XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 174 utakmica za dan
Subota, 11 Jun 2011

Fudbal

11.06.2011 17:00 Budućnost 1 : 0 Železničar
11.06.2011 17:00 Sloboda (NK) 1 : 2 OFK Kikinda
11.06.2011 17:00 Mladost (BJ) 2 : 1 Senta
11.06.2011 17:00 Solunac 1 : 0 Dolina
11.06.2011 17:00 Veternik Viskol 1 : 0 Cement
11.06.2011 17:00 Radnički (NP) 0 : 2 Tekstilac Ites
11.06.2011 17:00 ČSK Pivara 0 : 0 Vršac
11.06.2011 17:00 Donji Srem 2 : 0 Mladost (A)
11.06.2011 17:00 Palić 2 : 1 Sloga (T)
11.06.2011 17:30 Žarkovo 3 : 0 Grafičar
11.06.2011 17:30 Radnički (O) 1 : 0 Kovačevac
11.06.2011 17:30 Resnik 4 : 3 Šumadija (J)
11.06.2011 17:30 Sopot 1 : 2 Voždovac
11.06.2011 17:30 Mladenovac 4 : 1 Balkan Mirijevo
11.06.2011 17:30 Hajduk 1 : 3 Palilulac
11.06.2011 17:30 Beograd 2 : 3 Srem (J)
11.06.2011 17:30 Dorćol 2 : 2 Sindjelić
11.06.2011 17:00 Slavija 0 : 0 Šumadija 1903
11.06.2011 17:00 Dinamo 2 : 2 Bačka (P)
11.06.2011 17:00 Bačka 1901 5 : 3 Zadrugar
11.06.2011 17:00 Borac 3 : 2 Radnički (B)
11.06.2011 17:00 Vojvodina 2 : 0 AFK
11.06.2011 17:00 Spartak 0 : 2 Proleter
11.06.2011 17:00 Obilić 1 : 4 Bačka Topola
11.06.2011 17:00 Jedinstvo 1 : 0 Radnički (Z)
11.06.2011 17:00 Kozara 2 : 3 Budućnost
11.06.2011 17:00 Bačka (BP) 0 : 0 Budućnost
11.06.2011 17:00 Radnički (SM) 3 : 2 Omladinac
11.06.2011 17:00 1. Maj 5 : 0 Radnički (I)
11.06.2011 17:00 Sloga Radnički 1 : 0 Crvena Zvezda
11.06.2011 17:00 Jugović 4 : 3 Obilić
11.06.2011 17:00 Metalac AV 0 : 3 Polet
11.06.2011 17:00 Mladost 1 : 3 Dunav
11.06.2011 17:00 Borac 0 : 1 Index
11.06.2011 Šumadija 1 : 2 Seljak
11.06.2011 Kolonija 4 : 1 Sloga (D)
11.06.2011 Vinogradi DB 3 : 2 Sušica
11.06.2011 Kosutnjak 1 : 1 Arsenal
11.06.2011 Marsic 1 : 0 Sumadinac
11.06.2011 Sloga (L) 6 : 1 Cerovac
11.06.2011 Erdoglija 1931 1 : 3 Srbija
11.06.2011 Jedinstvo 1 : 1 Sloboda
11.06.2011 Jadran 0 : 1 Buducnost
11.06.2011 18:00 Mačva 2005 2 : 0 Jedinstvo (MZ)
11.06.2011 OFK Jabučje 0 : 2 Trlić
11.06.2011 Kačer 10 : 2 Ribnikar
11.06.2011 Rubribreza 1 : 0 Tulari
11.06.2011 Dimitrije Tucović 2 : 3 ZSK
11.06.2011 Mladost 2 : 1 Brezovica
11.06.2011 Banjani 3 : 2 Sovljak
11.06.2011 Budućnost 0 : 2 Sevojno
11.06.2011 17:30 Mladost (B) 2 : 0 Knežica
11.06.2011 17:30 Naša krila 2 : 1 Borac
11.06.2011 17:30 Bukovik 2 : 0 Jastrebac
11.06.2011 17:30 Tanasko Rajić 4 : 1 Napredak
11.06.2011 17:30 Jedinstvo (BP) 4 : 0 Temac
11.06.2011 17:30 Gnjilan 0 : 2 Jedinstvo (P)
11.06.2011 17:30 Dragoš 6 : 4 Borac
11.06.2011 17:30 Vladimir Durković 0 : 3 Lužnica
11.06.2011 OFK Niš 2 : 1 Crvena zastava
11.06.2011 Palilulac 3 : 0 Brzi Brod
11.06.2011 17:00 Krivelj 4 : 0 Miloševo
11.06.2011 17:00 Slatina (N) 9 : 0 Rajac
11.06.2011 17:00 Poreč 1 : 0 Dunav
11.06.2011 17:00 Rudna Glava 2 : 2 Brestovac
11.06.2011 17:00 Zlot 5 : 1 Ključ
11.06.2011 16:00 Mladost 4 : 1 Blagotin
11.06.2011 16:00 Jasika 4 : 1 Naupare
11.06.2011 16:00 Velika Drenova 0 : 0 Jedinstvo 1936
11.06.2011 16:00 Čitluk 2 : 1 Trudbenik
11.06.2011 16:00 Temnić 4 : 3 Poljoprivrednik
11.06.2011 16:00 Sloga 0 : 0 FUD
11.06.2011 16:00 Sloga 5 : 3 Mladost
11.06.2011 16:00 Bošnjane 2 : 1 Dedina
11.06.2011 17:00 Bajša 4 : 0 Potisje
11.06.2011 15:00 Železničar 1 : 5 Ljukovo
11.06.2011 15:00 Sloven 2 : 1 Zeka Buljubaša
11.06.2011 15:00 Partizan 2 : 2 Mladost
11.06.2011 15:00 Hajduk (Š) 3 : 0 Hajduk
11.06.2011 15:00 Graničar 7 : 1 LSK Laćarak
11.06.2011 15:00 Jadran 4 : 1 Podrinje
11.06.2011 15:00 Borac Sloga "Milšped" 2 : 0 Fruškogorac
11.06.2011 15:00 Jedinstvo 3 : 1 Hajduk (B)
11.06.2011 17:30 Policajac 2 : 4 IM Rakovica
11.06.2011 17:30 Rudar 2 : 2 Lepušnica
11.06.2011 17:30 BSK Batajnica 0 : 2 Baćevac
11.06.2011 17:30 Komgrap 3 : 1 Strelac
11.06.2011 17:30 PKB Kovilovo 8 : 2 Obilić
11.06.2011 17:30 Lazac 5 : 3 Vrnjci
11.06.2011 17:30 Mlada krila 1 : 3 Šumadija
11.06.2011 17:00 Kragujevac 1 : 1 Seljak
11.06.2011 17:00 Zadrugar 2 : 3 Mladost
11.06.2011 17:00 Bare 4 : 1 Mladost MG
11.06.2011 17:00 BSK 2 : 0 Crvena zvezda
11.06.2011 10:00 Šamot 0 : 1 Bokanja
11.06.2011 17:00 Mladi rudar 2 : 3 Jasenica
11.06.2011 17:00 BSK Belosavci 4 : 1 Proleter
11.06.2011 17:00 Mladost 1 : 6 OFK Šatornja
11.06.2011 17:00 Borac 4 : 3 Trešnjevica
11.06.2011 17:00 Sloga 4 : 3 Radoje Domanović
11.06.2011 17:00 Prvi srpski ustanak 0 : 2 Vinča
11.06.2011 18:00 Mladost 3 : 0 Crnča
11.06.2011 18:00 Granit 3 : 2 Studenac
11.06.2011 18:00 TE Gučevo 0 : 2 Radjevac
11.06.2011 18:00 Podrinje 0 : 1 Velika Reka
11.06.2011 18:00 Rudar 5 : 0 Bratstvo
11.06.2011 18:00 Stolice 4 : 3 Sloga (S)
11.06.2011 18:00 Cer 2 : 1 Stari Jadar
11.06.2011 18:00 Omladinac 5 : 4 Drina
11.06.2011 18:00 Milicionar 4 : 4 Proleter
11.06.2011 Jedinstvo 0 : 1 Tempo
11.06.2011 Vukašinovac 2 : 0 Gredetin
11.06.2011 Crvena Zvezda 5 : 4 Pobeda
11.06.2011 11:30 Polet (V) 4 : 2 Sloga
11.06.2011 Palilula 3 : 1 Kraljevo
11.06.2011 Mladi Radnik 4 : 1 Katun
11.06.2011 18:00 Sindjelic (G) 6 : 2 Mladi Radnik
11.06.2011 18:00 Crni Vrh 6 : 1 Sloboda
11.06.2011 18:00 Mladost (D) 1 : 2 Rudar
11.06.2011 18:00 Ursule 2 : 0 Mladost (S)
11.06.2011 18:00 Napredak 5 : 0 Radnicki
11.06.2011 18:00 BSK 2 : 3 Sindjelic (V)
11.06.2011 18:00 Polet 6 : 0 Javor
11.06.2011 16:00 Borac 4 : 1 Jastrebac
11.06.2011 16:00 Pobeda 0 : 4 Omladinac
11.06.2011 16:00 Donji Kopaonik 2 : 3 Mladost
11.06.2011 16:00 Jedinstvo 1 : 3 Sloga
11.06.2011 17:30 Naftagas 4 : 1 OFK Gradnulica
11.06.2011 17:30 Radnički Ratar 6 : 0 Gradnulica Bečkerek
11.06.2011 17:30 Lehel 3 : 0 Banat
11.06.2011 17:30 Radnički 5 : 1 Jedinstvo
11.06.2011 17:30 TEK Sloga 1 : 0 BSK
11.06.2011 17:30 Barajevo 2 : 0 Vranić
11.06.2011 17:30 Napredak 1 : 1 Šumadija
11.06.2011 17:30 Budućnost 3 : 1 Borac
11.06.2011 17:00 Burovac 1 : 1 Busur
11.06.2011 17:00 Budućnost 1 : 2 Mlava
11.06.2011 17:00 Soko 1 : 1 7 juli
11.06.2011 17:00 Laolac 3 : 0 B.S.K.
11.06.2011 17:00 Obilić 4 : 3 Zadrugar
11.06.2011 18:00 Sloga 8 : 0 Bobovik
11.06.2011 18:00 Polet 4 : 1 Dragojevac
11.06.2011 18:00 Torpedo 5 : 2 Sloga Trgosped
11.06.2011 18:00 Krnule 09 3 : 3 Sloga
11.06.2011 18:00 Mladost 2 : 1 Petrovac 74
11.06.2011 18:00 Borac 1 : 3 Tresnjevka
11.06.2011 11:00 Dumaca 3 : 3 Volujac
11.06.2011 11:00 Mladost s 2 : 1 Draginje
11.06.2011 11:00 Zablaće 3 : 2 Metlić
11.06.2011 11:00 Mladost 3 : 0 Žabar
11.06.2011 11:00 Ceric 6 : 0 Sava
11.06.2011 11:00 Mladost 1 : 0 Jedinstvo
11.06.2011 17:00 Ribnik 2 : 4 Jugovići
11.06.2011 17:00 Rasinac 2 : 3 Bukovica
11.06.2011 17:00 Grkljane 5 : 4 Stitari
11.06.2011 17:00 Jablanica 0 : 2 Rasina
11.06.2011 17:00 Sebecevac 0 : 5 Sloga
11.06.2011 17:00 Vitanovac 08 2 : 2 Mudrakovac
11.06.2011 Slatina 1 : 6 Stojnik
11.06.2011 Rogača 0 : 1 Mladost (MI)
11.06.2011 17:30 Heroj 1 : 0 Sveti Stefan
11.06.2011 10:00 Kapedunum 3 : 2 Dunavac
11.06.2011 17:30 Mladi proleter 1 : 2 Crvenka
11.06.2011 11:00 Akademija 3 : 0 Bačka
11.06.2011 15:00 Bajša 2 : 0 Potisje
11.06.2011 10:00 Čoka 4 : 0 Čantavir
11.06.2011 10:00 Preporod 3 : 1 AFK
11.06.2011 09:00 Tisa 1 : 6 Obilić
11.06.2011 11:00 Subotica 0 : 2 Potisje
11.06.2011 Zvižd 1 : 4 Sloga
11.06.2011 Mladi radnik (R) 1 : 5 Homoljac
11.06.2011 10:00 Senta 1 : 4 Bačka Topola
11.06.2011 09:30 Bačka 1901 98 2 : 2 Vinogradar
11.06.2011 09:30 Subotica 3 : 0 Palić
Vasin i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Nenad Milosevic i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu