XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 28.08.2010 17:00 Polet (V) - Mladi Radnik 4:1
2 04.09.2010 16:30 Mladi Radnik - Draževac 3:1
3 11.09.2010 16:00 Crvena Zvezda - Mladi Radnik 2:4
4 18.09.2010 16:00 Mladi Radnik - Vukašinovac 6:3
5 25.09.2010 15:30 Tempo - Mladi Radnik 1:1
6 02.10.2010 15:30 Mladi Radnik - Gredetin 3:0
7 09.10.2010 15:00 Pobeda - Mladi Radnik 1:2
8 16.10.2010 15:00 Mladi Radnik - Polet (R) 3:3
9 23.10.2010 14:00 Sloga - Mladi Radnik 2:1
10 30.10.2010 14:00 Mladi Radnik - Kraljevo 6:0
11 06.11.2010 13:30 Katun - Mladi Radnik 2:5
12 13.11.2010 13:30 Jedinstvo - Mladi Radnik 0:2
13 20.11.2010 13:30 Mladi Radnik - Palilula 1:2
14 26.03.2011 15:00 Mladi Radnik - Polet (V) 4:1
15 02.04.2011 15:00 Draževac - Mladi Radnik 1:2
16 09.04.2011 Mladi Radnik - Crvena Zvezda 4:1
17 16.04.2011 16:00 Vukašinovac - Mladi Radnik 0:4
18 23.04.2011 16:00 Mladi Radnik - Tempo 2:1
19 30.04.2011 Gredetin - Mladi Radnik 0:5
20 07.05.2011 16:30 Mladi Radnik - Pobeda 10:1
21 14.05.2011 Polet (R) - Mladi Radnik 3:0
22 21.05.2011 Mladi Radnik - Sloga 2:2
23 04.06.2011 Kraljevo - Mladi Radnik 3:1
24 11.06.2011 Mladi Radnik - Katun 4:1
25 18.06.2011 Mladi Radnik - Jedinstvo 4:1
26 Palilula - Mladi Radnik 3:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Nišavska okružna liga Palilula 26 24 1 1 73
2 Polet (V) 26 20 2 4 62
3 Mladi Radnik 26 17 3 6 54
4 Vukašinovac 26 16 2 8 50
5 Sloga 26 14 2 10 44
6 Kraljevo 26 13 3 10 42
7 Polet (R) 26 11 3 12 36
8 Tempo 26 10 3 13 33
9 Draževac 26 10 2 14 32
10 Jedinstvo 26 9 3 14 30
11 Crvena Zvezda 26 9 3 14 30
12 Gredetin 26 7 2 17 23
13 Pobeda 26 5 1 20 16
14 Katun 26 1 2 23 5
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu