09.10
15:30
Rudar (K)
Šumadija (A)
6
0
|
09.10.2010 15:30 | Rudar (K) | 6 : 0 | Šumadija (A) | |||||
09.10
15:30
Budućnost
Mačva
1
1
|
09.10.2010 15:30 | Budućnost | 1 : 1 | Mačva | |||||
09.10
15:30
FAP
Polet (LJ)
2
0
|
09.10.2010 15:30 | FAP | 2 : 0 | Polet (LJ) | |||||
09.10
15:30
Jedinstvo
Sloga (BB)
0
3
|
09.10.2010 15:30 | Jedinstvo | 0 : 3 | Sloga (BB) |
09.10
15:00
Radnički (S)
Žitorađa
2
1
|
09.10.2010 15:00 | Radnički (S) | 2 : 1 | Žitorađa | |||||
09.10
15:00
Sloga (D)
Radnik
0
1
|
09.10.2010 15:00 | Sloga (D) | 0 : 1 | Radnik | |||||
09.10
15:00
Kopaonik
Car Konstantin
1
0
|
09.10.2010 15:00 | Kopaonik | 1 : 0 | Car Konstantin | |||||
09.10
15:00
Svrljig
Jedinstvo (P)
2
1
|
09.10.2010 15:00 | Svrljig | 2 : 1 | Jedinstvo (P) |
09.10
15:30
Veternik Viskol
Sloboda (NK)
2
2
|
09.10.2010 15:30 | Veternik Viskol | 2 : 2 | Sloboda (NK) | |||||
09.10
15:30
Solunac
Radnički (NP)
0
1
|
09.10.2010 15:30 | Solunac | 0 : 1 | Radnički (NP) | |||||
09.10
15:30
Mladost (BJ)
ČSK Pivara
0
0
|
09.10.2010 15:30 | Mladost (BJ) | 0 : 0 | ČSK Pivara | |||||
09.10
15:30
OFK Kikinda
Donji Srem
1
3
|
09.10.2010 15:30 | OFK Kikinda | 1 : 3 | Donji Srem | |||||
09.10
15:30
Senta
Palić
0
0
|
09.10.2010 15:30 | Senta | 0 : 0 | Palić | |||||
09.10
15:30
Dolina
Sloga (T)
2
1
|
09.10.2010 15:30 | Dolina | 2 : 1 | Sloga (T) | |||||
09.10
15:30
Cement
Mladost (A)
3
0
|
09.10.2010 15:30 | Cement | 3 : 0 | Mladost (A) | |||||
09.10
15:30
Tekstilac Ites
Vršac
1
2
|
09.10.2010 15:30 | Tekstilac Ites | 1 : 2 | Vršac |
09.10
15:00
Balkan Mirijevo
Palilulac
2
0
|
09.10.2010 15:00 | Balkan Mirijevo | 2 : 0 | Palilulac |
09.10
16:00
Partizan (C)
Slavija
3
2
|
09.10.2010 16:00 | Partizan (C) | 3 : 2 | Slavija | |||||
09.10
16:00
Pobeda
Takovo
3
0
|
09.10.2010 16:00 | Pobeda | 3 : 0 | Takovo |
09.10
15:30
GFK Jasenica 1911
Obilić
6
0
|
09.10.2010 15:30 | GFK Jasenica 1911 | 6 : 0 | Obilić |
09.10
15:30
Zlatibor
Zadrugar
0
0
|
09.10.2010 15:30 | Zlatibor | 0 : 0 | Zadrugar | |||||
09.10
15:30
Ribnica
Osečina
1
0
|
09.10.2010 15:30 | Ribnica | 1 : 0 | Osečina | |||||
09.10
15:30
Jedinstvo (V)
Jedinstvo Putevi
1
1
|
09.10.2010 15:30 | Jedinstvo (V) | 1 : 1 | Jedinstvo Putevi | |||||
09.10
15:30
Loznica
Jadar (GD)
2
0
|
09.10.2010 15:30 | Loznica | 2 : 0 | Jadar (GD) |
09.10
15:00
Morava (VH)
Pukovac
1
0
|
09.10.2010 15:00 | Morava (VH) | 1 : 0 | Pukovac | |||||
09.10
15:00
Zloćudovo
Zaplanjac
1
3
|
09.10.2010 15:00 | Zloćudovo | 1 : 3 | Zaplanjac | |||||
09.10
15:00
Pusta Reka
BSK Bujanovac
4
1
|
09.10.2010 15:00 | Pusta Reka | 4 : 1 | BSK Bujanovac |
09.10
15:00
SFS Borac
Radnički
1
0
|
09.10.2010 15:00 | SFS Borac | 1 : 0 | Radnički | |||||
09.10
15:00
Morava (Ć)
Majdanpek
3
2
|
09.10.2010 15:00 | Morava (Ć) | 3 : 2 | Majdanpek | |||||
09.10
15:00
Đerdap
Borac
5
1
|
09.10.2010 15:00 | Đerdap | 5 : 1 | Borac |
09.10
15:30
Bačka (P)
Jedinstvo
2
1
|
09.10.2010 15:30 | Bačka (P) | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
09.10
15:30
Radnički (B)
Budućnost
3
0
|
09.10.2010 15:30 | Radnički (B) | 3 : 0 | Budućnost | |||||
09.10
15:30
AFK
Radnički (Z)
1
0
|
09.10.2010 15:30 | AFK | 1 : 0 | Radnički (Z) | |||||
09.10
15:30
Proleter
Bačka Topola
2
0
|
09.10.2010 15:30 | Proleter | 2 : 0 | Bačka Topola |
09.10
15:30
1. Maj
Jugović
0
0
|
09.10.2010 15:30 | 1. Maj | 0 : 0 | Jugović | |||||
09.10
15:30
Radnički (SM)
Metalac AV
3
2
|
09.10.2010 15:30 | Radnički (SM) | 3 : 2 | Metalac AV | |||||
09.10
15:30
Omladinac
Borac
4
4
|
09.10.2010 15:30 | Omladinac | 4 : 4 | Borac | |||||
09.10
15:30
Crvena Zvezda
Dunav
3
0
|
09.10.2010 15:30 | Crvena Zvezda | 3 : 0 | Dunav | |||||
09.10
15:30
Obilić
Polet
1
0
|
09.10.2010 15:30 | Obilić | 1 : 0 | Polet |
09.10
10:00
Slavija
Crvena zvezda (MML)
3
0
|
09.10.2010 10:00 | Slavija | 3 : 0 | Crvena zvezda (MML) | |||||
09.10
15:00
Lokomotiva
Bulbulderac
2
0
|
09.10.2010 15:00 | Lokomotiva | 2 : 0 | Bulbulderac | |||||
09.10
15:00
Trudbenik
IMT
1
2
|
09.10.2010 15:00 | Trudbenik | 1 : 2 | IMT | |||||
09.10
15:00
Vinča
Radnički (NB)
2
1
|
09.10.2010 15:00 | Vinča | 2 : 1 | Radnički (NB) |
09.10
15:00
Karađorđe
Goč
6
0
|
09.10.2010 15:00 | Karađorđe | 6 : 0 | Goč |
09.10
15:30
VGSK
Beli Orao
6
0
|
09.10.2010 15:30 | VGSK | 6 : 0 | Beli Orao | |||||
09.10
15:30
Mlava (ML)
Mladost
1
0
|
09.10.2010 15:30 | Mlava (ML) | 1 : 0 | Mladost | |||||
09.10
15:30
Bata Bulić
Petar Dobrnjac
1
0
|
09.10.2010 15:30 | Bata Bulić | 1 : 0 | Petar Dobrnjac | |||||
09.10
15:30
Borac (VL)
Sloga (K)
3
0
|
09.10.2010 15:30 | Borac (VL) | 3 : 0 | Sloga (K) |
09.10
15:30
Marjan
Rača Popović
3
0
|
09.10.2010 15:30 | Marjan | 3 : 0 | Rača Popović |
09.10
15:00
Luk Kompenzatori
Mladost
4
2
|
09.10.2010 15:00 | Luk Kompenzatori | 4 : 2 | Mladost | |||||
09.10
15:00
Radnički
Jedinstvo (Š)
0
6
|
09.10.2010 15:00 | Radnički | 0 : 6 | Jedinstvo (Š) |
09.10
15:00
OFK Jabučje
Brežđe
1
0
|
09.10.2010 15:00 | OFK Jabučje | 1 : 0 | Brežđe | |||||
09.10
15:00
Banjani
Tulari
1
1
|
09.10.2010 15:00 | Banjani | 1 : 1 | Tulari | |||||
09.10
15:00
Mladost
Kačer
4
1
|
09.10.2010 15:00 | Mladost | 4 : 1 | Kačer | |||||
09.10
15:00
Dimitrije Tucović
Rubribreza
2
0
|
09.10.2010 15:00 | Dimitrije Tucović | 2 : 0 | Rubribreza |
09.10
15:00
Mladost
Napredak
5
3
|
09.10.2010 15:00 | Mladost | 5 : 3 | Napredak |
09.10
15:00
Polet
Kumarevo
1
1
|
09.10.2010 15:00 | Polet | 1 : 1 | Kumarevo | |||||
09.10
15:00
Gradac
SFK Moravac
1
1
|
09.10.2010 15:00 | Gradac | 1 : 1 | SFK Moravac | |||||
09.10
15:00
Jedinstvo (S)
OFK Vlasotince
2
1
|
09.10.2010 15:00 | Jedinstvo (S) | 2 : 1 | OFK Vlasotince | |||||
09.10
15:00
Buducnost
MB
4
0
|
09.10.2010 15:00 | Buducnost | 4 : 0 | MB |
09.10
15:00
Prčevac
Jedinstvo (P)
2
2
|
09.10.2010 15:00 | Prčevac | 2 : 2 | Jedinstvo (P) | |||||
09.10
15:00
Borac
Temac
2
1
|
09.10.2010 15:00 | Borac | 2 : 1 | Temac | |||||
09.10
15:00
Lužnica
Napredak
7
4
|
09.10.2010 15:00 | Lužnica | 7 : 4 | Napredak |
09.10
Trbunje
Topličanin
1
10
|
09.10.2010 | Trbunje | 1 : 10 | Topličanin | |||||
09.10
Borac
Kosanica
1
6
|
09.10.2010 | Borac | 1 : 6 | Kosanica | |||||
09.10
Polet
Dunđerski
3
1
|
09.10.2010 | Polet | 3 : 1 | Dunđerski | |||||
09.10
Partizanski put
Jastrebac
0
3
|
09.10.2010 | Partizanski put | 0 : 3 | Jastrebac |
09.10
Palilulac
Vulkan
6
0
|
09.10.2010 | Palilulac | 6 : 0 | Vulkan | |||||
09.10
OFK Niš
Vrtište
3
0
|
09.10.2010 | OFK Niš | 3 : 0 | Vrtište |
09.10
16:00
Levac
Lugomir
2
4
|
09.10.2010 16:00 | Levac | 2 : 4 | Lugomir |
09.10
15:00
Rudar (B)
Rudna Glava
4
1
|
09.10.2010 15:00 | Rudar (B) | 4 : 1 | Rudna Glava | |||||
09.10
15:00
Brestovac
Ključ
3
0
|
09.10.2010 15:00 | Brestovac | 3 : 0 | Ključ |
09.10
17:00
Čitluk
Mladost
2
1
|
09.10.2010 17:00 | Čitluk | 2 : 1 | Mladost | |||||
09.10
17:00
Velika Drenova
Temnić
1
0
|
09.10.2010 17:00 | Velika Drenova | 1 : 0 | Temnić | |||||
09.10
17:00
Jasika
Sloga
2
1
|
09.10.2010 17:00 | Jasika | 2 : 1 | Sloga | |||||
09.10
17:00
Blagotin
Sloga
3
2
|
09.10.2010 17:00 | Blagotin | 3 : 2 | Sloga | |||||
09.10
17:00
Naupare
Bošnjane
3
2
|
09.10.2010 17:00 | Naupare | 3 : 2 | Bošnjane | |||||
09.10
17:00
Jedinstvo 1936
Dedina
2
0
|
09.10.2010 17:00 | Jedinstvo 1936 | 2 : 0 | Dedina | |||||
09.10
17:00
Trudbenik
Mladost
3
2
|
09.10.2010 17:00 | Trudbenik | 3 : 2 | Mladost | |||||
09.10
17:00
Poljoprivrednik
FUD
2
0
|
09.10.2010 17:00 | Poljoprivrednik | 2 : 0 | FUD |
09.10
14:30
Panonija IM Topola
Preporod
4
3
|
09.10.2010 14:30 | Panonija IM Topola | 4 : 3 | Preporod | |||||
09.10
14:30
Sloboda
Čoka
3
1
|
09.10.2010 14:30 | Sloboda | 3 : 1 | Čoka | |||||
09.10
14:30
Jadran
Vinogradar
3
1
|
09.10.2010 14:30 | Jadran | 3 : 1 | Vinogradar |
09.10
15:30
Naftagas
Potisje
0
2
|
09.10.2010 15:30 | Naftagas | 0 : 2 | Potisje | |||||
09.10
15:30
Borac
Rusanda
2
1
|
09.10.2010 15:30 | Borac | 2 : 1 | Rusanda | |||||
09.10
15:30
Mladost
Krajina
0
2
|
09.10.2010 15:30 | Mladost | 0 : 2 | Krajina | |||||
09.10
15:30
Bilećanin
Mladost
3
1
|
09.10.2010 15:30 | Bilećanin | 3 : 1 | Mladost |
09.10
15:30
Vršac United
Vulturul
2
1
|
09.10.2010 15:30 | Vršac United | 2 : 1 | Vulturul | |||||
09.10
15:30
Partizan (U)
Mladost
2
1
|
09.10.2010 15:30 | Partizan (U) | 2 : 1 | Mladost |
09.10
15:30
Stanišić
Zadrugar
2
1
|
09.10.2010 15:30 | Stanišić | 2 : 1 | Zadrugar | |||||
09.10
15:30
Polet
Kordun
2
2
|
09.10.2010 15:30 | Polet | 2 : 2 | Kordun | |||||
09.10
15:30
Crvenka
Omladinac
1
1
|
09.10.2010 15:30 | Crvenka | 1 : 1 | Omladinac |
09.10
Šajkaš
Mladost
0
2
|
09.10.2010 | Šajkaš | 0 : 2 | Mladost | |||||
09.10
Borac
Hercegovac
0
1
|
09.10.2010 | Borac | 0 : 1 | Hercegovac | |||||
09.10
Železničar
Omladinac
2
2
|
09.10.2010 | Železničar | 2 : 2 | Omladinac | |||||
09.10
Slavija
Kabel
3
0
|
09.10.2010 | Slavija | 3 : 0 | Kabel | |||||
09.10
Tvrdjava
Petrovaradin
3
2
|
09.10.2010 | Tvrdjava | 3 : 2 | Petrovaradin | |||||
09.10
ŽSK
Bečej
4
0
|
09.10.2010 | ŽSK | 4 : 0 | Bečej | |||||
09.10
Jedinstvo
Vrbas
1
0
|
09.10.2010 | Jedinstvo | 1 : 0 | Vrbas | |||||
09.10
Stari Grad
Srbobran
0
6
|
09.10.2010 | Stari Grad | 0 : 6 | Srbobran |
09.10
15:00
Podrinje
Ljukovo
4
0
|
09.10.2010 15:00 | Podrinje | 4 : 0 | Ljukovo | |||||
09.10
15:00
Fruškogorac
LSK Laćarak
1
4
|
09.10.2010 15:00 | Fruškogorac | 1 : 4 | LSK Laćarak | |||||
09.10
15:00
Hajduk (B)
Hajduk
3
2
|
09.10.2010 15:00 | Hajduk (B) | 3 : 2 | Hajduk | |||||
09.10
15:00
Jedinstvo
Mladost
1
0
|
09.10.2010 15:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Mladost | |||||
09.10
15:00
Borac Sloga "Milšped"
Zeka Buljubaša
3
1
|
09.10.2010 15:00 | Borac Sloga "Milšped" | 3 : 1 | Zeka Buljubaša | |||||
09.10
15:00
Jadran
Železničar
0
0
|
09.10.2010 15:00 | Jadran | 0 : 0 | Železničar | |||||
09.10
15:00
Graničar
Sloven
1
3
|
09.10.2010 15:00 | Graničar | 1 : 3 | Sloven | |||||
09.10
15:00
Hajduk (Š)
Partizan
1
1
|
09.10.2010 15:00 | Hajduk (Š) | 1 : 1 | Partizan |
09.10
15:00
Obilić
Baćevac
1
1
|
09.10.2010 15:00 | Obilić | 1 : 1 | Baćevac | |||||
09.10
15:00
Poštar - Zvezdara
Lepušnica
0
0
|
09.10.2010 15:00 | Poštar - Zvezdara | 0 : 0 | Lepušnica | |||||
09.10
15:00
PKB Kovilovo
Železnik
1
5
|
09.10.2010 15:00 | PKB Kovilovo | 1 : 5 | Železnik | |||||
09.10
15:00
Komgrap
Rudar
1
1
|
09.10.2010 15:00 | Komgrap | 1 : 1 | Rudar | |||||
09.10
15:00
BSK Batajnica
Zmaj
1
1
|
09.10.2010 15:00 | BSK Batajnica | 1 : 1 | Zmaj |
09.10
Rudar
Radnik
3
1
|
09.10.2010 | Rudar | 3 : 1 | Radnik | |||||
09.10
Zvečan
Ibar
0
4
|
09.10.2010 | Zvečan | 0 : 4 | Ibar | |||||
09.10
Sočanica
Moša
1
0
|
09.10.2010 | Sočanica | 1 : 0 | Moša |
09.10
16:00
Lazac
Mlada krila
5
1
|
09.10.2010 16:00 | Lazac | 5 : 1 | Mlada krila | |||||
09.10
16:00
Čibukovac
Ribnica
2
0
|
09.10.2010 16:00 | Čibukovac | 2 : 0 | Ribnica | |||||
09.10
16:00
Jedinstvo (G)
Mladost
4
1
|
09.10.2010 16:00 | Jedinstvo (G) | 4 : 1 | Mladost |
09.10
15:30
Đerdap
Desine
1
1
|
09.10.2010 15:30 | Đerdap | 1 : 1 | Desine | |||||
09.10
15:30
Žika Marković uča
RSK
0
0
|
09.10.2010 15:30 | Žika Marković uča | 0 : 0 | RSK | |||||
09.10
15:30
Žitkovica
BSK
3
0
|
09.10.2010 15:30 | Žitkovica | 3 : 0 | BSK |
09.10
15:30
Zadrugar
Omladinac (B)
1
2
|
09.10.2010 15:30 | Zadrugar | 1 : 2 | Omladinac (B) |
09.10
Proleter
Palanka
6
1
|
09.10.2010 | Proleter | 6 : 1 | Palanka | |||||
09.10
Beli Orlovi
Šumadija
0
6
|
09.10.2010 | Beli Orlovi | 0 : 6 | Šumadija |
09.10
15:00
Milicionar
Petlovača
2
1
|
09.10.2010 15:00 | Milicionar | 2 : 1 | Petlovača |
09.10
15:00
Crvena Zvezda
Jedinstvo
4
4
|
09.10.2010 15:00 | Crvena Zvezda | 4 : 4 | Jedinstvo | |||||
09.10
15:00
Vukašinovac
Draževac
3
0
|
09.10.2010 15:00 | Vukašinovac | 3 : 0 | Draževac | |||||
09.10
15:00
Tempo
Polet (V)
1
5
|
09.10.2010 15:00 | Tempo | 1 : 5 | Polet (V) | |||||
09.10
15:00
Gredetin
Palilula
0
5
|
09.10.2010 15:00 | Gredetin | 0 : 5 | Palilula | |||||
09.10
15:00
Pobeda
Mladi Radnik
1
2
|
09.10.2010 15:00 | Pobeda | 1 : 2 | Mladi Radnik | |||||
09.10
15:00
Polet (R)
Katun
3
1
|
09.10.2010 15:00 | Polet (R) | 3 : 1 | Katun | |||||
09.10
15:00
Sloga
Kraljevo
2
0
|
09.10.2010 15:00 | Sloga | 2 : 0 | Kraljevo |
09.10
Omladinac
Mladost
0
3
|
09.10.2010 | Omladinac | 0 : 3 | Mladost | |||||
09.10
Mladi Borac
BSK
1
1
|
09.10.2010 | Mladi Borac | 1 : 1 | BSK | |||||
09.10
Mladost
Jasunja
1
1
|
09.10.2010 | Mladost | 1 : 1 | Jasunja |
09.10
15:00
Bratstvo
Nomanica
6
0
|
09.10.2010 15:00 | Bratstvo | 6 : 0 | Nomanica | |||||
09.10
15:00
Real
Goblen
3
2
|
09.10.2010 15:00 | Real | 3 : 2 | Goblen | |||||
09.10
15:00
Veliko Trnjane
Umac
2
2
|
09.10.2010 15:00 | Veliko Trnjane | 2 : 2 | Umac | |||||
09.10
15:00
Moravac
Gornje Krajince
1
2
|
09.10.2010 15:00 | Moravac | 1 : 2 | Gornje Krajince |
09.10
15:00
Mladost (MS)
Sloboda
3
2
|
09.10.2010 15:00 | Mladost (MS) | 3 : 2 | Sloboda |
09.10
15:00
Mladi Radnik
Polet
2
1
|
09.10.2010 15:00 | Mladi Radnik | 2 : 1 | Polet | |||||
09.10
15:00
Rudar
Sindjelic (V)
0
0
|
09.10.2010 15:00 | Rudar | 0 : 0 | Sindjelic (V) | |||||
09.10
15:00
Mladost (S)
Radnicki
3
1
|
09.10.2010 15:00 | Mladost (S) | 3 : 1 | Radnicki |
09.10
15:30
BSK
Branik
1
3
|
09.10.2010 15:30 | BSK | 1 : 3 | Branik | |||||
09.10
15:30
OFK Tamnič
Brestovac
0
4
|
09.10.2010 15:30 | OFK Tamnič | 0 : 4 | Brestovac |
09.10
14:30
Tomislavci
Slavija
1
1
|
09.10.2010 14:30 | Tomislavci | 1 : 1 | Slavija |
09.10
Graničar
Dinamo (S)
4
1
|
09.10.2010 | Graničar | 4 : 1 | Dinamo (S) |
09.10
15:30
Mladost
Partizan
2
1
|
09.10.2010 15:30 | Mladost | 2 : 1 | Partizan | |||||
09.10
15:30
Stražilovo Milan
Borac
3
0
|
09.10.2010 15:30 | Stražilovo Milan | 3 : 0 | Borac |
09.10
13:30
ČSK Čortanovci
Sloga
4
2
|
09.10.2010 13:30 | ČSK Čortanovci | 4 : 2 | Sloga | |||||
09.10
13:30
Podunavac
Sremac
0
1
|
09.10.2010 13:30 | Podunavac | 0 : 1 | Sremac | |||||
09.10
13:30
Fruškogorac
Borac
4
1
|
09.10.2010 13:30 | Fruškogorac | 4 : 1 | Borac | |||||
09.10
13:30
Dunav
Polet
2
0
|
09.10.2010 13:30 | Dunav | 2 : 0 | Polet |
09.10
14:00
Sremac
Napredak
1
0
|
09.10.2010 14:00 | Sremac | 1 : 0 | Napredak | |||||
09.10
14:00
Popinci
Srem
3
1
|
09.10.2010 14:00 | Popinci | 3 : 1 | Srem | |||||
09.10
14:00
Graničar
Kameni
2
3
|
09.10.2010 14:00 | Graničar | 2 : 3 | Kameni | |||||
09.10
14:00
Sloven
Lovac
2
1
|
09.10.2010 14:00 | Sloven | 2 : 1 | Lovac | |||||
09.10
14:00
Šumar
Sloboda
7
0
|
09.10.2010 14:00 | Šumar | 7 : 0 | Sloboda | |||||
09.10
14:00
Vitez
Mladost
0
5
|
09.10.2010 14:00 | Vitez | 0 : 5 | Mladost |
09.10
15:00
Šumadija
Mladost (Č)
1
1
|
09.10.2010 15:00 | Šumadija | 1 : 1 | Mladost (Č) | |||||
09.10
15:00
Budućnost
BSK
0
1
|
09.10.2010 15:00 | Budućnost | 0 : 1 | BSK | |||||
09.10
15:00
Napredak
Sloboda
4
1
|
09.10.2010 15:00 | Napredak | 4 : 1 | Sloboda | |||||
09.10
15:00
Barajevo
TEK Sloga
1
0
|
09.10.2010 15:00 | Barajevo | 1 : 0 | TEK Sloga |
09.10
15:00
Polet
Sloga
3
0
|
09.10.2010 15:00 | Polet | 3 : 0 | Sloga |
09.10
15:30
Metalac
Vojvoda Milenko
1
0
|
09.10.2010 15:30 | Metalac | 1 : 0 | Vojvoda Milenko | |||||
09.10
15:30
Sopot
Sloga (L)
2
0
|
09.10.2010 15:30 | Sopot | 2 : 0 | Sloga (L) |
09.10
15:30
Kobilje
Napredak
1
2
|
09.10.2010 15:30 | Kobilje | 1 : 2 | Napredak |
09.10
15:30
Soko
Burovac
2
0
|
09.10.2010 15:30 | Soko | 2 : 0 | Burovac | |||||
09.10
15:30
Budućnost
Dobrnje
2
0
|
09.10.2010 15:30 | Budućnost | 2 : 0 | Dobrnje | |||||
09.10
15:30
Busur
Laolac
0
3
|
09.10.2010 15:30 | Busur | 0 : 3 | Laolac | |||||
09.10
15:30
Mlava
Obilić
4
0
|
09.10.2010 15:30 | Mlava | 4 : 0 | Obilić | |||||
09.10
15:30
7 juli
Zadrugar
2
0
|
09.10.2010 15:30 | 7 juli | 2 : 0 | Zadrugar | |||||
09.10
15:30
Radnik
B.S.K.
2
3
|
09.10.2010 15:30 | Radnik | 2 : 3 | B.S.K. |
09.10
15:30
Napredak
Sloboda
2
0
|
09.10.2010 15:30 | Napredak | 2 : 0 | Sloboda | |||||
09.10
15:30
Trgovački
Rudar
3
1
|
09.10.2010 15:30 | Trgovački | 3 : 1 | Rudar | |||||
09.10
15:30
Rade Milošević
Brana Paunović
2
2
|
09.10.2010 15:30 | Rade Milošević | 2 : 2 | Brana Paunović | |||||
09.10
15:30
Melnica
Vukan
0
3
|
09.10.2010 15:30 | Melnica | 0 : 3 | Vukan |
09.10
15:30
Kotlenik (L)
Mladost
1
0
|
09.10.2010 15:30 | Kotlenik (L) | 1 : 0 | Mladost | |||||
09.10
15:30
Grivac
Jedinstvo
2
1
|
09.10.2010 15:30 | Grivac | 2 : 1 | Jedinstvo |
09.10
15:30
Venčani
Misača
3
1
|
09.10.2010 15:30 | Venčani | 3 : 1 | Misača |
09.10
15:00
Polet
Mladost (L)
7
1
|
09.10.2010 15:00 | Polet | 7 : 1 | Mladost (L) | |||||
09.10
15:00
Prva Iskra
Hajduk
4
1
|
09.10.2010 15:00 | Prva Iskra | 4 : 1 | Hajduk |
09.10
Premijer
Stojan Lazarac
2
0
|
09.10.2010 | Premijer | 2 : 0 | Stojan Lazarac | |||||
09.10
Radnik
Omladinac
1
3
|
09.10.2010 | Radnik | 1 : 3 | Omladinac |
09.10
15:00
Sloga
Zadrugar Milkivit
3
1
|
09.10.2010 15:00 | Sloga | 3 : 1 | Zadrugar Milkivit | |||||
09.10
15:00
Napredak (S)
Torpedo
1
2
|
09.10.2010 15:00 | Napredak (S) | 1 : 2 | Torpedo | |||||
09.10
15:00
Napredak (R)
POFK Letnjikovac
3
0
|
09.10.2010 15:00 | Napredak (R) | 3 : 0 | POFK Letnjikovac | |||||
09.10
15:00
Culjkovic
Buducnost
2
0
|
09.10.2010 15:00 | Culjkovic | 2 : 0 | Buducnost | |||||
09.10
15:00
Cer
Savacium
2
4
|
09.10.2010 15:00 | Cer | 2 : 4 | Savacium |
09.10
Dumaca
Jedinstvo
2
0
|
09.10.2010 | Dumaca | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
09.10
Mladost
Mladost s
2
4
|
09.10.2010 | Mladost | 2 : 4 | Mladost s | |||||
09.10
Metlić
Draginje
1
0
|
09.10.2010 | Metlić | 1 : 0 | Draginje | |||||
09.10
Mladost
Cerić
1
3
|
09.10.2010 | Mladost | 1 : 3 | Cerić |
09.10
15:00
Junior Novo Naselje
Zadrugar
3
2
|
09.10.2010 15:00 | Junior Novo Naselje | 3 : 2 | Zadrugar |
09.10
16:00
Jugovići
Mladost
1
2
|
09.10.2010 16:00 | Jugovići | 1 : 2 | Mladost |
09.10
16:00
Sloga
Stitari
4
0
|
09.10.2010 16:00 | Sloga | 4 : 0 | Stitari | |||||
09.10
16:00
Mudrakovac
Bukovica
2
1
|
09.10.2010 16:00 | Mudrakovac | 2 : 1 | Bukovica | |||||
09.10
16:00
Vitanovac 08
Polet
5
1
|
09.10.2010 16:00 | Vitanovac 08 | 5 : 1 | Polet | |||||
09.10
16:00
Sebecevac
Rasinac
6
0
|
09.10.2010 16:00 | Sebecevac | 6 : 0 | Rasinac | |||||
09.10
16:00
Jablanica
Grkljane
6
1
|
09.10.2010 16:00 | Jablanica | 6 : 1 | Grkljane |
09.10
16:00
Parunovac
Dušan Ristić
1
1
|
09.10.2010 16:00 | Parunovac | 1 : 1 | Dušan Ristić | |||||
09.10
16:00
BSK
Srnje
5
1
|
09.10.2010 16:00 | BSK | 5 : 1 | Srnje | |||||
09.10
16:00
Kruševica
Padez
5
6
|
09.10.2010 16:00 | Kruševica | 5 : 6 | Padez | |||||
09.10
16:00
Sanac
Zabare
2
2
|
09.10.2010 16:00 | Sanac | 2 : 2 | Zabare |
09.10
16:00
Mladost
Modrica
0
1
|
09.10.2010 16:00 | Mladost | 0 : 1 | Modrica | |||||
09.10
16:00
Budućnost
Gaglovo
3
0
|
09.10.2010 16:00 | Budućnost | 3 : 0 | Gaglovo | |||||
09.10
16:00
Dvorane
Kapidzija
7
1
|
09.10.2010 16:00 | Dvorane | 7 : 1 | Kapidzija |
09.10
15:30
Krajina
Janošik
1
5
|
09.10.2010 15:30 | Krajina | 1 : 5 | Janošik | |||||
09.10
15:30
Graničar
Banat
3
0
|
09.10.2010 15:30 | Graničar | 3 : 0 | Banat | |||||
09.10
15:30
Agrobanat
Vojvodina
3
1
|
09.10.2010 15:30 | Agrobanat | 3 : 1 | Vojvodina |
09.10
15:00
Sloga
Labudnjača
3
1
|
09.10.2010 15:00 | Sloga | 3 : 1 | Labudnjača | |||||
09.10
15:00
Kulpin
Neštin
3
0
|
09.10.2010 15:00 | Kulpin | 3 : 0 | Neštin | |||||
09.10
15:00
Bački Hajduk
Naša Zvezda
0
2
|
09.10.2010 15:00 | Bački Hajduk | 0 : 2 | Naša Zvezda | |||||
09.10
15:00
Mladost
Borac
2
0
|
09.10.2010 15:00 | Mladost | 2 : 0 | Borac |
09.10
15:00
Veliki Borak
Borac
1
4
|
09.10.2010 15:00 | Veliki Borak | 1 : 4 | Borac | |||||
09.10
15:00
OFK Meljak
OFK Boždarevac
6
0
|
09.10.2010 15:00 | OFK Meljak | 6 : 0 | OFK Boždarevac |
09.10
16:00
Ropočevo
Vis
1
1
|
09.10.2010 16:00 | Ropočevo | 1 : 1 | Vis | |||||
09.10
16:00
Mladost (MI)
Stojnik
4
1
|
09.10.2010 16:00 | Mladost (MI) | 4 : 1 | Stojnik | |||||
09.10
16:00
Rogača
Crvena Zvezda
1
6
|
09.10.2010 16:00 | Rogača | 1 : 6 | Crvena Zvezda | |||||
09.10
16:00
Kosmaj
Nemenikuće
3
1
|
09.10.2010 16:00 | Kosmaj | 3 : 1 | Nemenikuće | |||||
09.10
16:00
Slatina
Mladost (G)
5
1
|
09.10.2010 16:00 | Slatina | 5 : 1 | Mladost (G) | |||||
09.10
16:00
Sibnica
4 juli (MP)
3
5
|
09.10.2010 16:00 | Sibnica | 3 : 5 | 4 juli (MP) |
09.10
15:00
Mladi proleter
Dunavac
7
0
|
09.10.2010 15:00 | Mladi proleter | 7 : 0 | Dunavac | |||||
09.10
15:00
Olimpija
Sveti Stefan
0
7
|
09.10.2010 15:00 | Olimpija | 0 : 7 | Sveti Stefan |
09.10
16:30
Sokolovo
Mladost
0
0
|
09.10.2010 16:30 | Sokolovo | 0 : 0 | Mladost | |||||
09.10
16:30
Proleter
Mladi Borac
1
5
|
09.10.2010 16:30 | Proleter | 1 : 5 | Mladi Borac | |||||
09.10
16:30
Rasadnik
Strmovo
3
0
|
09.10.2010 16:30 | Rasadnik | 3 : 0 | Strmovo | |||||
09.10
16:30
Dimitrije Tucovic
Petka
2
2
|
09.10.2010 16:30 | Dimitrije Tucovic | 2 : 2 | Petka |
09.10
15:00
Napredak
Srem
1
0
|
09.10.2010 15:00 | Napredak | 1 : 0 | Srem | |||||
09.10
15:00
Sinđelić
Novi Sad
3
0
|
09.10.2010 15:00 | Sinđelić | 3 : 0 | Novi Sad | |||||
09.10
15:00
Teleoptik
Bežanija
0
0
|
09.10.2010 15:00 | Teleoptik | 0 : 0 | Bežanija | |||||
09.10
15:00
Big bul Radnički
Radnički 1923
0
2
|
09.10.2010 15:00 | Big bul Radnički | 0 : 2 | Radnički 1923 | |||||
09.10
15:00
Mladi radnik
Radnički (S)
1
1
|
09.10.2010 15:00 | Mladi radnik | 1 : 1 | Radnički (S) |
09.10
14:30
Mašinac PZP
Mačva
13
0
|
09.10.2010 14:30 | Mašinac PZP | 13 : 0 | Mačva | |||||
09.10
11:00
LASK
Unafortuna 04
4
1
|
09.10.2010 11:00 | LASK | 4 : 1 | Unafortuna 04 | |||||
09.10
14:00
Šabac
Spartak Jaffa
0
8
|
09.10.2010 14:00 | Šabac | 0 : 8 | Spartak Jaffa |
09.10
13:30
Stanišić
Zadrugar
0
3
|
09.10.2010 13:30 | Stanišić | 0 : 3 | Zadrugar | |||||
09.10
13:30
Polet
Kordun
7
1
|
09.10.2010 13:30 | Polet | 7 : 1 | Kordun | |||||
09.10
13:30
Crvenka
Omladinac
2
0
|
09.10.2010 13:30 | Crvenka | 2 : 0 | Omladinac |
09.10
Mladi radnik (R)
Karadjordje
1
0
|
09.10.2010 | Mladi radnik (R) | 1 : 0 | Karadjordje | |||||
09.10
Mladi radnik (P)
GFK Jasenica 1911
5
1
|
09.10.2010 | Mladi radnik (P) | 5 : 1 | GFK Jasenica 1911 |
09.10
11:00
Radnički (NB)
Vojvodina
2
0
|
09.10.2010 11:00 | Radnički (NB) | 2 : 0 | Vojvodina | |||||
09.10
10:00
Rad
BSK Borča
0
0
|
09.10.2010 10:00 | Rad | 0 : 0 | BSK Borča | |||||
09.10
12:00
Partizan
Čukarički Stankom
2
1
|
09.10.2010 12:00 | Partizan | 2 : 1 | Čukarički Stankom | |||||
09.10
14:00
Crvena zvezda
Radnički (N)
2
0
|
09.10.2010 14:00 | Crvena zvezda | 2 : 0 | Radnički (N) | |||||
09.10
12:00
Radnički 1923
Novi Pazar
1
0
|
09.10.2010 12:00 | Radnički 1923 | 1 : 0 | Novi Pazar | |||||
09.10
11:00
Banat
Železničar
5
0
|
09.10.2010 11:00 | Banat | 5 : 0 | Železničar |
09.10
10:00
Radnički Gladiolus
Senta
4
2
|
09.10.2010 10:00 | Radnički Gladiolus | 4 : 2 | Senta | |||||
09.10
11:00
Palić
Radnički
6
1
|
09.10.2010 11:00 | Palić | 6 : 1 | Radnički | |||||
09.10
10:00
AFK
Obilić
3
0
|
09.10.2010 10:00 | AFK | 3 : 0 | Obilić |
09.10
Železničar (P)
Zvižd
5
2
|
09.10.2010 | Železničar (P) | 5 : 2 | Zvižd | |||||
09.10
Mladi radnik (P)
GFK Jasenica 1911
0
1
|
09.10.2010 | Mladi radnik (P) | 0 : 1 | GFK Jasenica 1911 |
09.10
12:30
Panonija IM Topola
Preporod
3
0
|
09.10.2010 12:30 | Panonija IM Topola | 3 : 0 | Preporod | |||||
09.10
12:30
Sloboda
Čoka
0
10
|
09.10.2010 12:30 | Sloboda | 0 : 10 | Čoka | |||||
09.10
12:30
Jadran
Vinogradar
0
7
|
09.10.2010 12:30 | Jadran | 0 : 7 | Vinogradar |
09.10
14:00
Timok
Vojvodina
0
0
|
09.10.2010 14:00 | Timok | 0 : 0 | Vojvodina | |||||
09.10
13:00
Beograd
Sloga
1
2
|
09.10.2010 13:00 | Beograd | 1 : 2 | Sloga | |||||
09.10
14:00
Crvena zvezda
Radnički (N)
3
0
|
09.10.2010 14:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Radnički (N) | |||||
09.10
11:00
Napredak
Jagodina
0
1
|
09.10.2010 11:00 | Napredak | 0 : 1 | Jagodina |
09.10
10:00
Čoka
AFK
10
0
|
09.10.2010 10:00 | Čoka | 10 : 0 | AFK | |||||
09.10
10:00
Potisje
Tavankut
2
1
|
09.10.2010 10:00 | Potisje | 2 : 1 | Tavankut | |||||
09.10
10:00
Tisa
Čantavir
2
0
|
09.10.2010 10:00 | Tisa | 2 : 0 | Čantavir |
09.10
Mladi radnik (R)
Zvižd
3
0
|
09.10.2010 | Mladi radnik (R) | 3 : 0 | Zvižd | |||||
09.10
Homoljac
Panter
5
2
|
09.10.2010 | Homoljac | 5 : 2 | Panter |
09.10
11:00
Radnički (N)
Smederevo
2
0
|
09.10.2010 11:00 | Radnički (N) | 2 : 0 | Smederevo | |||||
09.10
14:00
Partizan
Rad
4
1
|
09.10.2010 14:00 | Partizan | 4 : 1 | Rad | |||||
09.10
12:00
Crvena zvezda
Sloga
3
2
|
09.10.2010 12:00 | Crvena zvezda | 3 : 2 | Sloga | |||||
09.10
13:00
OFK Paraćin
Borac
0
3
|
09.10.2010 13:00 | OFK Paraćin | 0 : 3 | Borac | |||||
09.10
13:00
Napredak
Jagodina
1
1
|
09.10.2010 13:00 | Napredak | 1 : 1 | Jagodina |
09.10
10:00
Vinogradar
Spartak Zlatibor voda 98
0
9
|
09.10.2010 10:00 | Vinogradar | 0 : 9 | Spartak Zlatibor voda 98 | |||||
09.10
09:30
Palić
Bačka 1901 99
0
3
|
09.10.2010 09:30 | Palić | 0 : 3 | Bačka 1901 99 | |||||
09.10
09:30
Subotica
Bačka Topola
3
6
|
09.10.2010 09:30 | Subotica | 3 : 6 | Bačka Topola |
09.10
Duga
Veternik
0
20
|
09.10.2010 | Duga | 0 : 20 | Veternik | |||||
09.10
Topola
Odžaci
69
75
|
09.10.2010 | Topola | 69 : 75 | Odžaci | |||||
09.10
Mladost Teletehnika
Dunav
83
71
|
09.10.2010 | Mladost Teletehnika | 83 : 71 | Dunav | |||||
09.10
Meridiana
Nova Pazova
69
70
|
09.10.2010 | Meridiana | 69 : 70 | Nova Pazova | |||||
09.10
Novi Sad MT
Sport Key
20
0
|
09.10.2010 | Novi Sad MT | 20 : 0 | Sport Key | |||||
09.10
Vrbas
Radnički
102
85
|
09.10.2010 | Vrbas | 102 : 85 | Radnički | |||||
09.10
Stara Pazova
Jedinstvo
84
64
|
09.10.2010 | Stara Pazova | 84 : 64 | Jedinstvo |
09.10
17:00
Partizan
Budućnost m:tel
78
79
|
09.10.2010 17:00 | Partizan | 78 : 79 | Budućnost m:tel | |||||
09.10
20:15
Široki TT Kabeli
Krka
62
72
|
09.10.2010 20:15 | Široki TT Kabeli | 62 : 72 | Krka | |||||
09.10
17:00
Cedevita
Zadar
70
66
|
09.10.2010 17:00 | Cedevita | 70 : 66 | Zadar | |||||
09.10
20:00
Union Olimpija
Igokea
61
54
|
09.10.2010 20:00 | Union Olimpija | 61 : 54 | Igokea | |||||
09.10
18:00
CEZ Nymburk
Crvena Zvezda
94
73
|
09.10.2010 18:00 | CEZ Nymburk | 94 : 73 | Crvena Zvezda |
09.10
20:00
Napredak Rubin
OKK Beograd
81
74
|
09.10.2010 20:00 | Napredak Rubin | 81 : 74 | OKK Beograd | |||||
09.10
19:00
Vojvodina Srbijagas
Metalac
79
73
|
09.10.2010 19:00 | Vojvodina Srbijagas | 79 : 73 | Metalac | |||||
09.10
19:00
Proleter Naftagas
Superfund
95
85
|
09.10.2010 19:00 | Proleter Naftagas | 95 : 85 | Superfund | |||||
09.10
18:00
FMP
Tamiš Petrohemija
84
46
|
09.10.2010 18:00 | FMP | 84 : 46 | Tamiš Petrohemija | |||||
09.10
19:00
Borac
Sloboda
83
70
|
09.10.2010 19:00 | Borac | 83 : 70 | Sloboda | |||||
09.10
19:30
Sloga
Novi Sad
85
77
|
09.10.2010 19:30 | Sloga | 85 : 77 | Novi Sad |
09.10
20:00
Sindjelić
Radnički Basket
64
86
|
09.10.2010 20:00 | Sindjelić | 64 : 86 | Radnički Basket | |||||
09.10
18:30
Železničar
Niš
101
74
|
09.10.2010 18:30 | Železničar | 101 : 74 | Niš | |||||
09.10
12:30
BKK Radnički
Spartak
84
73
|
09.10.2010 12:30 | BKK Radnički | 84 : 73 | Spartak | |||||
09.10
16:30
Vojvodina
Jagodina
74
64
|
09.10.2010 16:30 | Vojvodina | 74 : 64 | Jagodina | |||||
09.10
19:30
KG Student UK
Radnički (O)
84
78
|
09.10.2010 19:30 | KG Student UK | 84 : 78 | Radnički (O) | |||||
09.10
12:30
Viva Basket
Radnički KG 06
94
73
|
09.10.2010 12:30 | Viva Basket | 94 : 73 | Radnički KG 06 |
09.10
18:00
Gospić CO
Medveščak
103
64
|
09.10.2010 18:00 | Gospić CO | 103 : 64 | Medveščak | |||||
09.10
18:00
Čelik Zenica
Voždovac
74
69
|
09.10.2010 18:00 | Čelik Zenica | 74 : 69 | Voždovac | |||||
09.10
19:30
Radivoj Korać
Vojvodina NIS
81
49
|
09.10.2010 19:30 | Radivoj Korać | 81 : 49 | Vojvodina NIS |
09.10
17:00
Hemofarm Štada
Spartak
83
50
|
09.10.2010 17:00 | Hemofarm Štada | 83 : 50 | Spartak | |||||
09.10
16:30
Proleter
Kovin
77
85
|
09.10.2010 16:30 | Proleter | 77 : 85 | Kovin |
09.10
13:15
Sivac
Play Off
70
69
|
09.10.2010 13:15 | Sivac | 70 : 69 | Play Off | |||||
09.10
13:00
Basket Stars
Šabac
52
79
|
09.10.2010 13:00 | Basket Stars | 52 : 79 | Šabac | |||||
09.10
16:30
Radivoj Korać MT
Trepča
77
48
|
09.10.2010 16:30 | Radivoj Korać MT | 77 : 48 | Trepča |
09.10
20:00
Novi Sad DDOR
Niš
3
1
|
09.10.2010 20:00 | Novi Sad DDOR | 3 : 1 | Niš | |||||
09.10
20:00
Mladost
Bavanište
1
3
|
09.10.2010 20:00 | Mladost | 1 : 3 | Bavanište | |||||
09.10
18:00
Borac
VGSK
3
0
|
09.10.2010 18:00 | Borac | 3 : 0 | VGSK |
09.10
20:00
Kolubara
Crvena Zvezda
1
3
|
09.10.2010 20:00 | Kolubara | 1 : 3 | Crvena Zvezda | |||||
09.10
19:30
Vizura
Radnički
3
0
|
09.10.2010 19:30 | Vizura | 3 : 0 | Radnički |
09.10
17:00
Novi Sad Pionir Petrol
Putevi Trendteks
3
0
|
09.10.2010 17:00 | Novi Sad Pionir Petrol | 3 : 0 | Putevi Trendteks | |||||
09.10
19:00
Jedinstvo
Šumadija
3
0
|
09.10.2010 19:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Šumadija | |||||
09.10
19:00
Radnički
Lazarevac
3
1
|
09.10.2010 19:00 | Radnički | 3 : 1 | Lazarevac | |||||
09.10
16:30
Vizura Super Nova
Vojvodina
2
3
|
09.10.2010 16:30 | Vizura Super Nova | 2 : 3 | Vojvodina |
09.10
17:00
Kolubara 2
Sindjelić
17
23
|
09.10.2010 17:00 | Kolubara 2 | 17 : 23 | Sindjelić | |||||
09.10
17:00
Morava Dunav Osiguranje
Stari grad
28
24
|
09.10.2010 17:00 | Morava Dunav Osiguranje | 28 : 24 | Stari grad | |||||
09.10
17:00
Mladost Palanački Kiseljak
Novi Beograd
25
26
|
09.10.2010 17:00 | Mladost Palanački Kiseljak | 25 : 26 | Novi Beograd | |||||
09.10
17:00
Sloga
Studentski grad
35
32
|
09.10.2010 17:00 | Sloga | 35 : 32 | Studentski grad | |||||
09.10
17:00
Majdanpek
Zemun
24
24
|
09.10.2010 17:00 | Majdanpek | 24 : 24 | Zemun | |||||
09.10
17:00
Šamot 65
Metalac
36
26
|
09.10.2010 17:00 | Šamot 65 | 36 : 26 | Metalac | |||||
09.10
17:00
Smederevo 2
Radnički
26
28
|
09.10.2010 17:00 | Smederevo 2 | 26 : 28 | Radnički |
09.10
Vlasotince
Žitorađa
10
0
|
09.10.2010 | Vlasotince | 10 : 0 | Žitorađa | |||||
09.10
15 oktobar
Trepča
27
29
|
09.10.2010 | 15 oktobar | 27 : 29 | Trepča | |||||
09.10
Jastrebac
Đerdap
26
26
|
09.10.2010 | Jastrebac | 26 : 26 | Đerdap | |||||
09.10
Bor 2
Sloga
23
16
|
09.10.2010 | Bor 2 | 23 : 16 | Sloga |
09.10
20:00
Karadjordje
Rača
36
22
|
09.10.2010 20:00 | Karadjordje | 36 : 22 | Rača | |||||
09.10
19:00
Sloga
Osipaonica
40
28
|
09.10.2010 19:00 | Sloga | 40 : 28 | Osipaonica | |||||
09.10
19:00
Jedinstvo
Lokomotiva
15
29
|
09.10.2010 19:00 | Jedinstvo | 15 : 29 | Lokomotiva |
09.10
18:00
Loznica
Novi Beograd 2
42
29
|
09.10.2010 18:00 | Loznica | 42 : 29 | Novi Beograd 2 | |||||
09.10
18:00
Junior
Železničar
29
41
|
09.10.2010 18:00 | Junior | 29 : 41 | Železničar | |||||
09.10
18:00
Ub
Kosmaj
39
23
|
09.10.2010 18:00 | Ub | 39 : 23 | Kosmaj | |||||
09.10
18:00
Umčari
Čukarički
30
21
|
09.10.2010 18:00 | Umčari | 30 : 21 | Čukarički |
09.10
16:00
Knez Lazar S.B. Ribarska banja
Prva Petoletka
26
23
|
09.10.2010 16:00 | Knez Lazar S.B. Ribarska banja | 26 : 23 | Prva Petoletka | |||||
09.10
16:00
Zvečan
Beli andjeo
23
25
|
09.10.2010 16:00 | Zvečan | 23 : 25 | Beli andjeo | |||||
09.10
16:00
Goč Merkur
Arilje 2
41
31
|
09.10.2010 16:00 | Goč Merkur | 41 : 31 | Arilje 2 | |||||
09.10
16:00
Mokra gora 2
Sjenica
27
21
|
09.10.2010 16:00 | Mokra gora 2 | 27 : 21 | Sjenica | |||||
09.10
16:00
Župa 54
Metalac
27
17
|
09.10.2010 16:00 | Župa 54 | 27 : 17 | Metalac |
09.10
16:00
BSK Heba
Niška Banja
44
26
|
09.10.2010 16:00 | BSK Heba | 44 : 26 | Niška Banja |
09.10
17:30
Crvena Zvezda
Vojvodina Železničar
38
29
|
09.10.2010 17:30 | Crvena Zvezda | 38 : 29 | Vojvodina Železničar | |||||
09.10
19:00
Smederevo
Planinka Prolom voda
24
31
|
09.10.2010 19:00 | Smederevo | 24 : 31 | Planinka Prolom voda | |||||
09.10
18:00
PKB
Crvenka
35
26
|
09.10.2010 18:00 | PKB | 35 : 26 | Crvenka | |||||
09.10
19:00
Radnički
Jugović Unimet
25
24
|
09.10.2010 19:00 | Radnički | 25 : 24 | Jugović Unimet | |||||
09.10
19:00
Naisus
Dinamo
30
31
|
09.10.2010 19:00 | Naisus | 30 : 31 | Dinamo | |||||
09.10
19:00
Vranje
Priboj
29
26
|
09.10.2010 19:00 | Vranje | 29 : 26 | Priboj |
09.10
16:00
Obilić
Novi Pazar
25
22
|
09.10.2010 16:00 | Obilić | 25 : 22 | Novi Pazar | |||||
09.10
19:00
Rudar
Proleter Naftagas
41
30
|
09.10.2010 19:00 | Rudar | 41 : 30 | Proleter Naftagas | |||||
09.10
19:00
Mokra Gora
Napredak
32
32
|
09.10.2010 19:00 | Mokra Gora | 32 : 32 | Napredak | |||||
09.10
18:00
Mladost TSK
Crvena Zvezda
19
23
|
09.10.2010 18:00 | Mladost TSK | 19 : 23 | Crvena Zvezda | |||||
09.10
19:00
Vrbas Carnex
Bask Soko
37
30
|
09.10.2010 19:00 | Vrbas Carnex | 37 : 30 | Bask Soko | |||||
09.10
18:00
Spartak Vojput
Nova Pazova
24
21
|
09.10.2010 18:00 | Spartak Vojput | 24 : 21 | Nova Pazova |
09.10
18:00
Jagodina 2
Radnički
30
41
|
09.10.2010 18:00 | Jagodina 2 | 30 : 41 | Radnički | |||||
09.10
18:00
Sloga
Metalac-Valjevo
46
9
|
09.10.2010 18:00 | Sloga | 46 : 9 | Metalac-Valjevo | |||||
09.10
18:00
Loznica grad
Mladi Radnik
18
33
|
09.10.2010 18:00 | Loznica grad | 18 : 33 | Mladi Radnik | |||||
09.10
18:00
Slodes
Zemun
21
27
|
09.10.2010 18:00 | Slodes | 21 : 27 | Zemun |
09.10
Pančevo
Mladost
28
29
|
09.10.2010 | Pančevo | 28 : 29 | Mladost | |||||
09.10
Kikinda II
Vrbas
26
21
|
09.10.2010 | Kikinda II | 26 : 21 | Vrbas | |||||
09.10
Vojvodina
Radnički
31
22
|
09.10.2010 | Vojvodina | 31 : 22 | Radnički | |||||
09.10
Spartak
Srem-Morović
39
33
|
09.10.2010 | Spartak | 39 : 33 | Srem-Morović | |||||
09.10
Ravangrad
Lehel
29
39
|
09.10.2010 | Ravangrad | 29 : 39 | Lehel | |||||
09.10
Temerin
Apatin
36
14
|
09.10.2010 | Temerin | 36 : 14 | Apatin |
09.10
17:00
Knjaževac
Metalac
19
26
|
09.10.2010 17:00 | Knjaževac | 19 : 26 | Metalac | |||||
09.10
17:00
Kopaonik
Crveni krst
10
42
|
09.10.2010 17:00 | Kopaonik | 10 : 42 | Crveni krst | |||||
09.10
17:00
Đerdap
RTB Bor
27
31
|
09.10.2010 17:00 | Đerdap | 27 : 31 | RTB Bor | |||||
09.10
17:00
Vranje
Župa
22
17
|
09.10.2010 17:00 | Vranje | 22 : 17 | Župa |
09.10
18:00
Sloga
Čačak 2
23
24
|
09.10.2010 18:00 | Sloga | 23 : 24 | Čačak 2 | |||||
09.10
18:00
Prijepolje
Goč
28
13
|
09.10.2010 18:00 | Prijepolje | 28 : 13 | Goč |
09.10
18:00
Dubočica
Knjaževac 2
25
21
|
09.10.2010 18:00 | Dubočica | 25 : 21 | Knjaževac 2 | |||||
09.10
18:00
Zaječar 2
Morava Han
20
16
|
09.10.2010 18:00 | Zaječar 2 | 20 : 16 | Morava Han | |||||
09.10
18:00
Radan
Niška Banja
10
17
|
09.10.2010 18:00 | Radan | 10 : 17 | Niška Banja |
09.10
20:00
Cepelin
Naisa
27
36
|
09.10.2010 20:00 | Cepelin | 27 : 36 | Naisa | |||||
09.10
18:00
Bačka Palanka Nopal
Max Sport
30
29
|
09.10.2010 18:00 | Bačka Palanka Nopal | 30 : 29 | Max Sport | |||||
09.10
19:00
Čačak
Knjaz Miloš
25
24
|
09.10.2010 19:00 | Čačak | 25 : 24 | Knjaz Miloš | |||||
09.10
19:00
Jagodina
Zaječar
23
36
|
09.10.2010 19:00 | Jagodina | 23 : 36 | Zaječar |
09.10
19:00
Halas Jožef
Naisa 2
22
20
|
09.10.2010 19:00 | Halas Jožef | 22 : 20 | Naisa 2 | |||||
09.10
21:00
Radnički Lepenica
ORK Beograd
29
23
|
09.10.2010 21:00 | Radnički Lepenica | 29 : 23 | ORK Beograd | |||||
09.10
19:00
Metalac A.D.
Kikinda
30
25
|
09.10.2010 19:00 | Metalac A.D. | 30 : 25 | Kikinda | |||||
09.10
19:00
Radnički Resavac
Pirot
30
26
|
09.10.2010 19:00 | Radnički Resavac | 30 : 26 | Pirot |
09.10
19:00
Pirot
Marbo Intermezzo
1
6
|
09.10.2010 19:00 | Pirot | 1 : 6 | Marbo Intermezzo |