25.09
16:00
MaÄva
Å umadija (A)
1
0
|
25.09.2010 16:00 | MaÄva | 1 : 0 | Å umadija (A) | |||||
25.09
16:00
Rudar (K)
Polet (LJ)
0
0
|
25.09.2010 16:00 | Rudar (K) | 0 : 0 | Polet (LJ) | |||||
25.09
16:00
BuduÄnost
Sloga (BB)
1
1
|
25.09.2010 16:00 | BuduÄnost | 1 : 1 | Sloga (BB) | |||||
25.09
16:00
FAP
Partizan (BB)
0
0
|
25.09.2010 16:00 | FAP | 0 : 0 | Partizan (BB) | |||||
25.09
16:00
Jedinstvo
Sloga (PM)
3
3
|
25.09.2010 16:00 | Jedinstvo | 3 : 3 | Sloga (PM) |
25.09
15:30
ŽitoraÄa
DuboÄica
1
2
|
25.09.2010 15:30 | ŽitoraÄa | 1 : 2 | DuboÄica | |||||
25.09
15:30
RadniÄki (S)
RadniÄki (N)
2
3
|
25.09.2010 15:30 | RadniÄki (S) | 2 : 3 | RadniÄki (N) | |||||
25.09
15:30
Sloga (D)
Timok
2
0
|
25.09.2010 15:30 | Sloga (D) | 2 : 0 | Timok | |||||
25.09
15:30
Kopaonik
Svrljig
1
0
|
25.09.2010 15:30 | Kopaonik | 1 : 0 | Svrljig |
25.09
16:00
RadniÄki (NP)
Sloboda (NK)
5
0
|
25.09.2010 16:00 | RadniÄki (NP) | 5 : 0 | Sloboda (NK) | |||||
25.09
16:00
Veternik Viskol
ÄSK Pivara
2
0
|
25.09.2010 16:00 | Veternik Viskol | 2 : 0 | ÄSK Pivara | |||||
25.09
16:00
Solunac
Donji Srem
1
1
|
25.09.2010 16:00 | Solunac | 1 : 1 | Donji Srem | |||||
25.09
16:00
Mladost (BJ)
PaliÄ
2
1
|
25.09.2010 16:00 | Mladost (BJ) | 2 : 1 | PaliÄ | |||||
25.09
16:00
OFK Kikinda
Sloga (T)
0
0
|
25.09.2010 16:00 | OFK Kikinda | 0 : 0 | Sloga (T) | |||||
25.09
16:00
Cement
Tekstilac Ites
0
0
|
25.09.2010 16:00 | Cement | 0 : 0 | Tekstilac Ites |
25.09
15:30
Mladenovac
Žarkovo
2
2
|
25.09.2010 15:30 | Mladenovac | 2 : 2 | Žarkovo | |||||
25.09
10:00
Voždovac
Balkan Mirijevo
1
1
|
25.09.2010 10:00 | Voždovac | 1 : 1 | Balkan Mirijevo |
25.09
16:00
Partizan (C)
TrepÄa
1
1
|
25.09.2010 16:00 | Partizan (C) | 1 : 1 | TrepÄa | |||||
25.09
16:00
Pobeda
Metalac (K)
3
1
|
25.09.2010 16:00 | Pobeda | 3 : 1 | Metalac (K) |
25.09
16:00
Vrbovac
ŽelezniÄar Inon
3
2
|
25.09.2010 16:00 | Vrbovac | 3 : 2 | ŽelezniÄar Inon | |||||
25.09
16:00
Morava (VP)
Gruža
3
1
|
25.09.2010 16:00 | Morava (VP) | 3 : 1 | Gruža |
25.09
16:00
Zlatibor
Jedinstvo Putevi
0
3
|
25.09.2010 16:00 | Zlatibor | 0 : 3 | Jedinstvo Putevi | |||||
25.09
16:00
Ribnica
Jadar (GD)
5
0
|
25.09.2010 16:00 | Ribnica | 5 : 0 | Jadar (GD) | |||||
25.09
16:00
Jedinstvo (V)
RadniÄki (V)
1
1
|
25.09.2010 16:00 | Jedinstvo (V) | 1 : 1 | RadniÄki (V) | |||||
25.09
16:00
Loznica
Polimlje
2
0
|
25.09.2010 16:00 | Loznica | 2 : 0 | Polimlje |
25.09
15:30
Morava (VH)
BSK Bujanovac
2
1
|
25.09.2010 15:30 | Morava (VH) | 2 : 1 | BSK Bujanovac | |||||
25.09
15:30
ZloÄudovo
Sloga
4
1
|
25.09.2010 15:30 | ZloÄudovo | 4 : 1 | Sloga | |||||
25.09
15:30
Pusta Reka
VuÄje
2
1
|
25.09.2010 15:30 | Pusta Reka | 2 : 1 | VuÄje |
25.09
15:30
SFS Borac
Rembas
1
1
|
25.09.2010 15:30 | SFS Borac | 1 : 1 | Rembas | |||||
25.09
15:30
Morava (Ä)
Pepeljevac
1
0
|
25.09.2010 15:30 | Morava (Ä) | 1 : 0 | Pepeljevac |
25.09
16:00
RadniÄki (B)
BaÄka Topola
1
0
|
25.09.2010 16:00 | RadniÄki (B) | 1 : 0 | BaÄka Topola | |||||
25.09
16:00
AFK
Proleter
0
0
|
25.09.2010 16:00 | AFK | 0 : 0 | Proleter |
25.09
16:00
JugoviÄ
BaÄka (BP)
1
3
|
25.09.2010 16:00 | JugoviÄ | 1 : 3 | BaÄka (BP) | |||||
25.09
16:00
1. Maj
Mladost
0
0
|
25.09.2010 16:00 | 1. Maj | 0 : 0 | Mladost | |||||
25.09
16:00
RadniÄki (SM)
Borac
2
3
|
25.09.2010 16:00 | RadniÄki (SM) | 2 : 3 | Borac | |||||
25.09
16:00
Omladinac
Dunav
1
1
|
25.09.2010 16:00 | Omladinac | 1 : 1 | Dunav | |||||
25.09
16:00
Crvena Zvezda
ObiliÄ
1
1
|
25.09.2010 16:00 | Crvena Zvezda | 1 : 1 | ObiliÄ |
25.09
10:00
ŽelezniÄar
Milutinac
1
0
|
25.09.2010 10:00 | ŽelezniÄar | 1 : 0 | Milutinac | |||||
25.09
15:30
BuduÄnost
Borac
2
0
|
25.09.2010 15:30 | BuduÄnost | 2 : 0 | Borac | |||||
25.09
10:00
RadniÄki (R)
Crvena zvezda (MML)
1
1
|
25.09.2010 10:00 | RadniÄki (R) | 1 : 1 | Crvena zvezda (MML) | |||||
25.09
15:30
SremÄica
Bulbulderac
1
0
|
25.09.2010 15:30 | SremÄica | 1 : 0 | Bulbulderac | |||||
25.09
10:00
Slavija
Turbina
0
0
|
25.09.2010 10:00 | Slavija | 0 : 0 | Turbina | |||||
25.09
15:30
Lokomotiva
PKB
1
1
|
25.09.2010 15:30 | Lokomotiva | 1 : 1 | PKB | |||||
25.09
10:00
GSP Polet
IMT
1
1
|
25.09.2010 10:00 | GSP Polet | 1 : 1 | IMT | |||||
25.09
15:30
Posavac TiŔma
RadniÄki (NB)
2
0
|
25.09.2010 15:30 | Posavac TiÅ”ma | 2 : 0 | RadniÄki (NB) | |||||
25.09
15:30
Trudbenik
VinÄa
0
0
|
25.09.2010 15:30 | Trudbenik | 0 : 0 | VinÄa |
25.09
16:00
KaraÄorÄe
BraÄa VukoviÄ
0
0
|
25.09.2010 16:00 | KaraÄorÄe | 0 : 0 | BraÄa VukoviÄ | |||||
25.09
16:00
GoÄ
Rudar
0
3
|
25.09.2010 16:00 | GoÄ | 0 : 3 | Rudar | |||||
25.09
16:00
Kraljevo Hajduk
RadniÄki
1
1
|
25.09.2010 16:00 | Kraljevo Hajduk | 1 : 1 | RadniÄki |
25.09
16:00
Sumadinac
Seljak
4
2
|
25.09.2010 16:00 | Sumadinac | 4 : 2 | Seljak | |||||
25.09
16:00
Cerovac
Arsenal
2
2
|
25.09.2010 16:00 | Cerovac | 2 : 2 | Arsenal | |||||
25.09
16:00
Srbija
SuŔica
1
3
|
25.09.2010 16:00 | Srbija | 1 : 3 | SuŔica | |||||
25.09
16:00
Sloboda
Sloga (D)
3
0
|
25.09.2010 16:00 | Sloboda | 3 : 0 | Sloga (D) | |||||
25.09
16:00
Buducnost
Å umadija
3
0
|
25.09.2010 16:00 | Buducnost | 3 : 0 | Å umadija | |||||
25.09
16:00
Jadran
Kolonija
5
4
|
25.09.2010 16:00 | Jadran | 5 : 4 | Kolonija | |||||
25.09
16:00
Jedinstvo
Vinogradi DB
2
1
|
25.09.2010 16:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Vinogradi DB | |||||
25.09
16:00
Erdoglija 1931
Kosutnjak
2
0
|
25.09.2010 16:00 | Erdoglija 1931 | 2 : 0 | Kosutnjak | |||||
25.09
16:00
Sloga (L)
Marsic
1
2
|
25.09.2010 16:00 | Sloga (L) | 1 : 2 | Marsic |
25.09
16:00
VGSK
Mladost
3
2
|
25.09.2010 16:00 | VGSK | 3 : 2 | Mladost | |||||
25.09
16:00
Mlava (ML)
Sloga (K)
2
0
|
25.09.2010 16:00 | Mlava (ML) | 2 : 0 | Sloga (K) | |||||
25.09
16:00
Bata BuliÄ
Crni Vrh
4
2
|
25.09.2010 16:00 | Bata BuliÄ | 4 : 2 | Crni Vrh | |||||
25.09
16:00
Borac (VL)
Dunavac
1
1
|
25.09.2010 16:00 | Borac (VL) | 1 : 1 | Dunavac |
25.09
GlavaÅ”
Mladi radnik
1
1
|
25.09.2010 | GlavaÅ” | 1 : 1 | Mladi radnik |
25.09
16:00
Marjan
Partizan
1
0
|
25.09.2010 16:00 | Marjan | 1 : 0 | Partizan |
25.09
16:00
Luk Kompenzatori
Jedinstvo (Å )
2
0
|
25.09.2010 16:00 | Luk Kompenzatori | 2 : 0 | Jedinstvo (Å ) | |||||
25.09
16:00
RadniÄki
MiloÅ” Pocerac
1
3
|
25.09.2010 16:00 | RadniÄki | 1 : 3 | MiloÅ” Pocerac |
25.09
16:00
Mladost
OFK JabuÄje
3
1
|
25.09.2010 16:00 | Mladost | 3 : 1 | OFK JabuÄje | |||||
25.09
16:00
Dimitrije TucoviÄ
OFK Divci
0
2
|
25.09.2010 16:00 | Dimitrije TucoviÄ | 0 : 2 | OFK Divci | |||||
25.09
16:00
Rubribreza
Spartak
3
1
|
25.09.2010 16:00 | Rubribreza | 3 : 1 | Spartak | |||||
25.09
16:00
KaÄer
Banjani
4
2
|
25.09.2010 16:00 | KaÄer | 4 : 2 | Banjani |
25.09
GP Zlatibor
Jedinstvo
3
0
|
25.09.2010 | GP Zlatibor | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
25.09
Jasen
Savinac
1
1
|
25.09.2010 | Jasen | 1 : 1 | Savinac |
25.09
15:30
Mladost
ŽelezniÄar
4
0
|
25.09.2010 15:30 | Mladost | 4 : 0 | ŽelezniÄar |
25.09
15:30
Polet
SFK Moravac
1
3
|
25.09.2010 15:30 | Polet | 1 : 3 | SFK Moravac | |||||
25.09
15:30
Gradac
Veternica
4
0
|
25.09.2010 15:30 | Gradac | 4 : 0 | Veternica | |||||
25.09
15:30
Jedinstvo (S)
Buducnost
2
0
|
25.09.2010 15:30 | Jedinstvo (S) | 2 : 0 | Buducnost |
25.09
15:30
PrÄevac
Temac
2
1
|
25.09.2010 15:30 | PrÄevac | 2 : 1 | Temac | |||||
25.09
15:30
Borac
Zadrugar
1
3
|
25.09.2010 15:30 | Borac | 1 : 3 | Zadrugar | |||||
25.09
15:30
Lužnica
Tanasko RajiÄ
2
2
|
25.09.2010 15:30 | Lužnica | 2 : 2 | Tanasko RajiÄ |
25.09
16:00
Trbunje
Kosanica
0
2
|
25.09.2010 16:00 | Trbunje | 0 : 2 | Kosanica | |||||
25.09
16:00
TopliÄanin
DunÄerski
2
1
|
25.09.2010 16:00 | TopliÄanin | 2 : 1 | DunÄerski | |||||
25.09
16:00
Borac
Jastrebac
1
7
|
25.09.2010 16:00 | Borac | 1 : 7 | Jastrebac | |||||
25.09
16:00
Polet
Pobeda
6
2
|
25.09.2010 16:00 | Polet | 6 : 2 | Pobeda | |||||
25.09
16:00
Partizanski put
Jug Bogdan
0
3
|
25.09.2010 16:00 | Partizanski put | 0 : 3 | Jug Bogdan |
25.09
Palilulac
Sloboda
1
0
|
25.09.2010 | Palilulac | 1 : 0 | Sloboda | |||||
25.09
OFK NiÅ”
BuduÄnost
2
3
|
25.09.2010 | OFK NiÅ” | 2 : 3 | BuduÄnost |
25.09
16:30
Levac
Napredak (D)
2
0
|
25.09.2010 16:30 | Levac | 2 : 0 | Napredak (D) |
25.09
15:30
Rudar (B)
Sloga (K)
2
1
|
25.09.2010 15:30 | Rudar (B) | 2 : 1 | Sloga (K) | |||||
25.09
15:30
Dunav
Brestovac
3
1
|
25.09.2010 15:30 | Dunav | 3 : 1 | Brestovac |
25.09
17:00
TemniÄ
Mladost
3
4
|
25.09.2010 17:00 | TemniÄ | 3 : 4 | Mladost | |||||
25.09
17:00
Äitluk
Sloga
3
1
|
25.09.2010 17:00 | Äitluk | 3 : 1 | Sloga | |||||
25.09
17:00
Velika Drenova
Sloga
1
0
|
25.09.2010 17:00 | Velika Drenova | 1 : 0 | Sloga | |||||
25.09
17:00
Jasika
BoŔnjane
3
1
|
25.09.2010 17:00 | Jasika | 3 : 1 | BoŔnjane | |||||
25.09
17:00
Blagotin
Dedina
5
1
|
25.09.2010 17:00 | Blagotin | 5 : 1 | Dedina | |||||
25.09
17:00
Naupare
Mladost
3
0
|
25.09.2010 17:00 | Naupare | 3 : 0 | Mladost | |||||
25.09
17:00
Jedinstvo 1936
FUD
1
2
|
25.09.2010 17:00 | Jedinstvo 1936 | 1 : 2 | FUD | |||||
25.09
17:00
Trudbenik
Poljoprivrednik
2
1
|
25.09.2010 17:00 | Trudbenik | 2 : 1 | Poljoprivrednik |
25.09
15:30
NjegoÅ”
Proleter
2
2
|
25.09.2010 15:30 | NjegoÅ” | 2 : 2 | Proleter | |||||
25.09
15:30
Panonija IM Topola
Subotica
2
0
|
25.09.2010 15:30 | Panonija IM Topola | 2 : 0 | Subotica | |||||
25.09
15:30
Sloboda
Tisa
2
1
|
25.09.2010 15:30 | Sloboda | 2 : 1 | Tisa |
25.09
16:00
Naftagas
Jedinstvo
0
1
|
25.09.2010 16:00 | Naftagas | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
25.09
16:00
Borac
Mladost
0
1
|
25.09.2010 16:00 | Borac | 0 : 1 | Mladost | |||||
25.09
16:00
Mladost
Crvena zvezda (VS)
6
1
|
25.09.2010 16:00 | Mladost | 6 : 1 | Crvena zvezda (VS) | |||||
25.09
16:00
BileÄanin
Polet (N)
4
0
|
25.09.2010 16:00 | BileÄanin | 4 : 0 | Polet (N) |
25.09
16:30
VrŔac United
Slavija
4
0
|
25.09.2010 16:30 | VrŔac United | 4 : 0 | Slavija | |||||
25.09
16:30
Partizan (U)
Kolonija
1
2
|
25.09.2010 16:30 | Partizan (U) | 1 : 2 | Kolonija |
25.09
16:00
Borac
Mladost
1
0
|
25.09.2010 16:00 | Borac | 1 : 0 | Mladost | |||||
25.09
16:00
StaniÅ”iÄ
Omladinac
2
1
|
25.09.2010 16:00 | StaniÅ”iÄ | 2 : 1 | Omladinac | |||||
25.09
16:00
Polet
RadniÄki
4
1
|
25.09.2010 16:00 | Polet | 4 : 1 | RadniÄki | |||||
25.09
16:00
Crvenka
BSK
3
2
|
25.09.2010 16:00 | Crvenka | 3 : 2 | BSK |
25.09
Mladost
Jedinstvo
2
0
|
25.09.2010 | Mladost | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
25.09
Stari Grad
ŽSK
1
3
|
25.09.2010 | Stari Grad | 1 : 3 | ŽSK | |||||
25.09
Srbobran
Slavija
2
3
|
25.09.2010 | Srbobran | 2 : 3 | Slavija | |||||
25.09
Vrbas
Tvrdjava
1
0
|
25.09.2010 | Vrbas | 1 : 0 | Tvrdjava | |||||
25.09
BeÄej
ŽelezniÄar
0
1
|
25.09.2010 | BeÄej | 0 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
25.09
Kabel
Borac
0
0
|
25.09.2010 | Kabel | 0 : 0 | Borac | |||||
25.09
Petrovaradin
Å ajkaÅ”
1
0
|
25.09.2010 | Petrovaradin | 1 : 0 | Å ajkaÅ” | |||||
25.09
Omladinac
Hercegovac
2
0
|
25.09.2010 | Omladinac | 2 : 0 | Hercegovac |
25.09
15:00
LSK LaÄarak
Ljukovo
4
2
|
25.09.2010 15:00 | LSK LaÄarak | 4 : 2 | Ljukovo | |||||
25.09
15:00
Podrinje
Hajduk
1
1
|
25.09.2010 15:00 | Podrinje | 1 : 1 | Hajduk | |||||
25.09
15:00
FruŔkogorac
Mladost
0
1
|
25.09.2010 15:00 | FruŔkogorac | 0 : 1 | Mladost | |||||
25.09
15:00
Hajduk (B)
Zeka BuljubaŔa
3
0
|
25.09.2010 15:00 | Hajduk (B) | 3 : 0 | Zeka BuljubaŔa | |||||
25.09
15:00
Jedinstvo
ŽelezniÄar
3
0
|
25.09.2010 15:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
25.09
15:00
Borac Sloga "MilŔped"
Sloven
1
1
|
25.09.2010 15:00 | Borac Sloga "MilŔped" | 1 : 1 | Sloven | |||||
25.09
15:00
Jadran
Partizan
0
0
|
25.09.2010 15:00 | Jadran | 0 : 0 | Partizan | |||||
25.09
15:00
GraniÄar
Hajduk (Å )
0
4
|
25.09.2010 15:00 | GraniÄar | 0 : 4 | Hajduk (Å ) |
25.09
15:30
ObiliÄ
LepuŔnica
1
3
|
25.09.2010 15:30 | ObiliÄ | 1 : 3 | LepuÅ”nica | |||||
25.09
15:30
PoŔtar - Zvezdara
Policajac
1
0
|
25.09.2010 15:30 | PoŔtar - Zvezdara | 1 : 0 | Policajac | |||||
25.09
15:30
PKB Kovilovo
Zmaj
2
2
|
25.09.2010 15:30 | PKB Kovilovo | 2 : 2 | Zmaj | |||||
25.09
15:30
Komgrap
BSK Batajnica
5
0
|
25.09.2010 15:30 | Komgrap | 5 : 0 | BSK Batajnica |
25.09
Ibar
Kopaonik
2
0
|
25.09.2010 | Ibar | 2 : 0 | Kopaonik | |||||
25.09
MoŔa
ZveÄan
3
1
|
25.09.2010 | MoÅ”a | 3 : 1 | ZveÄan | |||||
25.09
SoÄanica
Radnik
0
4
|
25.09.2010 | SoÄanica | 0 : 4 | Radnik |
25.09
16:30
Jedinstvo (G)
Polet
0
3
|
25.09.2010 16:30 | Jedinstvo (G) | 0 : 3 | Polet | |||||
25.09
16:30
Mlada krila
Granit
1
2
|
25.09.2010 16:30 | Mlada krila | 1 : 2 | Granit |
25.09
16:00
Äerdap
RSK
0
0
|
25.09.2010 16:00 | Äerdap | 0 : 0 | RSK | |||||
25.09
16:00
Žika MarkoviÄ uÄa
BSK
4
2
|
25.09.2010 16:00 | Žika MarkoviÄ uÄa | 4 : 2 | BSK | |||||
25.09
16:00
Žitkovica
Jedinstvo
1
1
|
25.09.2010 16:00 | Žitkovica | 1 : 1 | Jedinstvo |
25.09
16:00
Zadrugar
Polet
1
3
|
25.09.2010 16:00 | Zadrugar | 1 : 3 | Polet |
25.09
Proleter
BuduÄnost
1
1
|
25.09.2010 | Proleter | 1 : 1 | BuduÄnost |
25.09
Prvi srpski ustanak
Mladi rudar
2
1
|
25.09.2010 | Prvi srpski ustanak | 2 : 1 | Mladi rudar |
25.09
Milicionar
BuduÄnost
2
1
|
25.09.2010 | Milicionar | 2 : 1 | BuduÄnost |
25.09
15:30
Draževac
Jedinstvo
4
0
|
25.09.2010 15:30 | Draževac | 4 : 0 | Jedinstvo | |||||
25.09
15:30
Crvena Zvezda
Polet (V)
1
6
|
25.09.2010 15:30 | Crvena Zvezda | 1 : 6 | Polet (V) | |||||
25.09
15:30
VukaŔinovac
Palilula
1
2
|
25.09.2010 15:30 | VukaŔinovac | 1 : 2 | Palilula | |||||
25.09
15:30
Tempo
Mladi Radnik
1
1
|
25.09.2010 15:30 | Tempo | 1 : 1 | Mladi Radnik | |||||
25.09
15:30
Gredetin
Katun
7
2
|
25.09.2010 15:30 | Gredetin | 7 : 2 | Katun | |||||
25.09
15:30
Pobeda
Kraljevo
0
2
|
25.09.2010 15:30 | Pobeda | 0 : 2 | Kraljevo | |||||
25.09
15:30
Polet (R)
Sloga
1
0
|
25.09.2010 15:30 | Polet (R) | 1 : 0 | Sloga |
25.09
BSK
Mladost
3
1
|
25.09.2010 | BSK | 3 : 1 | Mladost | |||||
25.09
Omladinac
Jasunja
3
4
|
25.09.2010 | Omladinac | 3 : 4 | Jasunja | |||||
25.09
Mladost
Navalin
0
3
|
25.09.2010 | Mladost | 0 : 3 | Navalin |
25.09
15:30
Goblen
Nomanica
2
0
|
25.09.2010 15:30 | Goblen | 2 : 0 | Nomanica | |||||
25.09
15:30
Bratstvo
Umac
2
2
|
25.09.2010 15:30 | Bratstvo | 2 : 2 | Umac | |||||
25.09
15:30
Real
Gornje Krajince
1
1
|
25.09.2010 15:30 | Real | 1 : 1 | Gornje Krajince | |||||
25.09
15:30
Veliko Trnjane
Moravac
3
2
|
25.09.2010 15:30 | Veliko Trnjane | 3 : 2 | Moravac |
25.09
15:30
Mladost (MS)
Pobeda
2
3
|
25.09.2010 15:30 | Mladost (MS) | 2 : 3 | Pobeda |
25.09
15:00
Mladi Radnik
Sindjelic (V)
4
2
|
25.09.2010 15:00 | Mladi Radnik | 4 : 2 | Sindjelic (V) | |||||
25.09
15:00
Rudar
Mladost (S)
0
4
|
25.09.2010 15:00 | Rudar | 0 : 4 | Mladost (S) |
25.09
16:00
BSK
ReÄka
5
2
|
25.09.2010 16:00 | BSK | 5 : 2 | ReÄka | |||||
25.09
16:00
OFK TamniÄ
GraniÄar
1
2
|
25.09.2010 16:00 | OFK TamniÄ | 1 : 2 | GraniÄar |
25.09
17:00
Pobeda
13.April
1
0
|
25.09.2010 17:00 | Pobeda | 1 : 0 | 13.April | |||||
25.09
17:00
Borac
Gornji StepoÅ”
1
4
|
25.09.2010 17:00 | Borac | 1 : 4 | Gornji StepoÅ” | |||||
25.09
17:00
Župski biseri
Sloga
1
0
|
25.09.2010 17:00 | Župski biseri | 1 : 0 | Sloga |
25.09
15:30
Tomislavci
EÄÅ”eg
0
0
|
25.09.2010 15:30 | Tomislavci | 0 : 0 | EÄÅ”eg | |||||
25.09
15:30
Olimpija
Mladost
3
0
|
25.09.2010 15:30 | Olimpija | 3 : 0 | Mladost |
25.09
GraniÄar
OFK Å ikara
4
1
|
25.09.2010 | GraniÄar | 4 : 1 | OFK Å ikara |
25.09
13:30
Sloga Borac
Sremac
1
0
|
25.09.2010 13:30 | Sloga Borac | 1 : 0 | Sremac | |||||
25.09
13:30
ÄSK Äortanovci
Borac
3
1
|
25.09.2010 13:30 | ÄSK Äortanovci | 3 : 1 | Borac | |||||
25.09
13:30
Podunavac
Polet
4
3
|
25.09.2010 13:30 | Podunavac | 4 : 3 | Polet | |||||
25.09
13:30
FruŔkogorac
Dunav
0
0
|
25.09.2010 13:30 | FruŔkogorac | 0 : 0 | Dunav |
25.09
14:00
OFK BrestaÄ
Srem
0
0
|
25.09.2010 14:00 | OFK BrestaÄ | 0 : 0 | Srem | |||||
25.09
14:00
Sremac
Kameni
6
2
|
25.09.2010 14:00 | Sremac | 6 : 2 | Kameni | |||||
25.09
14:00
Popinci
Lovac
6
1
|
25.09.2010 14:00 | Popinci | 6 : 1 | Lovac | |||||
25.09
14:00
GraniÄar
Sloboda
1
2
|
25.09.2010 14:00 | GraniÄar | 1 : 2 | Sloboda | |||||
25.09
14:00
Sloven
Mladost
3
0
|
25.09.2010 14:00 | Sloven | 3 : 0 | Mladost | |||||
25.09
14:00
Å umar
Vitez
5
0
|
25.09.2010 14:00 | Å umar | 5 : 0 | Vitez |
25.09
15:30
Mladost (Ä)
Mladost (B)
2
2
|
25.09.2010 15:30 | Mladost (Ä) | 2 : 2 | Mladost (B) | |||||
25.09
15:30
Å umadija
BSK
1
2
|
25.09.2010 15:30 | Å umadija | 1 : 2 | BSK | |||||
25.09
15:30
BuduÄnost
TEK Sloga
1
1
|
25.09.2010 15:30 | BuduÄnost | 1 : 1 | TEK Sloga | |||||
25.09
15:30
Napredak
OFK Zabrežje
1
0
|
25.09.2010 15:30 | Napredak | 1 : 0 | OFK Zabrežje |
25.09
16:00
Metalac
Sloga (L)
2
0
|
25.09.2010 16:00 | Metalac | 2 : 0 | Sloga (L) |
25.09
16:00
Napredak
Stig (MC)
1
0
|
25.09.2010 16:00 | Napredak | 1 : 0 | Stig (MC) | |||||
25.09
16:00
Kobilje
BuduÄnost
3
1
|
25.09.2010 16:00 | Kobilje | 3 : 1 | BuduÄnost |
25.09
16:00
Dobrnje
Burovac
1
1
|
25.09.2010 16:00 | Dobrnje | 1 : 1 | Burovac | |||||
25.09
16:00
Soko
Laolac
9
1
|
25.09.2010 16:00 | Soko | 9 : 1 | Laolac | |||||
25.09
16:00
BuduÄnost
ObiliÄ
6
0
|
25.09.2010 16:00 | BuduÄnost | 6 : 0 | ObiliÄ | |||||
25.09
16:00
Busur
Zadrugar
0
5
|
25.09.2010 16:00 | Busur | 0 : 5 | Zadrugar | |||||
25.09
16:00
Mlava
B.S.K.
2
1
|
25.09.2010 16:00 | Mlava | 2 : 1 | B.S.K. | |||||
25.09
16:00
7 juli
Radnik
1
0
|
25.09.2010 16:00 | 7 juli | 1 : 0 | Radnik |
25.09
16:00
Mladost
Rudar
4
0
|
25.09.2010 16:00 | Mladost | 4 : 0 | Rudar | |||||
25.09
16:00
Napredak
Brana PaunoviÄ
3
0
|
25.09.2010 16:00 | Napredak | 3 : 0 | Brana PaunoviÄ | |||||
25.09
16:00
TrgovaÄki
Vukan
4
1
|
25.09.2010 16:00 | TrgovaÄki | 4 : 1 | Vukan | |||||
25.09
16:00
Rade MiloÅ”eviÄ
Melnica
2
5
|
25.09.2010 16:00 | Rade MiloÅ”eviÄ | 2 : 5 | Melnica |
25.09
16:00
Kotlenik
Mladi Radnik
0
5
|
25.09.2010 16:00 | Kotlenik | 0 : 5 | Mladi Radnik | |||||
25.09
16:00
Kotlenik (L)
Jedinstvo
1
1
|
25.09.2010 16:00 | Kotlenik (L) | 1 : 1 | Jedinstvo |
25.09
16:00
22 Februar
Vrbica
2
2
|
25.09.2010 16:00 | 22 Februar | 2 : 2 | Vrbica | |||||
25.09
16:00
VenÄani
Kopljari
0
8
|
25.09.2010 16:00 | VenÄani | 0 : 8 | Kopljari |
25.09
16:00
Krasava
Cerova
3
3
|
25.09.2010 16:00 | Krasava | 3 : 3 | Cerova |
25.09
16:00
Polet
Hajduk
2
3
|
25.09.2010 16:00 | Polet | 2 : 3 | Hajduk |
25.09
Premijer
Mladost
10
1
|
25.09.2010 | Premijer | 10 : 1 | Mladost | |||||
25.09
Radnik
Napredak
4
1
|
25.09.2010 | Radnik | 4 : 1 | Napredak |
25.09
16:00
Sloga
Buducnost
4
1
|
25.09.2010 16:00 | Sloga | 4 : 1 | Buducnost | |||||
25.09
16:00
Napredak (S)
Zadrugar Milkivit
2
5
|
25.09.2010 16:00 | Napredak (S) | 2 : 5 | Zadrugar Milkivit | |||||
25.09
16:00
Culjkovic
Napredak (R)
2
3
|
25.09.2010 16:00 | Culjkovic | 2 : 3 | Napredak (R) | |||||
25.09
16:00
Fortuna
Torpedo
1
1
|
25.09.2010 16:00 | Fortuna | 1 : 1 | Torpedo | |||||
25.09
16:00
Cer
POFK Letnjikovac
10
1
|
25.09.2010 16:00 | Cer | 10 : 1 | POFK Letnjikovac |
25.09
Dumaca
Mladost s
3
0
|
25.09.2010 | Dumaca | 3 : 0 | Mladost s | |||||
25.09
Mladost
Mladost
6
0
|
25.09.2010 | Mladost | 6 : 0 | Mladost | |||||
25.09
MetliÄ
Jedinstvo
3
2
|
25.09.2010 | MetliÄ | 3 : 2 | Jedinstvo |
25.09
15:30
Junior Novo Naselje
BeloŔevac
2
1
|
25.09.2010 15:30 | Junior Novo Naselje | 2 : 1 | BeloŔevac |
25.09
16:00
Mladost
Gradina
0
1
|
25.09.2010 16:00 | Mladost | 0 : 1 | Gradina |
25.09
16:00
Rasina
Bukovica
6
3
|
25.09.2010 16:00 | Rasina | 6 : 3 | Bukovica | |||||
25.09
16:00
Sloga
Polet
2
1
|
25.09.2010 16:00 | Sloga | 2 : 1 | Polet | |||||
25.09
16:00
Mudrakovac
Rasinac
2
0
|
25.09.2010 16:00 | Mudrakovac | 2 : 0 | Rasinac | |||||
25.09
16:00
Vitanovac 08
Grkljane
4
0
|
25.09.2010 16:00 | Vitanovac 08 | 4 : 0 | Grkljane | |||||
25.09
16:00
Sebecevac
Jablanica
6
0
|
25.09.2010 16:00 | Sebecevac | 6 : 0 | Jablanica |
25.09
16:00
Parunovac
Srnje
4
1
|
25.09.2010 16:00 | Parunovac | 4 : 1 | Srnje | |||||
25.09
16:00
DuÅ”an RistiÄ
Globoder
3
1
|
25.09.2010 16:00 | DuÅ”an RistiÄ | 3 : 1 | Globoder | |||||
25.09
16:00
BSK
Padez
1
4
|
25.09.2010 16:00 | BSK | 1 : 4 | Padez | |||||
25.09
16:00
KruŔevica
Sanac
0
5
|
25.09.2010 16:00 | KruŔevica | 0 : 5 | Sanac |
25.09
16:00
Mladost
Gaglovo
2
3
|
25.09.2010 16:00 | Mladost | 2 : 3 | Gaglovo | |||||
25.09
16:00
BuduÄnost
Dvorane
1
4
|
25.09.2010 16:00 | BuduÄnost | 1 : 4 | Dvorane |
25.09
16:30
Napredak
JanoŔik
1
3
|
25.09.2010 16:30 | Napredak | 1 : 3 | JanoŔik | |||||
25.09
16:30
Solunac
Banat
3
0
|
25.09.2010 16:30 | Solunac | 3 : 0 | Banat | |||||
25.09
16:30
Krajina
Vojvodina
3
2
|
25.09.2010 16:30 | Krajina | 3 : 2 | Vojvodina | |||||
25.09
16:30
GraniÄar
Agrobanat
6
2
|
25.09.2010 16:30 | GraniÄar | 6 : 2 | Agrobanat |
25.09
16:00
Sloga
NeŔtin
2
1
|
25.09.2010 16:00 | Sloga | 2 : 1 | NeŔtin | |||||
25.09
16:00
LabudnjaÄa
NaŔa Zvezda
1
2
|
25.09.2010 16:00 | LabudnjaÄa | 1 : 2 | NaÅ”a Zvezda | |||||
25.09
16:00
Kulpin
Borac
4
1
|
25.09.2010 16:00 | Kulpin | 4 : 1 | Borac | |||||
25.09
16:00
BaÄki Hajduk
Mladost
1
3
|
25.09.2010 16:00 | BaÄki Hajduk | 1 : 3 | Mladost |
25.09
15:00
Borac
Rožanci
3
0
|
25.09.2010 15:00 | Borac | 3 : 0 | Rožanci | |||||
25.09
15:00
Veliki Borak
OFK Boždarevac
4
1
|
25.09.2010 15:00 | Veliki Borak | 4 : 1 | OFK Boždarevac |
25.09
16:00
RopoÄevo
Stojnik
0
4
|
25.09.2010 16:00 | RopoÄevo | 0 : 4 | Stojnik | |||||
25.09
16:00
Vis
Crvena Zvezda
3
0
|
25.09.2010 16:00 | Vis | 3 : 0 | Crvena Zvezda | |||||
25.09
16:00
Mladost (MI)
NemenikuÄe
5
0
|
25.09.2010 16:00 | Mladost (MI) | 5 : 0 | NemenikuÄe | |||||
25.09
16:00
RogaÄa
Mladost (G)
3
1
|
25.09.2010 16:00 | RogaÄa | 3 : 1 | Mladost (G) | |||||
25.09
16:00
Kosmaj
4 juli (MP)
3
0
|
25.09.2010 16:00 | Kosmaj | 3 : 0 | 4 juli (MP) | |||||
25.09
16:00
Slatina
Sibnica
2
2
|
25.09.2010 16:00 | Slatina | 2 : 2 | Sibnica |
25.09
15:30
Mladi proleter
Kapedunum
7
0
|
25.09.2010 15:30 | Mladi proleter | 7 : 0 | Kapedunum |
25.09
16:30
Mladi Borac
Mladost
3
3
|
25.09.2010 16:30 | Mladi Borac | 3 : 3 | Mladost | |||||
25.09
16:30
Sokolovo
Strmovo
4
1
|
25.09.2010 16:30 | Sokolovo | 4 : 1 | Strmovo | |||||
25.09
16:30
Proleter
Petka
2
0
|
25.09.2010 16:30 | Proleter | 2 : 0 | Petka | |||||
25.09
16:30
Rasadnik
Dimitrije Tucovic
4
1
|
25.09.2010 16:30 | Rasadnik | 4 : 1 | Dimitrije Tucovic |
25.09
16:00
InÄija
BSK BorÄa
0
0
|
25.09.2010 16:00 | InÄija | 0 : 0 | BSK BorÄa | |||||
25.09
16:00
Javor
Jagodina
0
0
|
25.09.2010 16:00 | Javor | 0 : 0 | Jagodina | |||||
25.09
16:00
ÄukariÄki Stankom
Crvena zvezda
0
1
|
25.09.2010 16:00 | ÄukariÄki Stankom | 0 : 1 | Crvena zvezda | |||||
25.09
16:00
Metalac
Smederevo
0
3
|
25.09.2010 16:00 | Metalac | 0 : 3 | Smederevo | |||||
25.09
14:00
Sloboda PS
Vojvodina
0
0
|
25.09.2010 14:00 | Sloboda PS | 0 : 0 | Vojvodina | |||||
25.09
16:00
Hajduk
Borac
1
1
|
25.09.2010 16:00 | Hajduk | 1 : 1 | Borac | |||||
25.09
15:00
OFK Beograd
Rad
0
1
|
25.09.2010 15:00 | OFK Beograd | 0 : 1 | Rad |
25.09
16:00
Banat
Zemun
1
0
|
25.09.2010 16:00 | Banat | 1 : 0 | Zemun | |||||
25.09
16:00
Napredak
Novi Sad
1
2
|
25.09.2010 16:00 | Napredak | 1 : 2 | Novi Sad | |||||
25.09
16:00
SinÄeliÄ
Bežanija
2
0
|
25.09.2010 16:00 | SinÄeliÄ | 2 : 0 | Bežanija | |||||
25.09
16:00
Teleoptik
RadniÄki (S)
0
1
|
25.09.2010 16:00 | Teleoptik | 0 : 1 | RadniÄki (S) | |||||
25.09
16:00
Big bul RadniÄki
Novi Pazar
0
2
|
25.09.2010 16:00 | Big bul RadniÄki | 0 : 2 | Novi Pazar | |||||
25.09
16:00
Mladi radnik
Mladost (L)
3
1
|
25.09.2010 16:00 | Mladi radnik | 3 : 1 | Mladost (L) |
25.09
14:00
Borac
Mladost
2
3
|
25.09.2010 14:00 | Borac | 2 : 3 | Mladost | |||||
25.09
14:00
StaniÅ”iÄ
Omladinac
1
2
|
25.09.2010 14:00 | StaniÅ”iÄ | 1 : 2 | Omladinac | |||||
25.09
14:00
Polet
RadniÄki
1
0
|
25.09.2010 14:00 | Polet | 1 : 0 | RadniÄki | |||||
25.09
14:00
Crvenka
BSK
8
0
|
25.09.2010 14:00 | Crvenka | 8 : 0 | BSK |
25.09
Mladi radnik (R)
Morava (VP)
3
1
|
25.09.2010 | Mladi radnik (R) | 3 : 1 | Morava (VP) | |||||
25.09
Mladi radnik (P)
Å umadija (A)
3
1
|
25.09.2010 | Mladi radnik (P) | 3 : 1 | Å umadija (A) |
25.09
13:00
Vojvodina
Sloga
2
0
|
25.09.2010 13:00 | Vojvodina | 2 : 0 | Sloga | |||||
25.09
10:00
Crvena zvezda
ŽelezniÄar
6
0
|
25.09.2010 10:00 | Crvena zvezda | 6 : 0 | ŽelezniÄar |
25.09
10:00
BaÄka
Akademija
0
6
|
25.09.2010 10:00 | BaÄka | 0 : 6 | Akademija | |||||
25.09
11:00
PaliÄ
ObiliÄ
5
1
|
25.09.2010 11:00 | PaliÄ | 5 : 1 | ObiliÄ |
25.09
ŽelezniÄar (P)
Morava
2
5
|
25.09.2010 | ŽelezniÄar (P) | 2 : 5 | Morava | |||||
25.09
Mladi radnik (P)
Å umadija (A)
2
0
|
25.09.2010 | Mladi radnik (P) | 2 : 0 | Å umadija (A) |
25.09
13:30
NjegoÅ”
Proleter
5
2
|
25.09.2010 13:30 | NjegoÅ” | 5 : 2 | Proleter | |||||
25.09
13:30
Panonija IM Topola
Subotica
1
2
|
25.09.2010 13:30 | Panonija IM Topola | 1 : 2 | Subotica | |||||
25.09
13:30
Sloboda
Tisa
2
7
|
25.09.2010 13:30 | Sloboda | 2 : 7 | Tisa |
25.09
13:00
Vojvodina
Sloga
2
0
|
25.09.2010 13:00 | Vojvodina | 2 : 0 | Sloga | |||||
25.09
10:00
Beograd
Rad
0
2
|
25.09.2010 10:00 | Beograd | 0 : 2 | Rad | |||||
25.09
12:00
Partizan
Borac
3
0
|
25.09.2010 12:00 | Partizan | 3 : 0 | Borac | |||||
25.09
12:00
Crvena zvezda
Jagodina
3
0
|
25.09.2010 12:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Jagodina | |||||
25.09
13:00
OFK Beograd
Napredak
5
0
|
25.09.2010 13:00 | OFK Beograd | 5 : 0 | Napredak |
25.09
10:00
Äoka
Spartak Zlatibor voda
0
2
|
25.09.2010 10:00 | Äoka | 0 : 2 | Spartak Zlatibor voda | |||||
25.09
10:00
Potisje
Äantavir
5
1
|
25.09.2010 10:00 | Potisje | 5 : 1 | Äantavir | |||||
25.09
11:00
Subotica
Senta
1
5
|
25.09.2010 11:00 | Subotica | 1 : 5 | Senta | |||||
25.09
10:00
Tisa
BaÄka
3
2
|
25.09.2010 10:00 | Tisa | 3 : 2 | BaÄka | |||||
25.09
10:00
Preporod
NjegoÅ”
5
0
|
25.09.2010 10:00 | Preporod | 5 : 0 | NjegoÅ” |
25.09
Mladi radnik (R)
Morava
0
4
|
25.09.2010 | Mladi radnik (R) | 0 : 4 | Morava |
25.09
13:00
RadniÄki (N)
OFK Beograd
1
2
|
25.09.2010 13:00 | RadniÄki (N) | 1 : 2 | OFK Beograd | |||||
25.09
11:00
Smederevo
KruŔevac
1
0
|
25.09.2010 11:00 | Smederevo | 1 : 0 | KruŔevac | |||||
25.09
14:00
Partizan
Borac
1
0
|
25.09.2010 14:00 | Partizan | 1 : 0 | Borac | |||||
25.09
14:00
Crvena zvezda
Jagodina
5
1
|
25.09.2010 14:00 | Crvena zvezda | 5 : 1 | Jagodina | |||||
25.09
13:00
OFK ParaÄin
Napredak
3
4
|
25.09.2010 13:00 | OFK ParaÄin | 3 : 4 | Napredak |
25.09
10:00
Vinogradar
BaÄka Topola
1
4
|
25.09.2010 10:00 | Vinogradar | 1 : 4 | BaÄka Topola | |||||
25.09
09:30
PaliÄ
Äantavir
4
1
|
25.09.2010 09:30 | PaliÄ | 4 : 1 | Äantavir | |||||
25.09
09:30
Subotica
Senta
3
1
|
25.09.2010 09:30 | Subotica | 3 : 1 | Senta | |||||
25.09
15:00
BaÄka 1901 98
BaÄka
4
1
|
25.09.2010 15:00 | BaÄka 1901 98 | 4 : 1 | BaÄka |
25.09
RadniÄki Morava
Stari grad
34
28
|
25.09.2010 | RadniÄki Morava | 34 : 28 | Stari grad | |||||
25.09
Kolubara 2
Novi Beograd
32
33
|
25.09.2010 | Kolubara 2 | 32 : 33 | Novi Beograd | |||||
25.09
Morava Dunav Osiguranje
Studentski grad
31
26
|
25.09.2010 | Morava Dunav Osiguranje | 31 : 26 | Studentski grad | |||||
25.09
Mladost PalanaÄki Kiseljak
Zemun
21
25
|
25.09.2010 | Mladost PalanaÄki Kiseljak | 21 : 25 | Zemun | |||||
25.09
Sloga
Metalac
30
22
|
25.09.2010 | Sloga | 30 : 22 | Metalac | |||||
25.09
Majdanpek
RadniÄki
29
27
|
25.09.2010 | Majdanpek | 29 : 27 | RadniÄki | |||||
25.09
Å amot 65
Smederevo 2
43
26
|
25.09.2010 | Å amot 65 | 43 : 26 | Smederevo 2 |
25.09
TopliÄanin
Bane
21
25
|
25.09.2010 | TopliÄanin | 21 : 25 | Bane | |||||
25.09
Vlasotince
Užice
32
23
|
25.09.2010 | Vlasotince | 32 : 23 | Užice | |||||
25.09
15 oktobar
Äerdap
38
31
|
25.09.2010 | 15 oktobar | 38 : 31 | Äerdap | |||||
25.09
Jastrebac
Bor 2
25
21
|
25.09.2010 | Jastrebac | 25 : 21 | Bor 2 |
25.09
17:00
Osipaonica
RaÄa
29
29
|
25.09.2010 17:00 | Osipaonica | 29 : 29 | RaÄa | |||||
25.09
20:00
Karadjordje
Å amot 65 2
36
31
|
25.09.2010 20:00 | Karadjordje | 36 : 31 | Å amot 65 2 | |||||
25.09
19:00
Sloga
Lokomotiva
26
20
|
25.09.2010 19:00 | Sloga | 26 : 20 | Lokomotiva | |||||
25.09
19:00
Jedinstvo
RadniÄki 2
13
22
|
25.09.2010 19:00 | Jedinstvo | 13 : 22 | RadniÄki 2 |
25.09
18:00
Ub
Partizan Dunav osigiranje 2
19
22
|
25.09.2010 18:00 | Ub | 19 : 22 | Partizan Dunav osigiranje 2 | |||||
25.09
18:00
UmÄari
Junior
31
27
|
25.09.2010 18:00 | UmÄari | 31 : 27 | Junior | |||||
25.09
18:00
ÄukariÄki
Loznica
35
49
|
25.09.2010 18:00 | ÄukariÄki | 35 : 49 | Loznica |
25.09
16:00
RadniÄki
ParaÄin
29
24
|
25.09.2010 16:00 | RadniÄki | 29 : 24 | ParaÄin | |||||
25.09
16:00
BSK Heba
Hajduk Veljko
40
30
|
25.09.2010 16:00 | BSK Heba | 40 : 30 | Hajduk Veljko | |||||
25.09
16:00
Bela Palanka
Rtanj
30
34
|
25.09.2010 16:00 | Bela Palanka | 30 : 34 | Rtanj |
25.09
19:00
Vojvodina ŽelezniÄar
Metaloplastika
32
27
|
25.09.2010 19:00 | Vojvodina ŽelezniÄar | 32 : 27 | Metaloplastika | |||||
25.09
19:00
Smederevo
Kolubara
26
30
|
25.09.2010 19:00 | Smederevo | 26 : 30 | Kolubara | |||||
25.09
17:00
Partizan
Crvenka
37
23
|
25.09.2010 17:00 | Partizan | 37 : 23 | Crvenka | |||||
25.09
19:00
Požarevac
JugoviÄ Unimet
21
25
|
25.09.2010 19:00 | Požarevac | 21 : 25 | JugoviÄ Unimet | |||||
25.09
19:00
PKB
Dinamo
38
29
|
25.09.2010 19:00 | PKB | 38 : 29 | Dinamo |
25.09
19:00
Vrbas Carnex
ObiliÄ
31
26
|
25.09.2010 19:00 | Vrbas Carnex | 31 : 26 | ObiliÄ | |||||
25.09
18:00
Spartak Vojput
Zlatar
30
25
|
25.09.2010 18:00 | Spartak Vojput | 30 : 25 | Zlatar | |||||
25.09
19:00
Nova Pazova
Jagodina
31
32
|
25.09.2010 19:00 | Nova Pazova | 31 : 32 | Jagodina | |||||
25.09
17:30
Bask Soko
Mladost TSK
23
25
|
25.09.2010 17:30 | Bask Soko | 23 : 25 | Mladost TSK | |||||
25.09
19:00
Napredak
Proleter Naftagas
26
20
|
25.09.2010 19:00 | Napredak | 26 : 20 | Proleter Naftagas |
25.09
18:00
Jagodina 2
Metalac-Valjevo
30
16
|
25.09.2010 18:00 | Jagodina 2 | 30 : 16 | Metalac-Valjevo | |||||
25.09
18:00
Železnik 1963
Mladi Radnik
18
25
|
25.09.2010 18:00 | Železnik 1963 | 18 : 25 | Mladi Radnik | |||||
25.09
18:00
Sloga
Zemun
25
27
|
25.09.2010 18:00 | Sloga | 25 : 27 | Zemun | |||||
25.09
18:00
Loznica grad
Crvena Zvezda 2
13
33
|
25.09.2010 18:00 | Loznica grad | 13 : 33 | Crvena Zvezda 2 |
25.09
Vrbas
Mladost
25
22
|
25.09.2010 | Vrbas | 25 : 22 | Mladost | |||||
25.09
PanÄevo
RadniÄki
35
31
|
25.09.2010 | PanÄevo | 35 : 31 | RadniÄki | |||||
25.09
Kikinda II
Jabuka 95
28
17
|
25.09.2010 | Kikinda II | 28 : 17 | Jabuka 95 | |||||
25.09
Vojvodina
Srem-MoroviÄ
31
24
|
25.09.2010 | Vojvodina | 31 : 24 | Srem-MoroviÄ | |||||
25.09
Spartak
Apatin
41
22
|
25.09.2010 | Spartak | 41 : 22 | Apatin | |||||
25.09
Ravangrad
Temerin
21
22
|
25.09.2010 | Ravangrad | 21 : 22 | Temerin |
25.09
17:00
Napredak
ORK Beograd
26
21
|
25.09.2010 17:00 | Napredak | 26 : 21 | ORK Beograd | |||||
25.09
19:00
Halas Jožef
Kikinda
26
19
|
25.09.2010 19:00 | Halas Jožef | 26 : 19 | Kikinda | |||||
25.09
15:00
Metalac A.D.
Pirot
34
24
|
25.09.2010 15:00 | Metalac A.D. | 34 : 24 | Pirot | |||||
25.09
19:00
Proleter Superprotein
RadniÄki Resavac
29
23
|
25.09.2010 19:00 | Proleter Superprotein | 29 : 23 | RadniÄki Resavac |
25.09
19:00
Pirot
Vranje
3
3
|
25.09.2010 19:00 | Pirot | 3 : 3 | Vranje | |||||
25.09
19:30
NiÅ” 92
Novi Beograd
5
5
|
25.09.2010 19:30 | NiÅ” 92 | 5 : 5 | Novi Beograd | |||||
25.09
20:00
SAS
BeÄej
8
5
|
25.09.2010 20:00 | SAS | 8 : 5 | BeÄej |