31.10
13:30
Partizan (BB)
Radnički Stobeks
2
1
|
31.10.2010 13:30 | Partizan (BB) | 2 : 1 | Radnički Stobeks | |||||
31.10
13:30
Polet (LJ)
Železničar
1
1
|
31.10.2010 13:30 | Polet (LJ) | 1 : 1 | Železničar |
31.10
14:00
Radnik
Rudar Alpos
2
1
|
31.10.2010 14:00 | Radnik | 2 : 1 | Rudar Alpos | |||||
31.10
14:00
Radnički (P)
Vlasina
2
1
|
31.10.2010 14:00 | Radnički (P) | 2 : 1 | Vlasina |
31.10
14:30
Palić
Tekstilac Ites
1
0
|
31.10.2010 14:30 | Palić | 1 : 0 | Tekstilac Ites | |||||
31.10
14:30
Donji Srem
Cement
2
1
|
31.10.2010 14:30 | Donji Srem | 2 : 1 | Cement |
31.10
11:00
Žarkovo
Srem (J)
1
2
|
31.10.2010 11:00 | Žarkovo | 1 : 2 | Srem (J) | |||||
31.10
10:00
Sindjelić
Palilulac
0
0
|
31.10.2010 10:00 | Sindjelić | 0 : 0 | Palilulac | |||||
31.10
10:00
Beograd
Voždovac
2
0
|
31.10.2010 10:00 | Beograd | 2 : 0 | Voždovac | |||||
31.10
11:00
Hajduk
Šumadija (J)
2
0
|
31.10.2010 11:00 | Hajduk | 2 : 0 | Šumadija (J) | |||||
31.10
13:00
Sopot
Grafičar
1
0
|
31.10.2010 13:00 | Sopot | 1 : 0 | Grafičar | |||||
31.10
13:00
Resnik
Radnički (O)
0
1
|
31.10.2010 13:00 | Resnik | 0 : 1 | Radnički (O) |
31.10
13:30
Jošanica
Omladinac (NS)
2
1
|
31.10.2010 13:30 | Jošanica | 2 : 1 | Omladinac (NS) | |||||
31.10
13:30
Vodojaža
Pobeda
1
2
|
31.10.2010 13:30 | Vodojaža | 1 : 2 | Pobeda | |||||
31.10
13:30
Orlovac
Bane
4
1
|
31.10.2010 13:30 | Orlovac | 4 : 1 | Bane |
31.10
13:30
Železničar Inon
Gruža
2
1
|
31.10.2010 13:30 | Železničar Inon | 2 : 1 | Gruža | |||||
31.10
13:30
Homoljac
GFK Jasenica 1911
0
2
|
31.10.2010 13:30 | Homoljac | 0 : 2 | GFK Jasenica 1911 | |||||
31.10
13:30
Seljak
Šapine
3
0
|
31.10.2010 13:30 | Seljak | 3 : 0 | Šapine | |||||
31.10
13:30
Železničar (S)
Crvena zvezda (S)
4
0
|
31.10.2010 13:30 | Železničar (S) | 4 : 0 | Crvena zvezda (S) | |||||
31.10
13:30
Šumadinac
Borac
2
0
|
31.10.2010 13:30 | Šumadinac | 2 : 0 | Borac | |||||
31.10
13:30
Sloga (D)
Zvižd
1
3
|
31.10.2010 13:30 | Sloga (D) | 1 : 3 | Zvižd |
31.10
13:30
Jadar (ST)
Jadar (GD)
2
0
|
31.10.2010 13:30 | Jadar (ST) | 2 : 0 | Jadar (GD) | |||||
31.10
13:30
Jedinstvo Putevi
Radnički (V)
3
0
|
31.10.2010 13:30 | Jedinstvo Putevi | 3 : 0 | Radnički (V) | |||||
31.10
13:30
Osečina
Polimlje
4
1
|
31.10.2010 13:30 | Osečina | 4 : 1 | Polimlje | |||||
31.10
13:30
Zadrugar
Loznica
0
0
|
31.10.2010 13:30 | Zadrugar | 0 : 0 | Loznica | |||||
31.10
13:30
Sloga (LŠ)
Jedinstvo (V)
2
3
|
31.10.2010 13:30 | Sloga (LŠ) | 2 : 3 | Jedinstvo (V) | |||||
31.10
13:30
Sloga (S)
Ribnica
0
0
|
31.10.2010 13:30 | Sloga (S) | 0 : 0 | Ribnica | |||||
31.10
13:30
Drina
Zlatibor
2
1
|
31.10.2010 13:30 | Drina | 2 : 1 | Zlatibor | |||||
31.10
13:30
Krušik
Zlatar
2
0
|
31.10.2010 13:30 | Krušik | 2 : 0 | Zlatar |
31.10
14:00
Pukovac
Moravica (S)
0
1
|
31.10.2010 14:00 | Pukovac | 0 : 1 | Moravica (S) | |||||
31.10
14:00
Vučje
Mladost (B)
4
1
|
31.10.2010 14:00 | Vučje | 4 : 1 | Mladost (B) | |||||
31.10
14:00
BSK Bujanovac
Ropotovo
2
1
|
31.10.2010 14:00 | BSK Bujanovac | 2 : 1 | Ropotovo | |||||
31.10
14:00
Zaplanjac
Moravac Orion
0
0
|
31.10.2010 14:00 | Zaplanjac | 0 : 0 | Moravac Orion |
31.10
14:00
Radnički
Pepeljevac
3
1
|
31.10.2010 14:00 | Radnički | 3 : 1 | Pepeljevac | |||||
31.10
14:00
Slatina
Borac
1
0
|
31.10.2010 14:00 | Slatina | 1 : 0 | Borac | |||||
31.10
14:00
Majdanpek
Đerdap
2
0
|
31.10.2010 14:00 | Majdanpek | 2 : 0 | Đerdap | |||||
31.10
14:00
Bor
Trgovački
1
0
|
31.10.2010 14:00 | Bor | 1 : 0 | Trgovački | |||||
31.10
14:00
Rembas
Juhor
3
2
|
31.10.2010 14:00 | Rembas | 3 : 2 | Juhor | |||||
31.10
14:00
Kablovi
Morava (Ć)
4
1
|
31.10.2010 14:00 | Kablovi | 4 : 1 | Morava (Ć) | |||||
31.10
14:00
Trajal
Timočanin
2
2
|
31.10.2010 14:00 | Trajal | 2 : 2 | Timočanin |
31.10
14:30
Spartak
Zadrugar
1
3
|
31.10.2010 14:30 | Spartak | 1 : 3 | Zadrugar | |||||
31.10
14:30
Vojvodina
Bačka (P)
1
0
|
31.10.2010 14:30 | Vojvodina | 1 : 0 | Bačka (P) | |||||
31.10
14:30
Borac
Bačka 1901
2
0
|
31.10.2010 14:30 | Borac | 2 : 0 | Bačka 1901 |
31.10
10:00
Index
Polet
0
1
|
31.10.2010 10:00 | Index | 0 : 1 | Polet | |||||
31.10
14:30
Borac
Obilić
3
2
|
31.10.2010 14:30 | Borac | 3 : 2 | Obilić | |||||
31.10
14:30
Mladost
Crvena Zvezda
0
0
|
31.10.2010 14:30 | Mladost | 0 : 0 | Crvena Zvezda | |||||
31.10
14:30
Sloga Radnički
Budućnost
1
2
|
31.10.2010 14:30 | Sloga Radnički | 1 : 2 | Budućnost |
31.10
13:00
Sremčica
Milutinac
1
0
|
31.10.2010 13:00 | Sremčica | 1 : 0 | Milutinac | |||||
31.10
10:00
GSP Polet
Železničar
0
0
|
31.10.2010 10:00 | GSP Polet | 0 : 0 | Železničar | |||||
31.10
13:00
Posavac Tišma
Borac
1
1
|
31.10.2010 13:00 | Posavac Tišma | 1 : 1 | Borac |
31.10
13:00
Magnohrom
Ibar
2
0
|
31.10.2010 13:00 | Magnohrom | 2 : 0 | Ibar | |||||
31.10
13:00
Borac (V)
Karađorđe
0
1
|
31.10.2010 13:00 | Borac (V) | 0 : 1 | Karađorđe | |||||
31.10
13:00
Mataruge
Budućnost
1
1
|
31.10.2010 13:00 | Mataruge | 1 : 1 | Budućnost | |||||
31.10
13:00
Borac (A)
Radnik
3
1
|
31.10.2010 13:00 | Borac (A) | 3 : 1 | Radnik | |||||
31.10
13:00
Morava
Radnički
0
0
|
31.10.2010 13:00 | Morava | 0 : 0 | Radnički |
31.10
13:30
Beli Orao
Dunavac
3
1
|
31.10.2010 13:30 | Beli Orao | 3 : 1 | Dunavac | |||||
31.10
13:30
Crni Vrh
Omladinac
3
1
|
31.10.2010 13:30 | Crni Vrh | 3 : 1 | Omladinac | |||||
31.10
13:30
Sloga (K)
Integral
1
1
|
31.10.2010 13:30 | Sloga (K) | 1 : 1 | Integral | |||||
31.10
13:30
Petar Dobrnjac
Sloga (B)
1
0
|
31.10.2010 13:30 | Petar Dobrnjac | 1 : 0 | Sloga (B) | |||||
31.10
13:30
Mladost
Polet (SD)
3
0
|
31.10.2010 13:30 | Mladost | 3 : 0 | Polet (SD) | |||||
31.10
13:30
Napredak
Borac (VL)
2
3
|
31.10.2010 13:30 | Napredak | 2 : 3 | Borac (VL) | |||||
31.10
13:30
Vihor
Mlava (ML)
3
2
|
31.10.2010 13:30 | Vihor | 3 : 2 | Mlava (ML) |
31.10
Mladi radnik
Jedinstvo (K)
1
0
|
31.10.2010 | Mladi radnik | 1 : 0 | Jedinstvo (K) | |||||
31.10
Osipaonica
Sloga (M)
3
1
|
31.10.2010 | Osipaonica | 3 : 1 | Sloga (M) | |||||
31.10
Polet (T)
Omladinac (R)
0
2
|
31.10.2010 | Polet (T) | 0 : 2 | Omladinac (R) | |||||
31.10
Budućnost (R)
Cerovac
1
2
|
31.10.2010 | Budućnost (R) | 1 : 2 | Cerovac | |||||
31.10
Sloboda (L)
Udarnik
3
0
|
31.10.2010 | Sloboda (L) | 3 : 0 | Udarnik |
31.10
13:30
Borac (P)
Junkovac
3
3
|
31.10.2010 13:30 | Borac (P) | 3 : 3 | Junkovac | |||||
31.10
13:30
Karađorđe
Beli Orlovi
3
1
|
31.10.2010 13:30 | Karađorđe | 3 : 1 | Beli Orlovi | |||||
31.10
13:30
Aranđelovac
Šumadija
1
2
|
31.10.2010 13:30 | Aranđelovac | 1 : 2 | Šumadija | |||||
31.10
13:30
Partizan
Karađorđe (T)
1
2
|
31.10.2010 13:30 | Partizan | 1 : 2 | Karađorđe (T) | |||||
31.10
13:30
Banja
Lokomotiva
4
3
|
31.10.2010 13:30 | Banja | 4 : 3 | Lokomotiva | |||||
31.10
13:30
Rača Popović
Badnjevac
2
1
|
31.10.2010 13:30 | Rača Popović | 2 : 1 | Badnjevac |
31.10
14:00
Antimon
Sinđelić
3
1
|
31.10.2010 14:00 | Antimon | 3 : 1 | Sinđelić | |||||
31.10
14:00
Jedinstvo (Š)
Miloš Pocerac
3
2
|
31.10.2010 14:00 | Jedinstvo (Š) | 3 : 2 | Miloš Pocerac | |||||
31.10
14:00
Napredak
Majur
4
2
|
31.10.2010 14:00 | Napredak | 4 : 2 | Majur | |||||
31.10
14:00
Mladost
Jedinstvo (MZ)
3
1
|
31.10.2010 14:00 | Mladost | 3 : 1 | Jedinstvo (MZ) | |||||
31.10
14:00
Lipolist
Gučevo
3
0
|
31.10.2010 14:00 | Lipolist | 3 : 0 | Gučevo | |||||
31.10
14:00
Hajduk Stanko
Dobrava
5
0
|
31.10.2010 14:00 | Hajduk Stanko | 5 : 0 | Dobrava |
31.10
14:00
Trlić
Rubribreza
4
1
|
31.10.2010 14:00 | Trlić | 4 : 1 | Rubribreza | |||||
31.10
14:00
Ribnikar
Dimitrije Tucović
3
2
|
31.10.2010 14:00 | Ribnikar | 3 : 2 | Dimitrije Tucović | |||||
31.10
14:00
Tulari
Mladost
6
2
|
31.10.2010 14:00 | Tulari | 6 : 2 | Mladost | |||||
31.10
14:00
ZSK
OFK Divci
3
0
|
31.10.2010 14:00 | ZSK | 3 : 0 | OFK Divci | |||||
31.10
14:00
Brezovica
Spartak
2
0
|
31.10.2010 14:00 | Brezovica | 2 : 0 | Spartak | |||||
31.10
14:00
Brežđe
Banjani
2
2
|
31.10.2010 14:00 | Brežđe | 2 : 2 | Banjani | |||||
31.10
14:00
Vrujci
Sovljak
0
0
|
31.10.2010 14:00 | Vrujci | 0 : 0 | Sovljak |
31.10
Polet
Napredak
4
1
|
31.10.2010 | Polet | 4 : 1 | Napredak | |||||
31.10
Perućac
Zlatibor voda
2
1
|
31.10.2010 | Perućac | 2 : 1 | Zlatibor voda | |||||
31.10
Omladinac
Železničar
1
3
|
31.10.2010 | Omladinac | 1 : 3 | Železničar | |||||
31.10
Savinac
Luna Avijatičar
6
1
|
31.10.2010 | Savinac | 6 : 1 | Luna Avijatičar | |||||
31.10
Sevojno
Budućnost
4
0
|
31.10.2010 | Sevojno | 4 : 0 | Budućnost |
31.10
Toplica
Mladost (O)
1
5
|
31.10.2010 | Toplica | 1 : 5 | Mladost (O) | |||||
31.10
Zemljoradnik
Mladost (B)
0
0
|
31.10.2010 | Zemljoradnik | 0 : 0 | Mladost (B) | |||||
31.10
Rutevac
Rad
6
1
|
31.10.2010 | Rutevac | 6 : 1 | Rad | |||||
31.10
Borac
Radnički
1
0
|
31.10.2010 | Borac | 1 : 0 | Radnički | |||||
31.10
Rasovača
Omladinac
0
3
|
31.10.2010 | Rasovača | 0 : 3 | Omladinac | |||||
31.10
Jastrebac
Morava
1
1
|
31.10.2010 | Jastrebac | 1 : 1 | Morava |
31.10
14:00
Plantaža
Šumadija
2
3
|
31.10.2010 14:00 | Plantaža | 2 : 3 | Šumadija | |||||
31.10
14:00
Železničar
Milanovo
2
2
|
31.10.2010 14:00 | Železničar | 2 : 2 | Milanovo | |||||
31.10
14:00
Jedinstvo
Jablanica
2
1
|
31.10.2010 14:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Jablanica | |||||
31.10
14:00
Sloboda
Bobište
0
1
|
31.10.2010 14:00 | Sloboda | 0 : 1 | Bobište | |||||
31.10
14:00
Čekmin
Sloga
2
0
|
31.10.2010 14:00 | Čekmin | 2 : 0 | Sloga | |||||
31.10
14:00
Radnički
Mladost
1
8
|
31.10.2010 14:00 | Radnički | 1 : 8 | Mladost |
31.10
14:00
Progres
MB
2
2
|
31.10.2010 14:00 | Progres | 2 : 2 | MB | |||||
31.10
14:00
Veternica
Buducnost
1
3
|
31.10.2010 14:00 | Veternica | 1 : 3 | Buducnost | |||||
31.10
14:00
Morava (G)
Jedinstvo (S)
1
1
|
31.10.2010 14:00 | Morava (G) | 1 : 1 | Jedinstvo (S) | |||||
31.10
14:00
Kumarevo
Morava (L)
2
0
|
31.10.2010 14:00 | Kumarevo | 2 : 0 | Morava (L) |
31.10
14:30
Temac
Dragoš
5
2
|
31.10.2010 14:30 | Temac | 5 : 2 | Dragoš | |||||
31.10
14:30
Jedinstvo (P)
Vladimir Durković
4
0
|
31.10.2010 14:30 | Jedinstvo (P) | 4 : 0 | Vladimir Durković |
31.10
Pobeda
Kosovac
2
6
|
31.10.2010 | Pobeda | 2 : 6 | Kosovac | |||||
31.10
Jastrebac
Svetlost
3
0
|
31.10.2010 | Jastrebac | 3 : 0 | Svetlost | |||||
31.10
Kosanica
Omladinac
6
0
|
31.10.2010 | Kosanica | 6 : 0 | Omladinac |
31.10
Delijski Vis
Budućnost
0
3
|
31.10.2010 | Delijski Vis | 0 : 3 | Budućnost | |||||
31.10
Sloboda
Radnički
1
0
|
31.10.2010 | Sloboda | 1 : 0 | Radnički | |||||
31.10
Vrtište
Mladost
0
0
|
31.10.2010 | Vrtište | 0 : 0 | Mladost | |||||
31.10
Vulkan
Čegar
1
1
|
31.10.2010 | Vulkan | 1 : 1 | Čegar | |||||
31.10
Jedinstvo
OFK Niš
1
0
|
31.10.2010 | Jedinstvo | 1 : 0 | OFK Niš | |||||
31.10
Proleter
Palilulac
0
1
|
31.10.2010 | Proleter | 0 : 1 | Palilulac | |||||
31.10
Crvena zastava
Brzi Brod
4
1
|
31.10.2010 | Crvena zastava | 4 : 1 | Brzi Brod |
31.10
15:00
Mladost
Vinoraca
2
0
|
31.10.2010 15:00 | Mladost | 2 : 0 | Vinoraca | |||||
31.10
15:00
Napredak (D)
Jedinstvo
4
0
|
31.10.2010 15:00 | Napredak (D) | 4 : 0 | Jedinstvo | |||||
31.10
15:00
Kušiljevo
Istok-63
3
1
|
31.10.2010 15:00 | Kušiljevo | 3 : 1 | Istok-63 | |||||
31.10
15:00
Lugomir
Dragocvet
1
0
|
31.10.2010 15:00 | Lugomir | 1 : 0 | Dragocvet | |||||
31.10
15:00
Sloga
Kupinovac
8
0
|
31.10.2010 15:00 | Sloga | 8 : 0 | Kupinovac | |||||
31.10
15:00
Morava
Mladost
1
0
|
31.10.2010 15:00 | Morava | 1 : 0 | Mladost | |||||
31.10
15:00
Napredak (Z)
Levac
4
1
|
31.10.2010 15:00 | Napredak (Z) | 4 : 1 | Levac | |||||
31.10
15:00
Vinogradar
Buducnost
1
2
|
31.10.2010 15:00 | Vinogradar | 1 : 2 | Buducnost |
31.10
14:00
Sloga (K)
Ključ
2
1
|
31.10.2010 14:00 | Sloga (K) | 2 : 1 | Ključ | |||||
31.10
14:00
Nemetali
Rajac
6
3
|
31.10.2010 14:00 | Nemetali | 6 : 3 | Rajac | |||||
31.10
14:00
Slatina (N)
Rudar (B)
0
1
|
31.10.2010 14:00 | Slatina (N) | 0 : 1 | Rudar (B) | |||||
31.10
14:00
Brodoremont
Miloševo
7
2
|
31.10.2010 14:00 | Brodoremont | 7 : 2 | Miloševo |
31.10
14:00
Rtanj
ŠSK
0
1
|
31.10.2010 14:00 | Rtanj | 0 : 1 | ŠSK | |||||
31.10
14:00
Rudar
BSK
7
0
|
31.10.2010 14:00 | Rudar | 7 : 0 | BSK | |||||
31.10
14:00
Borac
Sloga (M)
5
0
|
31.10.2010 14:00 | Borac | 5 : 0 | Sloga (M) | |||||
31.10
14:00
Ozren
Midžor
2
2
|
31.10.2010 14:00 | Ozren | 2 : 2 | Midžor | |||||
31.10
14:00
Sloga (Ž)
Bučje
3
4
|
31.10.2010 14:00 | Sloga (Ž) | 3 : 4 | Bučje | |||||
31.10
14:00
Omladinac
Mladost
4
0
|
31.10.2010 14:00 | Omladinac | 4 : 0 | Mladost |
31.10
13:30
Tisa
Potisje
2
0
|
31.10.2010 13:30 | Tisa | 2 : 0 | Potisje | |||||
31.10
13:30
Bajša
Vinogradar
2
0
|
31.10.2010 13:30 | Bajša | 2 : 0 | Vinogradar | |||||
31.10
13:30
Proleter
Bačka
1
0
|
31.10.2010 13:30 | Proleter | 1 : 0 | Bačka | |||||
31.10
13:30
Preporod
Sloboda
7
0
|
31.10.2010 13:30 | Preporod | 7 : 0 | Sloboda |
31.10
14:00
Delija
Crvena Zvezda (RS)
0
0
|
31.10.2010 14:00 | Delija | 0 : 0 | Crvena Zvezda (RS) | |||||
31.10
14:00
Polet (N)
OFK Klek
3
1
|
31.10.2010 14:00 | Polet (N) | 3 : 1 | OFK Klek | |||||
31.10
14:00
Crvena zvezda (VS)
Rusanda
2
1
|
31.10.2010 14:00 | Crvena zvezda (VS) | 2 : 1 | Rusanda |
31.10
14:00
Mladost
Partizan (G)
6
0
|
31.10.2010 14:00 | Mladost | 6 : 0 | Partizan (G) | |||||
31.10
14:00
Jugoslavija
Kolonija
0
3
|
31.10.2010 14:00 | Jugoslavija | 0 : 3 | Kolonija | |||||
31.10
14:00
Slavija
Partizan (U)
1
1
|
31.10.2010 14:00 | Slavija | 1 : 1 | Partizan (U) | |||||
31.10
14:00
Tempo
Sloga
0
0
|
31.10.2010 14:00 | Tempo | 0 : 0 | Sloga | |||||
31.10
14:00
Vulturul
Budućnost
3
0
|
31.10.2010 14:00 | Vulturul | 3 : 0 | Budućnost | |||||
31.10
14:00
Budućnost (A)
Radnički (B)
1
4
|
31.10.2010 14:00 | Budućnost (A) | 1 : 4 | Radnički (B) |
31.10
14:30
Omladinac
BSK
8
2
|
31.10.2010 14:30 | Omladinac | 8 : 2 | BSK | |||||
31.10
14:30
Kordun
Graničar
4
0
|
31.10.2010 14:30 | Kordun | 4 : 0 | Graničar | |||||
31.10
14:30
Zadrugar
Kula
2
1
|
31.10.2010 14:30 | Zadrugar | 2 : 1 | Kula | |||||
31.10
14:30
PIK Prigrevica
Crvenka
2
0
|
31.10.2010 14:30 | PIK Prigrevica | 2 : 0 | Crvenka | |||||
31.10
14:30
OFK Odžaci
Stanišić
0
4
|
31.10.2010 14:30 | OFK Odžaci | 0 : 4 | Stanišić | |||||
31.10
14:30
ŽAK
Hajduk
1
1
|
31.10.2010 14:30 | ŽAK | 1 : 1 | Hajduk |
31.10
14:00
PIK Zemun
IM Rakovica
2
0
|
31.10.2010 14:00 | PIK Zemun | 2 : 0 | IM Rakovica | |||||
31.10
14:00
Borac
Strelac
1
0
|
31.10.2010 14:00 | Borac | 1 : 0 | Strelac | |||||
31.10
14:00
Podunavac
Baćevac
0
2
|
31.10.2010 14:00 | Podunavac | 0 : 2 | Baćevac | |||||
31.10
14:00
Zmaj
Policajac
3
0
|
31.10.2010 14:00 | Zmaj | 3 : 0 | Policajac |
31.10
14:30
Žiča
Vrnjci
3
2
|
31.10.2010 14:30 | Žiča | 3 : 2 | Vrnjci | |||||
31.10
14:30
Jedinstvo (D)
Mladost
1
0
|
31.10.2010 14:30 | Jedinstvo (D) | 1 : 0 | Mladost | |||||
31.10
14:30
Morava
Jedinstvo (G)
2
0
|
31.10.2010 14:30 | Morava | 2 : 0 | Jedinstvo (G) | |||||
31.10
14:30
Ribnica
Šumadija
2
1
|
31.10.2010 14:30 | Ribnica | 2 : 1 | Šumadija | |||||
31.10
14:30
Granit
Olimpik
0
3
|
31.10.2010 14:30 | Granit | 0 : 3 | Olimpik | |||||
31.10
14:30
Gruža
Čibukovac
0
0
|
31.10.2010 14:30 | Gruža | 0 : 0 | Čibukovac | |||||
31.10
14:30
Napredak
Lazac
4
1
|
31.10.2010 14:30 | Napredak | 4 : 1 | Lazac |
31.10
14:00
Kremenac
Bagremar
1
1
|
31.10.2010 14:00 | Kremenac | 1 : 1 | Bagremar | |||||
31.10
14:00
Hajduk
Kolektiv
3
0
|
31.10.2010 14:00 | Hajduk | 3 : 0 | Kolektiv | |||||
31.10
14:00
Azbest
Kragujevac
2
0
|
31.10.2010 14:00 | Azbest | 2 : 0 | Kragujevac | |||||
31.10
14:00
Đuriselac
Ćava
2
5
|
31.10.2010 14:00 | Đuriselac | 2 : 5 | Ćava | |||||
31.10
14:00
Seljak
Korićani
0
2
|
31.10.2010 14:00 | Seljak | 0 : 2 | Korićani |
31.10
13:30
BSK
Sloga Ć
2
2
|
31.10.2010 13:30 | BSK | 2 : 2 | Sloga Ć | |||||
31.10
13:30
Mladi Borac
Sloga D
2
1
|
31.10.2010 13:30 | Mladi Borac | 2 : 1 | Sloga D | |||||
31.10
13:30
RSK
Jedinstvo
2
0
|
31.10.2010 13:30 | RSK | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
31.10
13:30
Napredak
Žitkovica
3
0
|
31.10.2010 13:30 | Napredak | 3 : 0 | Žitkovica | |||||
31.10
13:30
Desine
Pobeda
5
3
|
31.10.2010 13:30 | Desine | 5 : 3 | Pobeda |
31.10
13:30
Dragoš
Mladost
3
1
|
31.10.2010 13:30 | Dragoš | 3 : 1 | Mladost | |||||
31.10
13:30
Polet
Jedinstvo
2
0
|
31.10.2010 13:30 | Polet | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
31.10
13:30
Košava
Krilaš
0
1
|
31.10.2010 13:30 | Košava | 0 : 1 | Krilaš | |||||
31.10
13:30
Omladinac (B)
Napredak (VC)
5
2
|
31.10.2010 13:30 | Omladinac (B) | 5 : 2 | Napredak (VC) | |||||
31.10
13:30
BSK
Omladinac (S)
1
2
|
31.10.2010 13:30 | BSK | 1 : 2 | Omladinac (S) | |||||
31.10
13:30
Radnički
Rudar
4
3
|
31.10.2010 13:30 | Radnički | 4 : 3 | Rudar | |||||
31.10
13:30
Napredak (S)
Zadrugar
3
0
|
31.10.2010 13:30 | Napredak (S) | 3 : 0 | Zadrugar |
31.10
Bačinac
Šumadija
0
1
|
31.10.2010 | Bačinac | 0 : 1 | Šumadija | |||||
31.10
Udarnik
Vodice
2
2
|
31.10.2010 | Udarnik | 2 : 2 | Vodice | |||||
31.10
Radnik
Proleter
7
2
|
31.10.2010 | Radnik | 7 : 2 | Proleter | |||||
31.10
Mramorac
Bašin
5
2
|
31.10.2010 | Mramorac | 5 : 2 | Bašin |
31.10
Proleter
Slavija
6
1
|
31.10.2010 | Proleter | 6 : 1 | Slavija | |||||
31.10
SASK
Sloga (L)
0
0
|
31.10.2010 | SASK | 0 : 0 | Sloga (L) | |||||
31.10
Jedinstvo (S)
Budućnost
1
3
|
31.10.2010 | Jedinstvo (S) | 1 : 3 | Budućnost | |||||
31.10
Kolarac
Borac (R)
0
5
|
31.10.2010 | Kolarac | 0 : 5 | Borac (R) |
31.10
13:30
Pobeda
Mladost MG
0
2
|
31.10.2010 13:30 | Pobeda | 0 : 2 | Mladost MG | |||||
31.10
13:30
Lepenica
Sloga (Z)
1
1
|
31.10.2010 13:30 | Lepenica | 1 : 1 | Sloga (Z) | |||||
31.10
13:30
Omladinac
Crvena zvezda
3
2
|
31.10.2010 13:30 | Omladinac | 3 : 2 | Crvena zvezda | |||||
31.10
13:30
BSK
Mladost (R)
3
2
|
31.10.2010 13:30 | BSK | 3 : 2 | Mladost (R) | |||||
31.10
13:30
Karađorđe
Bare
3
2
|
31.10.2010 13:30 | Karađorđe | 3 : 2 | Bare |
31.10
Vinča
Bokanja
2
0
|
31.10.2010 | Vinča | 2 : 0 | Bokanja | |||||
31.10
Sloga
Trešnjevica
5
3
|
31.10.2010 | Sloga | 5 : 3 | Trešnjevica | |||||
31.10
Borac
OFK Šatornja
4
2
|
31.10.2010 | Borac | 4 : 2 | OFK Šatornja | |||||
31.10
Mladost
Proleter
0
3
|
31.10.2010 | Mladost | 0 : 3 | Proleter | |||||
31.10
BSK Belosavci
Jasenica
6
0
|
31.10.2010 | BSK Belosavci | 6 : 0 | Jasenica | |||||
31.10
Mladi rudar
Šamot
2
3
|
31.10.2010 | Mladi rudar | 2 : 3 | Šamot |
31.10
14:00
Mladost
TE Gučevo
2
1
|
31.10.2010 14:00 | Mladost | 2 : 1 | TE Gučevo | |||||
31.10
14:00
Studenac
Podrinje
2
0
|
31.10.2010 14:00 | Studenac | 2 : 0 | Podrinje | |||||
31.10
14:00
Radjevac
Rudar
13
0
|
31.10.2010 14:00 | Radjevac | 13 : 0 | Rudar | |||||
31.10
14:00
Velika Reka
Stolice
4
0
|
31.10.2010 14:00 | Velika Reka | 4 : 0 | Stolice | |||||
31.10
14:00
Bratstvo
Cer
1
3
|
31.10.2010 14:00 | Bratstvo | 1 : 3 | Cer | |||||
31.10
14:00
Stari Jadar
Sloga (K)
1
0
|
31.10.2010 14:00 | Stari Jadar | 1 : 0 | Sloga (K) |
31.10
Mladost(P)
Omladinac
4
2
|
31.10.2010 | Mladost(P) | 4 : 2 | Omladinac | |||||
31.10
Duško
Budućnost
2
0
|
31.10.2010 | Duško | 2 : 0 | Budućnost | |||||
31.10
Drina
Milicionar
0
3
|
31.10.2010 | Drina | 0 : 3 | Milicionar | |||||
31.10
Gorki
Petlovača
2
2
|
31.10.2010 | Gorki | 2 : 2 | Petlovača | |||||
31.10
Proleter
Sloga
4
2
|
31.10.2010 | Proleter | 4 : 2 | Sloga | |||||
31.10
Mladost(M)
Partizan
1
3
|
31.10.2010 | Mladost(M) | 1 : 3 | Partizan | |||||
31.10
Sloboda
Napredak
3
1
|
31.10.2010 | Sloboda | 3 : 1 | Napredak |
31.10
Pocerina
Rankovac
3
1
|
31.10.2010 | Pocerina | 3 : 1 | Rankovac | |||||
31.10
Karađorđe
Mrovska
4
1
|
31.10.2010 | Karađorđe | 4 : 1 | Mrovska | |||||
31.10
Maovi MH
Galeb
1
5
|
31.10.2010 | Maovi MH | 1 : 5 | Galeb | |||||
31.10
Jelen
Mladost
1
1
|
31.10.2010 | Jelen | 1 : 1 | Mladost | |||||
31.10
Vlašić
Mladost Zvezd
6
1
|
31.10.2010 | Vlašić | 6 : 1 | Mladost Zvezd | |||||
31.10
Korman
Varna
2
1
|
31.10.2010 | Korman | 2 : 1 | Varna | |||||
31.10
Pričinović
Provo
3
1
|
31.10.2010 | Pričinović | 3 : 1 | Provo | |||||
31.10
Sloga Mat
Hajduk
4
2
|
31.10.2010 | Sloga Mat | 4 : 2 | Hajduk |
31.10
14:00
Liplje
Rajac
1
4
|
31.10.2010 14:00 | Liplje | 1 : 4 | Rajac | |||||
31.10
14:00
Veliševac
Komanice
0
2
|
31.10.2010 14:00 | Veliševac | 0 : 2 | Komanice | |||||
31.10
14:00
Borac
Mladost
4
1
|
31.10.2010 14:00 | Borac | 4 : 1 | Mladost | |||||
31.10
14:00
Gornji Lajkovac
Jedinstvo
3
0
|
31.10.2010 14:00 | Gornji Lajkovac | 3 : 0 | Jedinstvo |
31.10
14:00
Tešnjar
Dupljaj
6
1
|
31.10.2010 14:00 | Tešnjar | 6 : 1 | Dupljaj | |||||
31.10
14:00
OFK Povlen
Mladost (D)
1
2
|
31.10.2010 14:00 | OFK Povlen | 1 : 2 | Mladost (D) | |||||
31.10
14:00
Kotešica
Lukavac
2
1
|
31.10.2010 14:00 | Kotešica | 2 : 1 | Lukavac | |||||
31.10
14:00
Pričević
Polet
2
1
|
31.10.2010 14:00 | Pričević | 2 : 1 | Polet | |||||
31.10
14:00
Mladost (VK)
Iskra
4
2
|
31.10.2010 14:00 | Mladost (VK) | 4 : 2 | Iskra | |||||
31.10
14:00
Milenko Pavlović
Gradac
4
1
|
31.10.2010 14:00 | Milenko Pavlović | 4 : 1 | Gradac |
31.10
16:00
Proleter
Pepeljevac
2
1
|
31.10.2010 16:00 | Proleter | 2 : 1 | Pepeljevac | |||||
31.10
16:00
Kolubara Gaj
Stepanje
2
1
|
31.10.2010 16:00 | Kolubara Gaj | 2 : 1 | Stepanje | |||||
31.10
16:00
Nepričava
Ratkovac
3
1
|
31.10.2010 16:00 | Nepričava | 3 : 1 | Ratkovac |
31.10
14:00
Obilić
Radnik
1
0
|
31.10.2010 14:00 | Obilić | 1 : 0 | Radnik | |||||
31.10
14:00
Naisus
Padina
2
2
|
31.10.2010 14:00 | Naisus | 2 : 2 | Padina | |||||
31.10
14:00
Sloga
Koprijan
1
2
|
31.10.2010 14:00 | Sloga | 1 : 2 | Koprijan | |||||
31.10
14:30
Doljevac
Baličevac
4
0
|
31.10.2010 14:30 | Doljevac | 4 : 0 | Baličevac | |||||
31.10
14:00
Radnički
4. Juli
3
0
|
31.10.2010 14:00 | Radnički | 3 : 0 | 4. Juli |
31.10
14:00
Javor
Radnicki
3
0
|
31.10.2010 14:00 | Javor | 3 : 0 | Radnicki | |||||
31.10
14:00
Polet
Mladost (S)
0
1
|
31.10.2010 14:00 | Polet | 0 : 1 | Mladost (S) | |||||
31.10
14:00
BSK
Rudar
2
0
|
31.10.2010 14:00 | BSK | 2 : 0 | Rudar | |||||
31.10
14:00
Napredak
Sloboda
6
1
|
31.10.2010 14:00 | Napredak | 6 : 1 | Sloboda | |||||
31.10
14:00
Mladost (D)
Kolare
1
0
|
31.10.2010 14:00 | Mladost (D) | 1 : 0 | Kolare | |||||
31.10
14:00
Crni Vrh
Sindjelic (G)
1
1
|
31.10.2010 14:00 | Crni Vrh | 1 : 1 | Sindjelic (G) |
31.10
11:00
Brestovac
Graničar
5
0
|
31.10.2010 11:00 | Brestovac | 5 : 0 | Graničar | |||||
31.10
14:30
Branik
Radujevac
2
1
|
31.10.2010 14:30 | Branik | 2 : 1 | Radujevac | |||||
31.10
11:00
Ratar
Deli Jovan
1
3
|
31.10.2010 11:00 | Ratar | 1 : 3 | Deli Jovan | |||||
31.10
14:30
Polet
OFK Tamnič
5
0
|
31.10.2010 14:30 | Polet | 5 : 0 | OFK Tamnič | |||||
31.10
14:30
Kovilovo
BSK
4
5
|
31.10.2010 14:30 | Kovilovo | 4 : 5 | BSK | |||||
31.10
14:30
Vidrovac
Urovica
2
2
|
31.10.2010 14:30 | Vidrovac | 2 : 2 | Urovica | |||||
31.10
14:30
Mladost
Dušanovac
3
0
|
31.10.2010 14:30 | Mladost | 3 : 0 | Dušanovac |
31.10
13:30
Mala Bosna
Đurđin
1
1
|
31.10.2010 13:30 | Mala Bosna | 1 : 1 | Đurđin | |||||
31.10
13:30
Udarnik
Hajduk
2
1
|
31.10.2010 13:30 | Udarnik | 2 : 1 | Hajduk | |||||
31.10
13:30
Žednik
Bačka 1901 B
2
1
|
31.10.2010 13:30 | Žednik | 2 : 1 | Bačka 1901 B | |||||
31.10
13:30
Elektrovojvodina
Lokomotiva
2
0
|
31.10.2010 13:30 | Elektrovojvodina | 2 : 0 | Lokomotiva |
31.10
13:30
Mićunovo
Eđšeg
0
1
|
31.10.2010 13:30 | Mićunovo | 0 : 1 | Eđšeg | |||||
31.10
13:30
Slavija
Pobeda
1
0
|
31.10.2010 13:30 | Slavija | 1 : 0 | Pobeda | |||||
31.10
13:30
Sokolac
Napredak
9
1
|
31.10.2010 13:30 | Sokolac | 9 : 1 | Napredak |
31.10
14:30
Jedinstvo
Hajduk
6
2
|
31.10.2010 14:30 | Jedinstvo | 6 : 2 | Hajduk | |||||
31.10
14:30
Horgoš Higlo
Šampion Olimpija
2
1
|
31.10.2010 14:30 | Horgoš Higlo | 2 : 1 | Šampion Olimpija | |||||
31.10
14:30
Slavija
Graničar
2
0
|
31.10.2010 14:30 | Slavija | 2 : 0 | Graničar |
31.10
14:00
Vojvodina
ŽAK
3
0
|
31.10.2010 14:00 | Vojvodina | 3 : 0 | ŽAK | |||||
31.10
14:00
Jedinstvo
Borac
3
3
|
31.10.2010 14:00 | Jedinstvo | 3 : 3 | Borac | |||||
31.10
14:00
Napredak
2. Oktobar
0
0
|
31.10.2010 14:00 | Napredak | 0 : 0 | 2. Oktobar |
31.10
14:00
Polet
1.Oktobar
1
2
|
31.10.2010 14:00 | Polet | 1 : 2 | 1.Oktobar | |||||
31.10
14:00
Borac
Proleter
6
0
|
31.10.2010 14:00 | Borac | 6 : 0 | Proleter | |||||
31.10
14:00
Terekves
Roham
1
4
|
31.10.2010 14:00 | Terekves | 1 : 4 | Roham | |||||
31.10
14:00
Napredak
Olimpija
6
0
|
31.10.2010 14:00 | Napredak | 6 : 0 | Olimpija |
31.10
14:00
Pobeda
Unirea
2
3
|
31.10.2010 14:00 | Pobeda | 2 : 3 | Unirea | |||||
31.10
14:00
Pančevo
Vojvodina
2
2
|
31.10.2010 14:00 | Pančevo | 2 : 2 | Vojvodina | |||||
31.10
14:00
Plavi Dunav
Borac (S)
0
4
|
31.10.2010 14:00 | Plavi Dunav | 0 : 4 | Borac (S) | |||||
31.10
14:00
Omladinac (O)
Mladost (V)
0
0
|
31.10.2010 14:00 | Omladinac (O) | 0 : 0 | Mladost (V) | |||||
31.10
14:00
Omladinac (D)
Železničar (P)
4
2
|
31.10.2010 14:00 | Omladinac (D) | 4 : 2 | Železničar (P) | |||||
31.10
14:00
Jedinstvo Stević
BSK Bavanište
1
0
|
31.10.2010 14:00 | Jedinstvo Stević | 1 : 0 | BSK Bavanište | |||||
31.10
14:00
Borac (P)
Proleter
3
0
|
31.10.2010 14:00 | Borac (P) | 3 : 0 | Proleter |
31.10
14:00
Crvena zvezda
Ševac
4
0
|
31.10.2010 14:00 | Crvena zvezda | 4 : 0 | Ševac | |||||
31.10
14:00
Borac (VS)
Borac (VG)
3
0
|
31.10.2010 14:00 | Borac (VS) | 3 : 0 | Borac (VG) | |||||
31.10
14:00
Hajduk
Hajdučica
2
4
|
31.10.2010 14:00 | Hajduk | 2 : 4 | Hajdučica | |||||
31.10
14:00
Dobrica
Potporanj
0
3
|
31.10.2010 14:00 | Dobrica | 0 : 3 | Potporanj | |||||
31.10
14:00
Karaš (K)
Banat
7
2
|
31.10.2010 14:00 | Karaš (K) | 7 : 2 | Banat | |||||
31.10
14:00
Jedinstvo
Ratar
0
2
|
31.10.2010 14:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | Ratar | |||||
31.10
14:00
Sloga
Dunav
10
0
|
31.10.2010 14:00 | Sloga | 10 : 0 | Dunav |
31.10
14:00
Čenej
TSK
0
8
|
31.10.2010 14:00 | Čenej | 0 : 8 | TSK | |||||
31.10
14:00
Proleter
Vinogradar
1
0
|
31.10.2010 14:00 | Proleter | 1 : 0 | Vinogradar | |||||
31.10
14:00
Fruškogorac
Tatra
0
2
|
31.10.2010 14:00 | Fruškogorac | 0 : 2 | Tatra | |||||
31.10
14:00
Partizan
Sremac
3
2
|
31.10.2010 14:00 | Partizan | 3 : 2 | Sremac | |||||
31.10
14:00
Dinamo
Bačka
1
3
|
31.10.2010 14:00 | Dinamo | 1 : 3 | Bačka | |||||
31.10
14:00
OFK Sirig
Mladost
1
3
|
31.10.2010 14:00 | OFK Sirig | 1 : 3 | Mladost |
31.10
14:00
Napredak
Sutjeska
3
3
|
31.10.2010 14:00 | Napredak | 3 : 3 | Sutjeska | |||||
31.10
14:00
Mladost
Vojvodina
1
0
|
31.10.2010 14:00 | Mladost | 1 : 0 | Vojvodina | |||||
31.10
14:00
Iskra
Budućnost
2
2
|
31.10.2010 14:00 | Iskra | 2 : 2 | Budućnost | |||||
31.10
14:00
Proleter
Jedinstvo
10
0
|
31.10.2010 14:00 | Proleter | 10 : 0 | Jedinstvo |
31.10
15:00
Bačka
Sloga
9
0
|
31.10.2010 15:00 | Bačka | 9 : 0 | Sloga | |||||
31.10
15:00
Miletić
Hajduk (G)
2
0
|
31.10.2010 15:00 | Miletić | 2 : 0 | Hajduk (G) | |||||
31.10
15:00
Jedinstvo (G)
Titel
0
1
|
31.10.2010 15:00 | Jedinstvo (G) | 0 : 1 | Titel | |||||
31.10
15:00
Hajduk (Č)
Obilić
6
0
|
31.10.2010 15:00 | Hajduk (Č) | 6 : 0 | Obilić |
31.10
13:30
Vojvodina
Krivanj
5
1
|
31.10.2010 13:30 | Vojvodina | 5 : 1 | Krivanj | |||||
31.10
13:30
Krila Krajine
Bačka
0
1
|
31.10.2010 13:30 | Krila Krajine | 0 : 1 | Bačka | |||||
31.10
13:30
Karađorđevo
Budućnost (P)
1
0
|
31.10.2010 13:30 | Karađorđevo | 1 : 0 | Budućnost (P) | |||||
31.10
13:30
Slavija (P)
Maglić
3
0
|
31.10.2010 13:30 | Slavija (P) | 3 : 0 | Maglić | |||||
31.10
13:30
Slavija (B)
Borac
1
3
|
31.10.2010 13:30 | Slavija (B) | 1 : 3 | Borac | |||||
31.10
13:30
Soko
Budućnost (G)
4
0
|
31.10.2010 13:30 | Soko | 4 : 0 | Budućnost (G) |
31.10
14:00
Jedinstvo
PSK Putinci
2
1
|
31.10.2010 14:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | PSK Putinci | |||||
31.10
14:00
Donji Petrovci
Sremac
3
1
|
31.10.2010 14:00 | Donji Petrovci | 3 : 1 | Sremac | |||||
31.10
14:00
Rudar
Fruška Gora
1
0
|
31.10.2010 14:00 | Rudar | 1 : 0 | Fruška Gora | |||||
31.10
14:00
Graničar
OFK Kraljevci
2
0
|
31.10.2010 14:00 | Graničar | 2 : 0 | OFK Kraljevci | |||||
31.10
14:00
Hrtkovci
Fruškogorac
5
0
|
31.10.2010 14:00 | Hrtkovci | 5 : 0 | Fruškogorac | |||||
31.10
14:00
Polet
Krušedol
6
1
|
31.10.2010 14:00 | Polet | 6 : 1 | Krušedol | |||||
31.10
14:00
Napredak
Jedinstvo
2
1
|
31.10.2010 14:00 | Napredak | 2 : 1 | Jedinstvo |
31.10
14:00
OFK Bingula
OFK Bikić
1
3
|
31.10.2010 14:00 | OFK Bingula | 1 : 3 | OFK Bikić | |||||
31.10
14:00
Omladinac (M)
Sinđelić
0
5
|
31.10.2010 14:00 | Omladinac (M) | 0 : 5 | Sinđelić | |||||
31.10
14:00
Sremac
Graničar
0
3
|
31.10.2010 14:00 | Sremac | 0 : 3 | Graničar | |||||
31.10
14:00
Borac
Jedinstvo (LJ)
0
3
|
31.10.2010 14:00 | Borac | 0 : 3 | Jedinstvo (LJ) | |||||
31.10
14:00
Omladinac (B)
Bratstvo
2
2
|
31.10.2010 14:00 | Omladinac (B) | 2 : 2 | Bratstvo | |||||
31.10
14:00
Jednota
Napredak
3
5
|
31.10.2010 14:00 | Jednota | 3 : 5 | Napredak | |||||
31.10
14:00
OFK Bačinci Sloga
Jedinstvo
9
0
|
31.10.2010 14:00 | OFK Bačinci Sloga | 9 : 0 | Jedinstvo |
31.10
14:00
Mladost (B)
TEK Sloga
3
4
|
31.10.2010 14:00 | Mladost (B) | 3 : 4 | TEK Sloga | |||||
31.10
14:00
Sloboda
OFK Zabrežje
2
2
|
31.10.2010 14:00 | Sloboda | 2 : 2 | OFK Zabrežje | |||||
31.10
14:00
Vranić
Budućnost
1
2
|
31.10.2010 14:00 | Vranić | 1 : 2 | Budućnost |
31.10
Ivanca
Mladost
2
0
|
31.10.2010 | Ivanca | 2 : 0 | Mladost | |||||
31.10
Lestane
Radnicki PDM
3
1
|
31.10.2010 | Lestane | 3 : 1 | Radnicki PDM | |||||
31.10
Velika Krsna
Rabrovac
0
3
|
31.10.2010 | Velika Krsna | 0 : 3 | Rabrovac | |||||
31.10
Bolec
Sepsin
1
0
|
31.10.2010 | Bolec | 1 : 0 | Sepsin | |||||
31.10
Vrcin
Vlaska
5
0
|
31.10.2010 | Vrcin | 5 : 0 | Vlaska |
31.10
14:30
Progorelica
Budućnost
3
0
|
31.10.2010 14:30 | Progorelica | 3 : 0 | Budućnost | |||||
31.10
14:30
Musina reka
Tavnik
4
7
|
31.10.2010 14:30 | Musina reka | 4 : 7 | Tavnik | |||||
31.10
14:30
Zvezda
Kablar
1
1
|
31.10.2010 14:30 | Zvezda | 1 : 1 | Kablar | |||||
31.10
14:30
Jovo Kursula
Miločajac
4
0
|
31.10.2010 14:30 | Jovo Kursula | 4 : 0 | Miločajac | |||||
31.10
14:30
Zgodačica
Partizan
0
0
|
31.10.2010 14:30 | Zgodačica | 0 : 0 | Partizan |
31.10
14:00
Borac
Studenac
1
2
|
31.10.2010 14:00 | Borac | 1 : 2 | Studenac | |||||
31.10
14:00
Velika Sugubina
21. oktobar
3
0
|
31.10.2010 14:00 | Velika Sugubina | 3 : 0 | 21. oktobar | |||||
31.10
14:00
Stari momci
Mladost Teferič
0
6
|
31.10.2010 14:00 | Stari momci | 0 : 6 | Mladost Teferič | |||||
31.10
14:00
Divostin
Kutlovo
2
2
|
31.10.2010 14:00 | Divostin | 2 : 2 | Kutlovo |
31.10
13:00
Kvarc
Polet
0
4
|
31.10.2010 13:00 | Kvarc | 0 : 4 | Polet | |||||
31.10
13:00
Sloga
Radenka
3
0
|
31.10.2010 13:00 | Sloga | 3 : 0 | Radenka |
31.10
13:30
Dunav
Metalac
1
0
|
31.10.2010 13:30 | Dunav | 1 : 0 | Metalac | |||||
31.10
13:30
Stig
Mlava
2
5
|
31.10.2010 13:30 | Stig | 2 : 5 | Mlava | |||||
31.10
13:30
Mip Majdan
Napredak (B)
3
1
|
31.10.2010 13:30 | Mip Majdan | 3 : 1 | Napredak (B) | |||||
31.10
13:30
Sloga (L)
Borac (K)
3
2
|
31.10.2010 13:30 | Sloga (L) | 3 : 2 | Borac (K) | |||||
31.10
13:30
Vojvoda Milenko
Dunavac
1
3
|
31.10.2010 13:30 | Vojvoda Milenko | 1 : 3 | Dunavac | |||||
31.10
13:30
Sopot
Proleter
6
0
|
31.10.2010 13:30 | Sopot | 6 : 0 | Proleter |
31.10
13:30
Sloga (ĐP)
Mirko Tomić
0
3
|
31.10.2010 13:30 | Sloga (ĐP) | 0 : 3 | Mirko Tomić | |||||
31.10
13:30
Sloga (T)
Ram
1
4
|
31.10.2010 13:30 | Sloga (T) | 1 : 4 | Ram | |||||
31.10
13:30
Carevac
Radnički
4
3
|
31.10.2010 13:30 | Carevac | 4 : 3 | Radnički | |||||
31.10
13:30
Graničar
Pek
1
2
|
31.10.2010 13:30 | Graničar | 1 : 2 | Pek |
31.10
13:30
Budućnost
Kobilje
4
3
|
31.10.2010 13:30 | Budućnost | 4 : 3 | Kobilje |
31.10
14:00
Borci
Napredak
2
0
|
31.10.2010 14:00 | Borci | 2 : 0 | Napredak | |||||
31.10
14:00
Pobeda
Mladost (B)
5
0
|
31.10.2010 14:00 | Pobeda | 5 : 0 | Mladost (B) |
31.10
14:00
Kotlenik
Grivac
1
1
|
31.10.2010 14:00 | Kotlenik | 1 : 1 | Grivac | |||||
31.10
14:00
Kotlenik (L)
Bečevica
7
1
|
31.10.2010 14:00 | Kotlenik (L) | 7 : 1 | Bečevica |
31.10
13:30
B 2000
Gorski Car
3
0
|
31.10.2010 13:30 | B 2000 | 3 : 0 | Gorski Car |
31.10
14:00
Milan Orlić
Prva Iskra
1
0
|
31.10.2010 14:00 | Milan Orlić | 1 : 0 | Prva Iskra | |||||
31.10
14:00
Borac (K)
Polet
5
2
|
31.10.2010 14:00 | Borac (K) | 5 : 2 | Polet | |||||
31.10
14:00
Jelav
"14 Oktobar"
0
3
|
31.10.2010 14:00 | Jelav | 0 : 3 | "14 Oktobar" |
31.10
15:00
Torpedo
Buducnost
2
1
|
31.10.2010 15:00 | Torpedo | 2 : 1 | Buducnost |
31.10
Sloga
Borac
1
1
|
31.10.2010 | Sloga | 1 : 1 | Borac | |||||
31.10
Mladost
Tresnjevka
4
1
|
31.10.2010 | Mladost | 4 : 1 | Tresnjevka | |||||
31.10
Krnule 09
Petrovac 74
2
2
|
31.10.2010 | Krnule 09 | 2 : 2 | Petrovac 74 | |||||
31.10
Torpedo
Sloga
2
6
|
31.10.2010 | Torpedo | 2 : 6 | Sloga | |||||
31.10
Polet
Sloga Trgosped
2
0
|
31.10.2010 | Polet | 2 : 0 | Sloga Trgosped | |||||
31.10
Bobovik
Dragojevac
2
1
|
31.10.2010 | Bobovik | 2 : 1 | Dragojevac |
31.10
Volujac
Dumaca
3
2
|
31.10.2010 | Volujac | 3 : 2 | Dumaca | |||||
31.10
Žabar
Mladost
4
2
|
31.10.2010 | Žabar | 4 : 2 | Mladost |
31.10
16:00
Beli Orlovi
Morava
0
3
|
31.10.2010 16:00 | Beli Orlovi | 0 : 3 | Morava | |||||
31.10
16:00
Topoljak
Gradina
1
3
|
31.10.2010 16:00 | Topoljak | 1 : 3 | Gradina | |||||
31.10
16:00
Polet 57
Tomako
2
1
|
31.10.2010 16:00 | Polet 57 | 2 : 1 | Tomako |
31.10
16:00
Gaglovo
Drugari
3
1
|
31.10.2010 16:00 | Gaglovo | 3 : 1 | Drugari | |||||
31.10
16:00
Polet
Budućnost
2
4
|
31.10.2010 16:00 | Polet | 2 : 4 | Budućnost |
31.10
14:00
Jedinstvo
Pobeda
3
1
|
31.10.2010 14:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Pobeda | |||||
31.10
14:00
Partizan
Vojvodina
1
2
|
31.10.2010 14:00 | Partizan | 1 : 2 | Vojvodina | |||||
31.10
14:00
Vinogradar
Omladinac
3
0
|
31.10.2010 14:00 | Vinogradar | 3 : 0 | Omladinac |
31.10
14:00
Janošik
Vojvodina
3
0
|
31.10.2010 14:00 | Janošik | 3 : 0 | Vojvodina |
31.10
13:30
Planinac
Sloga
0
2
|
31.10.2010 13:30 | Planinac | 0 : 2 | Sloga | |||||
31.10
13:30
Borac (K)
Car Uroš
4
2
|
31.10.2010 13:30 | Borac (K) | 4 : 2 | Car Uroš | |||||
31.10
13:30
Borac (S)
27. Oktobar
5
4
|
31.10.2010 13:30 | Borac (S) | 5 : 4 | 27. Oktobar | |||||
31.10
13:30
Mladost (B)
Mladost (P)
1
3
|
31.10.2010 13:30 | Mladost (B) | 1 : 3 | Mladost (P) |
31.10
13:30
Šumadija
Stepojevac 2007
3
0
|
31.10.2010 13:30 | Šumadija | 3 : 0 | Stepojevac 2007 | |||||
31.10
13:30
Budućnost
OFK Burovo
3
1
|
31.10.2010 13:30 | Budućnost | 3 : 1 | OFK Burovo | |||||
31.10
13:30
OFK Radnički
Sloga
0
2
|
31.10.2010 13:30 | OFK Radnički | 0 : 2 | Sloga | |||||
31.10
13:30
20. Oktobar
Mladost
0
3
|
31.10.2010 13:30 | 20. Oktobar | 0 : 3 | Mladost | |||||
31.10
13:30
Šumadinac
Bistrica
1
1
|
31.10.2010 13:30 | Šumadinac | 1 : 1 | Bistrica | |||||
31.10
13:30
Polet
Mladi Radnik
3
1
|
31.10.2010 13:30 | Polet | 3 : 1 | Mladi Radnik |
31.10
16:00
Pudarci
Partizan
3
1
|
31.10.2010 16:00 | Pudarci | 3 : 1 | Partizan | |||||
31.10
16:00
Mladost
Hajduk
0
0
|
31.10.2010 16:00 | Mladost | 0 : 0 | Hajduk |
31.10
13:00
Sveti Stefan
Heroj
3
0
|
31.10.2010 13:00 | Sveti Stefan | 3 : 0 | Heroj | |||||
31.10
13:00
Dunavac
Kapedunum
5
0
|
31.10.2010 13:00 | Dunavac | 5 : 0 | Kapedunum | |||||
31.10
13:00
Mladost
Olimpija
4
0
|
31.10.2010 13:00 | Mladost | 4 : 0 | Olimpija | |||||
31.10
13:00
Crvenka
Mladi proleter
4
1
|
31.10.2010 13:00 | Crvenka | 4 : 1 | Mladi proleter |
31.10
15:00
Institut
Busije
0
1
|
31.10.2010 15:00 | Institut | 0 : 1 | Busije | |||||
31.10
15:00
Kozara
Seceranac Ada
1
0
|
31.10.2010 15:00 | Kozara | 1 : 0 | Seceranac Ada | |||||
31.10
15:00
BUSK
Novi Beograd
2
0
|
31.10.2010 15:00 | BUSK | 2 : 0 | Novi Beograd | |||||
31.10
15:00
Borac
Torlak
2
3
|
31.10.2010 15:00 | Borac | 2 : 3 | Torlak |
31.10
13:00
Hajduk
Crvena zvezda
2
0
|
31.10.2010 13:00 | Hajduk | 2 : 0 | Crvena zvezda | |||||
31.10
13:00
Rad
Vojvodina
1
0
|
31.10.2010 13:00 | Rad | 1 : 0 | Vojvodina |
31.10
14:00
Radnički 1923
Novi Pazar
2
0
|
31.10.2010 14:00 | Radnički 1923 | 2 : 0 | Novi Pazar | |||||
31.10
14:00
Srem
Proleter (NS)
0
3
|
31.10.2010 14:00 | Srem | 0 : 3 | Proleter (NS) |
31.10
Pančevo
Radnički 1919
1
9
|
31.10.2010 | Pančevo | 1 : 9 | Radnički 1919 | |||||
31.10
Ravangrad
Rubin
3
1
|
31.10.2010 | Ravangrad | 3 : 1 | Rubin |
31.10
13:00
Lemind Lavice
Sušica
0
0
|
31.10.2010 13:00 | Lemind Lavice | 0 : 0 | Sušica | |||||
31.10
14:00
Unafortuna 04
Šabac
3
2
|
31.10.2010 14:00 | Unafortuna 04 | 3 : 2 | Šabac | |||||
31.10
14:00
Mašinac PZP
LASK
3
1
|
31.10.2010 14:00 | Mašinac PZP | 3 : 1 | LASK |
31.10
12:30
Omladinac
BSK
9
0
|
31.10.2010 12:30 | Omladinac | 9 : 0 | BSK | |||||
31.10
12:30
Kordun
Graničar
6
2
|
31.10.2010 12:30 | Kordun | 6 : 2 | Graničar | |||||
31.10
12:30
Zadrugar
Kula
2
0
|
31.10.2010 12:30 | Zadrugar | 2 : 0 | Kula | |||||
31.10
12:30
PIK
Crvenka
3
3
|
31.10.2010 12:30 | PIK | 3 : 3 | Crvenka | |||||
31.10
12:30
OFK Odžaci
Stanišić
2
2
|
31.10.2010 12:30 | OFK Odžaci | 2 : 2 | Stanišić | |||||
31.10
12:30
ŽAK
Hajduk
12
0
|
31.10.2010 12:30 | ŽAK | 12 : 0 | Hajduk |
31.10
13:00
Radnički (N)
Železničar
1
2
|
31.10.2010 13:00 | Radnički (N) | 1 : 2 | Železničar | |||||
31.10
13:00
BSK Borča
Radnički 1923
2
0
|
31.10.2010 13:00 | BSK Borča | 2 : 0 | Radnički 1923 | |||||
31.10
12:00
Sloga
Crvena zvezda
2
0
|
31.10.2010 12:00 | Sloga | 2 : 0 | Crvena zvezda | |||||
31.10
10:00
OFK Beograd
Partizan
1
2
|
31.10.2010 10:00 | OFK Beograd | 1 : 2 | Partizan | |||||
31.10
11:00
Vojvodina
Rad
1
1
|
31.10.2010 11:00 | Vojvodina | 1 : 1 | Rad | |||||
31.10
11:00
Jagodina
Borac
3
2
|
31.10.2010 11:00 | Jagodina | 3 : 2 | Borac |
31.10
10:00
Radnički
Obilić
4
1
|
31.10.2010 10:00 | Radnički | 4 : 1 | Obilić | |||||
31.10
10:00
Bačka
Palić
3
1
|
31.10.2010 10:00 | Bačka | 3 : 1 | Palić |
31.10
12:00
Pančevo
OFK Plandište
4
7
|
31.10.2010 12:00 | Pančevo | 4 : 7 | OFK Plandište | |||||
31.10
12:00
OFK Stenli
Radnik
3
1
|
31.10.2010 12:00 | OFK Stenli | 3 : 1 | Radnik | |||||
31.10
12:00
Proleter (BK)
Borac (S)
3
0
|
31.10.2010 12:00 | Proleter (BK) | 3 : 0 | Borac (S) | |||||
31.10
12:00
Mika Antić
Spartak (D)
3
0
|
31.10.2010 12:00 | Mika Antić | 3 : 0 | Spartak (D) |
31.10
11:30
Tisa
Potisje
2
1
|
31.10.2010 11:30 | Tisa | 2 : 1 | Potisje | |||||
31.10
11:30
Bajša
Vinogradar
2
0
|
31.10.2010 11:30 | Bajša | 2 : 0 | Vinogradar | |||||
31.10
11:30
Proleter
Bačka
1
1
|
31.10.2010 11:30 | Proleter | 1 : 1 | Bačka | |||||
31.10
11:30
Preporod
Sloboda
6
0
|
31.10.2010 11:30 | Preporod | 6 : 0 | Sloboda |
31.10
12:00
Borac
Timok
4
0
|
31.10.2010 12:00 | Borac | 4 : 0 | Timok | |||||
31.10
13:00
Radnički (N)
Jagodina
0
0
|
31.10.2010 13:00 | Radnički (N) | 0 : 0 | Jagodina | |||||
31.10
10:00
BSK Borča
OFK Beograd
0
2
|
31.10.2010 10:00 | BSK Borča | 0 : 2 | OFK Beograd | |||||
31.10
14:00
Sloga
Crvena zvezda
1
4
|
31.10.2010 14:00 | Sloga | 1 : 4 | Crvena zvezda | |||||
31.10
10:00
Zemun
Beograd
0
1
|
31.10.2010 10:00 | Zemun | 0 : 1 | Beograd |
31.10
11:00
AFK
Subotica
3
2
|
31.10.2010 11:00 | AFK | 3 : 2 | Subotica | |||||
31.10
10:00
Obilić
Potisje
2
5
|
31.10.2010 10:00 | Obilić | 2 : 5 | Potisje |
31.10
Šumadija
Homoljac
2
1
|
31.10.2010 | Šumadija | 2 : 1 | Homoljac | |||||
31.10
Morava
AF Duljaj
2
0
|
31.10.2010 | Morava | 2 : 0 | AF Duljaj | |||||
31.10
GFK Jasenica 1911
Pinkum
1
1
|
31.10.2010 | GFK Jasenica 1911 | 1 : 1 | Pinkum |
31.10
10:00
Pančevo
OFK Plandište
6
1
|
31.10.2010 10:00 | Pančevo | 6 : 1 | OFK Plandište | |||||
31.10
10:00
OFK Stenli
Radnik
3
0
|
31.10.2010 10:00 | OFK Stenli | 3 : 0 | Radnik | |||||
31.10
10:00
Proleter (BK)
Borac (S)
2
5
|
31.10.2010 10:00 | Proleter (BK) | 2 : 5 | Borac (S) | |||||
31.10
10:00
Mika Antić
Spartak (D)
3
4
|
31.10.2010 10:00 | Mika Antić | 3 : 4 | Spartak (D) |
31.10
14:00
Borac
Radnički (N)
1
0
|
31.10.2010 14:00 | Borac | 1 : 0 | Radnički (N) | |||||
31.10
13:00
OFK Beograd
Partizan
0
1
|
31.10.2010 13:00 | OFK Beograd | 0 : 1 | Partizan | |||||
31.10
12:00
Smederevo
Loznica
2
0
|
31.10.2010 12:00 | Smederevo | 2 : 0 | Loznica |
31.10
09:30
Bačka 1901 99
Spartak Zlatibor voda 99
0
8
|
31.10.2010 09:30 | Bačka 1901 99 | 0 : 8 | Spartak Zlatibor voda 99 | |||||
31.10
09:30
AFK
Subotica
3
2
|
31.10.2010 09:30 | AFK | 3 : 2 | Subotica |
31.10
10:00
Kraljevićevo
Spartak
5
0
|
31.10.2010 10:00 | Kraljevićevo | 5 : 0 | Spartak | |||||
31.10
10:00
Dinamo
Jugoslavija
1
3
|
31.10.2010 10:00 | Dinamo | 1 : 3 | Jugoslavija | |||||
31.10
10:00
OFK Stenli
Slavija
3
0
|
31.10.2010 10:00 | OFK Stenli | 3 : 0 | Slavija |
31.10
19:00
Vlasotince
Pečenjevce BP
76
64
|
31.10.2010 19:00 | Vlasotince | 76 : 64 | Pečenjevce BP | |||||
31.10
19:00
Jastreb
Mladost Vesna
78
64
|
31.10.2010 19:00 | Jastreb | 78 : 64 | Mladost Vesna | |||||
31.10
17:00
Borac
BSK Junior
64
73
|
31.10.2010 17:00 | Borac | 64 : 73 | BSK Junior | |||||
31.10
18:00
Bor
Hajduk Veljko
88
67
|
31.10.2010 18:00 | Bor | 88 : 67 | Hajduk Veljko |
31.10
19:00
Union Olimpija
Partizan
75
73
|
31.10.2010 19:00 | Union Olimpija | 75 : 73 | Partizan | |||||
31.10
17:00
Zagreb CO
Cibona
77
87
|
31.10.2010 17:00 | Zagreb CO | 77 : 87 | Cibona |
31.10
19:00
Radnički Basket
Vojvodina
74
64
|
31.10.2010 19:00 | Radnički Basket | 74 : 64 | Vojvodina |
31.10
17:30
Partizan Galenika
Jedinstvo
57
38
|
31.10.2010 17:30 | Partizan Galenika | 57 : 38 | Jedinstvo |
31.10
19:00
Jagodina 2001
Kraljevo
97
74
|
31.10.2010 19:00 | Jagodina 2001 | 97 : 74 | Kraljevo | |||||
31.10
16:00
Trepča
Vrbas Medela
70
87
|
31.10.2010 16:00 | Trepča | 70 : 87 | Vrbas Medela | |||||
31.10
18:30
Šabac
Mladost Kolubara
65
52
|
31.10.2010 18:30 | Šabac | 65 : 52 | Mladost Kolubara | |||||
31.10
18:15
Beočin
Moravac
74
55
|
31.10.2010 18:15 | Beočin | 74 : 55 | Moravac | |||||
31.10
18:00
Play Off
Radivoj Korać MT
45
68
|
31.10.2010 18:00 | Play Off | 45 : 68 | Radivoj Korać MT |
31.10
15:00
Antena
FAP Livnica
3
2
|
31.10.2010 15:00 | Antena | 3 : 2 | FAP Livnica | |||||
31.10
14:00
Brezovica
Knez Lazar
1
3
|
31.10.2010 14:00 | Brezovica | 1 : 3 | Knez Lazar | |||||
31.10
15:00
Novi Pazar-Junior
Metalac Takovo
3
0
|
31.10.2010 15:00 | Novi Pazar-Junior | 3 : 0 | Metalac Takovo |
31.10
17:00
Hajduk Veljko
Bor II
3
0
|
31.10.2010 17:00 | Hajduk Veljko | 3 : 0 | Bor II | |||||
31.10
17:00
Zaječar
Midžor
3
0
|
31.10.2010 17:00 | Zaječar | 3 : 0 | Midžor | |||||
31.10
17:00
Ozren
Timok
0
3
|
31.10.2010 17:00 | Ozren | 0 : 3 | Timok |
31.10
18:00
Putevi Trendteks
Vojvodina
0
3
|
31.10.2010 18:00 | Putevi Trendteks | 0 : 3 | Vojvodina | |||||
31.10
18:00
Šumadija
Smeč 5
0
3
|
31.10.2010 18:00 | Šumadija | 0 : 3 | Smeč 5 | |||||
31.10
17:00
Spartak
Vizura Super Nova
3
2
|
31.10.2010 17:00 | Spartak | 3 : 2 | Vizura Super Nova | |||||
31.10
17:00
Gimnazijalac
Jedinstvo
2
3
|
31.10.2010 17:00 | Gimnazijalac | 2 : 3 | Jedinstvo |
31.10
Užice
Sloga
21
24
|
31.10.2010 | Užice | 21 : 24 | Sloga | |||||
31.10
Arilje
15 oktobar
24
25
|
31.10.2010 | Arilje | 24 : 25 | 15 oktobar | |||||
31.10
Knjaževac
Vlasotince
29
32
|
31.10.2010 | Knjaževac | 29 : 32 | Vlasotince |
31.10
16:00
Rudar 2
Rača
40
19
|
31.10.2010 16:00 | Rudar 2 | 40 : 19 | Rača | |||||
31.10
17:45
Jedinstvo
Sloga
29
32
|
31.10.2010 17:45 | Jedinstvo | 29 : 32 | Sloga | |||||
31.10
20:00
Lokomotiva
Šamot 65 2
51
20
|
31.10.2010 20:00 | Lokomotiva | 51 : 20 | Šamot 65 2 |
31.10
15:00
Čukarički
Novi Beograd 2
34
28
|
31.10.2010 15:00 | Čukarički | 34 : 28 | Novi Beograd 2 |
31.10
13:00
Sjenica
Knez Lazar S.B. Ribarska banja
30
36
|
31.10.2010 13:00 | Sjenica | 30 : 36 | Knez Lazar S.B. Ribarska banja | |||||
31.10
16:00
Arilje 2
Metalac
25
29
|
31.10.2010 16:00 | Arilje 2 | 25 : 29 | Metalac |
31.10
16:30
Naisus 2
Brestovac
41
24
|
31.10.2010 16:30 | Naisus 2 | 41 : 24 | Brestovac |
31.10
19:00
Proleter Naftagas
Jagodina
38
35
|
31.10.2010 19:00 | Proleter Naftagas | 38 : 35 | Jagodina |
31.10
17:00
Crveni krst
Vranje
32
22
|
31.10.2010 17:00 | Crveni krst | 32 : 22 | Vranje | |||||
31.10
17:00
Topličanin
Kopaonik
50
23
|
31.10.2010 17:00 | Topličanin | 50 : 23 | Kopaonik |
31.10
18:00
Petrovac
VGSK
35
28
|
31.10.2010 18:00 | Petrovac | 35 : 28 | VGSK | |||||
31.10
18:00
Junior
Mladost
46
16
|
31.10.2010 18:00 | Junior | 46 : 16 | Mladost | |||||
31.10
18:00
Rudar
Osice
10
0
|
31.10.2010 18:00 | Rudar | 10 : 0 | Osice | |||||
31.10
18:00
Radnički Resavac 2
Požarevac
36
17
|
31.10.2010 18:00 | Radnički Resavac 2 | 36 : 17 | Požarevac |
31.10
19:00
Knjaževac 2
Vlasotince
16
17
|
31.10.2010 19:00 | Knjaževac 2 | 16 : 17 | Vlasotince | |||||
31.10
16:00
Dubočica
Zaječar 2
32
23
|
31.10.2010 16:00 | Dubočica | 32 : 23 | Zaječar 2 |
31.10
20:00
Max Sport
Medicinar
29
28
|
31.10.2010 20:00 | Max Sport | 29 : 28 | Medicinar |
31.10
17:30
ORK Beograd
Radnički Resavac
28
22
|
31.10.2010 17:30 | ORK Beograd | 28 : 22 | Radnički Resavac | |||||
31.10
18:30
Naisa 2
Proleter Superprotein
27
35
|
31.10.2010 18:30 | Naisa 2 | 27 : 35 | Proleter Superprotein | |||||
31.10
18:00
Napredak
Metalac A.D.
32
32
|
31.10.2010 18:00 | Napredak | 32 : 32 | Metalac A.D. |
31.10
20:30
VIK Naisus
Pirot
7
2
|
31.10.2010 20:30 | VIK Naisus | 7 : 2 | Pirot |