XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 420 utakmica za dan
Nedelja, 7 Novembar 2010

Fudbal

07.11.2010 13:00 Smederevo 0 : 0 Rad
07.11.2010 13:00 BSK Borča 0 : 3 Partizan
07.11.2010 13:00 Kolubara 2 : 1 Dinamo
07.11.2010 13:00 Proleter (NS) 0 : 0 Banat
07.11.2010 13:00 Mladost (L) 0 : 0 BASK
07.11.2010 13:30 Železničar 0 : 0 Mačva
07.11.2010 13:30 Sloboda (Č) 1 : 1 Polet (LJ)
07.11.2010 13:30 Radnički Stobeks 0 : 0 Sloga (BB)
07.11.2010 13:30 Vlasina 3 : 0 Radnički (S)
07.11.2010 13:30 Hajduk Veljko 0 : 3 Radnički (P)
07.11.2010 13:30 Rudar Alpos 1 : 0 Žitorađa
07.11.2010 13:30 Jedinstvo (P) 2 : 1 Timok
07.11.2010 11:00 Car Konstantin 1 : 0 Trstenik PPT
07.11.2010 13:00 Radnički (O) 1 : 2 Žarkovo
07.11.2010 10:00 Grafičar 5 : 0 Resnik
07.11.2010 13:00 Kovačevac 1 : 3 Sopot
07.11.2010 13:00 Šumadija (J) 0 : 4 Mladenovac
07.11.2010 13:00 Srem (J) 1 : 1 Sindjelić
07.11.2010 13:30 Bane 3 : 0 Slavija
07.11.2010 13:30 Šumadija 1903 3 : 1 Orlovac
07.11.2010 13:30 Tutin 0 : 0 Vodojaža
07.11.2010 11:00 Mladost (O) 1 : 2 Trepča
07.11.2010 13:30 Polet (T) 1 : 0 Mokra Gora
07.11.2010 13:30 Zvižd 2 : 0 Železničar Inon
07.11.2010 13:30 Borac 1 : 1 Sloga (D)
07.11.2010 13:30 Morava (VP) 1 : 0 Šumadinac
07.11.2010 13:30 Crvena zvezda (S) 2 : 1 Vrbovac
07.11.2010 13:30 Šapine 1 : 0 Železničar (S)
07.11.2010 13:30 GFK Jasenica 1911 3 : 1 Seljak
07.11.2010 13:30 Obilić 2 : 0 Homoljac
07.11.2010 13:30 Gruža 3 : 2 Sloga (B)
07.11.2010 13:30 Zlatar 4 : 0 Jadar (ST)
07.11.2010 13:30 Polimlje 5 : 2 Zadrugar
07.11.2010 13:30 Radan 0 : 0 Zloćudovo
07.11.2010 13:30 Moravac Orion 1 : 0 Morava (VH)
07.11.2010 13:30 Ropotovo 1 : 1 Zaplanjac
07.11.2010 13:30 Mramor 2 : 0 BSK Bujanovac
07.11.2010 13:30 Mladost (B) 1 : 2 Sloga
07.11.2010 13:30 Moravica (S) 5 : 0 Jedinstvo (B)
07.11.2010 13:30 Timočanin 2 : 1 Radnički
07.11.2010 13:30 Župa 4 : 3 Trajal
07.11.2010 13:30 Juhor 3 : 0 Kablovi
07.11.2010 13:30 Trgovački 2 : 0 Rembas
07.11.2010 13:30 Borac 3 : 1 Majdanpek
07.11.2010 13:30 Pepeljevac 1 : 0 Slatina
07.11.2010 14:00 Bačka 1901 3 : 0 Dinamo
07.11.2010 14:00 Zadrugar 3 : 0 Vojvodina
07.11.2010 14:00 Budućnost 2 : 1 1. Maj
07.11.2010 14:00 Radnički (I) 2 : 4 Jugović
07.11.2010 14:00 Dunav 4 : 1 Index
07.11.2010 13:00 Bulbulderac 3 : 3 Radnički (NB)
07.11.2010 13:00 Crvena zvezda (MML) 1 : 3 Vinča
07.11.2010 13:00 Borac 1 : 0 Trudbenik
07.11.2010 10:00 Železničar 1 : 0 Posavac Tišma
07.11.2010 13:00 Budućnost 1 : 0 GSP Polet
07.11.2010 10:00 Radnički (R) 1 : 1 Lokomotiva
07.11.2010 13:00 Sremčica 0 : 2 Slavija
07.11.2010 13:30 Sloga (B) 2 : 0 Mladost
07.11.2010 13:30 Integral 2 : 1 Petar Dobrnjac
07.11.2010 13:30 Omladinac 0 : 2 Sloga (K)
07.11.2010 13:30 Dunavac 2 : 1 Crni Vrh
07.11.2010 Udarnik 1 : 2 Mladi radnik
07.11.2010 Cerovac 2 : 3 Sloboda (L)
07.11.2010 Lunjevac 3 : 2 Budućnost (R)
07.11.2010 Napredak 1 : 0 Glavaš
07.11.2010 Drugovac 0 : 2 Polet (T)
07.11.2010 Sloga (M) 0 : 0 Selevac
07.11.2010 Jedinstvo (K) 4 : 2 Osipaonica
07.11.2010 13:30 Junkovac 3 : 0 Badnjevac
07.11.2010 13:30 Šumadinac (N) 2 : 0 Partizan
07.11.2010 13:30 Šumadija 0 : 1 Šumadinac (S)
07.11.2010 13:30 Beli Orlovi 4 : 0 Aranđelovac
07.11.2010 13:30 Borac (P) 2 : 1 Karađorđe
07.11.2010 13:30 Dobrava 3 : 2 Antimon
07.11.2010 13:30 Jedinstvo (MZ) 0 : 1 Mačva 2005
07.11.2010 13:30 Majur 0 : 0 Mladost
07.11.2010 13:30 milos pocerac 2 : 0 Napredak
07.11.2010 14:00 Spartak 1 : 2 Brežđe
07.11.2010 14:00 OFK Divci 3 : 0 Brezovica
07.11.2010 Budućnost 0 : 1 GP Zlatibor
07.11.2010 Luna Avijatičar 3 : 0 Sevojno
07.11.2010 Železničar 2 : 3 Savinac
07.11.2010 Zlatibor voda 2 : 0 Omladinac
07.11.2010 Jedinstvo 5 : 1 Perućac
07.11.2010 Napredak 3 : 3 Jasen
07.11.2010 Ariljska rampa 1 : 3 Crnokosa
07.11.2010 Mladost (O) 3 : 0 Morava
07.11.2010 Omladinac 1 : 0 Jastrebac
07.11.2010 Bukovik 3 : 1 Rasovača
07.11.2010 Dobrič 1 : 3 Borac
07.11.2010 Naša krila 2 : 3 Napredak
07.11.2010 Rad 3 : 0 Knežica
07.11.2010 Mladost (B) 3 : 1 Rutevac
07.11.2010 Toplica 0 : 3 Zemljoradnik
07.11.2010 14:00 Šumadija 2 : 4 Mladost
07.11.2010 14:00 Sloga 3 : 0 Radnički
07.11.2010 14:00 Bobište 1 : 1 Čekmin
07.11.2010 14:00 Jablanica 2 : 0 Napredak
07.11.2010 14:00 Milanovo 2 : 4 Jedinstvo
07.11.2010 14:00 Plantaža 3 : 2 Železničar
07.11.2010 14:00 Morava (L) 2 : 1 Gradac
07.11.2010 14:00 Jedinstvo (G) 2 : 1 Kumarevo
07.11.2010 14:00 MB 0 : 0 Veternica
07.11.2010 14:00 Vladimir Durković 7 : 1 Borac
07.11.2010 14:00 Dragoš 1 : 1 Jedinstvo (P)
07.11.2010 14:00 Gnjilan 4 : 0 Temac
07.11.2010 Omladinac 2 : 5 Topličanin
07.11.2010 Svetlost 3 : 6 Dunđerski
07.11.2010 Kosovac 0 : 3 Jastrebac
07.11.2010 Brzi Brod 2 : 0 Delijski Vis
07.11.2010 Omladinac 3 : 0 Jedinstvo
07.11.2010 Čegar 0 : 4 Aluminjum
07.11.2010 Mladost 5 : 1 Vulkan
07.11.2010 Radnički 2 : 0 Vrtište
07.11.2010 Budućnost 3 : 0 Sloboda
07.11.2010 13:30 Buducnost 0 : 1 Mladost
07.11.2010 13:30 Mladost 1 : 5 Napredak (Z)
07.11.2010 13:30 Kupinovac 0 : 3 Morava
07.11.2010 13:30 Dragocvet 2 : 0 Sloga
07.11.2010 13:30 Istok-63 3 : 2 Lugomir
07.11.2010 13:30 Jedinstvo 5 : 2 Kušiljevo
07.11.2010 13:30 Miloševo 1 : 5 Krivelj
07.11.2010 13:30 Rajac 2 : 2 Slatina (N)
07.11.2010 13:30 Radnički (K) 2 : 3 Nemetali
07.11.2010 13:30 Ključ 3 : 0 Zlot
07.11.2010 13:30 ŠSK 3 : 0 Mladost
07.11.2010 13:30 Bučje 5 : 2 Omladinac
07.11.2010 13:30 Midžor 1 : 0 Sloga (Ž)
07.11.2010 13:30 Sloga (M) 0 : 1 Ozren
07.11.2010 13:30 BSK 2 : 1 Borac
07.11.2010 13:30 Rtanj 3 : 1 Rudar
07.11.2010 13:00 Tavankut 3 : 1 Potisje
07.11.2010 13:00 Čantavir 1 : 3 Panonija IM Topola
07.11.2010 13:00 Bačka 3 : 2 Preporod
07.11.2010 13:00 Krivaja 1 : 2 Proleter
07.11.2010 13:00 Vinogradar 1 : 2 Čoka
07.11.2010 13:00 Bajša 3 : 0 Tisa
07.11.2010 13:30 Rusanda 3 : 0 Mladost
07.11.2010 13:30 OFK Klek 2 : 0 Crvena zvezda (VS)
07.11.2010 13:30 Jedinstvo 5 : 3 Bilećanin
07.11.2010 13:30 Potisje 3 : 2 Mladost
07.11.2010 13:30 Crvena Zvezda (RS) 1 : 0 Borac
07.11.2010 13:30 Vojvodina 3 : 0 Delija
07.11.2010 14:00 Partizan (G) 2 : 1 Polet
07.11.2010 14:00 Budućnost 6 : 1 Budućnost (A)
07.11.2010 14:00 Sloga 5 : 0 Vulturul
07.11.2010 14:00 Kolonija 5 : 2 Slavija
07.11.2010 14:00 Mladost 2 : 0 BAK
07.11.2010 14:00 Hajduk 3 : 0 Mladost
07.11.2010 14:00 Kula 1 : 2 PIK
07.11.2010 14:00 Graničar 2 : 2 Zadrugar
07.11.2010 14:00 BSK 3 : 1 Kordun
07.11.2010 13:00 Železnik 3 : 2 IM Rakovica
07.11.2010 13:00 Dunavac 4 : 0 Komgrap
07.11.2010 13:00 Baćevac 2 : 2 PKB Kovilovo
07.11.2010 13:00 Strelac 1 : 0 Podunavac
07.11.2010 13:00 PIK Zemun 0 : 0 Poštar - Zvezdara
07.11.2010 13:00 Ćava 3 : 0 Seljak
07.11.2010 13:00 Kragujevac 3 : 0 Đuriselac
07.11.2010 13:00 Botunje 2 : 5 Azbest
07.11.2010 13:00 Kolektiv 5 : 3 Dobrača
07.11.2010 13:00 Opornica 1 : 2 Hajduk
07.11.2010 13:00 Šumarice 2008 1 : 4 Kremenac
07.11.2010 13:30 Sloga Ć 3 : 2 Makce
07.11.2010 13:30 Jedinstvo 1 : 0 Napredak
07.11.2010 13:30 Sloga D 1 : 0 RSK
07.11.2010 13:30 BSK 1 : 1 Mladi Borac
07.11.2010 13:30 Mladost 3 : 1 Zadrugar
07.11.2010 13:30 Rudar 5 : 2 Napredak (S)
07.11.2010 13:30 Omladinac (S) 0 : 0 Radnički
07.11.2010 13:30 Napredak (VC) 1 : 0 BSK
07.11.2010 13:30 Krilaš 2 : 1 Omladinac (B)
07.11.2010 13:30 Jedinstvo 3 : 0 Košava
07.11.2010 13:30 Dragoš 2 : 0 Polet
07.11.2010 Vodice 4 : 3 Pobeda
07.11.2010 Šumadija 7 : 1 Palanka
07.11.2010 Budućnost 4 : 1 Bačinac
07.11.2010 Budućnost 5 : 0 Kolarac
07.11.2010 Sloga (L) 3 : 2 Jedinstvo (S)
07.11.2010 Slavija 0 : 5 SASK
07.11.2010 Skobalj 0 : 2 Proleter
07.11.2010 13:30 Mladost MG 2 : 2 Bare
07.11.2010 13:30 Mladost (R) 1 : 1 Karađorđe
07.11.2010 13:30 Crvena zvezda 0 : 3 BSK
07.11.2010 13:30 ŽSK 2 : 0 Omladinac
07.11.2010 13:30 Sloga (M) 1 : 1 Lepenica
07.11.2010 Bokanja 3 : 1 Šamot
07.11.2010 Jasenica 0 : 2 Mladi rudar
07.11.2010 Proleter 2 : 2 BSK Belosavci
07.11.2010 OFK Šatornja 6 : 2 Mladost
07.11.2010 Trešnjevica 5 : 2 Borac
07.11.2010 Radoje Domanović 2 : 0 Sloga
07.11.2010 Vinča 2 : 1 Prvi srpski ustanak
07.11.2010 13:30 Sloga (K) 2 : 0 Crnča
07.11.2010 13:30 Cer 3 : 1 Sloga (S)
07.11.2010 13:30 Stolice 2 : 3 Bratstvo
07.11.2010 13:30 Rudar 0 : 2 Velika Reka
07.11.2010 13:30 Podrinje 2 : 1 Radjevac
07.11.2010 13:30 Granit 1 : 1 Mladost
07.11.2010 Partizan 2 : 1 Sloboda
07.11.2010 Sloga 1 : 2 Mladost(M)
07.11.2010 Mladi Borac 3 : 0 Proleter
07.11.2010 Napredak 0 : 3 Gorki
07.11.2010 Budućnost 4 : 1 Drina
07.11.2010 Omladinac 1 : 3 Duško
07.11.2010 Petlovača 0 : 3 Mladost(P)
07.11.2010 Mladost 1 : 0 Sloga Mat
07.11.2010 Varna 2 : 2 Pričinović
07.11.2010 Galeb 1 : 1 Karađorđe
07.11.2010 Rankovac 1 : 1 Vlašić
07.11.2010 Provo 4 : 1 Maovi MH
07.11.2010 Hajduk 1 : 1 Pocerina
07.11.2010 Mladost Zvezd 1 : 0 Korman
07.11.2010 Mrovska 3 : 2 Jelen
07.11.2010 14:00 Gradac 2 : 2 Tešnjar
07.11.2010 14:00 Iskra 2 : 2 Milenko Pavlović
07.11.2010 14:00 Polet 2 : 3 Mladost (VK)
07.11.2010 14:00 Lukavac 1 : 2 Pričević
07.11.2010 14:00 Mladost (D) 3 : 0 Kotešica
07.11.2010 14:00 Dupljaj 2 : 3 OFK Povlen
07.11.2010 14:00 Radnik 4 : 2 4. Juli
07.11.2010 14:00 Baličevac 3 : 2 Radnički
07.11.2010 14:00 Koprijan 4 : 3 Doljevac
07.11.2010 14:00 Padina 0 : 3 Sloga
07.11.2010 14:00 Obilić 4 : 0 Naisus
07.11.2010 14:00 Kolare 3 : 0 Crni Vrh
07.11.2010 14:00 Sloboda 1 : 4 Ursule
07.11.2010 14:00 Radnicki 3 : 3 Polet
07.11.2010 13:00 Đurđin 1 : 1 Lokomotiva
07.11.2010 13:00 Bačka 1901 B 6 : 1 Bratstvo
07.11.2010 13:00 Hajduk 2 : 1 Žednik
07.11.2010 13:00 Mala Bosna 2 : 3 Udarnik
07.11.2010 13:30 Napredak 1 : 1 Tomislavci
07.11.2010 13:30 Pobeda 2 : 1 Sokolac
07.11.2010 13:30 Mladost 0 : 3 Slavija
07.11.2010 14:00 Graničar 4 : 1 Jedinstvo
07.11.2010 14:00 Šampion Olimpija 1 : 0 Sloga
07.11.2010 14:00 Tisa 0 : 3 Horgoš Higlo
07.11.2010 13:30 ŽAK 0 : 2 Napredak
07.11.2010 13:30 2. Oktobar 9 : 1 Jedinstvo
07.11.2010 13:30 Borac 0 : 3 Vojvodina
07.11.2010 13:30 1.Oktobar 3 : 3 Napredak
07.11.2010 13:30 Olimpija 1 : 1 Terekves
07.11.2010 13:30 Roham 1 : 6 Borac
07.11.2010 13:30 Proleter 4 : 4 Polet
07.11.2010 14:00 BSK Bavanište 2 : 0 Borac (P)
07.11.2010 14:00 Železničar (P) 2 : 3 Jedinstvo Stević
07.11.2010 14:00 Mladost (V) 2 : 1 Omladinac (D)
07.11.2010 14:00 Borac (S) 3 : 1 Omladinac (O)
07.11.2010 14:00 Vojvodina 2 : 0 Plavi Dunav
07.11.2010 14:00 Dolovo 2 : 1 Pančevo
07.11.2010 14:00 Unirea 7 : 1 Glogonj
07.11.2010 14:00 Dunav 7 : 2 Karaš (J)
07.11.2010 14:00 Ratar 0 : 4 Sloga
07.11.2010 14:00 Banat 3 : 1 Jedinstvo
07.11.2010 14:00 Potporanj 2 : 1 Karaš (K)
07.11.2010 14:00 Hajdučica 5 : 1 Dobrica
07.11.2010 14:00 Borac (VG) 1 : 2 Hajduk
07.11.2010 14:00 Crvena zvezda 1 : 2 Borac (VS)
07.11.2010 Aleksa Šantić 0 : 3 Graničar
07.11.2010 Panonija 4 : 1 Sloga
07.11.2010 Omladinac 3 : 1 Rusin
07.11.2010 Dunav 2 : 1 Lipar
07.11.2010 Terekveš 1 : 1 Jedinstvo
07.11.2010 OFK Metalac 0 : 2 OFK Šikara
07.11.2010 13:30 Bačka 7 : 2 OFK Sirig
07.11.2010 13:30 Sremac 0 : 1 Fruškogorski partizan
07.11.2010 13:30 Tatra 1 : 4 Partizan
07.11.2010 13:30 Vinogradar 1 : 1 Borac
07.11.2010 13:30 TSK 5 : 0 Proleter
07.11.2010 14:00 Sutjeska 11 : 1 Jedinstvo
07.11.2010 14:00 Proleter 0 : 1 Budućnost
07.11.2010 14:00 Iskra 1 : 0 Vojvodina
07.11.2010 14:00 Mladost 1 : 3 Mladost Radost
07.11.2010 15:00 Hajduk (Č) 4 : 0 Bačka
07.11.2010 15:00 Obilić 1 : 2 Jedinstvo (G)
07.11.2010 15:00 Titel 1 : 2 Miletić
07.11.2010 15:00 Hajduk (G) 1 : 1 Sloga
07.11.2010 13:00 Budućnost (G) 1 : 2 Vojvodina
07.11.2010 13:00 Borac 6 : 1 Soko
07.11.2010 13:00 Maglić 6 : 0 Slavija (B)
07.11.2010 13:00 Budućnost (P) 1 : 4 Slavija (P)
07.11.2010 13:00 Bačka 4 : 0 Karađorđevo
07.11.2010 13:00 Krivanj 0 : 3 Krila Krajine
07.11.2010 14:00 PSK Putinci 0 : 4 Jedinstvo
07.11.2010 14:00 Krušedol 0 : 0 Napredak
07.11.2010 14:00 Fruškogorac 1 : 7 Polet
07.11.2010 14:00 OFK Kraljevci 3 : 3 Hrtkovci
07.11.2010 14:00 Fruška Gora 1 : 2 Graničar
07.11.2010 14:00 Sremac 0 : 3 Rudar
07.11.2010 14:00 Jedinstvo 1 : 0 Donji Petrovci
07.11.2010 14:00 OFK Bikić 4 : 2 Jedinstvo
07.11.2010 14:00 Napredak 3 : 1 OFK Bačinci Sloga
07.11.2010 14:00 Bratstvo 2 : 2 Jednota
07.11.2010 14:00 Jedinstvo (LJ) 4 : 0 Omladinac (B)
07.11.2010 14:00 Graničar 5 : 0 Borac
07.11.2010 14:00 Sinđelić 11 : 0 Sremac
07.11.2010 14:00 OFK Bingula 4 : 0 Omladinac (M)
07.11.2010 14:00 Borac 6 : 1 Mladost (B)
07.11.2010 14:00 OFK Zabrežje 1 : 3 BSK
07.11.2010 Vlaska 3 : 0 Ivanca
07.11.2010 Sepsin 2 : 0 Selo Mladenovac
07.11.2010 Rabrovac 3 : 0 Bolec
07.11.2010 Radnicki PDM 1 : 1 Popovic
07.11.2010 Mladost 2 : 1 Lestane
07.11.2010 13:00 Kutlovo 8 : 1 Zastava
07.11.2010 13:00 Mladost Teferič 3 : 0 Divostin
07.11.2010 13:00 Studenac 2 : 2 Velika Sugubina
07.11.2010 13:00 Trmbas 3 : 1 Borac
07.11.2010 13:30 Dunavac 2 : 1 Sopot
07.11.2010 13:30 Borac (K) 1 : 2 Vojvoda Milenko
07.11.2010 13:30 Napredak (B) 3 : 1 Sloga (L)
07.11.2010 13:30 Mlava 1 : 0 Mip Majdan
07.11.2010 13:30 Dizel 5 : 3 Stig
07.11.2010 13:30 Dunav 0 : 2 Napredak (P)
07.11.2010 13:00 Radnički 2 : 1 Graničar
07.11.2010 13:00 Ram 6 : 1 Carevac
07.11.2010 13:00 Mirko Tomić 8 : 1 Sloga (T)
07.11.2010 13:00 Jedinstvo 3 : 2 Sloga (ĐP)
07.11.2010 10:00 Budućnost 4 : 3 Stig (MC)
07.11.2010 10:00 Stig (C) 0 : 0 Napredak
07.11.2010 13:30 Mladost (B) 2 : 1 Borci
07.11.2010 13:30 Napredak 1 : 3 Sumadija
07.11.2010 13:30 Kopljari 3 : 0 22 Februar
07.11.2010 13:30 Ranilović 1 : 2 Brezovac
07.11.2010 13:30 Misača 3 : 4 Vrbica
07.11.2010 13:30 Mladost (B) 3 : 0 Borac (K)
07.11.2010 14:00 Buducnost 1 : 0 Savacijum
07.11.2010 Dragojevac 1 : 2 Sloga
07.11.2010 Sloga Trgosped 1 : 3 Bobovik
07.11.2010 Sloga 3 : 1 Polet
07.11.2010 Petrovac 74 3 : 0 Torpedo
07.11.2010 Tresnjevka 2 : 3 Krnule 09
07.11.2010 Borac 3 : 2 Mladost
07.11.2010 Zablaće 2 : 2 Volujac
07.11.2010 16:00 Tomako 5 : 1 Mladost
07.11.2010 16:00 Gradina 5 : 1 Omladinac
07.11.2010 16:00 Morava 3 : 0 Topoljak
07.11.2010 16:00 Stari Trstenik 7 : 1 Vinogradar
07.11.2010 13:00 Mladi Radnik 2 : 2 Šumadija
07.11.2010 13:00 Bistrica 2 : 2 Polet
07.11.2010 13:00 Mladost 6 : 3 Šumadinac
07.11.2010 13:00 Sloga 2 : 0 20. Oktobar
07.11.2010 13:00 OFK Burovo 2 : 0 OFK Radnički
07.11.2010 13:00 Stepojevac 2007 1 : 0 Budućnost
07.11.2010 16:00 Partizan 1 : 0 Mladost
07.11.2010 16:00 Hajduk 1 : 1 Pudarci
07.11.2010 13:00 Sušica 1 : 5 LASK
07.11.2010 13:00 Spartak Jaffa 6 : 0 Unafortuna 04
07.11.2010 13:00 Partizan 1 : 2 Vojvodina
07.11.2010 13:00 Novi Pazar 2 : 1 Radnički (N)
07.11.2010 12:00 Hajduk 4 : 2 Mladost
07.11.2010 12:00 Kula 5 : 1 PIK
07.11.2010 12:00 Graničar 0 : 9 Zadrugar
07.11.2010 12:00 BSK 0 : 4 Kordun
07.11.2010 13:00 Loznica 2 : 1 Zemun
07.11.2010 11:00 Partizan 4 : 0 Vojvodina
07.11.2010 10:00 Crvena zvezda 2 : 1 Teleoptik
07.11.2010 13:00 Napredak 1 : 2 BSK Borča
07.11.2010 11:00 Jagodina 0 : 0 Rad
07.11.2010 13:00 Borac 1 : 0 Radnički (N)
07.11.2010 11:00 Obilić 4 : 2 Bačka
07.11.2010 12:00 Borac (S) 3 : 0 Mika Antić
07.11.2010 12:00 Radnik 4 : 4 Proleter (BK)
07.11.2010 12:00 OFK Plandište 3 : 0 OFK Stenli
07.11.2010 12:00 Dolina 1 : 2 Pančevo
07.11.2010 11:00 Tavankut 7 : 1 Potisje
07.11.2010 11:00 Bačka 1 : 1 Preporod
07.11.2010 11:00 Krivaja 1 : 4 Proleter
07.11.2010 11:00 Vinogradar 1 : 1 Čoka
07.11.2010 11:00 Bajša 0 : 1 Tisa
07.11.2010 13:00 Radnički (N) 0 : 0 Bežanija
07.11.2010 11:00 Loznica 1 : 0 Zemun
07.11.2010 13:30 Jagodina 0 : 1 Rad
07.11.2010 11:00 Borac 1 : 0 Sloga
07.11.2010 13:00 Obilić 3 : 0 Njegoš
07.11.2010 Rudar 2 : 0 Zvižd
07.11.2010 Sloga 1 : 3 Mladi radnik (P)
07.11.2010 Pinkum 8 : 0 Mladi radnik (R)
07.11.2010 AF Duljaj 0 : 2 GFK Jasenica 1911
07.11.2010 Panter 0 : 5 Šumadija
07.11.2010 10:00 Borac (S) 1 : 3 Mika Antić
07.11.2010 10:00 Radnik 3 : 0 Proleter (BK)
07.11.2010 10:00 OFK Plandište 3 : 0 OFK Stenli
07.11.2010 10:00 Dolina 0 : 5 Pančevo
07.11.2010 09:30 Bačka 1901 98 2 : 0 AFK

Košarka

07.11.2010 17:00 Zadar 86 : 96 Radnički
07.11.2010 19:00 Krka 89 : 76 Crvena Zvezda
07.11.2010 17:00 Hemofarm Štada 84 : 74 Union Olimpija
07.11.2010 20:30 Superfund 78 : 91 Crnokosa
07.11.2010 16:00 Pečenjevce BP 99 : 52 Hajduk Veljko
07.11.2010 20:00 Mladost Vesna 62 : 60 Borac
07.11.2010 20:30 Ergonom 56 : 71 Jastreb
07.11.2010 19:30 Radivoj Korać 86 : 84 Partizan Galenika
07.11.2010 11:00 Moravac 65 : 47 Play Off
07.11.2010 17:30 Mladost Kolubara 73 : 61 Beočin
07.11.2010 15:30 Jagodina 2001 91 : 53 Trepča

Odbojka

07.11.2010 17:00 Bor II 0 : 3 Timok
07.11.2010 17:00 Midžor 1 : 3 Ozren
07.11.2010 17:00 Hajduk Veljko 3 : 0 Zaječar
07.11.2010 17:00 Knez Lazar 3 : 0 Kosovska Mitrovica
07.11.2010 14:00 Antena 3 : 2 Brezovica

Rukomet

07.11.2010 19:00 Crvena Zvezda 26 : 29 Partizan
07.11.2010 19:00 Požarevac 21 : 21 Smederevo
07.11.2010 16:30 Obilić 34 : 21 Mokra Gora
07.11.2010 20:00 Mladost TSK 20 : 26 Rudar
07.11.2010 19:00 Jagodina 33 : 29 Novi Pazar
07.11.2010 19:00 Nova Pazova 27 : 25 Zaječar
07.11.2010 Dubočica 54 34 : 24 Arilje
07.11.2010 14:00 Osipaonica 26 : 39 Lokomotiva
07.11.2010 18:00 Železničar 38 : 38 Partizan Dunav osigiranje 2
07.11.2010 18:00 Novi Beograd 2 10 : 0 Kosmaj
07.11.2010 Aleksinac 23 : 22 Radnički
07.11.2010 Rtanj 26 : 21 Paraćin
07.11.2010 18:00 Požarevac 17 : 25 Milenijum
07.11.2010 18:00 Osice 12 : 37 Radnički Resavac 2
07.11.2010 18:00 Mladost 34 : 21 Rudar
07.11.2010 18:00 VGSK 24 : 37 Junior
07.11.2010 18:00 Čačak 2 35 : 24 Loznica

Futsal

07.11.2010 Mašinac 6 : 3 Užice