XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 687 utakmica za dan
Nedelja, 24 Oktobar 2021

Fudbal

24.10.2021 17:00 Vojvodina : Radnički 1923
24.10.2021 18:45 Crvena zvezda : Radnički (N)
24.10.2021 13:30 TSC : Partizan
24.10.2021 14:30 Tisa : Dinamo 1945
24.10.2021 13:30 Rađevac : Sušica
24.10.2021 13:30 RSK : Trepča
24.10.2021 14:30 Zvezdara : Teleoptik
24.10.2021 12:00 Studentski grad : Radnički (NB)
24.10.2021 13:30 Rembas : Dinamo
24.10.2021 13:30 Timočanin : GFK Dubočica
24.10.2021 13:30 OFK Brzi Brod : Pčinja
24.10.2021 13:30 Vlasina : Trayal
24.10.2021 13:30 Radnički (P) : Hajduk Veljko
24.10.2021 14:00 Mladost : Omladinac FAM
24.10.2021 14:00 Vojvodina 1928 : Jedinstvo (V)
24.10.2021 14:00 Polet : Crvena zvezda (VS)
24.10.2021 14:00 Crvena zvezda (RS) : Sloga
24.10.2021 10:00 Index : Podunavac
24.10.2021 14:00 Donji Srem : Radnički (Š)
24.10.2021 14:00 Stanišić : Senta
24.10.2021 14:00 Preporod : Bačka (P)
24.10.2021 14:00 Hercegovac : Mladost (BP)
24.10.2021 10:00 Torlak : OFK Mladenovac
24.10.2021 13:30 Budućnost : Korićani
24.10.2021 13:30 Polet : Sloboda
24.10.2021 13:30 Bane 1931 : Karađorđe
24.10.2021 13:30 Šumadija (T) : Gruža
24.10.2021 13:30 Polimlje : Polet (T)
24.10.2021 13:30 Jedinstvo (K) : Zlatar
24.10.2021 11:00 Jedinstvo Putevi : Sevojno
24.10.2021 13:30 Savinac : FAP
24.10.2021 13:30 Omladinac : Parmenac
24.10.2021 13:30 Prijevor : Jasen
24.10.2021 13:30 Sloboda : Polet (LJ)
24.10.2021 13:30 OFK Divci : Vrelo Sport
24.10.2021 14:00 Borac : Ribnica
24.10.2021 13:30 Železničar : Drina
24.10.2021 13:30 Mladost : Sloga
24.10.2021 13:30 OFK Napredak : Pomoravlje 1946
24.10.2021 13:30 Mladi borac : Sloga 33
24.10.2021 13:30 Đerdap : OFK Mihajlovac
24.10.2021 13:30 Delijski Vis : Jedinstvo (GM)
24.10.2021 13:30 OFK Napredak 1929 : Mladost (M)
24.10.2021 13:30 Bukovik : OFK Niš
24.10.2021 13:30 Aluminjum : Pukovac
24.10.2021 13:30 Mladost (B) : Morava
24.10.2021 13:30 Rudar : Naša krila 1936
24.10.2021 13:30 Malošište : Orljane
24.10.2021 13:30 Jedinstvo : Pusta Reka
24.10.2021 13:30 OFK Alakince : SFK Morava
24.10.2021 13:30 Žitorađa : Nebeski Andjeli
24.10.2021 13:30 Svetlost : Vranjska Banja
24.10.2021 13:30 Moravac Orion : Radan
24.10.2021 13:30 Čekmin : Plantaža
24.10.2021 11:00 SFS Borac : Župa
24.10.2021 13:30 Sloga (M) : Kušiljevo
24.10.2021 13:30 Jedinstvo (M) : Orlovi
24.10.2021 13:30 Levač : Gradina
24.10.2021 13:30 OFK Lugomir : Trstenik PPT
24.10.2021 13:30 OFK 019 : Zvezda
24.10.2021 11:00 Tanasko Rajić : Đerdap
24.10.2021 13:30 OFK Slatina : Dunav
24.10.2021 11:00 Sloga : Ozren
24.10.2021 14:00 Budućnost (G) : Radnički (S)
24.10.2021 14:00 Rusin : Kordun
24.10.2021 14:00 Borac 46 : Naša Zvezda
24.10.2021 14:00 Radnički 1918 : Budućnost (M)
24.10.2021 15:00 Petrovaradin : OFK Futog
24.10.2021 15:00 Tatra : Jedinstvo
24.10.2021 15:00 Jugović : Dinamo
24.10.2021 15:00 ŽSK : TSK
24.10.2021 14:30 Dolovo : Partizan (G)
24.10.2021 14:30 Budućnost (A) : Dolina
24.10.2021 14:30 Stari Tamiš : Vulturul
24.10.2021 14:30 Sloga (BNS) : Strela
24.10.2021 14:30 Hajdučica : Partizan (U)
24.10.2021 14:30 Potporanj : Jedinstvo Stević
24.10.2021 14:30 Jugoslavija : Spartak 1911
24.10.2021 14:00 Sloga : Sremac (D)
24.10.2021 14:00 Napredak : Radnički
24.10.2021 14:00 Sremac (V) : Partizan
24.10.2021 14:00 Sremac (Deč) : Borac (M)
24.10.2021 14:00 Hajduk : GFK Sloven
24.10.2021 14:00 Jadran : Ljukovo
24.10.2021 14:00 Borac (K) : Podrinje
24.10.2021 14:30 Đurđin : Tornjoš
24.10.2021 14:30 Bačka : Obilić (NK)
24.10.2021 14:30 Obilić (Z) : Jadran
24.10.2021 14:30 Radnik : Bačinac
24.10.2021 14:30 Osipaonica : Sloga
24.10.2021 14:30 SASK : Glavaš
24.10.2021 14:30 Železničar Kusadak : Podunavac
24.10.2021 14:30 Jedinstvo : Borac 1932
24.10.2021 14:30 Mladi radnik 1940 : Petlić SD 026
24.10.2021 14:30 Trnava : Mladi rudar 1954
24.10.2021 14:30 Prvi srpski ustanak : ŽSK
24.10.2021 14:30 Jasenica : Lokomotiva
24.10.2021 14:30 Omladinac (D.R.) : Šumadinac 1913
24.10.2021 14:30 Banja 1957 : BSK
24.10.2021 14:30 Marjan : Badnjevac
24.10.2021 14:30 Sloga (M) : Plaskovac
24.10.2021 14:30 Sloga (Z) : Vinča
24.10.2021 14:30 Kumarevo 65 : Jedinstvo (G)
24.10.2021 14:30 Zloćudovo : Umac
24.10.2021 14:30 Mladost : Donja Lomnica
24.10.2021 14:30 Vučje : Progres
24.10.2021 14:30 Sloga : Mladost 1959
24.10.2021 14:30 Moravac : Sloboda
24.10.2021 14:30 Železničar : Milanovo
24.10.2021 14:30 Jedinstvo (B) : Veliko Trnjane
24.10.2021 14:30 Real : BSK
24.10.2021 14:30 Bobište : OFK Morava
24.10.2021 13:30 Rad : Jastrebac
24.10.2021 13:30 Moravac : Radnički 1924
24.10.2021 13:30 Zemljoradnik : Polet
24.10.2021 13:30 Baličevac : Svrljig
24.10.2021 13:30 Naisus 1977 : Radnički 1947
24.10.2021 15:00 Osnić : OFK Rtanj
24.10.2021 15:00 Omladinac : Rudar (P)
24.10.2021 15:00 FSU Kraljevica : Graničar
24.10.2021 15:00 Radnički 1946 : Kosovo
24.10.2021 15:00 Velika Jasikova : Midžor
24.10.2021 15:00 Sloga : Šljivar
24.10.2021 14:00 Vinogradar : Kupci
24.10.2021 14:00 Bošnjane : Trudbenik
24.10.2021 14:00 Sloga (L) : Parunovac
24.10.2021 14:00 Jastrebac (VŠ) : Rubin
24.10.2021 14:00 Sloga (D) : Čitluk
24.10.2021 14:00 Sebečevac : Sloga (Ć)
24.10.2021 13:30 Budućnost (M) : Kolare
24.10.2021 13:30 Budućnost (Đ) : Partizan (M)
24.10.2021 13:30 Javor : Moravac 2015
24.10.2021 13:30 Juhor (G) : Rudar (SR)
24.10.2021 13:30 Dragocvet : Rudar (St)
24.10.2021 13:30 Sloga : Mladi Borac
24.10.2021 13:30 Morava : Napredak
24.10.2021 13:30 OFK Juhor 2016 : GFK Tabane
24.10.2021 14:30 Borac (K) : Napredak 1936
24.10.2021 14:30 Sirakovo : Obilić
24.10.2021 14:30 Budućnost (V) : Vihor
24.10.2021 14:30 Sloga (L) : Mladost (R)
24.10.2021 14:30 Šapine : Železničar
24.10.2021 14:30 Rudar (Kr) : Krilaš
24.10.2021 14:00 Željuša : Vladimir Durković
24.10.2021 14:00 Gnjilan : Zadrugar
24.10.2021 14:00 Napredak : Pobeda
24.10.2021 14:30 Mladost : Dimitrije Tucović
24.10.2021 14:30 OFK Budućnost : Krtinska
24.10.2021 18:00 BSK 1926 : Beljina
24.10.2021 14:30 Omladinac : Budućnost (Z)
24.10.2021 14:30 Lisović 1977 : Turbina
24.10.2021 14:30 Boleč : Zaklopača
24.10.2021 14:30 Vrčin : SUF Dubona
24.10.2021 14:30 Rabrovac : Dunavac
24.10.2021 14:30 Pudarci : SUF Kovačevac 1956
24.10.2021 14:30 Podunavac : Velika Krsna
24.10.2021 14:30 Đurinci : Napredak
24.10.2021 14:30 Šumadija 1962 : Kaluđerica 1969
24.10.2021 14:30 Heroj Polet : Umka
24.10.2021 11:00 Hajduk : Dunav
24.10.2021 14:30 Posavac Tišma : Šećeranac Ada
24.10.2021 14:30 Srem : PKB Kovilovo
24.10.2021 14:30 Balkan Mirijevo : Milutinac
24.10.2021 15:00 Šumadinac : Jedinstvo
24.10.2021 15:00 Šumadija 1934 : Maršić
24.10.2021 15:00 Pobeda 1926 : Kolonija
24.10.2021 15:00 Kutlovo : Sloga (D)
24.10.2021 15:00 Zastava : Slavija
24.10.2021 14:30 ZSK : Toplica
24.10.2021 14:30 Dimitrije Tucović : Trlić
24.10.2021 14:30 Mladost (D) : Iskra
24.10.2021 11:00 Kačer : OFK Osečina
24.10.2021 14:30 Banjani : Proleter
24.10.2021 13:30 Radnički 1936 : Mladost
24.10.2021 13:30 Vulkan 1963 : Planinac 1933
24.10.2021 13:30 Morava : Radnički 2020
24.10.2021 13:30 Palilulac : Proleter
24.10.2021 13:30 Čegar 1946 : Omladinac
24.10.2021 13:30 Sloboda : Čegar 2013
24.10.2021 13:30 Stevan Nešticki : Crvena zastava
24.10.2021 15:00 Dragačevo : Spartak 1976
24.10.2021 15:00 Morava : Slatina
24.10.2021 15:00 Prilike : Jedinstvo
24.10.2021 15:00 Gorušica : Ovčar
24.10.2021 15:00 Voćar : Kej
24.10.2021 15:00 Orlovac 1932 : Jedinstvo (GG)
24.10.2021 15:00 Zadrugar : Mladost
24.10.2021 15:00 Donja Vrbava : Napredak
24.10.2021 15:00 Rudar : Ozrem
24.10.2021 15:00 Zvezda : Tavnik
24.10.2021 15:00 Omladinac (NS) : OFK Progorelica
24.10.2021 11:00 Proleter : Ribnica
24.10.2021 15:00 Novi Pazar 1928 : OFK Ras
24.10.2021 15:00 Ibar : Mladost (V)
24.10.2021 15:00 Budućnost : Mataruge
24.10.2021 15:00 Jedinstvo 2017 : Napredak
24.10.2021 14:00 Jedinstvo (MZ) : Cer
24.10.2021 14:00 Hajduk Stanko : Drina
24.10.2021 14:00 Rudar : Gučevo 1929
24.10.2021 14:00 Sloga : Karađorđe
24.10.2021 14:00 Jedinstvo (Š) : Majur
24.10.2021 14:00 Radnički (Kl) : Lipolist
24.10.2021 11:00 Vidojevica : Podrinje
24.10.2021 14:00 Milan Orlić : Radnički (Ko)
24.10.2021 14:00 Čelik : Lugina
24.10.2021 14:00 FSU Južna pruga : Mladost (B)
24.10.2021 14:00 Radnički 2021 : Levosoje
24.10.2021 14:00 Pavlovac : Mladost (S)
24.10.2021 14:00 BSK Bujanovac : Vihor
24.10.2021 Spartak : Dobrič
24.10.2021 Omladinac : Jastrebac
24.10.2021 Akademija 10 : Partizanski put
24.10.2021 Polet : Borac
24.10.2021 Jug Bogdan : OFK Kosanica
24.10.2021 Kosovac : NS Tatko
24.10.2021 11:00 Dračić 2018 : Jadar 2013
24.10.2021 11:00 Milenko Pavlović : Lukavac
24.10.2021 11:00 Mali korak : Stari drugari
24.10.2021 11:00 Rakac Stave : OFK Povlen
24.10.2021 11:00 Kotešica : Tešnjar
24.10.2021 14:00 Omladinac : Župski biseri
24.10.2021 14:00 Polet 57 : Donji Kopaonik
24.10.2021 14:00 Borac : 14. Oktobar
24.10.2021 14:00 Stari Trstenik : Vinogradar
24.10.2021 14:30 Glogonj : Proleter (M)
24.10.2021 14:30 Omladinac (D) : Omladinac 1927
24.10.2021 14:30 BSK Bavanište : Unirea
24.10.2021 14:30 Radnički (B) : Mladost (V)
24.10.2021 14:30 Pobeda : Mundial
24.10.2021 14:30 Šarbane : Joševa
24.10.2021 14:30 Čučuge : Crvena Jabuka
24.10.2021 14:30 OFK Paljuvi : Mladost (V)
24.10.2021 14:30 Tvrdojevac : Pepeljevac
24.10.2021 14:30 Ratkovac : Polet (DL)
24.10.2021 14:30 Sovljak : Omladinac (K)
24.10.2021 14:30 Jedinstvo (M) : Pambukovica
24.10.2021 14:30 Nepričava : Polet (T)
24.10.2021 14:30 PSK Putinci : Fruškogorac
24.10.2021 14:30 Graničar (G) : Jedinstvo
24.10.2021 14:30 Napredak : Graničar (O)
24.10.2021 14:30 Hajduk 1932 : Krušedol
24.10.2021 14:30 Šumar : Rudar
24.10.2021 14:30 ČSK Čortanovci : Polet
24.10.2021 14:30 Mladost : Srem
24.10.2021 11:00 Badince : Šumadija
24.10.2021 11:00 Jašunja : Rudar 1973
24.10.2021 14:30 Velika Reka : Luk
24.10.2021 14:30 Jedinstvo : Antimon
24.10.2021 14:30 Jelav : TE Gučevo
24.10.2021 14:30 Prva Iskra : 7. Juli
24.10.2021 14:30 Studenac : Mladost (DB)
24.10.2021 14:00 Jedinstvo : Rojkovac
24.10.2021 14:00 Munja : Posavina
24.10.2021 14:00 Duboko : Partizan
24.10.2021 14:00 Rvati : Pobednik
24.10.2021 11:00 Polet : Borac
24.10.2021 13:30 Sloga : Rudar
24.10.2021 13:30 Pomoravlje : Radnički
24.10.2021 13:30 Sinđelić : 15. Avgust 1950
24.10.2021 14:30 Busije : BUSK
24.10.2021 11:00 13. maj : Dedinje
24.10.2021 14:30 Šumadinac : Velika Moštanica
24.10.2021 10:00 Bežanija : Novi Beograd
24.10.2021 14:30 Zmaj Novi grad : Borac
24.10.2021 20:00 Rekreativo 011 : Železnik 1930
24.10.2021 14:30 Bratstvo : KFK Ravna gora
24.10.2021 14:30 Minel : OFK Crvenka
24.10.2021 14:30 Sveti Stefan : Resnik
24.10.2021 11:00 Mladi proleter : OFK Lug 2020
24.10.2021 14:30 Pinosava : Palilulac
24.10.2021 11:00 Kragujevac : Divostin
24.10.2021 15:00 OFK Bagremar : 21. oktobar
24.10.2021 15:00 OFK Žeželj : Seljak
24.10.2021 15:00 Ćava : Stanovo 1941
24.10.2021 15:00 Dobrača : Jadran
24.10.2021 13:30 Sinđelić 1934 : GFK Strelište
24.10.2021 13:30 Mladost (G) : Mladost (D)
24.10.2021 13:30 Vinorača : Mladost (K)
24.10.2021 13:30 Trnava : Morava
24.10.2021 13:30 Osaonica : Šantarovac
24.10.2021 13:30 Mladost (T) : Ursule
24.10.2021 13:30 Vinogradar : Bratstvo
24.10.2021 11:00 Trešnjevica : Borac
24.10.2021 14:30 Venčani : Šamot
24.10.2021 11:00 Gorski Car : Šumadinac
24.10.2021 14:30 Tulež : Mladost (J)
24.10.2021 11:00 B 2000 : Kopljari
24.10.2021 14:30 Mladost (R) : Kalipolje
24.10.2021 14:30 Slavija (P) : Bačka (D)
24.10.2021 14:30 Mladost : Kulpin
24.10.2021 14:30 Maglić : Orlovi
24.10.2021 14:30 Krivanj : Tvrđava
24.10.2021 14:30 Bačka 1945 : Borac
24.10.2021 14:30 Neštin : Slavija (B)
24.10.2021 14:00 Gorki : Mladost
24.10.2021 14:00 Budućnost (Z) : Petlovača
24.10.2021 14:00 Mladi borac : Budućnost (PD)
24.10.2021 14:00 Napredak : Sloboda
24.10.2021 14:00 Omladinac : Stojan Lazarac
24.10.2021 14:00 Torpedo : Sloga
24.10.2021 14:00 Borac : Gruža
24.10.2021 14:00 Jedinstvo (G) : Granit
24.10.2021 11:00 Mineral 2015 : Braća Vuković
24.10.2021 14:00 Omladinac : Jedinstvo (D)
24.10.2021 14:00 Apolon 2018 : Popovići Vrnjci
24.10.2021 11:00 Studen Vitez : Jovo Kursula
24.10.2021 14:00 Lazac : Mlada krila
24.10.2021 11:00 Miločajac : Kraljevo Hajduk
24.10.2021 14:00 OFK Letnjikovac 1983 : Vlašić
24.10.2021 14:00 Dumača : Jevremovac
24.10.2021 14:00 Sloga (M) : Dobrava
24.10.2021 14:00 Pričinović : Sloga (K)
24.10.2021 14:00 Dobrava Žabar 2020 : Mladost (PP)
24.10.2021 14:00 Trešnjevka : Mrovska
24.10.2021 14:00 Vojvoda Stepa Stepanović : Šipurske livade
24.10.2021 13:30 Novoselac : Mladost
24.10.2021 13:30 Vrtište : Sloga 1948
24.10.2021 13:30 Mezgraja : Sloga (DT)
24.10.2021 13:30 Real Niš : Jasenovik 2018
24.10.2021 13:30 Mramor : Supovac
24.10.2021 13:30 Standard 2021 : Spartak
24.10.2021 14:00 Proleter : Napredak
24.10.2021 14:00 Roham : 1. Oktobar
24.10.2021 14:00 SU Podgrmeč : Omladinac
24.10.2021 14:30 Stig 1955 : Sloga 1932
24.10.2021 14:30 Dizel : Napredak (B)
24.10.2021 14:30 Mladi Borac : Polet (V)
24.10.2021 14:30 Napredak 1934 : Barič
24.10.2021 14:30 BSK 1931 : Mlava (B)
24.10.2021 14:30 Beli Orao : Ljubičevo
24.10.2021 14:30 Mlava (ML) : Soko
24.10.2021 14:30 Integral : Zadrugar 1947
24.10.2021 14:30 Jedinstvo (S) : Jasenovac
24.10.2021 14:30 Rade Milošević : Manastirica
24.10.2021 14:30 Napredak (S) : Pobeda 1953
24.10.2021 11:00 Veliki Suvodol : Mladost (PR)
24.10.2021 14:00 Lokomotiva : Rongo Siti
24.10.2021 14:00 Sloga : Mladost (MS)
24.10.2021 11:00 Rutevac : Tempo
24.10.2021 11:00 Ratar : Sloga
24.10.2021 13:30 Crvena zvezda : Napredak 2012
24.10.2021 11:00 Borac : OFK Sloga
24.10.2021 14:30 Badljevica : Lunjevac
24.10.2021 14:30 Godomin : Proleter 1947
24.10.2021 14:30 Budućnost : Landol
24.10.2021 14:30 Omladinac : Vožd 2020
24.10.2021 14:30 Jezava : Crvena zvezda
24.10.2021 14:30 Stari Hrast 2018 : Skobalj
24.10.2021 14:00 Bratstvo : Brezova
24.10.2021 14:00 Sloga : Bjelica
24.10.2021 14:00 Devići : Jelica
24.10.2021 14:00 Gradina : Vrelo
24.10.2021 14:30 Tromeđa : Horgoš 1911
24.10.2021 14:30 Čoka : Hajduk
24.10.2021 14:30 Šampion : Jedinstvo (M)
24.10.2021 14:30 Tisa : Slavija
24.10.2021 14:30 Jadran : Jedinstvo (SK)
24.10.2021 14:00 Fruška Gora : Obilić 1993
24.10.2021 14:00 OFK Zeka Buljubaša : Erdevik 2017
24.10.2021 14:00 Jedinstvo : LSK Laćarak
24.10.2021 14:00 Graničar (K) : Srem
24.10.2021 14:00 Graničar (A) : Hajduk
24.10.2021 14:00 BSK : OFK Bikić
24.10.2021 13:30 Jablanica : Backovac Junajted
24.10.2021 13:30 Lunjevica : Ozremica
24.10.2021 13:30 Takovski Ustanak : Omladinac
24.10.2021 13:30 Šilopaj : FC Stella Rossa
24.10.2021 13:30 Brezak : Velereč 94
24.10.2021 13:30 Semedraž : Majdan
24.10.2021 Balajnac 2019 : Dobrič 1974
24.10.2021 Jastrebac 1979 : Arbanasce
24.10.2021 Lepaja 2018 : Omladinac 1977
24.10.2021 15:00 Žednik : Hajduk 1950
24.10.2021 15:00 Solid : Čantavir
24.10.2021 15:00 Udarnik Višnjevac : Palić
24.10.2021 15:00 Lokomotiva : Bikovo
24.10.2021 14:30 Banat (D) : Borac (VS)
24.10.2021 14:30 Vitorul : Ratar
24.10.2021 14:30 Karaš (K) : Ševac
24.10.2021 14:30 Graničar : Karaš (J)
24.10.2021 14:30 Banat (I) : Partizan
24.10.2021 14:30 Omladinac : Dunav
24.10.2021 14:30 Budućnost 1948 : Bukovac
24.10.2021 14:30 Šumadija : Selevac 1919
24.10.2021 14:30 Pobeda : Beli Orlovi
24.10.2021 11:00 Marina Kutina : Grkinja
24.10.2021 14:00 Mekiš : 10. februar
24.10.2021 11:00 Elid : Moravac
24.10.2021 14:30 Proleter : Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
24.10.2021 14:30 Pobeda : Slavija
24.10.2021 14:30 Eđšeg : Mladost
24.10.2021 14:30 OFK Sikole : Vrelo
24.10.2021 14:30 Mladost : OFK Tamnič
24.10.2021 13:30 Kladušnica : Omladinac
24.10.2021 13:30 Lokomotiva : Koča Anđelković
24.10.2021 11:00 Gorobilje : Trešnjica
24.10.2021 14:00 Dobrinjac : Glumač
24.10.2021 11:00 Duškovci : Knjaz
24.10.2021 14:00 Padež : Modrica
24.10.2021 14:00 Naupare : Žabare
24.10.2021 14:00 Bukovica : Rasina
24.10.2021 14:00 Borac : Kapidžija
24.10.2021 14:00 Mudrakovac : Makrešane
24.10.2021 11:00 Dedina : Konjuh
24.10.2021 15:00 Vinogradar : Obilić
24.10.2021 15:00 Sloga : Čenej
24.10.2021 15:00 Borac : Miletić
24.10.2021 10:00 Moskva : Bačka
24.10.2021 15:00 OFK Hajduk : Proleter
24.10.2021 15:00 Susek : Hajduk (G)
24.10.2021 15:00 OFK Sirig : Titel
24.10.2021 15:00 Hajduk (Č) : Železničar
24.10.2021 15:00 Sloven : Lovac
24.10.2021 14:00 Proleter : Jedinstvo 2014
24.10.2021 14:00 KSK Konak 1926 : Zlatica
24.10.2021 14:00 Borac : Sloga
24.10.2021 14:00 Proleter : Belo Polje
24.10.2021 14:00 Crvena zastava : Ljubinić
24.10.2021 14:00 Sloga : Rekreativo
24.10.2021 11:00 Mladost (Z) : Provo 2015
24.10.2021 11:00 Skupljen 2013 : Petrovac 74
24.10.2021 11:00 Verko : Hajduk
24.10.2021 14:00 Belpos : Sparta
24.10.2021 14:00 Bobovik : Polet
24.10.2021 14:00 Jedinstvo 2014 : Torpedo
24.10.2021 14:30 OFK Borac : Vranić
24.10.2021 14:30 Veliki Borak : OFK Boždarevac
24.10.2021 11:00 Hajduk 1936 : Azbest
24.10.2021 15:00 Bukorovac : Kremenac
24.10.2021 15:00 Šumadija : Borba
24.10.2021 15:00 Jovanovac : Apolon 4
24.10.2021 14:30 Morava (S) : Morava (M)
24.10.2021 14:30 Mladost 1925 : Stubal
24.10.2021 14:30 Zgodačica : Šumadija
24.10.2021 14:30 Magnohrom : Stara Čaršija
24.10.2021 14:30 Borac (A) : Partizan (V)
24.10.2021 11:00 Obilić : Omladinac (V)
24.10.2021 11:00 Stara Čaršija : Mladost 1977
24.10.2021 11:00 Gradac : OFK Orašje 1960
24.10.2021 14:30 Donji Petrovci : Jedinstvo
24.10.2021 14:30 Borac : Fruškogorac
24.10.2021 14:30 Polet : Hrtkovci
24.10.2021 14:00 Jedinstvo (R) : Sport
24.10.2021 14:00 Polet : PIK
24.10.2021 14:00 Telečka : Dinamo
24.10.2021 13:30 Mladi radnik : Dražmirovac
24.10.2021 13:30 Omladinac : Dobra Voda
24.10.2021 13:30 Kolonija : Mladost
24.10.2021 13:30 Jedinstvo : Napredak
24.10.2021 13:30 Belica : Domaćin
24.10.2021 11:00 Strelac 001 : Budućnost 1995
24.10.2021 11:00 Vukona : OFK Takovo
24.10.2021 11:00 Zvizdar 2012 : Tulari
24.10.2021 11:00 Vrelo : Dokmir
24.10.2021 11:00 Gunjevac : Brezovica
24.10.2021 14:30 Jednota : Bratstvo
24.10.2021 14:30 Napredak : Jedinstvo (M)
24.10.2021 14:30 Omladinac : Borac
24.10.2021 14:30 Sinđelić : Jedinstvo (lj)
24.10.2021 14:30 Graničar : OFK Bingula
24.10.2021 14:30 BSK : ISK Izvor
24.10.2021 14:30 Istok 63 : Borac 1950
24.10.2021 14:30 Mladost : Polet
24.10.2021 14:30 Jedinstvo : Potočac
24.10.2021 14:30 Heroj : Hajduk
24.10.2021 14:30 Napredak (Sv) : Razvitak
24.10.2021 14:00 Sloga : OFK Radnički
24.10.2021 14:00 Mladost : OFK Polet
24.10.2021 14:00 Proleter : Mladi radnik
24.10.2021 14:00 Šumadinac : Strmovo
24.10.2021 14:30 Borac 2016 : Baštovan 2015
24.10.2021 14:30 Žika Marković - Uča : Mladost 1970
24.10.2021 14:30 Ram : Radnički
24.10.2021 14:30 Mirko Tomić : Stiški Kurjak
24.10.2021 14:30 Sloga TOP : Kumane
24.10.2021 14:30 Pek : Polet
24.10.2021 11:00 Murgaš 2012 : Tamnava
24.10.2021 11:00 Trnjaci 2021 : OFK Stublenica
24.10.2021 11:00 Kolubara (LP) : Brgule
24.10.2021 14:30 Mladost 1936 : Mladost (CK)
24.10.2021 11:00 Morava : ŠFU Derbi 2016
24.10.2021 11:00 Radnik 2013 : Mladost (DB)
24.10.2021 10:00 Napredak : Mladost (DL)
24.10.2021 14:00 Babajić : Napredak
24.10.2021 14:00 Borac : Rubribreza
24.10.2021 14:00 Izviđač : Stepanje
24.10.2021 14:00 Mladost : Kolubara
24.10.2021 10:00 Budućnost (M) : Bliznak-Medveđica
24.10.2021 10:00 Borac (V) : Polet (SD)
24.10.2021 10:00 Vukovac 98 : Vrelo
24.10.2021 11:00 BSK 1924 : Napredak
24.10.2021 11:00 Radnik : Stig (MC)
24.10.2021 14:30 Rapid : Banatul
24.10.2021 14:30 Dobrica : Janošik
24.10.2021 10:00 Gornja Trnava 1938 : Jarmenovci
24.10.2021 10:00 Krćevac 04 : Budućnost MI
24.10.2021 10:00 Junkovac : Radoje Domanović
24.10.2021 14:30 Napredak 2021 : Trgovački
24.10.2021 11:00 Zadrugar : POFK Metaloplastika 2006
24.10.2021 11:00 Partizan : Culjković
24.10.2021 11:00 OFK Varna : OFK Jelen
24.10.2021 11:00 Mladost Slatina : Rankovac
24.10.2021 11:00 Metlić : Bojić
24.10.2021 11:00 Mišar : Korman
24.10.2021 11:00 Zablaće : Mladost Svileuva
24.10.2021 11:00 Borac BTG : Jedinstvo
24.10.2021 11:00 Sava : Rudar
24.10.2021 14:30 Sloga Vitez : Sloga (D)
24.10.2021 14:30 Pobeda : Proleter
24.10.2021 14:30 Zemljoradnik 1932 : Vojvoda Milenko
24.10.2021 14:30 Napredak : Moravac 1933
24.10.2021 14:30 Margum : Sopot
24.10.2021 14:30 Dunavac : Mip Majdan
24.10.2021 14:30 Beloševac : Bujačić
24.10.2021 14:30 Mladost : Zadrugar
24.10.2021 14:30 Ribnikar : Sloga Gorić
24.10.2021 11:00 Misača : Vrbica
24.10.2021 14:30 Umčari : OFK Mladost
24.10.2021 14:30 Gročanski fudbalski klub : Hajduk
24.10.2021 14:30 Sloga : Udarnik
24.10.2021 14:30 BSK : Budućnost
24.10.2021 14:30 Jedinstvo : Proleter
24.10.2021 13:30 Resavac : Resavski Despoti
24.10.2021 13:30 Resava : Napredak
24.10.2021 14:30 OFK Slavija : Vrbovac
24.10.2021 14:30 Zeppelin 026 : Drugovac
24.10.2021 14:30 Kolarac : Petrijevac
24.10.2021 10:00 SFK Glogovac : PSS-192
24.10.2021 13:00 Radnik : Široki Brijeg
24.10.2021 13:00 Posušje : Željezničar
24.10.2021 19:30 Tuzla City : Borac
24.10.2021 14:30 Sloboda : Zvijezda 09
24.10.2021 17:30 Mladost : OFK Titograd
24.10.2021 17:30 Igalo : Arsenal
24.10.2021 17:30 Bokelj : Kom
24.10.2021 17:30 Jedinstvo : Berane
24.10.2021 17:30 Grbalj : Cetinje
24.10.2021 00:00 Athletic Bilbao : Villarreal
24.10.2021 00:00 Atletico Madrid : Real Sociedad
24.10.2021 00:00 Barcelona : Real Madrid
24.10.2021 00:00 Real Betis : Rayo Vallecano
24.10.2021 00:00 Getafe : Celta Vigo
24.10.2021 00:00 Cadiz : Alaves
24.10.2021 00:00 Osasuna : Granada
24.10.2021 00:00 Sevilla : Levante
24.10.2021 00:00 Valencia : Mallorca
24.10.2021 00:00 Elche : Espanyol
24.10.2021 14:30 Karađorđe : Napredak Junior 2018
24.10.2021 15:00 Kolubara : Spartak DOO
24.10.2021 15:00 Mačva : ŽGFK Lavice Dubočica
24.10.2021 13:30 Mladost (L) : Šumadija 1903
24.10.2021 13:30 Sunrise Šabac : Mladi radnik 1926
24.10.2021 13:30 Železničar : GFK Sloboda
24.10.2021 13:30 Zlatibor : Novi Pazar
24.10.2021 13:30 Radnički (V) : Borac 1926
24.10.2021 13:30 Jedinstvo : Sloga (K)
24.10.2021 13:30 Loznica : Javor
24.10.2021 13:30 Metalac (GM) : Sloga (P)
24.10.2021 13:00 BSK Borča : Zvezdara
24.10.2021 10:00 Lokomotiva : Sinđelić
24.10.2021 10:00 IMT 2 : Internacional
24.10.2021 13:30 BASK : Brodarac 2
24.10.2021 10:00 Budućnost (A) : Budućnost Krušik 2014
24.10.2021 10:00 Karađorđe : Jedinstvo Putevi
24.10.2021 10:00 OFK Senjak : Takovo
24.10.2021 10:00 Novi Pazar : Crnokosa
24.10.2021 Badljevica : Lunjevac
24.10.2021 Omladinac : Vožd 2020
24.10.2021 Stari Hrast 2018 : Skobalj
24.10.2021 11:00 Radnički 1923 : Šumadija 1903
24.10.2021 11:00 Sunrise Šabac : Apolon 2018
24.10.2021 11:00 Apolon 4 : GFK Sloboda
24.10.2021 11:00 Mačva : Novi Pazar
24.10.2021 11:00 Radnički (V) : Borac 1926
24.10.2021 11:00 Jedinstvo : Sloga (K)
24.10.2021 11:00 Loznica : Javor
24.10.2021 11:00 Metalac (GM) : Savacijum
24.10.2021 11:00 RFK NS 1921 : Hajduk 1912
24.10.2021 16:00 Sinđelić : OFK Beograd
24.10.2021 12:00 Lokomotiva : RFK Grafičar
24.10.2021 10:00 Tutin : Bubamara
24.10.2021 10:00 Jedinstvo 2017 : Bane 1931
24.10.2021 10:00 Novi Pazar : Trepča
24.10.2021 10:00 Kiker : Karađorđe
24.10.2021 10:00 Rudar (S) : VGSK
24.10.2021 10:00 Radnički 1923 : Smederevo 1924
24.10.2021 10:00 Sušica : Đerdap
24.10.2021 10:00 Mladi radnik 1926 : OPK Rudar 1933
24.10.2021 10:00 Arsenal : Železničar
24.10.2021 10:00 Šumadija (A) : Jasenica 2017
24.10.2021 10:00 Tavankut : Radnički 1905
24.10.2021 13:30 Kolubara : Borac (L)
24.10.2021 09:00 Brodarac 2 : BSK Borča
24.10.2021 09:00 Šumadinac : Rad
24.10.2021 16:30 Zemun : Kolubara
24.10.2021 11:00 BSK 1925 : Rakovica
24.10.2021 10:00 Kiker : Šumadija 1903
24.10.2021 10:00 AF AS Novi Pazar : Apolon 2018
24.10.2021 10:00 Apolon 4 : Kosmet
24.10.2021 10:00 Sloga (K) : Novi Pazar
24.10.2021 10:00 Rudar (KM) : Sušica
24.10.2021 10:00 Radnički 1923 : Jedinstvo 2017
24.10.2021 10:00 Sport Klub 99 : Bubamara
24.10.2021 10:00 Bane 1931 : Pazar Juniors
24.10.2021 10:00 Zlatibor : Polimlje
24.10.2021 10:00 Gaučosi : Metalac
24.10.2021 10:00 Sloga (BB) : Sloga (P)
24.10.2021 10:00 ARES 2015 : Sloboda (Č)
24.10.2021 10:00 Borac 1926 : Takovo
24.10.2021 10:00 FAP : GFK Sloboda
24.10.2021 10:00 Jedinstvo Putevi : Javor Matis
24.10.2021 10:00 Mladost (L) : Spartak 1976
24.10.2021 10:00 AF Đokić : Jasenica 2017
24.10.2021 10:00 VGSK : Šumadija
24.10.2021 10:00 Plana : Mladi radnik 1926
24.10.2021 10:00 OPK Rudar 1933 : Soko 2015
24.10.2021 10:00 Sloga 33 : AF Duljaj
24.10.2021 10:00 Smederevo 1924 : RSK
24.10.2021 10:00 Petlić SD 2006 : Železničar
24.10.2021 10:00 Cepelin 026 : Zvižd
24.10.2021 10:00 Bajša : Radnički 1905
24.10.2021 13:00 Radnički : Mladost
24.10.2021 13:00 Moskva : Polet
24.10.2021 10:00 Obilić : Tisa Njerš
24.10.2021 11:30 Šumadinac : Srem
24.10.2021 09:00 Zemun : IMT
24.10.2021 16:30 Kolubara 1 : ŠF Ivanča
24.10.2021 10:00 TEK Sloga : Borac (L)
24.10.2021 10:00 Omladinac : Radnički (V)
24.10.2021 10:00 Ribnica : POFK Železničar
24.10.2021 10:00 Budućnost Krušik 014 : Pambukovica
24.10.2021 10:00 Zadrugar : Jedinstvo (Ub)
24.10.2021 10:00 OFK Senjak : Vojvode
24.10.2021 10:00 OFK Osečina : Tešnjar Stari Grad
24.10.2021 11:00 Pomoravlje 1946 : SFU Gornjak
24.10.2021 Lazarevac : ŠF Ivanča
24.10.2021 Napredak : ŽFK Kolubara
24.10.2021 Kolubara 3 : Kolubara 2
24.10.2021 Kolubara 1 : Akademija fudbala
24.10.2021 Omladinac : Kolubara 3
24.10.2021 ŠF Ivanča : ŠF Lajkovac
24.10.2021 Kolubara 1 : Ušće Novi Beograd
24.10.2021 Ušće Novi Beograd : Omladinac
24.10.2021 ŠF Lajkovac : TEK Sloga
24.10.2021 Kolubara 1 : Omladinac
24.10.2021 Mladost : Akademija fudbala
24.10.2021 Borac : Železničar
24.10.2021 ŠF Lajkovac 0 : 3 Akademija fudbala 1
24.10.2021 Akademija fudbala 2 : Kalimero
24.10.2021 Real 28 -2 : Lazarevac 2
24.10.2021 Real 28 - 1 : Lazarevac 1

Košarka

24.10.2021 19:00 Cedevita Olimpija : Budućnost VOLI
24.10.2021 17:00 Mornar Barsko zlato : Crvena zvezda MTS
24.10.2021 12:00 Mega Basket : FMP
24.10.2021 18:30 Star : Hercegovac
24.10.2021 17:30 Beovuk 72 : Napredak Junior
24.10.2021 13:30 Žitko Basket : Čačak 94
24.10.2021 17:00 Mileševac : Crnokosa
24.10.2021 19:00 Sloven : Joker
24.10.2021 20:00 Mladost 2014 : Osečina
24.10.2021 15:30 Apač : MVP 3x3
24.10.2021 17:00 Šabac : Mix
24.10.2021 13:00 Babajić : Sloga
24.10.2021 16:00 Apatin : Futog 1276
24.10.2021 16:30 Spartak : Budućnost
24.10.2021 19:00 Akademik : Crvenka
24.10.2021 13:00 Šimanovci : Dinamo
24.10.2021 17:00 Agrobanat : Partizan
24.10.2021 19:30 Jadran : Vojka
24.10.2021 18:00 Partizan 1953 : Student
24.10.2021 18:30 Crvena zvezda : Kraljevo
24.10.2021 15:00 Srbobran : Ljubovija
24.10.2021 16:00 Spartak : Gimnazijalac

Odbojka

24.10.2021 18:00 Crvena zvezda : Partizan Soccerbet
24.10.2021 12:00 Crvena zvezda : VA 014
24.10.2021 12:00 Železničar :