XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 28.08.2010 17:00 Polet (V) - Mladi Radnik 4:1
2 04.09.2010 16:30 Palilula - Polet (V) 2:1
3 11.09.2010 16:00 Polet (V) - Jedinstvo 8:3
4 18.09.2010 16:00 Polet (V) - Draževac 2:0
5 25.09.2010 15:30 Crvena Zvezda - Polet (V) 1:6
6 02.10.2010 15:30 Polet (V) - Vukašinovac 2:1
7 09.10.2010 15:00 Tempo - Polet (V) 1:5
8 16.10.2010 15:00 Polet (V) - Gredetin 8:1
9 23.10.2010 14:00 Pobeda - Polet (V) 2:2
10 30.10.2010 14:00 Polet (V) - Polet (R) 4:0
11 06.11.2010 13:30 Sloga - Polet (V) 1:4
12 13.11.2010 13:30 Polet (V) - Kraljevo 3:0
13 20.11.2010 13:30 Katun - Polet (V) 0:5
14 26.03.2011 15:00 Mladi Radnik - Polet (V) 4:1
15 02.04.2011 15:00 Polet (V) - Palilula 2:1
16 09.04.2011 Jedinstvo - Polet (V) 2:2
17 16.04.2011 16:00 Draževac - Polet (V) 2:1
18 23.04.2011 16:00 Polet (V) - Crvena Zvezda 5:0
19 30.04.2011 Vukašinovac - Polet (V) 1:3
20 07.05.2011 16:30 Polet (V) - Tempo 6:0
21 14.05.2011 Gredetin - Polet (V) 1:2
22 21.05.2011 Polet (V) - Pobeda 3:0
23 04.06.2011 Polet (R) - Polet (V) 4:5
24 11.06.2011 11:30 Polet (V) - Sloga 4:2
25 18.06.2011 Kraljevo - Polet (V) 3:1
26 Polet (V) - Katun 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Nišavska okružna liga Palilula 26 24 1 1 73
2 Polet (V) 26 20 2 4 62
3 Mladi Radnik 26 17 3 6 54
4 Vukašinovac 26 16 2 8 50
5 Sloga 26 14 2 10 44
6 Kraljevo 26 13 3 10 42
7 Polet (R) 26 11 3 12 36
8 Tempo 26 10 3 13 33
9 Draževac 26 10 2 14 32
10 Jedinstvo 26 9 3 14 30
11 Crvena Zvezda 26 9 3 14 30
12 Gredetin 26 7 2 17 23
13 Pobeda 26 5 1 20 16
14 Katun 26 1 2 23 5
Milorad33 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Milorad33 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu