XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 375 utakmica za dan
Subota, 30 Oktobar 2010

Fudbal

30.10.2010 13:30 Inđija 0 : 0 Čukarički Stankom
30.10.2010 13:30 Metalac 1 : 3 Javor
30.10.2010 13:30 Sloboda PS 2 : 1 BSK Borča
30.10.2010 16:00 Partizan 3 : 0 Jagodina
30.10.2010 13:30 OFK Beograd 2 : 2 Smederevo
30.10.2010 13:30 Borac 0 : 0 Spartak ZV
30.10.2010 14:00 Radnički (S) 1 : 0 Kolubara
30.10.2010 14:00 Bežanija 0 : 0 Mladost (L)
30.10.2010 14:00 BASK 1 : 0 Mladi radnik
30.10.2010 14:00 Novi Sad 0 : 5 Big bul Radnički
30.10.2010 14:00 Zemun 1 : 2 Teleoptik
30.10.2010 14:00 Banat 2 : 2 Sinđelić
30.10.2010 14:00 Napredak 2 : 0 Dinamo
30.10.2010 13:30 Šumadija (A) 1 : 0 Vujić voda
30.10.2010 13:30 Sloga (PM) 2 : 0 Sloga (P)
30.10.2010 13:30 Sloga (BB) 2 : 0 Sloboda (Č)
30.10.2010 13:30 Mačva 0 : 0 Sloga (K)
30.10.2010 13:30 Rudar (K) 1 : 0 Jedinstvo
30.10.2010 13:30 Budućnost 2 : 1 FAP
30.10.2010 14:00 Dubočica 2 : 1 Car Konstantin
30.10.2010 14:00 Trstenik PPT 0 : 2 Jedinstvo (P)
30.10.2010 14:00 Timok 3 : 1 Svrljig
30.10.2010 14:00 Radnički (N) 4 : 0 Kopaonik
30.10.2010 14:00 Žitorađa 3 : 0 Hajduk Veljko
30.10.2010 14:00 Radnički (S) 3 : 1 Sloga (D)
30.10.2010 14:30 Sloboda (NK) 3 : 0 Mladost (A)
30.10.2010 14:30 Sloga (T) 3 : 0 Vršac
30.10.2010 14:30 ČSK Pivara 0 : 0 Dolina
30.10.2010 14:30 Radnički (NP) 1 : 0 Senta
30.10.2010 14:30 Veternik Viskol 7 : 0 OFK Kikinda
30.10.2010 14:30 Solunac 1 : 1 Mladost (BJ)
30.10.2010 14:00 Dorćol 2 : 1 Balkan Mirijevo
30.10.2010 14:00 Mladenovac 1 : 0 Kovačevac
30.10.2010 13:30 Slavija 1 : 2 Metalac (K)
30.10.2010 13:30 Takovo 3 : 1 Polet (T)
30.10.2010 13:30 Mokra Gora 5 : 2 Mladost (O)
30.10.2010 13:30 Trepča 1 : 0 Tutin
30.10.2010 13:30 Partizan (C) 1 : 2 Šumadija 1903
30.10.2010 13:30 Sloga (B) 2 : 1 Obilić
30.10.2010 13:30 Vrbovac 2 : 0 Morava (VP)
30.10.2010 14:00 Jedinstvo (B) 1 : 6 Balkanski
30.10.2010 14:00 Sloga 2 : 0 Mramor
30.10.2010 14:00 Morava (VH) 2 : 1 Radan
30.10.2010 14:00 Zloćudovo 2 : 0 Pusta Reka
30.10.2010 14:00 SFS Borac 1 : 1 Župa
30.10.2010 14:30 Dinamo 2 : 0 Radnički (Z)
30.10.2010 14:30 Budućnost 0 : 1 Bačka Topola
30.10.2010 14:30 Kozara 2 : 0 Proleter
30.10.2010 14:30 Jedinstvo 2 : 1 AFK
30.10.2010 14:30 Obilić 2 : 0 Radnički (B)
30.10.2010 14:30 Bačka (BP) 2 : 0 Dunav
30.10.2010 14:30 Metalac AV 1 : 1 Radnički (I)
30.10.2010 14:30 Jugović 1 : 0 Omladinac
30.10.2010 14:30 1. Maj 3 : 1 Radnički (SM)
30.10.2010 10:00 Slavija 1 : 0 Radnički (R)
30.10.2010 14:00 Lokomotiva 2 : 0 Budućnost
30.10.2010 14:00 Trudbenik 2 : 1 Crvena zvezda (MML)
30.10.2010 14:00 Vinča 1 : 1 Bulbulderac
30.10.2010 11:00 Radnički (NB) 0 : 0 Turbina
30.10.2010 14:00 IMT 0 : 0 PKB
30.10.2010 13:00 Goč 1 : 2 Braća Vuković
30.10.2010 13:00 Kraljevo Hajduk 5 : 0 Proleter Lasta
30.10.2010 13:00 Grdica 2 : 1 Rudar
30.10.2010 13:30 VGSK 1 : 1 Bata Bulić
30.10.2010 Selevac 1 : 0 Drugovac
30.10.2010 Glavaš 2 : 1 Lunjevac
30.10.2010 13:30 Marjan 5 : 0 Šumadinac (N)
30.10.2010 14:00 Mačva 2005 4 : 2 Radnički
30.10.2010 14:00 Kačer 4 : 1 OFK Jabučje
30.10.2010 GP Zlatibor 2 : 1 Ariljska rampa
30.10.2010 Jasen 1 : 1 Jedinstvo
30.10.2010 Knežica 3 : 4 Naša krila
30.10.2010 Napredak 2 : 0 Dobrič
30.10.2010 14:00 OFK Vlasotince 1 : 1 Polet
30.10.2010 14:00 SFK Moravac 3 : 1 Jedinstvo (G)
30.10.2010 14:00 Gradac 1 : 1 Lemind Livnica
30.10.2010 14:30 Tanasko Rajić 2 : 2 Prčevac
30.10.2010 14:30 Zadrugar 0 : 1 Jedinstvo (BP)
30.10.2010 14:30 Napredak 4 : 1 Gnjilan
30.10.2010 14:30 Borac 0 : 8 Lužnica
30.10.2010 Jug Bogdan 8 : 2 Trbunje
30.10.2010 Dunđerski 0 : 3 Dobrič
30.10.2010 Topličanin 6 : 0 Partizanski put
30.10.2010 Borac 3 : 2 Polet
30.10.2010 Aluminjum 2 : 1 Omladinac
30.10.2010 14:00 Zlot 1 : 2 Brestovac
30.10.2010 14:00 Rudna Glava 1 : 2 Dunav
30.10.2010 14:00 Poreč 2 : 1 Radnički (K)
30.10.2010 Mladost 4 : 1 Mladost
30.10.2010 Dedina 1 : 3 FUD
30.10.2010 Bošnjane 2 : 1 Poljoprivrednik
30.10.2010 Sloga 1 : 3 Trudbenik
30.10.2010 Sloga 4 : 0 Jedinstvo 1936
30.10.2010 Temnić 0 : 3 Naupare
30.10.2010 Čitluk 3 : 2 Blagotin
30.10.2010 Velika Drenova 1 : 0 Jasika
30.10.2010 13:30 Čoka 0 : 2 Jadran
30.10.2010 13:30 Subotica 2 : 0 Krivaja
30.10.2010 13:30 Njegoš 3 : 1 Čantavir
30.10.2010 13:30 Panonija IM Topola 1 : 0 Tavankut
30.10.2010 14:00 Naftagas 1 : 0 Vojvodina
30.10.2010 14:00 Borac 1 : 0 Potisje
30.10.2010 14:00 Mladost 0 : 0 Jedinstvo
30.10.2010 14:00 Bilećanin 4 : 1 Begej
30.10.2010 14:00 Mladost 2 : 4 Krajina
30.10.2010 14:00 BAK 1 : 1 Radnički (K)
30.10.2010 14:00 Vršac United 2 : 0 Polet
30.10.2010 14:30 Mladost 4 : 0 Radnički
30.10.2010 14:30 Borac 1 : 3 Polet
30.10.2010 Mladost 1 : 1 Vrbas
30.10.2010 Bečej 1 : 2 Srbobran
30.10.2010 Kabel 2 : 0 Stari Grad
30.10.2010 Petrovaradin 2 : 1 Jedinstvo
30.10.2010 Omladinac 1 : 0 ŽSK
30.10.2010 Hercegovac 2 : 1 Slavija
30.10.2010 Šajkaš 3 : 0 Tvrdjava
30.10.2010 Borac 3 : 1 Železničar
30.10.2010 15:00 Ljukovo 0 : 0 Sloven
30.10.2010 15:00 Železničar 1 : 2 Partizan
30.10.2010 15:00 Zeka Buljubaša 1 : 0 Hajduk (Š)
30.10.2010 15:00 Mladost 3 : 0 Graničar
30.10.2010 15:00 Hajduk 1 : 0 Jadran
30.10.2010 15:00 LSK Laćarak 5 : 0 Borac Sloga "Milšped"
30.10.2010 15:00 Podrinje 2 : 3 Jedinstvo
30.10.2010 15:00 Fruškogorac 1 : 1 Hajduk (B)
30.10.2010 14:00 Poštar - Zvezdara 3 : 1 Obilić
30.10.2010 14:00 PKB Kovilovo 0 : 0 Dunavac
30.10.2010 14:00 Komgrap 0 : 2 Lepušnica
30.10.2010 14:00 BSK Batajnica 2 : 0 Prva Iskra
30.10.2010 14:00 Rudar 0 : 1 Železnik
30.10.2010 Kopaonik 0 : 3 Rudar
30.10.2010 Ibar 2 : 1 Radnik
30.10.2010 Sočanica 2 : 2 Zvečan
30.10.2010 14:30 Mlada krila 0 : 2 Polet
30.10.2010 14:00 Dobrača 1 : 1 Botunje
30.10.2010 13:30 Đerdap 4 : 2 Makce
30.10.2010 Palanka 0 : 3 Beli Orlovi
30.10.2010 Prvi srpski ustanak 1 : 3 Radoje Domanović
30.10.2010 14:00 Crnča 2 : 2 Granit
30.10.2010 Borac 1 : 0 Mladi Borac
30.10.2010 16:00 Sloga 2 : 2 Polet
30.10.2010 14:00 Jedinstvo 3 : 1 Katun
30.10.2010 14:00 Mladi Radnik 6 : 0 Kraljevo
30.10.2010 14:00 Palilula 3 : 0 Sloga
30.10.2010 14:00 Polet (V) 4 : 0 Polet (R)
30.10.2010 14:00 Draževac 8 : 0 Pobeda
30.10.2010 14:00 Crvena Zvezda 3 : 0 Gredetin
30.10.2010 14:00 Vukašinovac 4 : 0 Tempo
30.10.2010 Mladost 2 : 0 Jasunja
30.10.2010 Navalin 4 : 1 Omladinac
30.10.2010 Mladost 2 : 1 Mladi Borac
30.10.2010 Nomanica 0 : 0 Umac
30.10.2010 Gornje Krajince 3 : 1 Goblen
30.10.2010 Moravac 2 : 1 Bratstvo
30.10.2010 Veliko Trnjane 5 : 1 Real
30.10.2010 14:00 Ursule 4 : 2 Mladi Radnik
30.10.2010 13:30 Tomislavci 1 : 0 Olimpija
30.10.2010 14:00 Glogonj 4 : 4 Dolovo
30.10.2010 14:00 Fruškogorski partizan 0 : 6 Stražilovo Milan
30.10.2010 14:00 Lovac 1 : 0 Mladost
30.10.2010 14:00 Kameni 5 : 1 Vitez
30.10.2010 14:00 Srem 1 : 2 Šumar
30.10.2010 14:00 Napredak 1 : 4 Sloven
30.10.2010 14:00 OFK Brestač 6 : 2 Graničar
30.10.2010 14:00 Sremac 0 : 3 Popinci
30.10.2010 14:00 Krtinska 4 : 0 Barajevo
30.10.2010 14:00 Mladost (Č) 2 : 1 Napredak
30.10.2010 14:00 Šumadija 3 : 0 Borac
30.10.2010 14:30 Bogutovačka Banja 2 : 4 Omladinac
30.10.2010 14:00 Zastava 1 : 7 Mladost
30.10.2010 13:00 Homolje 4 : 2 Kaona
30.10.2010 13:30 Napredak (P) 3 : 0 Dizel
30.10.2010 13:30 Stig (MC) 6 : 1 Napredak
30.10.2010 14:30 Burovac 1 : 3 Zadrugar
30.10.2010 14:30 Obilić 1 : 1 B.S.K.
30.10.2010 14:30 Laolac 4 : 3 Radnik
30.10.2010 14:30 Dobrnje 1 : 4 7 juli
30.10.2010 14:30 Soko 2 : 3 Mlava
30.10.2010 14:30 Budućnost 3 : 0 Busur
30.10.2010 14:30 Rudar 4 : 1 Vukan
30.10.2010 14:30 Sloboda 5 : 1 Melnica
30.10.2010 14:30 Mladost 4 : 0 Rade Milošević
30.10.2010 14:30 Napredak 1 : 4 Trgovački
30.10.2010 14:00 Mladost 1 : 2 Polet
30.10.2010 13:30 Vrbica 3 : 0 Ranilović
30.10.2010 13:30 Brezovac 3 : 2 Kopljari
30.10.2010 13:30 22 Februar 4 : 1 Venčani
30.10.2010 14:00 Mladost (L) 5 : 2 Hajduk
30.10.2010 14:00 Borac (L) 0 : 0 Mladost (B)
30.10.2010 15:00 Zadrugar Milkivit 4 : 0 Napredak (R)
30.10.2010 15:00 Napredak (S) 7 : 0 Cer
30.10.2010 15:00 Savacijum 4 : 0 Pofk Letnjikovac
30.10.2010 15:00 Fortuna 2 : 0 Culjkovic
30.10.2010 Jedinstvo 3 : 2 Mladost
30.10.2010 Metlić 4 : 2 Zablaće
30.10.2010 Draginje 5 : 0 Mladost s
30.10.2010 Sava 2 : 1 Ceric
30.10.2010 16:00 Mladost 1 : 2 Stari Trstenik
30.10.2010 16:00 Omladinac 2 : 2 Stara Čaršija
30.10.2010 16:00 Jugovići 5 : 0 Ribnik
30.10.2010 16:00 Padez 1 : 2 Parunovac
30.10.2010 16:00 Globoder 3 : 2 Zabare
30.10.2010 16:00 Srnje 0 : 3 Sanac
30.10.2010 16:00 Dušan Ristić 6 : 0 Kruševica
30.10.2010 16:00 BSK 1 : 3 Mačkovac
30.10.2010 16:00 Ribare 1 : 2 Kapidzija
30.10.2010 16:00 Modrica 2 : 1 Dvorane
30.10.2010 16:00 Mladost 1 : 4 Zdravinje
30.10.2010 14:00 Napredak 2 : 4 Graničar
30.10.2010 14:00 Solunac 2 : 1 Krajina
30.10.2010 16:00 Mladost (G) 2 : 2 Ropočevo
30.10.2010 16:00 Nemenikuće 2 : 0 4 juli (MP)
30.10.2010 16:00 Crvena Zvezda 6 : 0 Sibnica
30.10.2010 16:00 Stojnik 1 : 0 Slatina
30.10.2010 16:00 Vis 2 : 2 Kosmaj
30.10.2010 16:00 Mladost (MI) 8 : 0 Rogača
30.10.2010 11:00 GAK 7 : 0 Mabat
30.10.2010 16:30 Mladost 3 : 1 Strmovo
30.10.2010 16:30 Petka 1 : 4 Mladi Borac
30.10.2010 16:30 Dimitrije Tucovic 6 : 2 Sokolovo
30.10.2010 16:30 Rasadnik 2 : 2 Proleter
30.10.2010 11:00 Novi Bečej 0 : 11 Spartak Jaffa
30.10.2010 13:00 Mačva 0 : 7 Napredak
30.10.2010 13:30 Požarevac 5 : 0 Sloga
30.10.2010 11:00 Novi Pazar 1 : 0 Radnički (NB)
30.10.2010 11:00 Čukarički Stankom 1 : 2 Banat
30.10.2010 12:30 Mladost 2 : 0 Radnički
30.10.2010 12:30 Borac 2 : 10 Polet
30.10.2010 11:00 Rad 3 : 1 Napredak
30.10.2010 11:00 Teleoptik 3 : 4 Partizan
30.10.2010 12:00 Vojvodina 3 : 1 Loznica
30.10.2010 14:00 Akademija 3 : 1 Senta
30.10.2010 10:00 Lokomotiva 1 : 8 AFK
30.10.2010 11:30 Čoka 10 : 0 Jadran
30.10.2010 11:30 Subotica 4 : 0 Krivaja
30.10.2010 11:30 Njegoš 2 : 4 Čantavir
30.10.2010 11:30 Panonija IM Topola 1 : 7 Tavankut
30.10.2010 11:00 Sloga 2 : 1 Jagodina
30.10.2010 13:00 Rad 1 : 0 Napredak
30.10.2010 13:00 Radnički 1923 3 : 1 OFK Paraćin
30.10.2010 13:00 Kruševac 1 : 3 Crvena zvezda
30.10.2010 10:00 Senta 0 : 1 Čoka
30.10.2010 11:00 Čantavir 2 : 2 Bačka
30.10.2010 10:00 Tavankut 4 : 2 Preporod
30.10.2010 11:00 Spartak Zlatibor voda 5 : 1 Tisa
30.10.2010 Zvižd 2 : 1 MIP Presing
30.10.2010 Seljak 4 : 2 Panter
30.10.2010 Mladi radnik (R) 0 : 1 Sloga
30.10.2010 10:00 Bačka Topola 9 : 0 Bačka 1901 99
30.10.2010 10:00 Spartak Zlatibor voda 99 9 : 0 Senta
30.10.2010 09:30 Čantavir 1 : 1 Bačka
30.10.2010 09:30 Spartak Zlatibor voda 98 3 : 0 Bačka 1901 98
30.10.2010 10:00 Vinogradar 9 : 0 Palić

Košarka

30.10.2010 20:15 Široki TT Kabeli 69 : 61 Budućnost m:tel
30.10.2010 17:30 Cedevita 89 : 97 Hemofarm Štada
30.10.2010 16:00 CEZ Nymburk 57 : 77 Krka
30.10.2010 19:00 Radnički 71 : 78 Igokea
30.10.2010 18:00 OKK Beograd 88 : 75 Novi Sad
30.10.2010 19:00 Sloboda 89 : 85 Crnokosa
30.10.2010 18:30 Tamiš Petrohemija 72 : 80 Mega Vizura
30.10.2010 19:30 Metalac 92 : 71 Borac
30.10.2010 20:00 Napredak Rubin 81 : 93 FMP
30.10.2010 18:00 Vojvodina Srbijagas 83 : 66 Proleter Naftagas
30.10.2010 17:00 Smederevo Vizura 101 : 73 Radnički KG 06
30.10.2010 19:00 Jagodina 85 : 87 Viva Basket
30.10.2010 17:00 Spartak 90 : 84 KG Student UK
30.10.2010 19:00 Niš 76 : 80 Mladost
30.10.2010 18:30 Železničar 54 : 72 BKK Radnički
30.10.2010 20:30 Zdravlje 09 97 : 49 Ergonom
30.10.2010 Radnički 20 : 0 Duga
30.10.2010 Sport Key 0 : 20 Jedinstvo
30.10.2010 Nova Pazova 72 : 74 Stara Pazova
30.10.2010 Dunav 96 : 93 Vrbas
30.10.2010 Odžaci 106 : 89 Novi Sad MT
30.10.2010 Veternik 72 : 80 Meridiana
30.10.2010 Topola 64 : 101 Mladost Teletehnika
30.10.2010 19:00 Jolly JBS Šibenik 86 : 61 Medveščak
30.10.2010 20:30 Voždovac 51 : 66 Vojvodina NIS
30.10.2010 19:00 Celje 60 : 52 Radivoj Korać
30.10.2010 18:00 Gospić CO 103 : 65 Čelik Zenica
30.10.2010 17:00 AJM Maribor 89 : 81 Lupa Promotion
30.10.2010 19:30 Spartak 73 : 60 Radnički (K)
30.10.2010 19:00 Čelarevo 85 : 57 Loznica
30.10.2010 17:00 Hemofarm Štada 89 : 54 Proleter
30.10.2010 18:00 Stara Pazova 100 : 73 Basket Stars

Odbojka

30.10.2010 19:00 Mladi radnik 1 : 3 Jedinstvo
30.10.2010 19:00 Železničar 3 : 1 Smederevo
30.10.2010 19:00 Obilić 1 : 3 Bavanište
30.10.2010 16:00 Niš 1 : 3 VGSK
30.10.2010 19:00 Klek Srbijašume 3 : 0 Borac
30.10.2010 16:00 Jagodina 3 : 0 Mladost
30.10.2010 Dubočica 2 : 3 Đerdap
30.10.2010 Pirot 0 : 3 Radan
30.10.2010 Vranje 0 : 3 SFS Borac
30.10.2010 Desetka 2 : 3 Knjaževac
30.10.2010 15:00 Kosovska Mitrovica 2 : 3 Partizan
30.10.2010 17:00 Lučani 3 : 1 Užice
30.10.2010 16:00 Dinamo Azotara 1 : 3 Jedinstvo
30.10.2010 19:00 Tent 3 : 0 Klek
30.10.2010 16:00 Lazarevac 1 : 3 Varadin BMG-Gradnja
30.10.2010 17:00 Novi Sad Pionir Petrol 3 : 0 Radnički

Rukomet

30.10.2010 17:30 Bask Soko 22 : 31 Obilić
30.10.2010 18:00 Zaječar 15 : 15 Spartak Vojput
30.10.2010 20:00 Crvena Zvezda 33 : 20 Vrbas Carnex
30.10.2010 17:30 Napredak 33 : 22 Zlatar
30.10.2010 19:00 Novi Pazar 29 : 25 Mladost TSK
30.10.2010 19:00 Rudar 38 : 34 Mokra Gora
30.10.2010 Potisje Pleteks 36 : 29 Radnički
30.10.2010 Titel Džon Dir 28 : 20 Hajduk
30.10.2010 Jabuka 28 : 30 Apatin
30.10.2010 Železničar 31 : 29 Ruma
30.10.2010 Radnički-Cement 44 : 25 Sombor
30.10.2010 Metalac Asko Vidak 24 : 27 ŽSK
30.10.2010 Jedinstvo 33 : 30 Banatski Karlovac
30.10.2010 Zemun 27 : 25 Radnički
30.10.2010 Studentski grad 37 : 27 Smederevo 2
30.10.2010 Novi Beograd 35 : 33 Šamot 65
30.10.2010 Stari grad 26 : 25 Majdanpek
30.10.2010 Sindjelić 34 : 26 Sloga
30.10.2010 Radnički Morava 36 : 29 Mladost Palanački Kiseljak
30.10.2010 Kolubara 2 28 : 41 Morava Dunav Osiguranje
30.10.2010 Bane 35 : 27 Đerdap
30.10.2010 Trepča 24 : 23 Bor 2
30.10.2010 Žitorađa 34 : 26 Jastrebac
30.10.2010 Topličanin 28 : 23 Dubočica 54
30.10.2010 13:00 Radnički 2 33 : 24 Karadjordje
30.10.2010 13:30 Udarnik 38 : 19 Osipaonica
30.10.2010 20:45 Partizan Dunav osigiranje 2 42 : 31 Junior
30.10.2010 18:00 Ub 33 : 31 Loznica
30.10.2010 18:00 Umčari 22 : 34 Primus Car Dušan
30.10.2010 17:00 Kosmaj 28 : 26 Železničar
30.10.2010 19:00 Beli andjeo 38 : 23 Mokra gora 2
30.10.2010 19:00 Prva Petoletka 27 : 30 Goč Merkur
30.10.2010 15:00 Radan 27 : 22 Pirot
30.10.2010 17:00 Niška Banja 27 : 25 Rtanj
30.10.2010 19:00 Paraćin 46 : 30 Bela Palanka
30.10.2010 19:00 Radnički 31 : 39 BSK Heba
30.10.2010 19:00 Crvena Zvezda 37 : 18 Cepelin
30.10.2010 19:00 Knjaz Miloš 26 : 31 Jagodina
30.10.2010 18:00 Kučevo 20 : 29 Železnicar Metal Cinkara
30.10.2010 15:00 Kikinda 28 : 29 Pirot
30.10.2010 19:00 Halas Jožef 19 : 28 Radnički Lepenica
30.10.2010 18:00 Radnički 29 : 28 Zemun
30.10.2010 18:00 Mladi Radnik 19 : 30 Crvena Zvezda 2
30.10.2010 18:00 Jagodina 2 23 : 21 Loznica grad
30.10.2010 18:00 Železnik 1963 18 : 27 Sloga
30.10.2010 Mladost 31 : 24 Lehel
30.10.2010 Srem-Morović 44 : 8 Apatin
30.10.2010 Jabuka 95 28 : 21 Temerin
30.10.2010 Radnički 33 : 20 Ravangrad
30.10.2010 Vrbas 23 : 22 Spartak
30.10.2010 Kikinda II 29 : 27 Vojvodina
30.10.2010 17:00 Naisa 3 23 : 22 Knjaževac
30.10.2010 17:00 RTB Bor 28 : 29 Župa
30.10.2010 17:00 Metalac 36 : 31 Đerdap
30.10.2010 18:00 Milenijum 33 : 27 Knjaz Miloš 2
30.10.2010 18:00 Čačak 2 32 : 13 Goč
30.10.2010 18:00 Prijepolje 30 : 35 Loznica

Vaterpolo

30.10.2010 17:30 Singidunum 9 : 6 Niš
30.10.2010 20:30 Crvena Zvezda VET 3 : 5 Vojvodina

Futsal

30.10.2010 18:30 Leteći Holandjanin 5 : 4 Novi Beograd
30.10.2010 19:00 Vranje 9 : 4 Bečej
30.10.2010 15:30 Ekonomac 8 : 2 SAS
30.10.2010 Telep 6 : 3 Kepa 9
30.10.2010 Sombor 0 : 3 Kraljevićevo
30.10.2010 Forum 4 : 2 Adice
30.10.2010 Tango 2 : 0 Hajduk
30.10.2010 Ekonomist 2 : 10 TMF
30.10.2010 Zemun 6 : 8 Adaneks
30.10.2010 Espreso Intermeco 4 : 12 Konjarnik
30.10.2010 Slodes 5 : 2 Tempo Pekson
30.10.2010 Ekonomist 6 : 6 Rekreativo
30.10.2010 Dolap 4 : 2 As
30.10.2010 Akademac 0 : 5 Vintersport
30.10.2010 Bor 8 : 6 Temnić
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.
U prostorijama Fudbalskog saveza Beograda održan je žreb za polufinale Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. Utakmice će se igrati u sredu 5. avgusta 2020. godine od 17:00 časova, a zanimljivo je da će se pitanje finalista rešiti na novobeogradskim stadionima. Naime žreb je odredio da se sastanu: I M T - GSP POLET DORĆOL i RADNIČKI (Novi Beograd) - OFK BEOGRAD Tako će drugi polufinalni par činiti prošlogodišnji finalisti. Pobednici ovih utakmica plasiraće se u finale koje će se igrati sedam dana kasnije, u sredu 12. avgusta 2020. godine na stadionu SC FSB na Adi Ciganliji, a takođe je zakazano za 17:00 časova. Odmah po odigravanju polufinalnih utakmica, dan kasnije, u četvrtak 6. avgusta 2020. godine u Fudbalskom savezu Beograda će se u 12:00 časova održati tradicionalna Konferencija za medije na kojoj će biti prisutni kapiteni, treneri i rukovodioci klubova koji će se boriti za pobednički pehar u Kupu FSB, a kada će se žrebom odrediti i nominalni domaćin finala.