10.10
15:30
Sloga (K)
Partizan (BB)
1
0
|
10.10.2010 15:30 | Sloga (K) | 1 : 0 | Partizan (BB) | |||||
10.10
15:30
Železničar
Sloga (PM)
0
0
|
10.10.2010 15:30 | Železničar | 0 : 0 | Sloga (PM) | |||||
10.10
15:30
Sloboda (Č)
Vujić voda
1
0
|
10.10.2010 15:30 | Sloboda (Č) | 1 : 0 | Vujić voda | |||||
10.10
15:30
Radnički Stobeks
Sloga (P)
3
2
|
10.10.2010 15:30 | Radnički Stobeks | 3 : 2 | Sloga (P) |
10.10
15:00
Radnički (P)
Dubočica
2
1
|
10.10.2010 15:00 | Radnički (P) | 2 : 1 | Dubočica | |||||
10.10
15:00
Vlasina
Radnički (N)
2
0
|
10.10.2010 15:00 | Vlasina | 2 : 0 | Radnički (N) | |||||
10.10
15:00
Hajduk Veljko
Timok
1
0
|
10.10.2010 15:00 | Hajduk Veljko | 1 : 0 | Timok | |||||
10.10
15:00
Rudar Alpos
Trstenik PPT
1
1
|
10.10.2010 15:00 | Rudar Alpos | 1 : 1 | Trstenik PPT |
10.10
15:00
Resnik
Mladenovac
0
1
|
10.10.2010 15:00 | Resnik | 0 : 1 | Mladenovac | |||||
10.10
15:00
Radnički (O)
Hajduk
0
1
|
10.10.2010 15:00 | Radnički (O) | 0 : 1 | Hajduk | |||||
10.10
10:00
Grafičar
Beograd
1
0
|
10.10.2010 10:00 | Grafičar | 1 : 0 | Beograd | |||||
10.10
15:00
Kovačevac
Dorćol
2
0
|
10.10.2010 15:00 | Kovačevac | 2 : 0 | Dorćol | |||||
10.10
15:00
Šumadija (J)
Sindjelić
0
0
|
10.10.2010 15:00 | Šumadija (J) | 0 : 0 | Sindjelić |
10.10
16:00
Orlovac
Vodojaža
0
0
|
10.10.2010 16:00 | Orlovac | 0 : 0 | Vodojaža | |||||
10.10
16:00
Bane
Trepča
2
1
|
10.10.2010 16:00 | Bane | 2 : 1 | Trepča | |||||
10.10
11:00
Šumadija 1903
Mokra Gora
5
1
|
10.10.2010 11:00 | Šumadija 1903 | 5 : 1 | Mokra Gora | |||||
10.10
16:00
Tutin
Jošanica
3
1
|
10.10.2010 16:00 | Tutin | 3 : 1 | Jošanica | |||||
10.10
16:00
Mladost (O)
Metalac (K)
1
1
|
10.10.2010 16:00 | Mladost (O) | 1 : 1 | Metalac (K) | |||||
10.10
16:00
Polet (T)
Omladinac (NS)
4
1
|
10.10.2010 16:00 | Polet (T) | 4 : 1 | Omladinac (NS) |
10.10
15:30
Šumadinac
Železničar Inon
1
1
|
10.10.2010 15:30 | Šumadinac | 1 : 1 | Železničar Inon | |||||
10.10
15:30
Sloga (D)
Vrbovac
2
1
|
10.10.2010 15:30 | Sloga (D) | 2 : 1 | Vrbovac | |||||
10.10
15:30
Zvižd
Železničar (S)
1
0
|
10.10.2010 15:30 | Zvižd | 1 : 0 | Železničar (S) | |||||
10.10
15:30
Borac
Seljak
1
3
|
10.10.2010 15:30 | Borac | 1 : 3 | Seljak | |||||
10.10
15:30
Morava (VP)
Homoljac
3
1
|
10.10.2010 15:30 | Morava (VP) | 3 : 1 | Homoljac | |||||
10.10
15:30
Crvena zvezda (S)
Sloga (B)
1
2
|
10.10.2010 15:30 | Crvena zvezda (S) | 1 : 2 | Sloga (B) | |||||
10.10
15:30
Šapine
Gruža
3
1
|
10.10.2010 15:30 | Šapine | 3 : 1 | Gruža |
10.10
15:30
Drina
Jadar (ST)
2
0
|
10.10.2010 15:30 | Drina | 2 : 0 | Jadar (ST) | |||||
10.10
15:30
Krušik
Sloga (S)
1
0
|
10.10.2010 15:30 | Krušik | 1 : 0 | Sloga (S) | |||||
10.10
15:30
Zlatar
Sloga (LŠ)
2
0
|
10.10.2010 15:30 | Zlatar | 2 : 0 | Sloga (LŠ) | |||||
10.10
15:30
Polimlje
Radnički (V)
3
1
|
10.10.2010 15:30 | Polimlje | 3 : 1 | Radnički (V) |
10.10
15:00
Radan
Sloga
1
0
|
10.10.2010 15:00 | Radan | 1 : 0 | Sloga | |||||
10.10
15:00
Moravac Orion
Vučje
3
0
|
10.10.2010 15:00 | Moravac Orion | 3 : 0 | Vučje | |||||
10.10
15:00
Ropotovo
Jedinstvo (B)
4
1
|
10.10.2010 15:00 | Ropotovo | 4 : 1 | Jedinstvo (B) | |||||
10.10
15:00
Mramor
Moravica (S)
2
0
|
10.10.2010 15:00 | Mramor | 2 : 0 | Moravica (S) | |||||
10.10
15:00
Mladost (B)
Balkanski
1
5
|
10.10.2010 15:00 | Mladost (B) | 1 : 5 | Balkanski |
10.10
15:00
Trajal
Kablovi
2
0
|
10.10.2010 15:00 | Trajal | 2 : 0 | Kablovi | |||||
10.10
15:00
Timočanin
Rembas
2
1
|
10.10.2010 15:00 | Timočanin | 2 : 1 | Rembas | |||||
10.10
15:00
Župa
Bor
2
0
|
10.10.2010 15:00 | Župa | 2 : 0 | Bor | |||||
10.10
15:00
Juhor
Slatina
4
0
|
10.10.2010 15:00 | Juhor | 4 : 0 | Slatina | |||||
10.10
15:00
Trgovački
Pepeljevac
1
0
|
10.10.2010 15:00 | Trgovački | 1 : 0 | Pepeljevac |
10.10
15:30
Vojvodina
Dinamo
0
3
|
10.10.2010 15:30 | Vojvodina | 0 : 3 | Dinamo | |||||
10.10
15:30
Borac
Spartak
1
1
|
10.10.2010 15:30 | Borac | 1 : 1 | Spartak | |||||
10.10
15:30
Bačka 1901
Obilić
1
1
|
10.10.2010 15:30 | Bačka 1901 | 1 : 1 | Obilić | |||||
10.10
15:30
Zadrugar
Kozara
3
0
|
10.10.2010 15:30 | Zadrugar | 3 : 0 | Kozara |
10.10
15:30
Sloga Radnički
Bačka (BP)
2
1
|
10.10.2010 15:30 | Sloga Radnički | 2 : 1 | Bačka (BP) | |||||
10.10
15:30
Budućnost
Mladost
1
1
|
10.10.2010 15:30 | Budućnost | 1 : 1 | Mladost | |||||
10.10
15:30
Radnički (I)
Index
0
1
|
10.10.2010 15:30 | Radnički (I) | 0 : 1 | Index |
10.10
15:00
Budućnost
Milutinac
4
0
|
10.10.2010 15:00 | Budućnost | 4 : 0 | Milutinac | |||||
10.10
10:00
Radnički (R)
Železničar
1
1
|
10.10.2010 10:00 | Radnički (R) | 1 : 1 | Železničar | |||||
10.10
15:00
Sremčica
Borac
0
1
|
10.10.2010 15:00 | Sremčica | 0 : 1 | Borac | |||||
10.10
10:00
GSP Polet
Turbina
0
0
|
10.10.2010 10:00 | GSP Polet | 0 : 0 | Turbina | |||||
10.10
15:00
Posavac Tišma
PKB
1
1
|
10.10.2010 15:00 | Posavac Tišma | 1 : 1 | PKB |
10.10
15:00
Braća Vuković
Grdica
0
1
|
10.10.2010 15:00 | Braća Vuković | 0 : 1 | Grdica | |||||
10.10
15:00
Morava
Borac (A)
1
5
|
10.10.2010 15:00 | Morava | 1 : 5 | Borac (A) | |||||
10.10
15:00
Radnički
Mataruge
0
0
|
10.10.2010 15:00 | Radnički | 0 : 0 | Mataruge | |||||
10.10
15:00
Rudar
Borac (V)
4
1
|
10.10.2010 15:00 | Rudar | 4 : 1 | Borac (V) | |||||
10.10
15:00
Radnik
Magnohrom
2
0
|
10.10.2010 15:00 | Radnik | 2 : 0 | Magnohrom | |||||
10.10
15:00
Budućnost
Kraljevo Hajduk
1
0
|
10.10.2010 15:00 | Budućnost | 1 : 0 | Kraljevo Hajduk | |||||
10.10
15:00
Ibar
Proleter Lasta
3
1
|
10.10.2010 15:00 | Ibar | 3 : 1 | Proleter Lasta |
10.10
15:30
Vihor
Napredak
3
1
|
10.10.2010 15:30 | Vihor | 3 : 1 | Napredak | |||||
10.10
15:30
Sloga (B)
Dunavac
3
1
|
10.10.2010 15:30 | Sloga (B) | 3 : 1 | Dunavac | |||||
10.10
15:30
Integral
Omladinac
1
0
|
10.10.2010 15:30 | Integral | 1 : 0 | Omladinac |
10.10
Budućnost (R)
Mladi radnik
3
2
|
10.10.2010 | Budućnost (R) | 3 : 2 | Mladi radnik | |||||
10.10
Sloboda (L)
Glavaš
3
0
|
10.10.2010 | Sloboda (L) | 3 : 0 | Glavaš | |||||
10.10
Cerovac
Polet (T)
3
1
|
10.10.2010 | Cerovac | 3 : 1 | Polet (T) | |||||
10.10
Lunjevac
Selevac
3
2
|
10.10.2010 | Lunjevac | 3 : 2 | Selevac | |||||
10.10
Napredak
Osipaonica
4
1
|
10.10.2010 | Napredak | 4 : 1 | Osipaonica | |||||
10.10
Omladinac (R)
Jedinstvo (K)
3
0
|
10.10.2010 | Omladinac (R) | 3 : 0 | Jedinstvo (K) | |||||
10.10
Drugovac
Sloga (M)
1
3
|
10.10.2010 | Drugovac | 1 : 3 | Sloga (M) |
10.10
15:30
Šumadija
Junkovac
6
1
|
10.10.2010 15:30 | Šumadija | 6 : 1 | Junkovac | |||||
10.10
15:30
Borac (P)
Šumadinac (N)
3
0
|
10.10.2010 15:30 | Borac (P) | 3 : 0 | Šumadinac (N) | |||||
10.10
15:30
Karađorđe
Karađorđe (T)
1
5
|
10.10.2010 15:30 | Karađorđe | 1 : 5 | Karađorđe (T) | |||||
10.10
15:30
Aranđelovac
Lokomotiva
1
0
|
10.10.2010 15:30 | Aranđelovac | 1 : 0 | Lokomotiva | |||||
10.10
15:30
Šumadinac (S)
Badnjevac
6
2
|
10.10.2010 15:30 | Šumadinac (S) | 6 : 2 | Badnjevac | |||||
10.10
15:30
Partizan
Banja
1
4
|
10.10.2010 15:30 | Partizan | 1 : 4 | Banja |
10.10
15:00
Hajduk Stanko
Lipolist
3
1
|
10.10.2010 15:00 | Hajduk Stanko | 3 : 1 | Lipolist | |||||
10.10
15:00
Dobrava
Mačva 2005
2
2
|
10.10.2010 15:00 | Dobrava | 2 : 2 | Mačva 2005 | |||||
10.10
15:00
Gučevo
Napredak
0
1
|
10.10.2010 15:00 | Gučevo | 0 : 1 | Napredak | |||||
10.10
15:00
Jedinstvo (MZ)
Sinđelić
4
1
|
10.10.2010 15:00 | Jedinstvo (MZ) | 4 : 1 | Sinđelić | |||||
10.10
15:00
Majur
Miloš Pocerac
2
1
|
10.10.2010 15:00 | Majur | 2 : 1 | Miloš Pocerac |
10.10
15:00
Vrujci
Brezovica
2
1
|
10.10.2010 15:00 | Vrujci | 2 : 1 | Brezovica | |||||
10.10
15:00
Sovljak
ZSK
1
0
|
10.10.2010 15:00 | Sovljak | 1 : 0 | ZSK | |||||
10.10
15:00
Spartak
Ribnikar
0
1
|
10.10.2010 15:00 | Spartak | 0 : 1 | Ribnikar | |||||
10.10
15:00
OFK Divci
Trlić
2
1
|
10.10.2010 15:00 | OFK Divci | 2 : 1 | Trlić |
10.10
Savinac
GP Zlatibor
2
1
|
10.10.2010 | Savinac | 2 : 1 | GP Zlatibor | |||||
10.10
Sevojno
Omladinac
4
2
|
10.10.2010 | Sevojno | 4 : 2 | Omladinac | |||||
10.10
Budućnost
Perućac
4
1
|
10.10.2010 | Budućnost | 4 : 1 | Perućac | |||||
10.10
Luna Avijatičar
Jasen
2
2
|
10.10.2010 | Luna Avijatičar | 2 : 2 | Jasen | |||||
10.10
Železničar
Polet
2
1
|
10.10.2010 | Železničar | 2 : 1 | Polet | |||||
10.10
Zlatibor voda
Crnokosa
2
5
|
10.10.2010 | Zlatibor voda | 2 : 5 | Crnokosa | |||||
10.10
Jedinstvo
Ariljska rampa
2
2
|
10.10.2010 | Jedinstvo | 2 : 2 | Ariljska rampa |
10.10
Mladost (O)
Rasovača
2
1
|
10.10.2010 | Mladost (O) | 2 : 1 | Rasovača | |||||
10.10
Morava
Borac
2
0
|
10.10.2010 | Morava | 2 : 0 | Borac | |||||
10.10
Omladinac
Napredak
2
0
|
10.10.2010 | Omladinac | 2 : 0 | Napredak | |||||
10.10
Bukovik
Knežica
0
3
|
10.10.2010 | Bukovik | 0 : 3 | Knežica | |||||
10.10
Radnički
Rutevac
3
0
|
10.10.2010 | Radnički | 3 : 0 | Rutevac | |||||
10.10
Dobrič
Zemljoradnik
0
2
|
10.10.2010 | Dobrič | 0 : 2 | Zemljoradnik | |||||
10.10
Naša krila
Toplica
2
1
|
10.10.2010 | Naša krila | 2 : 1 | Toplica | |||||
10.10
Rad
Mladost (B)
1
1
|
10.10.2010 | Rad | 1 : 1 | Mladost (B) |
10.10
15:00
Šumadija
Čekmin
1
1
|
10.10.2010 15:00 | Šumadija | 1 : 1 | Čekmin | |||||
10.10
15:00
Radnički
Sloboda
2
1
|
10.10.2010 15:00 | Radnički | 2 : 1 | Sloboda | |||||
10.10
15:00
Sloga
Jedinstvo
2
4
|
10.10.2010 15:00 | Sloga | 2 : 4 | Jedinstvo | |||||
10.10
15:00
Bobište
Železničar
1
0
|
10.10.2010 15:00 | Bobište | 1 : 0 | Železničar | |||||
10.10
15:00
Jablanica
Milanovo
4
0
|
10.10.2010 15:00 | Jablanica | 4 : 0 | Milanovo |
10.10
15:00
Lemind Livnica
Morava (G)
1
1
|
10.10.2010 15:00 | Lemind Livnica | 1 : 1 | Morava (G) | |||||
10.10
15:00
Morava (L)
Veternica
3
0
|
10.10.2010 15:00 | Morava (L) | 3 : 0 | Veternica | |||||
10.10
15:00
Jedinstvo (G)
Progres
3
0
|
10.10.2010 15:00 | Jedinstvo (G) | 3 : 0 | Progres |
10.10
15:00
Vladimir Durković
Zadrugar
1
1
|
10.10.2010 15:00 | Vladimir Durković | 1 : 1 | Zadrugar | |||||
10.10
15:00
Dragoš
Tanasko Rajić
4
2
|
10.10.2010 15:00 | Dragoš | 4 : 2 | Tanasko Rajić | |||||
10.10
15:00
Gnjilan
Jedinstvo (BP)
0
1
|
10.10.2010 15:00 | Gnjilan | 0 : 1 | Jedinstvo (BP) |
10.10
Omladinac
Pobeda
3
0
|
10.10.2010 | Omladinac | 3 : 0 | Pobeda | |||||
10.10
Dobrič
Jug Bogdan
1
0
|
10.10.2010 | Dobrič | 1 : 0 | Jug Bogdan | |||||
10.10
Svetlost
Kosovac
0
3
|
10.10.2010 | Svetlost | 0 : 3 | Kosovac |
10.10
Proleter
Delijski Vis
1
1
|
10.10.2010 | Proleter | 1 : 1 | Delijski Vis | |||||
10.10
Crvena zastava
Jedinstvo
3
0
|
10.10.2010 | Crvena zastava | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
10.10
Brzi Brod
Aluminjum
3
1
|
10.10.2010 | Brzi Brod | 3 : 1 | Aluminjum | |||||
10.10
Omladinac
Sloboda
5
0
|
10.10.2010 | Omladinac | 5 : 0 | Sloboda | |||||
10.10
Čegar
Budućnost
0
4
|
10.10.2010 | Čegar | 0 : 4 | Budućnost | |||||
10.10
Mladost
Radnički
4
0
|
10.10.2010 | Mladost | 4 : 0 | Radnički |
10.10
16:00
Napredak (Z)
Mladost
4
3
|
10.10.2010 16:00 | Napredak (Z) | 4 : 3 | Mladost | |||||
10.10
16:00
Vinogradar
Morava
2
2
|
10.10.2010 16:00 | Vinogradar | 2 : 2 | Morava | |||||
10.10
16:00
Buducnost
Sloga
1
2
|
10.10.2010 16:00 | Buducnost | 1 : 2 | Sloga | |||||
10.10
16:00
Mladost
Kušiljevo
2
1
|
10.10.2010 16:00 | Mladost | 2 : 1 | Kušiljevo | |||||
10.10
16:00
Kupinovac
Napredak (D)
1
2
|
10.10.2010 16:00 | Kupinovac | 1 : 2 | Napredak (D) | |||||
10.10
16:00
Dragocvet
Vinoraca
1
0
|
10.10.2010 16:00 | Dragocvet | 1 : 0 | Vinoraca | |||||
10.10
16:00
Istok-63
Jedinstvo
1
1
|
10.10.2010 16:00 | Istok-63 | 1 : 1 | Jedinstvo |
10.10
15:00
Slatina (N)
Krivelj
4
0
|
10.10.2010 15:00 | Slatina (N) | 4 : 0 | Krivelj | |||||
10.10
15:00
Brodoremont
Nemetali
4
1
|
10.10.2010 15:00 | Brodoremont | 4 : 1 | Nemetali | |||||
10.10
15:00
Miloševo
Poreč
2
1
|
10.10.2010 15:00 | Miloševo | 2 : 1 | Poreč | |||||
10.10
15:00
Rajac
Zlot
0
3
|
10.10.2010 15:00 | Rajac | 0 : 3 | Zlot | |||||
10.10
15:00
Radnički (K)
Sloga (K)
2
1
|
10.10.2010 15:00 | Radnički (K) | 2 : 1 | Sloga (K) |
10.10
15:00
ŠSK
Sloga (Ž)
3
2
|
10.10.2010 15:00 | ŠSK | 3 : 2 | Sloga (Ž) | |||||
10.10
15:00
Omladinac
Ozren
0
1
|
10.10.2010 15:00 | Omladinac | 0 : 1 | Ozren | |||||
10.10
15:00
Mladost
Borac
0
3
|
10.10.2010 15:00 | Mladost | 0 : 3 | Borac | |||||
10.10
15:00
Bučje
Rudar
4
6
|
10.10.2010 15:00 | Bučje | 4 : 6 | Rudar | |||||
10.10
15:00
Midžor
Rtanj
4
1
|
10.10.2010 15:00 | Midžor | 4 : 1 | Rtanj | |||||
10.10
15:00
Sloga (M)
BSK
2
0
|
10.10.2010 15:00 | Sloga (M) | 2 : 0 | BSK |
10.10
14:30
Potisje
Njegoš
1
2
|
10.10.2010 14:30 | Potisje | 1 : 2 | Njegoš | |||||
10.10
14:30
Tavankut
Proleter
1
0
|
10.10.2010 14:30 | Tavankut | 1 : 0 | Proleter | |||||
10.10
14:30
Čantavir
Subotica
3
1
|
10.10.2010 14:30 | Čantavir | 3 : 1 | Subotica | |||||
10.10
14:30
Bačka
Bajša
0
3
|
10.10.2010 14:30 | Bačka | 0 : 3 | Bajša | |||||
10.10
14:30
Krivaja
Tisa
5
0
|
10.10.2010 14:30 | Krivaja | 5 : 0 | Tisa |
10.10
15:30
Crvena Zvezda (RS)
Jedinstvo
1
6
|
10.10.2010 15:30 | Crvena Zvezda (RS) | 1 : 6 | Jedinstvo | |||||
10.10
15:30
Vojvodina
Begej
2
0
|
10.10.2010 15:30 | Vojvodina | 2 : 0 | Begej | |||||
10.10
15:30
Delija
OFK Klek
4
1
|
10.10.2010 15:30 | Delija | 4 : 1 | OFK Klek | |||||
10.10
15:30
Polet (N)
Crvena zvezda (VS)
0
2
|
10.10.2010 15:30 | Polet (N) | 0 : 2 | Crvena zvezda (VS) |
10.10
15:30
Partizan (G)
Budućnost (A)
2
0
|
10.10.2010 15:30 | Partizan (G) | 2 : 0 | Budućnost (A) | |||||
10.10
15:30
Polet
Tempo
2
2
|
10.10.2010 15:30 | Polet | 2 : 2 | Tempo | |||||
10.10
15:30
Radnički (B)
Slavija
4
2
|
10.10.2010 15:30 | Radnički (B) | 4 : 2 | Slavija | |||||
10.10
15:30
Budućnost
Jugoslavija
1
4
|
10.10.2010 15:30 | Budućnost | 1 : 4 | Jugoslavija | |||||
10.10
15:30
Sloga
BAK
3
0
|
10.10.2010 15:30 | Sloga | 3 : 0 | BAK | |||||
10.10
15:30
Kolonija
Radnički (K)
4
0
|
10.10.2010 15:30 | Kolonija | 4 : 0 | Radnički (K) |
10.10
15:30
OFK Odžaci
Mladost
3
4
|
10.10.2010 15:30 | OFK Odžaci | 3 : 4 | Mladost | |||||
10.10
15:30
ŽAK
Borac
4
1
|
10.10.2010 15:30 | ŽAK | 4 : 1 | Borac | |||||
10.10
15:30
Hajduk
PIK Prigrevica
1
1
|
10.10.2010 15:30 | Hajduk | 1 : 1 | PIK Prigrevica | |||||
10.10
15:30
Kula
Radnički
3
3
|
10.10.2010 15:30 | Kula | 3 : 3 | Radnički | |||||
10.10
15:30
Graničar
BSK
3
1
|
10.10.2010 15:30 | Graničar | 3 : 1 | BSK |
10.10
15:00
Strelac
IM Rakovica
2
1
|
10.10.2010 15:00 | Strelac | 2 : 1 | IM Rakovica | |||||
10.10
15:00
PIK Zemun
Dunavac
0
0
|
10.10.2010 15:00 | PIK Zemun | 0 : 0 | Dunavac | |||||
10.10
15:00
Borac
Prva Iskra
4
2
|
10.10.2010 15:00 | Borac | 4 : 2 | Prva Iskra | |||||
10.10
15:00
Podunavac
Policajac
0
0
|
10.10.2010 15:00 | Podunavac | 0 : 0 | Policajac |
10.10
16:00
Vrnjci
Gruža
3
0
|
10.10.2010 16:00 | Vrnjci | 3 : 0 | Gruža | |||||
10.10
16:00
Napredak
Granit
0
0
|
10.10.2010 16:00 | Napredak | 0 : 0 | Granit | |||||
10.10
16:00
Olimpik
Morava
2
1
|
10.10.2010 16:00 | Olimpik | 2 : 1 | Morava | |||||
10.10
16:00
Polet
Jedinstvo (D)
3
0
|
10.10.2010 16:00 | Polet | 3 : 0 | Jedinstvo (D) | |||||
10.10
16:00
Šumadija
Žiča
1
1
|
10.10.2010 16:00 | Šumadija | 1 : 1 | Žiča |
10.10
15:30
Jablanica
Lunjevica
3
1
|
10.10.2010 15:30 | Jablanica | 3 : 1 | Lunjevica | |||||
10.10
15:30
Mladost 09
Velereč 94
3
1
|
10.10.2010 15:30 | Mladost 09 | 3 : 1 | Velereč 94 | |||||
10.10
15:30
Baćkovac Junajted
Mladi Rudar
2
1
|
10.10.2010 15:30 | Baćkovac Junajted | 2 : 1 | Mladi Rudar | |||||
10.10
15:30
Brusnica
Foka
4
5
|
10.10.2010 15:30 | Brusnica | 4 : 5 | Foka |
10.10
15:30
Boljkovci
Šilopaj
1
6
|
10.10.2010 15:30 | Boljkovci | 1 : 6 | Šilopaj | |||||
10.10
15:30
Omladinac
Brezak
1
3
|
10.10.2010 15:30 | Omladinac | 1 : 3 | Brezak | |||||
10.10
15:30
Gornji Branetići
Takovski Ustanak
0
7
|
10.10.2010 15:30 | Gornji Branetići | 0 : 7 | Takovski Ustanak | |||||
10.10
15:30
Ozrem
Ozremica
6
1
|
10.10.2010 15:30 | Ozrem | 6 : 1 | Ozremica |
10.10
15:00
Seljak
Azbest
2
7
|
10.10.2010 15:00 | Seljak | 2 : 7 | Azbest | |||||
10.10
15:00
Korićani
Dobrača
1
1
|
10.10.2010 15:00 | Korićani | 1 : 1 | Dobrača | |||||
10.10
15:00
Ćava
Hajduk
1
0
|
10.10.2010 15:00 | Ćava | 1 : 0 | Hajduk | |||||
10.10
15:00
Botunje
Kremenac
3
1
|
10.10.2010 15:00 | Botunje | 3 : 1 | Kremenac | |||||
10.10
15:00
Kolektiv
Šumarice 2008
3
1
|
10.10.2010 15:00 | Kolektiv | 3 : 1 | Šumarice 2008 | |||||
10.10
15:00
Opornica
Bagremar
0
4
|
10.10.2010 15:00 | Opornica | 0 : 4 | Bagremar |
10.10
15:30
Makce
Napredak
2
0
|
10.10.2010 15:30 | Makce | 2 : 0 | Napredak | |||||
10.10
15:30
Pobeda
Mladi Borac
0
2
|
10.10.2010 15:30 | Pobeda | 0 : 2 | Mladi Borac | |||||
10.10
15:30
Jedinstvo
Sloga D
2
4
|
10.10.2010 15:30 | Jedinstvo | 2 : 4 | Sloga D |
10.10
15:30
Mladost
Radnički
3
1
|
10.10.2010 15:30 | Mladost | 3 : 1 | Radnički | |||||
10.10
15:30
Napredak (S)
BSK
1
2
|
10.10.2010 15:30 | Napredak (S) | 1 : 2 | BSK | |||||
10.10
15:30
Rudar
Košava
7
1
|
10.10.2010 15:30 | Rudar | 7 : 1 | Košava | |||||
10.10
15:30
Omladinac (S)
Polet
3
4
|
10.10.2010 15:30 | Omladinac (S) | 3 : 4 | Polet | |||||
10.10
15:30
Napredak (VC)
Dragoš
1
1
|
10.10.2010 15:30 | Napredak (VC) | 1 : 1 | Dragoš | |||||
10.10
15:30
Krilaš
Jedinstvo
3
0
|
10.10.2010 15:30 | Krilaš | 3 : 0 | Jedinstvo |
10.10
Mramorac
Pobeda
2
0
|
10.10.2010 | Mramorac | 2 : 0 | Pobeda | |||||
10.10
Bašin
Udarnik
2
2
|
10.10.2010 | Bašin | 2 : 2 | Udarnik | |||||
10.10
Vodice
Budućnost
2
1
|
10.10.2010 | Vodice | 2 : 1 | Budućnost |
10.10
Kolarac
SASK
2
5
|
10.10.2010 | Kolarac | 2 : 5 | SASK | |||||
10.10
Borac (R)
Proleter
3
3
|
10.10.2010 | Borac (R) | 3 : 3 | Proleter | |||||
10.10
Budućnost
Skobalj
1
1
|
10.10.2010 | Budućnost | 1 : 1 | Skobalj | |||||
10.10
Sloga (L)
Slavija
7
2
|
10.10.2010 | Sloga (L) | 7 : 2 | Slavija |
10.10
Ravni Gaj
7. Jul
1
3
|
10.10.2010 | Ravni Gaj | 1 : 3 | 7. Jul | |||||
10.10
Šumadinac
Badljevica
5
2
|
10.10.2010 | Šumadinac | 5 : 2 | Badljevica | |||||
10.10
Landol
Vučak
1
2
|
10.10.2010 | Landol | 1 : 2 | Vučak | |||||
10.10
Petrijevac
Podunavac
1
2
|
10.10.2010 | Petrijevac | 1 : 2 | Podunavac |
10.10
15:30
Mladost MG
BSK
0
1
|
10.10.2010 15:30 | Mladost MG | 0 : 1 | BSK | |||||
10.10
15:30
Karađorđe
Omladinac
1
1
|
10.10.2010 15:30 | Karađorđe | 1 : 1 | Omladinac | |||||
10.10
15:30
Mladost (R)
Lepenica
1
1
|
10.10.2010 15:30 | Mladost (R) | 1 : 1 | Lepenica | |||||
10.10
15:30
ŽSK
Pobeda
0
2
|
10.10.2010 15:30 | ŽSK | 0 : 2 | Pobeda | |||||
10.10
15:30
Sloga (Z)
Sloga (M)
2
1
|
10.10.2010 15:30 | Sloga (Z) | 2 : 1 | Sloga (M) |
10.10
Bokanja
BSK Belosavci
5
1
|
10.10.2010 | Bokanja | 5 : 1 | BSK Belosavci | |||||
10.10
Mladi rudar
Mladost
3
0
|
10.10.2010 | Mladi rudar | 3 : 0 | Mladost | |||||
10.10
Šamot
Borac
4
3
|
10.10.2010 | Šamot | 4 : 3 | Borac | |||||
10.10
Jasenica
Sloga
1
5
|
10.10.2010 | Jasenica | 1 : 5 | Sloga | |||||
10.10
Proleter
Prvi srpski ustanak
1
2
|
10.10.2010 | Proleter | 1 : 2 | Prvi srpski ustanak | |||||
10.10
OFK Šatornja
Vinča
2
1
|
10.10.2010 | OFK Šatornja | 2 : 1 | Vinča | |||||
10.10
Trešnjevica
Radoje Domanović
4
1
|
10.10.2010 | Trešnjevica | 4 : 1 | Radoje Domanović |
10.10
15:00
Sloga (S)
Crnča
0
0
|
10.10.2010 15:00 | Sloga (S) | 0 : 0 | Crnča | |||||
10.10
15:00
Stari Jadar
Bratstvo
4
1
|
10.10.2010 15:00 | Stari Jadar | 4 : 1 | Bratstvo | |||||
10.10
15:00
Sloga (K)
Velika Reka
3
1
|
10.10.2010 15:00 | Sloga (K) | 3 : 1 | Velika Reka | |||||
10.10
15:00
Cer
Studenac
4
0
|
10.10.2010 15:00 | Cer | 4 : 0 | Studenac | |||||
10.10
15:00
Stolice
Mladost
3
2
|
10.10.2010 15:00 | Stolice | 3 : 2 | Mladost | |||||
10.10
15:00
Rudar
Granit
1
3
|
10.10.2010 15:00 | Rudar | 1 : 3 | Granit | |||||
10.10
15:00
Podrinje
TE Gučevo
1
0
|
10.10.2010 15:00 | Podrinje | 1 : 0 | TE Gučevo |
10.10
15:00
Mladost(M)
Gorki
0
2
|
10.10.2010 15:00 | Mladost(M) | 0 : 2 | Gorki | |||||
10.10
15:00
Sloboda
Proleter
1
0
|
10.10.2010 15:00 | Sloboda | 1 : 0 | Proleter | |||||
10.10
15:00
Napredak
Borac
1
5
|
10.10.2010 15:00 | Napredak | 1 : 5 | Borac | |||||
10.10
15:00
Partizan
Drina
4
2
|
10.10.2010 15:00 | Partizan | 4 : 2 | Drina | |||||
10.10
15:00
Sloga
Duško
7
2
|
10.10.2010 15:00 | Sloga | 7 : 2 | Duško | |||||
10.10
15:00
Mladi Borac
Mladost(P)
0
0
|
10.10.2010 15:00 | Mladi Borac | 0 : 0 | Mladost(P) | |||||
10.10
15:00
Budućnost
Omladinac
3
3
|
10.10.2010 15:00 | Budućnost | 3 : 3 | Omladinac |
10.10
Pocerina
Jelen
0
0
|
10.10.2010 | Pocerina | 0 : 0 | Jelen | |||||
10.10
Mladost
Pričinović
1
0
|
10.10.2010 | Mladost | 1 : 0 | Pričinović | |||||
10.10
Galeb
Mladost Zvezd
3
1
|
10.10.2010 | Galeb | 3 : 1 | Mladost Zvezd | |||||
10.10
Rankovac
Karađorđe
0
3
|
10.10.2010 | Rankovac | 0 : 3 | Karađorđe | |||||
10.10
Provo
Varna
2
0
|
10.10.2010 | Provo | 2 : 0 | Varna | |||||
10.10
Hajduk
Maovi MH
2
1
|
10.10.2010 | Hajduk | 2 : 1 | Maovi MH | |||||
10.10
Sloga Mat
Vlašić
2
0
|
10.10.2010 | Sloga Mat | 2 : 0 | Vlašić | |||||
10.10
Mrovska
Korman
1
3
|
10.10.2010 | Mrovska | 1 : 3 | Korman |
10.10
15:00
Mladost
Veliševac
3
2
|
10.10.2010 15:00 | Mladost | 3 : 2 | Veliševac | |||||
10.10
15:00
Komanice
Orao
9
2
|
10.10.2010 15:00 | Komanice | 9 : 2 | Orao | |||||
10.10
15:00
Toplica
Borac
0
3
|
10.10.2010 15:00 | Toplica | 0 : 3 | Borac | |||||
10.10
15:00
Jedinstvo
Liplje
4
1
|
10.10.2010 15:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | Liplje |
10.10
15:00
Mladost (VK)
Tešnjar
4
1
|
10.10.2010 15:00 | Mladost (VK) | 4 : 1 | Tešnjar | |||||
10.10
15:00
Milenko Pavlović
Pričević
0
2
|
10.10.2010 15:00 | Milenko Pavlović | 0 : 2 | Pričević | |||||
10.10
15:00
Iskra
OFK Povlen
2
1
|
10.10.2010 15:00 | Iskra | 2 : 1 | OFK Povlen | |||||
10.10
15:00
Polet
Dupljaj
3
0
|
10.10.2010 15:00 | Polet | 3 : 0 | Dupljaj | |||||
10.10
15:00
Lukavac
Mladost (D)
0
1
|
10.10.2010 15:00 | Lukavac | 0 : 1 | Mladost (D) |
10.10
16:00
Stepanje
Sloga
0
0
|
10.10.2010 16:00 | Stepanje | 0 : 0 | Sloga | |||||
10.10
16:00
Ratkovac
Pepeljevac
1
0
|
10.10.2010 16:00 | Ratkovac | 1 : 0 | Pepeljevac | |||||
10.10
16:00
Nepričava
Polet
4
2
|
10.10.2010 16:00 | Nepričava | 4 : 2 | Polet | |||||
10.10
16:00
Kolubara Gaj
Proleter
1
6
|
10.10.2010 16:00 | Kolubara Gaj | 1 : 6 | Proleter |
10.10
14:00
Radnik
Doljevac
2
1
|
10.10.2010 14:00 | Radnik | 2 : 1 | Doljevac | |||||
10.10
14:00
Radnički
Sloga
6
0
|
10.10.2010 14:00 | Radnički | 6 : 0 | Sloga | |||||
10.10
14:00
4. Juli
Naisus
1
0
|
10.10.2010 14:00 | 4. Juli | 1 : 0 | Naisus | |||||
10.10
14:00
Baličevac
Obilić
0
3
|
10.10.2010 14:00 | Baličevac | 0 : 3 | Obilić | |||||
10.10
14:00
Koprijan
Padina
4
1
|
10.10.2010 14:00 | Koprijan | 4 : 1 | Padina |
10.10
15:00
Željuša
Padež
1
7
|
10.10.2010 15:00 | Željuša | 1 : 7 | Padež | |||||
10.10
15:00
Lokomotiva
Pobeda
2
4
|
10.10.2010 15:00 | Lokomotiva | 2 : 4 | Pobeda | |||||
10.10
15:00
Sloga
Mladost (PR)
1
2
|
10.10.2010 15:00 | Sloga | 1 : 2 | Mladost (PR) |
10.10
15:00
Crni Vrh
Ursule
2
1
|
10.10.2010 15:00 | Crni Vrh | 2 : 1 | Ursule | |||||
10.10
15:00
Sindjelic (G)
Napredak
3
0
|
10.10.2010 15:00 | Sindjelic (G) | 3 : 0 | Napredak | |||||
10.10
15:00
Kolare
BSK
1
0
|
10.10.2010 15:00 | Kolare | 1 : 0 | BSK | |||||
10.10
15:00
Sloboda
Javor
0
1
|
10.10.2010 15:00 | Sloboda | 0 : 1 | Javor |
10.10
15:30
Mladost
Kovilovo
3
1
|
10.10.2010 15:30 | Mladost | 3 : 1 | Kovilovo | |||||
10.10
15:30
Dušanovac
Polet
0
3
|
10.10.2010 15:30 | Dušanovac | 0 : 3 | Polet | |||||
10.10
15:30
Urovica
Ratar
3
1
|
10.10.2010 15:30 | Urovica | 3 : 1 | Ratar | |||||
10.10
15:30
Deli Jovan
Rečka
2
0
|
10.10.2010 15:30 | Deli Jovan | 2 : 0 | Rečka | |||||
10.10
15:30
Radujevac
Graničar
0
0
|
10.10.2010 15:30 | Radujevac | 0 : 0 | Graničar |
10.10
14:00
Borac
Mladost (V)
1
6
|
10.10.2010 14:00 | Borac | 1 : 6 | Mladost (V) | |||||
10.10
14:00
Gorica
Mladost (GK)
1
0
|
10.10.2010 14:00 | Gorica | 1 : 0 | Mladost (GK) |
10.10
14:30
Đurđin
Poljoprivrednik
1
0
|
10.10.2010 14:30 | Đurđin | 1 : 0 | Poljoprivrednik | |||||
10.10
14:30
Elektrovojvodina
Bratstvo
4
1
|
10.10.2010 14:30 | Elektrovojvodina | 4 : 1 | Bratstvo | |||||
10.10
14:30
Lokomotiva
Žednik
2
2
|
10.10.2010 14:30 | Lokomotiva | 2 : 2 | Žednik | |||||
10.10
14:30
Bačka 1901 B
Hajduk
0
1
|
10.10.2010 14:30 | Bačka 1901 B | 0 : 1 | Hajduk |
10.10
14:30
Sokolac
Mićunovo
2
1
|
10.10.2010 14:30 | Sokolac | 2 : 1 | Mićunovo | |||||
10.10
14:30
Napredak
Eđšeg
3
0
|
10.10.2010 14:30 | Napredak | 3 : 0 | Eđšeg | |||||
10.10
14:30
Pobeda
Mladost
3
0
|
10.10.2010 14:30 | Pobeda | 3 : 0 | Mladost |
10.10
15:30
Sloga
Jedinstvo
0
2
|
10.10.2010 15:30 | Sloga | 0 : 2 | Jedinstvo | |||||
10.10
15:30
Slavija
Horgoš Higlo
1
3
|
10.10.2010 15:30 | Slavija | 1 : 3 | Horgoš Higlo | |||||
10.10
15:30
Graničar
Tromedja
2
1
|
10.10.2010 15:30 | Graničar | 2 : 1 | Tromedja | |||||
10.10
15:30
Šampion Olimpija
Tisa
0
2
|
10.10.2010 15:30 | Šampion Olimpija | 0 : 2 | Tisa |
10.10
15:30
ŽAK
Borac
1
2
|
10.10.2010 15:30 | ŽAK | 1 : 2 | Borac | |||||
10.10
15:30
Vojvodina
2. Oktobar
1
1
|
10.10.2010 15:30 | Vojvodina | 1 : 1 | 2. Oktobar | |||||
10.10
15:30
Jedinstvo
Napredak
1
3
|
10.10.2010 15:30 | Jedinstvo | 1 : 3 | Napredak |
10.10
15:30
1.Oktobar
Roham
0
4
|
10.10.2010 15:30 | 1.Oktobar | 0 : 4 | Roham | |||||
10.10
15:30
Olimpija
Proleter
1
2
|
10.10.2010 15:30 | Olimpija | 1 : 2 | Proleter | |||||
10.10
15:30
Terekves
Borac
0
8
|
10.10.2010 15:30 | Terekves | 0 : 8 | Borac |
10.10
15:30
Borac (P)
Omladinac (D)
0
3
|
10.10.2010 15:30 | Borac (P) | 0 : 3 | Omladinac (D) | |||||
10.10
15:30
Proleter
Omladinac (O)
0
3
|
10.10.2010 15:30 | Proleter | 0 : 3 | Omladinac (O) | |||||
10.10
15:30
BSK Bavanište
Plavi Dunav
3
1
|
10.10.2010 15:30 | BSK Bavanište | 3 : 1 | Plavi Dunav | |||||
10.10
15:30
Železničar (P)
Pančevo
6
1
|
10.10.2010 15:30 | Železničar (P) | 6 : 1 | Pančevo | |||||
10.10
15:30
Mladost (V)
Glogonj
7
1
|
10.10.2010 15:30 | Mladost (V) | 7 : 1 | Glogonj | |||||
10.10
15:30
Borac (S)
Pobeda
7
0
|
10.10.2010 15:30 | Borac (S) | 7 : 0 | Pobeda | |||||
10.10
15:30
Dolovo
Unirea
2
2
|
10.10.2010 15:30 | Dolovo | 2 : 2 | Unirea |
10.10
15:30
Ševac
Sloga
1
4
|
10.10.2010 15:30 | Ševac | 1 : 4 | Sloga | |||||
10.10
15:30
Karaš (J)
Jedinstvo
3
2
|
10.10.2010 15:30 | Karaš (J) | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
10.10
15:30
Dunav
Dobrica
3
0
|
10.10.2010 15:30 | Dunav | 3 : 0 | Dobrica | |||||
10.10
15:30
Ratar
Hajduk
2
0
|
10.10.2010 15:30 | Ratar | 2 : 0 | Hajduk | |||||
10.10
15:30
Banat
Borac (VS)
0
2
|
10.10.2010 15:30 | Banat | 0 : 2 | Borac (VS) | |||||
10.10
15:30
Potporanj
Crvena zvezda
1
6
|
10.10.2010 15:30 | Potporanj | 1 : 6 | Crvena zvezda | |||||
10.10
15:30
Hajdučica
Borac (VG)
3
0
|
10.10.2010 15:30 | Hajdučica | 3 : 0 | Borac (VG) |
10.10
Aleksa Šantić
Rusin
2
0
|
10.10.2010 | Aleksa Šantić | 2 : 0 | Rusin | |||||
10.10
Sloga
Lipar
2
0
|
10.10.2010 | Sloga | 2 : 0 | Lipar | |||||
10.10
Panonija
Jedinstvo
3
1
|
10.10.2010 | Panonija | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
10.10
Omladinac
OFK Šikara
5
0
|
10.10.2010 | Omladinac | 5 : 0 | OFK Šikara | |||||
10.10
Dunav
OFK Metalac
3
2
|
10.10.2010 | Dunav | 3 : 2 | OFK Metalac |
10.10
15:30
Dinamo
Čenej
3
2
|
10.10.2010 15:30 | Dinamo | 3 : 2 | Čenej | |||||
10.10
15:30
OFK Sirig
Fruškogorski partizan
2
3
|
10.10.2010 15:30 | OFK Sirig | 2 : 3 | Fruškogorski partizan | |||||
10.10
15:30
Bačka
Fruškogorac
4
0
|
10.10.2010 15:30 | Bačka | 4 : 0 | Fruškogorac | |||||
10.10
15:30
Sremac
Proleter
2
3
|
10.10.2010 15:30 | Sremac | 2 : 3 | Proleter | |||||
10.10
15:30
Tatra
TSK
0
5
|
10.10.2010 15:30 | Tatra | 0 : 5 | TSK |
10.10
14:30
Sutjeska
Iskra
6
2
|
10.10.2010 14:30 | Sutjeska | 6 : 2 | Iskra | |||||
10.10
14:30
Proleter
Mladost
10
1
|
10.10.2010 14:30 | Proleter | 10 : 1 | Mladost | |||||
10.10
14:30
Budućnost
Napredak
2
1
|
10.10.2010 14:30 | Budućnost | 2 : 1 | Napredak | |||||
10.10
14:30
Vojvodina
Mladost Radost
0
0
|
10.10.2010 14:30 | Vojvodina | 0 : 0 | Mladost Radost |
10.10
15:00
Titel
Bačka
1
2
|
10.10.2010 15:00 | Titel | 1 : 2 | Bačka | |||||
10.10
15:00
Obilić
Hajduk (G)
3
1
|
10.10.2010 15:00 | Obilić | 3 : 1 | Hajduk (G) | |||||
10.10
15:00
Hajduk (Č)
Sloga
7
0
|
10.10.2010 15:00 | Hajduk (Č) | 7 : 0 | Sloga | |||||
10.10
15:00
Jedinstvo (G)
Miletić
3
1
|
10.10.2010 15:00 | Jedinstvo (G) | 3 : 1 | Miletić |
10.10
14:30
Slavija (B)
Vojvodina
1
4
|
10.10.2010 14:30 | Slavija (B) | 1 : 4 | Vojvodina | |||||
10.10
14:30
Soko
Slavija (P)
0
2
|
10.10.2010 14:30 | Soko | 0 : 2 | Slavija (P) | |||||
10.10
14:30
Budućnost (G)
Karađorđevo
2
2
|
10.10.2010 14:30 | Budućnost (G) | 2 : 2 | Karađorđevo | |||||
10.10
14:30
Borac
Krila Krajine
3
2
|
10.10.2010 14:30 | Borac | 3 : 2 | Krila Krajine | |||||
10.10
14:30
Budućnost (P)
Bačka
5
1
|
10.10.2010 14:30 | Budućnost (P) | 5 : 1 | Bačka | |||||
10.10
14:30
Maglić
Krivanj
2
0
|
10.10.2010 14:30 | Maglić | 2 : 0 | Krivanj |
10.10
14:00
PSK Putinci
Polet
1
4
|
10.10.2010 14:00 | PSK Putinci | 1 : 4 | Polet | |||||
10.10
14:00
Napredak
Hrtkovci
1
7
|
10.10.2010 14:00 | Napredak | 1 : 7 | Hrtkovci | |||||
10.10
14:00
Jedinstvo
Graničar
2
1
|
10.10.2010 14:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Graničar | |||||
10.10
14:00
Krušedol
Rudar
1
1
|
10.10.2010 14:00 | Krušedol | 1 : 1 | Rudar | |||||
10.10
14:00
Fruškogorac
Donji Petrovci
0
3
|
10.10.2010 14:00 | Fruškogorac | 0 : 3 | Donji Petrovci | |||||
10.10
14:00
OFK Kraljevci
Jedinstvo
1
0
|
10.10.2010 14:00 | OFK Kraljevci | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
10.10
14:00
Fruška Gora
Sremac
3
1
|
10.10.2010 14:00 | Fruška Gora | 3 : 1 | Sremac |
10.10
14:00
OFK Bikić
Jednota
4
3
|
10.10.2010 14:00 | OFK Bikić | 4 : 3 | Jednota | |||||
10.10
14:00
OFK Bačinci Sloga
Omladinac (B)
3
0
|
10.10.2010 14:00 | OFK Bačinci Sloga | 3 : 0 | Omladinac (B) | |||||
10.10
14:00
Jedinstvo
Borac
0
8
|
10.10.2010 14:00 | Jedinstvo | 0 : 8 | Borac | |||||
10.10
14:00
Napredak
Sremac
6
1
|
10.10.2010 14:00 | Napredak | 6 : 1 | Sremac | |||||
10.10
14:00
Bratstvo
Omladinac (M)
8
0
|
10.10.2010 14:00 | Bratstvo | 8 : 0 | Omladinac (M) | |||||
10.10
14:00
Jedinstvo (LJ)
OFK Bingula
4
1
|
10.10.2010 14:00 | Jedinstvo (LJ) | 4 : 1 | OFK Bingula | |||||
10.10
14:00
Graničar
Sinđelić
0
3
|
10.10.2010 14:00 | Graničar | 0 : 3 | Sinđelić |
10.10
15:00
Sloga
Graničar
6
1
|
10.10.2010 15:00 | Sloga | 6 : 1 | Graničar | |||||
10.10
15:00
Borac
Fruškogorac
4
2
|
10.10.2010 15:00 | Borac | 4 : 2 | Fruškogorac | |||||
10.10
15:00
Borac (VR)
Sremac
1
0
|
10.10.2010 15:00 | Borac (VR) | 1 : 0 | Sremac | |||||
10.10
15:00
Zmaj
Mitros
2
1
|
10.10.2010 15:00 | Zmaj | 2 : 1 | Mitros | |||||
10.10
15:00
Sloboda
Budućnost
2
2
|
10.10.2010 15:00 | Sloboda | 2 : 2 | Budućnost |
10.10
15:00
Vranić
Mladost (B)
2
1
|
10.10.2010 15:00 | Vranić | 2 : 1 | Mladost (B) | |||||
10.10
15:00
Borac
Krtinska
0
2
|
10.10.2010 15:00 | Borac | 0 : 2 | Krtinska |
10.10
Selo Mladenovac
Ivanca
0
3
|
10.10.2010 | Selo Mladenovac | 0 : 3 | Ivanca | |||||
10.10
Vrcin
Bolec
2
2
|
10.10.2010 | Vrcin | 2 : 2 | Bolec | |||||
10.10
Vlaska
Velika Krsna
1
2
|
10.10.2010 | Vlaska | 1 : 2 | Velika Krsna | |||||
10.10
Sepsin
Lestane
2
2
|
10.10.2010 | Sepsin | 2 : 2 | Lestane | |||||
10.10
Rabrovac
Mladost
0
0
|
10.10.2010 | Rabrovac | 0 : 0 | Mladost |
10.10
16:00
Budućnost
Jovo Kursula
1
2
|
10.10.2010 16:00 | Budućnost | 1 : 2 | Jovo Kursula | |||||
10.10
16:00
Zgodačica
Bogutovačka Banja
3
1
|
10.10.2010 16:00 | Zgodačica | 3 : 1 | Bogutovačka Banja | |||||
10.10
16:00
Miločajac
Zvezda
0
4
|
10.10.2010 16:00 | Miločajac | 0 : 4 | Zvezda | |||||
10.10
16:00
Omladinac
Musina reka
7
0
|
10.10.2010 16:00 | Omladinac | 7 : 0 | Musina reka | |||||
10.10
16:00
Kablar
Progorelica
0
0
|
10.10.2010 16:00 | Kablar | 0 : 0 | Progorelica | |||||
10.10
16:00
Tavnik
Stara Čaršija
1
1
|
10.10.2010 16:00 | Tavnik | 1 : 1 | Stara Čaršija |
10.10
15:00
Zastava
Stari momci
2
1
|
10.10.2010 15:00 | Zastava | 2 : 1 | Stari momci | |||||
10.10
15:00
Mladost
Velika Sugubina
2
0
|
10.10.2010 15:00 | Mladost | 2 : 0 | Velika Sugubina | |||||
10.10
15:00
Kutlovo
Borac
2
0
|
10.10.2010 15:00 | Kutlovo | 2 : 0 | Borac | |||||
10.10
15:00
Mladost Teferič
Trmbas
5
0
|
10.10.2010 15:00 | Mladost Teferič | 5 : 0 | Trmbas | |||||
10.10
15:00
21. oktobar
Studenac
6
0
|
10.10.2010 15:00 | 21. oktobar | 6 : 0 | Studenac |
10.10
15:00
Kaona
Kvarc
1
3
|
10.10.2010 15:00 | Kaona | 1 : 3 | Kvarc |
10.10
15:30
Proleter
Mip Majdan
1
4
|
10.10.2010 15:30 | Proleter | 1 : 4 | Mip Majdan | |||||
10.10
15:30
Dunavac
Stig
3
0
|
10.10.2010 15:30 | Dunavac | 3 : 0 | Stig | |||||
10.10
15:30
Borac (K)
Napredak (P)
3
3
|
10.10.2010 15:30 | Borac (K) | 3 : 3 | Napredak (P) | |||||
10.10
15:30
Napredak (B)
Dunav
1
2
|
10.10.2010 15:30 | Napredak (B) | 1 : 2 | Dunav | |||||
10.10
15:30
Mlava
Dizel
3
2
|
10.10.2010 15:30 | Mlava | 3 : 2 | Dizel |
10.10
15:00
Graničar
Sloga (T)
3
0
|
10.10.2010 15:00 | Graničar | 3 : 0 | Sloga (T) | |||||
10.10
15:00
Pek
Sloga (ĐP)
11
1
|
10.10.2010 15:00 | Pek | 11 : 1 | Sloga (ĐP) | |||||
10.10
15:00
Radnički
Jedinstvo
1
2
|
10.10.2010 15:00 | Radnički | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
10.10
15:00
Ram
Mirko Tomić
1
0
|
10.10.2010 15:00 | Ram | 1 : 0 | Mirko Tomić |
10.10
15:30
Stig (C)
Stig (MC)
2
2
|
10.10.2010 15:30 | Stig (C) | 2 : 2 | Stig (MC) |
10.10
15:30
Mladost (B)
Sumadija
1
2
|
10.10.2010 15:30 | Mladost (B) | 1 : 2 | Sumadija | |||||
10.10
15:30
Pobeda
Borci
1
2
|
10.10.2010 15:30 | Pobeda | 1 : 2 | Borci |
10.10
15:30
Bečevica
Mladi Radnik
1
0
|
10.10.2010 15:30 | Bečevica | 1 : 0 | Mladi Radnik |
10.10
15:30
B 2000
Brezovac
1
1
|
10.10.2010 15:30 | B 2000 | 1 : 1 | Brezovac | |||||
10.10
15:30
Gorski Car
Vrbica
1
0
|
10.10.2010 15:30 | Gorski Car | 1 : 0 | Vrbica | |||||
10.10
15:30
Kopljari
Ranilović
2
0
|
10.10.2010 15:30 | Kopljari | 2 : 0 | Ranilović |
10.10
15:00
Jedinstvo
Cerova
5
0
|
10.10.2010 15:00 | Jedinstvo | 5 : 0 | Cerova | |||||
10.10
15:00
7. Juli
Krasava
2
3
|
10.10.2010 15:00 | 7. Juli | 2 : 3 | Krasava |
10.10
15:00
Jelav
Borac (L)
1
5
|
10.10.2010 15:00 | Jelav | 1 : 5 | Borac (L) | |||||
10.10
15:00
"14 Oktobar"
Milan Orlić
2
1
|
10.10.2010 15:00 | "14 Oktobar" | 2 : 1 | Milan Orlić |
10.10
Napredak
Mladost
3
1
|
10.10.2010 | Napredak | 3 : 1 | Mladost | |||||
10.10
Sumice
Bair
1
4
|
10.10.2010 | Sumice | 1 : 4 | Bair |
10.10
Polet
Sloga
1
3
|
10.10.2010 | Polet | 1 : 3 | Sloga | |||||
10.10
Bobovik
Torpedo
4
1
|
10.10.2010 | Bobovik | 4 : 1 | Torpedo | |||||
10.10
Dragojevac
Krnule 09
3
0
|
10.10.2010 | Dragojevac | 3 : 0 | Krnule 09 | |||||
10.10
Sloga Trgosped
Mladost
4
0
|
10.10.2010 | Sloga Trgosped | 4 : 0 | Mladost | |||||
10.10
Sloga
Borac
1
1
|
10.10.2010 | Sloga | 1 : 1 | Borac | |||||
10.10
Petrovac 74
Tresnjevka
3
0
|
10.10.2010 | Petrovac 74 | 3 : 0 | Tresnjevka |
10.10
Volujac
Žabar
6
0
|
10.10.2010 | Volujac | 6 : 0 | Žabar | |||||
10.10
Zablaće
Sava
1
0
|
10.10.2010 | Zablaće | 1 : 0 | Sava |
10.10
15:00
Vragočanica
Mali korak
0
0
|
10.10.2010 15:00 | Vragočanica | 0 : 0 | Mali korak | |||||
10.10
15:00
Mladi radnik
Beloševac
1
1
|
10.10.2010 15:00 | Mladi radnik | 1 : 1 | Beloševac |
10.10
15:00
Hum
Mladost
2
0
|
10.10.2010 15:00 | Hum | 2 : 0 | Mladost | |||||
10.10
15:00
Radnički
Pobeda
2
1
|
10.10.2010 15:00 | Radnički | 2 : 1 | Pobeda | |||||
10.10
15:00
Mladi Radnik
Resavac
0
2
|
10.10.2010 15:00 | Mladi Radnik | 0 : 2 | Resavac | |||||
10.10
15:00
Jedinstvo
Morava
2
2
|
10.10.2010 15:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Morava |
10.10
15:00
Medveđa
OFK Dvorište
1
1
|
10.10.2010 15:00 | Medveđa | 1 : 1 | OFK Dvorište | |||||
10.10
15:00
Rudar
Mladost
5
0
|
10.10.2010 15:00 | Rudar | 5 : 0 | Mladost | |||||
10.10
15:00
Resava
Resavac
1
2
|
10.10.2010 15:00 | Resava | 1 : 2 | Resavac | |||||
10.10
15:00
Mladi Radnik
Beljanica
2
1
|
10.10.2010 15:00 | Mladi Radnik | 2 : 1 | Beljanica |
10.10
16:00
Polet 57
Omladinac
1
2
|
10.10.2010 16:00 | Polet 57 | 1 : 2 | Omladinac | |||||
10.10
16:00
Tomako
Topoljak
3
1
|
10.10.2010 16:00 | Tomako | 3 : 1 | Topoljak | |||||
10.10
16:00
Ribnik
Beli Orlovi
2
1
|
10.10.2010 16:00 | Ribnik | 2 : 1 | Beli Orlovi | |||||
10.10
16:00
Stara Čaršija
Vinogradar
3
0
|
10.10.2010 16:00 | Stara Čaršija | 3 : 0 | Vinogradar | |||||
10.10
16:00
Gradina
Stari Trstenik
4
2
|
10.10.2010 16:00 | Gradina | 4 : 2 | Stari Trstenik |
10.10
16:00
Mačkovac
Globoder
2
3
|
10.10.2010 16:00 | Mačkovac | 2 : 3 | Globoder |
10.10
16:00
Drugari
Polet
3
3
|
10.10.2010 16:00 | Drugari | 3 : 3 | Polet | |||||
10.10
16:00
Zdravinje
Ribare
2
4
|
10.10.2010 16:00 | Zdravinje | 2 : 4 | Ribare |
10.10
15:30
Lehel
Omladinac
0
0
|
10.10.2010 15:30 | Lehel | 0 : 0 | Omladinac | |||||
10.10
15:30
MSK
Proleter
3
0
|
10.10.2010 15:30 | MSK | 3 : 0 | Proleter | |||||
10.10
15:30
Naftagas
Radnički
1
0
|
10.10.2010 15:30 | Naftagas | 1 : 0 | Radnički | |||||
10.10
15:30
Sloga
Radnicki Ratar
1
5
|
10.10.2010 15:30 | Sloga | 1 : 5 | Radnicki Ratar |
10.10
15:30
Banat
ŽFK Banat
1
2
|
10.10.2010 15:30 | Banat | 1 : 2 | ŽFK Banat | |||||
10.10
15:30
Gradnulica Bečkerek
Jedinstvo
3
2
|
10.10.2010 15:30 | Gradnulica Bečkerek | 3 : 2 | Jedinstvo |
10.10
15:30
Vinogradar
Jedinstvo
3
0
|
10.10.2010 15:30 | Vinogradar | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
10.10
15:30
Omladinac
Vitorul
2
1
|
10.10.2010 15:30 | Omladinac | 2 : 1 | Vitorul | |||||
10.10
15:30
Vojvodina
Pobeda
5
0
|
10.10.2010 15:30 | Vojvodina | 5 : 0 | Pobeda |
10.10
13:30
Mladost (B)
Borac (K)
0
2
|
10.10.2010 13:30 | Mladost (B) | 0 : 2 | Borac (K) | |||||
10.10
13:30
Mladost (P)
Planinac
3
0
|
10.10.2010 13:30 | Mladost (P) | 3 : 0 | Planinac | |||||
10.10
13:30
27. Oktobar
Vojvodina
5
0
|
10.10.2010 13:30 | 27. Oktobar | 5 : 0 | Vojvodina | |||||
10.10
13:30
Car Uroš
Sloga
3
0
|
10.10.2010 13:30 | Car Uroš | 3 : 0 | Sloga |
10.10
15:00
Borac
Hajduk
2
1
|
10.10.2010 15:00 | Borac | 2 : 1 | Hajduk | |||||
10.10
15:00
Napredak
Planinac
2
1
|
10.10.2010 15:00 | Napredak | 2 : 1 | Planinac | |||||
10.10
15:00
Sloga
BSK
0
1
|
10.10.2010 15:00 | Sloga | 0 : 1 | BSK | |||||
10.10
15:00
Grgurevci
OFK Bosut
5
4
|
10.10.2010 15:00 | Grgurevci | 5 : 4 | OFK Bosut |
10.10
15:00
Šumadinac
Šumadija
3
4
|
10.10.2010 15:00 | Šumadinac | 3 : 4 | Šumadija | |||||
10.10
15:00
Polet
20. Oktobar
2
0
|
10.10.2010 15:00 | Polet | 2 : 0 | 20. Oktobar | |||||
10.10
15:00
Mladi Radnik
OFK Radnički
1
2
|
10.10.2010 15:00 | Mladi Radnik | 1 : 2 | OFK Radnički | |||||
10.10
15:00
Bistrica
Budućnost
0
3
|
10.10.2010 15:00 | Bistrica | 0 : 3 | Budućnost | |||||
10.10
15:00
Mladost
Stepojevac 2007
1
0
|
10.10.2010 15:00 | Mladost | 1 : 0 | Stepojevac 2007 | |||||
10.10
15:00
Sloga
OFK Burovo
1
2
|
10.10.2010 15:00 | Sloga | 1 : 2 | OFK Burovo |
10.10
15:00
Beljina
Rožanci
2
0
|
10.10.2010 15:00 | Beljina | 2 : 0 | Rožanci | |||||
10.10
15:00
Lisović 1977
Šiljakovac
12
0
|
10.10.2010 15:00 | Lisović 1977 | 12 : 0 | Šiljakovac |
10.10
10:00
Heroj
Mladost
0
1
|
10.10.2010 10:00 | Heroj | 0 : 1 | Mladost | |||||
10.10
15:00
Crvenka
GAK
1
1
|
10.10.2010 15:00 | Crvenka | 1 : 1 | GAK | |||||
10.10
10:00
Mabat
Kapedunum
3
0
|
10.10.2010 10:00 | Mabat | 3 : 0 | Kapedunum |
10.10
15:00
Busije
Borac
8
1
|
10.10.2010 15:00 | Busije | 8 : 1 | Borac | |||||
10.10
15:00
OFK Petrovcic
Kozara
1
0
|
10.10.2010 15:00 | OFK Petrovcic | 1 : 0 | Kozara | |||||
10.10
15:00
Torlak
Institut
1
1
|
10.10.2010 15:00 | Torlak | 1 : 1 | Institut | |||||
10.10
15:00
Novi Beograd
Seceranac Ada
1
2
|
10.10.2010 15:00 | Novi Beograd | 1 : 2 | Seceranac Ada |
10.10
15:00
Kolubara
Banat
1
1
|
10.10.2010 15:00 | Kolubara | 1 : 1 | Banat | |||||
10.10
15:00
Dinamo
Zemun
0
2
|
10.10.2010 15:00 | Dinamo | 0 : 2 | Zemun | |||||
10.10
15:00
Proleter (NS)
BASK
3
1
|
10.10.2010 15:00 | Proleter (NS) | 3 : 1 | BASK | |||||
10.10
15:00
Mladost (L)
Novi Pazar
0
0
|
10.10.2010 15:00 | Mladost (L) | 0 : 0 | Novi Pazar |
10.10
Kalemegdan
Pančevo
3
2
|
10.10.2010 | Kalemegdan | 3 : 2 | Pančevo | |||||
10.10
Rubin
Radnički 1919
4
6
|
10.10.2010 | Rubin | 4 : 6 | Radnički 1919 |
10.10
15:00
Sušica
Požarevac
1
5
|
10.10.2010 15:00 | Sušica | 1 : 5 | Požarevac | |||||
10.10
12:30
Sloga
Novi Bečej
0
0
|
10.10.2010 12:30 | Sloga | 0 : 0 | Novi Bečej | |||||
10.10
15:00
Napredak
Lemind Lavice
7
0
|
10.10.2010 15:00 | Napredak | 7 : 0 | Lemind Lavice |
10.10
13:30
OFK Odžaci
Mladost
1
3
|
10.10.2010 13:30 | OFK Odžaci | 1 : 3 | Mladost | |||||
10.10
13:30
ŽAK
Borac
4
0
|
10.10.2010 13:30 | ŽAK | 4 : 0 | Borac | |||||
10.10
13:30
Hajduk
PIK
3
3
|
10.10.2010 13:30 | Hajduk | 3 : 3 | PIK | |||||
10.10
13:30
Kula
Radnički
3
1
|
10.10.2010 13:30 | Kula | 3 : 1 | Radnički | |||||
10.10
13:30
Graničar
BSK
7
0
|
10.10.2010 13:30 | Graničar | 7 : 0 | BSK |
10.10
Rudar
Morava (VP)
1
4
|
10.10.2010 | Rudar | 1 : 4 | Morava (VP) | |||||
10.10
Smederevo
Crvena zvezda
8
0
|
10.10.2010 | Smederevo | 8 : 0 | Crvena zvezda |
10.10
11:00
Jagodina
OFK Beograd
1
0
|
10.10.2010 11:00 | Jagodina | 1 : 0 | OFK Beograd | |||||
10.10
11:00
Borac
Sloga
1
0
|
10.10.2010 11:00 | Borac | 1 : 0 | Sloga |
10.10
10:00
Bačka
Lokomotiva
6
0
|
10.10.2010 10:00 | Bačka | 6 : 0 | Lokomotiva |
10.10
Rudar
Morava
3
3
|
10.10.2010 | Rudar | 3 : 3 | Morava | |||||
10.10
Sloga (PM)
Šumadija (A)
0
2
|
10.10.2010 | Sloga (PM) | 0 : 2 | Šumadija (A) |
10.10
12:00
Mika Antić
OFK Stenli
3
0
|
10.10.2010 12:00 | Mika Antić | 3 : 0 | OFK Stenli | |||||
10.10
12:00
Spartak (D)
Pančevo
0
3
|
10.10.2010 12:00 | Spartak (D) | 0 : 3 | Pančevo | |||||
10.10
12:00
Borac (S)
Dolina
3
1
|
10.10.2010 12:00 | Borac (S) | 3 : 1 | Dolina | |||||
10.10
12:00
Radnik
OFK Plandište
0
2
|
10.10.2010 12:00 | Radnik | 0 : 2 | OFK Plandište |
10.10
12:30
Potisje
Njegoš
2
1
|
10.10.2010 12:30 | Potisje | 2 : 1 | Njegoš | |||||
10.10
12:30
Tavankut
Proleter
2
0
|
10.10.2010 12:30 | Tavankut | 2 : 0 | Proleter | |||||
10.10
12:30
Čantavir
Subotica
2
1
|
10.10.2010 12:30 | Čantavir | 2 : 1 | Subotica | |||||
10.10
12:30
Bačka
Bajša
0
0
|
10.10.2010 12:30 | Bačka | 0 : 0 | Bajša | |||||
10.10
12:30
Krivaja
Tisa
1
2
|
10.10.2010 12:30 | Krivaja | 1 : 2 | Tisa |
10.10
10:00
Zemun
Teleoptik
3
0
|
10.10.2010 10:00 | Zemun | 3 : 0 | Teleoptik | |||||
10.10
12:00
Loznica
BSK Borča
0
2
|
10.10.2010 12:00 | Loznica | 0 : 2 | BSK Borča | |||||
10.10
10:00
Partizan
Rad
1
0
|
10.10.2010 10:00 | Partizan | 1 : 0 | Rad | |||||
10.10
13:00
OFK Beograd
Borac
5
0
|
10.10.2010 13:00 | OFK Beograd | 5 : 0 | Borac |
10.10
10:00
Obilić
Spartak Zlatibor voda
0
6
|
10.10.2010 10:00 | Obilić | 0 : 6 | Spartak Zlatibor voda | |||||
10.10
11:00
Njegoš
Bačka
2
5
|
10.10.2010 11:00 | Njegoš | 2 : 5 | Bačka |
10.10
Mladi radnik (P)
GFK Jasenica 1911
4
0
|
10.10.2010 | Mladi radnik (P) | 4 : 0 | GFK Jasenica 1911 | |||||
10.10
Rudar
Morava
1
4
|
10.10.2010 | Rudar | 1 : 4 | Morava | |||||
10.10
Sloga
Šumadija
1
2
|
10.10.2010 | Sloga | 1 : 2 | Šumadija | |||||
10.10
Pinkum
Seljak
3
2
|
10.10.2010 | Pinkum | 3 : 2 | Seljak | |||||
10.10
AF Duljaj
MIP Presing
2
0
|
10.10.2010 | AF Duljaj | 2 : 0 | MIP Presing |
10.10
10:00
Mika Antić
OFK Stenli
3
0
|
10.10.2010 10:00 | Mika Antić | 3 : 0 | OFK Stenli | |||||
10.10
10:00
Spartak (D)
Pančevo
4
1
|
10.10.2010 10:00 | Spartak (D) | 4 : 1 | Pančevo | |||||
10.10
10:00
Borac (S)
Dolina
5
0
|
10.10.2010 10:00 | Borac (S) | 5 : 0 | Dolina | |||||
10.10
10:00
Radnik
OFK Plandište
0
3
|
10.10.2010 10:00 | Radnik | 0 : 3 | OFK Plandište |
10.10
12:00
Zemun
OFK Beograd
0
3
|
10.10.2010 12:00 | Zemun | 0 : 3 | OFK Beograd | |||||
10.10
13:00
Bežanija
Kruševac
0
0
|
10.10.2010 13:00 | Bežanija | 0 : 0 | Kruševac | |||||
10.10
14:00
Loznica
Radnički 1923
2
2
|
10.10.2010 14:00 | Loznica | 2 : 2 | Radnički 1923 |
10.10
09:30
Bačka 1901 98
Čantavir
10
2
|
10.10.2010 09:30 | Bačka 1901 98 | 10 : 2 | Čantavir |
10.10
10:00
OFK Stenli
Dinamo
3
2
|
10.10.2010 10:00 | OFK Stenli | 3 : 2 | Dinamo | |||||
10.10
10:00
Slavija
Kraljevićevo
4
6
|
10.10.2010 10:00 | Slavija | 4 : 6 | Kraljevićevo | |||||
10.10
10:00
Jugoslavija
Spartak
8
2
|
10.10.2010 10:00 | Jugoslavija | 8 : 2 | Spartak |
10.10
17:00
Zagreb CO
Radnički
82
76
|
10.10.2010 17:00 | Zagreb CO | 82 : 76 | Radnički |
10.10
18:00
Mega Vizura
Crnokosa
78
79
|
10.10.2010 18:00 | Mega Vizura | 78 : 79 | Crnokosa |
10.10
12:00
Mladost
Smederevo Vizura
81
77
|
10.10.2010 12:00 | Mladost | 81 : 77 | Smederevo Vizura |
10.10
17:00
AJM Maribor
Partizan Galenika
73
89
|
10.10.2010 17:00 | AJM Maribor | 73 : 89 | Partizan Galenika | |||||
10.10
17:00
Lupa Promotion
Celje
64
76
|
10.10.2010 17:00 | Lupa Promotion | 64 : 76 | Celje | |||||
10.10
19:00
Jedinstvo
Jolly JBS Šibenik
67
70
|
10.10.2010 19:00 | Jedinstvo | 67 : 70 | Jolly JBS Šibenik |
10.10
17:00
Loznica
Student Radnički
46
61
|
10.10.2010 17:00 | Loznica | 46 : 61 | Student Radnički |
10.10
19:30
Kraljevo
Stara Pazova
65
82
|
10.10.2010 19:30 | Kraljevo | 65 : 82 | Stara Pazova | |||||
10.10
16:30
Bor
Beočin
55
102
|
10.10.2010 16:30 | Bor | 55 : 102 | Beočin | |||||
10.10
12:00
Moravac
Jagodina 2001
60
83
|
10.10.2010 12:00 | Moravac | 60 : 83 | Jagodina 2001 | |||||
10.10
17:30
Mladost Kolubara
Vrbas Medela
49
77
|
10.10.2010 17:30 | Mladost Kolubara | 49 : 77 | Vrbas Medela |
10.10
19:00
Crnokosa
Jagodina
3
1
|
10.10.2010 19:00 | Crnokosa | 3 : 1 | Jagodina |
10.10
19:00
Gimnazijalac
Spartak
3
2
|
10.10.2010 19:00 | Gimnazijalac | 3 : 2 | Spartak |
10.10
Arilje
Bane
26
33
|
10.10.2010 | Arilje | 26 : 33 | Bane | |||||
10.10
Knjaževac
Topličanin
34
26
|
10.10.2010 | Knjaževac | 34 : 26 | Topličanin | |||||
10.10
Dubočica 54
Užice
25
24
|
10.10.2010 | Dubočica 54 | 25 : 24 | Užice |
10.10
16:00
Rudar 2
Šamot 65 2
31
31
|
10.10.2010 16:00 | Rudar 2 | 31 : 31 | Šamot 65 2 | |||||
10.10
14:00
Radnički 2
Udarnik
33
26
|
10.10.2010 14:00 | Radnički 2 | 33 : 26 | Udarnik |
10.10
18:00
Partizan Dunav osigiranje 2
Primus Car Dušan
33
34
|
10.10.2010 18:00 | Partizan Dunav osigiranje 2 | 33 : 34 | Primus Car Dušan |
10.10
16:00
Brestovac
Paraćin
25
22
|
10.10.2010 16:00 | Brestovac | 25 : 22 | Paraćin | |||||
10.10
16:00
Aleksinac
Radan
26
25
|
10.10.2010 16:00 | Aleksinac | 26 : 25 | Radan |
10.10
19:00
Jagodina
Zaječar
29
28
|
10.10.2010 19:00 | Jagodina | 29 : 28 | Zaječar |
10.10
17:00
Topličanin
Raška
29
14
|
10.10.2010 17:00 | Topličanin | 29 : 14 | Raška |
10.10
18:00
Junior
Milenijum
42
26
|
10.10.2010 18:00 | Junior | 42 : 26 | Milenijum | |||||
10.10
18:00
Rudar
Petrovac
16
25
|
10.10.2010 18:00 | Rudar | 16 : 25 | Petrovac | |||||
10.10
18:00
Radnički Resavac 2
Cepelin 2
39
18
|
10.10.2010 18:00 | Radnički Resavac 2 | 39 : 18 | Cepelin 2 | |||||
10.10
18:00
Požarevac
Knjaz Miloš 2
23
28
|
10.10.2010 18:00 | Požarevac | 23 : 28 | Knjaz Miloš 2 | |||||
10.10
18:00
Mladost
VGSK
29
26
|
10.10.2010 18:00 | Mladost | 29 : 26 | VGSK |
10.10
18:30
Medicinar
Crvena Zvezda
30
31
|
10.10.2010 18:30 | Medicinar | 30 : 31 | Crvena Zvezda |
10.10
18:00
Napredak
Kučevo
34
34
|
10.10.2010 18:00 | Napredak | 34 : 34 | Kučevo |
10.10
18:00
VIK Naisus
Ekonomac
1
3
|
10.10.2010 18:00 | VIK Naisus | 1 : 3 | Ekonomac | |||||
10.10
20:00
Niš 92
Kopernikus
2
1
|
10.10.2010 20:00 | Niš 92 | 2 : 1 | Kopernikus | |||||
10.10
19:00
Krčagovo
Bečej
4
3
|
10.10.2010 19:00 | Krčagovo | 4 : 3 | Bečej |