XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 519 utakmica za dan
Nedelja, 24 Oktobar 2010

Fudbal

24.10.2010 13:00 Spartak ZV 1 : 2 Rad
24.10.2010 14:30 Vojvodina 0 : 0 OFK Beograd
24.10.2010 14:00 Kolubara 0 : 2 Napredak
24.10.2010 14:00 Dinamo 0 : 1 Banat
24.10.2010 14:00 Proleter (NS) 1 : 2 Zemun
24.10.2010 14:00 Teleoptik 2 : 1 Novi Sad
24.10.2010 14:00 Mladost (L) 1 : 0 Radnički 1923
24.10.2010 15:00 Sloga (K) 2 : 0 Polet (LJ)
24.10.2010 15:00 Železničar 0 : 2 Sloga (BB)
24.10.2010 15:00 Sloboda (Č) 2 : 2 Partizan (BB)
24.10.2010 15:00 Radnički Stobeks 1 : 2 Sloga (PM)
24.10.2010 14:00 Vlasina 2 : 1 Žitorađa
24.10.2010 14:00 Hajduk Veljko 0 : 0 Radnik
24.10.2010 14:00 Rudar Alpos 0 : 1 Radnički (N)
24.10.2010 14:00 Jedinstvo (P) 1 : 1 Car Konstantin
24.10.2010 15:00 Senta 0 : 0 ČSK Pivara
24.10.2010 15:00 Dolina 0 : 3 Donji Srem
24.10.2010 14:00 Resnik 0 : 2 Žarkovo
24.10.2010 14:00 Radnički (O) 3 : 2 Sopot
24.10.2010 10:00 Grafičar 1 : 2 Mladenovac
24.10.2010 14:00 Kovačevac 1 : 0 Hajduk
24.10.2010 14:00 Šumadija (J) 1 : 1 Beograd
24.10.2010 15:00 Orlovac 2 : 2 Slavija
24.10.2010 15:00 Bane 2 : 1 Partizan (C)
24.10.2010 11:00 Šumadija 1903 3 : 2 Vodojaža
24.10.2010 15:00 Tutin 0 : 1 Mokra Gora
24.10.2010 11:00 Mladost (O) 0 : 1 Takovo
24.10.2010 15:00 Polet (T) 1 : 0 Jošanica
24.10.2010 15:00 Sloga (D) 3 : 2 Železničar Inon
24.10.2010 15:00 Zvižd 1 : 0 Šumadinac
24.10.2010 15:00 Borac 1 : 0 Vrbovac
24.10.2010 15:00 Crvena zvezda (S) 2 : 3 Seljak
24.10.2010 15:00 Šapine 2 : 0 Homoljac
24.10.2010 15:00 Obilić 1 : 0 Gruža
24.10.2010 15:00 Krušik 1 : 0 Jadar (ST)
24.10.2010 15:00 Zlatar 0 : 1 Drina
24.10.2010 15:00 Polimlje 3 : 0 Jedinstvo Putevi
24.10.2010 14:00 Radan 1 : 2 Zaplanjac
24.10.2010 14:00 Moravac Orion 1 : 1 BSK Bujanovac
24.10.2010 14:00 Mramor 1 : 0 Vučje
24.10.2010 14:00 Mladost (B) 6 : 0 Jedinstvo (B)
24.10.2010 14:00 Trajal 2 : 0 Radnički
24.10.2010 14:00 Timočanin 2 : 0 SFS Borac
24.10.2010 14:00 Župa 1 : 1 Kablovi
24.10.2010 14:00 Juhor 2 : 0 Bor
24.10.2010 14:00 Trgovački 0 : 0 Majdanpek
24.10.2010 14:00 Borac 2 : 0 Pepeljevac
24.10.2010 15:00 Borac 1 : 1 Dinamo
24.10.2010 15:00 Bačka 1901 0 : 0 Vojvodina
24.10.2010 15:00 Bačka (P) 3 : 1 Spartak
24.10.2010 15:00 Zadrugar 3 : 1 Obilić
24.10.2010 15:00 Budućnost 4 : 0 Jugović
24.10.2010 15:00 Radnički (I) 1 : 1 Mladost
24.10.2010 14:00 PKB 3 : 1 Radnički (NB)
24.10.2010 14:00 Crvena zvezda (MML) 1 : 2 Posavac Tišma
24.10.2010 14:00 Borac 0 : 1 GSP Polet
24.10.2010 10:00 Železničar 1 : 1 Lokomotiva
24.10.2010 14:00 Budućnost 0 : 1 Slavija
24.10.2010 10:00 Radnički (R) 1 : 0 Sremčica
24.10.2010 14:00 Braća Vuković 4 : 0 Morava
24.10.2010 14:00 Radnički 1 : 1 Grdica
24.10.2010 14:00 Rudar 2 : 1 Borac (A)
24.10.2010 14:00 Radnik 1 : 2 Mataruge
24.10.2010 14:00 Budućnost 2 : 0 Borac (V)
24.10.2010 14:00 Ibar 2 : 2 Kraljevo Hajduk
24.10.2010 14:00 Proleter Lasta 2 : 0 Goč
24.10.2010 15:00 Vihor 0 : 2 Beli Orao
24.10.2010 15:00 Sloga (B) 3 : 2 Sloga (K)
24.10.2010 15:00 Integral 3 : 1 Crni Vrh
24.10.2010 15:00 Omladinac 2 : 0 Dunavac
24.10.2010 Sloboda (L) 1 : 2 Mladi radnik
24.10.2010 Udarnik 0 : 0 Budućnost (R)
24.10.2010 Cerovac 2 : 1 Glavaš
24.10.2010 Napredak 4 : 2 Polet (T)
24.10.2010 Omladinac (R) 0 : 0 Selevac
24.10.2010 Drugovac 1 : 1 Osipaonica
24.10.2010 Sloga (M) 1 : 0 Jedinstvo (K)
24.10.2010 14:30 Junkovac 2 : 1 Rača Popović
24.10.2010 14:30 Šumadinac (N) 3 : 1 Šumadinac (S)
24.10.2010 14:30 Šumadija 5 : 2 Karađorđe
24.10.2010 14:30 Beli Orlovi 3 : 2 Borac (P)
24.10.2010 15:00 Hajduk Stanko 0 : 0 Antimon
24.10.2010 15:00 Gučevo 1 : 3 Mačva 2005
24.10.2010 15:00 Jedinstvo (MZ) 0 : 3 Napredak
24.10.2010 15:00 Majur 0 : 2 Jedinstvo (Š)
24.10.2010 15:00 milos pocerac 1 : 0 Sindjelić
24.10.2010 14:30 Sovljak 0 : 2 Brežđe
24.10.2010 14:30 Spartak 0 : 1 ZSK
24.10.2010 14:30 OFK Divci 1 : 0 Tulari
24.10.2010 Sevojno 0 : 0 GP Zlatibor
24.10.2010 Budućnost 1 : 2 Savinac
24.10.2010 Luna Avijatičar 3 : 0 Omladinac
24.10.2010 Železničar 4 : 0 Perućac
24.10.2010 Zlatibor voda 1 : 0 Jasen
24.10.2010 Jedinstvo 3 : 2 Polet
24.10.2010 Napredak 0 : 5 Crnokosa
24.10.2010 Mladost (O) 0 : 0 Jastrebac
24.10.2010 Morava 5 : 1 Rasovača
24.10.2010 Bukovik 5 : 0 Borac
24.10.2010 Radnički 3 : 1 Napredak
24.10.2010 Dobrič 6 : 2 Knežica
24.10.2010 Naša krila 3 : 2 Rutevac
24.10.2010 Rad 6 : 5 Zemljoradnik
24.10.2010 Mladost (B) 2 : 1 Toplica
24.10.2010 15:00 Šumadija 3 : 2 Radnički
24.10.2010 15:00 Sloga 5 : 2 Sloboda
24.10.2010 15:00 Bobište 4 : 0 Napredak
24.10.2010 15:00 Jablanica 2 : 0 Železničar
24.10.2010 15:00 Milanovo 1 : 1 Plantaža
24.10.2010 15:00 Lemind Livnica 1 : 0 Kumarevo
24.10.2010 15:00 Morava (L) 1 : 0 SFK Moravac
24.10.2010 15:00 Jedinstvo (G) 7 : 2 Morava (G)
24.10.2010 15:00 MB 0 : 1 OFK Vlasotince
24.10.2010 14:30 Vladimir Durković 4 : 2 Temac
24.10.2010 14:30 Dragoš 1 : 3 Napredak
24.10.2010 14:30 Gnjilan 1 : 2 Zadrugar
24.10.2010 Omladinac 1 : 2 Dunđerski
24.10.2010 Dobrič 1 : 1 Jastrebac
24.10.2010 Svetlost 3 : 3 Pobeda
24.10.2010 Kosovac 3 : 2 Jug Bogdan
24.10.2010 Crvena zastava 2 : 3 Delijski Vis
24.10.2010 Brzi Brod 1 : 0 Proleter
24.10.2010 Omladinac 2 : 1 Vulkan
24.10.2010 Čegar 1 : 4 Vrtište
24.10.2010 Mladost 2 : 0 Sloboda
24.10.2010 Radnički 1 : 2 Budućnost
24.10.2010 15:00 Vinogradar 3 : 1 Mladost
24.10.2010 15:00 Buducnost 0 : 0 Napredak (Z)
24.10.2010 15:00 Mladost 2 : 1 Sloga
24.10.2010 15:00 Kupinovac 4 : 1 Lugomir
24.10.2010 15:00 Dragocvet 2 : 1 Kušiljevo
24.10.2010 15:00 Istok-63 0 : 3 Napredak (D)
24.10.2010 15:00 Jedinstvo 1 : 1 Vinoraca
24.10.2010 14:00 Brodoremont 3 : 0 Krivelj
24.10.2010 14:00 Miloševo 2 : 3 Slatina (N)
24.10.2010 14:00 Rajac 0 : 5 Poreč
24.10.2010 14:00 Radnički (K) 3 : 1 Rudna Glava
24.10.2010 14:00 ŠSK 3 : 0 Omladinac
24.10.2010 14:00 Mladost 2 : 0 Sloga (Ž)
24.10.2010 14:00 Bučje 2 : 1 Ozren
24.10.2010 14:00 Midžor 2 : 0 Borac
24.10.2010 14:00 Sloga (M) 3 : 1 Rudar
24.10.2010 14:00 BSK 2 : 4 Rtanj
24.10.2010 14:00 Potisje 1 : 4 Panonija IM Topola
24.10.2010 14:00 Tavankut 1 : 1 Njegoš
24.10.2010 14:00 Čantavir 0 : 1 Preporod
24.10.2010 14:00 Bačka 5 : 3 Subotica
24.10.2010 14:00 Krivaja 2 : 1 Čoka
24.10.2010 14:00 Vinogradar 4 : 0 Tisa
24.10.2010 15:00 Rusanda 6 : 0 Polet (N)
24.10.2010 15:00 OFK Klek 4 : 3 Bilećanin
24.10.2010 15:00 Jedinstvo 2 : 1 Borac
24.10.2010 15:00 Potisje 4 : 0 Delija
24.10.2010 15:00 Crvena Zvezda (RS) 1 : 0 Vojvodina
24.10.2010 15:00 Partizan (G) 2 : 1 Vršac United
24.10.2010 15:00 Polet 1 : 1 Budućnost (A)
24.10.2010 15:00 Radnički (B) 3 : 0 Vulturul
24.10.2010 15:00 Budućnost 1 : 2 Tempo
24.10.2010 15:00 Sloga 6 : 0 Slavija
24.10.2010 15:00 Kolonija 2 : 1 BAK
24.10.2010 15:00 ŽAK 1 : 2 Mladost
24.10.2010 15:00 Hajduk 3 : 0 OFK Odžaci
24.10.2010 15:00 Kula 3 : 1 Kordun
24.10.2010 15:00 Graničar 2 : 2 Omladinac
24.10.2010 15:00 BSK 3 : 3 Radnički
24.10.2010 14:00 Železnik 4 : 1 Zmaj
24.10.2010 14:00 Dunavac 1 : 0 Podunavac
24.10.2010 14:00 Baćevac 3 : 1 Borac
24.10.2010 14:00 Strelac 1 : 2 Poštar - Zvezdara
24.10.2010 15:00 Vrnjci 7 : 0 Napredak
24.10.2010 15:00 Olimpik 6 : 0 Mlada krila
24.10.2010 15:00 Polet 3 : 1 Ribnica
24.10.2010 15:00 Šumadija 2 : 1 Morava
24.10.2010 15:00 Mladost 2 : 3 Žiča
24.10.2010 14:00 Korićani 3 : 2 Đuriselac
24.10.2010 14:00 Ćava 1 : 0 Azbest
24.10.2010 14:00 Kragujevac 2 : 3 Dobrača
24.10.2010 14:00 Botunje 2 : 1 Hajduk
24.10.2010 14:00 Opornica 1 : 2 Kremenac
24.10.2010 15:00 Sloga Ć 2 : 1 Đerdap
24.10.2010 15:00 Pobeda 1 : 0 Napredak
24.10.2010 15:00 Jedinstvo 0 : 3 Mladi Borac
24.10.2010 15:00 Sloga D 2 : 1 BSK
24.10.2010 15:00 Mladost 4 : 1 Napredak (S)
24.10.2010 15:00 Rudar 5 : 2 BSK
24.10.2010 15:00 Omladinac (S) 1 : 0 Omladinac (B)
24.10.2010 15:00 Napredak (VC) 3 : 1 Košava
24.10.2010 15:00 Krilaš 1 : 1 Polet
24.10.2010 15:00 Jedinstvo 0 : 0 Dragoš
24.10.2010 Bašin 0 : 3 Radnik
24.10.2010 Vodice 3 : 0 Palanka
24.10.2010 Šumadija 2 : 0 Budućnost
24.10.2010 Borac (R) 4 : 1 Jedinstvo (S)
24.10.2010 Budućnost 1 : 1 SASK
24.10.2010 Sloga (L) 0 : 3 Proleter
24.10.2010 Slavija 3 : 2 Skobalj
24.10.2010 Šumadinac 2 : 2 7. Jul
24.10.2010 Landol 5 : 0 Ravni Gaj
24.10.2010 Petrijevac 3 : 0 Badljevica
24.10.2010 Podunavac 0 : 0 Vučak
24.10.2010 14:30 Mladost MG 0 : 2 Karađorđe
24.10.2010 14:30 Bare 3 : 1 BSK
24.10.2010 14:30 Mladost (R) 2 : 5 Omladinac
24.10.2010 14:30 ŽSK 1 : 0 Lepenica
24.10.2010 14:30 Sloga (M) 3 : 0 Pobeda
24.10.2010 Bokanja 1 : 2 Mladi rudar
24.10.2010 Šamot 2 : 0 BSK Belosavci
24.10.2010 Jasenica 0 : 1 Mladost
24.10.2010 Proleter 6 : 1 Borac
24.10.2010 OFK Šatornja 2 : 1 Sloga
24.10.2010 Trešnjevica 0 : 1 Prvi srpski ustanak
24.10.2010 Radoje Domanović 3 : 6 Vinča
24.10.2010 15:00 Stari Jadar 1 : 0 Crnča
24.10.2010 15:00 Sloga (K) 5 : 2 Sloga (S)
24.10.2010 15:00 Cer 5 : 4 Velika Reka
24.10.2010 15:00 Stolice 0 : 5 Radjevac
24.10.2010 15:00 Rudar 0 : 4 Studenac
24.10.2010 15:00 Podrinje 4 : 1 Mladost
24.10.2010 15:00 Napredak 3 : 2 Mladost(M)
24.10.2010 15:00 Partizan 5 : 0 Proleter
24.10.2010 15:00 Sloga 0 : 2 Borac
24.10.2010 15:00 Mladi Borac 2 : 1 Drina
24.10.2010 15:00 Sloboda 2 : 0 Gorki
24.10.2010 15:00 Budućnost 1 : 0 Mladost(P)
24.10.2010 15:00 Omladinac 1 : 0 Petlovača
24.10.2010 Pocerina 2 : 5 Vlašić
24.10.2010 Mladost 0 : 0 Karađorđe
24.10.2010 Varna 5 : 2 Mladost Zvezd
24.10.2010 Galeb 4 : 3 Pričinović
24.10.2010 Rankovac 0 : 1 Sloga Mat
24.10.2010 Provo 3 : 5 Korman
24.10.2010 Hajduk 2 : 2 Jelen
24.10.2010 Mrovska 10 : 1 Maovi MH
24.10.2010 14:30 Rajac 8 : 1 Orao
24.10.2010 14:30 Jedinstvo 0 : 2 Veliševac
24.10.2010 14:30 Mladost 3 : 3 Gornji Lajkovac
24.10.2010 14:30 Toplica 1 : 1 Liplje
24.10.2010 14:30 Milenko Pavlović 6 : 3 Tešnjar
24.10.2010 14:30 Gradac 3 : 2 Mladost (VK)
24.10.2010 14:30 Iskra 3 : 2 Pričević
24.10.2010 14:30 Polet 3 : 2 Kotešica
24.10.2010 14:30 Lukavac 5 : 1 OFK Povlen
24.10.2010 14:30 Mladost (D) 7 : 0 Dupljaj
24.10.2010 16:00 Ratkovac 0 : 0 Sloga
24.10.2010 16:00 Nepričava 7 : 1 Stepanje
24.10.2010 16:00 Kolubara Gaj 3 : 3 Pepeljevac
24.10.2010 16:00 Proleter 2 : 1 Polet
24.10.2010 14:00 Radnik 0 : 1 Radnički
24.10.2010 14:00 4. Juli 2 : 1 Doljevac
24.10.2010 14:30 Baličevac 7 : 2 Sloga
24.10.2010 14:00 Koprijan 6 : 5 Naisus
24.10.2010 14:00 Padina 0 : 2 Obilić
24.10.2010 14:30 Željuša 1 : 4 Provalija
24.10.2010 14:30 Lokomotiva 1 : 1 Sloboda
24.10.2010 14:30 Sloga 5 : 2 Padež
24.10.2010 14:30 Mladost (PR) 1 : 1 Pobeda
24.10.2010 14:00 Sindjelic (G) 4 : 0 Mladost (D)
24.10.2010 14:00 Kolare 3 : 0 Ursule
24.10.2010 14:00 Sloboda 0 : 2 BSK
24.10.2010 14:00 Radnicki 2 : 2 Sindjelic (V)
24.10.2010 14:00 Đurđin 1 : 1 Elektrovojvodina
24.10.2010 14:00 Lokomotiva 0 : 2 Poljoprivrednik
24.10.2010 14:00 Bačka 1901 B 2 : 3 Udarnik
24.10.2010 14:00 Hajduk 4 : 2 Mala Bosna
24.10.2010 14:00 Mladost 0 : 3 Eđšeg
24.10.2010 15:00 Slavija 2 : 4 Jedinstvo
24.10.2010 15:00 Graničar 5 : 3 Sloga
24.10.2010 15:00 Šampion Olimpija 2 : 2 Tromedja
24.10.2010 15:00 Tisa 5 : 0 Hajduk
24.10.2010 15:00 ŽAK 2 : 1 2. Oktobar
24.10.2010 15:00 Borac 3 : 0 Napredak
24.10.2010 15:00 Vojvodina 5 : 1 Jedinstvo
24.10.2010 15:00 1.Oktobar 0 : 3 Olimpija
24.10.2010 15:00 Roham 1 : 4 Napredak
24.10.2010 15:00 Proleter 2 : 1 Terekves
24.10.2010 15:00 Polet 1 : 5 Borac
24.10.2010 15:00 Proleter 2 : 3 Jedinstvo Stević
24.10.2010 15:00 BSK Bavanište 1 : 0 Omladinac (D)
24.10.2010 15:00 Železničar (P) 0 : 1 Omladinac (O)
24.10.2010 15:00 Mladost (V) 5 : 0 Plavi Dunav
24.10.2010 15:00 Borac (S) 10 : 0 Pančevo
24.10.2010 15:00 Vojvodina 5 : 1 Glogonj
24.10.2010 15:00 Dolovo 9 : 0 Pobeda
24.10.2010 15:00 Ševac 3 : 0 Karaš (J)
24.10.2010 15:00 Dunav 2 : 2 Jedinstvo
24.10.2010 15:00 Ratar 5 : 0 Karaš (K)
24.10.2010 15:00 Banat 2 : 2 Dobrica
24.10.2010 15:00 Potporanj 3 : 1 Hajduk
24.10.2010 15:00 Hajdučica 2 : 2 Borac (VS)
24.10.2010 15:00 Borac (VG) 0 : 3 Crvena zvezda
24.10.2010 Aleksa Šantić 1 : 2 Sloga
24.10.2010 Panonija 4 : 2 Lipar
24.10.2010 Omladinac 7 : 1 Dinamo (S)
24.10.2010 Dunav 5 : 1 Jedinstvo
24.10.2010 Terekveš 2 : 1 OFK Metalac
24.10.2010 OFK Metalac 4 : 2 Aleksa Šantić
24.10.2010 OFK Šikara 2 : 1 Terekveš
24.10.2010 Dinamo (S) 4 : 1 Dunav
24.10.2010 Lipar 1 : 2 Omladinac
24.10.2010 Rusin 1 : 2 Panonija
24.10.2010 Sloga 1 : 1 Graničar
24.10.2010 15:00 OFK Sirig 7 : 1 Čenej
24.10.2010 15:00 Bačka 5 : 1 Fruškogorski partizan
24.10.2010 15:00 Sremac 0 : 1 Fruškogorac
24.10.2010 15:00 Tatra 3 : 3 Borac
24.10.2010 15:00 Vinogradar 0 : 5 TSK
24.10.2010 15:00 Obilić 3 : 5 Bačka
24.10.2010 15:00 Titel 0 : 1 Hajduk (Č)
24.10.2010 15:00 Hajduk (G) 1 : 5 Jedinstvo (G)
24.10.2010 15:00 Sloga 2 : 2 Miletić
24.10.2010 14:00 Soko 1 : 0 Vojvodina
24.10.2010 14:00 Budućnost (G) 3 : 2 Slavija (B)
24.10.2010 14:00 Borac 0 : 0 Slavija (P)
24.10.2010 14:00 Maglić 1 : 4 Karađorđevo
24.10.2010 14:00 Budućnost (P) 2 : 3 Krila Krajine
24.10.2010 14:00 Bačka 0 : 1 Krivanj
24.10.2010 14:00 PSK Putinci 2 : 0 Napredak
24.10.2010 14:00 Jedinstvo 0 : 0 Polet
24.10.2010 14:00 Krušedol 0 : 2 Hrtkovci
24.10.2010 14:00 Fruškogorac 0 : 2 Graničar
24.10.2010 14:00 OFK Kraljevci 0 : 1 Rudar
24.10.2010 14:00 Fruška Gora 0 : 3 Donji Petrovci
24.10.2010 14:00 Sremac 1 : 3 Jedinstvo
24.10.2010 14:00 OFK Bikić 3 : 0 OFK Bačinci Sloga
24.10.2010 14:00 Jedinstvo 1 : 9 Jednota
24.10.2010 14:00 Napredak 2 : 0 Omladinac (B)
24.10.2010 14:00 Bratstvo 6 : 1 Borac
24.10.2010 14:00 Jedinstvo (LJ) 5 : 0 Sremac
24.10.2010 14:00 Graničar 3 : 1 Omladinac (M)
24.10.2010 14:00 Sinđelić 4 : 1 OFK Bingula
24.10.2010 15:00 Borac 1 : 0 Graničar
24.10.2010 15:00 Borac (VR) 2 : 2 Sloga
24.10.2010 15:00 Zmaj 2 : 0 Fruškogorac
24.10.2010 15:00 Sloboda 2 : 2 Sremac
24.10.2010 15:00 Budućnost 4 : 0 Mitros
24.10.2010 14:00 Borac 1 : 2 Vranić
24.10.2010 14:00 OFK Zabrežje 1 : 1 TEK Sloga
24.10.2010 Vrcin 3 : 1 Ivanca
24.10.2010 Vlaska 3 : 2 Selo Mladenovac
24.10.2010 Sepsin 0 : 0 Velika Krsna
24.10.2010 Rabrovac 3 : 0 Popovic
24.10.2010 Radnicki PDM 2 : 3 Mladost
24.10.2010 15:00 Budućnost 0 : 0 Zgodačica
24.10.2010 15:00 Partizan 1 : 1 Jovo Kursula
24.10.2010 15:00 Miločajac 2 : 0 Bogutovačka Banja
24.10.2010 15:00 Stubal 0 : 0 Zvezda
24.10.2010 15:00 Kablar 3 : 0 Musina reka
24.10.2010 14:00 Mladost 1 : 2 Divostin
24.10.2010 14:00 Kutlovo 2 : 1 Stari momci
24.10.2010 14:00 Mladost Teferič 7 : 0 Velika Sugubina
24.10.2010 14:00 21. oktobar 4 : 0 Borac
24.10.2010 14:00 Studenac 3 : 2 Trmbas
24.10.2010 14:30 Kaona 3 : 3 Sloga
24.10.2010 15:00 Proleter 1 : 3 Vojvoda Milenko
24.10.2010 15:00 Dunavac 5 : 4 Sloga (L)
24.10.2010 15:00 Borac (K) 0 : 0 Mip Majdan
24.10.2010 15:00 Napredak (B) 6 : 0 Stig
24.10.2010 15:00 Mlava 3 : 0 Napredak (P)
24.10.2010 15:00 Dizel 0 : 6 Dunav
24.10.2010 10:00 Stig (C) 4 : 4 Budućnost
24.10.2010 14:30 Napredak 2 : 1 Pobeda
24.10.2010 14:30 Sumadija 5 : 1 Borci
24.10.2010 14:30 Grivac 8 : 0 Mladost
24.10.2010 14:30 Gorski Car 0 : 3 22 Februar
24.10.2010 14:30 Kopljari 3 : 1 Vrbica
24.10.2010 14:30 Ranilović 1 : 3 Misača
24.10.2010 15:00 "14 Oktobar" 3 : 0 Borac (K)
24.10.2010 15:00 Mladost (B) 3 : 1 Milan Orlić
24.10.2010 Bobovik 0 : 4 Sloga
24.10.2010 Dragojevac 0 : 0 Polet
24.10.2010 Sloga Trgosped 2 : 2 Torpedo
24.10.2010 Sloga 3 : 1 Krnule 09
24.10.2010 Petrovac 74 1 : 1 Mladost
24.10.2010 Tresnjevka 1 : 1 Borac
24.10.2010 Volujac 5 : 1 Draginje
24.10.2010 Zablaće 4 : 1 Žabar
24.10.2010 15:00 Radnički 2 : 2 Mladost
24.10.2010 15:00 Mladi Radnik 1 : 2 Hum
24.10.2010 15:00 Morava 1 : 5 Resavac
24.10.2010 15:00 Jedinstvo 3 : 6 Pobeda
24.10.2010 16:00 Polet 57 2 : 1 Mladost
24.10.2010 16:00 Tomako 3 : 0 Jugovići
24.10.2010 16:00 Ribnik 1 : 0 Omladinac
24.10.2010 16:00 Stara Čaršija 0 : 0 Topoljak
24.10.2010 16:00 Gradina 0 : 1 Beli Orlovi
24.10.2010 16:00 Morava 9 : 0 Vinogradar
24.10.2010 16:00 Mačkovac 1 : 3 Dušan Ristić
24.10.2010 16:00 Drugari 3 : 0 Mladost
24.10.2010 16:00 Zdravinje 4 : 2 Polet
24.10.2010 16:00 Kapidzija 3 : 0 Gaglovo
24.10.2010 15:00 MSK 2 : 1 Omladinac
24.10.2010 15:00 Lehel 4 : 0 Naftagas
24.10.2010 15:00 Proleter 3 : 2 Sloga
24.10.2010 15:00 Radnički 2 : 1 Radnicki Ratar
24.10.2010 15:00 Banat 2 : 1 Mladost
24.10.2010 15:00 ŽFK Banat 0 : 1 OFK Gradnulica
24.10.2010 15:00 Omladinac 2 : 0 Partizan
24.10.2010 15:00 Vojvodina 3 : 2 Jedinstvo
24.10.2010 15:00 Pobeda 0 : 2 Vitorul
24.10.2010 15:00 Vojvodina 1 : 0 Banat
24.10.2010 13:30 Mladost (P) 5 : 2 Borac (S)
24.10.2010 13:30 27. Oktobar 1 : 2 Borac (K)
24.10.2010 13:30 Car Uroš 3 : 3 Planinac
24.10.2010 13:30 Sloga 6 : 0 Vojvodina
24.10.2010 15:00 Napredak 2 : 2 Srem
24.10.2010 15:00 Sloga 2 : 1 Hajduk
24.10.2010 15:00 Grgurevci 1 : 2 Planinac
24.10.2010 15:00 OFK Bosut 2 : 0 BSK
24.10.2010 14:00 Polet 1 : 0 Šumadija
24.10.2010 14:00 Mladi Radnik 6 : 1 Šumadinac
24.10.2010 14:00 Bistrica 5 : 1 20. Oktobar
24.10.2010 14:00 Mladost 0 : 0 OFK Radnički
24.10.2010 14:00 Sloga 2 : 2 Budućnost
24.10.2010 14:00 OFK Burovo 3 : 0 Stepojevac 2007
24.10.2010 15:00 Lisović 1977 2 : 0 Beljina
24.10.2010 15:00 OFK Boždarevac 2 : 1 Šiljakovac
24.10.2010 16:00 Partizan 1 : 1 Hajduk
24.10.2010 16:00 Pudarci 3 : 0 Mladost
24.10.2010 10:00 Heroj 0 : 2 Crvenka
24.10.2010 14:00 Mladi proleter 5 : 0 Mladost
24.10.2010 10:00 Olimpija 0 : 4 GAK
24.10.2010 10:00 Mabat 5 : 2 Dunavac
24.10.2010 15:00 OFK Petrovcic 2 : 1 Borac
24.10.2010 15:00 Torlak 2 : 0 BUSK
24.10.2010 15:00 Novi Beograd 2 : 0 Kozara
24.10.2010 15:00 Seceranac Ada 0 : 1 Institut
24.10.2010 14:00 Sušica 1 : 1 Mašinac PZP
24.10.2010 14:00 LASK 3 : 3 Požarevac
24.10.2010 Radnički 1919 2 : 0 ŽFK Fruškogorac
24.10.2010 13:00 Borac 1 : 0 Vojvodina
24.10.2010 12:00 Partizan 3 : 0 Sloga
24.10.2010 10:00 Crvena zvezda 3 : 0 BSK Borča
24.10.2010 13:00 ŽAK 1 : 2 Mladost
24.10.2010 13:00 Hajduk 3 : 0 OFK Odžaci
24.10.2010 13:00 Kula 5 : 0 Kordun
24.10.2010 13:00 Graničar 0 : 6 Omladinac
24.10.2010 13:00 BSK 1 : 7 Radnički
24.10.2010 Rudar 3 : 1 Mladi radnik (R)
24.10.2010 Smederevo 3 : 0 Morava (VP)
24.10.2010 13:00 Loznica 0 : 2 Teleoptik
24.10.2010 14:00 Partizan 2 : 1 Sloga
24.10.2010 12:00 Crvena zvezda 3 : 0 BSK Borča
24.10.2010 10:00 OFK Beograd 2 : 0 Rad
24.10.2010 11:00 Jagodina 1 : 1 Borac
24.10.2010 10:00 Senta 1 : 2 Bačka
24.10.2010 10:00 AFK 2 : 3 Radnički
24.10.2010 10:00 Obilić 4 : 1 Akademija
24.10.2010 Rudar 3 : 2 Železničar (P)
24.10.2010 Sloga (PM) 2 : 1 GFK Jasenica 1911
24.10.2010 Smederevo 3 : 0 Morava
24.10.2010 12:00 Spartak (D) 0 : 3 Proleter (BK)
24.10.2010 12:00 Borac (S) 3 : 0 OFK Stenli
24.10.2010 12:00 Radnik 1 : 6 Pančevo
24.10.2010 12:00 OFK Plandište 8 : 2 Dolina
24.10.2010 12:00 Potisje 9 : 1 Panonija IM Topola
24.10.2010 12:00 Tavankut 5 : 2 Njegoš
24.10.2010 12:00 Čantavir 1 : 1 Preporod
24.10.2010 12:00 Bačka 2 : 2 Subotica
24.10.2010 12:00 Krivaja 3 : 4 Čoka
24.10.2010 12:00 Vinogradar 3 : 1 Tisa
24.10.2010 11:00 Bežanija 3 : 2 Smederevo
24.10.2010 11:00 Loznica 1 : 3 OFK Beograd
24.10.2010 14:00 Crvena zvezda 7 : 0 Radnički 1923
24.10.2010 13:30 Jagodina 0 : 1 Borac
24.10.2010 11:00 Njegoš 0 : 4 Čantavir
24.10.2010 Mladi radnik (P) 11 : 1 Zvižd
24.10.2010 Rudar 4 : 2 Mladi radnik (R)
24.10.2010 Sloga 0 : 3 GFK Jasenica 1911
24.10.2010 Pinkum 1 : 2 Morava
24.10.2010 AF Duljaj 1 : 0 Šumadija
24.10.2010 Panter 3 : 0 MIP Presing
24.10.2010 10:00 Spartak (D) 25 : 2 Proleter (BK)
24.10.2010 10:00 Borac (S) 2 : 1 OFK Stenli
24.10.2010 10:00 Radnik 0 : 3 Pančevo
24.10.2010 10:00 OFK Plandište 9 : 0 Dolina
24.10.2010 10:00 Slavija 2 : 2 Dolina
24.10.2010 10:00 Jugoslavija 3 : 1 Kraljevićevo
24.10.2010 10:00 Spartak 3 : 0 Pančevo

Košarka

24.10.2010 19:00 Cibona 84 : 81 Union Olimpija
24.10.2010 17:00 Partizan 80 : 72 Cedevita
24.10.2010 20:00 Mega Vizura 81 : 82 Sloboda
24.10.2010 12:00 Mladost 66 : 79 Spartak
24.10.2010 19:00 Hajduk Veljko 66 : 77 Borac
24.10.2010 19:00 BSK Junior 72 : 63 Jastreb
24.10.2010 20:00 Mladost Vesna 73 : 99 Zdravlje 09
24.10.2010 21:00 Ergonom 49 : 69 Vlasotince
24.10.2010 18:00 Lupa Promotion 71 : 89 Gospić CO
24.10.2010 19:00 Jedinstvo 81 : 71 Celje
24.10.2010 19:00 Proleter 67 : 74 Čelarevo
24.10.2010 15:30 Kraljevo 72 : 62 Sivac
24.10.2010 16:00 Bor 37 : 110 Stara Pazova
24.10.2010 19:30 Radivoj Korać MT 86 : 62 Beočin
24.10.2010 17:30 Mladost Kolubara 70 : 50 Trepča

Odbojka

24.10.2010 17:00 Užice 0 : 3 Novi Pazar-Junior
24.10.2010 14:30 Partizan 3 : 0 Brezovica
24.10.2010 18:00 Gimnazijalac 3 : 1 Putevi Trendteks

Rukomet

24.10.2010 19:00 Požarevac 24 : 22 Planinka Prolom voda
24.10.2010 20:00 Mladost TSK 23 : 21 Proleter Naftagas
24.10.2010 19:00 Jagodina 25 : 27 Napredak
24.10.2010 18:00 Nova Pazova 26 : 22 Bask Soko
24.10.2010 Knjaževac 27 : 32 Bane
24.10.2010 Dubočica 54 25 : 31 Žitorađa
24.10.2010 Rača 22 : 26 Lokomotiva
24.10.2010 18:00 Kosmaj 22 : 20 Partizan Dunav osigiranje 2
24.10.2010 18:00 Železničar 30 : 22 Čukarički
24.10.2010 18:00 Novi Beograd 2 40 : 30 Umčari
24.10.2010 13:00 Brestovac 21 : 24 Radnički
24.10.2010 19:00 Aleksinac 26 : 28 Paraćin
24.10.2010 18:00 Rtanj 26 : 27 Radan
24.10.2010 18:00 Cepelin 2 25 : 21 Mladost
24.10.2010 18:00 Petrovac 35 : 9 Osice
24.10.2010 18:00 Junior 33 : 9 Požarevac
24.10.2010 18:00 Rudar 17 : 22 Radnički Resavac 2
24.10.2010 20:00 Rtanj 26 : 19 Radan

Vaterpolo

24.10.2010 19:30 Crvena Zvezda VET 8 : 2 Singidunum

Futsal

24.10.2010 15:00 VIK Naisus 4 : 2 Leteći Holandjanin
24.10.2010 20:30 Niš 92 2 : 4 Ekonomac
24.10.2010 13:00 Krčagovo 2 : 9 Vranje
24.10.2010 19:00 Bečej 6 : 3 Novi Beograd