XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 28.08.2010 17:00 Crvena Zvezda - Kraljevo 1:3
2 04.09.2010 16:30 Katun - Crvena Zvezda 3:4
3 11.09.2010 16:00 Crvena Zvezda - Mladi Radnik 2:4
4 18.09.2010 16:00 Palilula - Crvena Zvezda 5:2
5 25.09.2010 15:30 Crvena Zvezda - Polet (V) 1:6
6 02.10.2010 15:30 Draževac - Crvena Zvezda 3:0
7 09.10.2010 15:00 Crvena Zvezda - Jedinstvo 4:4
8 16.10.2010 15:00 Crvena Zvezda - Vukašinovac 2:2
9 23.10.2010 14:00 Tempo - Crvena Zvezda 4:1
10 30.10.2010 14:00 Crvena Zvezda - Gredetin 3:0
11 06.11.2010 13:30 Pobeda - Crvena Zvezda 0:2
12 13.11.2010 13:30 Crvena Zvezda - Polet (R) 3:2
13 20.11.2010 13:30 Sloga - Crvena Zvezda 3:0
14 26.03.2011 15:00 Kraljevo - Crvena Zvezda 4:0
15 02.04.2011 15:00 Crvena Zvezda - Katun 6:2
16 09.04.2011 Mladi Radnik - Crvena Zvezda 4:1
17 16.04.2011 16:00 Crvena Zvezda - Palilula 0:5
18 23.04.2011 16:00 Polet (V) - Crvena Zvezda 5:0
19 30.04.2011 Crvena Zvezda - Draževac 2:4
20 07.05.2011 16:30 Jedinstvo - Crvena Zvezda 5:1
21 14.05.2011 Vukašinovac - Crvena Zvezda 3:2
22 21.05.2011 Crvena Zvezda - Tempo 2:0
23 04.06.2011 Gredetin - Crvena Zvezda 2:2
24 11.06.2011 Crvena Zvezda - Pobeda 5:4
25 18.06.2011 Polet (R) - Crvena Zvezda 0:3
26 Crvena Zvezda - Sloga 1:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Nišavska okružna liga Palilula 26 24 1 1 73
2 Polet (V) 26 20 2 4 62
3 Mladi Radnik 26 17 3 6 54
4 Vukašinovac 26 16 2 8 50
5 Sloga 26 14 2 10 44
6 Kraljevo 26 13 3 10 42
7 Polet (R) 26 11 3 12 36
8 Tempo 26 10 3 13 33
9 Draževac 26 10 2 14 32
10 Jedinstvo 26 9 3 14 30
11 Crvena Zvezda 26 9 3 14 30
12 Gredetin 26 7 2 17 23
13 Pobeda 26 5 1 20 16
14 Katun 26 1 2 23 5
Zblagoje je postavio sliku
Zblagoje je podelio utakmicu
Rodni je podelio utakmicu
Pedja14 i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA KLUBOVE SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" U CILJU OBUKE FUDBALSKIH KLUBOVA SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" ZA RAD U PROGRAMU ZA TAKMIČENJE ’’COMET’’, FUDBALSKI SAVEZ SRBIJE ORGANIZUJE OBUKU U PRES SALI FUDBALSKOG SAVEZA BEOGRADA PO SLEDEĆEM RASPOREDU: PETAK – 21.06.2019. GODINE U 12:00 ČASOVA LOKOMOTIVA JEDINSTVO I M T OFK BEOGRAD RADNIČKI (Novi Beograd) ZVEZDARA TELEOPTIK BRODARAC SUBOTA – 22.06.2019. GODINE U 10:00 ČASOVA TEK SLOGA OFK MLADENOVAC RADNIČKI (Obrenovac) KOLUBARA B S K (Borča) CRVENA ZVEZDA (Mali Mokri Lug) STEPOJEVAC-VAGA ili SREMČICA GSP POLET DORĆOL OBAVEZNO JE PRISUSTVO PREDSTAVNIKA KLUBA (A POŽELJNO I DVA) KOJI ĆE SA SOBOM PONETI LAP TOP ILI TABLET. PREDSTAVNIK KLUBA KOJI ĆE PRISUSTVOVATI OBUCI ISPRED KLUBA I BITI ZADUŽEN ZA RAD U PROGRAMU ’’COMET’’ U OBAVEZI JE DA PRIJAVI IME I PREZIME KAO I SVOJU AKTIVNU E-MAIL ADRESU NEKOLIKO DANA PRE OBUKE NA TELEFON 066/8387-008 (Brankica Klemenjak). VAŽNA NAPOMENA: PRISUSTVO OBUCI JE OBAVEZNO I OD IZUZETNOG ZNAČAJA, JER ĆE SE TAKMIČENJE U SRPSKOJ LIGI GRUPA BEOGRAD U NOVOJ TAKMIČARSKOJ SEZONI 2019/2020 OBAVLJATI ISKLJUČIVO KROZ SISTEM ’’COMET’’.