XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 741 utakmica za dan
Subota, 30 Oktobar 2021

Fudbal

30.10.2021 13:30 OFK Bečej 1918 : Dinamo 1945
30.10.2021 13:30 OFK Stari Grad : Tisa
30.10.2021 13:30 Jedinstvo (SP) : OFK Vršac
30.10.2021 13:30 OFK Kikinda : Tekstilac
30.10.2021 13:30 Hajduk 1912 : Radnički 1912
30.10.2021 13:30 Omladinac : 1. Maj Ruma
30.10.2021 13:30 Sloga (P) : Real
30.10.2021 13:30 Mladi radnik 1926 : Sloga (K)
30.10.2021 13:30 Borac 1926 : Smederevo 1924
30.10.2021 13:30 Trepča : Mačva 1929
30.10.2021 13:30 Sloga (BB) : RSK
30.10.2021 13:30 Takovo : Rađevac
30.10.2021 13:30 GFK Sloboda : Budućnost (A)
30.10.2021 10:00 BASK : Jedinstvo
30.10.2021 14:00 Radnički (NB) : Leštane
30.10.2021 11:00 Prva iskra : Studentski grad
30.10.2021 11:00 Teleoptik : Ušće Novi Beograd
30.10.2021 14:00 OFK Beograd : Radnički (O)
30.10.2021 14:00 Zemun : BSK Borča
30.10.2021 13:30 Meševo : Hajduk Veljko
30.10.2021 13:30 Trayal : Sloga (L)
30.10.2021 13:30 Pčinja : Vlasina
30.10.2021 13:30 GFK Dubočica : Jedinstvo (P)
30.10.2021 13:30 Dinamo : Timočanin
30.10.2021 13:30 GFK Jagodina : Rembas
30.10.2021 13:30 Sloga : Kozara
30.10.2021 13:30 Crvena zvezda (VS) : Crvena zvezda (RS)
30.10.2021 13:30 BAK : Polet
30.10.2021 13:30 Jedinstvo (V) : Proleter
30.10.2021 13:30 Sloboda : Mladost
30.10.2021 13:30 Begej : Naftagas
30.10.2021 13:30 Jedinstvo : Cement
30.10.2021 13:30 Radnički (Š) : RFK Novi Sad 1921
30.10.2021 13:30 Sloga (T) : Veternik
30.10.2021 13:30 Senta : Bačka 1901
30.10.2021 13:30 OFK Mladost APA : Sloga
30.10.2021 14:00 OFK Mladenovac : Napredak
30.10.2021 10:00 Sinđelić : GSP Polet Dorćol
30.10.2021 13:00 Gruža : Budućnost
30.10.2021 13:00 Šumadija 1903 : Šumadija (T)
30.10.2021 13:00 Karađorđe : Goč
30.10.2021 13:00 Sloboda : Tutin
30.10.2021 13:30 Parmenac : Prijevor
30.10.2021 13:30 Sevojno : Savinac
30.10.2021 13:30 Jedinstvo Vladimirci 1924 : Mladost
30.10.2021 13:30 Radnički (V) : Železničar
30.10.2021 13:30 Ribnica : Strmovo 1968
30.10.2021 13:30 Sloga 33 : Đerdap
30.10.2021 13:30 Karađorđe : OFK Napredak
30.10.2021 13:30 Morava : Šumadija
30.10.2021 13:30 Rudar 2001 : Sloboda
30.10.2021 13:30 Pusta Reka : Plantaža
30.10.2021 13:30 Nebeski Andjeli : Svetlost
30.10.2021 13:30 SFK Morava : OFK Topličanin
30.10.2021 13:30 Sloga (D) : Levač
30.10.2021 13:30 Orlovi : Jedinstvo 1936
30.10.2021 13:30 Morava 1918 : Sloga (M)
30.10.2021 13:30 Balkanski : BSK
30.10.2021 13:30 Ozren : Brodoremont
30.10.2021 13:30 Dunav : Sloga
30.10.2021 13:30 Đerdap : Lužnica
30.10.2021 13:30 Zvezda : Tanasko Rajić
30.10.2021 13:30 OFK Knjaz : OFK 019
30.10.2021 14:00 Radnički (S) : Lipar
30.10.2021 14:00 ŽAK : Vojvodina
30.10.2021 14:00 Bratstvo 2019 : Radnički 1918
30.10.2021 14:00 OFK Futog : Tatra
30.10.2021 14:00 Fruškogorski partizan : Petrovaradin
30.10.2021 14:00 Borac : Šajkaš 1908
30.10.2021 14:30 Jedinstvo Stević : Jugoslavija
30.10.2021 14:30 Partizan (U) : Potporanj
30.10.2021 13:30 GFK Sloven : Jadran
30.10.2021 13:30 Partizan : Sremac (Deč)
30.10.2021 14:30 Jadran : OFK Vrbas
30.10.2021 14:30 AFK : Proleter
30.10.2021 14:30 Srbobran : Sloga
30.10.2021 14:30 Obilić (NK) : Napredak
30.10.2021 14:30 Tornjoš : Bačka
30.10.2021 13:30 Jasenica 2017 : Jedinstvo
30.10.2021 13:30 Poreč : Zlot
30.10.2021 13:30 Urovica : Šarbanovac
30.10.2021 13:30 Nemetali : Mala Vrbica
30.10.2021 13:30 Rudna Glava : Radnički (K)
30.10.2021 13:30 Branik : Miloševo
30.10.2021 13:30 Brestovac : Blizna
30.10.2021 11:00 Ključ : BSK
30.10.2021 13:30 Polom : Polet
30.10.2021 13:30 Jedinstvo (G) : Zloćudovo
30.10.2021 13:30 Svrljig : Naisus 1977
30.10.2021 13:30 Radnički 1924 : Zemljoradnik
30.10.2021 14:30 Rudar Vrška Čuka : Osnić
30.10.2021 14:30 Midžor : Sloga
30.10.2021 13:30 Rubin : Sloga (D)
30.10.2021 13:30 Vojvodina (NM) : Delija
30.10.2021 13:30 ASK : Borac
30.10.2021 13:30 Radnički : Banat
30.10.2021 13:30 Polet : Budućnost
30.10.2021 13:30 Mladost (L) : ŽAK
30.10.2021 13:30 Napredak : Krajina
30.10.2021 13:30 Mladost (BD) : ŽFK Banat
30.10.2021 13:30 Rusanda : Vojvodina (B)
30.10.2021 13:30 Mladi Borac : Morava
30.10.2021 13:30 Rudar (St) : Sloga
30.10.2021 13:30 Rudar (SR) : Dragocvet
30.10.2021 14:00 Zvižd : Sloga (L)
30.10.2021 13:30 Zadrugar : Napredak
30.10.2021 13:30 Senjak : Spartak
30.10.2021 13:30 Vladimir Durković : Sloboda
30.10.2021 14:00 Barajevo : Šumadija
30.10.2021 14:00 Turbina : Strelac
30.10.2021 14:00 Dimitrije Tucović : OFK Budućnost
30.10.2021 Kaluđerica 1969 : Vrčin
30.10.2021 Dunavac : Podunavac
30.10.2021 Velika Krsna : Đurinci
30.10.2021 SUF Kovačevac 1956 : Rabrovac
30.10.2021 Napredak : Šumadija 1962
30.10.2021 Zaklopača : Pudarci
30.10.2021 SUF Dubona : Boleč
30.10.2021 14:00 Milutinac : Siti Sport Klub
30.10.2021 14:00 Šećeranac Ada : Srem
30.10.2021 10:30 Rakovica : Posavac Tišma
30.10.2021 14:00 Sloga (D) : Bratstvo 1975
30.10.2021 14:00 Kolonija : Kutlovo
30.10.2021 14:00 OFK Brđanac : Mladost (D)
30.10.2021 13:30 Radnički 2020 : Palilulac
30.10.2021 14:00 Ovčar : Prilike
30.10.2021 14:00 Slatina : Spartak 1976
30.10.2021 15:00 Mladost (V) : Budućnost
30.10.2021 13:00 Mladost (S) : BSK Bujanovac
30.10.2021 13:00 Rudar : Ropotovo
30.10.2021 13:00 Oskar : Moravac
30.10.2021 13:00 Morava 1 : 1 Mineralac
30.10.2021 13:30 Varvarin : Stari Trstenik
30.10.2021 13:30 14. Oktobar : Velika Drenova
30.10.2021 13:30 Jezero 2017 : Poljoprivrednik
30.10.2021 14:00 Crvena Jabuka : OFK Paljuvi
30.10.2021 14:00 Rudar : ČSK Čortanovci
30.10.2021 13:30 Tisa 1933 : Potisje
30.10.2021 13:30 Tamiš : OFK Stajićevo
30.10.2021 13:30 Bilećanin : OFK Gradnulica
30.10.2021 13:30 Zadrugar : OFK Klek
30.10.2021 13:30 Partizan : Radnički 1911
30.10.2021 13:30 Lehel : Naftagas
30.10.2021 13:30 Mladost : MSK
30.10.2021 13:30 Rudar 1973 : Navalin
30.10.2021 13:30 Šumadija : Radnički (P)
30.10.2021 13:30 Marjan MB : Gradac
30.10.2021 14:00 Luk : Mladost (DB)
30.10.2021 13:30 Pobednik : OFK Zabrežje
30.10.2021 14:00 Dedinje : Šumadinac
30.10.2021 13:30 GFK Strelište : Bratstvo
30.10.2021 13:30 Kupinovac : Vinogradar
30.10.2021 13:30 Mladost (D) : Vinorača
30.10.2021 13:30 Tvrđava : Bačka 1945
30.10.2021 14:00 Mlada krila : Miločajac
30.10.2021 Planinac : Vujan
30.10.2021 Gladijator : Prijatelji
30.10.2021 Čačak 94 : Budućnost
30.10.2021 Morava : Malba
30.10.2021 Gaučosi : Tigrovi Mija Gold
30.10.2021 Gavrilo Princip : Lugovi
30.10.2021 Remont : Mršinci
30.10.2021 14:00 Polet (V) : Napredak 1934
30.10.2021 14:00 Trgovački : Napredak (S)
30.10.2021 14:00 Jasenovac : Rade Milošević
30.10.2021 13:30 Borac : Sloga
30.10.2021 13:30 Rongo Siti : Nišavac
30.10.2021 13:30 Tempo : OFK Sloga
30.10.2021 13:30 Napredak 2012 : Borac
30.10.2021 13:30 Bjelica : Devići
30.10.2021 14:30 Horgoš 1911 : Čoka
30.10.2021 Sloga 1980 : Jastrebac 1979
30.10.2021 Dobrič 1974 : Koprijan
30.10.2021 Jugovići 1976 : Balajnac 2019
30.10.2021 14:00 10. februar : Oko sokolovo
30.10.2021 13:30 Makrešane : Dedina
30.10.2021 13:30 Zmajevac : Padež
30.10.2021 14:00 Miletić : Moskva
30.10.2021 14:30 Morava (M) : Mladost 1925
30.10.2021 14:30 Budućnost : Borac (A)
30.10.2021 Mladost 1977 : Gradac
30.10.2021 Parcane : Mladost (MD)
30.10.2021 Obilić : Bresno Polje
30.10.2021 14:00 Sport : Jedinstvo Lemeš
30.10.2021 13:30 Dražmirovac : Domaćin
30.10.2021 13:30 Mladi radnik : Omladinac
30.10.2021 14:00 Radnik : Železničar
30.10.2021 14:00 Borac 1950 : Mladost
30.10.2021 14:00 Budućnost : Heroj
30.10.2021 13:30 Sloboda : Sloga
30.10.2021 13:30 Mladi borac : Mladost
30.10.2021 13:30 Strmovo : Proleter
30.10.2021 13:30 Mladi radnik : Mladost
30.10.2021 14:00 Tamnava : Trnjaci 2021
30.10.2021 Atletiko : Radnik 2013
30.10.2021 ŠFU Derbi 2016 : Moravac
30.10.2021 11:00 Rubribreza : Izviđač
30.10.2021 14:00 Napredak : Borac
30.10.2021 14:00 Vrelo : Osanica
30.10.2021 14:00 Homoljac : Vukovac 98
30.10.2021 14:00 Polet (SD) : Selište
30.10.2021 14:00 Napredak : Crni Vitez
30.10.2021 13:30 Mladost : Janošik
30.10.2021 13:30 Naša Krajina : Vojvodina
30.10.2021 14:00 Šumadinac : Proleter 1922
30.10.2021 14:00 Budućnost MI : Junkovac
30.10.2021 14:30 Džemerovac 2020 : Jedinstvo 2020
30.10.2021 14:30 POFK Metaloplastika 2006 : Partizan
30.10.2021 14:30 Roma-Odžino selo : Zadrugar
30.10.2021 14:30 Rankovac : Metlić
30.10.2021 14:00 Grivac : Bare
30.10.2021 14:00 Kotlenik : Mladi radnik
30.10.2021 14:00 Polet : Omladinac
30.10.2021 Gradilište : Stolice
30.10.2021 14. Oktobar : Vuk
30.10.2021 Borac : Paskovac
30.10.2021 Jadar 07 : Granit
30.10.2021 Hajduk : Sloga
30.10.2021 Mladost (G) : Jadar
30.10.2021 Mladost (B) : Krajišnici
30.10.2021 14:30 Polet : Sloga
30.10.2021 13:30 Resavski Despoti : Resava
30.10.2021 17:00 Sarajevo : Rudar Prijedor
30.10.2021 14:00 Drina : Zvijezda 09
30.10.2021 14:00 Sloga : Tekstilac
30.10.2021 14:00 Sutjeska : Krupa
30.10.2021 14:00 Podrinje : Slavija
30.10.2021 14:00 Željezničar Sport Team : Budućnost
30.10.2021 14:00 Borac : Modriča
30.10.2021 20:00 Podgorica : Budućnost
30.10.2021 20:00 Mornar : Zeta
30.10.2021 20:00 OFK Petrovac : Jezero
30.10.2021 20:00 Sutjeska : Rudar
30.10.2021 20:00 Dečić : Iskra
30.10.2021 Aston Villa : West Ham United
30.10.2021 Burnley : Brentford
30.10.2021 Leicester City : Arsenal
30.10.2021 Liverpool : Brighton & Hove Albion
30.10.2021 Manchester City : Crystal Palace
30.10.2021 Newcastle United : Chelsea
30.10.2021 Norwich City : Leeds United
30.10.2021 Tottenham Hotspur : Manchester United
30.10.2021 Watford : Southampton
30.10.2021 Wolverhampton Wanderers : Everton
30.10.2021 Atalanta : Lazio
30.10.2021 Bologna : Cagliari
30.10.2021 Fiorentina : Spezia
30.10.2021 Genoa : Venezia
30.10.2021 Hellas Verona : Juventus
30.10.2021 Inter : Udinese
30.10.2021 Roma : Milan
30.10.2021 Salernitana : Napoli
30.10.2021 Sassuolo : Empoli
30.10.2021 Torino : Sampdoria
30.10.2021 Hull City : Coventry City
30.10.2021 Fulham : West Bromwich Albion
30.10.2021 Bristol City : Barnsley
30.10.2021 Huddersfield Town : Millwall
30.10.2021 Middlesbrough : Birmingham City
30.10.2021 Preston North End : Luton Town
30.10.2021 Reading : AFC Bournemouth
30.10.2021 Queens Park Rangers : Nottingham Forest
30.10.2021 Sheffield United : Blackpool
30.10.2021 Stoke City : Cardiff City
30.10.2021 Swansea City : Peterborough United
30.10.2021 Derby County : Blackburn Rovers
30.10.2021 19:00 Crvena zvezda : Spartak
30.10.2021 16:00 Sloga : Požarevac
30.10.2021 10:00 Radnički 1923 : Zemun
30.10.2021 14:00 Napredak Junior 2018 : Kolubara
30.10.2021 Majdanpek : Radnički 2012
30.10.2021 SUŽF Stol : Mašinac 2020
30.10.2021 Dinamo : Knjaževac 2015
30.10.2021 Morava : Kolibri
30.10.2021 Voždovac : OFK Beograd
30.10.2021 Brodarac : TSC
30.10.2021 Radnički 1923 : Rad
30.10.2021 Partizan : Zemun
30.10.2021 Vojvodina : IMT
30.10.2021 Spartak ŽK : Čukarički
30.10.2021 13:00 Mačva : Crvena zvezda
30.10.2021 Mladost (L) : RFK Grafičar
30.10.2021 00:00 Radnicki : Crvena zvezda
30.10.2021 00:00 Heroj Polet : Dunav
30.10.2021 Bor 1919 : OFK Slatina
30.10.2021 Jedinstvo : Radnički (S)
30.10.2021 Napredak : Timok 1919
30.10.2021 Trayal : Morava 1918
30.10.2021 GFK Jagodina : Timočanin
30.10.2021 GFK Dubočica : Radnički (P)
30.10.2021 Dinamo : Budućnost
30.10.2021 Kopernikus Želežničar : OFK Topličanin
30.10.2021 Real : Radnik
30.10.2021 OFK Radnički : Radnički (N)
30.10.2021 10:00 Grizzly ML : Napredak
30.10.2021 10:00 Korićani : Smederevo 1924
30.10.2021 10:00 OFK Aranđelovac 1979 : Sloga (B)
30.10.2021 10:00 Radnički 1923 : Borac 1932
30.10.2021 10:00 Sušica : Šumadija (T)
30.10.2021 10:00 Mladi radnik (R) : RSK
30.10.2021 10:00 Šumadija (A) : Karađorđe
30.10.2021 00:00 OFK Beograd : Prva Iskra
30.10.2021 00:00 Siti Sport Klub : Radnički
30.10.2021 00:00 Budućnost : BSK 1925
30.10.2021 00:00 Beograd Karaburma : Torlak
30.10.2021 00:00 GSP Polet : DIF
30.10.2021 00:00 Balkan : Rojkovac
30.10.2021 Dolovo : Mladost
30.10.2021 Strela : Borac
30.10.2021 Jedinstvo : Partizan
30.10.2021 Jedinstvo Stević : Radnički
30.10.2021 Mladost : Borac
30.10.2021 Brodarac : Sopot
30.10.2021 Lokomotiva : Sinđelić
30.10.2021 RFK Grafičar : OLE
30.10.2021 Crvena zvezda : Partizan
30.10.2021 Zemun : Studentski grad
30.10.2021 Voždovac : Radnički (NB)
30.10.2021 OFK Beograd : IMT
30.10.2021 011 : Rad
30.10.2021 00:00 Boleč : Rakovica
30.10.2021 00:00 OFK Beograd : Vinča
30.10.2021 00:00 OFK Mladenovac : BASK
30.10.2021 00:00 Kovačevac : Zmaj 1953
30.10.2021 00:00 Radnički (NB) : Borac
30.10.2021 Mladost (L) : Napredak
30.10.2021 RFK Grafičar : Kiker
30.10.2021 Crvena zvezda : Spartak ŽK
30.10.2021 Čukarički : Vojvodina
30.10.2021 Ada : Partizan
30.10.2021 Zemun : Sloga (P)
30.10.2021 Rad : Brodarac
30.10.2021 Radnički (N) : Teleoptik
30.10.2021 Timočanin : Radnički (P)
30.10.2021 Radnički 2 : Radnik
30.10.2021 Real Niš : Dinamo
30.10.2021 OFK Radnički : Budućnost
30.10.2021 GFK Jagodina : Vlasina
30.10.2021 Trayal : Mineralac
30.10.2021 Kopernikus Želežničar : Timok 1919
30.10.2021 SFS Borac : GFK Dubočica
30.10.2021 Kolubara : RFK Grafičar
30.10.2021 IMT : Lokomotiva
30.10.2021 OFK Beograd : 011
30.10.2021 Radničkin(NB) : Sinđelić
30.10.2021 OLE : Studentski grad
30.10.2021 Rakovica : Internacional
30.10.2021 Voždovac : BSK Borča
30.10.2021 Budućnost : Beograd
30.10.2021 Lestane : Zvezdara
30.10.2021 DIF : Balkan
30.10.2021 Radnički (O) : Vinča
30.10.2021 BSK 1925 : Palilulac
30.10.2021 Bežanija : Prva Iskra
30.10.2021 BASK : Žarkovo
30.10.2021 12:00 Jedinstvo Putevi : FAP
30.10.2021 12:00 Čačak 94 : Zlatibor
30.10.2021 12:00 Spartak 1976 : Sloga (BB)
30.10.2021 12:00 Sloboda (Č) : Takovo
30.10.2021 Proleter : Ševac
30.10.2021 Partizan : Banat
30.10.2021 Banat : Budućnost
30.10.2021 Hajdučica : Crvena zvezda
30.10.2021 Invictus 2020 : Sloga
30.10.2021 10:00 Sloga : Tavankut
30.10.2021 Jedinstvo 1924 : Hajduk Stanko
30.10.2021 Sloga : POFK Savacium
30.10.2021 11:00 TSC : Bajša
30.10.2021 11:00 Đurđin : Bačka
30.10.2021 11:00 Obilić : Vojvodina
30.10.2021 Voždovac : OFK Beograd
30.10.2021 Teleoptik : Zemun
30.10.2021 011 : Crvena zvezda
30.10.2021 Brodarac : Radnički (NB)
30.10.2021 Rad : RFK Grafičar
30.10.2021 IMT : Čukarički
30.10.2021 OLE : Milutinac
30.10.2021 Sinđelić : ADA
30.10.2021 Lokomotiva : Partizan
30.10.2021 00:00 Rakovica : Brodarac 2
30.10.2021 00:00 Kolubara : BSK 1925
30.10.2021 00:00 OFK Beograd : Zemun
30.10.2021 00:00 Rad : RFK Grafičar
30.10.2021 00:00 Radnički (NB) : Šumadinac
30.10.2021 00:00 BSK Borča : Sinđelić
30.10.2021 00:00 Mladenovac : Šumadija 1962
30.10.2021 00:00 Sremčica : Crvena zvezda
30.10.2021 00:00 Rad : OFK Beograd
30.10.2021 00:00 Borac : Zemun
30.10.2021 00:00 Dunavac : Resnik
30.10.2021 11:00 Budućnost : Iskra
30.10.2021 11:00 Sutjeska : Mladost
30.10.2021 11:00 Proleter : Jadran
30.10.2021 11:00 Napredak : Eđšeg
30.10.2021 11:00 Obilić : Njegoš
30.10.2021 Trio : Šampion 2014
30.10.2021 Kopernikus Železničar : Timok 1919
30.10.2021 Radnički (N) : OFK Radnički
30.10.2021 Vlasina : Trayal Knez Lazar
30.10.2021 Radnički (P) : Car Konstantin
30.10.2021 Duel Juniors : Real
30.10.2021 GFK Jagodina : Lider MGM
30.10.2021 Napredak : SFS Borac
30.10.2021 Krila Krajine : Kabel
30.10.2021 RFK NS 1921 : Vojvodina
30.10.2021 OFK Kikinda 1909 : Radnički 1912
30.10.2021 Hajduk 1912 : CFK
30.10.2021 Petar Puača : OFK Bačka
30.10.2021 One team : Spartak ŽK
30.10.2021 Brodarac : OFK Beograd
30.10.2021 Teleoptik : Ada
30.10.2021 011 : Zemun
30.10.2021 RFK Grafičar : Radnički (NB)
30.10.2021 OLE : Čukarički
30.10.2021 Rad : Crvena zvezda
30.10.2021 Voždovac : Partizan
30.10.2021 Senjak : Savacium
30.10.2021 Omladinac 2014 : Budućnost Krušik 2014
30.10.2021 Mačva (Š) : Ribnica
30.10.2021 Loznica : Respekt
30.10.2021 Jedinstvo (Ub) : Sun Rise
30.10.2021 Drina : Mačva 1929
30.10.2021 Železničar : Radnički (V)
30.10.2021 Fenix : Rađevac
30.10.2021 Vučje : Budućnost
30.10.2021 Trnovac : Kopernikus Železničar 2
30.10.2021 OFK Topličanin : Real Niš
30.10.2021 Mineralac : Dinamo
30.10.2021 Filip Filipović : OFK Budućnost 2020
30.10.2021 BSK : Radnik
30.10.2021 Čekmin : GFK Dubočica
30.10.2021 Lugina : SFK Morava
30.10.2021 00:00 IMT : Sinđelić
30.10.2021 00:00 BSK : BSK 1925
30.10.2021 00:00 Studentski grad : Lokomotiva
30.10.2021 00:00 Karioke : Radnički (O)
30.10.2021 00:00 Kolubara : Balkan
30.10.2021 00:00 Vukovi : OFK Bratstvo
30.10.2021 00:00 Duel Juniors 2 : GFK Jagodina 2
30.10.2021 00:00 Timočanin : Meševo
30.10.2021 00:00 Radnički (S) : Car Lazar 2015
30.10.2021 00:00 Finale 2013 : Jedinstvo
30.10.2021 00:00 Župa : Junior
30.10.2021 00:00 Trstenik PTT : Morava 1918
30.10.2021 10:00 Spartak ŽK : Arena Su
30.10.2021 Unirea : Dolina
30.10.2021 Stari Tamiš : Sloga
30.10.2021 Pobeda : Polet
30.10.2021 BSK : Borac
30.10.2021 Dinamo 1945 : Radnički
30.10.2021 Voja Gačić : Mundial
30.10.2021 OFK Vršac : Borac
30.10.2021 00:00 Resnik : DIF
30.10.2021 00:00 Budućnost : Bežanija
30.10.2021 00:00 Omladinac : Obrenovac 1905
30.10.2021 00:00 Srem : Milutinac
30.10.2021 00:00 Boleč : Kosmaj
30.10.2021 00:00 Palilulac : OLE
30.10.2021 00:00 Torlak : Vinča
30.10.2021 00:00 Mladenovac : Hajduk
30.10.2021 Koštam Polje : Jedinstvo 2017
30.10.2021 Novi Pazar : OFK Vlada Dimitrijević
30.10.2021 OFK Ras : Jošanica
30.10.2021 Pazar Juniors : AL AHLI
30.10.2021 OFK National AG : Sport Klub 99
30.10.2021 10:00 Real : Proleter
30.10.2021 10:00 Sloga : Goč
30.10.2021 10:00 Radnik : Vrnjci
30.10.2021 10:00 Karađorđe : Kiker
30.10.2021 09:00 Šumadija 1903 : Pobeda
30.10.2021 09:00 Marjan : Slavija
30.10.2021 09:00 Morava : Vašarište
30.10.2021 09:00 Sloga 1924 : Sušica
30.10.2021 09:00 Radnički 1923 : Karađorđe
30.10.2021 00:00 Partizan : Rakovica
30.10.2021 00:00 BSK Borča : RFK Grafičar
30.10.2021 00:00 OFK Crvenka : Zemun
30.10.2021 00:00 Ada : OFK Beograd
30.10.2021 00:00 Bezanija : Čukarički
30.10.2021 00:00 DIF : Rad
30.10.2021 00:00 Vranić : Banja
30.10.2021 00:00 Prva Iskra : PFK Žarkovo 2000
30.10.2021 00:00 Rad : Železnik 1930
30.10.2021 00:00 Borac (O) : Kolubara
30.10.2021 00:00 Lokomotiva : Borac (L)
30.10.2021 00:00 Žarkovo : Jedinstvo
30.10.2021 00:00 PKB : Trudbenik
30.10.2021 00:00 Palilulac : Prima Fortuna
30.10.2021 00:00 Vrčin : IMT
30.10.2021 00:00 Obilić 1924 : Sinđelić
30.10.2021 00:00 Dunavac : Institut MK
30.10.2021 00:00 Leštane : Zvezdara
30.10.2021 00:00 PFK Žarkovo 2000 : Voždovac
30.10.2021 00:00 OFK Beograd : Crvena zvezda
30.10.2021 00:00 Ole : Čukarički
30.10.2021 00:00 Sinđelić : Milutinac
30.10.2021 00:00 Petlic : Brodarac
30.10.2021 00:00 Olimpik : Radnički
30.10.2021 00:00 Teleoptik : Dušanovac
30.10.2021 00:00 011 : Radnički
30.10.2021 00:00 Rad : Zemun
30.10.2021 00:00 Lokomotiva : RFK Grafičar
30.10.2021 Lavice Dubočica : Kolibri
30.10.2021 Dinamo : Jedinstvo 2014
30.10.2021 Radnički 2012 : Majdanpek
30.10.2021 Morava : Mašinac
30.10.2021 Jagodina : Fudbol per femra
30.10.2021 Vučice : Rosulja 2014
30.10.2021 Ozren : Levač
30.10.2021 Napredak junior 2018 : SUZF Stol
30.10.2021 13:00 Požega : Karađorđe
30.10.2021 13:00 Radnički 1923 : Savac
30.10.2021 13:00 Požarevac : Plana
30.10.2021 13:00 Mačva : Jedinstvo
30.10.2021 13:00 Loznica : Kraljica Marija
30.10.2021 Banat : Vojvodina
30.10.2021 Spartak d.o.o. : Proleter
30.10.2021 Modoš : Nova Kolonija
30.10.2021 Voždovac : Kolubara
30.10.2021 Rad : Teleoptik
30.10.2021 Žarkovo 2000 : Radnički (NB)
30.10.2021 Zemun : RFK Grafičar
30.10.2021 Brodarac : Dušanovac
30.10.2021 Partizan : Obrenovac 1905
30.10.2021 GSP Polet : Kampione
30.10.2021 Sinđelić : Radnički (O)
30.10.2021 BSK 1925 : OLE
30.10.2021 T6 Nika : Čukarički
30.10.2021 Crvena zvezda : Olimpik
30.10.2021 011 : OFK Beograd
30.10.2021 10:00 TSC '10 : Spartak ŽK '10
30.10.2021 10:00 Tisa Njerš : Subotica
30.10.2021 10:00 SuTeam ŠS : Obilić
30.10.2021 Mačva 1 : Mačva 2
30.10.2021 Radnički (K) : POFK Čivija
30.10.2021 Fenix 1 : Tika taka 1
30.10.2021 OFK Majur : Tika taka 2
30.10.2021 Mladost : OFK Atletiko
30.10.2021 POFK Savacium 1 : Fenix 2
30.10.2021 Sunrise Šabac 1 : Sunrise Šabac 2
30.10.2021 Savacium 2 : Mačva 1929
30.10.2021 11:00 SFU Gornjak : Mladi Radnik 1926
30.10.2021 11:00 RSK : Železničar
30.10.2021 11:00 OPK Rudar 1933 : Pomoravlje 1946

Košarka

30.10.2021 21:00 Krka : SC Derby
30.10.2021 19:00 Borac : Partizan NIS
30.10.2021 17:00 Igokea : Cedevita Olimpija
30.10.2021 Kolubara LA 2003 : Zlatibor
30.10.2021 Metalac : Dunav
30.10.2021 Slodes SoccerBet : Sloboda
30.10.2021 OKK Novi Pazar : Vršac
30.10.2021 Zdravlje Leskovac : Tamiš
30.10.2021 Mladost MaxBet : Dynamic VIP PAY
30.10.2021 Sloga : Vojvodina
30.10.2021 SPD Radnički : OKK Beograd
30.10.2021 14:00 Konstantin : Železničar
30.10.2021 19:00 Hercegovac : Borac
30.10.2021 18:00 Klik : Napredak Metalka Majur
30.10.2021 16:00 Proleter Naftagas : Beovuk 72
30.10.2021 18:00 Pirot : Žitko Basket
30.10.2021 18:00 Napredak Junior : Mladost
30.10.2021 Zemun : Barajevo
30.10.2021 Crvena zvezda 2 : Zvezdara
30.10.2021 Žarkovo : Astra
30.10.2021 BKK Radnički : Mladenovac
30.10.2021 Torlak : Rivers BM
30.10.2021 Radnički : Vizura
30.10.2021 Beko : IBC
30.10.2021 Flash : Borac
30.10.2021 16:30 Jagodina : Požarevac
30.10.2021 18:00 Plana : Paraćin
30.10.2021 20:00 Svilajnac : Radnički 1950
30.10.2021 16:00 Zlatar : Crnokosa
30.10.2021 17:00 Loznica : M015
30.10.2021 18:00 Ivanjica : Student BB
30.10.2021 Bor RTB : OKK Junior
30.10.2021 Knjaževac : Mladost Vesna
30.10.2021 Topličanin : OKK Vlasotince
30.10.2021 Rtanj : Dimitrovgrad
30.10.2021 Niš : Actavis Academy
30.10.2021 Jablanica : Marinos
30.10.2021 Panteri : Ratnici
30.10.2021 19:00 Hajduk : Podrinje
30.10.2021 17:00 Joker : Futog
30.10.2021 17:00 Nova Pazova : Sloven
30.10.2021 19:30 Sveti Đorđe : Topola
30.10.2021 20:00 Srem : Jedinstvo
30.10.2021 17:30 Železničar : Stara Pazova
30.10.2021 20:00 Velika Kikinda : Vrbas
30.10.2021 Real : ABBA
30.10.2021 Eko Sport : Borča
30.10.2021 Surčin : Gorica
30.10.2021 Barajevo : Mladost 2009
30.10.2021 Veba Basket : Gro-Basket
30.10.2021 Umka Džez : Mondo Basket
30.10.2021 19:00 Mix : Mladost 2014
30.10.2021 20:00 Radnički : Apač
30.10.2021 16:00 Osečina : Železničar
30.10.2021 13:00 Sloga : Play off
30.10.2021 18:00 Morava : Babajić
30.10.2021 17:30 Futog 1276 : Sivac
30.10.2021 19:00 Marina : Apatin
30.10.2021 14:30 Sport's World : Veternik 1998
30.10.2021 12:30 Basketball Stars : Akademik
30.10.2021 18:30 Vojka : Opovo 99
30.10.2021 18:00 Ru koš : Jadran
30.10.2021 16:30 Partizan : Radnički
30.10.2021 15:00 Dinamo : Agrobanat
30.10.2021 19:00 Jedinstvo : Šimanovci
30.10.2021 Kuršumlija : OKK Sokobanja
30.10.2021 Radan : Hisar
30.10.2021 Svrljig : Trijumf
30.10.2021 Pusta Reka : Bin
30.10.2021 12:20 Kruševac : Goč
30.10.2021 16:00 Koš 020 : Trepča
30.10.2021 19:30 Zicer 2014 : Sloga (PM)
30.10.2021 16:30 Kraljevo : Proleter
30.10.2021 17:00 Vršac : SPD Radnički
30.10.2021 16:00 Student : Radivoj Korać
30.10.2021 16:30 Vrbas Medela : Partizan 1953
30.10.2021 18:00 Gimnazijalac : Karaburma
30.10.2021 Ljubovija : Spartak
30.10.2021 Stara Pazova : Srbobran
30.10.2021 00:00 Zvečan : MKA 2017
30.10.2021 15:00 Užice : Javor
30.10.2021 00:00 Železničar : Trepča
30.10.2021 00:00 Hajduk Veljko : Trstenik
30.10.2021 00:00 Paraćin : Radnički SPD 2
30.10.2021 00:00 Bagdala : Smederevo
30.10.2021 00:00 Svrljig : Palanka 2021
30.10.2021 00:00 Hisar : Student 2
30.10.2021 16:00 Čelarevo : Proleter
30.10.2021 14:00 SO ŽKK : Borča
30.10.2021 12:20 Mondo Basket : Karađorđevo
30.10.2021 12:30 Vojvodina 021- 2 : Ras
30.10.2021 16:15 Radnički : Sivac
30.10.2021 17:00 Titel : Jedinstvo

Odbojka

30.10.2021 19:00 Metalac Takovo : Mladi radnik
30.10.2021 17:30 Vojvodina NS Seme : Niš
30.10.2021 Šumadija : Ribnica 2
30.10.2021 Kulpin : Banat
30.10.2021 MOK Topličanin 97 : Vojvodina 2
30.10.2021 Bečej : Železničar
30.10.2021 Futog : Užice
30.10.2021 Loznica : Kosovska Mitrovica
30.10.2021 Pin : Timok
30.10.2021 Kladovo : Ozren
30.10.2021 14:00 Hajduk Veljko 2 : Volejbor-tim
30.10.2021 14:00 Bačka Palanka : Sloven
30.10.2021 18:00 Vrbas : Maglić 1953
30.10.2021 Smederevo : Takovo Zvezda Helios
30.10.2021 Radnički Blasters : Srbijanka 014
30.10.2021 Omladinac : AS Batajnica
30.10.2021 Beograd : Novi Sad
30.10.2021 Spartak : Crno Bele 011
30.10.2021 Roda : Jedinstvo
30.10.2021 Leskovac 98 : Zlatibor
30.10.2021 Panonija : Radnički
30.10.2021 Smeč 5 : TENT 2
30.10.2021 Ivanjica : Vranje
30.10.2021 Valjevo : Gimnazijalac
30.10.2021 Dunav : Sterija
30.10.2021 19:30 Desetka : Panda
30.10.2021 17:00 Morava : Majdanpek FBC
30.10.2021 Đerdap : Ozren
30.10.2021 16:00 Hajduk Veljko : Volejbor-Tim

Rukomet

30.10.2021 19:00 Obilić : Metaloplastika
30.10.2021 Rudar : Mokra Gora
30.10.2021 Šamot 65 : Dubočica 54
30.10.2021 Spartak :