21.11
13:00
Sloga (K)
FAP
1
0
|
21.11.2010 13:00 | Sloga (K) | 1 : 0 | FAP | |||||
21.11
13:00
Železničar
Budućnost
1
0
|
21.11.2010 13:00 | Železničar | 1 : 0 | Budućnost | |||||
21.11
13:00
Sloboda (Č)
Rudar (K)
2
0
|
21.11.2010 13:00 | Sloboda (Č) | 2 : 0 | Rudar (K) | |||||
21.11
13:00
Radnički Stobeks
Mačva
2
0
|
21.11.2010 13:00 | Radnički Stobeks | 2 : 0 | Mačva |
21.11
13:00
Vlasina
Dubočica
2
1
|
21.11.2010 13:00 | Vlasina | 2 : 1 | Dubočica | |||||
21.11
13:00
Hajduk Veljko
Sloga (D)
5
1
|
21.11.2010 13:00 | Hajduk Veljko | 5 : 1 | Sloga (D) | |||||
21.11
13:00
Rudar Alpos
Radnički (S)
1
0
|
21.11.2010 13:00 | Rudar Alpos | 1 : 0 | Radnički (S) | |||||
21.11
13:00
Jedinstvo (P)
Radnik
0
0
|
21.11.2010 13:00 | Jedinstvo (P) | 0 : 0 | Radnik | |||||
21.11
11:00
Car Konstantin
Radnički (N)
0
1
|
21.11.2010 11:00 | Car Konstantin | 0 : 1 | Radnički (N) |
21.11
10:00
Grafičar
Žarkovo
0
0
|
21.11.2010 10:00 | Grafičar | 0 : 0 | Žarkovo | |||||
21.11
13:00
Kovačevac
Radnički (O)
3
3
|
21.11.2010 13:00 | Kovačevac | 3 : 3 | Radnički (O) | |||||
21.11
13:00
Šumadija (J)
Resnik
6
0
|
21.11.2010 13:00 | Šumadija (J) | 6 : 0 | Resnik | |||||
21.11
13:00
Srem (J)
Beograd
0
2
|
21.11.2010 13:00 | Srem (J) | 0 : 2 | Beograd | |||||
21.11
10:00
Sindjelić
Dorćol
2
2
|
21.11.2010 10:00 | Sindjelić | 2 : 2 | Dorćol |
21.11
11:00
Šumadija 1903
Slavija
2
0
|
21.11.2010 11:00 | Šumadija 1903 | 2 : 0 | Slavija | |||||
21.11
13:00
Tutin
Orlovac
2
0
|
21.11.2010 13:00 | Tutin | 2 : 0 | Orlovac | |||||
21.11
13:00
Mladost (O)
Partizan (C)
4
3
|
21.11.2010 13:00 | Mladost (O) | 4 : 3 | Partizan (C) | |||||
21.11
13:00
Polet (T)
Vodojaža
1
0
|
21.11.2010 13:00 | Polet (T) | 1 : 0 | Vodojaža | |||||
21.11
13:00
Jošanica
Takovo
1
0
|
21.11.2010 13:00 | Jošanica | 1 : 0 | Takovo |
21.11
13:00
Borac
Železničar Inon
3
0
|
21.11.2010 13:00 | Borac | 3 : 0 | Železničar Inon | |||||
21.11
13:00
Morava (VP)
Zvižd
0
5
|
21.11.2010 13:00 | Morava (VP) | 0 : 5 | Zvižd | |||||
21.11
13:00
Crvena zvezda (S)
Sloga (D)
2
1
|
21.11.2010 13:00 | Crvena zvezda (S) | 2 : 1 | Sloga (D) | |||||
21.11
13:00
Šapine
Šumadinac
2
1
|
21.11.2010 13:00 | Šapine | 2 : 1 | Šumadinac | |||||
21.11
13:00
GFK Jasenica 1911
Vrbovac
2
0
|
21.11.2010 13:00 | GFK Jasenica 1911 | 2 : 0 | Vrbovac | |||||
21.11
13:00
Obilić
Železničar (S)
2
1
|
21.11.2010 13:00 | Obilić | 2 : 1 | Železničar (S) | |||||
21.11
13:00
Gruža
Seljak
0
0
|
21.11.2010 13:00 | Gruža | 0 : 0 | Seljak |
21.11
13:00
Polimlje
Sloga (S)
1
1
|
21.11.2010 13:00 | Polimlje | 1 : 1 | Sloga (S) | |||||
21.11
13:00
Jedinstvo Putevi
Osečina
3
0
|
21.11.2010 13:00 | Jedinstvo Putevi | 3 : 0 | Osečina |
21.11
13:00
Radan
Pukovac
0
1
|
21.11.2010 13:00 | Radan | 0 : 1 | Pukovac | |||||
21.11
13:00
Moravac Orion
Pusta Reka
1
2
|
21.11.2010 13:00 | Moravac Orion | 1 : 2 | Pusta Reka | |||||
21.11
13:00
Ropotovo
Zloćudovo
2
0
|
21.11.2010 13:00 | Ropotovo | 2 : 0 | Zloćudovo | |||||
21.11
13:00
Mramor
Morava (VH)
4
3
|
21.11.2010 13:00 | Mramor | 4 : 3 | Morava (VH) | |||||
21.11
13:00
Mladost (B)
Zaplanjac
3
4
|
21.11.2010 13:00 | Mladost (B) | 3 : 4 | Zaplanjac | |||||
21.11
13:00
Moravica (S)
Sloga
1
0
|
21.11.2010 13:00 | Moravica (S) | 1 : 0 | Sloga |
21.11
13:00
Župa
Radnički
3
2
|
21.11.2010 13:00 | Župa | 3 : 2 | Radnički | |||||
21.11
13:00
Juhor
Trajal
1
0
|
21.11.2010 13:00 | Juhor | 1 : 0 | Trajal | |||||
21.11
13:00
Trgovački
SFS Borac
1
3
|
21.11.2010 13:00 | Trgovački | 1 : 3 | SFS Borac | |||||
21.11
13:00
Borac
Rembas
1
1
|
21.11.2010 13:00 | Borac | 1 : 1 | Rembas | |||||
21.11
13:00
Pepeljevac
Bor
3
2
|
21.11.2010 13:00 | Pepeljevac | 3 : 2 | Bor | |||||
21.11
13:00
Slatina
Majdanpek
4
0
|
21.11.2010 13:00 | Slatina | 4 : 0 | Majdanpek |
21.11
13:00
Zadrugar
Bačka 1901
1
0
|
21.11.2010 13:00 | Zadrugar | 1 : 0 | Bačka 1901 |
21.11
13:00
Budućnost
Bačka (BP)
1
0
|
21.11.2010 13:00 | Budućnost | 1 : 0 | Bačka (BP) | |||||
21.11
13:00
Radnički (I)
1. Maj
0
3
|
21.11.2010 13:00 | Radnički (I) | 0 : 3 | 1. Maj | |||||
21.11
13:00
Dunav
Mladost
4
0
|
21.11.2010 13:00 | Dunav | 4 : 0 | Mladost | |||||
21.11
10:00
Index
Borac
2
1
|
21.11.2010 10:00 | Index | 2 : 1 | Borac |
21.11
10:00
GSP Polet
Slavija
1
0
|
21.11.2010 10:00 | GSP Polet | 1 : 0 | Slavija | |||||
21.11
13:00
Posavac Tišma
Sremčica
1
1
|
21.11.2010 13:00 | Posavac Tišma | 1 : 1 | Sremčica | |||||
21.11
13:00
PKB
Crvena zvezda (MML)
7
1
|
21.11.2010 13:00 | PKB | 7 : 1 | Crvena zvezda (MML) |
21.11
13:00
Sloga (B)
VGSK
1
1
|
21.11.2010 13:00 | Sloga (B) | 1 : 1 | VGSK | |||||
21.11
13:00
Integral
Napredak
3
0
|
21.11.2010 13:00 | Integral | 3 : 0 | Napredak | |||||
21.11
13:00
Omladinac
Mladost
1
0
|
21.11.2010 13:00 | Omladinac | 1 : 0 | Mladost | |||||
21.11
13:00
Dunavac
Petar Dobrnjac
1
3
|
21.11.2010 13:00 | Dunavac | 1 : 3 | Petar Dobrnjac | |||||
21.11
13:00
Crni Vrh
Sloga (K)
3
2
|
21.11.2010 13:00 | Crni Vrh | 3 : 2 | Sloga (K) |
21.11
Cerovac
Mladi radnik
2
3
|
21.11.2010 | Cerovac | 2 : 3 | Mladi radnik | |||||
21.11
Lunjevac
Udarnik
3
1
|
21.11.2010 | Lunjevac | 3 : 1 | Udarnik | |||||
21.11
Napredak
Sloboda (L)
4
0
|
21.11.2010 | Napredak | 4 : 0 | Sloboda (L) | |||||
21.11
Omladinac (R)
Budućnost (R)
4
2
|
21.11.2010 | Omladinac (R) | 4 : 2 | Budućnost (R) | |||||
21.11
Drugovac
Glavaš
1
1
|
21.11.2010 | Drugovac | 1 : 1 | Glavaš | |||||
21.11
Jedinstvo (K)
Polet (T)
1
0
|
21.11.2010 | Jedinstvo (K) | 1 : 0 | Polet (T) | |||||
21.11
Osipaonica
Selevac
5
1
|
21.11.2010 | Osipaonica | 5 : 1 | Selevac |
21.11
13:00
Gučevo
Dobrava
1
0
|
21.11.2010 13:00 | Gučevo | 1 : 0 | Dobrava | |||||
21.11
13:00
Majur
Lipolist
2
1
|
21.11.2010 13:00 | Majur | 2 : 1 | Lipolist | |||||
21.11
13:00
Miloš Pocerac
Mačva 2005
2
1
|
21.11.2010 13:00 | Miloš Pocerac | 2 : 1 | Mačva 2005 | |||||
21.11
13:00
Jedinstvo (Š)
Napredak
2
3
|
21.11.2010 13:00 | Jedinstvo (Š) | 2 : 3 | Napredak |
21.11
Mladost (O)
Omladinac
1
0
|
21.11.2010 | Mladost (O) | 1 : 0 | Omladinac | |||||
21.11
Bukovik
Morava
0
3
|
21.11.2010 | Bukovik | 0 : 3 | Morava | |||||
21.11
Radnički
Jastrebac
1
0
|
21.11.2010 | Radnički | 1 : 0 | Jastrebac | |||||
21.11
Dobrič
Rasovača
3
3
|
21.11.2010 | Dobrič | 3 : 3 | Rasovača | |||||
21.11
Rad
Borac
2
0
|
21.11.2010 | Rad | 2 : 0 | Borac | |||||
21.11
Mladost (B)
Napredak
0
0
|
21.11.2010 | Mladost (B) | 0 : 0 | Napredak | |||||
21.11
Toplica
Knežica
8
0
|
21.11.2010 | Toplica | 8 : 0 | Knežica | |||||
21.11
Zemljoradnik
Rutevac
2
2
|
21.11.2010 | Zemljoradnik | 2 : 2 | Rutevac |
21.11
Omladinac
Polet
3
3
|
21.11.2010 | Omladinac | 3 : 3 | Polet | |||||
21.11
Dobrič
Borac
4
0
|
21.11.2010 | Dobrič | 4 : 0 | Borac | |||||
21.11
Svetlost
Topličanin
2
5
|
21.11.2010 | Svetlost | 2 : 5 | Topličanin | |||||
21.11
Kosovac
Kosanica
0
2
|
21.11.2010 | Kosovac | 0 : 2 | Kosanica | |||||
21.11
Pobeda
Jastrebac
1
10
|
21.11.2010 | Pobeda | 1 : 10 | Jastrebac |
21.11
Omladinac
Crvena zastava
3
0
|
21.11.2010 | Omladinac | 3 : 0 | Crvena zastava | |||||
21.11
Čegar
Proleter
2
4
|
21.11.2010 | Čegar | 2 : 4 | Proleter | |||||
21.11
Mladost
Jedinstvo
6
0
|
21.11.2010 | Mladost | 6 : 0 | Jedinstvo | |||||
21.11
Radnički
Aluminjum
6
0
|
21.11.2010 | Radnički | 6 : 0 | Aluminjum | |||||
21.11
Budućnost
Vulkan
6
0
|
21.11.2010 | Budućnost | 6 : 0 | Vulkan | |||||
21.11
Sloboda
Vrtište
3
1
|
21.11.2010 | Sloboda | 3 : 1 | Vrtište |
21.11
13:30
Mladost
Buducnost
2
1
|
21.11.2010 13:30 | Mladost | 2 : 1 | Buducnost | |||||
21.11
13:30
Kupinovac
Vinogradar
3
0
|
21.11.2010 13:30 | Kupinovac | 3 : 0 | Vinogradar | |||||
21.11
13:30
Dragocvet
Napredak (Z)
2
1
|
21.11.2010 13:30 | Dragocvet | 2 : 1 | Napredak (Z) | |||||
21.11
13:30
Istok-63
Morava
3
2
|
21.11.2010 13:30 | Istok-63 | 3 : 2 | Morava | |||||
21.11
13:30
Jedinstvo
Sloga
2
1
|
21.11.2010 13:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Sloga | |||||
21.11
13:30
Napredak (D)
Kušiljevo
3
1
|
21.11.2010 13:30 | Napredak (D) | 3 : 1 | Kušiljevo |
21.11
13:00
Rajac
Miloševo
1
0
|
21.11.2010 13:00 | Rajac | 1 : 0 | Miloševo | |||||
21.11
13:00
Radnički (K)
Brodoremont
4
9
|
21.11.2010 13:00 | Radnički (K) | 4 : 9 | Brodoremont | |||||
21.11
13:00
Ključ
Poreč
3
1
|
21.11.2010 13:00 | Ključ | 3 : 1 | Poreč | |||||
21.11
13:00
Sloga (K)
Zlot
3
0
|
21.11.2010 13:00 | Sloga (K) | 3 : 0 | Zlot |
21.11
13:00
Čantavir
Potisje
1
1
|
21.11.2010 13:00 | Čantavir | 1 : 1 | Potisje | |||||
21.11
13:00
Bačka
Panonija IM Topola
2
1
|
21.11.2010 13:00 | Bačka | 2 : 1 | Panonija IM Topola | |||||
21.11
13:00
Krivaja
Njegoš
2
0
|
21.11.2010 13:00 | Krivaja | 2 : 0 | Njegoš | |||||
21.11
13:00
Vinogradar
Proleter
0
0
|
21.11.2010 13:00 | Vinogradar | 0 : 0 | Proleter | |||||
21.11
13:00
Tisa
Subotica
2
1
|
21.11.2010 13:00 | Tisa | 2 : 1 | Subotica | |||||
21.11
13:00
Bajša
Čoka
7
0
|
21.11.2010 13:00 | Bajša | 7 : 0 | Čoka |
21.11
13:00
Rusanda
Naftagas
0
0
|
21.11.2010 13:00 | Rusanda | 0 : 0 | Naftagas | |||||
21.11
13:00
OFK Klek
Krajina
2
2
|
21.11.2010 13:00 | OFK Klek | 2 : 2 | Krajina | |||||
21.11
13:00
Jedinstvo
Crvena zvezda (VS)
3
0
|
21.11.2010 13:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Crvena zvezda (VS) | |||||
21.11
13:00
Potisje
Polet (N)
9
1
|
21.11.2010 13:00 | Potisje | 9 : 1 | Polet (N) | |||||
21.11
13:00
Crvena Zvezda (RS)
Bilećanin
3
0
|
21.11.2010 13:00 | Crvena Zvezda (RS) | 3 : 0 | Bilećanin | |||||
21.11
13:00
Vojvodina
Mladost
0
0
|
21.11.2010 13:00 | Vojvodina | 0 : 0 | Mladost | |||||
21.11
13:00
Delija
Borac
0
1
|
21.11.2010 13:00 | Delija | 0 : 1 | Borac |
21.11
13:30
Partizan (G)
Radnički (B)
1
2
|
21.11.2010 13:30 | Partizan (G) | 1 : 2 | Radnički (B) | |||||
21.11
13:30
Budućnost
Polet
2
4
|
21.11.2010 13:30 | Budućnost | 2 : 4 | Polet | |||||
21.11
13:30
Sloga
Vršac United
3
2
|
21.11.2010 13:30 | Sloga | 3 : 2 | Vršac United | |||||
21.11
13:30
Kolonija
Vulturul
3
2
|
21.11.2010 13:30 | Kolonija | 3 : 2 | Vulturul | |||||
21.11
13:30
Mladost
Slavija
3
2
|
21.11.2010 13:30 | Mladost | 3 : 2 | Slavija |
21.11
13:00
Kula
OFK Odžaci
3
3
|
21.11.2010 13:00 | Kula | 3 : 3 | OFK Odžaci | |||||
21.11
13:00
Graničar
Borac
1
1
|
21.11.2010 13:00 | Graničar | 1 : 1 | Borac | |||||
21.11
13:00
BSK
PIK Prigrevica
1
2
|
21.11.2010 13:00 | BSK | 1 : 2 | PIK Prigrevica | |||||
21.11
13:00
Omladinac
Kordun
3
0
|
21.11.2010 13:00 | Omladinac | 3 : 0 | Kordun |
21.11
13:00
Dunavac
Zmaj
0
0
|
21.11.2010 13:00 | Dunavac | 0 : 0 | Zmaj | |||||
21.11
13:00
Baćevac
BSK Batajnica
3
0
|
21.11.2010 13:00 | Baćevac | 3 : 0 | BSK Batajnica | |||||
21.11
13:00
Strelac
Komgrap
2
0
|
21.11.2010 13:00 | Strelac | 2 : 0 | Komgrap | |||||
21.11
13:00
PIK Zemun
Podunavac
1
0
|
21.11.2010 13:00 | PIK Zemun | 1 : 0 | Podunavac |
21.11
13:00
Kragujevac
Korićani
1
1
|
21.11.2010 13:00 | Kragujevac | 1 : 1 | Korićani | |||||
21.11
13:00
Botunje
Seljak
4
2
|
21.11.2010 13:00 | Botunje | 4 : 2 | Seljak | |||||
21.11
13:00
Kolektiv
Đuriselac
5
2
|
21.11.2010 13:00 | Kolektiv | 5 : 2 | Đuriselac | |||||
21.11
13:00
Opornica
Azbest
1
3
|
21.11.2010 13:00 | Opornica | 1 : 3 | Azbest | |||||
21.11
13:00
Šumarice 2008
Hajduk
3
6
|
21.11.2010 13:00 | Šumarice 2008 | 3 : 6 | Hajduk |
21.11
13:00
Cer
Sloga (K)
4
3
|
21.11.2010 13:00 | Cer | 4 : 3 | Sloga (K) | |||||
21.11
13:00
Stolice
Stari Jadar
1
1
|
21.11.2010 13:00 | Stolice | 1 : 1 | Stari Jadar | |||||
21.11
13:00
Rudar
Sloga (S)
3
3
|
21.11.2010 13:00 | Rudar | 3 : 3 | Sloga (S) | |||||
21.11
13:00
Podrinje
Bratstvo
3
1
|
21.11.2010 13:00 | Podrinje | 3 : 1 | Bratstvo | |||||
21.11
13:00
Mladost
Studenac
6
2
|
21.11.2010 13:00 | Mladost | 6 : 2 | Studenac |
21.11
Sloga
Napredak
2
2
|
21.11.2010 | Sloga | 2 : 2 | Napredak | |||||
21.11
Mladi Borac
Sloboda
1
1
|
21.11.2010 | Mladi Borac | 1 : 1 | Sloboda | |||||
21.11
Partizan
Gorki
3
0
|
21.11.2010 | Partizan | 3 : 0 | Gorki | |||||
21.11
Budućnost
Proleter
3
1
|
21.11.2010 | Budućnost | 3 : 1 | Proleter | |||||
21.11
Omladinac
Borac
0
2
|
21.11.2010 | Omladinac | 0 : 2 | Borac | |||||
21.11
Petlovača
Drina
1
0
|
21.11.2010 | Petlovača | 1 : 0 | Drina | |||||
21.11
Mladost(P)
Duško
3
0
|
21.11.2010 | Mladost(P) | 3 : 0 | Duško |
21.11
Mladost
Rankovac
3
0
|
21.11.2010 | Mladost | 3 : 0 | Rankovac | |||||
21.11
Varna
Karađorđe
2
0
|
21.11.2010 | Varna | 2 : 0 | Karađorđe | |||||
21.11
Galeb
Sloga Mat
1
0
|
21.11.2010 | Galeb | 1 : 0 | Sloga Mat | |||||
21.11
Korman
Pričinović
4
0
|
21.11.2010 | Korman | 4 : 0 | Pričinović | |||||
21.11
Provo
Jelen
3
3
|
21.11.2010 | Provo | 3 : 3 | Jelen | |||||
21.11
Hajduk
Vlašić
3
5
|
21.11.2010 | Hajduk | 3 : 5 | Vlašić | |||||
21.11
Mladost Zvezd
Maovi MH
3
0
|
21.11.2010 | Mladost Zvezd | 3 : 0 | Maovi MH | |||||
21.11
Mrovska
Pocerina
2
0
|
21.11.2010 | Mrovska | 2 : 0 | Pocerina |
21.11
13:30
Sloboda
Crni Vrh
3
2
|
21.11.2010 13:30 | Sloboda | 3 : 2 | Crni Vrh | |||||
21.11
13:30
Radnicki
Napredak
2
2
|
21.11.2010 13:30 | Radnicki | 2 : 2 | Napredak | |||||
21.11
13:30
Javor
Polet
4
3
|
21.11.2010 13:30 | Javor | 4 : 3 | Polet |
21.11
14:00
Deli Jovan
Vidrovac
3
0
|
21.11.2010 14:00 | Deli Jovan | 3 : 0 | Vidrovac | |||||
21.11
14:00
Radujevac
Kovilovo
4
0
|
21.11.2010 14:00 | Radujevac | 4 : 0 | Kovilovo | |||||
21.11
11:00
Graničar
Polet
2
4
|
21.11.2010 11:00 | Graničar | 2 : 4 | Polet | |||||
21.11
11:00
Brestovac
Branik
1
1
|
21.11.2010 11:00 | Brestovac | 1 : 1 | Branik |
21.11
13:30
Železničar (P)
Proleter
7
2
|
21.11.2010 13:30 | Železničar (P) | 7 : 2 | Proleter | |||||
21.11
13:30
Mladost (V)
Borac (P)
7
0
|
21.11.2010 13:30 | Mladost (V) | 7 : 0 | Borac (P) | |||||
21.11
13:30
Borac (S)
Jedinstvo Stević
5
1
|
21.11.2010 13:30 | Borac (S) | 5 : 1 | Jedinstvo Stević | |||||
21.11
13:30
Vojvodina
Omladinac (D)
2
2
|
21.11.2010 13:30 | Vojvodina | 2 : 2 | Omladinac (D) | |||||
21.11
13:30
Dolovo
Omladinac (O)
1
1
|
21.11.2010 13:30 | Dolovo | 1 : 1 | Omladinac (O) | |||||
21.11
13:30
Unirea
Plavi Dunav
6
2
|
21.11.2010 13:30 | Unirea | 6 : 2 | Plavi Dunav | |||||
21.11
13:30
Pobeda
Glogonj
3
1
|
21.11.2010 13:30 | Pobeda | 3 : 1 | Glogonj |
21.11
13:30
Ševac
Dunav
0
0
|
21.11.2010 13:30 | Ševac | 0 : 0 | Dunav | |||||
21.11
13:30
Banat
Karaš (J)
0
3
|
21.11.2010 13:30 | Banat | 0 : 3 | Karaš (J) | |||||
21.11
13:30
Potporanj
Sloga
0
3
|
21.11.2010 13:30 | Potporanj | 0 : 3 | Sloga | |||||
21.11
13:30
Hajdučica
Jedinstvo
4
0
|
21.11.2010 13:30 | Hajdučica | 4 : 0 | Jedinstvo | |||||
21.11
13:30
Borac (VG)
Karaš (K)
2
2
|
21.11.2010 13:30 | Borac (VG) | 2 : 2 | Karaš (K) | |||||
21.11
13:30
Crvena zvezda
Dobrica
3
1
|
21.11.2010 13:30 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Dobrica | |||||
21.11
13:30
Borac (VS)
Hajduk
3
0
|
21.11.2010 13:30 | Borac (VS) | 3 : 0 | Hajduk |
21.11
13:00
Bačka
Čenej
9
0
|
21.11.2010 13:00 | Bačka | 9 : 0 | Čenej | |||||
21.11
13:00
Sremac
OFK Sirig
2
1
|
21.11.2010 13:00 | Sremac | 2 : 1 | OFK Sirig | |||||
21.11
13:00
Tatra
Dinamo
1
2
|
21.11.2010 13:00 | Tatra | 1 : 2 | Dinamo | |||||
21.11
13:00
Vinogradar
Partizan
0
1
|
21.11.2010 13:00 | Vinogradar | 0 : 1 | Partizan | |||||
21.11
13:00
TSK
Fruškogorac
2
0
|
21.11.2010 13:00 | TSK | 2 : 0 | Fruškogorac | |||||
21.11
13:00
Proleter
Borac
0
1
|
21.11.2010 13:00 | Proleter | 0 : 1 | Borac |
21.11
13:30
Jedinstvo
Vojvodina
1
4
|
21.11.2010 13:30 | Jedinstvo | 1 : 4 | Vojvodina | |||||
21.11
13:30
Sutjeska
Budućnost
9
0
|
21.11.2010 13:30 | Sutjeska | 9 : 0 | Budućnost | |||||
21.11
13:30
Proleter
Mladost Radost
10
3
|
21.11.2010 13:30 | Proleter | 10 : 3 | Mladost Radost | |||||
21.11
13:30
Iskra
Napredak
1
2
|
21.11.2010 13:30 | Iskra | 1 : 2 | Napredak |
21.11
13:00
OFK Zabrežje
Mladost (Č)
2
0
|
21.11.2010 13:00 | OFK Zabrežje | 2 : 0 | Mladost (Č) | |||||
21.11
13:00
Sloboda
BSK
1
2
|
21.11.2010 13:00 | Sloboda | 1 : 2 | BSK |
21.11
Sepsin
Vlaska
2
1
|
21.11.2010 | Sepsin | 2 : 1 | Vlaska | |||||
21.11
Rabrovac
Vrcin
5
0
|
21.11.2010 | Rabrovac | 5 : 0 | Vrcin | |||||
21.11
Radnicki PDM
Bolec
0
3
|
21.11.2010 | Radnicki PDM | 0 : 3 | Bolec | |||||
21.11
Mladost
Velika Krsna
1
1
|
21.11.2010 | Mladost | 1 : 1 | Velika Krsna | |||||
21.11
Lestane
Popovic
0
1
|
21.11.2010 | Lestane | 0 : 1 | Popovic |
21.11
18:00
Crvena zvezda
Borac
2
0
|
21.11.2010 18:00 | Crvena zvezda | 2 : 0 | Borac | |||||
21.11
13:00
Jagodina
Rad
1
1
|
21.11.2010 13:00 | Jagodina | 1 : 1 | Rad |
21.11
13:00
Kolubara
Sinđelić
0
2
|
21.11.2010 13:00 | Kolubara | 0 : 2 | Sinđelić | |||||
21.11
13:00
Proleter (NS)
Dinamo
3
1
|
21.11.2010 13:00 | Proleter (NS) | 3 : 1 | Dinamo | |||||
21.11
13:00
Mladost (L)
Zemun
0
0
|
21.11.2010 13:00 | Mladost (L) | 0 : 0 | Zemun | |||||
21.11
13:00
Radnički 1923
Bežanija
3
1
|
21.11.2010 13:00 | Radnički 1923 | 3 : 1 | Bežanija |
21.11
13:00
Napredak
LASK
5
0
|
21.11.2010 13:00 | Napredak | 5 : 0 | LASK |
21.11
11:00
Kula
OFK Odžaci
3
0
|
21.11.2010 11:00 | Kula | 3 : 0 | OFK Odžaci | |||||
21.11
11:00
Graničar
Borac
3
0
|
21.11.2010 11:00 | Graničar | 3 : 0 | Borac | |||||
21.11
11:00
BSK
PIK
3
0
|
21.11.2010 11:00 | BSK | 3 : 0 | PIK | |||||
21.11
11:00
Omladinac
Kordun
3
2
|
21.11.2010 11:00 | Omladinac | 3 : 2 | Kordun |
21.11
11:00
Radnički (NB)
Rad
0
0
|
21.11.2010 11:00 | Radnički (NB) | 0 : 0 | Rad | |||||
21.11
10:30
Jagodina
Crvena zvezda
0
3
|
21.11.2010 10:30 | Jagodina | 0 : 3 | Crvena zvezda | |||||
21.11
13:00
Vojvodina
Radnički 1923
3
0
|
21.11.2010 13:00 | Vojvodina | 3 : 0 | Radnički 1923 | |||||
21.11
12:00
OFK Beograd
Banat
0
1
|
21.11.2010 12:00 | OFK Beograd | 0 : 1 | Banat | |||||
21.11
13:00
BSK Borča
Novi Pazar
1
0
|
21.11.2010 13:00 | BSK Borča | 1 : 0 | Novi Pazar | |||||
21.11
13:00
Čukarički Stankom
Radnički (N)
1
0
|
21.11.2010 13:00 | Čukarički Stankom | 1 : 0 | Radnički (N) |
21.11
11:00
Čantavir
Potisje
2
1
|
21.11.2010 11:00 | Čantavir | 2 : 1 | Potisje | |||||
21.11
11:00
Bačka
Panonija IM Topola
7
0
|
21.11.2010 11:00 | Bačka | 7 : 0 | Panonija IM Topola | |||||
21.11
11:00
Krivaja
Njegoš
1
6
|
21.11.2010 11:00 | Krivaja | 1 : 6 | Njegoš | |||||
21.11
11:00
Vinogradar
Proleter
2
0
|
21.11.2010 11:00 | Vinogradar | 2 : 0 | Proleter | |||||
21.11
11:00
Tisa
Subotica
2
1
|
21.11.2010 11:00 | Tisa | 2 : 1 | Subotica | |||||
21.11
11:00
Bajša
Čoka
2
0
|
21.11.2010 11:00 | Bajša | 2 : 0 | Čoka |
21.11
10:00
Zemun
Crvena zvezda
0
1
|
21.11.2010 10:00 | Zemun | 0 : 1 | Crvena zvezda | |||||
21.11
11:00
Vojvodina
OFK Beograd
3
0
|
21.11.2010 11:00 | Vojvodina | 3 : 0 | OFK Beograd | |||||
21.11
13:00
Teleoptik
Napredak
3
1
|
21.11.2010 13:00 | Teleoptik | 3 : 1 | Napredak | |||||
21.11
11:00
Sloga
Jagodina
2
1
|
21.11.2010 11:00 | Sloga | 2 : 1 | Jagodina | |||||
21.11
11:00
BSK Borča
Borac
1
1
|
21.11.2010 11:00 | BSK Borča | 1 : 1 | Borac | |||||
21.11
13:00
Rad
Radnički (N)
2
0
|
21.11.2010 13:00 | Rad | 2 : 0 | Radnički (N) |
21.11
13:00
Spartak Zlatibor voda
Njegoš
9
0
|
21.11.2010 13:00 | Spartak Zlatibor voda | 9 : 0 | Njegoš |
21.11
Sloga
Zvižd
7
0
|
21.11.2010 | Sloga | 7 : 0 | Zvižd | |||||
21.11
Pinkum
Rudar
9
0
|
21.11.2010 | Pinkum | 9 : 0 | Rudar | |||||
21.11
AF Duljaj
Mladi radnik (P)
1
1
|
21.11.2010 | AF Duljaj | 1 : 1 | Mladi radnik (P) | |||||
21.11
Panter
GFK Jasenica 1911
0
4
|
21.11.2010 | Panter | 0 : 4 | GFK Jasenica 1911 |
21.11
10:00
Bežanija
Partizan
2
6
|
21.11.2010 10:00 | Bežanija | 2 : 6 | Partizan | |||||
21.11
12:00
Zemun
Crvena zvezda
0
2
|
21.11.2010 12:00 | Zemun | 0 : 2 | Crvena zvezda | |||||
21.11
15:00
OFK Beograd
Napredak
3
1
|
21.11.2010 15:00 | OFK Beograd | 3 : 1 | Napredak |
21.11
11:30
Spartak Zlatibor voda 99
Spartak Zlatibor voda 98
2
5
|
21.11.2010 11:30 | Spartak Zlatibor voda 99 | 2 : 5 | Spartak Zlatibor voda 98 |
21.11
20:00
Mladost Vesna
Hajduk Veljko
75
84
|
21.11.2010 20:00 | Mladost Vesna | 75 : 84 | Hajduk Veljko |
21.11
17:00
Krka
Igokea
79
66
|
21.11.2010 17:00 | Krka | 79 : 66 | Igokea | |||||
21.11
17:00
Cibona
Radnički
88
82
|
21.11.2010 17:00 | Cibona | 88 : 82 | Radnički | |||||
21.11
17:00
Partizan
Crvena Zvezda
99
68
|
21.11.2010 17:00 | Partizan | 99 : 68 | Crvena Zvezda |
21.11
17:30
Mladost Kolubara
Stara Pazova
67
72
|
21.11.2010 17:30 | Mladost Kolubara | 67 : 72 | Stara Pazova | |||||
21.11
16:00
Jagodina 2001
Beočin
90
68
|
21.11.2010 16:00 | Jagodina 2001 | 90 : 68 | Beočin | |||||
21.11
13:00
Trepča
Šabac
72
82
|
21.11.2010 13:00 | Trepča | 72 : 82 | Šabac |
21.11
17:00
Knez Lazar
Lučani
3
0
|
21.11.2010 17:00 | Knez Lazar | 3 : 0 | Lučani | |||||
21.11
14:00
Antena
Novi Pazar-Junior
0
3
|
21.11.2010 14:00 | Antena | 0 : 3 | Novi Pazar-Junior |
21.11
16:00
Bor II
Midžor
3
1
|
21.11.2010 16:00 | Bor II | 3 : 1 | Midžor | |||||
21.11
16:00
Hajduk Veljko
Timok
0
3
|
21.11.2010 16:00 | Hajduk Veljko | 0 : 3 | Timok |
21.11
19:00
Smederevo
Crvena Zvezda
0
3
|
21.11.2010 19:00 | Smederevo | 0 : 3 | Crvena Zvezda |
21.11
Dubočica 54
Vlasotince
24
31
|
21.11.2010 | Dubočica 54 | 24 : 31 | Vlasotince | |||||
21.11
Užice
Trepča
24
31
|
21.11.2010 | Užice | 24 : 31 | Trepča |
21.11
Aleksinac
Brestovac
43
25
|
21.11.2010 | Aleksinac | 43 : 25 | Brestovac | |||||
21.11
Rtanj
Radnički
24
18
|
21.11.2010 | Rtanj | 24 : 18 | Radnički |
21.11
17:00
Spartak Vojput
Proleter Naftagas
35
29
|
21.11.2010 17:00 | Spartak Vojput | 35 : 29 | Proleter Naftagas | |||||
21.11
18:00
Nova Pazova
Napredak
25
35
|
21.11.2010 18:00 | Nova Pazova | 25 : 35 | Napredak |
21.11
18:00
Osice
Milenijum
0
10
|
21.11.2010 18:00 | Osice | 0 : 10 | Milenijum | |||||
21.11
18:00
Mladost
Požarevac
28
34
|
21.11.2010 18:00 | Mladost | 28 : 34 | Požarevac | |||||
21.11
18:00
VGSK
Radnički Resavac 2
19
32
|
21.11.2010 18:00 | VGSK | 19 : 32 | Radnički Resavac 2 | |||||
21.11
18:00
Cepelin 2
Petrovac
28
24
|
21.11.2010 18:00 | Cepelin 2 | 28 : 24 | Petrovac |
21.11
19:00
Metalac A.D.
Kučevo
37
32
|
21.11.2010 19:00 | Metalac A.D. | 37 : 32 | Kučevo |
21.11
11:30
Flash
Bajina Bašta
5
5
|
21.11.2010 11:30 | Flash | 5 : 5 | Bajina Bašta |
21.11
19:30
Niš 92
Leteći Holandjanin
6
2
|
21.11.2010 19:30 | Niš 92 | 6 : 2 | Leteći Holandjanin | |||||
21.11
21:05
Novi Beograd
Marbo Intermezzo
3
7
|
21.11.2010 21:05 | Novi Beograd | 3 : 7 | Marbo Intermezzo |