XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 551 utakmica za dan
Subota, 15 Novembar 2014

Fudbal

15.11.2014 14:00 Jedinstvo (B) 5 : 1 Zemljoradnik
15.11.2014 13:00 Radnik 1 : 1 Sloga (PM)
15.11.2014 13:00 Proleter 3 : 1 Bežanija
15.11.2014 13:00 Jedinstvo Putevi 1 : 0 BSK Borča
15.11.2014 13:00 Sindjelić 3 : 0 Sloga (K)
15.11.2014 13:00 Mačva 2 : 0 Moravac Orion
15.11.2014 13:00 Javor Matis 2 : 0 Sloboda
15.11.2014 13:00 Bačka (BP) 2 : 1 Kolubara
15.11.2014 13:00 Inđija 2 : 3 Metalac (GM)
15.11.2014 13:00 Loznica 1 : 0 Jedinstvo
15.11.2014 13:00 Smederevo 1924 1 : 0 Pobeda
15.11.2014 13:00 Šumadija 1 : 1 Budućnost Krušik 2014
15.11.2014 13:00 Železničar 1 : 0 Rudar
15.11.2014 13:00 Jošanica 0 : 0 Zvižd
15.11.2014 13:00 Šumadija 1903 1 : 0 GFK Jasenica 1911
15.11.2014 13:00 Sloga (P) 0 : 0 Polet
15.11.2014 13:00 Ozren 0 : 0 Trstenik PPT
15.11.2014 13:00 OFK Bor 2 : 1 Timočanin
15.11.2014 13:30 Timok 0 : 1 Radnički (P)
15.11.2014 13:00 Đerdap 2 : 1 Sloga
15.11.2014 13:00 Radnički (S) 4 : 0 Hajduk Veljko
15.11.2014 13:00 Dinamo 2 : 2 Dunav
15.11.2014 13:00 Radnički (SM) 0 : 1 ČSK Pivara
15.11.2014 13:00 Radnički (S) 1 : 0 Banat
15.11.2014 13:00 Tekstilac 0 : 3 Radnički (Š)
15.11.2014 13:00 Vršac 0 : 3 Bačka 1901
15.11.2014 13:00 Brodarac 1947 2 : 0 Žarkovo
15.11.2014 13:00 Sopot 2 : 2 GSP Polet
15.11.2014 13:00 Zemun 1 : 1 Teleoptik
15.11.2014 13:00 IM Rakovica 2 : 0 Budućnost
15.11.2014 13:00 Takovo 5 : 0 Omladinac
15.11.2014 13:00 Metalac 2 : 1 Mokra Gora
15.11.2014 13:00 Rudar (Baljevac) 2 : 3 Braća Vuković
15.11.2014 13:00 Gruža 3 : 0 Morava
15.11.2014 13:00 Šumadinac (B) 4 : 3 Borac
15.11.2014 13:00 VGSK 4 : 0 Basarac
15.11.2014 13:00 Sevojno 3 : 0 Ribnica
15.11.2014 13:00 Radjevac 2 : 1 Radnički Stobeks
15.11.2014 13:00 Jedinstvo 1945 4 : 2 Brezovica
15.11.2014 13:30 Jedinstvo 8 : 0 Dragocvet
15.11.2014 13:30 Žitorađa 3 : 0 Juhor
15.11.2014 13:30 Nemetali 2 : 5 Brodoremont
15.11.2014 13:30 Rtanj 3 : 0 Rudar (P)
15.11.2014 13:30 Napredak 4 : 6 Brestovac 1946
15.11.2014 13:30 Bučje 0 : 1 Svrljig
15.11.2014 13:30 Lužnica 1 : 0 SFK Moravac
15.11.2014 13:30 Nebeski andjeli 3 : 3 Pusta Reka
15.11.2014 13:30 Sloga 1 : 0 Balkanski
15.11.2014 13:00 Omladinac 0 : 1 Borac
15.11.2014 13:00 Mladost 2 : 0 Index
15.11.2014 13:00 Sremac Vojka 4 : 3 Jedinstvo (SP)
15.11.2014 13:00 Crvena zvezda 2 : 1 ŽSK
15.11.2014 13:00 Sloga 1 : 1 Kupinovo
15.11.2014 13:00 ŽAK 0 : 0 OFK Vrbas
15.11.2014 13:00 Srbobran 4 : 0 Preporod
15.11.2014 13:00 Jadran 1 : 2 Tavankut
15.11.2014 13:00 Borac 0 : 6 TSC
15.11.2014 13:00 Radnički (S) 2 : 1 Borac (Sakule)
15.11.2014 13:00 Radnički (K) 2 : 2 Vršac United
15.11.2014 13:00 Jedinstvo (BK) 2 : 1 Jedinstvo (NB)
15.11.2014 13:00 Sloboda 4 : 1 Borac (Starčevo)
15.11.2014 13:00 Mladost (L) 1 : 2 Kozara
15.11.2014 13:00 Sloga 4 : 2 Budućnost
15.11.2014 13:00 Proleter 5 : 1 OFK Kikinda
15.11.2014 13:30 Granit 2 : 0 Ribnica
15.11.2014 13:30 Gruža 1 : 1 Radnički
15.11.2014 13:00 Jadran 3 : 0 Šumadinac
15.11.2014 13:00 Ćava 2 : 0 Sloboda
15.11.2014 13:00 Sloga (D) 1 : 0 Jedinstvo
15.11.2014 13:00 Banjani 1 : 0 Mladost
15.11.2014 13:00 OFK Jabučje 4 : 0 Pepeljevac
15.11.2014 13:00 Rubribreza 0 : 1 ZSK
15.11.2014 13:00 Junior Novo Naselje 1 : 2 Tulari
15.11.2014 13:00 Sindjelić 1 : 0 Mladost (P)
15.11.2014 13:00 Mačva 2005 1 : 2 BMR Petlovača
15.11.2014 13:00 Šapine 3 : 1 Đerdap
15.11.2014 13:00 Integral 5 : 0 Trgovački
15.11.2014 13:30 Glavaš 2 : 1 Pobeda
15.11.2014 13:30 Morava 1918 4 : 1 Bratstvo
15.11.2014 13:30 Trbunje 0 : 3 Jug Bogdan
15.11.2014 13:30 Polet 1 : 3 Jastrebac
15.11.2014 13:30 Topličanin 4 : 2 Kosovac
15.11.2014 13:00 Blagotin 3 : 1 Čitluk
15.11.2014 13:30 Proleter 4 : 2 Kulpin
15.11.2014 13:00 Sofeks 4 : 0 Vinogradar
15.11.2014 13:00 OFK Slavija 5 : 0 Mladost
15.11.2014 Partizan 1 : 0 Sremac Graničar 1924
15.11.2014 Sloven 11 : 1 Hajduk 1932
15.11.2014 13:00 Njegoš 1 : 0 Eđšeg
15.11.2014 13:00 Panonija IM Topola 2 : 0 Sloga
15.11.2014 13:00 Krivaja 0 : 1 Proleter
15.11.2014 13:00 Olimpija 3 : 1 Radnički 1905
15.11.2014 13:00 Čoka 0 : 3 Bajša
15.11.2014 13:00 Potisje 2 : 0 Bačka
15.11.2014 13:00 Mladost 3 : 0 Kula
15.11.2014 13:00 Stanišić 1 : 2 Graničar (R)
15.11.2014 13:30 Omladinac (D) 6 : 3 Jedinstvo Stević
15.11.2014 13:00 Bilećanin 0 : 0 Begej
15.11.2014 13:00 Radnički Zrenjanin 1 : 0 Crvena zvezda
15.11.2014 11:00 Poštar Zvezdara 3 : 0 Resnik
15.11.2014 13:00 Policajac 1 : 1 Borac (O)
15.11.2014 13:00 Milutinac 3 : 2 Sindjelić 2012(U)
15.11.2014 13:00 Napredak (M) 4 : 1 Strelac
15.11.2014 13:00 Mladost (Č) 0 : 0 Mladost (C)
15.11.2014 13:30 Naisus 1 : 1 Malošište
15.11.2014 13:30 Knežica 1 : 6 Mladi radnik
15.11.2014 13:30 Palilula 3 : 0 Koprijan 1975
15.11.2014 13:30 Mladost (B) 4 : 1 Borac (T)
15.11.2014 13:30 Rudna Glava 0 : 2 Sloga
15.11.2014 13:30 Midžor 7 : 2 Sloga
15.11.2014 13:30 Ursule 2 : 1 Resavac
15.11.2014 13:30 Morava 6 : 0 Zenit
15.11.2014 Podrinje 7 : 0 ČSK 1939
15.11.2014 13:30 Čibukovac 0 : 0 Šumadija
15.11.2014 13:30 Vrnjci 3 : 1 Morava (M)
15.11.2014 Sušica 2012 7 : 3 Marjan MB
15.11.2014 13:00 Majur 3 : 1 Napredak
15.11.2014 13:00 Varvarin 6 : 0 Beli Orlovi
15.11.2014 13:30 Jedinstvo GVD 3 : 1 Ratar
15.11.2014 13:30 Tempo 0 : 1 Napredak 2012
15.11.2014 13:30 OFK Sloga 1 : 2 Polet (R)
15.11.2014 13:00 Žabare 4 : 1 Ranilović
15.11.2014 13:00 Trnava 2 : 1 Maskar
15.11.2014 13:00 Žitkovica 5 : 2 Jedinstvo (Lj)
15.11.2014 13:00 Dizel 4 : 2 OFK Braničevo
15.11.2014 13:30 OFK Sikole 3 : 0 Ratar
15.11.2014 14:00 Radnik 3 : 0 Budućnost
15.11.2014 13:00 Bratstvo 2 : 0 Gradina
15.11.2014 13:30 Bukovik 0 : 4 Napredak 1976
15.11.2014 13:30 Mladost 0 : 0 Hajduk
15.11.2014 13:00 Žika 2013 1 : 0 Verko
15.11.2014 13:00 Sloga (R) 1 : 1 Petrovac 74
15.11.2014 13:00 TEK Sloga 2 : 0 Polet
15.11.2014 13:00 Šumadija 0 : 6 Mladi radnik
15.11.2014 13:00 OFK Burovo 2 : 2 Mladi borac
15.11.2014 13:00 Omladinski 1 : 0 Mladost
15.11.2014 13:30 Ofk Bratstvo 2 : 2 Badince
15.11.2014 13:30 Jedinstvo 9 : 1 Vlasina 2014
15.11.2014 13:30 Napredak 8 : 0 Gornje Krajince
15.11.2014 13:30 Nomanica 3 : 0 Grdanica 024
15.11.2014 13:30 Radnik 2013 1 : 3 Real
15.11.2014 13:30 Turekovac 2 : 5 BSK
15.11.2014 13:00 Barajevo 1 : 0 OFK Borac
15.11.2014 13:30 Morava 1 : 1 Jugovići
15.11.2014 13:00 Zadrugar 6 : 1 Budućnost
15.11.2014 13:00 Best 6 : 0 OFK Selište
15.11.2014 13:00 Laznica 1 : 6 Borac
15.11.2014 13:00 Zvezda 2 : 4 Jasenovac
15.11.2014 13:00 Zdravinje 2 : 2 Modrica
15.11.2014 13:00 Trmčari 0 : 4 Lipovac
15.11.2014 13:00 Zmajevac 5 : 6 Polet (K)
15.11.2014 13:00 Vitanovac 08 8 : 0 Drugari
15.11.2014 14:00 Borac 1926 0 : 6 Čelinac
15.11.2014 14:00 Mladost 2 : 0 Omladinac
15.11.2014 09:30 Brodarac 1 : 0 Čukarički
15.11.2014 11:00 Napredak 3 : 1 OFK Beograd
15.11.2014 10:00 Vojvodina 1 : 1 Proleter 2006
15.11.2014 10:00 Donji Srem 0 : 1 Inđija
15.11.2014 10:00 Radnički (SM) 1 : 3 OFK Hajduk
15.11.2014 10:00 Proleter (NS) 2 : 0 Kabel
15.11.2014 10:00 Radnički (NP) 1 : 3 Banat
15.11.2014 10:00 Vršac United 6 : 0 ŽAK
15.11.2014 10:00 Radnički (S) 0 : 1 ČSK Pivara
15.11.2014 Dinamo 4 : 0 Car Konstantin
15.11.2014 Hajduk Veljko : Radnički (S)
15.11.2014 Borac : Timok
15.11.2014 12:00 Radnički (P) 2 : 0 Jedinstvo
15.11.2014 13:00 Metalac 0 : 2 Sloga
15.11.2014 13:00 Sloboda 3 : 1 Jedinstvo putevi
15.11.2014 13:00 Sumadija 1 : 0 FAP
15.11.2014 13:00 Javor 0 : 3 Mladost
15.11.2014 09:00 Voždovac 3 : 0 Mladenovac
15.11.2014 10:00 Jedinstvo 1 : 2 Zemun
15.11.2014 12:30 Radnički (O) 1 : 1 Radnički (NB)
15.11.2014 13:00 BASK 1 : 2 Brodarac 2
15.11.2014 11:30 Vojvodina 8 : 1 Sutjeska
15.11.2014 11:30 Obilić 9 : 1 Budućnost
15.11.2014 11:30 Bečej 5 : 1 Stari Grad
15.11.2014 11:30 Tvrđava 2 : 4 Borac
15.11.2014 13:30 Slavija 5 : 0 Unirea
15.11.2014 13:30 Napredak 1 : 0 OFK Beograd
15.11.2014 12:00 TSC 0 : 1 Radnički (S)
15.11.2014 12:00 Novi Sad 2 : 0 Vršac
15.11.2014 12:00 Proleter 2006 1 : 0 Bačka 1901
15.11.2014 12:00 Mladost Bambi 3 : 3 Bečej 1918
15.11.2014 12:00 OFK Hajduk 3 : 1 Kikinda
15.11.2014 12:00 Inđija 1 : 2 Vrbas
15.11.2014 12:00 Vojvodina 4 : 1 Bačka (BP)
15.11.2014 12:00 Spartak 0 : 0 Indeks
15.11.2014 12:00 Nacional AG 2 : 1 Pazar Juniors 2011
15.11.2014 Mladenovac 0 : 1 Balkan
15.11.2014 Brodarac1947 1 : 1 PKB
15.11.2014 Trudbenik 1 : 0 GSP Polet
15.11.2014 Zvezdara 0 : 2 Siti Sport Klub
15.11.2014 PKB Kovilovo 1 : 1 Studentski Grad
15.11.2014 Komgrap 6 : 2 Banja
15.11.2014 Topličanin 1 : 0 Radnik
15.11.2014 Dinamo 4 : 1 Nacional
15.11.2014 Real Niš 0 : 1 Palilulac
15.11.2014 Hajduk Veljko 0 : 4 Napredak
15.11.2014 Moravac Orion 0 : 2 Radnički (N) 2
15.11.2014 Kruševac 3 : 0 Timok
15.11.2014 Radnički P 2 : 2 Jagodina 2
15.11.2014 Bor 3 : 1 Dubočica 1923
15.11.2014 10:00 Milenium 4 : 0 Borac Ostružnica
15.11.2014 10:00 Sinđelić 2012 6 : 0 Baćevac
15.11.2014 11:30 Budućnost (D) 1 : 0 Železnik Lasta
15.11.2014 12:30 Novi Beograd 6 : 4 Radnički (O)
15.11.2014 09:00 BSK 1925 4 : 0 Zmaj 1953
15.11.2014 10:00 Srem 1 : 7 Bežanija
15.11.2014 10:00 Heroj 1925 1 : 3 IMT
15.11.2014 10:00 Srem 3 : 0 GSP Polet
15.11.2014 10:00 Boleč 1 : 1 BASK
15.11.2014 10:00 TSC 0 : 1 Radnički (S)
15.11.2014 10:00 Novi Sad 1 : 9 Vršac
15.11.2014 10:00 Proleter 2006 3 : 0 Bačka 1901
15.11.2014 10:00 Mladost Bambi 2 : 0 Bečej 1918
15.11.2014 10:00 OFK Hajduk 5 : 0 Kikinda
15.11.2014 10:00 Inđija 3 : 6 Vrbas
15.11.2014 10:00 Spartak 1 : 1 Indeks
15.11.2014 11:00 Kopernikus Železničar 1 : 7 Real
15.11.2014 11:00 SFS Borac 3 : 0 Red Star
15.11.2014 11:00 Dinamo 1 : 2 Sloga
15.11.2014 11:00 Timok 3 : 0 Kruševac
15.11.2014 11:00 Hajduk Veljko 1 : 7 Radnički (N)
15.11.2014 10:00 Morava 6 : 0 Sloga
15.11.2014 11:00 Apolon 1 : 0 Novi Pazar
15.11.2014 11:00 Radnički 2 : 0 Pazar Juniors
15.11.2014 11:00 Bubamara 1 : 2 Kiker
15.11.2014 11:00 Šumadija 1903 1 : 1 Apolon 4
15.11.2014 13:30 Mačva 2005 0 : 3 Šampion
15.11.2014 13:30 Savacijum 6 : 0 Radnički
15.11.2014 13:30 Senjak 0 : 0 Akademac
15.11.2014 13:30 Šabac 2 : 0 Mačva
15.11.2014 13:30 Loznica 2 : 0 Budućnost Krušik 2014
15.11.2014 13:30 Jedinstvo 2 : 1 Železničar
15.11.2014 12:00 OFK Nacional AG 0 : 1 OFK Vlada Dimitrijević
15.11.2014 12:00 OFK Ras 4 : 2 Sport Klub 1999
15.11.2014 10:00 OFK Atletiko 6 : 0 Radnički
15.11.2014 10:00 Jedinstvo : POFK Letnjikovac
15.11.2014 10:00 Borac : Jevremovac
15.11.2014 10:00 Donjošorac : Mladost
15.11.2014 10:00 Avala 5 : 1 Vinča
15.11.2014 10:00 Crvena Zvezda MML 1 : 3 PKB Kovilovo
15.11.2014 13:00 PKB 0 : 1 Trudbenik
15.11.2014 13:00 Balkan 0 : 6 Sinđelić
15.11.2014 Sremcica 2 : 2 Radnički
15.11.2014 Stepojevac Vaga 0 : 3 Kolubara
15.11.2014 Turbina 4 : 0 Fer Plej
15.11.2014 Futsal Kolubara 0 : 0 Lokomotiva
15.11.2014 11:00 Subotica 2 : 0 Bačka 1901
15.11.2014 Omladinac 4 : 1 Zeleznicar
15.11.2014 Budućnost-Krušik 1 0 : 0 Budućnost-Krušik 2
15.11.2014 Jedinstvo 1 6 : 1 Jedinstvo 2
15.11.2014 Radnicki 3 : 0 Polet
15.11.2014 OFK Osecina 2 : 0 Sampion
15.11.2014 Borac 1 11 : 1 Takovo
15.11.2014 Srpski Orlovi 2 : 2 Mladost
15.11.2014 Javor 1 : 0 Metalac
15.11.2014 Bubamara 2 : 0 Sloboda
15.11.2014 Guča 2 : 1 Čačak 94
15.11.2014 Gaučosi 1 : 2 Kiker
15.11.2014 OFK Ras 3 : 0 Sport Klub 99
15.11.2014 Radnički Obrenovac 0 : 0 BASK
15.11.2014 Partizan 2 : 0 Rad
15.11.2014 BSK Borča 0 : 2 Teleoptik
15.11.2014 Čukarički 0 : 0 Kolubara
15.11.2014 OFK Beograd 5 : 0 Bežanija
15.11.2014 Voždovac 2 : 4 Crvena zvezda
15.11.2014 Sindjelić 1 : 3 Zemun
15.11.2014 BSK 1925 2 : 0 Brodarac
15.11.2014 Budućnost (D) 0 : 9 Ada
15.11.2014 Studentski Grad 8 : 0 Sindjelić 2012
15.11.2014 IMT 3 : 1 Radnicki (NB)
15.11.2014 Dominus 7 : 0 Zmaj 1953
15.11.2014 Šumadinac 1 : 7 Srem Jakovo
15.11.2014 Milutinac 3 : 0 Tempo
15.11.2014 GSP Polet 2 : 1 Torlak
15.11.2014 Banja 2 : 3 Lepušnica
15.11.2014 Crvena Zvezda MML 1 : 2 Balkan
15.11.2014 Poštar 6 : 0 Rušanj
15.11.2014 Internacional 7 : 0 Zvezdara
15.11.2014 PKB Kovilovo 1 : 0 OLE
15.11.2014 Hajduk 1 : 2 Atakante

Košarka

15.11.2014 18:00 Levski Sofija 66 : 98 Partizan NIS
15.11.2014 19:00 Zadar 61 : 73 Budućnost VOLI
15.11.2014 19:00 Jagodina 71 : 69 Napredak Rubin
15.11.2014 19:00 Tamiš 82 : 83 OKK Beograd
15.11.2014 18:00 Vršac Swisslion 55 : 65 Konstantin
15.11.2014 20:00 Spartak 90 : 80 Borac
15.11.2014 19:30 Sloga 80 : 87 Vojvodina Srbijagas
15.11.2014 19:00 Mladost (SP) 75 : 89 Beovuk 72
15.11.2014 17:00 Kolubara LA 2003 78 : 115 Proleter Naftagas
15.11.2014 19:00 Napredak Maksi Ko 83 : 76 Sloboda
15.11.2014 18:30 Meridiana 67 : 85 Mladost Admiral
15.11.2014 20:00 Vojvodina 90 : 88 Plana
15.11.2014 18:00 Pirot 104 : 59 Morava
15.11.2014 15:30 Čačak 94 77 : 64 Rađevac
15.11.2014 14:00 Play off 76 : 81 Mileševac
15.11.2014 17:00 Paraćin 88 : 65 Studenica
15.11.2014 18:00 Zekas 75 77 : 74 Požarevac
15.11.2014 16:00 Bane 52 : 91 Trepča
15.11.2014 15:20 Zvezda 58 : 71 Milan Trivić 2
15.11.2014 17:20 Barajevo 85 : 54 Vitez 2
15.11.2014 16:20 Zvezdara 2 68 : 73 Surčin Dobanovci
15.11.2014 16:30 Sport Key Plus 91 : 90 Mladost Veternik
15.11.2014 20:00 Crvenka Dunav 105 : 57 Feniks
15.11.2014 17:00 Budućnost 96 : 92 Selekta
15.11.2014 Sloboda NS 96 : 79 Sivac
15.11.2014 17:00 Partizan 96 : 88 Vojka
15.11.2014 Pink 63 : 101 Kris Kros
15.11.2014 19:00 Omladinac 60 : 63 Nova Pazova
15.11.2014 12:00 Radan 89 : 60 Zone Boys
15.11.2014 Mladost (Z) 87 : 64 Vukovi Merošina
15.11.2014 16:00 Polet 91 : 83 Šabac
15.11.2014 19:00 Student BB 82 : 96 Ub
15.11.2014 18:00 Sloga (D) 87 : 76 Sloga (P)
15.11.2014 17:00 BKK Radnički 75 : 55 Astra
15.11.2014 19:00 Torlak 100 : 94 Žitko Basket
15.11.2014 12:00 Slodes 61 : 69 Zvezdara
15.11.2014 19:00 Dunav 104 : 84 Odžaci
15.11.2014 19:00 Železničar 93 : 71 Topola
15.11.2014 20:00 Sveti Đorđe 82 : 69 Hajduk
15.11.2014 18:00 Rtanj 86 : 69 Jug
15.11.2014 18:00 Sokobanja 85 : 68 Jablanica
15.11.2014 18:00 Prokuplje 60 : 69 Radnik
15.11.2014 18:30 Niš Fair playy 76 : 65 Kuršumlija
15.11.2014 18:00 Ulcinj 96 : 88 Jedinstvo
15.11.2014 18:00 Danilovgrad 71 : 75 Ibar
15.11.2014 18:00 Zeta 2011 101 : 90 Sutjeska
15.11.2014 18:30 ABS Primorje 73 : 79 Lovćen
15.11.2014 18:00 Mornar 83 : 94 Teodo
15.11.2014 19:00 Srbobran 66 : 70 Bor
15.11.2014 17:00 Radnički 66 : 80 Partizan
15.11.2014 17:30 Spartak 63 : 60 Šabac
15.11.2014 18:30 Crvena zvezda 55 : 69 Radivoj Korać
15.11.2014 15:00 Paraćin 20 : 0 Nikolić Akademija
15.11.2014 13:00 Topličanin 2012 38 : 63 Gimnazijalac Partizan
15.11.2014 16:00 Topolčanka 20 : 0 Kovin
15.11.2014 16:30 Novosadska ŽKA 77 : 66 Titel
15.11.2014 20:00 Železničar 47 : 115 Karaburma
15.11.2014 13:00 Lovćen 60 : 76 Budućnost
15.11.2014 14:00 Roling 33 : 81 Rudar
15.11.2014 Kings 79 : 35 Plej 2
15.11.2014 Goč 63 : 49 Mašinac
15.11.2014 Polet 68 : 80 Plej 1
15.11.2014 Bane 48 : 72 Sjenica
15.11.2014 Stari Ras 56 : 46 Novi Pazar 2012

Odbojka

15.11.2014 17:30 Crvena Zvezda 3 : 0 Inđija
15.11.2014 19:00 Jedinstvo 3 : 1 Spartak
15.11.2014 17:00 Užice 1 : 3 Bukovica Putevi
15.11.2014 15:00 Niš 3 : 0 Novi Sad
15.11.2014 19:00 VGSK 0 : 3 Kosovska Mitrovica
15.11.2014 20:00 Železničar 3 : 2 Klek Srbijašume
15.11.2014 16:00 Borac 1 : 3 VA 014
15.11.2014 19:00 Student 3 : 0 Drina
15.11.2014 18:30 Crvena zvijezda 0 : 3 Maglić
15.11.2014 19:00 FAP Livnica 2 : 3 Gračac
15.11.2014 18:00 Dubočica 0 : 3 Timok
15.11.2014 16:00 Hajduk Veljko 0 : 3 Milenijum
15.11.2014 20:00 Vranje 2 : 3 Topličanin
15.11.2014 13:00 Jagodina 3 : 0 Toplički Vitezovi
15.11.2014 19:00 Hercegovina 0 : 3 Mladost
15.11.2014 16:00 Proleter 0 : 3 Vojvodina 2
15.11.2014 18:00 Futog 1 : 3 Srem Iton
15.11.2014 18:00 Stražilovo 3 : 1 Bavanište
15.11.2014 19:30 Karađorđe 0 : 3 Smederevo Carina
15.11.2014 20:00 Jedinstvo (K) 1 : 3 Rudar
15.11.2014 19:00 Goč 0 : 3 Župa
15.11.2014 14:30 Crnjanski 3 : 1 Stig
15.11.2014 17:00 Sombor 0 : 3 Šid
15.11.2014 14:00 Topličanin 2 3 : 0 Radan
15.11.2014 19:30 Sirig 3 : 1 Kikinda
15.11.2014 19:00 Mladost 1 : 3 Banat
15.11.2014 16:00 Caribrod 0 : 3 Pirot
15.11.2014 Ozren 1 : 3 Knjaževac
15.11.2014 Timok 2 3 : 0 Stampedo
15.11.2014 20:00 Crvena zvezda 3 : 0 Kraguj
15.11.2014 20:00 Tent 3 : 0 Železničar
15.11.2014 19:00 Kolubara 0 : 3 Vizura
15.11.2014 20:00 Takovo Zvezda Helios 3 : 1 Eaton Srem Tempo
15.11.2014 19:00 Valjevo 3 : 1 Crnokosa Artos
15.11.2014 20:00 Jedinstvo 3 : 0 Futog
15.11.2014 16:00 Jahorina 0 : 3 Hercegovac
15.11.2014 19:00 Slavija 3 : 1 Maglić
15.11.2014 14:00 Crvena zvijezda 3 : 0 Mladost
15.11.2014 16:00 Derventa 3 : 0 Glasinac
15.11.2014 16:00 Balkana MP 3 : 0 Smeč
15.11.2014 16:00 Olimpik 0 : 3 Pliva
15.11.2014 12:30 Drina : Bratunac
15.11.2014 14:00 Rudar : Han Pijesak
15.11.2014 12:00 Zelengora 3 : 0 Ljubinje
15.11.2014 17:00 Borac 3 : 1 Tutin
15.11.2014 12:00 Tajm 0 : 3 Libero ČA
15.11.2014 17:00 Putevi Trendteks 2 : 3 Gimnazijalac
15.11.2014 18:00 Bor 3 : 2 Desetka
15.11.2014 14:00 Hajduk Veljko 0 : 3 Milenijum
15.11.2014 18:00 Vranje 3 : 1 Majdanpek FBC
15.11.2014 13:00 Student 3 : 1 Mladost
15.11.2014 15:00 Kikinda 0 : 3 FOK
15.11.2014 14:00 Vršac 1 : 3 Omladinac
15.11.2014 16:00 Mladost 3 : 2 Vrbas
15.11.2014 19:00 Slavija 3 : 2 Ruma
15.11.2014 15:00 Šumadija 3 : 1 Poštar 064
15.11.2014 19:00 Mladi Radnik 0 : 3 Ub
15.11.2014 17:00 Spartak 1 : 3 As
15.11.2014 Kraljevo 1 : 3 Trstenik
15.11.2014 Mladost 3 : 0 Napredak 037
15.11.2014 Župa 0 : 3 Tehničar
15.11.2014 13:00 Zvečan 0 : 3 Novi Pazar
15.11.2014 Arilje 3 : 0 Lučani
15.11.2014 Stars 2 : 3 Forma
15.11.2014 Bambi volej 0 : 3 Priboj
15.11.2014 Čačak 0 : 3 Zlatar
15.11.2014 Sjenica 3 : 0 Borac 2
15.11.2014 18:00 Paraćin 3 : 0 Karadjordje
15.11.2014 15:30 VGSK 3 : 0 Plana
15.11.2014 16:00 Tamnava Voćar 0 : 3 Srbijanka 014
15.11.2014 16:00 Park 015 0 : 3 Ribnica
15.11.2014 12:00 NS Tim 2 : 3 Novi Sad
15.11.2014 19:00 NS Volej tim 3 : 0 Čemp 07
15.11.2014 17:00 Apatin 3 : 1 NIS Spartak 2
15.11.2014 19:00 CVS 2 : 3 Gox-IN
15.11.2014 17:00 Volejstars 3 : 1 Bečej
15.11.2014 18:00 Sutjeska 1 : 3 Panonija
15.11.2014 16:30 Hajduk 3 : 2 Merkur
15.11.2014 19:00 MD Zrenjanin 2 3 : 1 Radnički
15.11.2014 16:30 Žitište 1 : 3 Banat
15.11.2014 17:00 Krajišnik 3 : 0 KI 0230
15.11.2014 20:00 Mladost 3 : 1 Jedinstvo 3
15.11.2014 16:00 Topličanin 3 : 0 Radan
15.11.2014 Mladost 2 0 : 3 Leskovac 98 2
15.11.2014 Vlasina 3 : 0 Morava
15.11.2014 14:00 Timok 1 : 3 Zaječar
15.11.2014 11:00 Poreč 0 : 3 Knjaževac
15.11.2014 19:30 Roda 3 : 0 As Batajnica
15.11.2014 19:00 Obilić 0 : 3 Kralj
15.11.2014 12:30 Aleksinac 1 : 3 Pirot
15.11.2014 21:00 21. maj 3 : 0 Roda 2
15.11.2014 21:30 Crnjanski 3 : 1 Volleyland
15.11.2014 19:00 Fortuna 3 : 0 Volejbol 2000
15.11.2014 16:00 SK Volej 3 : 0 Smeč
15.11.2014 13:00 Slavija 2 : 3 Dunav Volej
15.11.2014 10:00 Mladost 1 : 3 Omladinac 2
15.11.2014 19:00 Eaton Srem Tempo 4 3 : 1 Radinci Volej
15.11.2014 17:00 Soko 1 : 3 Volfland
15.11.2014 18:30 Tempo 3 : 0 Goks In 2
15.11.2014 16:00 Čoka 3 : 1 Senta
15.11.2014 14:00 Topola 0 : 3 Boom Volley
15.11.2014 11:00 NIS Spartak 3 3 : 0 Panonija

Rukomet

15.11.2014 19:00 Jugović 28 : 26 Rudar
15.11.2014 18:30 Metaloplastika 19 : 25 Spartak Vojput
15.11.2014 19:00 Vrbas 35 : 26 PKB
15.11.2014 19:00 Mokra Gora 48 : 35 Crvena Zvezda
15.11.2014 19:00 Morava 28 : 26 Sloga
15.11.2014 18:00 Crvenka Jaffa 24 : 26 Napredak
15.11.2014 19:00 Mladost 1949 30 : 26 ORK Vlasotince
15.11.2014 19:00 Hajduk Veljko 42 : 32 BSK Heba
15.11.2014 20:00 Žitorađa 28 : 29 Jastrebac
15.11.2014 18:00 Dubočica 54 31 : 27 Knjaževac
15.11.2014 19:00 Vranje 1957 26 : 25 Topličanin
15.11.2014 20:30 Metalac 30 : 24 Vladimirovac
15.11.2014 19:00 ŽSK 23 : 29 Apatin
15.11.2014 15:30 Bask Soko 27 : 21 Studentski grad
15.11.2014 19:00 Sloga 26 : 38 Obilić
15.11.2014 19:00 Priboj 37 : 33 Prva Petoletka
15.11.2014 18:00 Potisje Pleteks 30 : 20 Radnički (K)
15.11.2014 20:00 Sivac 69 25 : 23 Kljajićevo
15.11.2014 19:00 Jabuka 37 : 22 Radnički (JT)
15.11.2014 17:00 Vrbas Karneks 2 37 : 30 Radnički 1958
15.11.2014 16:00 Jedinstvo 1974 35 : 33 Dorćol
15.11.2014 Kosmaj : Prva Iskra Barič
15.11.2014 17:00 Ub 41 : 17 Mladost
15.11.2014 19:00 Radnički 30 : 19 Rudar
15.11.2014 19:30 Đerdap 30 : 25 Rtanj
15.11.2014 Mladost 1949 2 : Majdanpek
15.11.2014 19:00 Paraćin 26 : 27 Rembas
15.11.2014 17:00 Karađorđe 43 : 25 Štrpce Tandems
15.11.2014 18:00 Sloga 39 : 37 Župa 54 2
15.11.2014 Knez Lazar 2 : Bane
15.11.2014 20:00 Metalac 33 : 22 Goč Merkur
15.11.2014 20:00 Budućnost 37 : 27 Omladinac (I)
15.11.2014 Banatski Karlovac : Glogonj
15.11.2014 20:30 Gaj 12 : 31 Mladost (V)
15.11.2014 19:00 Spartak 30 : 31 Mladost (O)
15.11.2014 18:00 Ruma 25 : 38 Beočin
15.11.2014 19:00 Sloga : Eret
15.11.2014 17:15 Partizan 27 : 35 Radnički
15.11.2014 19:00 Izviđač 32 : 29 Prijedor
15.11.2014 18:00 Bosna (V) 21 : 22 Čelik
15.11.2014 19:00 Krivaja 29 : 28 Gradačac
15.11.2014 18:00 Gračanica 34 : 35 Bosna (S)
15.11.2014 19:00 Derventa 34 : 21 Konjuh
15.11.2014 15:30 Leotar 33 : 26 Kotor Varoš
15.11.2014 18:00 Tatran Prešov 43 : 28 Radnički
15.11.2014 19:00 Nexe 25 : 21 Borac m:tel
15.11.2014 19:00 Knjaz Miloš 28 : 24 Radnički (S)
15.11.2014 19:00 Proleter SP 33 : 34 Minaqua
15.11.2014 19:00 Grude 41 : 25 Krivaja
15.11.2014 17:30 Vrbas : Borac
15.11.2014 18:30 Zrinjski 33 : 27 Mira
15.11.2014 17:00 Izviđač 25 : 34 Ilidža
15.11.2014 18:00 Kučevo 28 : 18 Mladi Radnik
15.11.2014 18:00 Loznica grad 25 : 27 Mačva
15.11.2014 17:30 Junior 2 21 : 39 Sloga
15.11.2014 14:30 Radnički 40 : 34 ORK Loznica
15.11.2014 18:00 Mladost 27 : 17 Apatin
15.11.2014 17:30 Metalac AD 18 : 33 Knjaz Miloš 2
15.11.2014 16:00 Vranje 22 : 41 Bor RTB
15.11.2014 17:00 Đerdap 25 : 35 Pirot
15.11.2014 15:30 Jagodina 2 20 : 25 Knjaževac
15.11.2014 17:00 Tikvara 47 : 29 Jedinstvo
15.11.2014 Morava Han 20 : 22 Žitorađa
15.11.2014 Aleksinac 18 : 23 Remesiana
15.11.2014 Jastrebac 37 : 23 Vlasotince
15.11.2014 Naisa 2 52 : 6 Paraćin
15.11.2014 Dubočica 19 : 27 Niška Banja
15.11.2014 17:00 Rusin 5 : 25 Odžaci
15.11.2014 Eret : Železničar 2
15.11.2014 15:00 Radnički 40 : 24 Hajduk
15.11.2014 18:00 Deronje 33 : 28 Temerin 2

Vaterpolo

15.11.2014 17:15 OVK POŠK 10 : 6 Jadran ST
15.11.2014 19:00 Budva 8 : 5 Partizan Raiffeisen
15.11.2014 19:00 AVK Branik 4 : 21 Primorje EB
15.11.2014 19:30 Jadran HN 15 : 10 Vojvodina
15.11.2014 19:30 BVK Crvena zvezda 17 : 10 Primorac

Futsal

15.11.2014 20:45 Derventa 4 : 4 Jošavka
15.11.2014 19:00 Ljubić 3 : 0 Starčevica
15.11.2014 20:30 Jahorina 3 : 9 Glasinac
15.11.2014 16:30 Kragujevac 2011 0 : 3 Metalac Kolorado
15.11.2014 17:40 Ivanjica 4 : 1 RB
15.11.2014 17:30 Niš 92 3 : 2 Prokuplje
15.11.2014 20:30 Dolap 3 : 7 As
15.11.2014 20:00 Pirot 4 : 1 Akademac
15.11.2014 16:00 Srbobran 0 : 7 Deus Futsal
15.11.2014 21:00 Leteći Holandjanin 8 : 7 Viking
15.11.2014 11:30 Radnički 3 : 6 Intelektualac
15.11.2014 21:00 Slodes 4 : 2 Kolubara
15.11.2014 17:00 TMF 3 : 3 Fotoklik Fleš
15.11.2014 Požarevac : Kareli
15.11.2014 15:30 Bajina Bašta 7 : 4 Flash
15.11.2014 19:00 Kosjerić 4 : 2 Bellatores
15.11.2014 15:00 Karanovac 3 : 8 Orao Čaršija
15.11.2014 17:00 Olimp 4 : 4 Župski Rubin
15.11.2014 BSK : Telep
15.11.2014 17:00 Zufo 4 : 1 Rota
15.11.2014 19:45 Gurgusovac 5 : 4 Ekonomist

FFA

15.11.2014 Vinogradar 6 : 3 Vršac "B"
15.11.2014 OFK Banat "B" 14 : 1 Vulturul Devojčice
15.11.2014 Vršac "A" 15 : 0 OFK Pavliš
15.11.2014 OFK Banat "A" 11 : 2 Vulturul
Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Beograda doneta je Odluka da dvadeseto mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd u takmičarskoj sezoni 2020/2021 popuni FK "Leštane" iz Leštana.
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.
U prostorijama Fudbalskog saveza Beograda održan je žreb za polufinale Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 5. avgusta 2020. godine od 17:00 časova, a zanimljivo je da će se pitanje finalista rešiti na novobeogradskim stadionima. Naime žreb je odredio da se sastanu: I M T - GSP POLET DORĆOL i RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK BEOGRAD Tako će drugi polufinalni par činiti prošlogodišnji finalisti. Pobednici ovih utakmica plasiraće se u finale koje će se igrati sedam dana kasnije, u sredu 12. avgusta 2020. godine na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji, a takođe je zakazano za 17:00 časova. Odmah po odigravanju polufinalnih utakmica, dan kasnije, u četvrtak 6. avgusta 2020. godine u Fudbalskom savezu Beograda će se u 12:00 časova održati tradicionalna Konferencija za medije na kojoj će biti prisutni kapiteni, treneri i rukovodioci klubova koji će se boriti za pobednički pehar u Kupu FSB, a kada će se žrebom odrediti i nominalni domaćin finala.