XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 859 utakmica za dan
Nedelja, 3 Oktobar 2021

Fudbal

03.10.2021 20:00 Vojvodina 1 : 1 Radnički (N)
03.10.2021 20:00 Crvena zvezda 3 : 1 Metalac
03.10.2021 18:00 Mladost 3 : 0 Novi Pazar
03.10.2021 16:00 Napredak 0 : 1 Partizan
03.10.2021 15:30 Tisa 1 : 4 OFK Vršac
03.10.2021 15:30 Borac (Š) 2 : 1 Radnički 1912
03.10.2021 15:30 Borac (S) 1 : 3 Omladinac
03.10.2021 15:00 Sušica 0 : 1 Takovo
03.10.2021 15:30 Jedinstvo 1 : 0 Zvezdara
03.10.2021 15:00 Radnički (P) 0 : 0 Vlasina
03.10.2021 15:00 Hajduk Veljko 1 : 0 OFK Brzi Brod
03.10.2021 11:00 Radnički (S) 3 : 0 Jedinstvo (P)
03.10.2021 15:00 Budućnost (P) 1 : 1 GFK Jagodina
03.10.2021 15:30 Borac 2 : 1 Crvena zvezda (RS)
03.10.2021 15:30 Omladinac FAM 1 : 0 Sloboda
03.10.2021 15:30 Budućnost 1 : 2 Radnički (NP)
03.10.2021 15:30 Sloboda 1 : 0 Index
03.10.2021 15:30 Hajduk 6 : 0 Veternik
03.10.2021 15:30 Podunavac 1 : 0 Dunav
03.10.2021 15:30 Mladost (BP) 2 : 0 Sloga
03.10.2021 15:30 Mladost (T) 0 : 1 Bajša
03.10.2021 15:30 Bačka (P) 3 : 0 Krila Krajine
03.10.2021 15:30 Tavankut 1 : 2 Stanišić
03.10.2021 15:30 Komgrap 1 : 2 Napredak
03.10.2021 15:30 Crvena zvezda (MML) 2 : 1 Zvezda
03.10.2021 15:30 BSK 1925 1 : 4 Sremčica
03.10.2021 15:30 Zuce 2019 5 : 1 GSP Polet Dorćol
03.10.2021 11:00 PKB 2 : 2 Sinđelić
03.10.2021 15:30 Poštar Zvezdara 0 : 1 Kosmaj
03.10.2021 15:00 Šumadija (T) 2 : 2 Bane 1931
03.10.2021 15:00 Jošanica 3 : 1 Korićani
03.10.2021 15:00 Prijevor 3 : 0 Polimlje
03.10.2021 15:00 Sloboda 3 : 1 Omladinac
03.10.2021 11:00 Polet (LJ) 5 : 1 Savinac
03.10.2021 15:00 Jasen 1 : 1 Jedinstvo Putevi
03.10.2021 15:00 Mladost 1 : 0 Železničar
03.10.2021 15:00 Sloga 0 : 1 Budućnost Krušik 2014
03.10.2021 15:00 Drina 1 : 1 Borac
03.10.2021 15:00 Zadrugar 1 : 1 Ribnica
03.10.2021 15:00 Sloga (B) 2 : 0 Mladi borac
03.10.2021 15:00 Đerdap 3 : 1 VGSK
03.10.2021 15:00 Rudar (S) 3 : 0 Grizli ML
03.10.2021 15:00 Pomoravlje 1946 2 : 0 Sloboda
03.10.2021 11:00 Car Konstantin 1 : 0 Jedinstvo (GM)
03.10.2021 15:00 Mladost (M) 0 : 3 OFK Niš
03.10.2021 15:00 Delijski Vis 0 : 1 Pukovac
03.10.2021 15:00 OFK Napredak 1929 2 : 1 Morava
03.10.2021 15:00 Bukovik 3 : 1 Orljane
03.10.2021 15:00 Aluminjum 4 : 3 Malošište
03.10.2021 15:00 Mladost (B) 4 : 1 Rudar
03.10.2021 15:00 Trnovac 1 : 1 Pusta Reka
03.10.2021 15:00 Jedinstvo 2 : 1 Vranjska Banja
03.10.2021 15:00 OFK Alakince 1 : 4 Radan
03.10.2021 15:00 OFK Topličanin 0 : 0 Jablanica
03.10.2021 15:00 Žitorađa 0 : 1 Plantaža
03.10.2021 15:00 Svetlost 3 : 1 Čekmin
03.10.2021 15:00 Kušiljevo 2 : 1 Župa
03.10.2021 15:00 Sloga (M) 4 : 0 Gradina
03.10.2021 15:00 Jedinstvo (M) 4 : 0 OFK Lugomir
03.10.2021 15:00 OFK 019 4 : 0 Ozren
03.10.2021 11:00 Tanasko Rajić 3 : 0 Balkanski
03.10.2021 15:00 OFK Slatina 2 : 1 BSK
03.10.2021 11:00 Sloga 2 : 2 Brodoremont
03.10.2021 15:30 Lipar 4 : 1 Borac (BG)
03.10.2021 15:30 Budućnost (M) 0 : 1 Rusin
03.10.2021 15:30 Naša Zvezda 1 : 3 Budućnost (G)
03.10.2021 15:30 Kordun 2 : 0 Budućnost (P)
03.10.2021 16:00 Bačka 1923 3 : 1 ŽSK
03.10.2021 16:00 TSK 0 : 0 Tatra
03.10.2021 16:00 Dinamo 1 : 0 Petrovaradin
03.10.2021 16:00 Fruškogorac 1 : 3 Šajkaš 1908
03.10.2021 16:00 Jedinstvo 1 : 2 Borac
03.10.2021 15:30 Partizan (G) 0 : 1 Potporanj
03.10.2021 15:30 Jugoslavija 3 : 1 Hajdučica
03.10.2021 15:30 Spartak 1911 0 : 2 Sloga (BNS)
03.10.2021 15:30 Strela 1 : 2 Budućnost (A)
03.10.2021 15:30 Vulturul 3 : 1 Dolovo
03.10.2021 15:30 Crvena zvezda 1 : 1 Dolina
03.10.2021 15:30 Sremac (D) 0 : 2 Jadran
03.10.2021 15:30 Borac (K) 1 : 2 Hajduk
03.10.2021 15:30 Ljukovo 2 : 2 Sremac (V)
03.10.2021 15:30 Borac (M) 2 : 3 Napredak
03.10.2021 15:30 Fruškogorac 2 : 0 Radnički
03.10.2021 15:30 Obilić (Z) 2 : 0 Sloga
03.10.2021 15:30 Sutjeska 5 : 0 Napredak
03.10.2021 15:30 Budućnost 3 : 0 Iskra
03.10.2021 15:00 Bačinac 1 : 2 Mladi radnik 1940
03.10.2021 15:00 Polet 2 : 5 Mladost 1948
03.10.2021 15:00 Borac 1932 0 : 2 SASK
03.10.2021 15:00 Podunavac 0 : 0 Radnik
03.10.2021 15:00 Glavaš 2 : 2 Sloga
03.10.2021 15:30 Mladi rudar 1954 1 : 3 Sloga (M)
03.10.2021 15:30 Sloga (Z) 2 : 7 Marjan
03.10.2021 15:30 Vinča 2 : 5 Banja 1957
03.10.2021 15:30 Plaskovac 5 : 1 Omladinac (D.R.)
03.10.2021 15:30 Badnjevac 2 : 1 Jasenica
03.10.2021 15:30 BSK 1 : 0 Prvi srpski ustanak
03.10.2021 15:30 Šumadinac 1913 4 : 0 Trnava
03.10.2021 15:30 Lokomotiva 1 : 2 ŽSK
03.10.2021 11:00 Mala Vrbica 3 : 4 Zlot
03.10.2021 15:30 Urovica 2 : 1 Blizna
03.10.2021 15:30 Nemetali 7 : 1 BSK
03.10.2021 15:30 Branik 3 : 1 Polom
03.10.2021 15:30 Brestovac 6 : 2 Ključ
03.10.2021 15:30 Vučje 4 : 1 Jedinstvo (Š)
03.10.2021 15:30 Progres 4 : 2 Budućnost
03.10.2021 11:00 Donja Lomnica 0 : 1 Zloćudovo
03.10.2021 15:30 Polet 3 : 1 Kumarevo 65
03.10.2021 15:30 Bratstvo 1 : 1 OFK Brza
03.10.2021 15:30 Umac 2 : 8 Jedinstvo (G)
03.10.2021 15:30 Bobište 3 : 4 Jedinstvo (B)
03.10.2021 15:30 OFK Morava 4 : 1 Železničar
03.10.2021 15:30 BSK 2 : 0 Moravac
03.10.2021 15:30 Veliko Trnjane 1 : 1 Sloga
03.10.2021 15:30 Milanovo 2 : 2 Mladi borac
03.10.2021 15:30 Sloboda 0 : 3 Mladost 1959
03.10.2021 15:00 Naisus 1977 7 : 1 Toplica
03.10.2021 15:00 Radnički 1947 0 : 3 Zemljoradnik
03.10.2021 15:00 Taskovići 7 : 2 Palilula
03.10.2021 15:00 Polet 2 : 3 Rad
03.10.2021 15:00 Pobeda 4 : 1 Jastrebac
03.10.2021 15:30 Sloga 3 : 0 Osnić
03.10.2021 15:30 Šljivar 4 : 0 Hajduk
03.10.2021 15:30 Kosovo 0 : 2 Omladinac
03.10.2021 15:30 Trebič 3 : 1 OFK Rtanj
03.10.2021 15:30 Graničar 5 : 0 Rudar (P)
03.10.2021 15:00 13. April 2 : 5 Vinogradar
03.10.2021 15:00 Temnić 1924 4 : 3 FUD
03.10.2021 15:00 Čitluk 1 : 2 Sloga (L)
03.10.2021 15:00 Mladost (T) 1 : 4 Gornji Stepoš
03.10.2021 15:00 Parunovac 0 : 0 Kupci
03.10.2021 15:00 Trudbenik 0 : 2 Mačkovac
03.10.2021 15:30 Vojvodina (NM) 1 : 0 Banat
03.10.2021 15:30 Borac 0 : 2 Budućnost
03.10.2021 15:30 ASK 5 : 0 Krajina
03.10.2021 15:30 Polet 3 : 0 Vojvodina (B)
03.10.2021 15:30 Mladost (L) 4 : 1 Rusanda
03.10.2021 15:30 Napredak 6 : 0 Mladost (BD)
03.10.2021 14:30 Kolare 1 : 0 Morava
03.10.2021 14:30 OFK Juhor 2016 3 : 2 Sloga
03.10.2021 14:30 GFK Tabane 4 : 3 Dragocvet
03.10.2021 14:30 Napredak 4 : 1 Juhor (G)
03.10.2021 14:30 Rudar (SR) 2 : 0 Budućnost (Đ)
03.10.2021 14:30 Moravac 2015 3 : 0 Budućnost (M)
03.10.2021 14:30 Mladost 5 : 0 Partizan (M)
03.10.2021 15:30 Napredak 1936 1 : 2 Omladinac (Š)
03.10.2021 15:30 Rudar (Kr) 2 : 4 Šapine
03.10.2021 15:30 Krilaš 3 : 1 Sloga (L)
03.10.2021 15:30 Borac (Ž) 4 : 2 Žitkovica 2017
03.10.2021 15:30 Železničar 4 : 2 Budućnost (V)
03.10.2021 15:30 Mladost (R) 6 : 2 Sirakovo
03.10.2021 15:30 Vihor 2 : 0 Obilić
03.10.2021 15:00 Gnjilan 7 : 0 Željuša
03.10.2021 15:00 Pobeda 2 : 1 Sloboda
03.10.2021 15:00 Dragoš 2 : 1 Senjak
03.10.2021 10:00 Radnički (R) 2 : 2 Omladinac
03.10.2021 15:30 Budućnost (Z) 0 : 3 Dimitrije Tucović
03.10.2021 15:30 Beljina 0 : 4 Krtinska
03.10.2021 11:00 Kaluđerica 1969 5 : 0 Dunavac
03.10.2021 15:30 Boleč 7 : 0 Rabrovac
03.10.2021 15:30 SUF Dubona 4 : 4 Podunavac
03.10.2021 15:30 Napredak 1 : 1 Velika Krsna
03.10.2021 15:30 Pudarci 2 : 3 Vrčin
03.10.2021 15:30 SUF Kovačevac 1956 0 : 2 Šumadija 1962
03.10.2021 15:30 Zaklopača 2 : 0 Đurinci
03.10.2021 15:30 Srem 2 : 1 Siti Sport Klub
03.10.2021 15:30 Balkan Mirijevo 6 : 0 Posavac Tišma
03.10.2021 15:30 PKB Kovilovo 0 : 2 Hajduk
03.10.2021 15:30 Dunav 3 : 2 Umka
03.10.2021 15:00 Zastava 2 : 1 Kutlovo
03.10.2021 15:00 Slavija 1 : 1 Pobeda 1926
03.10.2021 15:00 Košutnjak 2 : 2 Šumadija 1934
03.10.2021 15:00 Maršić 2 : 0 Mladost (P)
03.10.2021 15:00 Jedinstvo 0 : 3 Srbija
03.10.2021 11:00 Kačer 5 : 0 ZSK
03.10.2021 15:00 Banjani 3 : 0 Spartak 1924
03.10.2021 11:00 Proleter 2 : 2 Mladost (D)
03.10.2021 15:00 OFK Osečina 3 : 1 Radnik
03.10.2021 15:00 Žabari 1 : 2 Dimitrije Tucović
03.10.2021 15:00 Iskra 4 : 0 OFK Jabučje
03.10.2021 15:00 Trlić 2 : 1 OFK Senjak
03.10.2021 15:00 Mladost 2 : 1 Sloboda
03.10.2021 15:00 Stevan Nešticki 0 : 1 Čegar 1946
03.10.2021 15:00 Crvena zastava 1 : 4 Palilulac
03.10.2021 15:00 Čegar 2013 1 : 3 Morava
03.10.2021 15:00 Omladinac 1 : 0 Vulkan 1963
03.10.2021 15:00 Proleter 3 : 1 Radnički 1936
03.10.2021 15:30 Kej 1 : 1 Jedinstvo
03.10.2021 15:30 Voćar 1 : 0 Slatina
03.10.2021 15:30 Gorušica 4 : 2 Spartak 1976
03.10.2021 15:30 Prilike 3 : 0 Morava
03.10.2021 15:30 Napredak 4 : 3 Orlovac 1932
03.10.2021 15:30 Ozrem 1 : 0 Mladost
03.10.2021 15:30 Rudar 7 : 2 Šumadija
03.10.2021 15:30 Donja Vrbava 3 : 0 Jedinstvo (GG)
03.10.2021 15:30 Zadrugar 4 : 1 Rakova
03.10.2021 15:30 Tavnik 1 : 2 Budućnost
03.10.2021 15:30 Jedinstvo 2017 3 : 2 Ibar
03.10.2021 15:30 Napredak 5 : 0 Novi Pazar 1928
03.10.2021 15:30 Mataruge 2 : 1 Rudar
03.10.2021 15:30 OFK Ras 4 : 0 Omladinac (NS)
03.10.2021 15:30 Radnik 5 : 1 Zvezda
03.10.2021 15:30 Ribnica 3 : 1 OFK Progorelica
03.10.2021 11:00 Vidojevica 0 : 0 Jedinstvo (MZ)
03.10.2021 15:00 Milan Orlić 2 : 0 Radnički (Kl)
03.10.2021 15:00 Radnički (Ko) 0 : 1 Jedinstvo (Š)
03.10.2021 15:00 Podrinje 3 : 0 Sloga
03.10.2021 15:00 Lipolist 2 : 0 Rudar
03.10.2021 15:00 Majur 1 : 2 Hajduk Stanko
03.10.2021 15:00 Karađorđe 1 : 0 Cer
03.10.2021 15:00 Gučevo 1929 1 : 1 Drina
03.10.2021 Ježevica 4 : 1 Jedinstvo
03.10.2021 Avijatičar Vranjani 1 : 1 Plavi Tok
03.10.2021 Bakionica 1 : 3 Omladinac
03.10.2021 OFK Kotroman 5 : 1 Sečica
03.10.2021 Tara 1 : 2 Sloga
03.10.2021 00:00 Prvi partizan 2 : 1 Rampa
03.10.2021 00:00 Crnokosa 2 : 1 Čajetina
03.10.2021 15:00 Lazarica 3 : 0 Perućac
03.10.2021 14:30 Lugina 2 : 1 Pavlovac
03.10.2021 14:30 Vihor 1 : 1 Radnički 2021
03.10.2021 14:30 Mineralac 3 : 2 Čelik
03.10.2021 15:30 Dobrič 2 : 0 Jug Bogdan
03.10.2021 15:30 Kosovac 2 : 0 Polet
03.10.2021 15:30 NS Tatko : Akademija 10
03.10.2021 15:30 OFK Kosanica 3 : 0 Omladinac
03.10.2021 15:30 Borac 3 : 0 Spartak
03.10.2021 15:30 Partizanski put 1 : 1 Jastrebac
03.10.2021 11:00 Kotešica 5 : 3 Dračić 2018
03.10.2021 11:00 Kolubara 2 4 : 1 Rakac Stave
03.10.2021 10:00 Tešnjar 4 : 3 Popadić
03.10.2021 11:00 Polet 4 : 1 Mali korak
03.10.2021 11:00 OFK Povlen 2 : 1 Milenko Pavlović
03.10.2021 11:00 Stari drugari 3 : 1 Lukavac
03.10.2021 15:30 Omladinac (D) 4 : 0 Graničar
03.10.2021 15:30 Terekveš 2 : 1 Dunav
03.10.2021 15:30 Kula 1 : 0 Aleksa Šantić
03.10.2021 15:30 Dinamo 1923 1 : 2 Polet
03.10.2021 15:30 OFK Odžaci 8 : 0 Mladost
03.10.2021 15:30 Omladinac (B) 2 : 3 Hajduk
03.10.2021 15:30 Zadrugar 0 : 6 BSK
03.10.2021 14:00 Župski biseri 1 : 5 Stari Trstenik
03.10.2021 13:00 Garevina 3 : 2 Velika Drenova
03.10.2021 15:00 Vinogradar 1 : 2 Polet 57
03.10.2021 15:00 14. Oktobar 1 : 4 Kamenorezac 76
03.10.2021 15:00 Donji Kopaonik 3 : 1 Omladinac
03.10.2021 15:00 Ribnik 0 : 4 Jezero 2017
03.10.2021 15:30 Mladost (V) 2 : 3 Glogonj
03.10.2021 15:30 Mundial 0 : 2 Unirea
03.10.2021 15:30 Pobeda 4 : 1 Omladinac 1927
03.10.2021 15:30 Radnički (B) 2 : 2 Proleter (M)
03.10.2021 15:30 BSK Bavanište 0 : 1 Omladinac (D)
03.10.2021 15:00 Jedinstvo (M) 2 : 1 Šarbane
03.10.2021 15:00 Nepričava 0 : 1 Sovljak
03.10.2021 15:00 Polet (T) 1 : 0 Ratkovac
03.10.2021 15:00 Pambukovica 1 : 1 Tvrdojevac
03.10.2021 11:00 Omladinac (K) 0 : 3 OFK Paljuvi
03.10.2021 15:00 Polet (DL) 4 : 2 Čučuge
03.10.2021 15:00 Pepeljevac 3 : 0 Joševa
03.10.2021 15:00 Mladost (V) 1 : 3 Crvena Jabuka
03.10.2021 15:00 ČSK Čortanovci 4 : 1 PSK Putinci
03.10.2021 15:00 Mladost 2 : 6 Šumar
03.10.2021 15:00 Srem 2 : 1 Hajduk 1932
03.10.2021 15:00 Polet 1 : 2 Napredak
03.10.2021 15:00 Krušedol 4 : 1 Fruškogorac
03.10.2021 15:00 Graničar (O) 5 : 2 Jedinstvo
03.10.2021 15:30 OFK Gradnulica 3 : 1 Potisje
03.10.2021 15:30 OFK Stajićevo 1 : 1 OFK Klek
03.10.2021 15:30 Tisa 1933 3 : 5 Radnički 1911
03.10.2021 15:30 Tamiš 1 : 1 Naftagas
03.10.2021 15:30 Bilećanin 1 : 4 MSK
03.10.2021 15:30 Partizan 2 : 2 Lehel
03.10.2021 11:00 Jašunja 6 : 0 Radnički (P)
03.10.2021 11:00 Lemind 1953 9 : 1 Marjan MB
03.10.2021 15:00 Studenac 2 : 0 Sinđelić
03.10.2021 15:00 7. Juli 0 : 2 Jelav
03.10.2021 15:00 Jadar 1961 3 : 0 Jedinstvo
03.10.2021 15:00 Sloga 0 : 4 Velika Reka
03.10.2021 15:00 TE Gučevo 0 : 1 Antimon
03.10.2021 15:30 Rojkovac 5 : 3 OFK Zabrežje
03.10.2021 11:00 Polet 4 : 0 Rvati
03.10.2021 15:30 Borac 1 : 2 Duboko
03.10.2021 15:30 Skela 3 : 2 Munja
03.10.2021 15:30 Partizan 3 : 5 Posavina
03.10.2021 15:00 Sinđelić 3 : 0 Planinac
03.10.2021 15:00 15. Avgust 1950 2 : 1 Pomoravlje
03.10.2021 15:00 Donja Mutnica 1 : 1 Šumadija
03.10.2021 15:00 OFK Batinac 5 : 0 Sloga
03.10.2021 15:00 Mladi radnik 0 : 2 Rudar
03.10.2021 10:00 Rekreativo 011 1 : 2 Zmaj Novi grad
03.10.2021 10:00 Železnik 1930 0 : 2 Bežanija
03.10.2021 15:30 Sinđelić 2012 2 : 0 Šumadinac
03.10.2021 15:30 Borac 3 : 0 13. maj
03.10.2021 15:30 Novi Beograd 2 : 1 BUSK
03.10.2021 15:30 Velika Moštanica 1 : 1 Dedinje
03.10.2021 11:00 Mladi proleter 2 : 1 Bratstvo
03.10.2021 15:30 Pinosava : Sveti Stefan
03.10.2021 15:30 Palilulac 5 : 2 Minel
03.10.2021 10:00 OFK Lug 2020 0 : 3 Avala 1939
03.10.2021 15:30 OFK Crvenka 1 : 2 KFK Ravna gora
03.10.2021 15:30 Lepušnica 0 : 4 Pionir
03.10.2021 15:00 Divostin 2 : 0 Ćava
03.10.2021 15:00 Dobrača 1 : 5 OFK Žeželj
03.10.2021 15:00 Jadran 1 : 0 OFK Bagremar
03.10.2021 11:00 Seljak 2 : 2 21. oktobar
03.10.2021 15:30 Jedinstvo 2 : 2 Borac
03.10.2021 11:00 Kruševica 1980 3 : 1 Karađorđe
03.10.2021 10:00 Feniks 1 : 1 Sloga
03.10.2021 15:30 Mladost (R) 7 : 1 Karađorđe
03.10.2021 15:30 Partizan 2 : 1 BSK
03.10.2021 15:00 Vinogradar 2 : 2 Mladost (T)
03.10.2021 15:00 Bratstvo 1 : 0 Osaonica
03.10.2021 15:00 Ursule 1 : 1 Vinorača
03.10.2021 15:00 Šantarovac 2 : 3 Mladost (G)
03.10.2021 15:00 Morava 5 : 0 Sinđelić 1934
03.10.2021 15:00 Mladost (K) 1 : 0 Mladost (D)
03.10.2021 15:30 Borac 2 : 5 B 2000
03.10.2021 15:30 Mladost (R) 2 : 0 Tulež
03.10.2021 11:00 Kalipolje 2 : 5 Gorski Car
03.10.2021 15:30 Kopljari 1 : 0 Venčani
03.10.2021 15:30 Mladost (J) 1 : 2 Trešnjevica
03.10.2021 15:30 Šumadinac 4 : 0 Šamot
03.10.2021 15:30 Bačka 1945 0 : 0 Slavija (P)
03.10.2021 15:30 Neštin 2 : 2 Krivanj
03.10.2021 15:30 Slavija (B) 0 : 7 Maglić
03.10.2021 15:30 Borac 1 : 0 Soko
03.10.2021 15:30 Orlovi 2 : 1 Bačka (D)
03.10.2021 15:30 Bački Hajduk 3 : 2 Kulpin
03.10.2021 15:00 Mladost 0 : 0 Omladinac
03.10.2021 15:00 Torpedo 1 : 1 Napredak
03.10.2021 15:00 Sloga 1 : 5 Mladi borac
03.10.2021 15:00 Stojan Lazarac 5 : 0 Milicionar
03.10.2021 15:00 Sloboda 1 : 0 Budućnost (Z)
03.10.2021 15:00 Budućnost (PD) 4 : 2 Gorki
03.10.2021 15:00 Duško 1 : 0 Petlovača
03.10.2021 15:30 Gruža 1 : 0 Lazac
03.10.2021 11:00 Miločajac 7 : 0 Studen Vitez
03.10.2021 15:30 Kraljevo Hajduk 3 : 3 Apolon 2018
03.10.2021 15:30 Jovo Kursula 5 : 1 Mineral 2015
03.10.2021 15:30 Popovići Vrnjci 0 : 1 Jedinstvo (G)
03.10.2021 15:30 Jedinstvo (D) 0 : 3 Borac
03.10.2021 15:30 Braća Vuković 3 : 1 Granit
03.10.2021 15:00 Vlašić 4 : 1 Trešnjevka
03.10.2021 15:00 Vojvoda Stepa Stepanović 5 : 1 Dobrava Žabar 2020
03.10.2021 15:00 Šipurske livade 1 : 0 Pričinović
03.10.2021 15:00 Mrovska 3 : 0 Sloga (M)
03.10.2021 15:00 Mladost (PP) 9 : 0 Dumača
03.10.2021 15:00 Sloga (K) 3 : 1 OFK Letnjikovac 1983
03.10.2021 15:00 Dobrava 1 : 2 Jevremovac
03.10.2021 15:00 Mramor 0 : 0 Novoselac
03.10.2021 15:00 Standard 2021 0 : 7 Real Niš
03.10.2021 15:00 Spartak 2 : 2 Mezgraja
03.10.2021 15:00 Supovac 0 : 4 Vrtište
03.10.2021 15:00 Jasenovik 2018 2 : 1 Mladost
03.10.2021 15:00 Sloga (DT) 0 : 4 Sloga 1948
03.10.2021 15:30 Terekveš 2 : 1 Proleter
03.10.2021 15:30 Omladinac 1 : 3 2. Oktobar
03.10.2021 15:30 1. Oktobar 3 : 2 Napredak
03.10.2021 15:30 Sloga 1932 0 : 0 Beli Orao
03.10.2021 15:30 Batovac 0 : 4 Napredak 1934
03.10.2021 15:30 Ljubičevo 2 : 2 Mladi Borac
03.10.2021 15:30 Mlava (B) 0 : 0 Dizel
03.10.2021 15:30 Barič 3 : 0 Stig 1955
03.10.2021 15:30 Soko 0 : 4 Napredak (S)
03.10.2021 15:30 Sloga 1945 3 : 0 Rade Milošević
03.10.2021 15:30 Pobeda 1953 2 : 0 Jedinstvo (S)
03.10.2021 15:30 Manastirica 2 : 1 Mlava (ML)
03.10.2021 15:00 Sloga 2 : 0 Lokomotiva
03.10.2021 11:00 Mladost (MS) 3 : 1 Veliki Suvodol
03.10.2021 15:00 Mladost (PR) 2 : 0 Temac
03.10.2021 11:00 Tempo 0 : 1 Crvena zvezda
03.10.2021 11:00 Borac 4 : 2 Ratar
03.10.2021 11:00 Napredak 2012 5 : 1 Rudar 2016
03.10.2021 15:00 Sloga 4 : 0 Rutevac
03.10.2021 15:00 Jezava 2 : 3 Badljevica
03.10.2021 15:00 Stari Hrast 2018 5 : 0 Omladinac
03.10.2021 15:00 Skobalj 5 : 2 Budućnost
03.10.2021 15:00 Crvena zvezda 3 : 0 Godomin
03.10.2021 15:00 Vožd 2020 1 : 2 Lunjevac
03.10.2021 15:00 Landol 1 : 3 Proleter 1947
03.10.2021 15:30 Gradina 2 : 3 Sloga
03.10.2021 15:30 Vrelo 0 : 1 Bratstvo
03.10.2021 15:30 Jelica 3 : 5 Radnički
03.10.2021 15:30 Tisa 5 : 0 Tromeđa
03.10.2021 15:30 Jadran 2 : 3 Potisje
03.10.2021 15:30 Jedinstvo (SK) 2 : 1 Šampion
03.10.2021 15:30 Slavija 2 : 3 Čoka
03.10.2021 15:30 Graničar 1 : 4 Horgoš 1911
03.10.2021 15:30 Jedinstvo (M) 0 : 2 Hajduk
03.10.2021 15:30 Graničar (A) 3 : 0 OFK Bačinci
03.10.2021 15:30 BSK 0 : 1 Graničar (K)
03.10.2021 15:30 OFK Bikić 0 : 1 Jedinstvo
03.10.2021 15:30 Hajduk 1 : 0 OFK Zeka Buljubaša
03.10.2021 15:30 Srem 2 : 0 Fruška Gora
03.10.2021 15:30 LSK Laćarak 2 : 0 Zmaj
03.10.2021 15:30 Erdevik 2017 2 : 2 Obilić 1993
03.10.2021 15:00 Backovac Junajted 2 : 1 Brezak
03.10.2021 15:00 Semedraž 3 : 0 Šilopaj
03.10.2021 15:00 Majdan 4 : 3 Takovski Ustanak
03.10.2021 15:00 Velereč 94 3 : 0 Lunjevica
03.10.2021 15:00 FC Stella Rossa 0 : 4 Jablanica
03.10.2021 15:00 Omladinac 1 : 4 Ozremica
03.10.2021 Lepaja 2018 1 : 0 Koprijan
03.10.2021 Arbanasce 3 : 1 Jugovići 1976
03.10.2021 16:00 Hajduk 1950 3 : 6 Udarnik Višnjevac
03.10.2021 16:00 Lokomotiva 2 : 2 Vinogradar
03.10.2021 16:00 Bikovo 4 : 2 Solid
03.10.2021 16:00 Palić 1 : 1 SFU Graničar 024
03.10.2021 16:00 OFK Mala Bosna 2015 0 : 2 Žednik
03.10.2021 16:00 Čantavir 0 : 3 Elektrovojvodina
03.10.2021 15:30 Banat (I) 2 : 0 Banat (D)
03.10.2021 15:30 Omladinac 4 : 0 Graničar
03.10.2021 15:30 Dunav 6 : 2 Sloga (M)
03.10.2021 15:30 Partizan 1 : 3 Karaš (K)
03.10.2021 15:30 Karaš (J) 6 : 1 Vitorul
03.10.2021 15:30 Polet 0 : 0 Borac (VS)
03.10.2021 15:30 Ševac 1 : 1 Ratar
03.10.2021 15:00 Šumadija 0 : 0 Budućnost 1948
03.10.2021 15:00 Pobeda 0 : 0 Cerovac 2013
03.10.2021 15:00 Beli Orlovi 2 : 2 Bukovac
03.10.2021 12:00 Selevac 1919 1 : 3 Udarnik
03.10.2021 00:00 Karadjordje 1 : 2 Obilić
03.10.2021 00:00 Sloga 1 : 2 Mladost
03.10.2021 00:00 Omladinac 0 : 1 Bresje Superior
03.10.2021 15:30 Palilulac 2 : 3 Mladost
03.10.2021 15:30 Sloga 0 : 3 Rtanj
03.10.2021 15:30 Slemen 3 : 0 Jedinstvo
03.10.2021 11:00 Elid 1 : 3 Mekiš
03.10.2021 15:30 Moravac 3 : 6 Grkinja
03.10.2021 15:30 Eđšeg 1 : 1 Proleter
03.10.2021 15:30 Mladost 1 : 3 Jedinstvo
03.10.2021 15:30 Slavija 0 : 3 Tomislavci
03.10.2021 15:30 Mladost 1 : 3 Krivelj
03.10.2021 15:30 OFK Tamnič 4 : 4 Vrelo
03.10.2021 15:00 Lokomotiva 0 : 2 Kladušnica
03.10.2021 15:00 Koča Anđelković 0 : 3 Rtkovo
03.10.2021 12:30 Duškovci 2 : 4 Gorobilje
03.10.2021 15:30 Knjaz 1 : 2 Napredak
03.10.2021 12:00 Glumač 6 : 4 Trešnjica
03.10.2021 Soko 3 : 4 Višesava 2
03.10.2021 11:00 Gaglovo 0 : 0 Mudrakovac
03.10.2021 11:00 Dedina 2 : 0 Borac
03.10.2021 11:00 Konjuh 5 : 3 Bukovica
03.10.2021 15:00 Kapidžija 0 : 3 Pepeljevac 1947
03.10.2021 15:00 Rasina 2 : 2 Padež
03.10.2021 15:00 Žabare 4 : 0 Zmajevac
03.10.2021 11:00 Polet 0 : 3 Modrica
03.10.2021 16:00 Obilić 0 : 8 OFK Sirig
03.10.2021 16:00 Hajduk (Č) 0 : 3 Susek
03.10.2021 16:00 Titel 1 : 0 Moskva
03.10.2021 16:00 Hajduk (G) 2 : 0 Borac
03.10.2021 16:00 Proleter 3 : 2 Sloga
03.10.2021 16:00 Bačka 1 : 1 Vinogradar
03.10.2021 15:30 Vitez 0 : 3 Kupinovo
03.10.2021 15:30 Sloven 3 : 2 OFK Brestač
03.10.2021 15:30 Lovac 1 : 3 Kameni
03.10.2021 15:30 Jedinstvo 2014 0 : 3 Zlatica
03.10.2021 15:30 Proleter 2 : 2 Sloga
03.10.2021 15:30 KSK Konak 1926 0 : 8 Borac
03.10.2021 15:30 Sloga 2 : 4 Proleter
03.10.2021 15:30 Ljubinić 0 : 5 Belo Polje
03.10.2021 15:30 Provo 2015 0 : 6 Bobovik
03.10.2021 11:00 Jedinstvo 2014 3 : 0 Belpos
03.10.2021 15:30 Torpedo 0 : 1 Verko
03.10.2021 11:00 Polet 4 : 0 Skupljen 2013
03.10.2021 15:30 Sparta 0 : 1 Mladost (Z)
03.10.2021 11:00 Hajduk 1 : 0 Petrovac 74
03.10.2021 15:30 OFK Boždarevac 3 : 4 Rušanj
03.10.2021 15:30 Veliki Borak 0 : 2 OFK Borac
03.10.2021 15:00 Apolon 4 3 : 2 Kremenac
03.10.2021 15:00 Jovanovac 0 : 1 Azbest
03.10.2021 15:00 Šumadija 3 : 0 Bukorovac
03.10.2021 15:30 Mladost 1981 2 : 1 Morava (S)
03.10.2021 15:30 Šumadija 2 : 0 Sloga Obrva
03.10.2021 15:30 Stubal 0 : 0 Morava (M)
03.10.2021 15:30 Partizan (V) 3 : 1 Biljanovac
03.10.2021 11:00 Omladinac (V) 1 : 3 Gradac
03.10.2021 11:00 Ratajac 0 : 3 Stara Čaršija
03.10.2021 11:00 OFK Orašje 1960 0 : 1 Mladost (MD)
03.10.2021 11:00 Mladost 1977 9 : 1 Bresno Polje
03.10.2021 12:30 Velika Morava 8 : 2 Parcane
03.10.2021 15:30 Jedinstvo 1 : 4 Fruškogorac
03.10.2021 15:30 Donji Petrovci 2 : 1 Hrtkovci
03.10.2021 15:30 Borac 0 : 3 Polet
03.10.2021 15:30 Dunav 3 : 2 Vojvodina
03.10.2021 15:30 Sloga (M) 0 : 5 Planinac
03.10.2021 15:30 Sloga (K) 1 : 4 Borac
03.10.2021 15:30 27. Oktobar 0 : 3 Car Uroš
03.10.2021 15:30 Dinamo 3 : 0 Sport
03.10.2021 15:30 Telečka 1 : 1 Jedinstvo Lemeš
03.10.2021 15:30 Polet 0 : 0 Jedinstvo (R)
03.10.2021 14:30 OFK Dragoševac 2 : 2 Mladi radnik
03.10.2021 14:30 Belica 2 : 5 Sloboda
03.10.2021 14:30 Domaćin 1 : 2 Kolonija
03.10.2021 14:30 Napredak 1 : 6 Omladinac
03.10.2021 14:30 Mladost 3 : 1 Dobra Voda
03.10.2021 11:00 Vrelo 4 : 2 Strelac 001
03.10.2021 11:00 Gunjevac 3 : 2 Zvizdar 2012
03.10.2021 11:00 Brezovica 5 : 0 Vukona
03.10.2021 11:00 Dokmir 0 : 2 Budućnost 1995
03.10.2021 11:00 Tulari 2 : 0 OFK Takovo
03.10.2021 15:00 Bratstvo 3 : 6 Sinđelić
03.10.2021 15:00 Graničar 7 : 1 Omladinac
03.10.2021 15:00 Jedinstvo (lj) 3 : 1 Jednota
03.10.2021 15:00 Borac : Jedinstvo (M)
03.10.2021 15:30 Mladost 1 : 4 Železničar
03.10.2021 15:30 Polet 0 : 1 Napredak (St)
03.10.2021 15:30 Heroj 2 : 0 Sloboda
03.10.2021 15:30 Napredak (Sv) 1 : 5 Zemljoradnik
03.10.2021 15:30 Hajduk 1 : 4 Moravac
03.10.2021 15:30 Budućnost 1 : 0 Potočac
03.10.2021 15:30 Tempo 2 : 1 Voja Gačić
03.10.2021 15:30 Budućnost 4 : 1 Jedinstvo
03.10.2021 15:30 Borac 1 : 0 Kolonija
03.10.2021 15:00 Sloga 4 : 1 Petka
03.10.2021 15:00 Šumadinac 3 : 1 20. Oktobar
03.10.2021 15:00 Proleter 2 : 3 Mladost
03.10.2021 15:00 Pek 0 : 5 Mirko Tomić
03.10.2021 15:00 Polet 3 : 3 Ram
03.10.2021 15:00 Kumane 3 : 1 Žika Marković - Uča
03.10.2021 15:00 Stiški Kurjak : Borac 2016
03.10.2021 15:00 Radnički 1 : 3 Dunavac 1929
03.10.2021 15:00 Mladost 1970 4 : 2 Baštovan 2015
03.10.2021 11:00 Brgule 2 : 7 Sloga (V)
03.10.2021 11:00 OFK Stublenica 4 : 2 Tamnava
03.10.2021 15:30 Mladost (CK) 4 : 4 Mladost 1936
03.10.2021 10:00 Napredak 0 : 10 Moravac
03.10.2021 11:00 Mladost (DB) 4 : 0 Gornje Sinkovce
03.10.2021 15:00 Mladost 3 : 3 Borac
03.10.2021 15:00 Kolubara 3 : 1 Babajić
03.10.2021 11:00 Stepanje 5 : 0 Proleter
03.10.2021 10:00 Mlava (R) 1 : 1 Selište
03.10.2021 10:00 Sloga (J) 2 : 0 Zvezda
03.10.2021 11:00 Stig (MC) 3 : 1 Crni Vitez
03.10.2021 11:00 Radnik 0 : 3 BSK 1924
03.10.2021 15:30 Dobrica 4 : 0 Rapid
03.10.2021 15:30 Janošik 0 : 2 Vojvodina
03.10.2021 15:30 Vladimirovac 3 : 2 Naša Krajina
03.10.2021 15:30 Banatul 2 : 0 Crvena zvezda
03.10.2021 10:00 Budućnost (B) 3 : 2 Krćevac 04
03.10.2021 10:00 Radoje Domanović 5 : 2 Maskar
03.10.2021 15:30 Sloga (Z) 0 : 0 Sremac (J)
03.10.2021 15:30 Borac (R) 2 : 1 OFK Bosut
03.10.2021 15:30 Borac (VR) 4 : 3 Mitros
03.10.2021 15:30 Srem 5 : 0 Napredak 2021
03.10.2021 15:30 Sloga 5 : 0 Sparta
03.10.2021 15:30 Planinac 2 : 1 Trgovački
03.10.2021 11:00 OFK Jelen 3 : 1 Zadrugar
03.10.2021 11:00 Proleter 1 : 4 Roma-Odžino selo
03.10.2021 11:00 Culjković 2 : 1 POFK Metaloplastika 2006
03.10.2021 11:00 Sava 3 : 2 Zablaće
03.10.2021 11:00 Rudar 0 : 2 Mišar
03.10.2021 11:00 Jedinstvo 0 : 3 Metlić
03.10.2021 11:00 Mladost Svileuva 3 : 2 Mladost Slatina
03.10.2021 11:00 Korman 4 : 2 Galeb
03.10.2021 11:00 Bojić 0 : 3 Rankovac
03.10.2021 15:30 Zemljoradnik 1932 0 : 0 Sloga Vitez
03.10.2021 15:30 Vojvoda Milenko 9 : 0 Metalac
03.10.2021 15:30 Proleter 1 : 7 Sloga (D)
03.10.2021 15:30 Dunavac 6 : 1 Margum
03.10.2021 15:30 Mip Majdan 3 : 1 Moravac 1933
03.10.2021 15:30 Morava 1932 7 : 3 Sopot
03.10.2021 10:00 Beli Orlovi 9 : 0 Polet
03.10.2021 15:00 Vuk 2 : 0 Granit
03.10.2021 15:00 Gradilište 0 : 0 Sloga
03.10.2021 15:00 14. Oktobar 2 : 0 Jadar
03.10.2021 15:00 Borac 3 : 2 Krajišnici
03.10.2021 15:00 Hajduk 5 : 2 Mladost (G)
03.10.2021 15:00 Bujačić 2 : 2 Mladost
03.10.2021 15:00 Ribnikar 1 : 3 Beloševac
03.10.2021 15:00 Sloga Gorić 4 : 1 Zadrugar
03.10.2021 11:00 Misača 1 : 5 Partizan 1945
03.10.2021 11:00 Vrbica 4 : 4 Ranilović 1970
03.10.2021 15:30 Omladinac 2 : 4 Vlaška
03.10.2021 15:30 Borac 4 : 0 Sloga
03.10.2021 15:30 Kosmajac 4 : 1 Markovac
03.10.2021 15:30 Selo Mladenovac 1 : 3 Ivanča
03.10.2021 15:30 OFK Mladost 2 : 3 Umčari
03.10.2021 15:30 Hajduk 3 : 0 Gročanski fudbalski klub
03.10.2021 15:30 BSK 2 : 1 Mladost
03.10.2021 15:30 Proleter 2 : 6 Polet
03.10.2021 15:30 Jedinstvo 0 : 1 Sloga
03.10.2021 15:00 Resava : Resavac
03.10.2021 15:00 Jasenovo 7 : 1 Napredak
03.10.2021 11:00 Mladost 1 : 2 Radnik
03.10.2021 11:00 Napredak (U) 1 : 4 Bair
03.10.2021 11:00 Omladinac 1 : 1 OFK Napredak 1933
03.10.2021 15:00 Grkljane 2 : 1 Kruševica
03.10.2021 15:00 Kaonik 4 : 2 Dvorane
03.10.2021 11:00 Polet 3 : 0 Vratare
03.10.2021 15:00 Kolarac 5 : 0 Vučak
03.10.2021 15:00 Petrijevac 8 : 0 OFK Slavija
03.10.2021 15:00 Drugovac 0 : 3 Ravni Gaj
03.10.2021 15:00 Železničar 1 : 2 Vrbovac
03.10.2021 10:00 Morava 3 : 0 Lipar
03.10.2021 11:00 PSS-192 2 : 1 SFK Glogovac
03.10.2021 15:00 Rudar Prijedor 1 : 1 Sloboda
03.10.2021 17:00 Tuzla City 1 : 1 Sarajevo
03.10.2021 15:30 Omarska 0 : 0 Slavija
03.10.2021 20:00 Budućnost 3 : 0 Rudar
03.10.2021 19:00 Zeta 1 : 1 Dečić
03.10.2021 18:00 Mladost 2 : 1 Bokelj
03.10.2021 15:30 Igalo 0 : 1 Jedinstvo
03.10.2021 18:00 OFK Titograd 1 : 1 Grbalj
03.10.2021 15:30 Arsenal 2 : 0 Cetinje
03.10.2021 18:00 Kom 0 : 3 Berane
03.10.2021 15:00 Angers 3 : 2 Metz
03.10.2021 17:00 Lille 2 : 0 Olympique Marseille
03.10.2021 15:00 Lorient 1 : 1 Clermont
03.10.2021 15:00 Monaco 3 : 0 Bordeaux
03.10.2021 15:00 Nantes 2 : 0 Troyes
03.10.2021 13:00 Rennes 2 : 0 PSG
03.10.2021 20:45 Saint-Étienne 1 : 1 Olympique Lyonnais
03.10.2021 15:00 Crystal Palace 2 : 2 Leicester City
03.10.2021 17:30 Liverpool 2 : 2 Manchester City
03.10.2021 15:00 Tottenham Hotspur 2 : 1 Aston Villa
03.10.2021 15:00 West Ham United 1 : 2 Brentford
03.10.2021 20:45 Atalanta 2 : 3 Milan
03.10.2021 12:30 Bologna 3 : 0 Lazio
03.10.2021 18:00 Fiorentina 1 : 2 Napoli
03.10.2021 18:00 Roma 2 : 0 Empoli
03.10.2021 15:00 Hellas Verona 4 : 0 Spezia
03.10.2021 15:00 Sampdoria 3 : 3 Udinese
03.10.2021 17:30 Bayern 1 : 2 Eintracht
03.10.2021 15:30 Mainz 05 1 : 2 Union Berlin
03.10.2021 19:30 Arminia 0 : 4 Bayer 04 Leverkusen
03.10.2021 18:30 Getafe 1 : 1 Real Sociedad
03.10.2021 21:00 Granada 1 : 0 Sevilla
03.10.2021 16:15 Espanyol 2 : 1 Real Madrid
03.10.2021 18:30 Villarreal 2 : 0 Real Betis
03.10.2021 14:00 Elche 1 : 0 Celta Vigo
03.10.2021 15:30 TSC 1 : 2 Crvena zvezda
03.10.2021 15:00 ŽFU Zvezda B 2018 3 : 0 Požarevac
03.10.2021 15:00 Vojvodina 0 : 12 Spartak
03.10.2021 15:00 ŽGFK Lavice Dubočica 0 : 5 Jedinstvo 2014
03.10.2021 16:00 Spartak DOO 9 : 1 Napredak Junior 2018
03.10.2021 12:00 Jedinstvo (Ub) 5 : 0 Slatke male
03.10.2021 12:00 Voša AS 1 : 8 Proleter
03.10.2021 11:00 Stajićevo 2017 2 : 2 Nova Kolonija
03.10.2021 11:00 Voždovac 2 : 1 Rad
03.10.2021 13:00 TSC 3 : 2 Zemun
03.10.2021 11:45 OFK Beograd 2 : 0 IMT
03.10.2021 13:00 Radnički 1923 1 : 2 Crvena zvezda
03.10.2021 11:00 Vojvodina 4 : 1 Mladost (L)
03.10.2021 13:00 Spartak ŽK 0 : 0 Mačva
03.10.2021 13:30 GFK Sloboda 0 : 1 Šumadija 1903
03.10.2021 13:30 Mladi radnik 1926 0 : 1 Novi Pazar
03.10.2021 13:30 Mladost (L) 1 : 1 Borac 1926
03.10.2021 13:30 Sunrise Šabac 0 : 1 Sloga (K)
03.10.2021 13:30 Železničar : Javor
03.10.2021 13:30 Zlatibor 1 : 0 Sloga (P)
03.10.2021 13:30 Radnički (V) 0 : 0 Metalac (GM)
03.10.2021 13:30 Jedinstvo 5 : 1 Loznica
03.10.2021