XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 21.08.2011 16:30 Crvena zvezda - Vrčin 4:0
2 27.08.2011 16:30 Šumadija - Crvena zvezda 1:0
3 04.09.2011 16:00 Crvena zvezda - Brodarac 3:0
4 07.09.2011 16:00 Dunavac - Crvena zvezda 2:3
5 11.09.2011 16:00 Crvena zvezda - PIK Zemun 1:2
6 17.09.2011 15:30 Rudar - Crvena zvezda 2:0
7 25.09.2011 15:30 Crvena zvezda - IMR 1:0
8 02.10.2011 15:00 Baćevac - Crvena zvezda 0:1
9 09.10.2011 15:00 Crvena zvezda - Borac 3:1
10 12.10.2011 15:00 Crvena zvezda - Strelac 4:0
11 15.10.2011 14:30 Radnički - Crvena zvezda 0:1
12 23.10.2011 14:00 Crvena zvezda - Prva Iskra 7:0
13 30.10.2011 14:00 Komgrap - Crvena zvezda 1:0
14 06.11.2011 14:00 Crvena zvezda - Milutinac 2:1
15 12.11.2011 13:00 PKB Kovilovo - Crvena zvezda 2:1
16 20.11.2011 13:00 Crvena zvezda - Policajac 4:1
17 26.11.2011 11:00 Poštar Zvezdara - Crvena zvezda 2:0
18 18.03.2012 15:00 Vrčin - Crvena zvezda 0:3
19 25.03.2012 16:00 Crvena zvezda - Šumadija 0:0
20 31.03.2012 16:00 Brodarac - Crvena zvezda 1:2
21 08.04.2012 16:00 Crvena zvezda - Dunavac 4:1
22 11.04.2012 16:00 PIK Zemun - Crvena zvezda 0:3
23 15.04.2012 17:00 Crvena zvezda - Rudar 2:1
24 21.04.2012 17:00 IMR - Crvena zvezda 2:2
25 29.04.2012 17:00 Crvena zvezda - Baćevac 2:2
26 02.05.2012 17:00 Borac - Crvena zvezda 1:3
27 06.05.2012 17:30 Strelac - Crvena zvezda 3:3
28 13.05.2012 17:30 Crvena zvezda - Radnički 2:1
29 20.05.2012 11:00 Prva Iskra - Crvena zvezda 3:4
30 23.05.2012 17:30 Crvena zvezda - Komgrap 1:0
31 26.05.2012 11:00 Milutinac - Crvena zvezda 3:3
32 03.06.2012 17:30 Crvena zvezda - PKB Kovilovo 2:0
33 06.06.2012 17:30 Policajac - Crvena zvezda 2:3
34 10.06.2012 17:30 Crvena zvezda - Poštar Zvezdara 5:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Beogradska zona IMR 34 26 4 4 82
2 Prelazi u ligu višeg ranga Beogradska zona Crvena zvezda 34 23 5 6 74
3 Prelazi u ligu višeg ranga Beogradska zona Radnički 34 20 5 9 65
4 PKB Kovilovo 34 19 8 7 65
5 Baćevac 34 14 9 11 51
6 Šumadija 34 13 8 13 47
7 Vrčin 34 14 4 16 46
8 Brodarac 34 14 4 16 46
9 PIK Zemun 34 13 6 15 45
10 Komgrap 34 13 5 16 44
11 Milutinac 34 12 7 15 43
12 Rudar 34 11 9 14 42
13 Borac 34 12 5 17 41
14 Strelac 34 12 4 18 40
15 Prva Iskra 34 10 8 16 38
16 Poštar Zvezdara 34 10 7 17 37
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga Beogradska liga grupa "Šumadija" Dunavac 34 9 5 20 32
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga Beogradska liga grupa "Dunav" Policajac 34 6 7 21 25
acapirot i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
acapirot i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
acapirot i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
acapirot i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
acapirot i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
acapirot i još 1 korisnika su tipovali utakmicu