XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.08.2010 10:00 Grafičar - Kovačevac 3:0
2 22.08.2010 16:30 Šumadija (J) - Grafičar 1:0
3 29.08.2010 10:00 Grafičar - Voždovac 5:1
4 04.09.2010 16:00 Balkan Mirijevo - Grafičar 2:1
5 12.09.2010 10:00 Grafičar - Palilulac 0:0
6 19.09.2010 15:30 Srem (J) - Grafičar 2:0
7 26.09.2010 10:00 Grafičar - Sindjelić 0:0
8 03.10.2010 12:00 Dorćol - Grafičar 2:1
9 10.10.2010 10:00 Grafičar - Beograd 1:0
10 17.10.2010 11:00 Hajduk - Grafičar 1:0
11 24.10.2010 10:00 Grafičar - Mladenovac 1:2
12 31.10.2010 13:00 Sopot - Grafičar 1:0
13 07.11.2010 10:00 Grafičar - Resnik 5:0
14 14.11.2010 13:00 Radnički (O) - Grafičar 4:1
15 21.11.2010 10:00 Grafičar - Žarkovo 0:0
16 20.03.2011 15:00 Kovačevac - Grafičar 1:1
17 27.03.2011 10:00 Grafičar - Šumadija (J) 0:2
18 02.04.2011 11:00 Voždovac - Grafičar 2:2
19 10.04.2011 10:00 Grafičar - Balkan Mirijevo 2:0
20 16.04.2011 17:00 Palilulac - Grafičar 2:0
21 20.04.2011 17:00 Grafičar - Srem (J) 0:2
22 24.04.2011 10:00 Sindjelić - Grafičar 1:1
23 01.05.2011 10:00 Grafičar - Dorćol 2:1
24 08.05.2011 10:00 Beograd - Grafičar 0:1
25 15.05.2011 10:00 Grafičar - Hajduk 2:1
26 18.05.2011 17:30 Mladenovac - Grafičar 4:2
27 22.05.2011 10:00 Grafičar - Sopot 2:1
28 29.05.2011 17:30 Resnik - Grafičar 0:1
29 05.06.2011 17:30 Grafičar - Radnički (O) 0:0
30 11.06.2011 17:30 Žarkovo - Grafičar 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Mladenovac 29 19 9 1 66
2 Srem (J) 30 17 7 6 58
3 Šumadija (J) 30 13 7 10 46
4 Sindjelić 29 11 9 9 42
5 Kovačevac 30 11 8 11 41
6 Voždovac 30 11 7 12 40
7 Sopot 30 10 10 10 40
8 Hajduk 30 11 7 12 40
9 Radnički (O) 30 10 9 11 39
10 Balkan Mirijevo 30 10 9 11 39
11 Beograd 29 11 5 13 38
12 Žarkovo 29 9 11 9 38
13 Dorćol 29 10 8 11 38
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska BIP zona Palilulac 29 11 4 14 37
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska BIP zona Grafičar 30 10 7 13 37
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska BIP zona Resnik 30 3 3 24 12
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu