XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 638 utakmica za dan
Subota, 2 Oktobar 2021

Fudbal

02.10.2021 18:00 Spartak ŽK 0 : 4 Voždovac
02.10.2021 18:00 Radnik 0 : 1 Proleter
02.10.2021 16:00 TSC 1 : 2 Čukarički
02.10.2021 15:00 Radnički (SM) 2 : 1 Železničar
02.10.2021 15:00 Kabel 0 : 0 Budućnost
02.10.2021 15:00 Loznica 1 : 1 Mladost GAT
02.10.2021 15:00 Rad 1 : 0 IMT
02.10.2021 15:00 Inđija 3 : 1 Zlatibor
02.10.2021 15:00 OFK Žarkovo 0 : 1 OFK Bačka
02.10.2021 19:00 Mačva 2 : 1 RFK Grafičar
02.10.2021 15:30 OFK Bečej 1918 2 : 1 Radnički (Zr)
02.10.2021 15:30 Dinamo 1945 1 : 3 Feniks 1995
02.10.2021 15:30 OFK Stari Grad 3 : 4 Tekstilac
02.10.2021 15:30 Jedinstvo (SP) 1 : 2 1. Maj Ruma
02.10.2021 15:30 OFK Kikinda 3 : 1 Hajduk 1912
02.10.2021 15:00 Sloga (P) 3 : 1 Smederevo 1924
02.10.2021 15:00 Sloga (K) 2 : 0 Mačva 1929
02.10.2021 15:00 Real 2 : 1 RSK
02.10.2021 15:00 Mladi radnik 1926 0 : 1 Jedinstvo
02.10.2021 15:00 Borac 1926 2 : 0 Rađevac
02.10.2021 15:00 Trepča 1 : 3 Budućnost (A)
02.10.2021 15:00 Sloga (BB) 1 : 0 GFK Sloboda
02.10.2021 10:00 BASK 4 : 1 Studentski grad
02.10.2021 15:30 Leštane 1 : 0 Ušće Novi Beograd
02.10.2021 15:30 Radnički (NB) 0 : 1 Radnički (O)
02.10.2021 11:00 Prva iskra 2 : 0 Brodarac
02.10.2021 11:00 Teleoptik 0 : 0 BSK Borča
02.10.2021 15:30 OFK Beograd 4 : 1 Borac
02.10.2021 15:00 Meševo 1 : 0 Sloga (L)
02.10.2021 15:00 Pčinja 1 : 1 Rembas
02.10.2021 15:00 GFK Dubočica 2 : 0 Dinamo
02.10.2021 15:30 Kozara 2 : 1 Polet
02.10.2021 15:30 Jedinstvo (BK) 3 : 0 Proleter
02.10.2021 15:30 Sloga 0 : 2 Vojvodina 1928
02.10.2021 15:30 Crvena zvezda (VS) 3 : 2 Mladost
02.10.2021 15:30 BAK 0 : 2 Naftagas
02.10.2021 15:30 Jedinstvo (V) 3 : 0 Begej
02.10.2021 15:30 Cement 2 : 1 Sloga (E)
02.10.2021 15:30 Mladost 1 : 1 RFK Novi Sad 1921
02.10.2021 15:30 Jedinstvo 1 : 2 Donji Srem
02.10.2021 15:30 Radnički (Š) 2 : 3 Sloga (T)
02.10.2021 15:30 Senta 4 : 0 Hercegovac
02.10.2021 15:30 ČSK Pivara 3 : 0 Njegoš
02.10.2021 15:30 Bačka 1901 3 : 0 Preporod
02.10.2021 15:30 Mladost APA 1 : 3 Vojvodina (BG)
02.10.2021 15:30 Lokomotiva 0 : 1 Torlak
02.10.2021 15:30 OFK Mladenovac 5 : 0 Vinča
02.10.2021 15:00 Goč 0 : 1 Budućnost
02.10.2021 15:00 Šumadija 1903 2 : 2 Tutin
02.10.2021 15:00 Karađorđe 3 : 1 Polet
02.10.2021 15:00 Parmenac 1 : 5 Jedinstvo (K)
02.10.2021 15:00 FAP 4 : 0 Polet (T)
02.10.2021 15:00 Sevojno 0 : 0 Zlatar
02.10.2021 15:00 Cer 2 : 0 OFK Divci
02.10.2021 15:00 Jedinstvo Vladimirci 1924 1 : 1 Strmovo 1968
02.10.2021 15:00 Radnički (V) 2 : 0 Vrelo Sport
02.10.2021 15:00 OFK Mihajlovac 2 : 0 OFK Napredak
02.10.2021 15:00 Sloga 33 2 : 1 Šumadija
02.10.2021 15:00 Karađorđe 1 : 1 Rudar 2001
02.10.2021 15:00 Morava 5 : 1 OFK Aranđelovac 1979
02.10.2021 15:00 OFK Sinđelić 6 : 0 Naša krila 1936
02.10.2021 15:00 SFK Morava 1 : 0 Nebeski Andjeli
02.10.2021 15:00 Morava 1918 5 : 1 Juhor
02.10.2021 15:00 Blagotin 1 : 2 Sloga (D)
02.10.2021 15:00 Jedinstvo 1936 5 : 0 Levač
02.10.2021 15:00 Đerdap 5 : 1 Jedinstvo (P)
02.10.2021 15:00 Zvezda 0 : 5 Rajko Mitić
02.10.2021 15:00 OFK Knjaz 0 : 2 Dunav
02.10.2021 15:00 Lužnica 3 : 1 Bor 1919
02.10.2021 15:30 Radnički (S) 2 : 5 Crvenka
02.10.2021 15:30 Vojvodina 0 : 3 Radnički 1918
02.10.2021 15:30 ŽAK 1 : 0 Borac 46
02.10.2021 15:30 Bratstvo 2019 2 : 1 Polet
02.10.2021 16:00 Crvena Zvezda 1 : 3 Jugović
02.10.2021 16:00 Slavija 3 : 0 Omladinac
02.10.2021 16:00 OFK Futog 3 : 1 Fruškogorski partizan
02.10.2021 15:30 Jedinstvo Stević 2 : 2 Stari Tamiš
02.10.2021 15:30 Partizan (U) 2 : 0 Radnički (K)
02.10.2021 15:30 Podrinje 1 : 3 Sremac (Deč)
02.10.2021 15:30 GFK Sloven 2 : 1 Železničar
02.10.2021 15:30 Partizan 3 : 1 Sloga
02.10.2021 15:30 Proleter 0 : 2 OFK Vrbas
02.10.2021 15:30 Jadran 4 : 1 Radnički 1905
02.10.2021 15:30 AFK 3 : 0 Bačka
02.10.2021 15:30 Srbobran 4 : 1 Đurđin
02.10.2021 15:30 Obilić (NK) 2 : 0 Tornjoš
02.10.2021 15:00 Petlić SD 026 1 : 1 Železničar Kusadak
02.10.2021 15:00 Jasenica 2017 3 : 2 Osipaonica
02.10.2021 15:30 Šarbanovac 3 : 3 Radnički (K)
02.10.2021 15:30 Poreč 0 : 0 Miloševo
02.10.2021 15:30 Rudna Glava 10 : 1 Polet
02.10.2021 15:00 Baličevac 3 : 1 Borac
02.10.2021 15:00 Svrljig 3 : 1 Moravac
02.10.2021 15:30 Rtanj 4 : 1 Velika Jasikova
02.10.2021 15:30 Rudar Vrška Čuka 0 : 1 Radnički 1946
02.10.2021 15:30 Midžor 4 : 0 FSU Kraljevica
02.10.2021 15:00 Sebečevac 8 : 1 Sloga (D)
02.10.2021 15:00 Sloga (Ć) 3 : 4 Jastrebac (VŠ)
02.10.2021 19:30 Rubin 1 : 1 Bošnjane
02.10.2021 15:30 Delija 2 : 0 ŽAK
02.10.2021 15:30 Radnički 0 : 5 ŽFK Banat
02.10.2021 14:30 Mladi Borac 3 : 1 Javor
02.10.2021 14:30 Rudar (St) 4 : 1 Partizan (G)
02.10.2021 15:30 Zvižd 0 : 1 Borac (K)
02.10.2021 15:00 Napredak 3 : 0 Spartak
02.10.2021 15:00 Zadrugar 3 : 2 Vladimir Durković
02.10.2021 15:30 Strelac 2 : 0 Mladost
02.10.2021 15:30 Šumadija 0 : 5 Lisović 1977
02.10.2021 15:30 Barajevo 3 : 2 BSK 1926
02.10.2021 10:00 Turbina 0 : 2 OFK Budućnost
02.10.2021 15:30 Milutinac 0 : 2 Borac (O)
02.10.2021 18:00 Šećeranac Ada 4 : 3 Heroj Polet
02.10.2021 10:30 Rakovica 0 : 0 Beograd Karaburma
02.10.2021 15:00 Sloga (D) 2 : 0 Šumadinac
02.10.2021 15:00 Kolonija 2 : 1 Borac (D)
02.10.2021 15:00 OFK Brđanac : Toplica
02.10.2021 15:00 Radnički 2020 4 : 0 Planinac 1933
02.10.2021 15:30 Ovčar 3 : 1 Dragačevo
02.10.2021 15:30 Mladost (V) 2 : 1 Proleter
02.10.2021 14:30 Mladost (S) 1 : 0 FSU Južna pruga
02.10.2021 14:30 Levosoje 2 : 2 Mladost (B)
02.10.2021 15:00 Junior Novo Naselje 0 : 5 Rajac
02.10.2021 15:00 Mladost 0 : 3 Borac
02.10.2021 15:00 Varvarin 0 : 1 Poljoprivrednik
02.10.2021 15:00 Rudar 4 : 3 Graničar (G)
02.10.2021 15:30 Zadrugar 4 : 1 Mladost
02.10.2021 15:30 Rudar 1973 0 : 4 Badince
02.10.2021 15:00 Luk 1 : 0 Prva Iskra
02.10.2021 15:30 Pobednik 4 : 0 Jedinstvo
02.10.2021 15:00 Beljanica 3 : 1 Omladinac
02.10.2021 14:30 Miljakovac 1 : 3 Busije
02.10.2021 15:00 Stanovo 1941 3 : 1 Kragujevac
02.10.2021 15:30 Mladost (P) 1 : 1 Šumadija
02.10.2021 15:00 GFK Strelište 4 : 1 Šumadinac
02.10.2021 15:00 Kupinovac 7 : 1 Trnava
02.10.2021 15:30 Tvrđava 5 : 0 Mladost
02.10.2021 15:30 Mlada krila 0 : 0 Omladinac
02.10.2021 15:30 Jedinstvo (NB) 9 : 1 Roham
02.10.2021 15:30 Planinac 3 : 1 Budućnost
02.10.2021 11:00 Prijatelji 3 : 1 Malba
02.10.2021 15:30 Vujan 2 : 2 Tigrovi Mija Gold
02.10.2021 15:30 Gladijator 1 : 3 Lugovi
02.10.2021 15:30 Čačak 94 2 : 0 Mršinci
02.10.2021 15:30 Morava 1 : 4 Remont
02.10.2021 15:30 Gaučosi 3 : 2 Gavrilo Princip
02.10.2021 15:30 OFK Braničevo 0 : 4 BSK 1931
02.10.2021 15:30 Polet (V) 1 : 4 Napredak (B)
02.10.2021 15:30 Bata Bulić 0 : 1 Mladost (K)
02.10.2021 15:30 Trgovački 0 : 1 Integral
02.10.2021 15:30 Jasenovac 1 : 0 Zadrugar 1947
02.10.2021 15:00 Borac 3 : 0 Budućnost
02.10.2021 15:00 Rongo Siti 6 : 5 Padež
02.10.2021 15:00 OFK Sloga 2 : 2 Polet
02.10.2021 15:00 Jedinstvo 2 : 5 Škriljac
02.10.2021 15:30 Bjelica 3 : 0 Brezova
02.10.2021 Omladinac 1977 6 : 1 Balajnac 2019
02.10.2021 Sloga 1980 2 : 2 Dobrič 1974
02.10.2021 15:30 Oko sokolovo 1 : 1 Marina Kutina
02.10.2021 15:30 Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo 3 : 0 Sloboda
02.10.2021 15:00 Makrešane 3 : 4 Naupare
02.10.2021 16:00 Železničar 2 : 1 OFK Hajduk
02.10.2021 16:00 Miletić 3 : 2 Čenej
02.10.2021 15:30 Rekreativo 1 : 8 OFK Urovci
02.10.2021 15:00 Borba 1 : 1 Hajduk 1936
02.10.2021 15:30 Milakovac 2018 0 : 0 Mladost 1925
02.10.2021 15:30 BSK 2014 1 : 4 Mladi radnik 1925
02.10.2021 15:30 Bogutovačka Banja 3 : 4 Magnohrom
02.10.2021 15:30 Budućnost 0 : 2 Stara Čaršija
02.10.2021 15:00 Šampion 2013 0 : 2 Beli Orlovi
02.10.2021 15:00 Borjak 2013 1 : 1 Obilić
02.10.2021 14:30 Dražmirovac 2 : 1 Jedinstvo
02.10.2021 15:30 Popovac 0 : 3 Istok 63
02.10.2021 15:30 Radnik 5 : 1 BSK
02.10.2021 15:30 Borac 1950 4 : 0 ISK Izvor
02.10.2021 15:00 Sloboda 4 : 3 Mladi borac
02.10.2021 15:00 BSK 3 : 0 Mladost
02.10.2021 15:00 Mladi radnik 1 : 3 OFK Borac
02.10.2021 15:00 Strmovo 8 : 1 OFK Polet
02.10.2021 15:00 Rudar 1945 1 : 0 Trnjaci 2021
02.10.2021 15:00 Kalenić 1 : 0 Murgaš 2012
02.10.2021 15:30 Mladost (DL) 1 : 0 Morava
02.10.2021 15:30 Atletiko 2 : 1 ŠFU Derbi 2016
02.10.2021 11:00 Rubribreza 3 : 1 Napredak
02.10.2021 15:30 Osanica 3 : 1 Laznica
02.10.2021 15:30 Vrelo 0 : 2 Borac (V)
02.10.2021 15:30 Homoljac 1 : 0 Budućnost (M)
02.10.2021 15:30 Polet (SD) 7 : 0 Bliznak-Medveđica
02.10.2021 15:30 Mladost 5 : 1 Solunac
02.10.2021 15:30 Proleter 1922 0 : 10 Junkovac
02.10.2021 15:30 Šumadinac 1 : 1 Gornja Trnava 1938
02.10.2021 15:30 Budućnost MI 3 : 0 Jarmenovci
02.10.2021 15:30 Hajduk 4 : 2 Borac (VG)
02.10.2021 15:30 Pobeda 2 : 2 Vinogradar
02.10.2021 15:30 Jedinstvo 2020 5 : 0 OFK Varna
02.10.2021 15:30 Džemerovac 2020 3 : 2 Partizan
02.10.2021 15:30 Dunav 0 : 4 Napredak
02.10.2021 15:30 Vukan 1 : 1 Rudar 1947
02.10.2021 15:30 Melnica 3 : 0 Burovac
02.10.2021 11:00 Udarnik 2015 1 : 0 Sloga
02.10.2021 11:00 Borac 1 : 5 Omladinac
02.10.2021 15:30 Napredak 3 : 1 Petar Dobrnjac
02.10.2021 11:00 BSK 0 : 1 Jedinstvo
02.10.2021 15:30 Sloga 1952 2 : 1 Radnik
02.10.2021 15:30 Zabrđe 1936 1 : 0 Radnički
02.10.2021 15:30 Bare : Omladinac
02.10.2021 15:30 Grivac 0 : 2 Kotlenik
02.10.2021 15:00 Paskovac 4 : 0 Stolice
02.10.2021 15:00 Jadar 07 1 : 4 Mladost (B)
02.10.2021 15:30 Budućnost 0 : 4 Udarnik
02.10.2021 14:00 Azbukovica 2 : 1 Selanac
02.10.2021 11:00 Crnča 0 : 2 Grabovica
02.10.2021 15:00 Sinđelić 2 : 2 Resavski Despoti
02.10.2021 15:00 BSK 2 : 1 Mladost VPD
02.10.2021 15:00 Leotar 1 : 0 Radnik
02.10.2021 19:00 Zrinjski 4 : 0 Široki Brijeg
02.10.2021 15:00 Posušje 2 : 4 Velež
02.10.2021 15:30 Drina 0 : 1 Tekstilac
02.10.2021 15:30 Sloboda 1 : 2 Krupa
02.10.2021 15:30 Zvijezda 09 1 : 1 Kozara
02.10.2021 15:30 Sloga 4 : 0 Budućnost
02.10.2021 18:00 Sutjeska 5 : 0 Modriča
02.10.2021 15:30 Ljubić 2 : 0 Borac
02.10.2021 15:30 Podrinje 0 : 2 Željezničar Sport Team
02.10.2021 18:00 Podgorica 1 : 2 Sutjeska
02.10.2021 19:00 Mornar 0 : 0 OFK Petrovac
02.10.2021 17:00 Montpellier 1 : 1 Strasbourg
02.10.2021 21:00 Nice 2 : 1 Brest
02.10.2021 18:30 Brighton & Hove Albion 0 : 0 Arsenal
02.10.2021 16:00 Burnley 0 : 0 Norwich City
02.10.2021 16:00 Chelsea 3 : 1 Southampton
02.10.2021 16:00 Leeds United 1 : 0 Watford
02.10.2021 13:30 Manchester United 1 : 1 Everton
02.10.2021 16:00 Wolverhampton Wanderers 2 : 1 Newcastle United
02.10.2021 15:00 Salernitana 1 : 0 Genoa
02.10.2021 20:45 Sassuolo 1 : 2 Inter
02.10.2021 18:00 Torino 0 : 1 Juventus
02.10.2021 18:30 RB Leipzig 3 : 0 Bochum
02.10.2021 15:30 Borussia Dortmund 2 : 1 Augsburg
02.10.2021 15:30 Wolfsburg 1 : 3 Borussia M'gladbach
02.10.2021 15:30 Stuttgart 3 : 1 Hoffenheim
02.10.2021 15:30 Hertha BSC 1 : 2 Freiburg
02.10.2021 16:00 Cardiff City 0 : 1 Reading
02.10.2021 13:30 Coventry City 4 : 1 Fulham
02.10.2021 16:00 Barnsley 0 : 1 Millwall
02.10.2021 16:00 AFC Bournemouth 2 : 1 Sheffield United
02.10.2021 16:00 Hull City 2 : 0 Middlesbrough
02.10.2021 16:00 Blackpool 2 : 1 Blackburn Rovers
02.10.2021 16:00 Queens Park Rangers 3 : 2 Preston North End
02.10.2021 16:00 Peterborough United 2 : 3 Bristol City
02.10.2021 16:00 Luton Town 0 : 0 Huddersfield Town
02.10.2021 16:00 Derby County 0 : 0 Swansea City
02.10.2021 16:00 Birmingham City 0 : 3 Nottingham Forest
02.10.2021 21:00 Atletico Madrid 2 : 0 Barcelona
02.10.2021 16:15 Mallorca 1 : 0 Levante
02.10.2021 18:30 Cadiz 0 : 0 Valencia
02.10.2021 14:00 Osasuna 1 : 0 Rayo Vallecano
02.10.2021 16:00 Mašinac 4 : 1 Sloga
02.10.2021 16:00 Radnički 1923 9 : 1 Mačva
02.10.2021 15:00 Levač 1 : 1 Kolubara
02.10.2021 16:30 Zemun 3 : 1 Karađorđe
02.10.2021 15:00 ŽGFK Borac 6 : 0 Šampion
02.10.2021 15:00 Kraljica Marija 14 : 0 Jedinstvo Putevi
02.10.2021 13:15 Voja Gačić 2 : 1 Banat
02.10.2021 Radnički 2012 1 : 0 Knjaževac 2015
02.10.2021 Vučice 0 : 4 Kolibri
02.10.2021 Majdanpek 7 : 0 Morava
02.10.2021 SUŽF Stol 0 : 11 Dinamo
02.10.2021 00:00 Heroj Polet 3 : 2 Rad
02.10.2021 00:00 Vinča 3 : 0 Desetka
02.10.2021 10:00 Brodarac 2 : 0 Čukarički
02.10.2021 13:30 Partizan 4 : 1 RFK Grafičar
02.10.2021 00:00 Heroj Polet : Crvena zvezda
02.10.2021 00:00 Radnicki 3 : 5 Dunav
02.10.2021 11:00 Partizan 1 : 8 TEK Sloga
02.10.2021 Polet : OFK Urovci
02.10.2021 Jedinstvo 1 : 3 Trayal
02.10.2021 Budućnost 5 : 0 Radnički (N)
02.10.2021 OFK Topličanin 2 : 2 Radnik
02.10.2021 10:00 Prof. Bolesnikov 1 : 4 Proleter
02.10.2021 10:00 Tisa Njerš 1 : 3 Index
02.10.2021 14:30 Radnički (Š) 0 : 1 Petrika
02.10.2021 20:15 Ada 3 : 3 OFK Žarkovo
02.10.2021 15:00 Internacional 1 : 4 BSK Borča
02.10.2021 16:00 Bežanija 1 : 1 Sinđelić
02.10.2021 11:00 Napredak 1 : 2 Šumadija (T)
02.10.2021 15:00 Hajduk 5 : 1 Mladost (BJ)
02.10.2021 00:00 BSK 1925 2 : 1 Prva Iskra
02.10.2021 00:00 Radnički : Torlak
02.10.2021 00:00 OFK Beograd : DIF
02.10.2021 00:00 Siti Sport Klub 5 : 2 Rojkovac
02.10.2021 00:00 Budućnost : Balkan
02.10.2021 00:00 Beograd Karaburma : GSP Polet
02.10.2021 Dolovo : Jedinstvo
02.10.2021 Vulturul 6 : 0 Partizan
02.10.2021 Mladost : Borac
02.10.2021 Jedinstvo Stević : Mladost
02.10.2021 00:00 Voja Gačić 4 : 3 Borac
02.10.2021 Radnički 4 : 6 Omladinac 1927
02.10.2021 11:15 Lokomotiva 3 : 2 Radnički (NB)
02.10.2021 16:00 RFK Grafičar 3 : 2 IMT
02.10.2021 14:00 Zemun 11 : 0 011
02.10.2021 13:00 BASK 2 : 1 Rakovica
02.10.2021 13:00 Boleč 4 : 5 Borac
02.10.2021 15:30 Kovačevac 1 : 2 Radnički (NB)
02.10.2021 Polet : Palanka
02.10.2021 Sloga : Jedinstvo
02.10.2021 Podunavac : Bresje Superior
02.10.2021 10:00 Sloboda : Železničar
02.10.2021 11:00 Duboko 0 : 11 Omladinac
02.10.2021 10:00 Rvati 5 : 4 Rojkovac
02.10.2021 Radnički (P) 4 : 3 Vlasina
02.10.2021 Radnički 2 2 : 1 Mineralac
02.10.2021 OFK Radnički 11 : 3 GFK Dubočica
02.10.2021 GFK Jagodina 7 : 0 SFS Borac
02.10.2021 Trayal 2 : 3 Kopernikus Želežničar
02.10.2021 12:00 Tisa Njerš 2 : 2 Index
02.10.2021 10:00 ODR 4 : 0 Proleter 2006
02.10.2021 09:30 Kolubara 2 : 2 011
02.10.2021 13:15 Lokomotiva 4 : 1 Sinđelić
02.10.2021 10:00 OFK Beograd 3 : 2 BSK Borča
02.10.2021 09:30 OLE 3 : 1 Rakovica
02.10.2021 OFK Kikinda 1 : 2 OFK Jugović
02.10.2021 15:15 Voja Gačić 4 : 2 Cement
02.10.2021 15:00 Trlić 0 : 8 OFK Senjak
02.10.2021 10:00 Vrelo Sport 4 : 4 Strmovo 1986
02.10.2021 Budućnost 0 : 2 Balkan
02.10.2021 Zvezdara 1 : 1 Vinča
02.10.2021 Beograd 0 : 0 Palilulac
02.10.2021 Lestane 1 : 13 Prva Iskra
02.10.2021 09:00 DIF 2 : 3 Žarkovo
02.10.2021 Radnički (O) 3 : 1 BASK
02.10.2021 BSK 1925 2 : 0 Bežanija
02.10.2021 12:00 Sloga (BB) 0 : 3 FAP
02.10.2021 12:00 Takovo : Polimlje
02.10.2021 12:00 Sloboda (Č) 0 : 1 Jedinstvo Putevi
02.10.2021 12:00 Spartak 1976 4 : 0 Čačak 94
02.10.2021 Budućnost : Ševac
02.10.2021 Banat 0 : 5 Crvena zvezda
02.10.2021 Proleter : Sloga
02.10.2021 Partizan 2 : 1 Invictus 2020
02.10.2021 Banat 1 : 4 Hajdučica
02.10.2021 Sloga 1 : 2 Proleter
02.10.2021 Omladinac : Spartak 1911
02.10.2021 Glogonj : Mladost
02.10.2021 Borac 2 : 1 Tempo
02.10.2021 10:00 Sloga 0 : 0 Radnički 1905
02.10.2021 14:00 Preporod 3 : 0 Srbobran
02.10.2021 Jedinstvo 1924 : POFK Savacium
02.10.2021 Jedinstvo 3 : 0 Hajduk Stanko
02.10.2021 10:00 TEK Sloga 3 : 3 Kolubara
02.10.2021 11:00 TSC 7 : 5 Vojvodina
02.10.2021 11:00 Bačka : Njegoš
02.10.2021 11:00 Đurđin : Obilić
02.10.2021 11:30 Zemun 2 : 0 Radnički (NB)
02.10.2021 11:00 Voždovac 4 : 1 RFK Grafičar
02.10.2021 08:30 Teleoptik 1 : 5 Čukarički
02.10.2021 13:00 011 2 : 1 Milutinac
02.10.2021 13:00 Brodarac 7 : 0 ADA
02.10.2021 09:00 IMT 3 : 2 Lokomotiva
02.10.2021 08:30 Rakovica 7 : 2 Šumadinac
02.10.2021 00:00 OFK Beograd 5 : 1 Šumadija 1962
02.10.2021 00:00 Crvena zvezda 7 : 2 Zemun
02.10.2021 00:00 Mladenovac 1 : 3 Resnik
02.10.2021 00:00 Sremčica 0 : 5 Dunavac
02.10.2021 00:00 Rad 8 : 0 Borac
02.10.2021 10:00 Radnički : Zabrezje
02.10.2021 09:00 Zvezda : Posavina
02.10.2021 11:00 Crvena Zastava : Jedinstvo
02.10.2021 11:00 Eđšeg : Iskra
02.10.2021 11:00 Jadran 2 : 1 Mladost
02.10.2021 11:00 Budućnost 3 : 3 Njegoš
02.10.2021 11:00 Proleter 1 : 3 Obilić
02.10.2021 11:00 Napredak 1 : 4 Sutjeska
02.10.2021 11:00 Apolon 2018 2 : 0 Novi Pazar
02.10.2021 Trio 0 : 3 OFK Radnički
02.10.2021 Šampion 2014 3 : 3 Car Konstantin
02.10.2021 Radnički (N) 0 : 1 Lider MGM
02.10.2021 Radnički (P) 0 : 1 Napredak
02.10.2021 10:00 Kabel 1 : 3 Radnički 1912
02.10.2021 15:00 Krila Krajine 0 : 2 OFK Bačka
02.10.2021 10:00 OFK Kikinda 1909 6 : 0 One team
02.10.2021 10:00 Hajduk 1912 0 : 3 Petar Puača
02.10.2021 10:00 Radnički (SM) 1 : 5 Derby 2015
02.10.2021 10:00 Radnički (Zr) 5 : 1 Proleter 2006
02.10.2021 11:00 OFK Vršac 5 : 1 Sporto 023
02.10.2021 10:00 Inđija 5 : 0 ODR
02.10.2021 12:00 Petrika 1 : 0 Radnički (Š)
02.10.2021 10:00 GFK Sloven 1 : 2 Železničar
02.10.2021 15:30 Brodarac 3 : 0 Zemun
02.10.2021 15:30 Teleoptik 0 : 3 Crvena zvezda
02.10.2021 12:00 RFK Grafičar 1 : 0 Voždovac
02.10.2021 13:00 OLE 2 : 2 Rad
02.10.2021 10:00 Drina 1 : 1 Senjak
02.10.2021 10:00 Fenix 3 : 1 Loznica
02.10.2021 10:00 Radnički (V) 0 : 1 Omladinac 2014
02.10.2021 10:00 Respekt 8 : 0 Ribnica
02.10.2021 09:30 Smederevo 1924 1 : 1 Petlić SD 2006
02.10.2021 10:00 Real Niš 2 : 1 Budućnost
02.10.2021 13:30 Kopernikus Železničar 2 1 : 3 Dinamo
02.10.2021 10:00 Trnovac 2 : 2 Radnik
02.10.2021 12:00 BSK 0 : 7 Lugina
02.10.2021 00:00 Sinđelić 2 : 0 Lokomotiva
02.10.2021 00:00 Rakovica 0 : 0 Radnički (O)
02.10.2021 00:00 IMT 3 : 0 Balkan
02.10.2021 00:00 BSK 0 : 2 Kolubara
02.10.2021 00:00 Studentski grad : Karioke
02.10.2021 00:00 Vukovi 1 : 5 Meševo
02.10.2021 00:00 GFK Jagodina 2 : Car Lazar 2015
02.10.2021 00:00 OFK Bratstvo 8 : 2 Jedinstvo
02.10.2021 00:00 Duel Juniors 2 7 : 5 Junior
02.10.2021 00:00 Timočanin 6 : 1 Morava 1918
02.10.2021 00:00 Radnički (S) 4 : 2 Trstenik PTT
02.10.2021 00:00 Finale 2013 2 : 4 Župa
02.10.2021 11:00 Spartak ŽK 2 : 0 AFK
02.10.2021 10:00 Radnički 1905 1 : 5 Arena Su
02.10.2021 00:00 Potporanj 9 : 5 Borac
02.10.2021 11:00 Polet 1 : 1 Partizan
02.10.2021 00:00 Ratar 1 : 7 BAK
02.10.2021 Karaš : OFK Plandište
02.10.2021 Dolina 5 : 1 Polet
02.10.2021 Jugoslavija 2 : 1 Borac
02.10.2021 Unirea : BSK
02.10.2021 Stari Tamiš 3 : 3 Pobeda
02.10.2021 00:00 Dinamo 1945 9 : 0 OFK Vršac
02.10.2021 Proleter 4 : 0 Borac
02.10.2021 Radnički 0 : 0 Mundial
02.10.2021 00:00 DIF : Obrenovac 1905
02.10.2021 00:00 PFK Žarkovo 2000 : Milutinac
02.10.2021 00:00 Resnik : Srem
02.10.2021 00:00 Budućnost : Omladinac
02.10.2021 00:00 Vinča : Kosmaj
02.10.2021 00:00 OLE : Hajduk
02.10.2021 00:00 Boleč : OFK Crvenka
02.10.2021 00:00 Torlak : Mladenovac
02.10.2021 10:30 POFK Savacium 1 : 9 Sunrise Šabac
02.10.2021 Jedinstvo 2017 9 : 1 Jošanica
02.10.2021 Tutin 6 : 1 AL AHLI
02.10.2021 Koštam Polje : Sport Klub 99
02.10.2021 Novi Pazar 4 : 0 OFK National AG
02.10.2021 10:00 OFK Ras 4 : 6 Pazar Juniors
02.10.2021 17:00 Kolubara 3 : 0 Mladost
02.10.2021 10:00 Proleter 9 : 1 Vrnjci
02.10.2021 10:00 Polet 1 : 4 Kiker
02.10.2021 10:00 Real 0 : 3 Karađorđe
02.10.2021 10:00 Sloga : Radnik
02.10.2021 00:00 Zemun 0 : 9 Rakovica
02.10.2021 00:00 RFK Grafičar : OFK Beograd
02.10.2021 00:00 Partizan 2 : 5 Čukarički
02.10.2021 00:00 BSK Borča 0 : 3 Rad
02.10.2021 00:00 OFK Crvenka 3 : 1 DIF
02.10.2021 00:00 Ada : Bezanija
02.10.2021 00:00 Železnik 1930 : Banja
02.10.2021 00:00 PFK Žarkovo 2000 : Kolubara
02.10.2021 00:00 Vranić : Borac (L)
02.10.2021 00:00 Prva Iskra : Jedinstvo
02.10.2021 00:00 Rad : Žarkovo
02.10.2021 00:00 Borac (O) : Lokomotiva
02.10.2021 00:00 IMT : Trudbenik
02.10.2021 00:00 Prima Fortuna : Sinđelić
02.10.2021 00:00 PKB : Institut MK
02.10.2021 00:00 Palilulac : Zvezdara
02.10.2021 00:00 Vrčin : Leštane
02.10.2021 00:00 Obilić 1924 : Dunavac
02.10.2021 00:00 Voždovac 1 : 4 Čukarički
02.10.2021 00:00 Mungosi MK : Milutinac
02.10.2021 00:00 PFK Žarkovo 2000 0 : 3 Brodarac
02.10.2021 00:00 OFK Beograd 1 : 2 Petlic
02.10.2021 00:00 Ole 4 : 0 Sinđelić
02.10.2021 00:00 Radnički : Radnički
02.10.2021 00:00 Dušanovac : Zemun
02.10.2021 00:00 Olimpik : RFK Grafičar
02.10.2021 00:00 011 : Partizan
02.10.2021 00:00 Rad : Lokomotiva
02.10.2021 Lavice Dubočica : Majdanpek
02.10.2021 Jedinstvo 2014 0 : 2 Mašinac
02.10.2021 Kolibri 2 : 2 Fudbol per femra
02.10.2021 Dinamo 5 : 0 Rosulja 2014
02.10.2021 Radnički 2012 12 : 0 Levač
02.10.2021 Morava : SUZF Stol
02.10.2021 Jagodina 1 : 1 Napredak junior 2018
02.10.2021 Vučice 10 : 0 Ozren
02.10.2021 15:00 Karađorđe 3 : 0 Plana
02.10.2021 13:00 ŽGFK Borac 2 : 0 Jedinstvo
02.10.2021 15:00 Požega 1 : 4 Kraljica Marija
02.10.2021 15:00 Radnički 1923 0 : 6 Loznica
02.10.2021 15:00 Požarevac 6 : 1 Mačva
02.10.2021 11:00 Ruma 3 : 1 Moskva
02.10.2021 14:00 Prave Dame 0 : 2 Voša AS
02.10.2021 11:30 Voja Gačić : Nova Kolonija
02.10.2021 11:00 Stajićevo 2017 0 : 2 Spartak d.o.o.
02.10.2021 00:00 Crvena zvezda 0 : 3 Rad
02.10.2021 00:00 ZFK Bolec 1 : 11 Vinča
02.10.2021 00:00 Kolubara 1 : 4 Zemun
02.10.2021 00:00 Sloga 0 : 11 Zvezda B
02.10.2021 00:00 Radnički (NB) 0 : 5 Kolubara
02.10.2021 Teleoptik : RFK Grafičar
02.10.2021 Voždovac : Dušanovac
02.10.2021 00:00 Rad 5 : 1 Obrenovac 1905
02.10.2021 00:00 Žarkovo 2000 0 : 7 Partizan
02.10.2021 00:00 Zemun 2 : 0 Brodarac
02.10.2021 00:00 OLE 1 : 4 Kampione
02.10.2021 00:00 Radnički (O) 0 : 2 Čukarički
02.10.2021 00:00 GSP Polet 1 : 6 Olimpik
02.10.2021 Sinđelić 1 : 7 OFK Beograd
02.10.2021 00:00 BSK 1925 2 : 0 011
02.10.2021 T6 Nika : Crvena zvezda
02.10.2021 09:30 Spartak ŽK '10 2 : 0 Obilić
02.10.2021 13:00 Arena SU 1 : 5 TSC '09
02.10.2021 11:30 TSC '10 1 : 4 Spartak ŽK '09
02.10.2021 10:00 Tisa Njerš 1 : 1 SuTeam ŠS
02.10.2021 13:00 Sinđelić 4 : 2 Šumadinac
02.10.2021 12:00 Bežanija 1 : 3 Zemun
02.10.2021 10:00 Čanković 5 : 2 Milutinac
02.10.2021 15:00 IMT 13 : 1 Srem
02.10.2021 16:00 Borac 0 : 8 Budućnost
02.10.2021 13:30 Radnički (R) 2 : 4 Budućnost (D)
02.10.2021 12:00 Mačva 1 5 : 0 Tika taka 1
02.10.2021 16:00 OFK Majur 0 : 1 Mačva 1929
02.10.2021 09:00 POFK Savacium 1 1 : 10 Sunrise Šabac 1
02.10.2021 Novi Pazar : Bane 1931
02.10.2021 00:00 Sport Club 99 : OFK National
02.10.2021 AF AS Novi Pazar 0 : 1 Kosmet
02.10.2021 Sport Club 99 8 : 1 OFK National
02.10.2021 OFK Vlada Dimitrijević : AL AHLI
02.10.2021 Novi Pazar 3 : 0 OFK Ras
02.10.2021 13:30 Rudar 2 : 7 Pazar Juniors B
02.10.2021 11:00 SFU Gornjak 2 : 6 OPK Rudar 1933
02.10.2021 10:00 RSK 9 : 0 Pomoravlje 1946
02.10.2021 10:00 Mladi Radnik 1926 0 : 2 Železničar
02.10.2021 11:00 ZFK Desetka : Zabrežje
02.10.2021 10:00 Radnički 17 : 0 Posavina
02.10.2021 09:00 Zvezda 0 : 0 Budućnost
02.10.2021 10:00 Omladinac 5 : 0 Rvati
02.10.2021 00:00 Trio 1 : 5 Nacional
02.10.2021 00:00 OFK Šampion 2 : 0 Radnički 2
02.10.2021 00:00 Radnički 11 : 0 Lider MGM
02.10.2021 00:00 Timok 1919 3 : 0 Trajal - Prosoker
02.10.2021 00:00 Radnički 5 : 0 Napredak
02.10.2021 00:00 Vlasina 2 : 8 OFK Paraćin
02.10.2021 00:00 Duel Juniors 1 : 0 GFK Jagodina
02.10.2021 00:00 Kopernikus Železničar : Real Niš

Košarka

02.10.2021 17:00 Krka 89 : 80 Mornar Barsko zlato
02.10.2021 19:30 Sloga 76 : 79 Zdravlje Leskovac
02.10.2021 12:00 OKK Beograd 80 : 76 Slodes SoccerBet
02.10.2021 18:00 Vojvodina 72 : 78 Metalac
02.10.2021 18:00 Dynamic VIP PAY 97 : 68 Zlatibor
02.10.2021 20:00 Tamiš 87 : 76 Dunav
02.10.2021 18:00 Vršac 82 : 74 Sloboda
02.10.2021 16:30 Borac 79 : 70 Napredak Metalka Majur
02.10.2021 14:00 Konstantin 85 : 79 Klik
02.10.2021 19:00 Hercegovac 82 : 77 Radnik
02.10.2021 14:00 Žitko Basket 71 : 70 Beovuk 72
02.10.2021 17:00 Spartak Office Shoes 92 : 80 Mladost
02.10.2021 16:00 Proleter Naftagas 67 : 63 Napredak Junior
02.10.2021 16:00 Čačak 94 89 : 62 Pirot
02.10.2021 18:00 Sloven 85 : 72 Podrinje
02.10.2021 19:30 Futog 69 : 76 Topola
02.10.2021 19:00 Hajduk 73 : 65 Sveti Đorđe
02.10.2021 17:00 Joker 114 : 60 Nova Pazova
02.10.2021 17:00 Jedinstvo 80 : 88 Vrbas
02.10.2021 19:00 Srbobran 109 : 77 Velika Kikinda
02.10.2021 20:00 Srem 58 : 76 Železničar
02.10.2021 17:00 Sivac 63 : 58 Petrovgrad
02.10.2021 17:30 Futog 1276 98 : 63 Marina
02.10.2021 20:00 Beočin 104 : 52 Veternik 1998
02.10.2021 14:30 SPD Radnički 78 : 77 Proleter
02.10.2021 16:30 Kraljevo 76 : 70 Radivoj Korać
02.10.2021 15:00 Vršac 85 : 64 Vrbas Medela
02.10.2021 17:00 Vojvodina 021 79 : 46 Student
02.10.2021 16:00 Ljubovija 65 : 52 Rudar 1903
02.10.2021 18:00 Stara Pazova 60 : 80 Novosadska ŽKA
02.10.2021 17:00 Čelarevo 59 : 77 Vojvodina 021- 2
02.10.2021 15:00 Sivac 79 : 27 Delfin

Odbojka

02.10.2021 19:00 Mladi radnik 1 : 3 Crvena zvezda
02.10.2021 19:00 Spartak (Lj) 3 : 2 Niš
02.10.2021 19:00 Metalac Takovo 1 : 3 Vojvodina NS Seme
02.10.2021 19:00 Srem 0 : 3 Jedinstvo
02.10.2021 19:00 Ub 3 : 2 Inđija
02.10.2021 19:00 Klek 0 : 3 Železničar

Rukomet

02.10.2021 19:30 Metaloplastika 31 : 26 Jugović
02.10.2021 17:30 Dinamo 27 : 29 Vojvodina
02.10.2021 19:00 Radnički 29 : 25 Crvena zvezda
02.10.2021 16:00 Železničar 1949 28 : 31 Mokra Gora
02.10.2021 19:00 Šamot 65 27 : 25 Spartak
02.10.2021 19:00 Kuršumlija 27 : 26 Metalac
02.10.2021 19:00 Bela Palanka 33 : 29 Zlatar
02.10.2021 19:00 Topličanin 29 : 21 Jastrebac
02.10.2021 19:00 Hajduk Veljko 26 : 24 Vlasotince
02.10.2021 19:00 Vranje 1957 30 : 23 Priboj
02.10.2021 13:00 Smederevo 24 : 25 Sivac 69
02.10.2021 19:00 Kolubara 29 : 29 Inđija
02.10.2021 18:00 Apatin 24 : 21 Morava
02.10.2021 19:00 Kikinda 39 : 23 Sportski Centar Voždovac 2012
02.10.2021 19:00 Radnički 1958 31 : 32 Dolovo
02.10.2021 18:00 Mladost TSK 28 : 31 Potisje Pleteks
02.10.2021 20:00 Banatski Karlovac 29 : 32 Lavovi BP
02.10.2021 19:30 Jedinstvo 28 : 25 Slavija
02.10.2021 18:00 Metalac : Mačva
02.10.2021 19:00 Bane 36 : 24 Paraćin
02.10.2021 16:00 Sloga 37 : 19 Kruševac
02.10.2021 19:00 Jagodina 2 29 : 34 Karađorđe
02.10.2021 18:30 Zaječar 1949 39 : 28 Rudar 2
02.10.2021 20:00 Sloga 41 : 38 Đerdap
02.10.2021 19:30 BSK Heba 30 : 30 Knjaz 1957
02.10.2021 17:30 Radnički 23 : 18 Beograd
02.10.2021 20:00 Partizan 2 33 : 24 RSU Akademija Lečić
02.10.2021 15:30 Studentski grad 36 : 27 Rakovica
02.10.2021 18:00 Rekreativo 33 : 30 Mladenovac
02.10.2021 16:30 BASK Soko 29 : 36 Novi Beograd
02.10.2021 16:00 Crepaja 32 : 26 Ruma
02.10.2021 15:00 RA Dinamo 23 : 15 Mladost
02.10.2021 18:00 Rusin 32 : 32 Obilić</