
Đurđevo
16.10.2021
Kabel
Novi Sad
16.10.2021
Bačka
:
Kabel
Borac
Novi Sad
0 : 12
Proleter
Novi Sad
16.10.2021
Borac
0 : 12
Proleter
Jedinstvo
Rumenka
16.10.2021
Petrika
Novi Sad
16.10.2021
Jedinstvo
:
Petrika
Crvena zvezda
Beograd
6 : 3
Radnički (NB)
Novi Beograd
16.10.2021 12:00
Crvena zvezda
6 : 3
Radnički (NB)
Vinča
Vinča
0 : 0
Rakovica
Beograd
16.10.2021 16:00
Vinča
0 : 0
Rakovica
OFK Beograd 2
Beograd
2 : 1
Zmaj 1953
Zemun
16.10.2021 09:00
OFK Beograd 2
2 : 1
Zmaj 1953
Loznica
Loznica
0 : 4
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
16.10.2021 12:00
Loznica
0 : 4
Metalac (GM)
Timočanin
Knjaževac
4 : 0
Radnik
Surdulica
16.10.2021
Timočanin
4 : 0
Radnik
Radnički (P)
Pirot
7 : 0
Dinamo
Vranje
16.10.2021
Radnički (P)
7 : 0
Dinamo
Radnički 2
Niš
4 : 0
Budućnost
Popovac
16.10.2021
Radnički 2
4 : 0
Budućnost
OFK Radnički
Niš
1 : 3
Mineralac
Vranje
16.10.2021
OFK Radnički
1 : 3
Mineralac
Trayal
Kruševac
5 : 3
GFK Dubočica
Leskovac
16.10.2021
Trayal
5 : 3
GFK Dubočica
Kopernikus Želežničar
Niš
10 : 1
SFS Borac
Paraćin
16.10.2021
Kopernikus Želežničar
10 : 1
SFS Borac
Radnički 1912
Sombor
0 : 0
RFK NS 1921
Novi Sad
16.10.2021 12:00
Radnički 1912
0 : 0
RFK NS 1921
Tisa Njerš
Adorjan
0 : 4
TSC
Bačka Topola
16.10.2021 12:00
Tisa Njerš
0 : 4
TSC
Index
Novi sad
0 : 6
Proleter (NS)
Novi Sad
16.10.2021 15:00
Index
0 : 6
Proleter (NS)
ODR
Petrovaradin
0 : 1
Petrika
Novi Sad
16.10.2021 10:00
ODR
0 : 1
Petrika
Inđija
Inđija
6 : 0
Petar Puača
Novi Sad
16.10.2021 12:00
Inđija
6 : 0
Petar Puača
Kolubara
Lazarevac
4 : 2
Lokomotiva
Beograd
16.10.2021 09:15
Kolubara
4 : 2
Lokomotiva
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 1
Internacional
Beograd
16.10.2021 09:30
Radnički (NB)
1 : 1
Internacional
OLE
Zemun
5 : 1
BSK Borča
Borča
16.10.2021 09:30
OLE
5 : 1
BSK Borča
Rakovica
Rakovica
0 : 4
Voždovac
Beograd
16.10.2021 08:30
Rakovica
0 : 4
Voždovac
Tutin
Tutin
0 : 2
Jedinstvo 2017
Tutin
16.10.2021 11:00
Tutin
0 : 2
Jedinstvo 2017
GFK Sloven
Ruma
2 : 3
Radnički (Š)
Šid
16.10.2021 10:00
GFK Sloven
2 : 3
Radnički (Š)
Voja Gačić
Pančevo
3 : 1
Podunavac
Belegiš
16.10.2021 12:00
Voja Gačić
3 : 1
Podunavac
Dunav
Stari Banovci
0 : 3
ODR
Petrovaradin
16.10.2021 12:00
Dunav
0 : 3
ODR
Cement
Beočin
4 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
16.10.2021 12:00
Cement
4 : 0
Jedinstvo (SP)
OFK Senjak
Valjevo
2 : 0
Mačva 1929
Bogatić
16.10.2021 10:00
OFK Senjak
2 : 0
Mačva 1929
Strmovo 1986
Strmovo
1 : 2
Rađevac
Krupanj
16.10.2021 10:00
Strmovo 1986
1 : 2
Rađevac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
4 : 1
Mačva (Š)
Šabac
16.10.2021 10:00
Budućnost Krušik 2014
4 : 1
Mačva (Š)
Beograd
Beograd
1 : 1
OFK Balkan
Beograd
16.10.2021 00:00
Beograd
1 : 1
OFK Balkan
DIF
Beograd
3 : 1
Palilulac
Beograd
16.10.2021 09:30
DIF
3 : 1
Palilulac
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 1
Prva Iskra
Barič
16.10.2021 00:00
Radnički (O)
0 : 1
Prva Iskra
BSK 1925
Beograd
1 : 0
OFK Žarkovo
Beograd
16.10.2021 09:00
BSK 1925
1 : 0
OFK Žarkovo
Bežanija
Beograd
2 : 0
BASK
Beograd
16.10.2021 00:00
Bežanija
2 : 0
BASK
Takovo
Gornji Milanovac
0 : 1
Zlatibor
Čajetina
16.10.2021 12:00
Takovo
0 : 1
Zlatibor
Sloboda (Č)
Čačak
2 : 2
FAP
Priboj
16.10.2021 12:00
Sloboda (Č)
2 : 2
FAP
Spartak 1976
Trnava
5 : 0
Polimlje
Prijepolje
16.10.2021 12:00
Spartak 1976
5 : 0
Polimlje
Banat
Ilandža
1 : 5
Ševac
Kusić
16.10.2021
Banat
1 : 5
Ševac
Proleter
Banatski Karlovac
1 : 2
Budućnost
Alibunar
16.10.2021
Proleter
1 : 2
Budućnost
Partizan
Uljma
4 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
16.10.2021
Partizan
4 : 0
Crvena zvezda
Banat
Dupljaja
3 : 2
Sloga
Plandište
16.10.2021 10:00
Banat
3 : 2
Sloga
Hajdučica
Hajdučica
1 : 4
Invictus 2020
Bela Crkva
16.10.2021 00:00
Hajdučica
1 : 4
Invictus 2020
Omladinac
Deliblato
2 : 1
Proleter
Mramorak
16.10.2021
Omladinac
2 : 1
Proleter
Glogonj
Glogonj
6 : 1
Sloga
Banatsko Novo Selo
16.10.2021
Glogonj
6 : 1
Sloga
Borac
Sakule
1 : 6
Spartak 1911
Debeljača
16.10.2021 00:00
Borac
1 : 6
Spartak 1911
Tempo
Sefkerin
0 : 8
Mladost
Omoljica
16.10.2021
Tempo
0 : 8
Mladost
Sloga
Ostojićevo
2 : 5
Vinogradar
Hajdukovo
16.10.2021 10:00
Sloga
2 : 5
Vinogradar
Preporod
Novi Žednik
1 : 5
Bačka 1901
Subotica
16.10.2021 14:00
Preporod
1 : 5
Bačka 1901
Jedinstvo
Štitar
2 : 3
Sloga
Bogosavac
16.10.2021 10:00
Jedinstvo
2 : 3
Sloga
Hajduk Stanko
Crna Bara
16.10.2021
POFK Savacium
Šabac
16.10.2021
Hajduk Stanko
:
POFK Savacium
Ušće Novi Beograd
Stepojevac
4 : 2
OFK Budućnost
Dudovica
16.10.2021 12:30
Ušće Novi Beograd
4 : 2
OFK Budućnost
Sloga
Miloševac
16.10.2021
Palanka
Cerovac
16.10.2021
Sloga
:
Palanka
Podunavac
Udovice
16.10.2021
Polet
Trnovče
16.10.2021
Podunavac
:
Polet
Sloboda
Lipe
16.10.2021
10:00
Jedinstvo
Krnjevo
16.10.2021 10:00
Sloboda
:
Jedinstvo
Železničar
Kusadak
16.10.2021
Bresje Superior
Velika Plana
16.10.2021
Železničar
:
Bresje Superior
TSC
Bačka Topola
2 : 6
Bačka
Pačir
16.10.2021 11:00
TSC
2 : 6
Bačka
Đurđin
Đurđin
3 : 2
Njegoš
Lovćenac
16.10.2021 11:00
Đurđin
3 : 2
Njegoš
Fruškogorac
Sremska Kamenica
2 : 5
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
16.10.2021
Fruškogorac
2 : 5
Sutjeska
Jedinstvo
Gospođinci
2 : 4
Mladost GAT
Novi Sad
16.10.2021
Jedinstvo
2 : 4
Mladost GAT
Zemun
Zemun
5 : 1
OFK Beograd
Beograd
16.10.2021 14:00
Zemun
5 : 1
OFK Beograd
Voždovac
Beograd
2 : 6
Crvena zvezda
Beograd
16.10.2021 09:00
Voždovac
2 : 6
Crvena zvezda
Teleoptik
Zemun
2 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
16.10.2021 13:00
Teleoptik
2 : 1
Radnički (NB)
011
Beograd
1 : 3
RFK Grafičar
Beograd
16.10.2021 13:00
011
1 : 3
RFK Grafičar
Sinđelić
Beograd
2 : 1
Lokomotiva
Beograd
16.10.2021 09:00
Sinđelić
2 : 1
Lokomotiva
BSK 1925
Batajnica
0 : 0
Brodarac 2
Novi Beograd
16.10.2021 11:00
BSK 1925
0 : 0
Brodarac 2
Kolubara
Lazarevac
4 : 0
RFK Grafičar
Beograd
16.10.2021 11:15
Kolubara
4 : 0
RFK Grafičar
Rad 2
Beograd
1 : 3
Sinđelić 2
Beograd
16.10.2021 12:00
Rad 2
1 : 3
Sinđelić 2
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
4 : 1
Šumadija 1962
Jagnjilo
16.10.2021 00:00
Crvena zvezda
4 : 1
Šumadija 1962
Mladenovac
Mladenovac
1 : 1
OFK Beograd 3
Beograd
16.10.2021 00:00
Mladenovac
1 : 1
OFK Beograd 3
Sremčica
Sremčica
0 : 3
Zemun 3
Zemun
16.10.2021 00:00
Sremčica
0 : 3
Zemun 3
Rad 3
Beograd
1 : 0
Resnik
Resnik
16.10.2021 00:00
Rad 3
1 : 0
Resnik
Borac
Ostružnica
0 : 6
Dunavac
Grocka
16.10.2021 00:00
Borac
0 : 6
Dunavac
Šampion 2014
Leskovac
2 : 0
OFK Radnički
Niš
16.10.2021
Šampion 2014
2 : 0
OFK Radnički
Radnički (N)
Niš
4 : 0
Car Konstantin
Niš
16.10.2021
Radnički (N)
4 : 0
Car Konstantin
Vlasina
Vlasotince
0 : 4
Real
Niš
16.10.2021
Vlasina
0 : 4
Real
GFK Jagodina
Jagodina
1 : 1
Napredak
Kruševac
16.10.2021
GFK Jagodina
1 : 1
Napredak
Kabel
Novi Sad
0 : 3
TSC
Bačka Topola
16.10.2021 13:00
Kabel
0 : 3
TSC
Krila Krajine
Bačka Palanka
1 : 2
Radnički 1912
Sombor
16.10.2021 10:00
Krila Krajine
1 : 2
Radnički 1912
RFK NS 1921
Novi Sad
0 : 7
CFK
Vrbas
16.10.2021 10:00
RFK NS 1921
0 : 7
CFK
OFK Kikinda 1909
Kikinda
1 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
16.10.2021 10:00
OFK Kikinda 1909
1 : 0
OFK Bačka
Radnički (Zr)
Zrenjanin
3 : 0
Derby 2015
Novi Sad
16.10.2021 10:00
Radnički (Zr)
3 : 0
Derby 2015
Inđija
Inđija
4 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
16.10.2021 10:00
Inđija
4 : 0
Proleter 2006
Brodarac
Novi Beograd
5 : 1
Ada
Beograd
16.10.2021 13:00
Brodarac
5 : 1
Ada
Teleoptik
Zemun
3 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
16.10.2021 08:30
Teleoptik
3 : 1
Radnički (NB)
011
Beograd
1 : 6
Čukarički
Beograd
16.10.2021 15:00
011
1 : 6
Čukarički
RFK Grafičar
Beograd
3 : 2
Crvena zvezda
Beograd
16.10.2021 14:00
RFK Grafičar
3 : 2
Crvena zvezda
OLE
Zemun
1 : 4
Partizan
Beograd
16.10.2021 12:30
OLE
1 : 4
Partizan
Rađevac
Krupanj
4 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
16.10.2021 10:00
Rađevac
4 : 1
Jedinstvo (Ub)
Radnički (V)
Valjevo
4 : 1
Loznica
Loznica
16.10.2021 10:00
Radnički (V)
4 : 1
Loznica
Mačva 1929
Bogatić
0 : 11
Mačva (Š)
Šabac
16.10.2021 10:00
Mačva 1929
0 : 11
Mačva (Š)
VGSK
Veliko Gradište
2 : 2
Soko 2015
Saraoci
16.10.2021 15:00
VGSK
2 : 2
Soko 2015
Trnovac
Veliki Trnovac
2 : 2
Dinamo
Vranje
16.10.2021 11:00
Trnovac
2 : 2
Dinamo
Rakovica
Beograd
5 : 0
BSK 1925
Batajnica
16.10.2021 00:00
Rakovica
5 : 0
BSK 1925
IMT
Beograd
6 : 1
Lokomotiva
Beograd
16.10.2021 00:00
IMT
6 : 1
Lokomotiva
BSK
Borča
0 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
16.10.2021 00:00
BSK
0 : 1
Radnički (O)
Karioke
Beograd
1 : 8
Kolubara
Lazarevac
16.10.2021 00:00
Karioke
1 : 8
Kolubara
Vukovi
Brus
1 : 9
GFK Jagodina 2
Jagodina
16.10.2021 00:00
Vukovi
1 : 9
GFK Jagodina 2
OFK Bratstvo
Medveđa
5 : 4
Meševo
Meševo
16.10.2021 00:00
OFK Bratstvo
5 : 4
Meševo
Duel Juniors 2
Kruševac
6 : 2
Car Lazar 2015
Kruševac
16.10.2021 00:00
Duel Juniors 2
6 : 2
Car Lazar 2015
Timočanin
Knjaževac
8 : 1
Jedinstvo
Paraćin
16.10.2021 00:00
Timočanin
8 : 1
Jedinstvo
Radnički (S)
Svilajnac
3 : 2
Junior
Jagodina
16.10.2021 00:00
Radnički (S)
3 : 2
Junior
Finale 2013
Kruševac
0 : 3
Morava 1918
Ćuprija
16.10.2021 00:00
Finale 2013
0 : 3
Morava 1918
Župa
Aleksandrovac
1 : 0
Trstenik PTT
Trstenik
16.10.2021 00:00
Župa
1 : 0
Trstenik PTT
Radnički 1905
Bajmok
1 : 7
AFK
Ada
16.10.2021 10:00
Radnički 1905
1 : 7
AFK
Spartak ŽK
Subotica
2 : 1
Bajša
Bajša
16.10.2021 10:00
Spartak ŽK
2 : 1
Bajša
Arena Su
Subotica
2 : 3
Tisa Njerš
Adorjan
16.10.2021 11:00
Arena Su
2 : 3
Tisa Njerš
Zvezda
Konatice
0 : 3
Budućnost
Zvečka
16.10.2021 09:00
Zvezda
0 : 3
Budućnost
Crvena Zastava
Obrenovac
7 : 0
Zabrezje
Zabrezje
16.10.2021 11:00
Crvena Zastava
7 : 0
Zabrezje
Jedinstvo
Dren
3 : 4
Posavina
Stubline
16.10.2021 10:00
Jedinstvo
3 : 4
Posavina
Polet
Izbište
1 : 0
Borac
Pločica
16.10.2021 15:00
Polet
1 : 0
Borac
Ratar
Kruščica
1 : 11
Potporanj
Potporanj
16.10.2021
Ratar
1 : 11
Potporanj
Karaš
Jasenovo
2 : 8
Partizan
Uljma
16.10.2021
Karaš
2 : 8
Partizan
OFK Plandište
Plandište
0 : 2
BAK
Bela Crkva
16.10.2021
OFK Plandište
0 : 2
BAK
Jugoslavija
Jabuka
3 : 0
Sloga
Banatsko Novo Selo