XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 262 utakmica za dan
Subota, 11 Septembar 2010

Fudbal

11.09.2010 16:30 Inđija 2 : 0 Jagodina
11.09.2010 16:30 Javor 0 : 0 Smederevo
11.09.2010 16:30 Čukarički Stankom 0 : 2 Vojvodina
11.09.2010 14:30 Metalac 0 : 1 Spartak ZV
11.09.2010 16:30 Sloboda PS 0 : 0 Borac
11.09.2010 19:00 Partizan 3 : 0 Rad
11.09.2010 16:30 Banat 1 : 1 BASK
11.09.2010 16:30 Napredak 1 : 0 Bežanija
11.09.2010 16:30 Sinđelić 2 : 0 Radnički (S)
11.09.2010 16:30 Teleoptik 1 : 1 Mladost (L)
11.09.2010 16:30 Big bul Radnički 1 : 2 Mladi radnik
11.09.2010 16:30 Mačva 0 : 1 Sloga (BB)
11.09.2010 16:30 Rudar (K) 2 : 1 Partizan (BB)
11.09.2010 16:30 Budućnost 0 : 1 Sloga (PM)
11.09.2010 16:30 FAP 2 : 1 Vujić voda
11.09.2010 16:30 Jedinstvo 3 : 1 Sloga (P)
11.09.2010 16:00 Žitorađa 0 : 2 Radnički (N)
11.09.2010 16:00 Radnički (S) 1 : 1 Trstenik PPT
11.09.2010 16:00 Sloga (D) 1 : 0 Car Konstantin
11.09.2010 16:30 ČSK Pivara 3 : 2 Sloboda (NK)
11.09.2010 16:30 Radnički (NP) 0 : 0 Donji Srem
11.09.2010 16:30 Veternik Viskol 1 : 1 Palić
11.09.2010 16:30 Solunac 2 : 1 Sloga (T)
11.09.2010 16:30 Mladost (BJ) 2 : 1 Mladost (A)
11.09.2010 16:30 OFK Kikinda 0 : 1 Vršac
11.09.2010 16:00 Mladenovac 1 : 0 Beograd
11.09.2010 16:30 Trepča 4 : 2 Slavija
11.09.2010 16:30 Partizan (C) 0 : 1 Takovo
11.09.2010 16:30 Pobeda 3 : 0 Polet (T)
11.09.2010 16:30 Vrbovac 1 : 1 Seljak
11.09.2010 16:30 Morava (VP) 1 : 1 GFK Jasenica 1911
11.09.2010 16:30 Zlatibor 2 : 1 Radnički (V)
11.09.2010 16:30 Ribnica 1 : 1 Polimlje
11.09.2010 16:30 Jedinstvo (V) 2 : 1 Loznica
11.09.2010 16:00 Morava (VH) 3 : 0 Vučje
11.09.2010 16:00 Zloćudovo 4 : 0 Jedinstvo (B)
11.09.2010 16:00 Pusta Reka 1 : 1 Moravica (S)
11.09.2010 14:00 Ropotovo 3 : 0 Mramor
11.09.2010 16:00 SFS Borac 1 : 0 Majdanpek
11.09.2010 16:00 Morava (Ć) 2 : 1 Đerdap
11.09.2010 16:30 Obilić 7 : 0 Dinamo
11.09.2010 16:30 Radnički (B) 4 : 1 AFK
11.09.2010 16:30 Metalac AV 0 : 0 Bačka (BP)
11.09.2010 16:30 Jugović 3 : 1 Mladost
11.09.2010 16:30 1. Maj 1 : 2 Index
11.09.2010 16:30 Radnički (SM) 3 : 5 Dunav
11.09.2010 16:30 Omladinac 2 : 0 Obilić
11.09.2010 11:00 Milutinac 1 : 3 Posavac Tišma
11.09.2010 16:00 Trudbenik 0 : 1 GSP Polet
11.09.2010 16:00 Vinča 1 : 1 Lokomotiva
11.09.2010 11:00 Radnički (NB) 0 : 1 Slavija
11.09.2010 16:00 IMT 1 : 0 Sremčica
11.09.2010 16:00 Turbina 3 : 3 Budućnost
11.09.2010 16:30 Karađorđe 2 : 1 Radnik
11.09.2010 16:30 Goč 1 : 1 Morava
11.09.2010 16:30 Kraljevo Hajduk 1 : 0 Grdica
11.09.2010 16:00 Arsenal 3 : 0 Seljak
11.09.2010 16:00 Sumadinac 3 : 4 Sušica
11.09.2010 16:00 Cerovac 0 : 1 Sloga (D)
11.09.2010 16:00 Srbija 0 : 3 Šumadija
11.09.2010 16:00 Sloboda 4 : 0 Kolonija
11.09.2010 16:00 Buducnost 0 : 1 Vinogradi DB
11.09.2010 16:00 Jadran 1 : 1 Kosutnjak
11.09.2010 16:00 Jedinstvo 1 : 2 Marsic
11.09.2010 16:00 Erdoglija 1931 2 : 2 Sloga (L)
11.09.2010 16:30 VGSK 2 : 0 Sloga (K)
11.09.2010 16:30 Mlava (ML) 5 : 0 Dunavac
11.09.2010 16:30 Bata Bulić 3 : 0 Omladinac
11.09.2010 16:30 Borac (VL) 2 : 1 Integral
11.09.2010 Glavaš 1 : 1 Polet (T)
11.09.2010 16:30 Marjan 1 : 0 Aranđelovac
11.09.2010 16:30 Badnjevac 2 : 6 Šumadija
11.09.2010 16:30 Karađorđe (T) 1 : 1 Šumadinac (N)
11.09.2010 16:00 Mačva 2005 2 : 0 Antimon
11.09.2010 16:00 Luk Kompenzatori 1 : 2 milos pocerac
11.09.2010 16:00 Radnički 2 : 2 Jedinstvo (MZ)
11.09.2010 16:00 OFK Jabučje 2 : 1 Tulari
11.09.2010 16:00 Banjani 5 : 0 Mladost
11.09.2010 Napredak 1 : 0 Borac
11.09.2010 16:00 Mladost 4 : 3 Milanovo
11.09.2010 16:00 Polet 1 : 3 Morava (G)
11.09.2010 16:00 SFK Moravac 1 : 0 Veternica
11.09.2010 16:00 Gradac 2 : 1 OFK Vlasotince
11.09.2010 16:00 Prčevac 2 : 1 Napredak
11.09.2010 16:00 Borac 0 : 5 Jedinstvo (BP)
11.09.2010 16:00 Lužnica 1 : 0 Gnjilan
11.09.2010 16:30 Trbunje 2 : 1 Dunđerski
11.09.2010 16:30 Topličanin 5 : 0 Pobeda
11.09.2010 16:30 Borac 0 : 3 Jug Bogdan
11.09.2010 16:30 Polet 2 : 6 Kosovac
11.09.2010 16:30 Partizanski put 2 : 4 Svetlost
11.09.2010 16:30 Levac 0 : 0 Jedinstvo
11.09.2010 16:00 Poreč 1 : 2 Krivelj
11.09.2010 16:00 Rudar (B) 6 : 0 Ključ
11.09.2010 17:00 Sloga 2 : 0 Mladost
11.09.2010 17:00 Temnić 4 : 0 Sloga
11.09.2010 17:00 Čitluk 6 : 3 Bošnjane
11.09.2010 17:00 Velika Drenova 2 : 1 Dedina
11.09.2010 17:00 Jasika 3 : 0 Mladost
11.09.2010 17:00 Blagotin 1 : 1 FUD
11.09.2010 17:00 Naupare 4 : 1 Poljoprivrednik
11.09.2010 17:00 Jedinstvo 1936 3 : 0 Trudbenik
11.09.2010 16:30 Njegoš 3 : 0 Čoka
11.09.2010 16:30 Panonija IM Topola 4 : 1 Bajša
11.09.2010 16:30 Sloboda 2 : 1 Jadran
11.09.2010 16:30 Naftagas 1 : 1 Begej
11.09.2010 16:30 Borac 2 : 1 Polet (N)
11.09.2010 16:30 Mladost 4 : 0 Bilećanin
11.09.2010 17:00 Vršac United 1 : 1 BAK
11.09.2010 16:30 Borac 2 : 1 Zadrugar
11.09.2010 16:30 Stanišić 1 : 0 BSK
11.09.2010 16:30 Polet 5 : 2 Graničar
11.09.2010 16:30 Crvenka 2 : 3 Kula
11.09.2010 Mladost 3 : 0 ŽSK
11.09.2010 Jedinstvo 2 : 3 Slavija
11.09.2010 Stari Grad 2 : 1 Tvrdjava
11.09.2010 Srbobran 0 : 2 Železničar
11.09.2010 Vrbas 4 : 1 Borac
11.09.2010 Bečej 0 : 2 Šajkaš
11.09.2010 Kabel 1 : 0 Hercegovac
11.09.2010 Petrovaradin 0 : 3 Omladinac
11.09.2010 15:00 Hajduk 2 : 1 Ljukovo
11.09.2010 15:00 LSK Laćarak 1 : 1 Mladost
11.09.2010 15:00 Podrinje 4 : 2 Zeka Buljubaša
11.09.2010 15:00 Fruškogorac 0 : 6 Železničar
11.09.2010 15:00 Hajduk (B) 3 : 2 Sloven
11.09.2010 15:00 Jedinstvo 1 : 7 Partizan
11.09.2010 15:00 Borac Sloga "Milšped" 0 : 2 Hajduk (Š)
11.09.2010 15:00 Jadran 2 : 0 Graničar
11.09.2010 16:00 Obilić 1 : 4 Policajac
11.09.2010 16:00 Poštar - Zvezdara 4 : 0 Rudar
11.09.2010 16:00 PKB Kovilovo 1 : 3 Komgrap
11.09.2010 17:00 Mlada krila 1 : 1 Morava
11.09.2010 17:00 Lazac 3 : 0 Jedinstvo (G)
11.09.2010 17:00 Čibukovac 1 : 1 Šumadija
11.09.2010 16:30 Đerdap 6 : 1 BSK
11.09.2010 16:30 Žika Marković uča 2 : 1 Jedinstvo
11.09.2010 16:30 Zadrugar 0 : 2 Jedinstvo
11.09.2010 Proleter 3 : 3 Beli Orlovi
11.09.2010 Prvi srpski ustanak 5 : 2 Mladost
11.09.2010 Borac 5 : 0 Gorki
11.09.2010 16:00 Polet 1 : 2 Sloga
11.09.2010 16:00 Polet (V) 8 : 3 Jedinstvo
11.09.2010 16:00 Draževac 0 : 2 Palilula
11.09.2010 16:00 Crvena Zvezda 2 : 4 Mladi Radnik
11.09.2010 16:00 Vukašinovac 11 : 0 Katun
11.09.2010 16:00 Tempo 2 : 0 Kraljevo
11.09.2010 16:00 Gredetin 0 : 1 Sloga
11.09.2010 16:00 Pobeda 0 : 4 Polet (R)
11.09.2010 Omladinac 3 : 4 Navalin
11.09.2010 Mladi Borac 2 : 0 Mladost
11.09.2010 16:00 Umac 7 : 0 Nomanica
11.09.2010 16:00 Goblen 1 : 0 Gornje Krajince
11.09.2010 16:00 Bratstvo 8 : 1 Moravac
11.09.2010 16:00 Real 2 : 2 Veliko Trnjane
11.09.2010 16:00 Ursule 4 : 1 BSK
11.09.2010 16:00 Mladi Radnik 4 : 4 Mladost (S)
11.09.2010 17:00 Donji Kopaonik 5 : 1 13.April
11.09.2010 17:00 Pobeda 3 : 2 Gornji Stepoš
11.09.2010 17:00 Borac 3 : 0 Sloga
11.09.2010 17:00 Župski biseri 4 : 3 Mladost
11.09.2010 16:00 Tomislavci 1 : 0 Pobeda
11.09.2010 16:00 Olimpija 3 : 0 Napredak
11.09.2010 17:00 Glogonj 3 : 3 Jedinstvo Stević
11.09.2010 Graničar 3 : 1 Terekveš
11.09.2010 13:30 Sloga 5 : 1 Borac
11.09.2010 13:30 Sloga Borac 2 : 1 Polet
11.09.2010 13:30 ČSK Čortanovci 3 : 4 Dunav
11.09.2010 13:30 Podunavac 3 : 0 Fruškogorac
11.09.2010 14:00 Napredak 5 : 0 Kameni
11.09.2010 14:00 OFK Brestač 4 : 1 Lovac
11.09.2010 14:00 Sremac 3 : 2 Sloboda
11.09.2010 14:00 Popinci 2 : 0 Mladost
11.09.2010 14:00 Graničar 1 : 1 Vitez
11.09.2010 14:00 Sloven 1 : 3 Šumar
11.09.2010 16:00 Krtinska 0 : 3 Mladost (B)
11.09.2010 16:00 Mladost (Č) 1 : 1 BSK
11.09.2010 16:00 Šumadija 3 : 1 TEK Sloga
11.09.2010 16:00 Napredak 2 : 2 Barajevo
11.09.2010 16:30 Napredak 3 : 1 Budućnost
11.09.2010 16:30 Laolac 4 : 1 Burovac
11.09.2010 16:30 Dobrnje 3 : 0 Obilić
11.09.2010 16:30 Soko 1 : 4 Zadrugar
11.09.2010 16:30 Budućnost 5 : 1 B.S.K.
11.09.2010 16:30 Busur 0 : 3 Radnik
11.09.2010 16:30 Mlava 0 : 0 7 juli
11.09.2010 16:30 Sloboda 7 : 2 Brana Paunović
11.09.2010 16:30 Mladost 3 : 0 Vukan
11.09.2010 16:30 Napredak 3 : 2 Melnica
11.09.2010 16:30 Trgovački 6 : 0 Rade Milošević
11.09.2010 16:30 Bečevica 2 : 3 Grivac
11.09.2010 16:00 Jedinstvo 4 : 0 Krasava
11.09.2010 16:00 Jelav 0 : 2 Hajduk
11.09.2010 16:00 "14 Oktobar" 2 : 1 Prva Iskra
11.09.2010 16:00 Premijer 5 : 0 Radnik
11.09.2010 16:00 Sloga 3 : 1 Napredak (R)
11.09.2010 16:00 Zadrugar Milkivit 0 : 1 Torpedo
11.09.2010 16:00 Napredak (S) 3 : 0 Buducnost
11.09.2010 16:00 Fortuna 0 : 4 Savacijum
11.09.2010 16:00 Cer 3 : 2 Culjkovic
11.09.2010 16:30 Dumaca 2 : 1 Mladost
11.09.2010 16:30 Jedinstvo 1 : 3 Draginje
11.09.2010 16:30 Metlić 4 : 0 Mladost s
11.09.2010 16:00 Junior Novo Naselje 2 : 1 Vragočanica
11.09.2010 16:00 Beli Orlovi 5 : 2 Mladost
11.09.2010 16:00 Topoljak 6 : 1 Vinogradar
11.09.2010 16:00 Stitari 1 : 3 Polet
11.09.2010 16:00 Rasina 2 : 0 Rasinac
11.09.2010 16:00 Sloga 5 : 0 Grkljane
11.09.2010 16:00 Mudrakovac 3 : 0 Jablanica
11.09.2010 16:00 Vitanovac 08 1 : 2 Sebecevac
11.09.2010 16:00 Parunovac 5 : 4 Globoder
11.09.2010 16:00 Srnje 2 : 1 Padez
11.09.2010 16:00 Dušan Ristić 1 : 1 Zabare
11.09.2010 16:00 BSK 1 : 8 Sanac
11.09.2010 16:00 Modrica 1 : 1 Gaglovo
11.09.2010 16:00 Mladost 0 : 8 Dvorane
11.09.2010 17:00 Napredak 3 : 0 Vojvodina
11.09.2010 17:00 Solunac 5 : 2 Agrobanat
11.09.2010 17:00 Krajina 0 : 6 Graničar
11.09.2010 16:00 Ropočevo 2 : 3 Crvena Zvezda
11.09.2010 16:00 Stojnik 2 : 1 Nemenikuće
11.09.2010 16:00 Vis 2 : 0 Mladost (G)
11.09.2010 16:00 Mladost (MI) 6 : 3 4 juli (MP)
11.09.2010 16:00 Rogača 2 : 2 Sibnica
11.09.2010 16:00 Kosmaj 6 : 2 Slatina
11.09.2010 11:00 GAK 1 : 4 Sveti Stefan
11.09.2010 16:00 Mladi proleter 3 : 1 Olimpija
11.09.2010 16:30 Strmovo 1 : 2 Mladost
11.09.2010 16:30 Mladi Borac 4 : 0 Petka
11.09.2010 16:30 Sokolovo 3 : 1 Dimitrije Tucovic
11.09.2010 16:30 Proleter 3 : 3 Rasadnik
11.09.2010 10:00 OFK Beograd 1 : 0 BSK Borča
11.09.2010 10:00 Rad 2 : 1 Železničar
11.09.2010 12:00 Crvena zvezda 3 : 1 Radnički 1923
11.09.2010 14:30 Borac 0 : 6 Zadrugar
11.09.2010 14:30 Stanišić 5 : 0 BSK
11.09.2010 14:30 Polet 4 : 0 Graničar
11.09.2010 14:30 Crvenka 4 : 3 Kula
11.09.2010 Mladi radnik (R) 1 : 3 Crvena zvezda
11.09.2010 Mladi radnik (P) 1 : 2 Smederevo
11.09.2010 11:00 Timok 0 : 6 Sloga
11.09.2010 12:00 Teleoptik 3 : 1 BSK Borča
11.09.2010 11:00 Beograd 2 : 1 Borac
11.09.2010 10:00 Crvena zvezda 3 : 1 OFK Beograd
11.09.2010 10:00 Lokomotiva 2 : 6 Akademija
11.09.2010 Mladi radnik (P) 0 : 2 Smederevo
11.09.2010 14:30 Njegoš 2 : 1 Čoka
11.09.2010 14:30 Panonija IM Topola 0 : 0 Bajša
11.09.2010 14:30 Sloboda 2 : 1 Jadran
11.09.2010 11:00 Radnički (N) 3 : 0 Kruševac
11.09.2010 13:00 OFK Beograd 5 : 1 Radnički 1923
11.09.2010 11:00 Smederevo 0 : 0 Rad
11.09.2010 11:00 Bežanija 0 : 3 Borac
11.09.2010 14:00 Crvena zvezda 3 : 0 OFK Paraćin
11.09.2010 10:00 Potisje 2 : 3 Bačka
11.09.2010 10:00 Subotica 3 : 0 Njegoš
11.09.2010 10:00 Tisa 4 : 2 Preporod
11.09.2010 Mladi radnik (R) 0 : 4 Seljak
11.09.2010 09:30 Spartak Zlatibor voda 98 2 : 0 Bačka Topola
11.09.2010 10:00 Vinogradar 1 : 4 Senta
11.09.2010 09:30 Palić 1 : 5 Bačka
Odigrane su revanš utakmice „baraža“ za popunu seniorskih liga FSB u takmičarskoj sezoni 2019/2020. FK „Sremčica“ je izborila srpskoligaški status, za ˝Zonu˝ se izborila Šopićka FK ˝Šumadija˝, zatim FK „Rojkovac“ u Prvoj beogradskoj ligi – grupa „B“, a u svojim ligama ostali OFK „Balkan“ i FK „Rabrovac“. Evo i postignutih rezultata. Za Srpsku ligu – grupa „Beograd“ FK „Stepojevac Vaga“ - FK „SREMČICA“ 1:1 (prva utakmica 0:1) Za ˝Beogradsku zonu˝ FK ˝Turbina˝Vreoci - FK ˝ŠUMADIJA˝ŠOPIĆ 1:3 (prva utakmica 1:1) Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ OFK „BALKAN MIRIJEVO“ - FK „Poštar 1930“ 2:0 (prva utakmica 1:1) Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „ROJKOVAC“ - FK „Duboko“ 5:0 (prva utakmica 1:2) Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ OFK „Student“ (Mladenovac) - FK „RABROVAC“ 0:4 (prva utakmica 0:3)
Proširene lige na „Zapadu“ Iz kancelarije FS Regiona zapadne Srbije, stigla je informacija da su Srpska liga i četri zone povećane za po 2 kluba. Od jeseni grupa Zapad brojaće 18 klubova, a četri zonske lige imaće po 16 klubova.. Ovim povećanjem liga neki klubovi će vanredno da napreduju, a neke ekipe koje je trebalo da se presele u niži rang, zadržaće sttus. Konačni sastav liga odrediže FSRZS na sednici. Predhodno iz klubova bi trebalo da potvrde učešće u takmičenju a posebno novajlije. Rešena je dilema oko Slobode. Užičani su ispali iz Prve lige Srbije i takmičenje bi trebalo da nastave u Srpskoj ligi Zapad. U međuvremenu je došlo do promene rukovodstva, pa su novi operatovci imenu Sloboda dodali Užice. U novoj takmičarskoj sezoni u Zapadno-Moravskoj zoni takmičiće se Sloboda Užice.
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.