20.08
19:30
Javor Matis
TSC
0
3
|
20.08.2023 19:30 | 0 : 3 | |||||||
20.08
17:15
Radnik
Novi Pazar
0
0
|
20.08.2023 17:15 | 0 : 0 | |||||||
20.08
19:30
Napredak
Mladost (L)
0
1
|
20.08.2023 19:30 | 0 : 1 |
20.08
17:00
Mladost GAT
InÄija Toyo Tires
0
1
|
20.08.2023 17:00 | 0 : 1 | |||||||
20.08
17:00
Jedinstvo (Ub)
OFK Beograd
0
3
|
20.08.2023 17:00 | 0 : 3 | |||||||
20.08
17:00
RadniÄki (NB)
RFK GrafiÄar
1
1
|
20.08.2023 17:00 | 1 : 1 |
20.08
11:00
SFS Borac
ŽitoraÄa
2
1
|
20.08.2023 11:00 | 2 : 1 | |||||||
20.08
17:00
BuduÄnost (P)
PÄinja
2
1
|
20.08.2023 17:00 | 2 : 1 |
20.08
17:00
Borac (Å )
OFK BaÄka
1
1
|
20.08.2023 17:00 | 1 : 1 | |||||||
20.08
11:00
Omladinac
Podunavac
0
3
|
20.08.2023 11:00 | 0 : 3 |
20.08
17:00
Jedinstvo
GSP Polet DorÄol
1
0
|
20.08.2023 17:00 | 1 : 0 | |||||||
20.08
17:00
Zvezdara
Studentski grad
1
0
|
20.08.2023 17:00 | 1 : 0 |
20.08
10:00
Index
Jadran
0
1
|
20.08.2023 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
20.08
17:00
Dunav
Hajduk (D)
0
0
|
20.08.2023 17:00 | 0 : 0 |
20.08
17:00
Hercegovac
ÄurÄin
5
1
|
20.08.2023 17:00 | 5 : 1 | |||||||
20.08
17:00
Preporod
BajŔa
0
0
|
20.08.2023 17:00 | 0 : 0 | |||||||
20.08
17:00
Mladost (T)
Vojvodina (BG)
1
3
|
20.08.2023 17:00 | 1 : 3 | |||||||
20.08
17:00
Hajduk
Mladost (BP)
2
0
|
20.08.2023 17:00 | 2 : 0 | |||||||
20.08
17:00
RadniÄki 1905
OFK Mladost APA
2
2
|
20.08.2023 17:00 | 2 : 2 | |||||||
20.08
17:00
ObiliÄ
Ravangrad 2018
3
0
|
20.08.2023 17:00 | 3 : 0 |
20.08
17:00
Borac
Polet
4
1
|
20.08.2023 17:00 | 4 : 1 | |||||||
20.08
17:00
Vojvodina 1928
Mladost
2
0
|
20.08.2023 17:00 | 2 : 0 | |||||||
20.08
17:00
Crvena zvezda
Jedinstvo (V)
2
1
|
20.08.2023 17:00 | 2 : 1 |
20.08
17:00
Radan
GraÄanica
4
1
|
20.08.2023 17:00 | 4 : 1 | |||||||
20.08
17:00
Jablanica
Jastrebac
5
2
|
20.08.2023 17:00 | 5 : 2 | |||||||
20.08
17:00
Mineralac
Jedinstvo (B)
0
0
|
20.08.2023 17:00 | 0 : 0 |
|
||||||
20.08
17:00
Svetlost
Pusta Reka
4
2
|
20.08.2023 17:00 | 4 : 2 | |||||||
20.08
17:00
Gracko
Jedinstvo (GS)
1
0
|
20.08.2023 17:00 | 1 : 0 |
20.08
17:00
Jedinstvo
NaŔa krila 1936
2
1
|
20.08.2023 17:00 | 2 : 1 | |||||||
20.08
17:00
Orljane
Morava
2
0
|
20.08.2023 17:00 | 2 : 0 | |||||||
20.08
17:00
Palilulac
Pukovac
1
0
|
20.08.2023 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
20.08
17:00
Bukovik
Svrljig
1
3
|
20.08.2023 17:00 | 1 : 3 | |||||||
20.08
11:00
Car Konstantin
OFK NiÅ”
4
0
|
20.08.2023 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
20.08
17:00
Mladost (B)
Zemljoradnik
4
1
|
20.08.2023 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
20.08
17:00
OFK Brzi Brod
RadniÄki 2020
4
1
|
20.08.2023 17:00 | 4 : 1 |
20.08
11:00
Jedinstvo
OFK Zlot
2
1
|
20.08.2023 11:00 | 2 : 1 | |||||||
20.08
17:00
Hajduk Veljko
Rtanj
4
3
|
20.08.2023 17:00 | 4 : 3 | |||||||
20.08
17:00
OFK Slatina
Brodoremont
4
3
|
20.08.2023 17:00 | 4 : 3 |
|
||||||
20.08
17:00
Rajko MitiÄ
Lužnica
2
0
|
20.08.2023 17:00 | 2 : 0 |
|
20.08
17:00
Župa
Orlovi
2
0
|
20.08.2023 17:00 | 2 : 0 | |||||||
20.08
17:00
Rembas
Juhor
0
0
|
20.08.2023 17:00 | 0 : 0 |
|
20.08
10:00
OFK Mladenovac
OFK BuduÄnost
2
1
|
20.08.2023 10:00 | 2 : 1 | |||||||
20.08
17:00
BoleÄ
KFK Ravna gora Barajevo
1
1
|
20.08.2023 17:00 | 1 : 1 | |||||||
20.08
17:00
KaluÄerica 1969
Crvena zvezda
1
0
|
20.08.2023 17:00 | 1 : 0 | |||||||
20.08
17:00
Napredak
OFK Žarkovo
3
2
|
20.08.2023 17:00 | 3 : 2 |
20.08
17:00
Polet
Mokra Gora
2
0
|
20.08.2023 17:00 | 2 : 0 |
20.08
17:00
Polimlje
Zlatar
1
1
|
20.08.2023 17:00 | 1 : 1 | |||||||
20.08
11:00
Jedinstvo Putevi
Polet (T)
5
0
|
20.08.2023 11:00 | 5 : 0 | |||||||
20.08
17:00
Jedinstvo (K)
OvÄar
4
1
|
20.08.2023 17:00 | 4 : 1 | |||||||
20.08
17:00
BuduÄnost (A)
Savinac 1933
1
4
|
20.08.2023 17:00 | 1 : 4 |
20.08
17:00
RaÄevac
MaÄva 1929
1
1
|
20.08.2023 17:00 | 1 : 1 | |||||||
20.08
17:00
Borac (L)
OFK Divci
2
1
|
20.08.2023 17:00 | 2 : 1 | |||||||
20.08
17:00
Drina
RadniÄki (V)
1
5
|
20.08.2023 17:00 | 1 : 5 | |||||||
20.08
17:00
OFK OseÄina
Hajduk Stanko
2
0
|
20.08.2023 17:00 | 2 : 0 |
20.08
17:00
Kula
Borac 46
2
0
|
20.08.2023 17:00 | 2 : 0 | |||||||
20.08
17:00
BuduÄnost (P)
Rusin
3
1
|
20.08.2023 17:00 | 3 : 1 | |||||||
20.08
17:00
BuduÄnost (G)
Crvenka
0
4
|
20.08.2023 17:00 | 0 : 4 | |||||||
20.08
17:00
Kulpin
Soko
2
0
|
20.08.2023 17:00 | 2 : 0 | |||||||
20.08
17:00
Lipar
Krila Krajine
0
2
|
20.08.2023 17:00 | 0 : 2 |
20.08
17:30
Sloboda
Kutlovo
0
2
|
20.08.2023 17:30 | 0 : 2 |
|
||||||
20.08
17:30
Pobeda 1926
Jedinstvo
5
1
|
20.08.2023 17:30 | 5 : 1 |
|
||||||
20.08
17:30
MarÅ”iÄ
Divostin
2
4
|
20.08.2023 17:30 | 2 : 4 |
|
||||||
20.08
17:30
Kolonija
BuduÄnost
0
0
|
20.08.2023 17:30 | 0 : 0 |
|
20.08
17:30
BaÄka (B)
Hajduk
1
3
|
20.08.2023 17:30 | 1 : 3 |
|
||||||
20.08
17:30
Jedinstvo
Crvena zvezda
2
1
|
20.08.2023 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
20.08
17:30
FruŔkogorac
Proleter 1951
3
1
|
20.08.2023 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
20.08
17:30
OFK Sirig
ŽSK
1
0
|
20.08.2023 17:30 | 1 : 0 |
20.08
17:00
Vulturul
BuduÄnost (BB)
1
4
|
20.08.2023 17:00 | 1 : 4 | |||||||
20.08
17:00
RadniÄki (B)
Jedinstvo SteviÄ
1
3
|
20.08.2023 17:00 | 1 : 3 | |||||||
20.08
17:00
Spartak 1911
HajduÄica
1
2
|
20.08.2023 17:00 | 1 : 2 | |||||||
20.08
17:00
Å evac
Dolovo
1
1
|
20.08.2023 17:00 | 1 : 1 | |||||||
20.08
17:00
Sloga (BNS)
Sloga (P)
2
0
|
20.08.2023 17:00 | 2 : 0 | |||||||
20.08
17:00
Unirea
Potporanj
0
3
|
20.08.2023 17:00 | 0 : 3 | |||||||
20.08
17:00
BuduÄnost (A)
Glogonj
0
2
|
20.08.2023 17:00 | 0 : 2 |
20.08
17:00
RadniÄki 1911
MSK
3
0
|
20.08.2023 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
20.08
17:00
Mladost
Delija
3
1
|
20.08.2023 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
20.08
17:00
2. Oktobar
Crvena zvezda
1
0
|
20.08.2023 17:00 | 1 : 0 | |||||||
20.08
17:00
Vojvodina
ŽFK Banat
1
3
|
20.08.2023 17:00 | 1 : 3 | |||||||
20.08
17:00
Napredak (BT)
BileÄanin
0
1
|
20.08.2023 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
20.08
17:00
Banat (Ä)
Jedinstvo
3
0
|
20.08.2023 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
20.08
17:00
Napredak (Ä)
Polet
4
1
|
20.08.2023 17:00 | 4 : 1 |
|
20.08
18:00
Sutjeska
Jedinstvo
4
0
|
20.08.2023 18:00 | 4 : 0 | |||||||
20.08
18:00
Äoka
Senta
2
5
|
20.08.2023 18:00 | 2 : 5 |
20.08
17:00
FruŔkogorac
LSK
1
3
|
20.08.2023 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
20.08
17:00
BuduÄnost
KruŔedol
3
0
|
20.08.2023 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
20.08
17:00
Srem
Sloga (V)
1
1
|
20.08.2023 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
20.08
17:00
Napredak
Sremac (D)
1
1
|
20.08.2023 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
20.08
17:00
Polet (NK)
Sremac (V)
4
3
|
20.08.2023 17:00 | 4 : 3 |
|
||||||
20.08
17:00
Å umar
GraniÄar (K)
3
0
|
20.08.2023 17:00 | 3 : 0 |
20.08
17:00
Rubin
Parunovac
1
1
|
20.08.2023 17:00 | 1 : 1 | |||||||
20.08
17:00
Trudbenik
BoŔnjane
4
1
|
20.08.2023 17:00 | 4 : 1 | |||||||
20.08
17:00
Gradina
MaÄkovac
2
4
|
20.08.2023 17:00 | 2 : 4 | |||||||
20.08
17:00
Jastrebac
FUD
3
0
|
20.08.2023 17:00 | 3 : 0 | |||||||
20.08
17:00
Sloga (L)
Polet 57
3
0
|
20.08.2023 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
20.08
17:00
Dedina
Äitluk
3
2
|
20.08.2023 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
20.08
17:00
Sloga (D)
Borac
2
2
|
20.08.2023 17:00 | 2 : 2 |
20.08
17:00
Omladinac
VinÄa
5
0
|
20.08.2023 17:00 | 5 : 0 |
|
||||||
20.08
17:00
BSK
Lokomotiva
5
0
|
20.08.2023 17:00 | 5 : 0 |
|
||||||
20.08
17:00
Kopljari
Banja
0
2
|
20.08.2023 17:00 | 0 : 2 | |||||||
20.08
17:00
Plaskovac
Marjan
4
5
|
20.08.2023 17:00 | 4 : 5 |
|
||||||
20.08
10:00
Å umadija
Prvi srpski ustanak
4
1
|
20.08.2023 10:00 | 4 : 1 |
|
||||||
20.08
17:00
Å umadinac (S)
Saranovo 1936
1
4
|
20.08.2023 17:00 | 1 : 4 |
|
||||||
20.08
17:00
OFK AranÄelovac 1979
Mladi rudar
2
1
|
20.08.2023 17:00 | 2 : 1 | |||||||
20.08
17:00
ŽSK
Trnava
2
0
|
20.08.2023 17:00 | 2 : 0 |
|
20.08
17:00
Blizna
Brestovac
3
0
|
20.08.2023 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
20.08
17:00
Nemetali
Å arbanovac
1
0
|
20.08.2023 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
20.08
11:00
Mala Vrbica
Krivelj
4
1
|
20.08.2023 11:00 | 4 : 1 |
|
||||||
20.08
17:00
Urovica
SFU Rudar 1934
2
8
|
20.08.2023 17:00 | 2 : 8 |
|
||||||
20.08
17:00
Polet
RadniÄki
1
1
|
20.08.2023 17:00 | 1 : 1 |
|
20.08
17:00
Rudar (P)
Vinogradar
1
0
|
20.08.2023 17:00 | 1 : 0 | |||||||
20.08
17:00
BuduÄnost (M)
Borac 1950
2
1
|
20.08.2023 17:00 | 2 : 1 | |||||||
20.08
17:00
Dragocvet
Partizan
5
1
|
20.08.2023 17:00 | 5 : 1 | |||||||
20.08
17:00
Mladost
Jedinstvo
4
1
|
20.08.2023 17:00 | 4 : 1 | |||||||
20.08
17:00
GFK Tabane
Morava
3
1
|
20.08.2023 17:00 | 3 : 1 | |||||||
20.08
17:00
BuduÄnost (Ä)
Moravac 2015
13
1
|
20.08.2023 17:00 | 13 : 1 | |||||||
20.08
17:00
Napredak
Donja Mutnica
7
2
|
20.08.2023 17:00 | 7 : 2 | |||||||
20.08
17:00
SinÄeliÄ
Kolare
3
0
|
20.08.2023 17:00 | 3 : 0 |
20.08
17:00
ÄuÄuge
Napredak
2
0
|
20.08.2023 17:00 | 2 : 0 | |||||||
20.08
17:00
Dimitrije TucoviÄ
Junior Novo Naselje
1
1
|
20.08.2023 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
20.08
17:00
Iskra
Pepeljevac
1
1
|
20.08.2023 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
20.08
17:00
Žabari
Proleter
0
1
|
20.08.2023 17:00 | 0 : 1 |
|
20.08
17:30
Borac 1932
Osipaonica
2
1
|
20.08.2023 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
20.08
17:30
Sloga (M)
Radnik
3
0
|
20.08.2023 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
20.08
17:30
Pobeda
Lunjevac
5
2
|
20.08.2023 17:30 | 5 : 2 |
|
||||||
20.08
17:30
Udarnik
Mladost
2
6
|
20.08.2023 17:30 | 2 : 6 |
|
||||||
20.08
17:30
Mladi radnik 1940
Crvena zvezda
1
0
|
20.08.2023 17:30 | 1 : 0 |
|
||||||
20.08
17:30
Omladinac
ŽelezniÄar Kusadak
1
3
|
20.08.2023 17:30 | 1 : 3 |
|
||||||
20.08
17:30
Sloga (L)
Podunavac
1
0
|
20.08.2023 17:30 | 1 : 0 |
|
20.08
17:30
Morava
Slatina
2
4
|
20.08.2023 17:30 | 2 : 4 | |||||||
20.08
17:00
Jedinstvo (GG)
Lugovi
3
1
|
20.08.2023 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
20.08
17:30
DeviÄi
Zadrugar
1
5
|
20.08.2023 17:30 | 1 : 5 | |||||||
20.08
17:30
Prijevor
Kej
4
0
|
20.08.2023 17:30 | 4 : 0 | |||||||
20.08
17:30
Mladost
Ozremica
5
0
|
20.08.2023 17:30 | 5 : 0 |
|
20.08
17:30
Sloga 1945
ŽelezniÄar
3
0
|
20.08.2023 17:30 | 3 : 0 | |||||||
20.08
17:30
Integral
Polet (SD)
1
0
|
20.08.2023 17:30 | 1 : 0 | |||||||
20.08
17:30
Sirakovo
BSK 1931
2
1
|
20.08.2023 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
20.08
17:30
Pomoravlje 1946
Vojvoda Milenko
4
0
|
20.08.2023 17:30 | 4 : 0 |
|
||||||
20.08
17:30
KrilaÅ”
Jasenovac
2
1
|
20.08.2023 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
20.08
17:30
Batovac
TrgovaÄki
2
1
|
20.08.2023 17:30 | 2 : 1 |
|
20.08
17:00
RadniÄki 1946
BSK
2
1
|
20.08.2023 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
20.08
17:00
OFK 019
Rudar (P)
3
0
|
20.08.2023 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
20.08
17:00
Hajduk
Rgotina
3
0
|
20.08.2023 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
20.08
17:00
Malinik
Kosovo
5
0
|
20.08.2023 17:00 | 5 : 0 |
|
||||||
20.08
17:00
Omladinac
GraniÄar
1
0
|
20.08.2023 17:00 | 1 : 0 |
|
20.08
17:30
MekiÅ”
Toplica
2
1
|
20.08.2023 17:30 | 2 : 1 | |||||||
20.08
17:30
RadniÄki 1924
Rad 1974
6
3
|
20.08.2023 17:30 | 6 : 3 | |||||||
20.08
17:30
Borac
Sloga 1980
1
3
|
20.08.2023 17:30 | 1 : 3 | |||||||
20.08
17:30
Moravac
Naisus 1977
2
3
|
20.08.2023 17:30 | 2 : 3 | |||||||
20.08
17:30
Arbanasce
Rudar 2016
1
9
|
20.08.2023 17:30 | 1 : 9 | |||||||
20.08
17:30
Polet (R)
MaloŔiŔte
0
1
|
20.08.2023 17:30 | 0 : 1 | |||||||
20.08
17:30
TaskoviÄi
BaliÄevac
5
2
|
20.08.2023 17:30 | 5 : 2 |
20.08
17:30
OFK Morava
BuduÄnost
0
11
|
20.08.2023 17:30 | 0 : 11 |
|
||||||
20.08
17:30
ZloÄudovo
VuÄje
6
2
|
20.08.2023 17:30 | 6 : 2 |
|
||||||
20.08
11:00
Donja Lomnica
Lemind 1953
4
1
|
20.08.2023 11:00 | 4 : 1 |
|
||||||
20.08
17:30
Gradac
Moravac
0
2
|
20.08.2023 17:30 | 0 : 2 |
|
||||||
20.08
17:30
Polet
ŽelezniÄar
5
1
|
20.08.2023 17:30 | 5 : 1 |
|
||||||
20.08
17:30
Sloga
Mladost
2
3
|
20.08.2023 17:30 | 2 : 3 |
|
||||||
20.08
17:30
Progres
BobiŔte
2
0
|
20.08.2023 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
20.08
17:30
BSK
Jedinstvo
4
2
|
20.08.2023 17:30 | 4 : 2 |
|
||||||
20.08
17:30
Äekmin
Milanovo
3
0
|
20.08.2023 17:30 | 3 : 0 |
|
20.08
17:30
KaraÄorÄe
Milan OrliÄ
3
0
|
20.08.2023 17:30 | 3 : 0 | |||||||
20.08
17:30
Mladi Borac
RadniÄki
1
2
|
20.08.2023 17:30 | 1 : 2 | |||||||
20.08
17:30
Jedinstvo (Å )
Mladost
0
0
|
20.08.2023 17:30 | 0 : 0 |
|
||||||
20.08
17:30
Antimon
Stojan Lazarac
0
2
|
20.08.2023 17:30 | 0 : 2 | |||||||
20.08
17:30
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
Vidojevica
3
1
|
20.08.2023 17:30 | 3 : 1 |
20.08
17:00
TvrÄava
Slavija (P)
0
3
|
20.08.2023 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
20.08
17:00
Krivanj
Mladost (MB)
5
0
|
20.08.2023 17:00 | 5 : 0 |
|
||||||
20.08
17:00
Borac (V)
NaŔa Zvezda
0
5
|
20.08.2023 17:00 | 0 : 5 |
|
||||||
20.08
17:00
OFK Stari Grad
Vojvodina
4
2
|
20.08.2023 17:00 | 4 : 2 |
20.08
17:00
Ribnik
Borac
1
3
|
20.08.2023 17:00 | 1 : 3 | |||||||
20.08
17:00
Mladost (T)
Omladinac
2
0
|
20.08.2023 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
20.08
17:00
Garevina
Donji Kopaonik
3
1
|
20.08.2023 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
20.08
17:00
Mladost (DK)
Stari Trstenik
2
0
|
20.08.2023 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
20.08
17:00
Kamenorezac 76
Mladost 1977
2
3
|
20.08.2023 17:00 | 2 : 3 |
|
||||||
20.08
17:00
Vinogradar
Jezero 2017
1
0
|
20.08.2023 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
20.08
15:00
Beli Orlovi
Poljoprivrednik
3
1
|
20.08.2023 15:00 | 3 : 1 |
20.08
17:00
Zadrugar
RadniÄki
0
5
|
20.08.2023 17:00 | 0 : 5 | |||||||
20.08
17:00
TerekveÅ”
Borac
2
1
|
20.08.2023 17:00 | 2 : 1 | |||||||
20.08
17:00
Dinamo 1923
Kordun
6
1
|
20.08.2023 17:00 | 6 : 1 | |||||||
20.08
17:00
Mladost
Jedinstvo LemeÅ”
5
2
|
20.08.2023 17:00 | 5 : 2 | |||||||
20.08
17:00
Omladinac
Aleksa Å antiÄ
2
3
|
20.08.2023 17:00 | 2 : 3 |
20.08
17:00
GraniÄar
Kameni
2
1
|
20.08.2023 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
20.08
17:00
Napredak
Ljukovo
2
4
|
20.08.2023 17:00 | 2 : 4 |
|
||||||
20.08
17:00
Hrtkovci
Car UroÅ”
3
0
|
20.08.2023 17:00 | 3 : 0 | |||||||
20.08
17:00
Planinac
Mladost
0
4
|
20.08.2023 17:00 | 0 : 4 |
|
||||||
20.08
17:00
Hajduk 1932
ÄSK Äortanovci
0
0
|
20.08.2023 17:00 | 0 : 0 |
|
||||||
20.08
17:00
OFK BrestaÄ
Rudar
4
1
|
20.08.2023 17:00 | 4 : 1 | |||||||
20.08
17:00
FruŔkogorac
Polet
1
1
|
20.08.2023 17:00 | 1 : 1 |
|
20.08
17:00
Borac
Jedinstvo
1
1
|
20.08.2023 17:00 | 1 : 1 | |||||||
20.08
10:00
Polet
Munja
3
1
|
20.08.2023 10:00 | 3 : 1 | |||||||
20.08
17:00
BuduÄnost
Pobednik
5
2
|
20.08.2023 17:00 | 5 : 2 | |||||||
20.08
17:00
Rvati
Duboko
1
3
|
20.08.2023 17:00 | 1 : 3 |
20.08
17:00
Osaonica
OFK DragoŔevac
5
1
|
20.08.2023 17:00 | 5 : 1 | |||||||
20.08
17:00
Sloboda
Ursule
2
1
|
20.08.2023 17:00 | 2 : 1 | |||||||
20.08
17:00
Jedinstvo
Mladost (K)
3
0
|
20.08.2023 17:00 | 3 : 0 | |||||||
20.08
17:00
VinoraÄa
Å antarovac
2
5
|
20.08.2023 17:00 | 2 : 5 | |||||||
20.08
17:00
Bratstvo
Mladi radnik
1
0
|
20.08.2023 17:00 | 1 : 0 | |||||||
20.08
17:00
Å umadinac
GFK StreliŔte
1
1
|
20.08.2023 17:00 | 1 : 1 |
20.08
17:00
Krajina
Jedinstvo 2014
4
5
|
20.08.2023 17:00 | 4 : 5 |
|
||||||
20.08
17:00
Lehel
Naftagas
2
0
|
20.08.2023 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
20.08
17:00
OFK Gradnulica
Mladost (BB)
3
1
|
20.08.2023 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
20.08
17:00
TamiÅ”
Mladost (L)
5
1
|
20.08.2023 17:00 | 5 : 1 |
|
||||||
20.08
17:00
OFK Klek
Borac
2
1
|
20.08.2023 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
20.08
17:00
KSK Konak 1926
Potisje
1
3
|
20.08.2023 17:00 | 1 : 3 | |||||||
20.08
17:00
Zadrugar
ASK
9
0
|
20.08.2023 17:00 | 9 : 0 |
|
20.08
17:00
Polet (DL)
Å arbane
2
0
|
20.08.2023 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
20.08
17:00
OFK Stublenica
OFK Paljuvi
2
3
|
20.08.2023 17:00 | 2 : 3 |
|
||||||
20.08
17:00
Sloga (V)
Trnjaci 2021
0
0
|
20.08.2023 17:00 | 0 : 0 |
|
||||||
20.08
17:00
Jedinstvo (M)
JoŔeva
1
1
|
20.08.2023 17:00 | 1 : 1 |
|
20.08
11:00
KoteŔica
Milenko PavloviÄ
3
0
|
20.08.2023 11:00 | 3 : 0 | |||||||
20.08
11:00
Mali korak
TeŔnjar
1
3
|
20.08.2023 11:00 | 1 : 3 | |||||||
20.08
11:00
PopadiÄ
OFK Povlen
3
0
|
20.08.2023 11:00 | 3 : 0 | |||||||
20.08
11:00
Polet
Jadar 2013
6
0
|
20.08.2023 11:00 | 6 : 0 | |||||||
20.08
17:00
Rakac Stave
BabajiÄ
7
0
|
20.08.2023 17:00 | 7 : 0 | |||||||
20.08
11:00
Stari drugari
BeloŔevac
2
3
|
20.08.2023 11:00 | 2 : 3 |
20.08
17:30
Äenej
Hajduk (G)
0
5
|
20.08.2023 17:30 | 0 : 5 |
|
||||||
20.08
17:30
Borac (R)
Vinogradar
1
0
|
20.08.2023 17:30 | 1 : 0 | |||||||
20.08
17:30
Titel
Slanobarac
2
0
|
20.08.2023 17:30 | 2 : 0 | |||||||
20.08
17:30
MiletiÄ
ŽelezniÄar NS
0
4
|
20.08.2023 17:30 | 0 : 4 | |||||||
20.08
17:30
Tatra
Stražilovo
1
5
|
20.08.2023 17:30 | 1 : 5 |
|
20.08
17:30
Moravac Orion
Sloboda
3
2
|
20.08.2023 17:30 | 3 : 2 |
|
||||||
20.08
17:30
Mladost 1976
Umac
4
2
|
20.08.2023 17:30 | 4 : 2 | |||||||
20.08
17:30
OFK Brza
Moravac (G)
2
0
|
20.08.2023 17:30 | 2 : 0 | |||||||
20.08
17:30
Å umadija
Morava
2
0
|
20.08.2023 17:30 | 2 : 0 |
|
20.08
17:00
Pomoravlje
Beljanica
6
0
|
20.08.2023 17:00 | 6 : 0 | |||||||
20.08
17:00
Å umadija
Napredak (S)
3
1
|
20.08.2023 17:00 | 3 : 1 | |||||||
20.08
17:00
Omladinac
Mladost
2
3
|
20.08.2023 17:00 | 2 : 3 | |||||||
20.08
17:00
Resavski Despoti
Dražmirovac
3
1
|
20.08.2023 17:00 | 3 : 1 | |||||||
20.08
17:00
OFK Batinac
15. Avgust 1950
2
1
|
20.08.2023 17:00 | 2 : 1 |
20.08
17:00
OFK Zeka BuljubaŔa
Napredak
7
1
|
20.08.2023 17:00 | 7 : 1 | |||||||
20.08
17:00
OFK BikiÄ
Jedinstvo
1
1
|
20.08.2023 17:00 | 1 : 1 | |||||||
20.08
17:00
Srem
ObiliÄ 1993
0
0
|
20.08.2023 17:00 | 0 : 0 | |||||||
20.08
17:00
Sloga 1919
BSK
1
0
|
20.08.2023 17:00 | 1 : 0 | |||||||
20.08
10:00
FruŔka Gora
Borac 1925
1
2
|
20.08.2023 10:00 | 1 : 2 | |||||||
20.08
17:00
Zmaj
Borac (R)
4
2
|
20.08.2023 17:00 | 4 : 2 | |||||||
20.08
17:00
GraniÄar
TrgovaÄki
4
1
|
20.08.2023 17:00 | 4 : 1 |
20.08
13:30
Konjuh
Polet
7
1
|
20.08.2023 13:30 | 7 : 1 | |||||||
20.08
17:00
Mudrakovac
Kapidžija
0
4
|
20.08.2023 17:00 | 0 : 4 | |||||||
20.08
11:00
Naupare
KruŔevica
4
0
|
20.08.2023 11:00 | 4 : 0 | |||||||
20.08
17:00
MakreŔane
Modrica
0
3
|
20.08.2023 17:00 | 0 : 3 | |||||||
20.08
17:00
BSK
Pepeljevac 1947
3
1
|
20.08.2023 17:00 | 3 : 1 |
20.08
11:00
Azbest 1927
DobraÄa
3
5
|
20.08.2023 11:00 | 3 : 5 |
|
||||||
20.08
17:30
Bukorovac
OFK Bagremar
1
2
|
20.08.2023 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
20.08
17:30
SuŔica 1929
Kragujevac
1
2
|
20.08.2023 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
20.08
17:30
Arsenal 1930
Borac 1935
4
0
|
20.08.2023 17:30 | 4 : 0 |
|
||||||
20.08
17:30
Sloga 1924
Kremenac
0
1
|
20.08.2023 17:30 | 0 : 1 |
|
||||||
20.08
17:30
Napredak MainiÄ
Vodojaža
1
0
|
20.08.2023 17:30 | 1 : 0 |
|
20.08
19:30
Borac
Igman
4
1
|
20.08.2023 19:30 | 4 : 1 | |||||||
20.08
21:30
Velež
Å iroki Brijeg
1
1
|
20.08.2023 21:30 | 1 : 1 |
|
||||||
20.08
20:00
Zrinjski
GOÅ K
3
1
|
20.08.2023 20:00 | 3 : 1 |
20.08
20:00
DeÄiÄ
Mornar
3
1
|
20.08.2023 20:00 | 3 : 1 |
|
||||||
20.08
18:00
Rudar
Mladost DG
0
0
|
20.08.2023 18:00 | 0 : 0 |
|
||||||
20.08
20:00
Jezero
OFK Petrovac
2
0
|
20.08.2023 20:00 | 2 : 0 |
|
||||||
20.08
19:30
Sutjeska
BuduÄnost
1
2
|
20.08.2023 19:30 | 1 : 2 |
|
||||||
20.08
17:30
Arsenal
Jedinstvo
2
2
|
20.08.2023 17:30 | 2 : 2 |
|
20.08
19:00
Girona
Getafe
3
0
|
20.08.2023 19:00 | 3 : 0 |
|
||||||
20.08
19:30
Barcelona
CƔdiz
2
0
|
20.08.2023 19:30 | 2 : 0 |
|
||||||
20.08
21:30
Real Betis
AtlƩtico Madrid
0
0
|
20.08.2023 21:30 | 0 : 0 |
|
20.08
13:00
Lille
Nantes
2
0
|
20.08.2023 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
20.08
15:00
Le Havre
Stade Brestois 29
1
2
|
20.08.2023 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
20.08
15:00
Lorient
OGC Nice
1
1
|
20.08.2023 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
20.08
15:00
Reims
Clermont
2
0
|
20.08.2023 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
20.08
17:05
Monaco
Strasbourg
3
0
|
20.08.2023 17:05 | 3 : 0 |
|
||||||
20.08
20:45
Lens
Stade Rennais
1
1
|
20.08.2023 20:45 | 1 : 1 |
|
20.08
15:00
Aston Villa
Everton
4
0
|
20.08.2023 15:00 | 4 : 0 | |||||||
20.08
17:30
West Ham United
Chelsea
3
1
|
20.08.2023 17:30 | 3 : 1 |
20.08
15:30
Union Berlin
Mainz 05
4
1
|
20.08.2023 15:30 | 4 : 1 |
|
||||||
20.08
17:30
Eintracht Frankfurt
Darmstadt 98
1
0
|
20.08.2023 17:30 | 1 : 0 |
|
20.08
18:30
Roma
Salernitana
2
2
|
20.08.2023 18:30 | 2 : 2 |
|
||||||
20.08
18:30
Sassuolo
Atalanta
0
2
|
20.08.2023 18:30 | 0 : 2 |
|
||||||
20.08
20:45
Lecce
Lazio
2
1
|
20.08.2023 20:45 | 2 : 1 |
|
||||||
20.08
20:45
Udinese
Juventus
0
3
|
20.08.2023 20:45 | 0 : 3 |
|
20.08
18:00
Spartak
Sloga Zemun
2
1
|
20.08.2023 18:00 | 2 : 1 | |||||||
20.08
12:00
Spartak DOO
TSC
2
2
|
20.08.2023 12:00 | 2 : 2 |
20.08
10:00
Brodarac
Jedinstvo (Ub)
3
2
|
20.08.2023 10:00 | 3 : 2 | |||||||
20.08
11:00
Zemun
ÄukariÄki
0
3
|
20.08.2023 11:00 | 0 : 3 |
20.08
10:00
Derby 2015
InÄija
1
11
|
20.08.2023 10:00 | 1 : 11 |
|
20.08
11:00
Smederevo 1924
Sloga (P)
1
2
|
20.08.2023 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
20.08
11:00
FAP
MaÄva
1
3
|
20.08.2023 11:00 | 1 : 3 | |||||||
20.08
16:30
Takovo
Mladi radnik 1926
1
1
|
20.08.2023 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
20.08
10:00
Metalac
Sloga (K)
1
0
|
20.08.2023 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
20.08
17:00
GFK Sloboda
RadniÄki (V)
2
2
|
20.08.2023 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
20.08
13:30
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Loznica
6
2
|
20.08.2023 13:30 | 6 : 2 | |||||||
20.08
15:00
Å umadija 1903
Jedinstvo Putevi
1
1
|
20.08.2023 15:00 | 1 : 1 |
20.08
10:00
Spartak ŽK
Vojvodina
1
2
|
20.08.2023 10:00 | 1 : 2 |
|
20.08
17:00
Novi Pazar
Sloga (P)
3
1
|
20.08.2023 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
20.08
14:00
FAP
MaÄva
0
5
|
20.08.2023 14:00 | 0 : 5 |
|
||||||
20.08
12:30
Metalac
Sloga (K)
3
2
|
20.08.2023 12:30 | 3 : 2 |
|
||||||
20.08
14:30
GFK Sloboda
RadniÄki (V)
2
4
|
20.08.2023 14:30 | 2 : 4 | |||||||
20.08
13:00
Apolon 4
Jedinstvo Putevi
3
0
|
20.08.2023 13:00 | 3 : 0 |
20.08
17:00
RadniÄki (K)
Respekt
0
1
|
20.08.2023 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
20.08
10:00
Vrelo Sport
Borac
1
1
|
20.08.2023 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
20.08
10:00
Cer
Loznica
0
5
|
20.08.2023 10:00 | 0 : 5 |
|
20.08
10:00
OFK Kikinda 1909
VoŔini klinci
1
5
|
20.08.2023 10:00 | 1 : 5 |
|
||||||
20.08
10:00
Ravangrad 2018
RFK Novi Sad 1921
2
0
|
20.08.2023 10:00 | 2 : 0 |
20.08
10:00
ŽelezniÄar
InÄija
5
5
|
20.08.2023 10:00 | 5 : 5 |
|
||||||
20.08
10:00
1.maj
Jedinstvo (SP)
4
2
|
20.08.2023 10:00 | 4 : 2 |
20.08
17:30
Mladost
Sloga (BB)
6
2
|
20.08.2023 17:30 | 6 : 2 |
|
||||||
20.08
11:00
Sloboda (Ä)
Polimlje
7
1
|
20.08.2023 11:00 | 7 : 1 |
|
20.08
10:00
RadniÄki (K)
Respekt
1
7
|
20.08.2023 10:00 | 1 : 7 |
|
20.08
10:00
Sloga 33
Å umadija 1903
7
1
|
20.08.2023 10:00 | 7 : 1 | |||||||
20.08
11:00
Soko 2015
Å umadija 1934
7
1
|
20.08.2023 11:00 | 7 : 1 |
|